"Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ-77 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 685 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың және медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағаларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 5 тамыздағы № ҚР ДСМ-77 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23886 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада бекітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және (немесе) міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде медициналық бұйымдардың саудалық атауына шекті бағалар осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмек саясаты департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрық қабылданған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның электрондық түрдегі қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін ресми жариялау және Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушы
Е. Нұрлыбаев
"БЕКІТІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Бәсекелестікті қорғау
және дамыту агенттігі
Бұйрыққа қосымша
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрі

О внесении изменения в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ-77 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 сентября 2024 года № 685
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 августа 2021 года № ҚР ДСМ-77 "Об утверждении предельных цен на торговое наименование лекарственных средств и медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 23886) следующее изменение:
предельные цены на торговое наименование медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и (или) в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденные приложением 2 к указанному приказу, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственной политики Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных дней со дня принятия настоящего приказа направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра здравоохранения Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
министра здравоохранения
Республики Казахстан
Е. Нурлыбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Агентство по защите
и развитию конкуренции
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Приложение 2 к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан

ҚР-МТ-5№020762
13 725,25
6
KF Stick 1G – Несептегі глюкоза мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 1G тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.
Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:
Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік
Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 1G – Несептегі глюкоза мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
2 771,50
7
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2GK тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.
Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:
Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг
Магний сульфаты 246.5 мг
Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 2GK - Несептегі глюкоза, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба

РК-МТ-5№020762
13 725,25
6
KF Stick 1G - Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 1G предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос:
Глюкоза
Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 1G - Tест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
2 771,50
7
KF Stick 2GK - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2GK предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос:
Кетоны
Глюкоза
Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2GK - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, флакон № 100
Туба

ҚР-МТ-5№020762
3 536,25
8
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2GP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.
Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:
Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг
Лимон қышқылы 110.0 мг
Тринатрий цитраты 46.0 мг
Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік
Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 2GP - Несептегі глюкоза, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
3 875,50
9
KF Stick 2MC – Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 2MC тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.
Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:
Микроальбумин Сульфонефталеин 91.2 мг
Лимон қышқылы 23.0 мг
Креатинин 3,5-динитробензой қышқылы 27.2 мг
Бензидин 294.0 мг
Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 2MC – Несептегі микроальбумин, креатинин мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
7 555,50
10
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетон, аскорбин қышқылының мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест -жолақ, № 100 құты
KF Stick 3GKA тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.
Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:
Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг
Магний сульфаты 246.5 мг
Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік
Аскорбин қышқылы 2,6-дихлорфенолиндофенол 1.60 мг
Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 3GKA - Несептегі глюкоза, кетон, аскорбин қышқылының мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест -жолақ, № 100 құты
Туба

РК-МТ-5№020762
3 536,25
8
KF Stick 2GP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2GP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 тест-полос:
KF Stick 2GP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, белка, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
3 875,50
9
KF Stick 2MC - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче
микроальбумина, креатинина, флакон № 100
Tест-полоска KF Stick 2MC предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Тест-полоска содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan.
Состав
Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос:
Микроальбумин
Сульфонефталеин
91.2 мг
Лимонная кислота
23.0 мг
Креатинин
3,5-динитробензойная кислота
27.2 мг
Бензидин
294.0 мг
Комплектная упаковка
Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция.
Условия хранения и использования
Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте.
Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте.
Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона.
Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С.
Срок годности
Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства.
Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 2MC - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче
микроальбумина, креатинина, флакон № 100
туба
РК-МТ-5№020762
7 555,50
10
KF Stick 3GKA - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 3GKA предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос:
Кетоны
Глюкоза
Аскорбиновая кислота
Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GKA - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, кетонов, аскорбиновой кислоты, флакон № 100
Туба

ҚР-МТ-5№020762
4 358,50
11
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 3GPP тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.
Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:
Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг
Лимон қышқылы 110.0 мг
Тринатрий цитраты 46.0 мг
Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік
рH Метил қызыл 0.04 мг
Көк Бромотимол 0.5 мг
Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 3GPP - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
4 657,50
12
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 5 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңы. Өлшеуді +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізеді. Жарамдылық мерзімі KF Stick тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.

РК-МТ-5№020762
4 358,50
11
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 3GPP предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос:
Белки
Глюкоза
рH
Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 3GPP - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
4 657,50
12
KF Stick 5 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов
Тест-полоска KF Stick 5 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев

KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
№100 тест-жолақ
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024232
9 488,64
13
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 5 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.
Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:
Қан дигидропероксид 40 мг
3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг
Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг
Магний сульфаты 246.5 мг
Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг
Лимон қышқылы 110.0 мг
Тринатрий цитраты 46.0 мг
Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік
рH Метил қызыл 0.04 мг
Көк Бромотимол 0.5 мг
Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 5 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетон мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
8 119,00
14
KF Stick 7 - Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 7 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып in vitro диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған төсенішке бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50 немесе 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Қаптаманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатып қатырмаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). KF Stick тест-жолақтарын сақтау мерзімі құтыны алғаш ашқаннан кейін - 6 ай.
KF Stick 7 - Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетондар, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 флаконы
құты
KF Stick 7 - Tест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, рН, қан мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты

KF Stick 5 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон №100
флакон
РК МИ (in vitro)-0№024232
9 488,64
13
KF Stick 5 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 5 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос:
Кровь
Кетоны
Белки
Глюкоза
рH
Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 5 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
8 119,00
14
KF Stick 7 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 7 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 7 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон №100
флакон

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024222
11 954,88
15
KF Stick 7 – Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетон, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
KF Stick 7 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Бұл тест жолақты визуалды немесе KF Scan анализаторының көмегімен оқуға болады.Құрамы
100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы:Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг
Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг
Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг
Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг
Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг
Тринатрий цитраты 46.0 мгГлюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік
рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мгӘрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған.
Сақтау және пайдалану шарттары
Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз.
Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек.
Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз.
Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі.
Жарамдылық мерзімі
KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз).
Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
Жиынтығы
Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған
KF Stick 7 – Несептегі билирубин, қан, глюкоза, кетон, рН, ақуыз, уробилиноген мөлшерін жартылай сандық және визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, № 100 құты
Туба
ҚР-МТ-5№020762
10 229,25
16
KF Stick 9 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмақты, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ
KF Stick 9 тест-жолағы несеп үлгілерін пайдалана отырып диагностикалық құралы ретінде қолдануға арналған. Жолақ пластиктен жасалған тұғырға бекітілген реагенттің қатты фазалы учаскелерін қамтиды және құрғақ реагент форматында болады. Құрамы 100 жолақты сіңдіруге арналған құрғақ салмақ негізіндегі реагенттің құрамы: Қан дигидропероксид 40 мг 3,3', 5,5' - тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Қымызлық қышқылы 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазоний тұзы 2.5 мг Лимон қышқылы 30.0 мг Кетондар Натрий нитропруссиді 20.0 мг Магний сульфаты 246.5 мг Ақуыз Тетрабромфенол көгі 0.3 мг Лимон қышқылы 110.0 мг Тринатрий цитраты 46.0 мг Нитрит р-арсанил қышқылы 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 бірлік рH Метил қызыл 0.04 мг Көк Бромотимол 0.5 мг Үлес салмағы Көк Бромотимол 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксус қышқылы 12.0 мг Жиынтығы Несеп тест-жолақтары пластикалық құтыда 50, 100 данадан. Әрбір құтыға ылғал сіңіретін элемент – силикагель салынған. Әрбір құты салынған картон қаптамаға нұсқаулық салынған. Сақтау және пайдалану шарттары Несеп тест-жолақтарын балалардың қолы жетпейтін жерде сақтаңыз. Ораманы тікелей күн сәулесінен сақтаңыз. Мұздатпаңыз. Құрғақ жерде сақтау керек. Несеп тест-жолақтарын +2 °С ~ +30 °С температурада түпнұсқалық құтыда сақтау керек. Құтыдан силикагельді алып тастамаңыз. Өлшеу +10 °С ~ +35 °С температурада жүргізіледі. Жарамдылық мерзімі KF Stick Несеп тест-жолақтарының жарамдылық мерзімі өндірілген күннен бастап 24 ай (қаптамадан қараңыз). Тубаны алғаш ашқаннан кейін KF Stick Несеп тест-жолақтарын сақтау мерзімі - 6 ай.
KF Stick 9 - Несептегі глюкоза, рН, ақуыз, қан, кетондар, билирубин, нитриттер, үлес салмақты, уробилиноген мөлшерін визуалды анықтауға арналған тест-жолақ, флакон №100
құты
KF Stick 9 - Тест-жолағы, несептегі уробилиноген, глюкоза, кетондар, билирубин, ақуыз, нитриттер, рН, қан, үлес салмағының мөлшерін визуалды анықтауға арналған, №100 құты

РК МИ (in vitro)-0№024222
11 954,88
15
KF Stick 7 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
Тест-полоска KF Stick 7 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Эту тест-полоску можно прочитать визуально или с помощью анализатора KF Scan. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос:
Кровь
Билирубин
Уробилиноген
Кетоны
Белки
Глюкоза
рH
Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 7 - Тест-полоска для полуколичественного и визуального определения содержания в моче билирубина, крови, глюкозы, кетонов, рН, белка, уробилиногена, флакон № 100
Туба
РК-МТ-5№020762
10 229,25
16
KF Stick 9 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена
Тест-полоска KF Stick 9 предназначена для использования в качестве диагностического средства in vitro с использованием образцов мочи. Полоса содержит твердофазные участки реагента, прикрепленные к пластиковой подложке, и предоставляется в формате сухого реагента. Состав Содержания реагента на основе сухого веса для пропитки 100 полос: Кровь дигидропероксид 40 мг 3,3' , 5,5'-тетраметилбензидин 3,7 мг Билирубин 2,4-дихлорбензолдиазония Na 3.0 мг Щавелевая кислота 30.0 мг Уробилиноген 4-метоксибензолдиазониевая соль 2.5 мг Лимонная кислота 30.0 мг Кетоны Нитропруссид натрия 20.0 мг Сульфат магния 246.5 мг Белки Тетрабромфеноловый синий 0.3 мг Лимонная кислота 110.0 мг Тринатрий цитрат 46.0 мг Нитрит р-арсаниловая кислота 5.0 мг N- (1-нафтил) этилендиамин 2HCl 6.0 мг Глюкоза Глюкозооксидаза 451 единица рH Метиловый красный 0.04 мг Бромотимол синий 0.5 мг Удельный вес Бромотимол синий 1.2 мг Диэтилентриаминпентауксусная кислота 12.0 мг Комплектная упаковка Мочевые тест-полоски по 50 или 100 шт, в пластиковом флаконе. В каждый флакон вложен влагопоглощающий элемент – силикагель. В каждую картонную упаковку с флаконом вложена инструкция. Условия хранения и использования Хранить Мочевые тест-полоски в недоступном для детей месте. Беречь упаковку от прямого солнечного света. Не замораживать. Хранить в сухом месте. Хранить Мочевые тест-полоски в оригинальном флаконе при температуре +2 °С ~ +30 °С. Не вынимать силикагель из флакона. Проводить измерения при температуре +10 °С ~ +35 °С. Срок годности Срок годности Мочевых тест-полосок KF Stick - 24 месяца с даты производства. Срок хранения Мочевых тест-полосок KF Stick после первого вскрытия флакона – 6 месяцев.
KF Stick 9 - Тест-полоска для визуального определения содержания в моче глюкозы, рН, белка, крови, кетонов, билирубина, нитритов, удельного веса, уробилиногена, флакон №100
флакон

ҚР-ММБ-5№115058
22 014,18
19
ANANTH ангиографиялық катетерлері: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 5Fr, 6Fr
ANANTH ангиографиялық катетері - бұл Relisys Medical Devices Limited компаниясы өндірген диагностикалық ангиографиялық катетер. ANANTH ангиографиялық катетері жүрек-қантамыр жүйесіндегі арнайы артерияларға рентгенконтрастылы сұйықтықтарды жеткізетін нарықтағы басқа диагностикалық катетерлерге ұқсас. Ол диагностикалық емшараларды орындаған тамырды айналасындағы анатомиядан дифференциациялау үшін қолданылады. Катетер талап етілетін ангиографиялық емшараларды демеу үшін жеткілікті барабар қаттылығы және айналуы бар өрілген және өрілмеген түтіктен тұрады. Сондай-ақ, оның дистальді ұшында (катетер ұшында) жарақаттамайтын жұмсақ ұштығы және концентраторы бар.
ANANTH ангиографиялық катетерлері: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері: 5Fr, 6Fr
дана
ҚР-ММБ-5№020068
9 216,58
20

РК-ИМН-5№115058
22 014,18
19
Ангиографические катетеры ANANTH: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильные, однократного применения, размерами: 5Fr, 6Fr
Ангиографический катетер ANANTH - это диагностический ангиографический катетер, произведенный компанией Relisys Medical Devices Limited. Ангиографический катетер ANANTH схож с другими диагностическими катетерами на рынке продажи по доставке рентгенконтрастных жидкостей в специфические артерии в сердечнососудистой системе. Это служит целью для дифференциации сосуда от окружающей анатомии во время представления диагностических процедур. Катетер состоит из плетеной и не плетеной трубки, с адекватной жесткостью и вращением, для поддержания требуемых ангиографических процедур. Он также имеет атравматический мягкий наконечник на дистальном конце (кончик катетера) и концентратор
Ангиографические катетеры ANANTH: Tiger Straight, Tiger Angled, Judkins Left / Right, Pigtail, Amplatz Left / Right, Jacky стерильные, однократного применения, размерами: 5Fr, 6Fr
штука
РК-ИМН-5№020068
9 216,58
20

"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.
"Фармдезин-септо" 200 мл антисептикалық құралы
дана
"Фармдезин-септо" 200 мл антисептикалық құралы
ҚР-ММБ-5№021480
1 507,41
21
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.
"Фармдезин-септо" 1000 мл антисептикалық құралы. Еврофлакон 1000 мл
дана
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021480
5 092,73
22
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.
"Фармдезин-септо" 5000 мл антисептикалық құралы
дана
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 5000 мл
ҚР-ММБ-5№021480
21 352,69
23
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
"Фармдезин-септо" құралы пайдалануға дайын әр түрлі түстегі терілік антисептик болып табылады және түссіз сұйықтық күйінде немесе қызыл-қызғылт сары түсте ("ред" модификациясы) өзіне тән спирт иісімен шығарылады. Құрамында: әсер етуші (ӘЗ) заттар ретінде 50% изопропил спирті, 20% пропил спирті, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10%, сонымен бірге функционалды қоспалар мен су бар, ал боялған модификация құрамына тағамдық бояғыштар кіреді.

Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 200 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
1 507,41
21
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 1000 мл. Еврофлакон 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
5 092,73
22
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 5000 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
21 352,69
23
Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Средство "Фармдезин-септо" представляет собой готовый к применению кожный антисептик различных цветов и выпускается в виде прозрачной бесцветной жидкости или прозрачной жидкости красно-оранжевого цвета (модификация "ред") с характерным спиртовым запахом. Содержит: спирт изопропиловый 50%, спирт пропиловый 20%, алкилдиметилбензиламмоний хлорид 0,10% в качестве действующих веществ (ДВ), а также функциональные добавки и воду, в состав окрашенной модификации дополнительно входят пищевые красители.

"Фармдезин-септо" 1000 мл антисептикалық құралы. 1000 мл эйрлесс флаконы.
дана
"Фармдезин-септо" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021480
492,48
24
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 100 мл антисептикалық құралы
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 100 мл
ҚР-ММБ-5№021479
751,90
25
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 200 мл антисептикалық құралы
дана
"Медилакт" 200 мл антисептикалық құралы
ҚР-ММБ-5№021479
1 261,43
26
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 5000 мл антисептикалық құралы
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 5000 мл
ҚР-ММБ-5№021479
18 646,50
27
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 1000 мл антисептикалық құралы. 1000 мл эйрлесс флаконы.
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021479
4 713,05
28
"Медилакт" антисептикалық құралы 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Спецификалық бірқалыпты иісі бар түссіз мөлдір гель болып табылады. Құрал құрамында изопропил (25,0-27,5%) және н-пропилді (35,0-37,5%) спирттерді, лактулозаны, фенилметоксиметанол, сонымен қатар глицерин, ланолин – теріні жұмсартатын және ылғалдандыратын қоспаны, суды қамтиды.
"Медилакт" 1000 мл антисептикалық құралы. 1000 мл еврофлаконы.
дана
"Медилакт" антисептикалық құралы 1000 мл
ҚР-ММБ-5№021479
4 328,79
29
Aspiron™ аспирациялық катетері, өлшемі ASP6F

Антисептическое средство "Фармдезин-септо" 1000 мл. Флакон эйрлесс 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021480
5 492,48
24
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 100 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
751,90
25
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 200 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
1 261,43
26
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 5000 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
18 646,50
27
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 1000 мл. Флакон эйрлесс 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
4 713,05
28
Антисептическое средство "Медилакт" 50; 100; 200; 500; 1000; 5000; 10000 мл
Бесцветный прозрачный гель со специфическим умеренным запахом. Средство содержит в составе изопропиловый (25,0-27,5%) и н-пропиловый (35,0-37,5%) спирты, лактулозу, фенилметоксиметанол, а также глицерин, ланолин - смягчающие и увлажняющие кожу добавки, воду.
Антисептическое средство "Медилакт" 1000 мл. Еврофлакон 1000 мл
штука
РК-ИМН-5№021479
4 328,79
29
Аспирационный катетер Aspiron™ с размером ASP6F

Құрылым типі: Көлбеу түзу Сіңіргіш /аспирациялық саңылаулар пішіні: дөңгелек Таңбалағыш жолақ: Рентгенконтрастылы маркер Ең жоғарғы сыртқы диаметрі (шығарғанда/аспирацииялағанда): 1.70 mm Проксимальді бөліктің сыртқы диаметрі: OD:1.30 mm Дистальді бөліктің сыртқы диаметрі:1.30 mm Проксимальді бөліктің ішкі диаметрі OD:1.09 mm Дистальді бөліктің ішкі диаметрі: 1.00 mm Проксимальді аумақтың көлденең тілу ауданы (mm2): 0.933 mm2 Дистальді аумақтың көлденең тілу ауданы (mm2): 0.785 mm2 Жылдам ауыстырылатын портының ұзындығы:10 mm Катетердің пайдалы ұзындығы:1400 mm Жабын типі: Гидрофильді Дистальді жабын ұзындығы (ұшынан бастап):300 mm Теріс қысымға арналған құрал (аспирацияға): колмен, 30 ml шприц жинағымен Бағыттағыш катетердің үйлесуі:6F Бағыттағыш катетердің ең төменгі ішкі диаметрі:0.070”(1.78 mm) Бағыттағыш катетердің үйлесімділігі:0.014”
Aspiron™ аспирациялық катетері, өлшемі ASP6F
дана
ҚР-ММБ-5№016613
90 354,11
30
Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық негізгі жиынтығы - КОБ - 8
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық негізгі жиынтығы - КОБ - 8
жинақ
Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана. Адгезивтік лента 10 см х 50 см – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. Адгезивтік жиекті ақжайма 170 см х 175 см – 1 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. Адгезивтік жиекті ақжайма 150 см х 240 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018201
3 537,43
31
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір реттік баллон
Бұйымның сыртқы түрі: -Әр жиынтық жеке қаптамаға оралуы керек. -Жеке қаптамадағы бұйымдар екі жағы мөлдір полимерлі екі қабатты пакетке салынған. -Екі жағы әр қабат үшін әр түрлі балқу температурасы бар үш қабатты полимерлі материал болуы керек.
Жатырдан қан кетуді тоқтатуға арналған стерильді бір реттік баллон
дана
Пластикалық бір реет пайдаланылатын шприц, 60 мл – 2 дана;
Баллон, 50мл – 1 дана;
Ұзартқыш түтік, 55 см – 1 дана;
Бір жақты клапаны бар екі жақты және үш жақты бекіткіш шүмек – 1 дана.
ҚР-ММБ-0№023157
159 960,00
32
Mozec™ NC RX жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, баллонның өлшемдері (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 және ұзындығы (мм) 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
NC RX баллондық катетері коронарлық артерияның транслюминальді ангиопластикасына арналған тез ауыстырылатын жүйе болып табылады. Баллон катетердің дистальді ұшында белгілі бір қысымда берілген диаметрге дейін үрленуі мүмкін. Катетердің проксимальді ұшында айдап шығаратын құрылғыға қосуға арналған қармағыш қондырма бар. Жоғары қысымды басқа баллондармен салыстырғанда оңтайлы сырғымалығы және NC RX баллонының өткізгіштігі иректелген немесе тым кальцинацияланған тамырларды стенттегенде оны бірегей етеді.
Mozec™ NC RX жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, баллонның өлшемдері (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 және ұзындығы (мм) 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
дана

Тип конструкции Наклонная прямая Форма всасывающих/аспирационных просветов: Круглая Маркировочная полоса: Рентгеноконтрастный маркер Максимальный внешний диаметр (при извлечении/аспирации): 1.70 mm Нар. диам. проксимальной части OD:1.30 mm Нар. диам. дистальной части :1.30 mm Вн. диам. проксимальной части OD:1.09 mm Вн. диам. дистальной части: 1.00 mm Поперечная площадь сечения проксимальной зоны (mm2): 0.933 mm2 Поперечная площадь сечения дистальной зоны (mm2): 0.785 mm2 Длина порта быстрой замены:10 mm Полезная длина катетера:1400 mm Тип покрытия: Гидрофильное Длина дистального покрытия (от наконечника):300 mm Прибор для отрицательного давления (аспирации): Ручной, с набором шприца 30 ml Совместимость направляющего катетера:6F Минимальный внутренний диаметр направляющего катетера:0.070”(1.78 mm) Совместимость направляющего катетера:0.014”
Аспирационный катетер Aspiron™ с размером ASP6F
штука
РК-ИМН-5№016613
90 354,11
30
Базовый комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 8
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Базовый комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 8
комплект
РК-ИМН-5№018201
3 537,43
31
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: -Каждый комплект должен иметь индивидуальную упаковку. -Изделия в индивидуальной упаковке укладываются в полимерный двухслойный пакет с двумя прозрачными сторонами. -Обе стороны должны представлять собой полимерный трехслойный материал с различной температурой плавления каждого слоя.
Баллон для остановки маточного кровотечения стерильный одноразового применения
штука
РК-ИМН-0№023157
159 960,00
32
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ NC RX стерильный, однократного применения, размерами баллона (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 и длиной (мм): 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
Катетер балонный NC RX представляет собой быстросменную систему для транслюминальной ангиопластики коронарной артерии. Баллон на дистальном конце катетера может надуваться до заданного диаметра при определенном давлении. На проксимальном конце катетера имеется охватывающая насадка для подсоединения к нагнетательному устройству. В сравнении с другими баллонами высокого давления оптимальная скользкость и проходимость баллона NC RX делает его идеальным при стентировании извитых или слишком кальцинированных сосудов
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ NC RX стерильный, однократного применения, размерами баллона (мм): 2.0, 2.25, 2.50, 2.75, 3.0, 3.50, 4.00, 4.50 и длиной (мм): 8, 10, 13, 15, 18, 23, 28, 30, 35, 38, 45
штука

ҚР-ММБ-5№013847
54 632,93
33
Mozec™ RX PTCA жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, диаметрі: 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; және узындығы: 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
Баллондық дилатациялық катетер тері арқылы транслюминальді коронарлық ангиопластика (ТТКА) орындауға арналған Rapid Exchange жүйе болып табылады. Катетердің дистальді ұшындағы баллонды көрсетілген қысымды түсіре отырып, белгілі бір диаметрге дейін үрлеуге болады (қаптамасындағы нұсқауларды оқыңыз). катетердің проксимальді ұшы үрлейтін құрылғыны қосуға арналған люэр айырымының ұяшығымен жабдықталған. Катетерде катетерді орналастыру үшін сым өткізгішті пайдалануға мүмкіндік беретін саңылау қарастырылған. Баллондағы рентгеноконтрастылы белгі (белгілер) оның дәл орналастырылуын мүмкін етеді. Катетерлерге иық немесе сан артериясы арқылы енгізген кезде пайдалануға арналған белгілер жазылған.
Mozec™ RX PTCA жылдам ауыстырылуын жеткізу жүйесіндегі стерильді, бір рет қолданылатын баллондық дилатациялық катетері, диаметрі: 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; және узындығы: 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
дана
ҚР-ММБ-5№013848
54 632,93
34
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" банданасы
Бандана – желкеде байламалары бар күнқағарсыз орамал түріндегі бас киім. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м. болады.
Бандана – желкеде байламалары бар күнқағарсыз орамал түріндегі бас киім. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м. болады.
дана
ҚР-ММБ-5№017250
192,07
35
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын.
Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм.
Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" бахилалары, тығыздығы 40 г/ш.м. - 1 жұп
ҚР-ММБ-5№016179
229,20
36
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" бахилалары түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына дайын бұйымдарды өлшеу ±10%. Тығыздығы 17-ден 60 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" биік бахилалары тығыздығы 40 г/кв.м
жұп
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" биік бахилалары тығыздығы 40 г/кв.м

РК-ИМН-5№013847
54 632,93
33
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ RX PTCA стерильный, однократного применения, диаметром (мм): 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; и длиной (мм): 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
Баллонный дилатационный катетер представляет собой систему для выполнения чрескожной транслюминальной коронарной ангиопластики (ЧТКА) Rapid Exchange. Баллон на дистальном конце катетера можно раздуть до определенного диаметра, прикладывая указанное давление (см. указания на упаковке). Проксимальный конец катетера снабжен гнездом люэровского разъема для подключения раздувающего устройства. В катетере предусмотрен просвет, позволяющий использовать проволочный проводник для размещения катетера. Рентгеноконтрастная метка (метки) на баллоне делает возможным его точное размещение. На катетеры нанесены метки для использования при введении через плечевую или бедренную артерию.
Баллонный дилатационный катетер на системе доставки быстрой смены Mozec™ RX PTCA стерильный, однократного применения, диаметром (мм): 1.25, 1.50, 2.00, 2.25, 2.50, 2.75, 3.00, 3.50, 4.00, 4.50; и длиной (мм): 6, 9, 12, 14, 15, 17, 20, 25, 30, 33, 38, 41
штука
РК-ИМН-5№013848
54 632,93
34
Бандана "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная, одноразового применения
Бандана – головной убор в виде платка без козырька с завязками на затылке. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Бандана "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017250
192,07
35
Бахилы "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Бахилы "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
пара
Бахилы высокие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные, пл.40 г/кв.м - 1 пара
РК-ИМН-5№016179
229,20
36
Бахилы "Нәрия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 60 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Бахилы высокие "Нәрия" из нетканого материала одноразовые стерильные, плотность 40 г/кв.м
пара

ҚР-ММБ-5№019272
272,54
37
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" биік бахилалар
Трапеция тәрізді пішіндегі биік бахилалар. Иық тігістері дәнекерленген. Бахилалардың артқы тігісінде ені 3 см, ұзындығы 55 см болатын байламалар дәнекерленген. Әр бахиланың тоқтатқыштағы ені 39-41 см, биіктігі 60 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/м2 и 40 г/м2 болады.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" биік бахилалар
жұп
ҚР-ММБ-5№017123
379,82
38
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қысқа бахилалары

РК-ИМН-5№019272
272,54
37
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные одноразового применения
Бахилы высокие на завязках трапециевидной формы. Швы запаяны. В заднем шве бахил запаяны завязки шириной 3 см, длиной 55 см. Ширина по стопе каждой бахилы 39-41 см, высота 60 см. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Бахилы высокие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные одноразового применения
пара
РК-ИМН-5№017123
379,82
38
Бахилы низкие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения

Пішіні төрт бұрышты резеңкелі қысқа бахилалар. Бүйір жақтары дәнекерленген, ал жоғарғы жағына резеңке бекітілген. Әр бахиланың ұзындығы 39±2 см, биіктігі 16±2 см, резеңке ені 3,5±1 мм. Бахилалар тығыздығы 28г/ш.м. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" қысқа бахилалары
жұп
ҚР-ММБ-5№017766
66,50
39
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен; 1,8 мм 21G инесімен; 1,8 мм 26 G инесімен; 2,4 мм 21G инесімен; 2,8 мм 21G инесімен
Капиллярлық қан алуға арналған қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, қорапта 200 данадан. Теріні тесу тереңдігіне қарай мынадай өлшемдерге бөлінеді – тесу тереңдігі 1,2 мм жаңа туған нәрестелердің өкшесін тесуге арналған 18G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм қандағы глюкоза құрамын мониторингтеуге арналған 26G инесі бар; тесу тереңдігі 1,8 мм гемоглобин, холестеролді тестілеуге, оның ішінде педиатрияға арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,4 мм дөрекіленген теріні тесуге арналған 21G инесі бар; тесу тереңдігі 2,8 мм елеулі мөлшердегі қан алуға арналған 21G инесі бар. Стерилизация әдісі – этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Әрбір бұйымның жеке қақпағы болуы тиіс.
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер, тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
дана
Қауіпсіз, стерильді, бір рет қолданылатын ланцеттер тесу тереңдігі 1,2 мм 18G инесімен
ҚР-МБ (ММБ)-0№024000
133,00
40
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары
ChLP жүйесінің бөгегіш пластиналары мен бұрандалары имплантациялық болаттан (S); титаннан (T); титан қорытпасынан (T); кобальт қорытпасынан (Со) дайындалған. Бөгегіш пластиналар беткейінде пластинамен пайдалануға қолайлы диаметрі тиісінше 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 бөгегіш бұрандаларды идентификациялайтын "system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0" таңбалануы жазылған. Жүйенің құрамына кіретін титаннан жасалған қосымша пластиналар мен бұрандалар : 4,0 - жасыл түске; 4,5 алтын түске; 5,0 қоңыр түске; 7,0 көгілдір түске боялған, микрожүйе құрамындағы титаннан жасалған пластиналар мен бұрандалар: 1,2 - көк түске; 1,5 - алтын түске; 2,0 - жасыл түске; 2,7 - көгілдір түске боялған.
Chip -4.0 chlp жүйесінің құлыпталатын тақтайшалары мен бұрандалары радиалды сүйек тақтасы дорсальды дельта - солға, оңға 4 тармақты. L-75 мм, 5 тармақты. L-82 мм, 6 тармақты. L-90 мм
дана
Кәріжілікке арналған 4,0ChLP пластина дорсальді дельта тәрізді, сол жақ, оң жақ 4 тармақты, L-75 мм, 5 тармақты, L-82 мм, 6 тармақты, L-90 мм

Бахилы низкие четырехугольной формы на резинках. Боковые стороны пропаяны, а верхние скреплены резинкой. Длина каждой бахилы 39±2 см, высота 16±2 см, ширина резинки 3,5±1 мм. Бахилы изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд) с плотностью 28г/ кв.м.
Бахилы низкие "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
пара
РК-ИМН-5№017766
66,50
39
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G; 1,8 мм с иглой 26G; 1,8 мм с иглой 21G; 2,4 мм с иглой 21G; 2,8 мм с иглой 21G
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения выпускаются в групповой таре по 200 штук в коробке. Изготовлен из пластика (ABS/PS). Масса инструмента в стерильном виде не более 650 г. Типы ланцет в зависимости от глубины прокола кожи делятся по следующим размерам – глубина прокола 1,2 мм с иглой 18G предназначен для прокола пятки новорожденных; глубина прокола 1,8 мм с иглой 26G назначен для мониторинга содержания глюкозы в крови; глубина прокола 1,8 мм с иглой 21G назначен для тестирования на гемоглобин, холестерол и в том числе для использования в педиатрии; глубина прокола 2,4 мм с иглой 21G предназначен для прокола загрубевшей кожи; глубина прокола 2,8 мм с иглой 21G - для отбора значительного количества крови Способ стерилизации: этилен оксид. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Каждое изделие должно иметь индивидуальную крышку.
Безопасные ланцеты стерильные одноразового применения: с глубиной прокола 1,2 мм с иглой 18G.
штука
РК МИ (ИМН)-0№024000
133,00
40
Блокируемые пластины и винты системы ChLP
Блокируемые пластины и винты системы ChLP изготовлены из имплантационной стали (S); титана; титанового сплава (T); сплава кобальта (Со). На поверхности блокируемых пластин нанесена маркировка „system: 4,0; 4,5; 5,0; 7,0”, идентифицирующая подходящие для использования с пластиной блокирующие винты диаметром 4,0; 4,5; 5,0; 7,0 соответственно. Дополнительно входящие в состав системы пластины и винты из титана окрашены: 4,0 – в зелҰный цвет; 4,5 в золотой цвет; 5,0 в коричневый цвет; 7,0 в голубой цвет, пластины и винты из титана в составе микросистемы окрашены: 1,2 - в синий цвет; 1,5 - в золотой цвет; 2,0 - в зелҰный цвет; 2,7 - в бирюзовый цвет.
Блокируемые пластины и винты системы ChLP -4,0ChLP пластина для лучевой кости дорсальная дельта - образная левая, правая 4отв. L-75 мм, 5отв. L-82 мм, 6отв. L-90 мм
штука

Тоқпан жілікке арналған 5,0ChLP пластина дистальді медиальді сол жақ, оң жақ 3 тармақты, 6 тармақты, ұзындығы (L- 89,107,121,136 мм)
дана
ҚР-ММБ-5№009500
125 447,94
57
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. Капиллярдың ішкі көлемі 80 мкл
дана
Полипропиленнен жасалған капиллярлар. Капиллярдың ішкі көлемі 80 мкл
ҚР-ММБ-5№018345
28,26
58
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K2 гематологиялық зерттеулеріне арналған вакуумдық түтіктер (шыны, 13х50мм), алынатын қан көлемі 1 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған вакуумды пробиркалар (шыны, 13х50 мм) ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 1 мл
ҚР-ММБ-5№018345
65,58
59
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Стерилизациялау әдісі: этилен тотығымен. Кепілді жарамдылық мерзімі: пробиркалар үшін стерилизациялау күнінен бастап 18 ай, құйғылар, капиллярлар, тасымалдағыш пробиркалар және ұстатқыштар үшін 3 жыл. Түрлі толтырғыштарымен және онсыз пробиркалар, капиллярлар, құйғылар, ұстатқыштар 100 данадан топтық қаптамада жеткізіледі.
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе. ЭДТА K3 гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярлы вакуумдық түтіктер, алынатын қан көлемі 0,5 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капилляры бар вакуумды пробиркалар ЭДТА К3, алынатын қан көлемі 0,5 мл
ҚР-ММБ-5№018345

5,0ChLP пластина для плечевой кости дистальная медиальная левая, правая от 3 отв. до 6 отв. длиной (L- 89,107,121,136 мм)
штука
РК-ИМН-5№009500
125 447,94
57
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Внутренний объем капилляра 80 мкл.
штука
Капилляры из полипропилена. Внутренний объем капилляра 80 мкл.
РК-ИМН-5№018345
28,26
58
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки (стеклянные, 13х50 мм)для гематологических исследований ЭДТА К2, объем забираемой крови 1 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
65,58
59
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 18 месяцев со дня стерилизации для пробирок , 3 года для воронок, капилляров, несущих пробирок и держателя. Пробирки с различными наполнителями и без, капилляры, воронки, держатели поставляются в групповой фасовке по 100 штук.
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения. Вакуумные пробирки с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К3, объем забираемой крови 0,5 мл
штука
РК-ИМН-5№018345

73,15
60
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеуге арналған капиллярмен капиллярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар К2 алынатын қан көлемі 0,5 мл
ЭДТА К2 гематологиялық зерттеуге арналған капиллярмен капиллярлық қанды алуға арналған вакуумдық пробиркалар К2 алынатын қан көлемі 0,5 мл
дана
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,5 мл
ҚР-ММБ-5№018345
66,97
61
Веналық және капиллярлық қанды алуға арналған стерильді бір рет қолдануға арналған вакуумды жүйе
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,2 мл
Гематологиялық зерттеулерге арналған капиллярсыз вакуумды пробиркалар ЭДТА К2, алынатын қан көлемі 0,2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№018345

73,15
60
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,5 мл
Пробирки вакуумные для забора капиллярной крови с капилляром для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,5 мл
штука
РК-ИМН-5№018345
66,97
61
Вакуумная система для забора венозной и капиллярной крови стерильная одноразового применения
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,2 мл
Пробирки вакуумные без капилляра для гематологических исследований ЭДТА К2 объем забираемой крови 0,2 мл
штука
РК-ИМН-5№018345

71,00
62
ВИСглик НЕО көзге тамызатын дәрі, стерильді, 10 мл
Стерильді ерітіндісі бар сорғы-сүзгісі бар саптамасы бар тығыздығы жоғары полиэтиленнен жасалған құты-контейнер. Тамшылардың құрамы: Н-ацетилкарнозин (1%), Қаражидек сығындысы, хондроитин сульфаты (0.15%), натрий фосфаты додекагидраты, натрий фосфаты моногидраты, натрий хлориді, инъекцияға арналған су 100 мл дейін. ВИСглик нео физиологиялық рН мәні бар стерильді офтальмологиялық ерітінді болып табылады. Құрамында консерванттар жоқ. Совместное воздействие таких натуральных веществ как N-ацетилкарнозин, экстракт черники и хондроитина сульфата в составе капель оказывает антиоксидантное действие на орган зрения, способствует поддержанию остроты зрения, в особенности при возрастных изменениях в хрусталике, а также, в суровых условиях окружающей среды или повышенной нагрузке. Гидратационная способность хондроитина сульфата и вазопротекторные свойства черники способствуют регуляции микроциркуляции и улучшению питания глаза. Комплекс защищает ткани глаз от свободных радикалов, что является важным элементом предотвращения окисления хрусталика. Благодаря высокотехнологичному фильтру раствор без консервантов остается стерильным на протяжении всего срока его использования. Поскольку раствор не содержит консервантов, он может использоваться довольно часто. Условия хранения: При температуре не выше 25 оС. Срок годности -3 года. Срок хранение после вскрытия упаковки не более 3 месяцев.
ВИСглик НЕО көзге тамызатын дәрі, стерильді, 10 мл
жинақ

71,00
62
ВИСглик НЕО капли глазные стерильные 10 мл
Состав капель: Н-ацетилкарнозин (1%), экстракт черники, хондроитина сульфат (0.15%), натрия фосфата додекагидрат, натрия фосфата моногидрат, натрия хлорид, вода для инъекций до 100 мл. ВИСглик НЕО является стерильным офтальмологическим раствором с физиологическим значением рН. Не содержит консервантов. Совместное воздействие таких натуральных веществ как N-ацетилкарнозин, экстракт черники и хондроитина сульфата в составе капель оказывает антиоксидантное действие на орган зрения, способствует поддержанию остроты зрения, в особенности при возрастных изменениях в хрусталике, а также, в суровых условиях окружающей среды или повышенной нагрузке. Гидратационная способность хондроитина сульфата и вазопротекторные свойства черники способствуют регуляции микроциркуляции и улучшению питания глаза. Комплекс защищает ткани глаз от свободных радикалов, что является важным элементом предотвращения окисления хрусталика. Благодаря высокотехнологичному фильтру раствор без консервантов остается стерильным на протяжении всего срока его использования. Поскольку раствор не содержит консервантов, он может использоваться довольно часто. Условия хранения: При температуре не выше 25 оС. Срок годности -3 года. Срок хранение после вскрытия упаковки не более 3 месяцев.
ВИСглик НЕО капли глазные стерильные 10 мл
набор

ҚР-ММБ-5№017726
4 705,52
63
TCu 380A моделіндегі Biocopper® жатырішілік спиралі өлшемі 32 мм
Жатырішілік спиралі спиральдан, мұртшалардан, жылжымалы шектегіштен, спиральді енгізуге арналған өткізгіштен және өткізгіш браншінен тұрады. Жатырішілік спиралінде мыстың шамамен 310 мг бар. Мыстың жалпы беткейi 380±23 мм2 құрайды. Жатырішілік спираль жатыр мойнында өндірілетін шырышты қоюландыру қасиетінің арқасында жүктіліктің басталуына кедергі келтіреді, осының нәтижесінде сперматозоидтардың аналық безге қарай жылжуы мен ұрықтануына кедергі жасайды. Жатырішілік жүктілікке қарсы зат (ЖЖҚЗ). Гинекологияда контрацепция үшін қолданылады. Тек бір рет қолдануға арналған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.

РК-ИМН-5№017726
4 705,52
63
Внутриматочная спираль Biocopper® модель TCu 380A размером 32мм
Внутриматочная спираль состоит из спирали, усиков, подвижного ограничителя, проводника для введения спирали и бранши проводника. Внутриматочная спираль содержит примерно 310 мг меди. Общая поверхность меди составляет 380±23 мм2. Внутриматочная спираль препятствует наступлению беременности благодаря своему свойству сгущать слизь, вырабатываемую в канале шейки матки, в результате чего затрудняется продвижение сперматозоидов к яйцеклетке и оплодотворение. Внутриматочное противозачаточное средство (ВМС). Применяется в гинекологии для контрацепции. Только для однократного применения. Стерилизована этилен оксидом.

TCu 380A моделіндегі Biocopper® жатырішілік спиралі өлшемі 32 мм
дана
ҚР-ММБ-5№014800
643,80
64
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
Лазерлік және IPL процедураларына арналған гель, көлемі 250г
дана
Гельдің құрамына: су, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, бояғыш кіреді. Сыртқы түрі: механикалық қосылыстарсыз, иіссіз немесе өзіне тән әлсіз иісі бар біркелкі тұтқыр сұйықтық. Гельде ауа көпіршіктерінің болуына жол беріледі. Түсі: көк, жасыл немесе инъекцияға арналған сумен салыстырғанда сәл боялған болуы керек. рН: 5.0 - 7.0. Тұтқырлығы: 85.000 – 135.000 сР. Қаптама ішіндегісінің салмағы граммен анықталады. Рұқсат етілген қателік ± 5%.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024624
409,00
65
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г және канистрде 5л
Бейтарап, суда ериді, тұтқырлығын терінің pH-на және температурасына қарамай-ақ сақтайды. Теріге тегіс және жеңіл жағылып, тітіркендіргіш әсер етпейді. Құрамы: карбомер (940) - 5%, глицерин - 0,5%, триэтаноламин - 1,5 %, натрий додецилсульфаты - 2 %, Tween-80 - 0,5 %, бензоат этил гидроксидi - 0,5 %, дистилляцияланған су - 90 %. жарамдылық мерзімі 2 жыл.
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г
дана
ҚР-ММБ-5№003945
434,34
66
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г және канистрде 5л
Бейтарап, суда ериді, тұтқырлығын терінің pH-на және температурасына қарамай-ақ сақтайды. Теріге тегіс және жеңіл жағылып, тітіркендіргіш әсер етпейді. Құрамы: карбомер (940) - 5%, глицерин - 0,5%, триэтаноламин - 1,5 %, натрий додецилсульфаты - 2 %, Tween-80 - 0,5 %, бензоат этил гидроксидi - 0,5 %, дистилляцияланған су - 90 %. жарамдылық мерзімі 2 жыл.
Ультрадыбыстық зерттеуге арналған Beegelux® гелі, құтыда 250г және канистрде 5л
дана
ҚР-ММБ-5№003945
5 505,17
67
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен

Внутриматочная спираль Biocopper® модель TCu 380A размером 32мм
штука
РК-ИМН-5№014800
643,80
64
Гель для лазерных и IPL процедур
В состав геля входят: вода, карбомер, триэтаноламин, глицерин, полиэтиленгликоль, DMDM гидантоин, краситель. Внешний вид: однородная вязкая жидкость без механических примесей, без запаха или со слабым специфическим запахом. Допускается наличие пузырьков воздуха в геле. Цветность: гель должен быть синим, зеленоватым или слабо окрашенным по сравнению с водой для инъекций. рН: 5.0 - 7.0. Вязкость: От 85.000 – 135.000 сР. Масса содержимого упаковки определяют в граммах. Допускаемая погрешность + 5%.
Гель для лазерных и IPL процедур, объем: 250 г
штука
РК МИ (ИМН)-0№024624
409,00
65
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® во флаконе 250 г и в канистре 5л
Нейтрален, растворим в воде, сохраняет вязкость независимо от температуры и рН кожи. Легко и равномерно наносится на кожу и не оказывает раздражающего действия. Состав: карбомер (940), глицерин, триэтаноламин, додецилсульфат натрия, Tween-80, этил гидроксид бензоата, дистиллированная вода. Срок годности - 2 года.
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® во флаконе 250 г
штука
РК-ИМН-5№003945
434,34
66
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® во флаконе 250 г и в канистре 5л
Нейтрален, растворим в воде, сохраняет вязкость независимо от температуры и рН кожи. Легко и равномерно наносится на кожу и не оказывает раздражающего действия. Состав: карбомер (940), глицерин, триэтаноламин, додецилсульфат натрия, Tween-80, этил гидроксид бензоата, дистиллированная вода. Срок годности - 2 года.
Гель для ультразвуковых исследований Beegelux® в канистре 5л
штука
РК-ИМН-5№003945
5 505,17
67
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,05 л. с дозатором.

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,5 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
2 906,06
68
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат), көлемі 1,0 л ерітінді (1,0 л полимерлік құты, дозаторсыз тік бұрышты)
құты

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,5 л. (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
2 906,06
68
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный без дозатора.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон

ҚР-ММБ-5№020340
5 131,22
69
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,3 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз; - полимер бөтелке 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен.

РК-ИМН-5№020340
5 131,22
69
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом:
- флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором.

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептик) ерітінді, көлемі 1,0 л (полимерлік құты 1,0 л, тік бұрышты үстел шынтақ дозаторы бар)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
5 451,27
70
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,3 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.)
құты

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
5 451,27
70
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,3 л. (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020340
1 716,26
71
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен

РК-ИМН-5№020340
1 716,26
71
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) ерітінді, көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020340
711,41
72
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал спирттіңң иісі бар, мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында 60±1 % изопропил спирті және 10±1 % қ-пропил спирті, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен ( немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептикалық зат) көлемі 1,0 л ерітінді (эйрлесс дозаторы бар цилиндрлік 1,0 л полимерлік құты)
құты

Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020340
711,41
72
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 0,09 л.; 0,3 л.; 0,5 л.; 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде бесцветной прозрачной жидкости со спиртовым запахом. В качестве действующих веществ содержит 60±1 % изопропилового спирта и 10±1 % н-пропилового спирта, функциональные добавки по уходу за кожей рук.. Антисептическое средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.
Дезостерил-СУПЕРСЕПТ (антисептическое средство) раствор, объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон

ҚР-ММБ-5№020340
5 427,77
73
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты

РК-ИМН-5№020340
5 427,77
73
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: флакон флакон полимерный 0,5 л. с дозатором

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,5 л (дозаторы бар 0,5 л полимерлік құты
құты
ҚР-ММБ-5№020342
2 103,04
74
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: таратқышпен; - дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,3 л (дозаторы бар 0,3 л полимерлік құты)
құты

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,5 л (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020342
2 103,04
74
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,3 л (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020342
1 253,84
75
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.

РК-ИМН-5№020342
1 253,84
75
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020342
590,50
76
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 1,0 л (эрлесс диспенсері бар 1,0 л цилиндрлік полимерлі құты)
құты

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020342
590,50
76
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон

ҚР-ММБ-5№020342
3 839,28
77
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз.

РК-ИМН-5№020342
3 839,28
77
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора.

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 1,0 л (1,0 л полимерлік құты, дозаторсыз тік бұрышты)
құты
ҚР-ММБ-5№020342
3 540,43
78
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсе р ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% дидецилдиметиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітіндісі; көлемі 1,0 л (полимерлік құты 1,0 л, тік бұрышты үстел шынтақ дозаторы бар)
құты

Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон
РК-ИМН-5№020342
3 540,43
78
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, дидецилдиметиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л.прямоугольный с настольным локтевым дозатором.
Дезостерил-СУПЕРЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020342
3 862,96
79
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)

РК-ИМН-5№020342
3 862,96
79
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,5л. с дозатором.

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,5 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,5 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
2 085,81
80
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітінді; көлемі 1,0 л (үстел үсті шынтақ диспенсері бар 1,0 л тікбұрышты полимерлі құты)
құты

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,5 л (флакон полимерный 0,5 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020341
2 085,81
80
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный с настольным локтевым дозатором)
флакон

ҚР-ММБ-5№020341
3 853,07
81
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.

РК-ИМН-5№020341
3 853,07
81
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,3л. с дозатором.

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,3 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,3 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020341
1 233,54
82
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 1,0 л. (полимерлік құты 1,0 л. тік бұрышты дозаторсыз)
құты

Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,3 л (флакон полимерный 0,3 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020341
1 233,54
82
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л. (флакон полимерный 1,0 л. прямоугольный без дозатора)
флакон

ҚР-ММБ-5№020341
3 530,54
83
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Өнім бүріккіш құрылғысы бар (немесе онсыз) полимерлі бөтелкелерде қол жетімді: - полимерлі бөтелке, 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс диспенсерімен.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 1,0 л (эрлесс диспенсері бар 1,0 л. цилиндрлік полимерлі құты)
құты

РК-ИМН-5№020341
3 530,54
83
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный, 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 1,0 л (флакон полимерный 1,0 л. цилиндрический с дозатором эйрлесс)
флакон

ҚР-ММБ-5№020341
3 829,38
84
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық құрал) ерітінді; көлемі 0,09 л; 0,3 л; 0,5 л; 1,0 л
Антисептикалық құрал этанолдың әлсіз исі бар мөлдір түссіз сұйықтық ретінде қолдануға дайын ертінді болып ұсынылады. Құрамында әсер ететін заттар ретінде 20,0% этил спирті және 0,3% алкилдиметилбензиламмоний хлориді, қол терісін күтуге арналған функционалдық қоспалар бар. Антисептикалық құрал полимерлі бөтелкелерде бүріккіш құрылғымен (немесе онсыз) шығарылады: - полимер бөтелке 0,09 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,3 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 0,5 л. таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты таратқышсыз; полимер бөтелке 1,0 л. цилиндрлік эйрлесс таратқышпен; - полимер бөтелке 1,0 л. тікбұрышты үстелүсті шынтақ таратқышпен
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептикалық зат) ерітіндісі; көлемі 0,09 л. (дозаторы бар полимерлік құты 0,09 л.)
құты
ҚР-ММБ-5№020341

РК-ИМН-5№020341
3 829,38
84
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л, 0,3 л, 0,5 л, 1,0 л
Антисептическое средство представляет собой готовый к применению раствор в виде прозрачной бесцветной жидкости со слабым запахом этанола. Содержит спирт этиловый – 20 %, алкилдиметилбензиламмоний хлорид - 0,3 % в качестве действующих веществ, функциональные добавки по уходу за кожей рук. Средство выпускается в полимерных флаконах с распыляющим устройством (или без него) объемом: - флакон полимерный 0,09 л. с дозатором.
Дезостерил-ЭЛИТ (антисептическое средство) раствор; объемом 0,09 л. (флакон полимерный 0,09 л. с дозатором)
флакон
РК-ИМН-5№020341

566,91
85
Балаларға арналған, бір реттік, медициналық "Dolce-Pharm" (Butterfly Type) бетперде-респираторы
"Butterfly" типіндегі бетперде-респиратордың бірегей құрылымы тағу кезінде қозғалысқа кедергі келтірмей, пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Үстіңгі және астыңғы қабаттары жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішкі жағында мельтблаун сүзгісі бар. Балаларға арналған бетперде-респиратор баланың бетіне арналған арнайы резеңке ілмектердің көмегімен баланың бетіне бекітіледі, бұл бекітудің беріктігін қамтамасыз етеді. Балаларға арналған медициналық бетперде-респираторлар өндірісінде шыныталшықты және табиғи латекс жоқ материалдар пайдаланылады, бұл оны гипоаллергенді етеді.
Балаларға арналған, бір реттік, медициналық "Dolce-Pharm" (Butterfly Type) бетперде-респираторы
дана
ҚР-ММБ-5№020401

566,91
85
Детская маска-респиратор (Butterfly Type) "Dolce-Pharm" медицинская, одноразового применения
Уникальная конструкция маски-респиратора типа "Butterfly", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняя движений при ношении. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится фильтр мельтблаун. Детская защитная маска-респиратор крепится на лице ребенка с помощью специальных заушных резинок, рассчитанных на детское лицо, что обеспечивает прочность фиксации. При производстве масок-респираторов медицинских для детей используются материалы свободные от стекловолокна и натурального латекса, что делает ее гипоаллергенной.
Детская маска-респиратор (Butterfly Type) "Dolce-Pharm" медицинская, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№020401

79,80
86
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500 диализаторы
Revaclear 300және Revaclear 400 диализаторлары бүйректің жедел және созылмалы жеткіліксіздігін гемодиализдің немесе гемодиафильтрацияның көмегімен емдеуге арналған. Бұл құрылғыда қолданылатын жарғақша ПАЭС/ПВП жасалған қоспа болып табылады. Қан енгізу порты арқылы кіреді және қуысты талшықтар бойымен таралады. Әрбір қуысты талшықтың ішкі диaметрі шамамен 190 микрон (қуыс талшықтың ішкі диаметрі) және қабығының қалыңдығы 35 микрон. Әр диализатордағы қуысты талшықтардың саны 12000 жуық (Revaclear 400), 9600 жуық (Revaclear 300). Белсенді жарғақшасының ұзындығы Revaclear бұйымдарының барлығында 236 мм. Жарғақша беткейінің ауданы 1,8 шаршы метр (Revaclear 400), 1,4 шаршы метр (Revaclear 300). Құрылғының әрбір ұшындағы қуысты талшықтар қан бөлігін фильтрат бөлігінен бөліп тұру үшін полиуретанмен тұмшаланған. Бұл диализатордың корпусы мен коллекторы поликарбонаттан дайындалған. Жарғақша аймағында оң және теріс қысымның бірігуінен туындайтын гидростатикалық немесе жарғақшаішілік қысым жолымен, плазманың сұйық бөлігі, молекулалық салмағы төмендеу басқа еріген заттармен қатар, жарғақша арқылы фильтратқа немесе құрылғының диализатқа арналған бөлігіне өтеді. Гемодиализ үдерісінде уремиялық токсиндер мен тіршілік өнімдері пациенттің қанынан конвекция және жарғақша арқылы диффузиялану жолымен осы құрылғыға және ары қарай, жүріп жатқан диализ сұйықтығының ағымын есептегішке түседі. Диализат диализатты шығару порты арқылы шығарылады.
Синтетикалық капиллярлық диализатор жоғары ағынды Revaclear 300
дана
-
ҚР-ММБ-5№017291
3 538,42
87
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500 диализаторы
Revaclear 300және Revaclear 400 диализаторлары бүйректің жедел және созылмалы жеткіліксіздігін гемодиализдің немесе гемодиафильтрацияның көмегімен емдеуге арналған. Бұл құрылғыда қолданылатын жарғақша ПАЭС/ПВП жасалған қоспа болып табылады. Қан енгізу порты арқылы кіреді және қуысты талшықтар бойымен таралады. Әрбір қуысты талшықтың ішкі диaметрі шамамен 190 микрон (қуыс талшықтың ішкі диаметрі) және қабығының қалыңдығы 35 микрон. Әр диализатордағы қуысты талшықтардың саны 12000 жуық (Revaclear 400), 9600 жуық (Revaclear 300). Белсенді жарғақшасының ұзындығы Revaclear бұйымдарының барлығында 236 мм. Жарғақша беткейінің ауданы 1,8 шаршы метр (Revaclear 400), 1,4 шаршы метр (Revaclear 300). Құрылғының әрбір ұшындағы қуысты талшықтар қан бөлігін фильтрат бөлігінен бөліп тұру үшін полиуретанмен тұмшаланған. Бұл диализатордың корпусы мен коллекторы поликарбонаттан дайындалған. Жарғақша аймағында оң және теріс қысымның бірігуінен туындайтын гидростатикалық немесе жарғақшаішілік қысым жолымен, плазманың сұйық бөлігі, молекулалық салмағы төмендеу басқа еріген заттармен қатар, жарғақша арқылы фильтратқа немесе құрылғының диализатқа арналған бөлігіне өтеді. Гемодиализ үдерісінде уремиялық токсиндер мен тіршілік өнімдері пациенттің қанынан конвекция және жарғақша арқылы диффузиялану жолымен осы құрылғыға және ары қарай, жүріп жатқан диализ сұйықтығының ағымын есептегішке түседі. Диализат диализатты шығару порты арқылы шығарылады.
Жоғары ағынды синтетикалық капиллярлық Revaclear 400 диализаторы
дана
ҚР-ММБ-5№017291
3 310,19
88
Polyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 140H, 170H, 210H, 14L, 17L, 21L
Капиллярлық диализаторлар - бұл стерильді және апирогенді тығындармен бірге жиынтықта жеткізілетін, шайғаннан және толтырғаннан кейін қолдануға дайын бір реттік стерильді бұйымдар. Диализаторларды диализдік жабдықтармен бірге пайдалану керек, соның көмегімен ультрасүзу жылдамдығын дәл анықтауға және бақылауға болады. Диализдейтін ерітінді ағыны кезінде гемодиализ үшін қолданылады Qd=500-800 мл/мин, қан ағымы Qb=200-500 мл/мин. Жарғақшалардың тиімді беткей ауданы 140H /14L=1.4м2; 170H /17L=1.7м2; 210H /21L=2.1м2. КУФ мочевина үшін (мл/ч.мм с.б.. 20%) және диализаторды орташа толтыру көлемі (мл): 140H=60/94; 170H=70/115; 210H=85/125; 14L=10/81; 17L=12.5/104; 21L=15/123. Стерилизациялау: бумен (автоклавтау).
Рolyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 170H
дана
Рolyflux капиллярлық стерильді диализаторлары, типтік өлшемдері: 170H

79,80
86
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500
Диализаторы Revaclear 300 и Revaclear 400 предназначены для лечения острой и хронической почечной недостаточности с помощью гемодиализа или гемодиафильтрации. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. 12000 (Revaclear 400), прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,8 квадратных метров (Revaclear 400), 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата.
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата. Вариант исполнения: Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300
штука
РК-ИМН-5№017291
3 538,42
87
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 300, Revaclear 400, Revaclear 500
Диализаторы Revaclear 300 и Revaclear 400 предназначены для лечения острой и хронической почечной недостаточности с помощью гемодиализа или гемодиафильтрации. Мембрана, применяемая в этом устройстве, представляет собой смесь из ПАЭС/ПВП. Кровь поступает через входной порт и распространяется по полым волокнам. Каждое полое волокно имеет внутренний диaметр приблизительно 190 микрон (внутренний диаметр полого волокна) и толщину оболочки 35 микрон. Количество полых волокон в каждом диализаторе прибл. 12000 (Revaclear 400), прибл. 9600 (Revaclear 300). Протяженность активной мембраны 236 мм во всех изделиях Revaclear. Площадь поверхности мембраны 1,8 квадратных метров (Revaclear 400), 1,4 квадратных метров (Revaclear 300). На каждом конце устройства полые волокна герметизированы полиуретаном для отделения отсека крови от отсека фильтрата. Корпус и коллектор данного диализатора изготовлены из поликарбоната. Посредством гидростатического или трансмембранного давления, которые создаются сочетанием положительного и отрицательного давления в области мембраны, жидкая часть плазмы, наряду с некоторыми растворенными веществами с более низкой молекулярной массой, проходит через мембрану в фильтрат или в отсек устройства, предназначенный для диализата. В процессе гемодиализа уремические токсины и продукты жизнедеятельности поступают из крови пациента в данное устройство посредством конвекции и диффузии через мембрану и далее, в счетчик потока протекающей диализной жидкости. Диализат выводится из устройства через порт вывода диализата.
Диализатор синтетический капиллярный высокопоточный Revaclear 400
штука
РК-ИМН-5№017291
3 310,19
88
Диализаторы капиллярные стерильные Polyflux, типоразмеры: 140H, 170H, 210H, 14L, 17L, 21L
Капиллярные диализаторы - это одноразовые стерильные изделия, поставляющиеся в комплекте со стерильными и апирогенными заглушками и готовые к применению после промывки и заполнения. Использовать диализаторы только в сочетании с диализным оборудованием, с помощью которого можно точно определить и контролировать скорость ультрафильтрации. Применяются для гемодиализа при потоке диализирующего раствора Qd=500-800 мл/мин, потоке крови Qb=200-500 мл/мин. Эффективная площадь поверхности мембран 140H /14L=1.4м2; 170H /17L=1.7м2; 210H /21L=2.1м2. КУФ для мочевины (мл/ч.мм рт.ст. ? 20%) и средний объем заполнения диализатора (мл): 140H=60/94; 170H=70/115; 210H=85/125; 14L=10/81; 17L=12.5/104; 21L=15/123. Стерилизация: паровая (автоклавирование).
Диализаторы капиллярные стерильные Polyflux, типоразмеры: 170H
штука

ҚР-ММБ-5№014853
3 311,39
90
Жартылай автомат, қан тоқтататын созылғыш Biocare® бұрауы, өлшемдері: 45х2,5см
Қан кетуді тоқтату үшін манипуляциялар жасаған кезде аяқ-қолдағы көктамыр қаны айналымын шектеуге арналған. Екі өлшемде босатылады: 45х2,5см, 35х2,5см. Құрамында латекс жоқ мақтадан жасалған созылғыш лентадан және тез ағытылатын түймесі бар АВС-пластиктен жасалған қауіпсіз, ыңғайлы ілгектен тұрады. Бұрау оңай пайдаланылады және ұзақ қолданылады. Жартылай автомат құрылғысының арқасында қолдану емделушіге жайсыздық және ауырсыну сезімдерін туғызбайды, себебі түймеге басу бұрауды тез шешіп алуға мүмкіндік береді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.

РК-ИМН-5№014853
3 311,39
90
Жгут кровоостанавливающий эластичный полуавтоматический Biocare®,размерами:45х2,5см
Предназначен для ограничения циркуляции венозной крови в конечностях при проведении манипуляций, для остановки кровотечения. Выпускается двух размеров: 45х2,5см, 35х2,5см. Состоит из эластичной ленты, изготовленной из хлопка, не содержащего латекс, и безопасной удобной застежки из АВС-пластика с кнопкой быстрого расстегивания. Жгут прост в использовании и долговечен. Благодаря полуавтоматическому устройству, применение не доставляет пациенту дискомфорта и не вызывает болевых ощущений, так как нажатие на кнопку позволяет снять жгут очень быстро.Срок годности 5 лет.

Жартылай автомат, қан тоқтататын созылғыш Biocare® бұрауы, өлшемдері: 45х2,5см
дана
ҚР-ММБ-5№014017
547,71
91
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі адгезиялық емес сұйық эмболиялық агент – Menox Сұйық Эмболиялық Материалы (СЭМ) (көлемі 1,5 л құты), Диметилсульфоксид (ДМСО) (көлемі 1,5 мл құты) және 1 мл ДМСО-үйлесімді шприці (3 дана) тұрады.
Menox™ Сұйық Эмболиялық Жүйесі
дана
ҚР-ММБ-5№019186
414 004,80
92
Фиброэндоскопияға арналған бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес тіс қорғағышы
Фиброэндоскопияға арналған тіс қорғағышы медициналық мақсаттарда қолданылатын полиэтиленнен (HDPE) дайындалған
Фиброэндоскопияға арналған бір рет қолданылатын, стерильді, апирогенді, уытты емес тіс қорғағышы
дана
ҚР-ММБ-5№002756
658,68
93
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® кіндік қысқышы, модификациялары: UCC-1

Жгут кровоостанавливающий эластичный полуавтоматический Biocare®, размером: 45х2,5см
штука
РК-ИМН-5№014017
547,71
91
Жидкая Эмболическая Система Menox™
Жидкая Эмболическая Система Menox™ состоит из неадгезивного жидкого эмболического агента - Жидкий Эмболический Материал Menox (флакон объемом 1,5 мл), Диметилсульфоксида (ДМСО) (флакон объемом 1,5 мл) и 1 мл ДМСО-совместимого шприца (3шт.).
Жидкая Эмболическая Система Menox™
штука
РК-ИМН-5№019186
414 004,80
92
Загубник для фиброэндоскопии однократного применения стерильный, апирогенный, нетоксичный
Загубник для фиброэндоскопии, изготовлен из полиэтилена (HDPE) медицинского назначения
Загубник для фиброэндоскопии однократного применения стерильный, апирогенный, нетоксичный
штука
РК-ИМН-5№002756
658,68
93
Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения, модификации: UCC-1

Екі модификациясы бар: UCC-1 полиэтиленнен дайындалған; UCC-2 АБС-пластиктен дайындалған. Өзара сақинамен жалғанған доға тәрізді пішіндегі екі браншадан тұрады. Ішкі жағынан кіндікті бір қалыпта ұстап тұратын атравматикалық тісшелерімен (кертік) қабырға тәрізді жұмыс беткейі және кіндікте бір қалыпта мықты бекітілуді қамтамасыз ететін және қысқыштың кездейсоқ (мерзімінен бұрын) ашылып кетуін болдырмайтын қақпағы бар арнайы бекіткіш құлып бар. Бұйым атравматикалық, биоүйлесімді болып табылады және кіндікте мықты бекітілуді қамтамасыз етеді. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® кіндік қысқышы, модификациялары: UCC-1
дана
ҚР-ММБ-5№012445
42,88
94
Бір рет қолданылатын қорғаныш жиынтығы
Капюшоны бар комбинезон толығымен резеңкеленген матадан немесе ламинатталған тоқылмаған материалдан немесе ауа өткізетін тоқылмаған материалдан немесе артқы жағы толық немесе ішінара (арқа немесе қолтық асты бөлігі) ауа өткізетін материалдан жасалатын, ал қалған бөлігі су өткізбейтін қасиеті бар ламинатталған материалдан жасалатын біріктірілген тоқылмаған материалдан дайындалуы мүмкін. Комбинезон өлшемдері: S, М, L, XL, XXL, XXXL. Орамал немесе капюшон - Мақта-мата матасынан жасалған материал. Бахилалар немесе резеңкеден немесе ПВХ-дан жасалған етік Тоқылмаған ламинатталған материалдан жасалған бахилалар Сүзгіш жартылай бетперде немесе мақта-дәкелі бетперде немесе 16 қабатты дәкелі бетперде Белсендірілген көмір қабаты бар немесе ондай қабаты жоқ сүзгіш жартылай бетперде. Мақта-дәкелі бетперделер мақтаның бір қабатынан және мақталы қабаттың әр жағынан дәкенің екі қабатынан тұрады. 16 қабатты дәкелі бетперде 100% мақтадан жасалған Сүлгі немесе сіңіргіш сүрткі Мақта-мата матасынан жасалған сүлгі. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі. Көзілдірік Жабық түрдегі немесе тікелей емес желдетілетін қорғаныш көзілдірігі Латексті және/немесе нитрилді және/немесе винилді және/немесе резеңке қолғаптар Стерилді емес латексті және/немесе нитрилді және/немесе винилді және/немесе резеңке қолғаптар Пижама - М/М матадан жасалған Шұлық - М/М матадан немесе біріктірілген синтетикалық маталардан жасалған
Бір рет қолданылатын қорғаныш жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017054
15 367,72
95
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы.
1. Капюшоны бар қорғану комбинезоны (Өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 54(XXL) өлшемі және (176) ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
2. Бахилалар
3. Сүзгілеуші бетперде
4. Қорғану көзілдірігі
5. Латексті қолғаптар (Өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда)
6. Резеңке қолғаптар (нитрилді және/немесе винилді қолғаптар, (өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда)
7. Бір реттік сүрткі
8. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық
Бір рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы.
жинақ
1. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық, 2. Резеңке қолғаптар (нитрилді және/немесе винилді қолғаптар, (өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда), 3. Латексті қолғаптар (Өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде М(7) өлшемі, көрсетілмеген жағдайда), 4. Бір реттік сүрткі, 5. Қорғану көзілдірігі, 6. Сүзгілеуші бетперде, 7. Бахилалар, 8. Капюшоны бар қорғану комбинезоны (Өлшемдері: 46(M)-64(XXXXXL), бой ұзындығы 158-188, оның ішінде 54(XXL) өлшемі және (176) ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)

Имеет две модификации: UCC-1 изготовлена из полиэтилена; UCC-2 изготовлена из АБС-пластика. Состоит из двух браншей дугообразной формы, соединенных между собой кольцом. Имеет с внутренней стороны ребристую рабочую поверхность с атравматическими зубчиками (насечками), которые удерживают пуповину в одном положении, и специальный фиксирующий замок с затвором, который обеспечивает прочную фиксацию на пуповине в одном положении и предотвращает случайное (преждевременное) раскрытие зажима. Изделие является атравматичным, биосовместимым и обеспечивает надежное крепление на пуповине. Стерилизация этилен оксид. Срок годности 5 лет.
Зажим пупочный Biocare® стерильный, однократного применения, модификации: UCC-1
штука
РК-ИМН-5№012445
42,88
94
Защитный комплект одноразового применения
Комбинезон с капюшоном может быть изготовлен полностью из прорезиненной ткани или ламинированного нетканого материала или воздухопроницаемого нетканого материала или комбинированных нетканых материалов, у которого задняя сторона полностью или частично (спинная или подмышечная часть) из воздухопроницаемого материала, вся остальная часть из ламинированного материала, имеющий водоотталкивающее свойство. Размеры комбинезона: S, М, L, XL, XXL, XXXL. Косынка или капюшон- Материал из хлопчатобумажной ткани. Бахилы из нетканового ламинированного материала или сапоги резиновые или из ПВХ Полумаска фильтрующая со слоем активированного угля или без него. Ватно-марлевые маски состоят из одного слоя ваты и по двум слоям марли с каждой стороны ватного слоя. Марлевая маска 16-и слойная изготовлена из 100 % хлопка. Полотенце из хлопчатобумажной ткани или Салфетка впитывающая из нетканого материала. Очки защитные закрытого типа или непрямой вентиляции. Перчатки латексные и/или нитриловые и/или виниловые и/или резиновые нестерильные Пижама- Х/Б ткани. Носки- Х/Б ткани или из комбинированных синтетических тканей.
Защитный комплект одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№017054
15 367,72
95
Защитный комплект одноразового применения
1.Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию) 2. Бахилы 3. Очки защитные 4. Маска фильтрующая 5. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию) 6. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию) 7. Салфетка одноразовая 8. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия
Защитный комплект одноразового применения
комплект
1.Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия,2. Перчатки резиновые (нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию),3. Перчатки латексные (размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию), 4.Салфетка одноразовая, 5. Очки защитные , 6.Маска фильтрующая, 7.Бахилы, 8.Защитный комбинезон с капюшоном (размерами: 46(M)-64(XXXXXL), ростами 158-188, из них размер 54(XXL) и рост (176) по умолчанию)

ҚР-ММБ-5№021261
7 533,39
96
Обаға қарсы көп рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы
1. Стерильді емес қорғаныс комбинезон мақта-маталы (ММ) матадан дайындалған. Өлшемдері: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Түсі: ақ. Бекітілуі: жеңдер мен шалбардағы созылғыш резеңке. Капьюшон бет контурына тығыз жабысып тұратын созылғыш резеңкемен. Тығыздығы 115 г/мден кем емес. 2. Пижама (көйлек және шалбар) мақта-маталы (ММ) матадан, жеңі ұзын, түзу және ұзын шалбар. Өлшемі: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Түсі: ақ. Бекітілуі: созылғыш жиектеме. Тығыздығы 115 г/мден кем емес. 3. Халат мақта-маталы (ММ) матадан жасалған. "Тік" жаға, байлауышпен, жеңдері бір тігісті қондырмалы, ұзын. Тығыздығы 115 г/мден кем емес немесе су-кір жұқтырмайтын, мақта-маталы матадан, 140-180 г/м антистатикалық өңдеумен. 4. Ұзын алжапқыш полиэтиленнен /ПВХ-дан жасалған, қалыңдығы 30 мкм-ден кем емес. 5. Капюшон /шлем мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/м. 6. Үшкіл орамал мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/мден кем емес. Өлшемі 90х90х125 см. 7. Телпек мақта-маталы (ММ) матадан, тығыздығы 115 г/мден кем емес. 8. Жеңқаптар полиэтиленнен, қалыңдығы 30 мкм-ден кем емес. Өлшемі 48х25 см. 9. Қорғаныс көзілдірігі тұмшалауды қамтамасыз ететін конструкциялы тығыз жабысып тұратын жиегі бар. Көзілдіріктің өткір жиектері немесе ыңғайсыздық тудыруы мүмкін басқа да ақаулары жоқ; көзілдірік әйнектерінде көрінуді нашарлататын маңызды ақаулар жоқ, атап айтқанда: көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар. 10. Мақта-дәкелі таңғыш (бетперде) дәкеден, ұзындығы 50 см, ені 125 см. Мақта қабатының өлшемі: ұзындығы 25 см, ені 17 см. Медициналық дәке бетперде 4-қабатты, 8-қабатты, 16-қабатты. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш. 11. Медициналық респиратор клапанмен немесе клапансыз, бекітілуі – резеңке. 12. Медициналық бетперде үш қабатты тоқылмаған материалдан СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) жасалған. Бекітілуі: резеңке немесе байлауыш. 13. Шұлық мақта-мата немесе аралас жартылай синтетикалық матадан, бір түсті немесе әр түсті. Жабық өкшесі бар тәпішке былғарыдан немесе жасанды былғарыдан жасалған. 14. Бахилалар мақта-маталы мата, биік немесе аласа. 15. Аласа бахилалар полиэтиленнен. 16. Резеңке /ПВХ етіктер резеңкеден немесе поливинилхлоридтен (ПВХ), өлшемдері 37-47. 17. Бір реттік медициналық стерильді қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша. 18. Бір реттік медициналық стерильді емес қолғаптар, бес саусақты, опаланған немесе опаланбаған, тегіс немесе текстурленген латекстен /нитрилден /винилден. Өлшемі: S, M, L, XL, ХХL. Тапсырыс берушімен келісім бойынша. 19. Сүлгі мақта маталы мата ("вафельді"). Өлшемі: 70х70см. 20. Қағаз жабысқақ бұласыр орауышта тоқылмаған негізде. Өлшемі: 2,5смх10м; 5смх10м

РК-ИМН-5№021261
7 533,39
96
Защитный комплект противочумный многоразового применения
1. Комбинезон защитный нестерильный изготовлен из хлопчатобумажной (ХБ) ткани. Размеры: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Цвет: белый. Фиксация: эластичная резинка на рукавах и штанинах. Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контору лица. Плотность не менее 115 г/м². 2. Пижама (рубашка) из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, рукав длинный, прямой и брюки длинные. Размер: XS (Extra Small, 42) – 4XL (4Extra Large, 64). Цвет: белый. Фиксация: эластичная тесьма. Плотность не менее 115 г/м². 3. Халат из хлопчатобумажной (ХБ) ткани. "Стойка" воротник, на завязках, рукава одношовные втачные, длинные. Плотность не менее 115 г/м² или хлопчатобумажная ткань с водо-грязеотталкивающей, антистатической отделкой плотностью 140-180 г/м². 4. Фартук длинный изготовлен из полиэтилена /ПВХ, толщиной не менее 30 мкм. 5. Капюшон /шлем из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью 115 г/м². 6. Косынка из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью не менее 115 г/м². Размер 90х90х125 см. 7. Шапочка из хлопчатобумажной (ХБ) ткани, плотностью не менее 115 г/м². 8. Нарукавники из полиэтилена, толщиной не менее 30 мкм. Размер 48х25 см. 9. Очки защитные с плотно прилегающим краем, конструкции, обеспечивающей их герметичность. Очки не имеют острых кромок или других дефектов, которые могут вызывать дискомфорт; очковые стекла не содержат никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений. 10. Ватно-марлевая повязка (маска) из марли, длиной 50 см, шириной 125 см. Размер ватного пласта: длина 25 см, ширина 17 см. Маска марлевая медицинская 4-х слойная, 8-и слойная,16-и слойная. Фиксация: резинка или завязки. 11. Маска-респиратор фильтрующая с клапаном или без, фиксация – резина. 12. Маска медицинская из нетканого материала СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд) трехслойная. Фиксация – резинка или завязка. 13. Носки из хлопчатобумажной (ХБ) или из комбинированных полусинтетических тканей, однотонные или различных цветов. Тапочки с закрытой пяткой из кожи или кожзаменителя. 14. Бахилы из хлопчатобумажной (ХБ) ткани высокие или низкие. 15. Бахилы низкие из полиэтилена. 16. Сапоги резиновые /ПВХ из резины или поливинилхлорида (ПВХ), размеры 37-47. 17. Перчатки одноразовые медицинские стерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком. 18. Перчатки одноразовые медицинские нестерильные, пятипалые, опудренные или неопудренные, гладкие или текстурированные из латекса /нитрила /винила. Размер: S, M, L, XL, ХХL. По согласованию с Заказчиком. 19. Полотенце из хлопчатобумажной (ХБ) ткани (вафельная). Размер 70х70 см. 20. Бумажный лейкопластырь на нетканой основе в катушках. Размер: 2,5х10 см; 5х10 см.

Обаға қарсы көп рет қолданылатын қорғаныс жиынтығы. Толықтығы: 1. Стерильді емес қорғаныш комбинезон 2. Пижама 3. Халат 4. Ұзын алжапқыш 5. Сорғыш / дулыға 6. Орамал 7. Телпек 8. Жеңдер 9. Қорғаныс көзілдірігі 10. Мақта-дәке таңғыш 11. Медициналық респиратор 12. Медициналық маска 13. Шұлық / тәпішке 14. Бахилы жоғары/төмен 15. Бахилы төмен 16. Резеңке/ПВХ етік 17. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді қолғаптар 18. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді емес қолғаптар 19. Сүлгі 20. Қағаз жабысқақ сылақ
жинақ
1. Стерильді емес қорғаныш комбинезон 2. Пижама 3. Халат 4. Ұзын алжапқыш 5. Сорғыш / дулыға 6. Орамал 7. Телпек 8. Жеңдер 9. Қорғаныс көзілдірігі 10. Мақта-дәке таңғыш 11. Медициналық респиратор 12. Медициналық маска 13. Шұлық / тәпішке 14. Бахилы жоғары/төмен 15. Бахилы төмен 16. Резеңке/ПВХ етік 17. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді қолғаптар 18. Бір рет қолданылатын медициналық стерильді емес қолғаптар 19. Сүлгі 20. Қағаз жабысқақ сылақ
ҚР-ММБ-0№023417
28 732,48
97
Қол бекіткіші бар қынап айнасы (Куско айнасы), стерильді, өлшемдері бар бір рет қолданылатын: S, M, L
Полистиролдан дайындалған, сенімді бекіткішпен жабдықталған, бұл құралдың бекіту қалыптарының ауқымды диапазонын қамтамасыз етеді. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде сөрелерде қыздырғыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта, - 5С-ден +30С-ге дейінгі температурада сақталуы тиіс. Жарамдылық мерзімі 3 жыл
Қол бекіткіші бар қынап айнасы (Куско айнасы), стерильді, өлшемдері бар бір рет қолданылатын: S, M, L
дана
ҚР-ММБ-5№009556
239,40
98
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" "Куско" бойынша гинекологиялық айнасы, өлшемдері S, M, L
Куско бойынша гинекологиялық айнасының жақсы оптикалық мөлдірлікпен сипатталатын жоғары сапалы полистирол жасалған дөңгелек пішінді жармасы бар. Осының арқасында, гинекологиялық тексеру кезінде тексерілуі қиын аумақтар болдырмайды, бұл диагностиканың сапасын арттырады. Айна құралдың жақсы бекітілген жағдайларының кең ауқымын қамтамасыз ететін, сондай-ақ беріктігіне, бір қолмен қолдануға қолайлы және оңайлығына кепілдік беретін сенімді бекіткіші бар.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" "Куско" бойынша гинекологиялық айнасы, өлшемі M
дана

Защитный комплект противочумный многоразового применения. Комплектность: 1. Комбинезон защитный нестерильный 2. Пижама 3. Халат 4. Фартук длинный 5. Капюшон/шлем 6. Косынка 7. Шапочка 8. Нарукавники 9. Очки защитные 10. Ватно-марлевая повязка 11. Респиратор медицинский 12. Маска медицинская 13. Носки/тапочки 14. Бахилы высокие/низкие 15. Бахилы низкие 16. Сапоги резиновые/ПВХ 17. Перчатки одноразовые медицинские стерильные 18. Перчатки одноразовые медицинские нестерильные 19. Полотенце 20. Бумажный лейкопластырь
комплект
РК-ИМН-0№023417
28 732,48
97
Зеркало вагинальное с ручным фиксатором (Зеркало Куско), стерильный, одноразовый с размерами: S, M, L
Изготовлен из полистирола, снабжено надежным фиксатором, что обеспечивает большой диапазон фиксирующихся положений инструмента Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -5?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 3 года.
Зеркало вагинальное с ручным фиксатором (Зеркало Куско), стерильный, одноразовый с размерами: S, M, L
штука
РК-ИМН-5№009556
239,40
98
Зеркало гинекологическое "Нәрия" по "Куско", стерильное, одноразовое размерами S, M, L
Зеркало гинекологическое по Куско имеет створки закругленной формы, изготовленные из полистирола высокого качества, который характеризуется хорошей оптической прозрачностью. Благодаря этому, при гинекологическом осмотре исключается наличие недоступных для осмотра зон, что повышает качество диагностики. Зеркало имеет надежный фиксатор, обеспечивающий широкий диапазон хорошо фиксированных положений инструмента, а также гарантирующий прочность, удобство и простоту в использовании одной рукой.
Зеркало гинекологическое "Нәрия" по "Куско", стерильное, одноразовое размерами М
штука

ҚР-ММБ-5№020766
155,72
101
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері L, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. S, M, L өлшемдерінде шығарылады. B+ типте бүйірлік бұрандалы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері L, №1 қаптамасында
дана

РК-ИМН-5№020766
155,72
101
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами L, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L одного типа. Тип B+ с боковым винтовым фиксатором. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами L, в упаковке №1
штука

ҚР-ММБ-5№014354
145,54
102
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері M, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. S, M, L өлшемдерінде шығарылады. B+ типте бүйірлік бұрандалы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері M, №1 қаптамасында
дана

РК-ИМН-5№014354
145,54
102
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами M, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L одного типа. Тип B+ с боковым винтовым фиксатором. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами M, в упаковке №1
штука

ҚР-ММБ-5№014354
138,81
103
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері S, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. S, M, L өлшемдерінде шығарылады. B+ типте бүйірлік бұрандалы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, B+ типі, өлшемдері S, №1 қаптамасында
дана

РК-ИМН-5№014354
138,81
103
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами S, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L одного типа. Тип B+ с боковым винтовым фиксатором. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип B+, размерами S, в упаковке №1
штука

ҚР-ММБ-5№014354
139,76
104
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері M №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. Үш типтегі S, M, L өлшемдерінде шығарылады. А типінің орталықтық бұрандалы бекемдегіші, В типінің бүйірлік бұрандалы бекемдегіші, С типінің сатылы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері M №1 қаптамасында
дана

РК-ИМН-5№014354
139,76
104
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип В, размер M в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L трех типов. Тип А имеет центральный винтовой фиксатор, тип В боковой винтовой фиксатор, тип С ступенчатый фиксатор. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, тип В, размер M в упаковке №1
штука

ҚР-ММБ-5№020393
138,81
105
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері А, В, С өлшемдері S, M, L, №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. Үш типтегі S, M, L өлшемдерінде шығарылады. А типінің орталықтық бұрандалы бекемдегіші, В типінің бүйірлік бұрандалы бекемдегіші, С типінің сатылы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтегі В, өлшемі S, №1 қаптамасында
дана

РК-ИМН-5№020393
138,81
105
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы А, В, С, размерами S, M, L, в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L трех типов. Тип А имеет центральный винтовой фиксатор, тип В боковой винтовой фиксатор, тип С ступенчатый фиксатор. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы В, размер S в упаковке №1
штука

ҚР-ММБ-5№020393
139,76
106
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері L №1 қаптамасында
"Үйрек тұмсығы" формасындағы екі айқармалы қынаптық айна болып табылады, берік жылу өткізгіш жарақаттамайтын мөлдір пластиктен дайындалған. Үш типтегі S, M, L өлшемдерінде шығарылады. А типінің орталықтық бұрандалы бекемдегіші, В типінің бүйірлік бұрандалы бекемдегіші, С типінің сатылы бекемдегіші бар. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Вiospec® Budget гинекологиялық айнасы, типтері В өлшемдері L №1 қаптамасында
дана

РК-ИМН-5№020393
139,76
106
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы В, размер L в упаковке №1
Представляет собой двухстворчатое влагалищное зеркало в форме "утиного клюва", изготовленное из прочного теплопроводного атравматического прозрачного пластика. Выпускается размерами S, M, L трех типов. Тип А имеет центральный винтовой фиксатор, тип В боковой винтовой фиксатор, тип С ступенчатый фиксатор. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности: 5 лет
Зеркало гинекологическое Вiospec® Budget стерильное однократного применения, типы В, размер L в упаковке №1
штука

ҚР-ММБ-5№020393
145,54
107
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 40 см диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
Энтеральді тамақтануға арналған бір рет қолданылатын зонд, стерильді, медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Арнайы өңделген беткейі зондтың кіруін және емшараның жарақатсыздығын жеңілдетеді. Тегіс дөңгеленген ұшы енгізу кезіндегі жайсыздықты болдырмайды. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамалары: зонд ұзындығы 40 см, диаметрі (мм): 2.0; 2.7; 3.3; 4.0; 4.7; 5.3; 6.0; 6.7. Өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Әрбір зонд өлшемі зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік беретін коннектордың нақты түсіне сәйкес келеді. Стерилизациялау әдісі - радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 40 см диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
дана
ҚР-ММБ-5№004024

РК-ИМН-5№020393
145,54
107
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длина 40 см диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
Зонд для энтерального питания стерильный, нетоксичный, однократного применения изготовлен их поливиилхлорида медицинского назначения. Специально обработанная поверхность облегчает введение зонда и атравматичность процедуры. Гладкий закругленный конец исключает дискомфорт при введении. Зонд с рентгеноконтрастной полосой находясь в просвете желудочно-кишечного тракта у пациента, не теряет своих свойств в течение 3-х недель. Рентгеноконтрастная полоса позволяет контролировать положение зонда. Технические характеристики: длина зонда 40 см, диаметром (мм): 2.0; 2.7; 3.3; 4.0; 4.7; 5.3; 6.0; 6.7. Размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Способ стерилизации- радиационный метод. Срок годности - 5 лет.
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длина 40 см диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм
штука
РК-ИМН-5№004024

364,42
108
Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 600 мм, диаметрлері – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Энтеральды қоректендіруге арналған зонд стерильді, уытты емес, бір рет қолдануға арналған медициналық мақсаттағы поливиилхлорид дайындалған. Арнайы өңделген беткейі зондты енгізуді және емшараның атравматикалығын жеңілдетеді. Тегіс дөңгеленген ұшы енгізу кезінде ыңғайсыздықты болдырмайды. Рентгенконтрастылы жолағы бар Зонд пациентте асқазан-ішек жолағында болғанда, 3 апта ішінде өз қасиеттерін жоғалтпайды. Рентгенконтрастылы жолағы зондтың жағдайын бақылауға мүмкіндік береді. Техникалық сипаттамалары: зондтың ұзындығы 600 мм, диаметрі (мм): 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Стерилизация-радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.

364,42
108
Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 600 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Зонд для энтерального питания стерильный, нетоксичный, однократного применения изготовлен их поливиилхлорида медицинского назначения. Специально обработанная поверхность облегчает введение зонда и атравматичность процедуры. Гладкий закругленный конец исключает дискомфорт при введении. Зонд с рентгеноконтрастной полосой находясь в просвете желудочно-кишечного тракта у пациента, не теряет своих свойств в течение 3-х недель. Рентгеноконтрастная полоса позволяет контролировать положение зонда. Технические характеристики: длина зонда 600 мм, диаметры (мм): 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм. Размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Стерилизация – радиационный метод. Срок годности - 5 лет.

Энтеральді тамақтануға арналған стерильді, бір рет қолданылатын зонд. Өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 600 мм, диаметрлері – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
дана
ҚР-ММБ-5№020563
400,33
109
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 1000 мм, диаметрлері - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм

Зонд для энтерального питания стерильный, однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 600 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
штука
РК-ИМН-5№020563
400,33
109
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 1000 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм

Зонд жабық енгізілетін бөлігі және медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен жасалған екі бүйір саңылаулары бар серпімді түтікше болып табылады. Түтіктің жоғары икемділігі емшараның атравматикалығын қамтамасыз етеді. Кеңейтілген бүйірлік тесіктер сұйықтықтың тиімді пассажын қамтамасыз етеді. Түтіктің жарығы бұралу кезінде жабылмайды. Техникалық сипаттамалары: өлшемдері-SN 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, зондтың ұзындығы 1000 мм, түтіктің диаметрі (мм) – 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сәйкес келеді, бұл зондтың мөлшерін тез анықтауға мүмкіндік береді. Зонд полимерлік үлбірден немесе басқа материалдардан жасалған жеке пакетке қапталған. Стерилизация-радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын. Өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 1000 мм, диаметрлері - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
дана
ҚР-ММБ-5№020566
736,22
110

Зонд представляет собой эластичную трубку с закрытой вводимой частью и двумя боковыми отверстиями изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Высокая эластичность трубки обеспечивает атравматичность процедуры. Увеличенные боковые отверстия обеспечивают эффективный пассаж жидкости. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Технические характеристики: размеры - СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина зонда 1000 мм, диаметр трубки (мм) – 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Зонд упакован в индивидуальный пакет из пленки полимерной или других материалов. Стерилизация - радиационный метод. Срок годности - 5 лет.
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный однократного применения. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 1000 мм, диаметры – 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм; 7.3 мм
штука
РК-ИМН-5№020566
736,22
110

Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
Зонд - жабық енгізу бөлігі бар және медициналық мақсатта қолданылатын поливинилхлоридтен жасалған екі бүйірлік тесігі бар созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің жоғарғы дәрежедегі созылмалылығы емшараның жарақатсыздығын қамтамасыз етеді. Ұлғайған бүйірлік саңылаулар сұйықтықтың тиімді пассажын қамтамасыз етеді. Түтік саңылауы бұралу кезінде жабылып қалмайды. Техникалық сипаттамалары: өлшемдері - CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, зондтың ұзындығы 85 см, түтіктің диаметрі (мм) - 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7 7.3. Зондтың әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл зондтың өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Зонд біріктірілген материалдан жасалған жеке пакетке қапталған. Стерилизациялау тәсілі - радиациялық әдіс. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Асқазан зонды (45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) стерильді, бір рет қолданылатын, өлшемдері СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, ұзындығы 85 см, диаметрі 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
дана
ҚР-ММБ-5№004029
669,41
111
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана
Диаметрі 0,25 мм (31 G), ұзындығы 6 мм шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
дана
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,25 мм (31G), ұзындығы 6 мм

Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный, однократного применения, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 85 см, диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
Зонд представляет собой эластичную трубку с закрытой вводимой частью и двумя боковыми отверстиями изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Высокая эластичность трубки обеспечивает атравматичность процедуры. Увеличенные боковые отверстия обеспечивают эффективный пассаж жидкости. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Технические характеристики: размеры - СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина зонда 85 см, диаметр трубки (мм) - 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3. Каждому размеру зонда соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер зонда. Зонд упакован в индивидуальный пакет из комбинированного материала. Способ стерилизации - радиационный метод. Срок годности - 5 лет.
Зонд желудочный (с делениями 45, 55, 65, 75 см) стерильный, однократного применения, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, длина 85 см, диаметр 2,0 мм; 2,7 мм; 3,3 мм; 4,0 мм; 4,7 мм; 5,3 мм; 6,0 мм; 6,7 мм; 7,3 мм
штука
РК-ИМН-5№004029
669,41
111
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки, внутреннего колпачка и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать.
Диаметр иглы Длина иглы Цвет
0,33 мм (29G) 12 мм Красный
0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный
0,30 мм (30G) 8 мм Желтый
0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый
0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый
Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения диаметром 0,25мм (31G), длиной 6 мм
штука

113
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана
Диаметрі 0,33 мм (29 G), ұзындығы 12,0 мм шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
дана
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі диаметрі 0,33 мм (29G), ұзындығы 12,0 мм
ҚР-ММБ-0№023176
76,74
114
Шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
Шприц-қаламдарға арналған инелер канюлядан, ендірмеден, ішкі қалпақшадан, сыртқы қорғаныс қалпақшасынан және қорғаныс медициналық қағаздан тұрады. Ендірмеде барлық шприц-қаламдардың түрлеріне қолдануға арналған әмбебап бұрандалы ойық бар. Канюля жұқа қабырғалы тот баспайтын болаттан жасалған, үш қырлы лазермен қайралған және медициналық силиконмен қапталған. Ендірме, ішкі қалпақшасы және сыртқы қорғаныс қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Қорғаныс қалпақшасы және қорғаныс медициналық қағазы инъекциялық иненің стерильдігін сақтайды. Бұйым стерильденген, бір рет пайдалануға арналған. Тері астына инъекцияға қолданылатын инелер ине түтігінің диаметріне байланысты түстерге ие. Тұтынышылық заттаңбаның және екінші қаптаманың түсі сәйкес келуі керек, ішкі қақпақтың бояу өндірушінің шешімі бойынша қалады. Иненің диаметрі Иненің ұзындығы Түсі 0,33 мм (29G) 12 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 12,7 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 6 мм Қызыл 0,33 мм (29G) 8 мм Қызыл 0,30 мм (30G) 8 мм Сары 0,25 мм (31G) 5 мм Күлгін 0,25 мм (31G) 6 мм Күлгін Қаптама-100 дана.
Иненің диаметрі 0,30 мм (30G), иненің ұзындығы 8 мм шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі
дана
Иненің диаметрі 0,30 мм (30G), иненің ұзындығы 8 мм шприц-қаламдарға арналған бір рет қолданылатын LANA FINE инесі

113
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки, внутреннего колпачка и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать.
Диаметр иглы Длина иглы Цвет
0,33 мм (29G) 12 мм Красный
0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный
0,30 мм (30G) 8 мм Желтый
0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый
0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый
Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения диаметром 0,33 мм (29G), длиной 12,0 мм
штука
РК-ИМН-0№023176
76,74
114
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения
Игла для шприц-ручек состоит из канюли, вставки, внутреннего колпачка, внешнего защитного колпачка и защитной медицинской бумаги. Вставка имеет универсальную винтовую резьбу для использования их со всеми видами шприц-ручек. Канюля изготовлена из тонкостенной нержавеющей стали с трехгранной лазерной заточкой и покрыта медицинским силиконом. Вставка, внутренний колпачок и внешний защитный колпачок изготовлены из полипропилена. Защитный колпачок и защитная медицинская бумага сохраняют стерильность инъекционной иглы. Изделие стерильное, для одноразового использования. Иглы для подкожных инъекций имеют цветовую идентификацию в зависимости от диаметра трубки иглы. Цвет потребительской этикетки и маркировки на вторичной упаковке должны совпадать, окрашивание внутреннего колпачка остается на усмотрение производителя. Диаметр иглы Длина иглы Цвет 0,33 мм (29G) 12 мм Красный 0,33 мм (29G) 12,7 мм Красный 0,30 мм (30G) 8 мм Желтый 0,25 мм (31G) 5 мм Фиолетовый 0,25 мм (31G) 6 мм Фиолетовый Упаковка-100 шт.
Игла для шприц-ручек LANA FINE одноразового применения диаметром 0,30 мм (30G), длиной 8 мм
штука

ҚР-ММБ-0№023176
76,74
115
Ине ұстатқыш
Ине ұстатқыш боялмаған, жартылай мөлдір болып табылады. Пропиленнен дайындалған. Венадан қан алу барысында ине мен пробирканы бекітуге арналған. Сенімді бекіту үшін инені қатты бекітуді қамтамасыз етеді және венепункция кезінде иненің босап кетуін болдырмайды. Стерильді емес. Ине ұстатқыш қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. Ұзындығы – 51,7 мм., Салмағы – 2,4 г.
Ине ұстатқыш
дана
ҚР-ММБ-5№015200

РК-ИМН-0№023176
76,74
115
Иглодержатель
Иглодержатель представляет собой неокрашенное, полупрозрачное устройство. Изготовлено из полипропилена. Предназначен для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Обеспечивает жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращает сброс иглы во время венепункции. Не стерилен. Иглодержатель является составной частью системы для забора крови. Длина – 51,7 мм., Масса – 2,4 г
Иглодержатель
штука
РК-ИМН-5№015200

21,41
116
Ине ұстатқыш
Бір рет ине ұстатқыш боялмаған, жартылай мөлдір болып табылады. Пропиленнен дайындалған. Венадан қан алу барысында ине мен пробирканы бекітуге арналған. Сенімді бекіту үшін инені қатты бекітуді қамтамасыз етеді және венепункция кезінде иненің босап кетуін болдырмайды. Стерильді емес. Ине ұстатқыш қан алу жүйесінің құрамдас бөлігі болып табылады. Ұзындығы – 51,7 мм., Салмағы – 2,4 г.
Бір реттік ине ұстатқыш
дана

21,41
116
Иглодержатель
Иглодержатель одноразовый представляет собой неокрашенное, полупрозрачное устройство. Изготовлено из полипропилена. Предназначен для фиксации иглы и пробирки в момент взятия крови из вены. Обеспечивает жесткую фиксацию иглы для надежного крепления и предотвращает сброс иглы во время венепункции. Не стерилен. Иглодержатель является составной частью системы для забора крови. Длина – 51,7 мм., Масса – 2,4 г
Иглодержатель одноразовый
штука

ҚР-ММБ-5№015200
21,41
117
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі мм-мен 0,10-нан 1,12-ге дейін жарақаттамайтын инелер, хирургиялық стерильді жібімен
Инелер 12Х18Н10Т типті коррозияға төзімді болаттан дайындалады, ине ұштарының қаттылығы НV 4900-6475 Н/мм2 болуы тиіс (Виккерс бойынша қаттылық), инелер пайдалану, тасымалдау және сақтау жағдайында коррозияға төзімді болуы тиіс, ине ұштарының сыртқы беткейінде шытынауға, қабыршақтануға, жапырылуға сызаттануға және қылаулануға жол берілмейді, жіп бекітілген жерде технологиялық процесте қолданылатын құралдан қалған ізге жол беріледі, ине ұштығының үшкір бөлігінің өткірлігі 0,025 мм-ден аспауы тиіс, ине ұштығының шаншитын бөлігінде қылау және деформация болмауы тиіс, үш жақты ұшы бар кесетін қабырғаның ені 2-ден 5-ке дейінгі ұзындықта, сағағының диаметрі 0,025 мм-ден аспауы тиіс, ал шпательді жүзінің диаметрі 0,003 мм-ден аспауы тиіс, иненің орташа ресурсы 40 тесіктен кем болмауы керек, бұйымдар кепілді жарамдылық мерзімі ішінде уытты емес және апирогенді болуы тиіс.
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі 0,10-дан 1,12-ге дейін хирургиялық стерильді жіптері бар атравматикалық инелер
дана
Ұзындығы 5 мм-ден 70 мм-ге дейін, диаметрі 0,10-дан 1,12-ге дейін хирургиялық стерильді жіптері бар атравматикалық инелер

РК-ИМН-5№015200
21,41
117
Иглы атравматические длиной от 5 мм до 70 мм, диаметрами в мм от 0,10 до 1,12 с нитями хирургическими стерильными
Иглы должны быть изготовлены из коррозионностойкой стали типа 12Х18Н10Т, твердость игольных наконечников должна быть НV 4900-6475 Н/мм2 (твердость по Виккерсу), иглы должны быть коррозионностойкими в условиях эксплуатации, транспортирования и хранения, на наружной поверхности игольных наконечников не допускается наличие трещин, раковин, вмятин, царапин и заусенцев, в месте крепления нити допускаются следы от применяемого в технологическом процессе инструмента, острота колющей части игольного наконечника не должна превышать 0,025 мм., колющая часть игольного наконечника не должна иметь заусенцев и деформации, ширина режущих ребер с трехгранным острием на длине от 2 до 5 диаметров хвостовика не должна превышать 0,025 мм, а шпательного острия не должна превышать 0,003 мм, средний ресурс иглы должен быть не менее 40 проколов, изделия должны быть нетоксичными и апирогенными в течение гарантийного срока годности.
Иглы атравматические длиной от 5 мм до 70 мм, диаметрами в мм от 0,10 до 1,12 с нитями хирургическими стерильными
штука

ҚР-ММБ-5№014587
22,17
120
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік шприц-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Бұйым барлық саудаға қолжетімді инсулиндік шприц-қаламдармен үйлесімді. Иненің түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерилизацияланған. - Жарамдылық мерзімі - 5 жыл

РК-ИМН-5№014587
22,17
120
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23 x8 мм; 0.23 x6 мм; 0.23 x4 мм), 31G(0.25 x4 мм; 0.25 x5 мм; 0.25 x6 мм; 0.25 x8 мм), 30G (0.30 х6 мм; 0.30 x8 мм; 0.30 x10 мм; 0.30 х12.7 мм), 29G (0.33 x6 мм; 0.33 x8 мм; 0.33 x12 мм; 0.33 x12.7 мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из материала полипропилена. Стерилизован этиленоксидом. - Срок годности: 5 лет

Bioject ® стерильді бір рет қолданылатын инсулин шприц-қаламдарына арналған инелер мөлшері: 30G (0. 30х8мм)
дана
ҚР-ММБ-5№014587
22,17
133
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Жеке қорғағыш қаптамада. Өнім барлық қол жетімді коммерциялық инсулиндік еккіш-қаламдармен және инсулин жеткізу құрылғыларымен үйлесімді. Ине түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпағы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.
Bioject ® стерильді бір рет қолданылатын инсулин шприц-қаламдарына арналған инелер мөлшері: 31G (0.25х6мм)
дана

Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 30G (0.30 x8 мм)
штука
РК-ИМН-5№014587
22,17
133
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из полипропилена. Стерилизованы этиленоксидом. Срок годности: 3 года
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 31G (0.25x6мм)
штука

ҚР-ММБ-5№017143
20,14
134
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Бұйым барлық саудаға қолжетімді инсулиндік еккіш-қаламдармен үйлесімді. Иненің түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпақшасы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерилизацияланған. - Жарамдылық мерзімі - 3 жыл

РК-ИМН-5№017143
20,14
134
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из материала полипропилена. Стерилизован этиленоксидом. - Срок годности: 3 года

ҚР-ММБ-5№017143
20,14
136
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік еккіш-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Жеке қорғағыш қаптамада. Өнім барлық қол жетімді коммерциялық инсулиндік еккіш-қаламдармен және инсулин жеткізу құрылғыларымен үйлесімді. Ине түтігі тот баспайтын болаттан жасалған. Канюля, сыртқы және сақтандырғыш қалпағы полипропиленнен жасалған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл

РК-ИМН-5№017143
20,14
136
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. Продукт совместим со всеми коммерчески доступными инсулиновыми шприц-ручками и устройствами доставки инсулина. Трубка иглы сделана из нержавеющей стали. Канюля, внешний и предохранительный колпачок из полипропилена. Стерилизованы этиленоксидом. Срок годности: 3 года

ҚР-ММБ-5№017143
20,14
148
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® инсулиндік шприц-қаламдарға арналған инелер, өлшемдері: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G (0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0,33x12.7мм)
Инсулиндік шприц-қаламдарға арналған стерильді инелер. Бір рет қолдануға арналған, апирогенді, уытты емес. Жеке қорғағыш қаптамада

РК-ИМН-5№017143
20,14
148
Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размерами: 32G (0.23x8мм; 0.23x6мм; 0.23x4мм), 31G(0.25x4мм; 0.25x5мм; 0.25x6мм; 0.25x8мм), 30G (0.30х6мм; 0.30x8мм; 0.30x10мм; 0.30х12.7мм), 29G (0.33x6мм; 0.33x8мм; 0.33x12мм; 0.33x12.7мм)
Стерильные иглы для инсулиновых шприц-ручек. Для однократного применения, апирогенные, нетоксичные. В индивидуальной защитной упаковке

Bioject ® стерильді бір рет қолданылатын инсулин шприц қаламдарына арналған инелер мөлшері: 29G (0. 33х6мм)
дана
ҚР-ММБ-5№017295
19,17
163
Квинке, интродьюсері бар және интродьюсерсіз қарындаш типті SURUSPIN® жұлын инелері, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
дана

Иглы для инсулиновых шприц-ручек Bioject® стерильные однократного применения размером: 29G (0.33x6мм)
штука
РК-ИМН-5№017295
19,17
163
Иглы спинальные SURUSPIN® тип Квинке, Карандаш с/без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы"
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы"
штука

ҚР-ММБ-5№011454
486,97
164
Квинке, интродьюсері бар және интродьюсерсіз қарындаш типті SURUSPIN® жұлын инелері, өлшемдері (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 26, 27: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
Квинке типті SURUSPIN® интродьюсерсіз жұлын инесі, өлшемдері (G): 26, 27: 1. Ине 2. Иілгіш зонд 3. Зонд төлкесі 4. Ине төлкесі 5. Инеге арналған сауыт
дана

РК-ИМН-5№011454
486,97
164
Иглы спинальные SURUSPIN® тип Квинке, Карандаш с/без интродьюсера, размерами (G): 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 26, 27: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы
Игла спинальная SURUSPIN® тип Квинке без интродьюсера, размерами (G): 26, 27: 1. Игла. 2. Сгибающий зонд. 3. Втулка зонда. 4. Втулка иглы. 5. Футляр для иглы
штука

ҚР-ММБ-5№011454
615,75
165
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Стандартты ұстатқыш, бір реттік (Standard tube holder)
Стандартты ұстатқыш, бір реттік (Standard tube holder)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
14,18
166
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VacuDrop қан тамшыларын алуға арналған қондырмалар
VacuDrop қан тамшыларын алуға арналған қондырмалар
дана
ҚР-ММБ-5№012381
25,03
167
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана

РК-ИМН-5№011454
615,75
165
Изделия медицинские для забора крови
Держатель стандартный, одноразовый (Standard tube holder)
Держатель стандартный, одноразовый (Standard tube holder)
штука
РК-ИМН-5№012381
14,18
166
Изделия медицинские для забора крови
Насадка для получения капли крови VacuDrop
Насадка для получения капли крови VacuDrop
штука
РК-ИМН-5№012381
25,03
167
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) в комплекте без держателя
штука

ҚР-ММБ-5№012381
41,20
168
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles екіжақты инелері, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
41,20
169
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен коагуляция активаторы (CAT Serum Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен коагуляция активаторы (CAT Serum Clot Activator)
дана

РК-ИМН-5№012381
41,20
168
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® Multiple Use Drawing Needles размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
41,20
169
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания (CAT Serum Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания (CAT Serum Clot Activator)
штука

ҚР-ММБ-5№012381
50,70
170
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
51,36
171
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
дана

РК-ИМН-5№012381
50,70
170
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука
РК-ИМН-5№012381
51,36
171
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA)
штука

ҚР-ММБ-5№012381
51,36
172
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, литий гепарині толтырғышпен (LH Lithium Heparin)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, литий гепарині толтырғышпен (LH Lithium Heparin)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
55,34
173
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана

РК-ИМН-5№012381
51,36
172
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем литий гепарин (LH Lithium Heparin)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем литий гепарин (LH Lithium Heparin)
штука
РК-ИМН-5№012381
55,34
173
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1 1/2" (0,8мм x 38мм) без держателя
штука

ҚР-ММБ-5№012381
57,70
174
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 21G x 1" (0,8мм x 25мм) жинақта ұстағышсыз
дана
ҚР-ММБ-5№012381
57,70
175
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
Мөлдір камерасы бар VACUETTE® VISIO PLUS Needles екіжақты инелер, өлшемдері 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) жинақта ұстағышсыз
дана

РК-ИМН-5№012381
57,70
174
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 21G x 1" (0,8мм x 25мм) без держателя
штука
РК-ИМН-5№012381
57,70
175
Изделия медицинские для забора крови
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
Двухсторонние иглы VACUETTE® VISIO PLUS Needles с прозрачной камерой размерами 22G x 1 1/2" (0,7мм x 38мм) в комплекте без держателя
штука

ҚР-ММБ-5№012381
58,41
178
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
дана
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
179
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышсыз (CAT No Additive)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышсыз (CAT No Additive)
дана

РК-ИМН-5№012381
58,41
178
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% (9NC Coagulation sodium citrate 3,2% )
штука
РК-ИМН-5№012381
59,28
179
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16мм, длиной 100мм, без наполнителя (CAT No Additive)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 16мм, длиной 100мм, без наполнителя (CAT No Additive)
штука

ҚР-ММБ-5№012381
59,28
180
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркасыз жиынтықта.
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркасыз жиынтықта.
жинағы
ҚР-ММБ-5№012381
59,28
181
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,8% (9NC Coagulation sodium citrate 3,8% )
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпен натрий цитраты 3,8% (9NC Coagulation sodium citrate 3,8% )
дана

РК-ИМН-5№012381
59,28
180
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте без несущей пробиркой
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте без несущей пробиркой
набор
РК-ИМН-5№012381
59,28
181
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,8% (9NC Coagulation sodium citrate 3,8% )
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем цитрат натрия 3,8% (9NC Coagulation sodium citrate 3,8% )
штука

ҚР-ММБ-5№012381
66,74
184
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышы бар ұю активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышы бар ұю активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
67,18
185
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркаларымен жиынтықта.
MiniCollect® пробиркалары, диаметрі 16 мм, ұзындығы 43мм түрлі толтырғыштарымен: К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) тасымалдағыш пробиркаларымен жиынтықта.
жинағы

РК-ИМН-5№012381
66,74
184
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 75 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука
РК-ИМН-5№012381
67,18
185
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43 мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте cо стандартной несущей пробиркой
Пробирки MiniCollect® диаметром 16 мм, длиной 43 мм с различными наполнителем К2ЭДТА (К2Е K2EDTA) в комплекте cо стандартной несущей пробиркой
набор

ҚР-ММБ-5№012381
67,18
186
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 100 мм, толтырғышпен бүктеу активаторы және бөлгіш гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
71,13
187
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпенлитий гепарин және бөлгіш гель (LH Lithium Heparin Sep)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 13 мм, ұзындығы 75 мм, толтырғышпенлитий гепарин және бөлгіш гель (LH Lithium Heparin Sep)
дана

РК-ИМН-5№012381
67,18
186
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13 мм, длиной 100 мм, c наполнителем активатор свҰртывания и разделительный гель (CAT Serum Sep Clot Activator)
штука
РК-ИМН-5№012381
71,13
187
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13мм, длиной 75мм, c наполнителем литий гепарин и разделительный гель (LH Lithium Heparin Sep)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 13мм, длиной 75мм, c наполнителем литий гепарин и разделительный гель (LH Lithium Heparin Sep)
штука

ҚР-ММБ-5№012381
82,99
190
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 9 мм, ұзындығы 120 мм, натрий цитраты толтырғышы бар ЭШЖ 3,2% (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
Вакуумдық қан алу түтіктері VACUETTE® диаметрі 9 мм, ұзындығы 120 мм, натрий цитраты толтырғышы бар ЭШЖ 3,2% (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
дана
ҚР-ММБ-5№012381
98,78
191
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Көлемі 100 мл әртүрлі конфигурациялы контейнерлер
Көлемі 100 мл әртүрлі конфигурациялы контейнерлер
контейнер

РК-ИМН-5№012381
82,99
190
Изделия медицинские для забора крови
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 9мм, длиной 120мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% для СОЭ (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
Вакуумные пробирки для забора крови VACUETTE® диаметром 9мм, длиной 120мм, c наполнителем цитрат натрия 3,2% для СОЭ (4NC ESR Sodium citrate 3,2%)
штука
РК-ИМН-5№012381
98,78
191
Изделия медицинские для забора крови
Контейнеры различных конфигураций объемами 100 мл
Контейнеры различных конфигураций объемами 100 мл
контейнер

ҚР-ММБ-5№012381
104,26
192
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Толтырғышсыз диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм вакуумдық түтіктер
Толтырғышсыз диаметрі 16 мм, ұзындығы 100 мм вакуумдық түтіктер
дана
ҚР-ММБ-5№012381
116,76
193
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Инемен тесуден қорғағышымен жиынтықта VACUETTE® QUICKSHIELD safety tube holder ұстатқышы
Инемен тесуден қорғағышымен жиынтықта VACUETTE® QUICKSHIELD safety tube holder ұстатқышы
дана

РК-ИМН-5№012381
104,26
192
Изделия медицинские для забора крови
Пробирки вакуумные диаметром 16 мм, длиной 100 мм с наполнителями
Пробирки вакуумные диаметром 16 мм, длиной 100 мм с наполнителями
штука
РК-ИМН-5№012381
116,76
193
Изделия медицинские для забора крови
Держатель VACUETTE® QUICKSHIELD safety tube holder с защитой от укола иглой одноразовый в комплекте с иглой
Держатель VACUETTE® QUICKSHIELD safety tube holder с защитой от укола иглой одноразовый в комплекте с иглой
штука

ҚР-ММБ-5№012381
183,51
194
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Luer Adapter көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Luer Adapter көбелек-инелері, өлшемдері 23Gх3/4” (0,6х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана
ҚР-ММБ-5№012381
185,40
195
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 21Gх3/4” (0,8х19мм) катетердің ұзындығы 19см
Луэр-адаптермен және ұстатқышпен жиынтықтағы Blood Collection Sets + Holder көбелек-инелері, өлшемдері 21Gх3/4” (0,8х19мм) катетердің ұзындығы 19см
дана
ҚР-ММБ-5№012381

РК-ИМН-5№012381
183,51
194
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером Blood Collection Sets + Luer Adapter размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером Blood Collection Sets + Luer Adapter размерами 23Gх3/4” (0,6х19мм) с длиной катетера 19см
штука
РК-ИМН-5№012381
185,40
195
Изделия медицинские для забора крови
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 21Gх3/4” (0,8х19мм) с длиной катетера 19см
Иглы бабочки в комплекте с луэр-адаптером и держателем Blood Collection Sets + Holder размерами 21Gх3/4” (0,8х19мм) с длиной катетера 19см
штука
РК-ИМН-5№012381

ҚР-ММБ-5№012381
3 098,12
198
Қан алуға арналған медициналық бұйымдар
ЭШЖ анықтауға арналған штативтер
ЭШЖ анықтауға арналған штативтер
дана
ҚР-ММБ-5№012381
12 041,31
199
EMS20 индефляторы
EMS20 индефляторы бір реттік баллонды үрлейтін құрылғы, сыйымдылығы 20 мл камерасы болып табылады. 30 атм./бар қысым жасауға қабілетті. Ол бұрандалы плунжермен, жоғары қысымды икемді ұзартқышпен және ± 1атм/бар дәлдігімен "вакуум - 30 атм./бар" диапазонындағы жоғары қысымды үш жақты бекіткіш клапанмен жабдықталған. Өнім поликарбонат шайырынан жасалған.

РК-ИМН-5№012381
3 098,12
198
Изделия медицинские для забора крови
Штативы для определения СОЭ
Штативы для определения СОЭ
штука
РК-ИМН-5№012381
12 041,31
199
Индефлятор EMS20
Одноразовое устройство для раздувания баллона, имеет Ұмкость камеры 20 мл. Способно создавать давление 30 атм./бар. Оснащено резьбовым плунжером, гибким удлинителем высокого давления и трҰхходовым запорным клапаном высокого давлениея в диапазоне "вакуум - 30 атм./бар" с точностью ± 1атм/бар. Изделие изготовлено из поликарбонатной смолы.

EMS20 01 Y+ Индефляторы
жинақ
Монометрі бар индефлятор корпусы, Өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы, Өткізгішті енгізуге арналған құрал, Жалғағыш түтігі және шүмегі бар түймесімен гомеостаздық клапан (Y коннектор)
ҚР-ММБ-0№023244
24 852,58
200
EMS20 индефляторы
EMS20 индефляторы бір реттік баллонды үрлейтін құрылғы, сыйымдылығы 20 мл камерасы болып табылады. 30 атм./бар қысым жасауға қабілетті. Ол бұрандалы плунжермен, жоғары қысымды икемді ұзартқышпен және ± 1атм/бар дәлдігімен "вакуум - 30 атм./бар" диапазонындағы жоғары қысымды үш жақты бекіткіш клапанмен жабдықталған. Өнім поликарбонат шайырынан жасалған.
EMS20 01 индефляторы
жинтақ
Монометрі бар индефлятор корпусы, 3-жақты шүмек
ҚР-ММБ-0№023244
22 632,11
201
ЛОР зерттеулерге арналған құралдар, стерильді, бір рет қолданылатын
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық ағаш шпателі жапырақты ағаш тұқымдарынан дайындалған. Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательдер АБС пластиктен дайындалған. Жарық диодты қондырмасы бар бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпательге арналған жарық диодты қондырма бұйымның әрбір 100 данасына қоса беріледі. Стерилизациялау тәсілі: этилен оксидімен. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизацияланған күннен бастап 3 жыл. Шпательдер бір немесе екі мөлдір жағы бар жеке қаптамаға салынуы тиіс. Мөлдір жағы әр бір қабаттың әр түрлі балқыту температурасында полиэтиленді бір қабатты материал, мөлдір емес жағы – ламинатты қағаз немесе БГС болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі
дана
Бір рет қолданылатын стерильді терапиялық пластик шпателі - 1 дана

Индефлятор EMS20 01 Y+
набор
РК-ИМН-0№023244
24 852,58
200
Индефлятор EMS20
Одноразовое устройство для раздувания баллона, имеет Ұмкость камеры 20 мл. Способно создавать давление 30 атм./бар. Оснащено резьбовым плунжером, гибким удлинителем высокого давления и трҰхходовым запорным клапаном высокого давлениея в диапазоне "вакуум - 30 атм./бар" с точностью ± 1атм/бар. Изделие изготовлено из поликарбонатной смолы.
Индефлятор EMS20 01
набор
РК-ИМН-0№023244
22 632,11
201
Инструменты для ЛОР исследования, стерильные одноразового применения
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения деревянный изготовлен из лиственных пород деревьев. Шпатели терапевтические стерильные одноразового применения пластиковые изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя терапевтического стерильного одноразового применения пластикового со светодиодной насадкой прилагается на каждые 100 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Шпатели должны иметь индивидуальную упаковку с одной или двумя прозрачными сторонами. Прозрачная сторона должна представлять собой полиэтиленовый однослойный материал с различной температурой плавления каждого слоя, непрозрачная – ламинированной бумаги или БГС.
Шпатель терапевтический стерильный одноразового применения, пластиковый со светодиодной насадкой
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№024309
119,70
202
Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
Guardian™ 2 Link таратқышы, MMT-7775 моделі
Guardian™ 2 Link таратқышы, MMT-7775 моделі
дана
ҚР-ММБ-5№015731
212 633,23
203
Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
Мөлшері: MMT-1711, MMT-1712 модельдері (2.10 x 3.78 x 0.96 дюйм/5.3 x 9.6 x 2.4 см) салмағы – 96 гр. Базальді дозалары / Профиль – 48. Базальді профильдердің номері – 8. Әдепкі максималды базальді жылдамдық 2 бірлік/сағатына. Максималды болюс: 0 -ден 75 бірлікке дейін (жекелеген болюс үшін). Су өтпейтін. Өлшеу жиілігі: 2 сағат, 6 сағат, 12 сағат, содан кейін әр 12 сағат. Инсулинге деген сезгіштік факторы 0,3–22,2 ммоль/л

РК МИ (ИМН)-0№024309
119,70
202
Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
Трансмиттер Guardian™ 2 Link, модель MMT-7775
Трансмиттер Guardian™ 2 Link, модель MMT-7775
штука
РК-ИМН-5№015731
212 633,23
203
Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
Размер: модели MMT-1711, MMT-1712 (2.10 x 3.78 x 0.96 дюймов/5.3 x 9.6 x 2.4 см) вес – 96 гр. Базальные дозы / Профиль – 48. Номер базальных профилей – 8. Максимальная базальная скорость по умолчанию 2 ед/час. Максимальный болюс: от 0 до 75 ед (для единичного болюса). Водонепроницаемая. Частота калибровки: 2 часа, 6 часов, 12 часов, затем каждые 12 часов. Фактор чувствительности к инсулину 0,3–22,2 ммоль/л

Medtronic MiniMed 640G инсулин помпасы, моделі MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P, W) керек-жарақтарымен
дана
ҚР-ММБ-5№015731
1 454 127,85
204
ММТ-754/554WW (B,L,P,S,H) моделіндегі Medtronic MiniMed Paradigm инсулиндік помпасы мен глюкозаны тұрақты мониторингілейтін жүйесі
Өлшемі - 79 х 51 х 20 мм / 91 х 51 х 20 мм. Салмағы - 101г / 108 г ( батареясымен). Экраны - LCD, қара-ақ Экранға жарық беру - жасыл, 30 сек. Корпусының түсі - көк, ақ, қара, таңқурай түстес, қызғылт. Инсулинге арналған резервуардың көлемі - 1,76 / 3 мл. Пайдаланылатын инсулин – қысқа немесе U-100 ультра-қысқа. Базальді инсулинге арналған дозалар диапазоны - 0 - 35 б./сағ. Базальді инсулинді - БиоПульс* тәсілімен енгізу (әрбір 10-14 мин). Болюстің адымы - 0,025 б. немесе 0,5/1 б. Easy Bolus және ҚБ пульті үшін. Инсулиннің дозасын автоматты есептеу (Bolus Wizard). 1 б. инсулинді енгізудің мин. ұзақтығы - 30 сек. Теріасты шеліндегі қандағы қантты өлшеу - әр 5 минут сайын қатарынан 6 тәулік бір сенсордан тұрақты түрде, көрсетілімдер минилинктің көмегімен помпаға беріледі. Жадысы – қуатқа тәуелді, 24 болюс, 7 тәулік. доза, қате жөніндегі 7 сигнал. Мотор - Швейцариялық DC микроэлектромотор. Сигнализация жүйесі – дыбыс немесе вибрация.
ММТ-754/554WW (B,L,P,S,H) моделіндегі Medtronic MiniMed Paradigm инсулиндік помпасы мен глюкозаны тұрақты мониторингілейтін жүйесі
дана
ҚР-ММБ-5№008430

Инсулиновая помпа Medtronic MiniMed 640G, модель MMT-1711WW, MMT-1751WW, MMT-1752WW (B, H, K, P,W) с принадлежностями
штука
РК-ИМН-5№015731
1 454 127,85
204
Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы Medtronic MiniMed Paradigm, модель MMT-754/554WW (B,L,P,S,H)
Размер - 79 х 51 х 20 мм / 91 х 51 х 20 мм. Вес - 101г / 108 г ( с батарейкой). Экран - LCD, черно-белый. Подсветка экрана - зеленая, 30 сек. Цвет корпуса - синий, белый, черный, малиновый, розовый. Объем резервуара для инсулина - 1,76 / 3 мл. Используемый инсулин - короткий или ультра-короткий U-100. Диапазон доз базального инсулина - 0 - 35 ед../ч. Введение базального инсулина - методом БиоПульс* (каждые 10-14 мин). Шаг болюса - 0,025 ед. или 0,5/1 ед. для Easy Bolus и пульта ДУ. Автоматический подсчет доз инсулина - да(Bolus Wizard). Мин. длительность введения 1 ед инсулина - 30 сек. Измерение сахара крови - Да, в подкожной клетчатке - каждые 5 минут постоянно на протяжении от 6 суток подряд от одного сенсора, показания передаются в помпу с помощью минилинка. Память - энергозависимая, 24 болюса, 7 сут. доз, 7 сигналов об ошибке. Мотор - Швейцарский DC микроэлектромотор. Система сигнализации - звук или вибрация.
Инсулиновая помпа и система постоянного мониторинга глюкозы Medtronic MiniMed Paradigm, модель MMT-754/554WW (B,L,P,S,H)
штука
РК-ИМН-5№008430

819 870,94
205
Иридиум көзге тамызатын дәрісі стерильді 8 мл
Ақ түсті полиэтилен құтысы, ақ түсті полиэтилен қақпағымен тығындалған. Стерильді. Бұйымның құрамы мен сипаттамасы: гиалурон қышқылының натрий тұзы 0.150 г; эхинацея құрғақ сығындысы 0.200 г; N-гидроксиметилглицинат 0.02 г;натрий эдетаты 0.100 г; рН=7.2 Q. S. 100 мл дейін изотоникалық буферлік ерітінді; Иридиум құрамында гиалурон қышқылы және эхинацея пурпурасының сығындысы бар, мөлдір қабықтың эпителийін қорғауға және биологиялық белсенділігін арттыруға арналған стерильді офтальмологиялық ерітіндіден тұрады.жақсартылған тұрақтандыру және оның сипаттамаларын сақтау арқылы көз пленкасын қорғау.
Иридиум көзге тамызатын дәрісі стерильді 8 мл
дана
ҚР-ММБ-5№015984
2 970,24
206
Бір компонентті нәжісқабылдағыш Beestox®, дренаждалатын және дренаждалмайтын, әр түрлі орындалу нұсқаларында
1 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз. 2 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен. 3 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, тоқылмаған төсемімен екі жағынан, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. 4 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен, жабысатын ілгегімен. 5 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті балаларға арналған дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-50 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. Дренаждалмайтын нәжісқабылдағыш бір рет пайдалануға арналған, босатуға болмайды. Дренаждалатын нәжісқабылдағыш ыдысында ішіндегісін кетіруге және нәжісқабылдағышты стомадан шешпестен жууға көмектесетін пластик ілгек-қысқыш немесе жабысатын ілгегі болады. Қапшыққа жағымсыз иістерді кетіретін көмір сүзгісі орнатылған және қапшық қабырғасының жабысуын болдырмастан газдардың қайтуын қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі: 3 жыл.
Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен.
дана
ҚР-ММБ-5№017926
629,98
207
Бір компонентті нәжісқабылдағыш Beestox®, дренаждалатын және дренаждалмайтын, әр түрлі орындалу нұсқаларында
1 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз. 2 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалмайтын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен. 3 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, тоқылмаған төсемімен екі жағынан, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. 4 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен, жабысатын ілгегімен. 5 орындалу нұсқасы: Нәжісқабылдағыш бір компонентті балаларға арналған дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-50 мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісінсіз, қысқышымен. Дренаждалмайтын нәжісқабылдағыш бір рет пайдалануға арналған, босатуға болмайды. Дренаждалатын нәжісқабылдағыш ыдысында ішіндегісін кетіруге және нәжісқабылдағышты стомадан шешпестен жууға көмектесетін пластик ілгек-қысқыш немесе жабысатын ілгегі болады. Қапшыққа жағымсыз иістерді кетіретін көмір сүзгісі орнатылған және қапшық қабырғасының жабысуын болдырмастан газдардың қайтуын қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі: 3 жыл.

819 870,94
205
Иридиум капли глазные стерильные 8 мл
Состав и описание изделия: Натриевая соль гиалуроновой кислоты 0.150 г; Эхинацеи пурпурной сухой экстракт 0.200 г; N-гидроксиметилглицинат 0.02 г;Натрия эдетат 0.100 г; Изотонический буферный раствор с рН=7.2 q.s. до 100 мл; Иридиум состоит из стерильного офтальмологического раствора, содержащего гиалуроновую кислоту и экстракт эхинацеи пурпурной, предназначенных для защиты эпителия роговицы и повышения биологической защиты глазной пленки посредством улучшенной стабилизации и сохранения ее характеристик. Гиалуроновая кислота является мукополисахаридом, который является компонентом многих тканей организма человека. Она обладает способностью присоединяться к слизи глазной поверхности, защищая, увлажняя и смягчая ее. Благодаря мукоадгезивным характеристикам, она остается долго на поверхности глаз и стабилизирует слезную пленку. Экстракт эхинацеи пурпурной содержит вещества, которые, как было доказано, способны помогать поддерживать иммунную защиту слезной пленки, и облегчать процессы восстановления глазной поверхности. Экстракт эхинацеи характерен своими свойствами ингибирования гиалуронидазы. Данный фермент, который отвечает за распад гиалуроновой кислоты в тканях, способствует распространению инфекции, начиная от места возникновения. В результате ее анти-гиалуронидазных свойств, происходит увеличение защитных сил организма против инфекционных агентов. N-гидроксиметилглицинат - это новое производное аминокислоты, которое, благодаря антимикробной активности, оказывает эффективное защитное действие, и не оказывает негативного влияния на глазную поверхность.
Иридиум капли глазные стерильные 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015984
2 970,24
206
Калоприемник однокомпонентный Beestox®, дренируемый и недренируемый, в различных вариантах исполнения
Вариант исполнения 1: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра. Вариант исполнения 2: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром. Вариант исполнения 3: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Вариант исполнения 4: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром, с застежкой на липучку. Вариант исполнения 5: Калоприемник однокомпонентный детский дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, с отверстием 10-50 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Недренируемый калоприемник предназначен для однократного применения, опорожнению не подлежит. Емкость дренируемого калоприемника имеет пластиковую застежку-зажим или застежку на липучке, позволяющие удалять содержимое и промывать калоприемник, не снимая его со стомы. В мешок интегрирован угольный фильтр, который нейтрализует неприятный запах и обеспечивает отток газов, предотвращая слипание стенок мешка. Срок хранения: 3 года.
Калоприемник однокомпонентный Beestox®, дренируемый и недренируемый, в различных вариантах исполнения Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом.
штука
РК-ИМН-5№017926
629,98
207
Калоприемник однокомпонентный Beestox®, дренируемый и недренируемый, в различных вариантах исполнения
Вариант исполнения 1: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра. Вариант исполнения 2: Калоприемник однокомпонентный недренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром. Вариант исполнения 3: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Вариант исполнения 4: Калоприемник однокомпонентный дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром, с застежкой на липучку. Вариант исполнения 5: Калоприемник однокомпонентный детский дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, с отверстием 10-50 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, без карбонового фильтра, с зажимом. Недренируемый калоприемник предназначен для однократного применения, опорожнению не подлежит. Емкость дренируемого калоприемника имеет пластиковую застежку-зажим или застежку на липучке, позволяющие удалять содержимое и промывать калоприемник, не снимая его со стомы. В мешок интегрирован угольный фильтр, который нейтрализует неприятный запах и обеспечивает отток газов, предотвращая слипание стенок мешка. Срок хранения: 3 года.

Нәжісқабылдағыш бір компонентті дренаждалатын гидроколлоидты адгезивті пластина орнатылған, тесігі 10-80мм, екі жағынан тоқылмаған төсемімен, карбон сүзгісімен, жабысатын ілгегімен.
дана
ҚР-ММБ-5№017926
719,43
208
Мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L
Стационар жағдайында оксигенотерапияға арналған. Жұмсақ созылғыш икемді ПВХ жасалған, латекс жоқ. Мұрын бөлігі фталатсыз. Ол бір жағынан оттегі көзіне қосылу үшін халықаралық стандарттарға сәйкес келетін стандартты коннектормен аяқталатын мұрын қуысына енгізілген, екі мұрын түтігі бар 1500, 2100, 3000 мм ұзындықтағы түтіктен тұрады, ал екінші жағынан ілмек жасайды. Жарамдылық мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L
дана
1 бірлікке мұрынға арналған оттегі канюлясы, балалар үшін өлшемі - XS, S, ересектер үшін өлшемі - L

Калоприемник однокомпонентный Beestox® дренируемый со встроенной гидроколлоидной адгезивной пластиной, отверстием 10-80 мм, нетканой прокладкой с двух сторон, с карбоновым фильтром, с застежкой на липучку
штука
РК-ИМН-5№017926
719,43
208
Канюля назальная кислородная, детский, размеры – XS, S, взрослый, размер - L
Предназначены для оксигенотерапии в условиях стационара. Изготовлены из мягкого эластичного гибкого ПВХ, не содержит латекса. Носовая часть не содержит фталатов. Состоит из трубки длиной 1500, 2100, 3000 мм двумя носовыми трубками, наконечники которых вводятся в носовую полость, которая с одной стороны заканчивается стандартным коннектором, соответствующим международным стандартам для присоединения к источнику кислорода, с другой стороны образует петлю. Срок годности – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Канюля назальная кислородная, детский, размеры – XS, S, взрослый, размер - L
штука

ҚР-ММБ-5№019794
923,55
209
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Орындау нұсқасы:Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 18G
дана
-
ҚР-ММБ-5№014851
79,36
210
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Ине түтігінен, катетер түтігінен, инъекциялық клапан катетерінің канюлясынан, иненің канюлясынан, қанды қайтару камерасынан, тығыннан тұрады. Мына өлшемдердегі инелермен шығарылады: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G Этилен тотығымен стерилизацияланған Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Инъекциялық клапаны бар венаішілік шеткері Bioflokage® Budget канюля/катетер, өлшемдері: 20G
дана
-
ҚР-ММБ-5№014851
77,19
211

РК-ИМН-5№019794
923,55
209
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Вариант исполнения:Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 18G
штука
РК-ИМН-5№014851
79,36
210
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами: 14G, 16G, 17G, 18G, 20G, 22G, 24G, 26G
Состоит из трубки иглы, трубки катетера, канюли катетера инъекционного клапана, канюли иглы, камеры возврата крови, заглушки. Выпускается с иглой размерами: 14G, 16G,17G,18G, 20G, 22G,24G,26G Стерилизован этилен оксидом Срок годности 5 лет.
Канюля/катетер внутривенный периферический Bioflokage® Budget c инъекционным клапаном, размерами : 20G
штука
РК-ИМН-5№014851
77,19
211

ҚР-ММБ-5№014851
92,30
217
Rivacor екі камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 DR-T
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, екі камералы, жылдамдықты реттейтін, негізгі бақылау, соққы толқынының максималды энергиясы: 40 Дж, DF4 қосқышы, MR шартты түрде. Өлшемдері 60 x 66.5 x 10мм, көлемі 32 текше см.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын екі камералы Rivacor 3/5 DR-T нұсқаларында
жинақ
-
ҚР-ММБ-0№023169
3 404 536,80
218

РК-ИМН-5№014851
92,30
217
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый двухкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 DR-T
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, двухкамерный, с подстройкой скорости, Главный Мониторинг, максимальная энергия ударной волны: 40 Дж, разъем DF4, MR условно. Размеры 60 x 66.5 x 10мм, объем 32 куб.см.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый двухкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 DR-T
комплект
РК-ИМН-0№023169
3 404 536,80
218

Rivacor бір камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 VR-T; 5/7 VR-T DX
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, бір камералы, шокты разрядтың максималды энергиясы-40 Дж., MR шартты VR-T түрі-көлемі 30 текше см, салмағы 75 г, DF4 қосқышы VST DX түрі-көлемі 32 текше см, салмағы 77 г, қосымша атриальды анықтау, is-1/DF4 қосқышы.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын бір камералы Rivacor орындау нұсқаларында 3/5 VR-T; 5 VR-T DX
жинақ
-

Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый однокамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 VR-T; 5/7 VR-T DX
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, однокамерный, максимальная энергия шокового разряда – 40 Дж., MR условный Тип VR-T – объем 30 куб.см, вес 75 г, разъем DF4 Тип VR-T DX - объем 32 куб.см, вес 77 г, с дополнительным обнаружением предсердий, разъем IS-1/DF4.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый однокамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 VR-T; 5 VR-T DX
комплект

ҚР-ММБ-0№023171
3 212 894,40
219
Rivacor үш камералы имплантацияланатын кардиовертер-дефибрилляторы, орындалу нұсқалары 3/5/7 HF-T; 3/5/7 HF-T QP
Имплантацияланатын кардиовертер-дефибриллятор, үш камералы, жылдамдықты реттеумен, үй мониторингімен, соққы разрядының максималды энергиясы 40 Дж, MR шартты түрде. HF-T түрі - өлшемдері 60 x 71.5 x 10 мм, көлемі 33 текше см, салмағы 78 г. DF 4/IS-1 қосқышы HF-T QP түрі - өлшемдері 60 x 71 x 10 мм, көлемі 35 текше см, салмағы 82 г. IS -1/IS4/DF4 қосқышы, төрт полюсті сол жақ қарыншаны қосуға арналған IS4 порты.
Кардиовертер-дефибриллятор имплантацияланатын үш камералы Rivacor 3/5 HF-T; 3/5 HF-T QP нұсқаларында
жинақ
-

РК-ИМН-0№023171
3 212 894,40
219
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый трехкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5/7 HF-T; 3/5/7 HF-T QP
Имплантируемый кардиовертер - дефибриллятор, трехкамерный, с подстройкой скорости, домашний мониторинг, максимальная энергия шокового разряда 40 Дж, MR условно. Тип HF-T – размеры 60 x 71.5 x 10мм, объем 33 куб.см, вес 78 г. Разъем DF4/IS-1 Тип HF-T QP - размеры 60 x 71 x 10мм, объем 35 куб.см, вес 82 г. РазъҰм IS-1/IS4/DF4, порт IS4 для подключения четырехполюсного левого желудочка
Кардиовертер-дефибриллятор имплантируемый трехкамерный Rivacor в вариантах исполнения 3/5 HF-T; 3/5 HF-T QP
комплект

ҚР-ММБ-0№023168
3 432 905,95
220
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
CleanCart картриджі - бұл процедура барысында натрий карбонатының ерітіндісін шығаруға мүмкіндік беретін, құрамында натрий карбонат ұнтағы бар полипропилен картриджі. CleanCart картриджі арнайы ұстағышқа орнатылған кезде су диализ машинасындағы картридж арқылы өтеді. Диализ машинасында ұнтақ ерітіліп, тиісті концентрацияға дейін сұйылтылған Картридж мазмұны (Eur. Far. Және USP сәйкес): СleаnСаrt А Сусыз натрий карбонатының ұнтағы 13 г, Картридждің жалпы салмағы: СleаnСаrt А ~ 37 г. Материал: СleаnСаrt А - полипропилен, рН: СleаnСаrt А ~ 11. Жарамдылық мерзімі: СleаnСаrt А - 24 ай.
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
дана
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының А модификациялы картриджі
ҚР-ММБ-0№022839
632,02

РК-ИМН-0№023168
3 432 905,95
220
Картридж серии CleanCart модификации А для гемодиализного аппарата
Картридж CleanCart A представляет собой полипропиленовый картридж, содержащий порошок карбоната натрия, который обеспечивает производство раствора карбоната натрия во время процедуры. Когда картридж CleanCart A установлен в специальный держатель, вода проходит в диализном аппарате через картридж. Порошок растворяется и разводится до соответствующей концентрации в диализном аппарате Содержимое картриджа (в соответствии с Евр. Фар. и USР): СlеаnСаrt А Безводный натрия карбонат порошок 13 г., Общий вес картриджа: СlеаnСаrt А ~37 г. Материал: СlеаnСаrt А - полипропилен, рН: СlеаnСаrt А ~11. Срок годности: СlеаnСаrt А - 24 месяца.
Картридж серии CleanCart модификации А для гемодиализного аппарата
штука
РК-ИМН-0№022839
632,02

221
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі
CleanCart C картриджі - бұл процедура кезінде лимон қышқылы ерітіндісін шығаруға мүмкіндік беретін, құрамында лимон қышқылы ұнтағы бар полипропилен картриджі. CleanCart C картриджі арнайы ұстағышқа орнатылған кезде су диализ машинасындағы картридж арқылы өтеді. Диализ машинасында ұнтақ ерітіліп, тиісті концентрацияға дейін сұйылтылған. Картридж мазмұны (Eur. Far. Және USP сәйкес): СleаnСаrt С - Лимон қышқылының құрғақ ұнтағы 35 г. Картридждің жалпы салмағы: СleаnСаrt С ~ 56 г. Материал: СleаnСаrt С - полипропилен. рН: СleаnСаrt С ~ 2. Жарамдылық мерзімі: - 24 ай.
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі
дана
Гемодиализ аппаратына арналған, CleanCart сериясының С модификациялы картриджі
ҚР-ММБ-0№022838
646,67
222

221
Картридж серии CleanCart модификации С для гемодиализного аппарата
Картридж CleanCart C представляет собой полипропиленовый картридж, содержащий порошок лимонной кислоты, который обеспечивает производство раствора лимонной кислоты во время процедуры. Когда картридж CleanCart C установлен в специальный держатель, вода проходит в диализном аппарате через картридж. Порошок растворяется и разводится до соответствующей концентрации в диализном аппарате. Содержимое картриджа (в соответствии с Евр. Фар. и USР): СlеаnСаrt С - Лимонная кислота сухая порошок 35 г. Общий вес картриджа: СlеаnСаrt С ~56 г. Материал: СlеаnСаrt С - полипропилен. рН: СlеаnСаrt С ~2. Срок годности:- 24 месяца.
Картридж серии CleanCart модификации С для гемодиализного аппарата
штука
РК-ИМН-0№022838
646,67
222

BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 650г; 720г; 1150г
Полипропилен картриджі BiCart-патрон, құрамында натрий бикарбонатының құрғақ ұнтағы (NaНСОз) бар, ол диализдеуші ерітіндіні дайындау үшін қажетті бикарбонаттың көзі болып табылады. Ішіндегісі: BiCart картриджі кемінде 720 г құрғақ натрий бикарбонаты ұнтағы (NaНСО3).
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 1150г
дана
BiCart типті бикарбонаттық картридж (гемодиализге арналған аппараттар үшін): 1150г
ҚР-ММБ-5№021307

Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 650г; 720г; 1150г
Картридж BiCart - патрон из полипропелена, содержит сухой порошок Натрия бикарбоната (NaНСОз), который является источником бикарбоната необходимого для приготовления диализирующего раствора. Содержание: картридж BiCart не менее 720 г сухого порошка натрия бикарбоната (NaНСО3).
Картридж типа BiCart бикарбонатный (к аппаратам для гемодиализа): 1150г
штука
РК-ИМН-5№021307

1 812,29
223
Аспирациялық, тегіс, клапаны мен вакуум бақылағышы бар, стерильді, бір рет қолданылатын SURU катетері, өлшемдері FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Бұйым материалы - Медициналық ПВХ. Бұйым ұзындығы - 50см Өлшемдердің түстік кодталуы. Рентгеноконтрастылы жолақ Ашық атравматикалық дистальді ұш, 2 бүйірлік тесік Стерилизация: Этилен-оксидпен. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Аспирациялық, тегіс, клапаны мен вакуум бақылағышы бар, стерильді, бір рет қолданылатын SURU катетері, өлшемдері FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
дана

1 812,29
223
Катетер аспирационный SURU ровный, с клапаном и с вакуум контролем стерильный, однократного применения размерами FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Материал изделия Медицинский ПВХ. Длина изделия - 50см Цветовая кодировка размеров. Рентгеноконтрастная полоса Открытый атравматичный дистальный конец, 2 боковых отверстия Стерилизация: Этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Катетер аспирационный SURU ровный, с клапаном и с вакуум контролем стерильный, однократного применения размерами FG 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
штука

ҚР-ММБ-5№011451
102,05
224
Бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Аспирациялық стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын катетерлер. Катетер медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен жасалған кіру бөлігіндегі саңылаулары бар иілімді түтікше болып табылады. Түтіктің жарығы бұралу кезінде жабылмайды. Аспирациялық катетерлер екі түрді бақылаумен және бақылаусыз шығарады. Бақылаушы саусақты қысу арқылы түтікшедегі ажырату күшін реттеуге мүмкіндік береді. Катетердің ұзындығы 700 мм, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 өлшемдері. Катетердің әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сай келеді, бұл оның өлшемін жылдам анықтауға мүмкіндік береді. Стерилизация - радияциялық әдіс. Бұйымның жарамдылық мерзімі - 5 жыл.

РК-ИМН-5№011451
102,05
224
Катетер аспирационный однократного применения, стерильный. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 700 мм, диаметры - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
Катетеры аспирационные стерильные, нетоксичные, однократного применения. Катетер представляет собой эластичную трубку c отверстиями в заходной части, изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Катетеры аспирационные выпускают двух видов с контролем и без контроля. Контроллер позволяет пальцевым прижатием регулировать силу разряжения в трубке. Длина катетера 700 мм, диаметр (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер катетера. Стерилизация - радиационный метод. Срок годности изделия - 5 лет.

Бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
дана
1 бірлікке бір рет қолданылатын, стерильді, аспирациялық Катетер. Өлшемдері: СН 6, 8, 10,12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 700 мм, диаметрлерi - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
ҚР-ММБ-5№020562
522,72
225
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 28
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 14 (2.0х45мм), 16 (1.7х45мм), 17 (1.5х45мм), 18 (1.3х45мм), 20 (1.1х32мм), 22 (0.9х25мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22
дана
ҚР-ММБ-5№018936
95,68
226
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 27
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 24 (0.7х19мм), 26 (0.6х19мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 24
дана

Катетер аспирационный однократного применения, стерильный. Размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длина 700 мм, диаметры - 2.0 мм; 2.7 мм; 3.3 мм; 4.0 мм; 4.7 мм; 5.3 мм; 6.0 мм; 6.7 мм
штука
РК-ИМН-5№020562
522,72
225
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров (G): 14 (2.0х45мм), 16 (1.7х45мм), 17 (1.5х45мм), 18 (1.3х45мм), 20 (1.1х32мм), 22 (0.9х25мм), Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON, стерильный, однократного применения, размерами G 14, 16, 17, 18, 20, 22
набор
РК-ИМН-5№018936
95,68
226
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров (G): 24 (0.7х19мм), 26 (0.6х19мм). Стерилизация этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON стерильный, однократного применения, размерами G 24
набор

ҚР-ММБ-5№018936
102,70
227
Венаішілік катетер: SURUFLON®, SURUFLON insta™,SURUFLON PRO™, SURUCAN PLUS™, стерильді, бір рет қолдануға арналған, өлшемдері (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Бұйымның құрамы: рентгенконтрастылы жолағы бар тот баспайтын хирургиялық болаттан жасалған инедегі медициналық ПВХ жасалған катетер; қорғағыш қалпақша; тығыны бар Луер коннекторы; қосымша порт; катетерді бекітуге арналған қанатшалар. Өлшемдердің түсті кодтамасы(G): 26 (0.6х19мм). Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Венаішілік катетер: SURUFLON®, S, өлшемдері (G): 26
дана

РК-ИМН-5№018936
102,70
227
Катетер внутривенный: SURUFLON®; SURUFLON insta™; SURUFLON PRO™; SURUCAN PLUS™, стерильный, однократного применения, размерами (G): 14, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26
Состав изделия: катетер из медицинского ПВХ на игле из нержавеющей хирургической стали с рентгеноконтрастной полосой; защитный колпачок; коннектор Луер с заглушкой; дополнительный порт; крылышки для фиксации катетера. Цветовая кодировка размеров 26 (0.6х19мм). Стерилизация этилен-оксидом. Срок годности: 5 лет.
Катетер внутривенный SURUFLON стерильный, однократного применения, размерами G 26
набор

ҚР-ММБ-5№018936
129,75
228
Бір рет қолдануға арналған, стерильді Нелатон катетері, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 ұзындығы 40 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
Стерильді, уытты емес, бір рет қолдануға арналған Нелатон катетері медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетер емшараның жарақат түсірмеуін қамтамасыз ету үшін ұшы доғалданған жабық созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің өзегі бұралып қалған кезде де жабылып қалмайды. Көзбен көрінбейтін көзбен шолып қарау кезінде катетер бетінде бөтен қосындылар болмау керек. Функционалды қасиеттеріне әсер етпейтін әр бірінің алаңы 0,25 кв. мм 3-бөтен қосындылардан көп емес рұқсат етіледі. Катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беті, дисталды ұшын қоса, технологиялық және беттік ақаулары болмау және оларды пайдалану процесінде ең аз жарақаттануды қамтамассыз етуі тиіс.

РК-ИМН-5№018936
129,75
228
Катетер Нелатона однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 длиной 40 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
Катетер Нелатона стерильный, нетоксичный, однократного применения, изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетер представляет собой эластичную трубку с закрытым закругленным концом, что обеспечивает атравматичность процедуры. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. При визуальном контроле невооруженным глазом поверхность катетера не должна иметь посторонних включений. Допускается не более 3-х посторонних включений площадью 0,25 кв. мм каждое, не влияющих на функциональные свойства. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования.

Бір рет қолдануға арналған, стерильді Нелатон катетері, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 ұзындығы 40 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
дана
ҚР-ММБ-5№004026
389,69
229
Бір рет қолданылатын, стерильді, сорып алатын катетер, өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 52 см диаметрi (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын, сорып алатын катетер. Катетер медициналық мақсатта қолданылатын поливинилхлоридтен жасалған, кіріс бөлігінде тесігі бар созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің саңылауы бұралған кезде жабылып қалмайды. Сору катетерлері екі түрде - бақыланатын және бақыланбайтын болып шағарылады.Бақылаушы түтіктегі разряд күшін саусақпен басу арқылы реттеуге мүмкіндік береді. Катетердің ұзындығы 52 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, өлшемдері CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Әрбір өлшеміне коннектордың белгілі бір түсі сәйкес келеді, бұл катетердің өлшемін тез анықтауға мүмкіндік береді. Стерилизациялау тәсілі - радиациялық әдіс. Бұйымның жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Бір рет қолданылатын, стерильді, сорып алатын катетер, өлшемдері: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 ұзындығы 52 см диаметрi (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
дана

Катетер Нелатона однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 длиной 40 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, 7.3, 8.0
штука
РК-ИМН-5№004026
389,69
229
Катетер отсасывающий однократного применения, стерильный, размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длиной 52 см диаметр (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Катетеры отсасывающие стерильные, нетоксичные, однократного применения. Катетер представляет собой эластичную трубку c отверстиями в заходной части, изготовленную из поливинилхлорида медицинского назначения. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. Катетеры для отсасывания выпускают двух видов с контролем и без контроля. Контроллер позволяет пальцевым прижатием регулировать силу разряжения в трубке. Длина катетера 52 см, диаметр (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7, размеры СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20. Каждому размеру соответствует определенный цвет коннектора, что позволяет быстро определить размер катетера. Способ стерилизации - радиационный метод. Срок годности изделия - 5 лет.
Катетер отсасывающий однократного применения, стерильный, размеры: СН 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 длиной 52 см диаметр (мм) 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
штука

ҚР-ММБ-5№004025
475,20
230
Бұғана астылық катетер бір рет қолдануға арналған, стерильді, апирогенді, улы емес, катетер мөлшерлері диаметрі 0,6 мм, диаметрі 1,0 мм, диаметрі 1,4 мм
Вена жүйесінде катетердің болу мерзімі орталық венаны катетерлеген кезде 20 тәуліктен аспауы тиіс. Жарамдылық мерзімі 2 жыл
Бұғана астылық катетер бір рет қолдануға арналған, стерильді, апирогенді, улы емес, катетер мөлшерлері диаметрі 0,6 мм, диаметрі 1,0 мм, диаметрі 1,4 мм
дана

РК-ИМН-5№004025
475,20
230
Катетер подключичный стерильный, апирогенный, нетоксичный однократного применения. Размеры катетера диаметр 0,6 мм, диаметр 1,0 мм, диаметр 1,4 мм
Срок нахождения катетера в венозной системе не должен превышать 20 суток при катетеризации центральных вен. Срок хранения 2 года
Катетер подключичный стерильный, апирогенный, нетоксичный однократного применения. Размеры катетера диаметр 0,6 мм, диаметр 1,0 мм, диаметр 1,4 мм
штука

ҚР-ММБ-5№000565
454,86
231
Рентгенконтрасты, стерильді, бір рет қолдануға арналған кіндік катетері: CH 4, 5, 6, 8, ұзындығы 38 см, диаметрлері (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
Стерильді, бір рет қолданылатын, рентгенконтрастылы кіндік катетері. Медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетерлер СТ ЖШС талаптарына сай, технологиялық нұсқаулық және белгіленген тәртіппен бекітілген жұмыс сызбалары бойынша жасалуы тиіс. Дистальді ұшын қоса, катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беткейінде технологиялық және беткейлік ақаулары болмауы және оны пайдалану процесінде жарақаттамауды қамтамасыз етуі тиіс. Катетерлер стерильді болуы керек.
Рентгенконтрасты, стерильді, бір рет қолдануға арналған кіндік катетері: CH 4, 5, 6, 8, ұзындығы 38 см, диаметрлері (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
дана

РК-ИМН-5№000565
454,86
231
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размеры: CH 4, 5, 6, 8 длиной 38 см, диаметром (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, стерильный, однократного применения. Изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетеры должны соответствовать требованиям СТ ТОО, изготавливаться по рабочим чертежам и технологической инструкции, утвержденным в установленном порядке. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования. Катетеры должны быть стерильными
Катетер пупочный рентгеноконтрастный, однократного применения, стерильный, размеры: CH 4, 5, 6, 8 длиной 38 см, диаметром (мм): 1.3, 1.7, 2.0, 2.7
штука

ҚР-ММБ-5№004027
500,28
232
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемдері СН 8, 10, 12, 14, 16
Поливинилхлоридті созылғыш материалынан жасалған медициналық мақсатта қолданылатын конус формадағы жұмыс істейтін ұшы иілген уретралды катетер, уретраның обструктивті патологиясы бар пациенттерде, сондай-ақ қуықтың катетеризациясы кезінде катетеризация жүргізуді жеңілдетуге арналған. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қатерінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді.. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Жұмыс істейтін ұшы иілген Тиманн катетері, өлшемдері СН 8, 10, 12, 14, 16
дана

РК-ИМН-5№004027
500,28
232
Катетер Тиманна, размеры СН 8, 10, 12, 14, 16 с изогнутым рабочим концом
Уретральный катетер, изготовленный из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с изогнутым рабочим концом конической формы, облегчающим катетеризацию у больных с обструктивной патологией уретры, а также при катетеризации мочевого пузыря. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Катетер Тиманна, размеры СН 8, 10, 12, 14, 16 с изогнутым рабочим концом
штука

ҚР-ММБ-5№019795
662,86
233
Әйелдерге арналған уретральді катетер, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 18 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Әйелдердің стерильді, уытты емес, бір рет қолданылатын катетері медициналық мақсаттағы поливинилхлоридтен дайындалған. Катетер емшараның жарақат түсірмеуін қамтамасыз ету үшін ұшы доғалданған жабық созылғыш түтік болып табылады. Түтіктің өзегі бұралып қалған кезде де жабылып қалмайды. Көзбен шолып қарау кезінде катетер беткейінде бөгде қосылыстар болмауы тиіс. Функционалды қасиеттеріне әсер етпейтін әр бірінің ауданы 0,25 кв.мм 3 бөгде қосылыс болуы мүмкін. Катетердің тиімді ұзындығының сыртқы беткейі, дистальді ұшын қоса, технологиялық және беткейлік ақаулары болмауы және оларды пайдалану процесінде аз жарақаттануды қамтамасыз етуі тиіс.

РК-ИМН-5№019795
662,86
233
Катетер уретральный женский, однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длиной 18 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
Катетер женский стерильный, нетоксичный, однократного применения, изготовлен из поливинилхлорида медицинского назначения. Катетер представляет собой эластичную трубку с закрытым закругленным концом, что обеспечивает атравматичность процедуры. Просвет трубки не перекрывается при перекручивании. При визуальном контроле невооруженным глазом поверхность катетера не должна иметь посторонних включений. Допускается не более 3-х посторонних включений площадью 0,25 кв.мм каждое, не влияющих на функциональные свойства. Наружная поверхность эффективной длины катетера, включая дистальный конец, не должна иметь технологических и поверхностных дефектов и должна обеспечивать минимальное травмирование в процессе его использования

Әйелдерге арналған уретральді катетер, бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, ұзындығы 18 см, диаметрі (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
дана
ҚР-ММБ-5№004028
353,78
234
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемдері СН 10, 12, 14, 16, 18
Уретраға енгізуге арналған медициналық мақсатта қолдану үшін поливинилхлоридті созылғыш материалдан жасалған, жұмыс істеу ұшының басы шар тәрізді дөңгелек уретральды катетер. Бірден екі тапсырманы орындайды - несептің қалыпты ағынын қамтамасыз етеді және простата көлемін азайтады. Бүйірлік көздердің болуы бітелу қаупінсіз ең жақсы дренажды қамтамасыз етеді. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір реттік қолдануға арналған.
Басы шар тәрізді дөңгелек урологиялық катетер, өлшемдері СН 10, 12, 14, 16, 18
дана

Катетер уретральный женский, однократного применения, стерильный, размеры: CH 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, длиной 18 см, диаметром (мм): 2.0, 2.7, 3.3, 4.0, 4.7, 5.3, 6.0, 6.7
штука
РК-ИМН-5№004028
353,78
234
Катетер урологический с шарообразной округленной головкой, размеры СН 10, 12, 14, 16, 18
Уретральный катетер выполнен из эластичного материала поливинилхлорид медицинского назначения с шарообразной округленной головкой рабочего конца, предназначен для введения в уретру. Выполняет сразу две задачи – обеспечивается нормальный отток мочи и уменьшается объем простаты. Наличие боковых глазков обеспечивает наилучший дренаж без риска закупорки. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Катетер урологический с шарообразной округленной головкой, размеры СН 10, 12, 14, 16, 18
штука

ҚР-ММБ-5№019796
662,86
235
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 18 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 18 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты
дана

РК-ИМН-5№019796
662,86
235
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 18 FR/CH модификации: латексный с силиконовым покрытием; разновидность стандартный
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 18 FR/CH модификации: латексный с силиконовым покрытием; разновидность стандартный
штука

ҚР-ММБ-5№014619
265,89
241
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 8 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, балаларға
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 8 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, балаларға
дана

РК-ИМН-5№014619
265,89
241
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 8, FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 8, FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
штука

ҚР-ММБ-5№014619
350,99
242
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 10 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты, балаларға
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 10 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, стандартты, балаларға
дана

РК-ИМН-5№014619
350,99
242
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 10 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размер 10 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, разновидность детский
штука

ҚР-ММБ-5№014619
356,33
244
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 және 3 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
Стерильді, бір рет қолданылатын 2 жүрісті Biocare® Budget Фолей катетері, өлшемдері: 6 FR/CH; модификациялары: силикон жабыны бар латексті, Тиманн ұшы бар силиконды; әр түрлілігі: стандартты, әйелдерге, балаларға арналғаны
дана

РК-ИМН-5№014619
356,33
244
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х и 3-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
Катетер Фолея Biocare® Budget 2-х ходовой однократного применения стерильный, размерами: 6 FR/CH; модификации: латексный с силиконовым покрытием, с кончиком Тиманна, силиконовый; разновидности стандартный, женский, детский
штука

ҚР-ММБ-5№014619
414,59
250
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен, түрлі өлшемдерде
Гемодиализ емшараларын жүргізген кезде қантамырларға енгізу үшін қысқа мерзімдік пайдалануға арналған стерильді бір реттік катетерлер. GamCath — термосезімтал полиуретаннан дайындалған қысқа мерзімдік пайдалануға арналған катетерлер. Қысқа мерзімдік пайдалануға арналған GamCath катетерлері түрлі конфигурацияларда шығарылады — бір, екі немесе үш саңылаулы. Көп саңылаулы катетерлерде артериялық жағы қызыл қысқышпен, ал веналық жағы көгілдір қысқышпен көрсетілген. Толтыру көлемі әр катетерде қысқыштың бағыттағыш ендірмесінде басылған. Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Қантамырға енгізуге арналған гемодиализдік катетерлер, бір, екі және үш саңылаулы, керек-жарақтарымен түрлі өлшемдерде GAMCATH GDC-1115
дана

РК-ИМН-5№014619
414,59
250
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров
Стерильные одноразовые катетеры краткосрочного использования для сосудистого доступа при проведении процедур гемодиализа. GamCath — это катетеры для кратковременного использования, изготовленные из термочувствительного полиуретана. Катетеры кратковременного использования GamCath выпускаются в различных конфигурациях — одно-, двух- или трехпросветные. В многопросветных катетерах артериальная сторона указана красным зажимом, а венозная сторона - голубым зажимом. Объем заполнения напечатан на направляющей вставке зажима на каждом катетере. Стерилизованы этиленоксидом.
Катетеры гемодиализные для сосудистого доступа одно-, двух- и трехпросветные с принадлежностями, различных типоразмеров: GAMCATH GDC-1115
штука

ҚР-ММБ-5№015760
25 933,44
251
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт. Өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Өнім тығыздығы 25 г/м2 немесе одан көп тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар қорғаныс комбинезоны, жартылай қынама силуэт, өнім тығыздығы 25 г/м2
дана

РК-ИМН-5№015760
25 933,44
251
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта. Размеры: S, M, L, XL, XXL, XXXL. Изделие изготавливается из нетканого материала с плотностью от 25 г/м2 и более.
Комбинезон защитный "Dolce-Pharm" с капюшоном из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения плотностью 25 г/м2
штука

ҚР-ММБ-5№020433
11 200,00
253
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон денеге жартылай жабысып тұратын, бүйірінде тігісі жоқ, арқасының ортасында тігісі бар, орталық ілгегімен. Арқа жағында бел бойымен резеңке сырып тігілген. Өлшемдері: M, L. Тығыздығы 40 г/ш.м. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" капюшоны бар комбинезон
дана

РК-ИМН-5№020433
11 200,00
253
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения, полуприлегающего силуэта, без боковых швов, спинка с центральным швом, полочка с центральной застежкой. На спинке по талии притачана резинка. Размеры: M, L. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/кв.м.
Комбинезон с капюшоном "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№017765
3 250,00
254
Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Цистоскопияға арналған гинекологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамнан тұрады: 1. Операциялық ақжайма 160*190/210 см - 1 дана* 2. Тілігі ромб тәрізді 11*32 см, бекіткіші жабысқақ, аяққа арналған тілігі сопақша 11*12 см, цистоскопияға арналған ақжайма 150*75 см - 1 дана. 3. Сүрткі 80*90 см - 1 дана. 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп* 5. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 6. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 7. Жиегі жабысқыш операциялық лента 50*10 см - 2 дана. Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамнан тұрады: 1. Операциялық ақжайма 160*190/210 см - 1 дана* 2. Тілігі ромб тәрізді 11*32 см, бекіткіші жабысқақ, аяққа арналған тілігі сопақша 11*12 см, цистоскопияға арналған ақжайма 150*75 см - 1 дана 3. Сүрткі 80*90 см - 1 дана 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп* 5. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 6. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 7. Жиегі жабысқыш операциялық лента 50*10 см - 2 дана 8. Сіңіргіш жаялық 60*60/90 см - 1дана* 9. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1дана.
Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Цистоскопияға арналған гинекологиялық, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№017765
3 250,00
254
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный,Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый,стерильный
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня операционная 160*190/210 см – 1 шт.* 2. Простыня для цистоскопии 150*75 см, с овальными вырезами для ног 11*12 см и с клейкими фиксаторами, ромбовидным вырезом 11*32 см – 1 шт. 3. Салфетка 80*90 см – 1 шт. 4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара* 5. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* 6. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.* 7. Лента операционная адгезивная 50*10 см – 2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня операционная 160*190/210 см – 1 шт.* 2. Простыня для цистоскопии 150*75 см, с овальными вырезами для ног 11*12 см и с клейкими фиксаторами, ромбовидным вырезом 11*32 см– 1 шт. 3. Салфетка 80*90 см – 1 шт. 4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.* 5. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30см – 2 шт.* 6. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.* 7. Лента операционная адгезивная 50*10см – 2 шт. 8. Пеленка впитывающая 60*60/90 см – 1шт.* 9. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1шт.
Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии, одноразовый, стерильный,Комплект "Dolce-Pharm" гинекологический для цистоскопии №1, одноразовый,стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№019968
7 310,13
255
Стерильді, бір рет қолдануға арналған, ангиография үшін (құрал-жабдықтар) "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Пациенттің астына салатын ақжайма тоқылмаған материалдан жасалған 160х190– 1 дана. 2. Халат тоқылмаған материалдан жасалған – 2 дана. 3. Сіңіргіш сүрткілер қағаздан жасалған 22х23 – 2 дана. 4. Хирургиялық латексті қолғаптар - 2 жұп 5. Жабдықтарға арналған қап, диаметрі 80 см, полиэтиленнен жасалған – 1 дана. 6. Жабдықтарға арналған қап, полиэтиленнен жасалған 110х110 см – 1 дана. 7. Ангиографиялық ақжайма 220х340 см 2 радиальді ойығымен, 2 жамбастық ойығымен, 2 мөлдір бүйірлік жолағымен, тоқылмаған материалдан жасалған –1 дана. 8. Дәкелік тампондар дәкеден жасалған 10 х 10 см– 30 дана. 9. Скальпель №11 металл мен полимердің қорытпасынан жасалған -1 дана. 10. Артериялық ине металл мен полимердің қорытпасынан жасалған 18 G.7 см – 1 дана. 11. Шприц 5 cc ML полимерден жасалған 21 G 1 х (4см) (жасыл) инесімен – 1 дана. 12. Шприц 10 cc ML (қызыл, көгілдір, жасыл) полимерден жасалған – 3 дана. 13. Шприц 20 10 cc ML полимерден жасалған – 1 дана. 14. Тері астылық ине 21 G 1 х (4 см) (жасыл) металл мен полимердің қорытпасынан жасалған – 1 дана. 15. Тері астылық ине 22 G 1 х (4 см) (қара) металл мен полимердің қорытпасынан жасалған – 1 дана. 16. Ыдыс пластиктен жасалған, диаметрі 10 см (250 cc) – 1 дана. 17. Ыдыс пластиктен жасалған, диаметрі 12,5 см (500 сс) – 1 дана.18. Табақ полимерден жасалған– 1 дана
Стерильді, бір рет қолдануға арналған, ангиография үшін (құрал-жабдықтар) "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№019968
7 310,13
255
Комплект "Dolce-Pharm" для ангиографии (инструментальный), стерильный одноразового применения
1. Простыня под пациента изготовлена из нетканого материала 160х190 – 1 шт. 2. Халат изготовлен из нетканого материала – 2 шт. 3. Салфетка впитывающая изготовлена из бумаги 22х23 см – 2 шт. 4. Перчатки хирургические латексные - 2 пары 5. Чехол для оборудования диаметром 80 см изготовлен из полиэтилена – 1 шт. 6. Чехол для оборудования изготовлен из полиэтилена 110х110 см – 1 шт. 7. Ангиографическая простыня 220х340 см с двумя радиальными отверстиями, с двумя бедренными отверстиями, с двумя прозрачными боковыми полосами изготовлена из нетканого материала – 1 шт. 8. Марлевые тампоны, изготовлены из марли 10х10 см – 30 шт. 9. Скальпель №11 изготовлен из сплава металлов и полимера – 1 шт. 10. Артериальная игла изготовлена из сплава металлов и полимера 18 G.7 см – 1 шт. 11. Шприц 5 cc ML изготовлен из полимера с иглой 21 G 1 х (4см) (зеленый) – 1 шт. 12. Шприц 10 cc ML (красный, голубой, зеленый) изготовлен из полимера – 3 шт. 13. Шприц 20 10 cc ML изготовлен из полимера – 1 шт. 14. Подкожная игла 21 G 1 х (4 см) (зеленая) изготовлена из сплава металлов и полимера– 1 шт. 15. Подкожная игла 22 G 1 х(4 см) (черная) изготовлена из сплава металлов и полимера– 1 шт. 16. Чаша диаметром изготовлена из пластика 10 см (250 cc)– 1 шт. 17. Чаша диаметром изготовлена из пластика 12,5 см (500 cc) – 1 шт. 18. Поднос изготовлен из полимера – 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" для ангиографии (инструментальный), стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№016070
46 305,53
256
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.
Кардиохирургияға арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№016070
46 305,53
256
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" для кардиохирургии, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015641
299 116,52
257
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Стенттеуге арналған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015641
299 116,52
257
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения. Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80% Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.
Комплект "Dolce-Pharm" для стентирования, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015688
94 685,30
258
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары: Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл
Липосакцияға арналған тоқылмаған материалдан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015688
94 685,30
258
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015691
3 640,00
259
Лор- операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Операциялық үстелге ақжайма, 190 * 160 см-1дана 2.Адгезивті шеті бар ақжайма, 90 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана 3.7 х 40 см тілігі және адгезивті шеті бар ақжайма 160 х 100 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана 4.Құралдар үстеліне ылғал өткізбейтін қаптама,145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана 5.Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана 6.Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
Лор- операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015691
3 640,00
259
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для лор - операции, стерильный одноразового применения
1.Простыня на операционный стол 190 * 160 см – 1 шт. 2.Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 * 80 см * 1 шт. 3.Простыня, с вырезом 7 * 40см и адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 160 * 100 см * 1 шт. 4.Чехол на инструментальный стол влагонепроницаемый, изготовлен из нетканого материала 145 * 80 см *1 шт. 5.Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 * 10 см * 1 шт. 6.Салфетка бумажная впитывающая 22 * 23 см – 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для лор -операции,стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№014862
3 864,90
260
Dolce-Pharm жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
1.Тоқылмаған матадан дайындалған 80 х 90 см сүрткі - 2 дана 2.Тоқылмаған матадан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана 3.Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік - 1 дана 4.Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
Dolce-Pharm жаңа туған балаға арналған тоқылмаған матадан дайындалған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№014862
3 864,90
260
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
1.Салфетка изготовлена из нетканого материала 80 х 90 см - 2 шт. 2.Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт. 3.Браслет для идентификации изготовлен из полимера - 1 шт. 4.Зажим для пуповины изготовлен из полимера - 1 шт
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015639
1 430,00
261
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары: Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды Жарамдылық мерзімі: 3 жыл.
Басқа операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015639
1 430,00
261
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на голове, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015690
2 214,16
262
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Құралдар үстеліне біріктірілген қаптама,145 х 80 см тоқылмаған матадан дайындалған - 1 дана 2.Операциялық үстелге ақжайма, 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1 дана 3.Ақжайма 160 х 190 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана. 4.Дефибрилляторға арналған қап, 35 х 30 см тоқылмаған матадан дайындалған-1дана 5.Торакальді ақжайма тесігі 40 х 32 см, инцизионды үлбірі бар 330х300/200 см, тоқылмаған материалдан дайындалған - 1 дана 6.Бауға арналған ұстатқыш 30 х 3 см - 2 дана 7.Операциялық лента, 50 х 10 см тоқылмаған матадан дайындалған - 2 дана 8.Гениталий үшін адгезивті қабатпен жабынды 70х80 см қаптама - 1 дана 9.Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23 см - 4 дана
Кеуде қуысында операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015690
2 214,16
262
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
1.Чехол комбинированный на инструментальный столик, изготовлен из нетканого материала 145 х 80 см - 1шт. 2.Простыня на операционный стол, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт. 3.Простыня, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1шт. 4.Мешок для дефибриллятора, изготовлен из нетканого материала 35 х 30 см - 1 шт. 5.Простыня торакальная, отверстие 40 х 32 см, с инцизионной плҰнкой 330 х 300/200 см, изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 6.Держатель для шнура 30 х 3 см - 2 шт. 7.Лента операционная, изготовлена из нетканого материала 50 х 10 см - 2 шт. 8.Покрытие для гениталий с адгезивным слоем 70 х 80см - 1 шт 9.Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на грудной клетке, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№014859
8 616,96
263
Омыртқаға операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.160 х 110 см тоқыма емес материалдан жасалған операциялық жайма – 2 дана.2.Тесігі бар жайма, инцизионды үлдір, тоқыма емес материалдан жасалған 300 х 160 см -1 дана 3.Сіңіргіш қағаз майлығы 22 х 23 см – 4 дана.
Омыртқаға операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№014859
8 616,96
263
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
1.Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 110 см – 2 шт. 2.Простыня с отверстием, инцизионная пленка, изготовлена из нетканого материала 300 х 160 см –1 шт 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см – 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№114897
4 257,00
264
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Сүрткі 70 х 80 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп 3.Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған – 1 дана
Жыныс мүшелерін тексеруге арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015701
471,24

РК-ИМН-5№114897
4 257,00
264
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный,одноразового применения
1.Салфетка изготовлена из нетканого материала 70 х 80 см - 1шт. 2.Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара 3.Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для осмотра половых органов стерильный,одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015701
471,24

265
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды Жарамдылық мерзімі: 3 жыл
Негізгі хирургияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015689
3 302,00
266
Жартышарлық операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Тоқылмаған матадан (немесе полиэтилен үлбірден) дайындалған шеттері жабысқақ 55 65/55см қабылдағыш - қалта - 1 дана 2.Диаметрі 60 см қорғағыш қаптама тоқылмаған матадан дайындалған (немесе полиэтиленді үлбір) -1дана 3.Тілігі бар адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған, өлшемі 160 х 140 см - 1 дана 4.Шеттері адгезивті ақжайма, тоқылмаған матадан дайындалған 210 х 160 см - 1 дана 5.Сіңіргіш сүрткі тоқылмаған матадан дайындалған 2 2 * 23 см - 4 дана
Жартышарлық операция жасау үшін тоқылмаған матадан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014861
3 659,79
267
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы

265
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения. Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5°С до плюс 35°С, на стеллажах или на поддонах расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 80%. Срок годности: 3года.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для основной хирургии, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015689
3 302,00
266
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1.Карман-приҰмник с липким краем, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) 55 * 65/55 см - 1 шт. 2.Чехол защитный диаметр 60 см, изготовлен из нетканого материала (или полиэтиленовой пленки) - 1 шт. 3.Простыня адгезивная с вырезом, изготовлена из нетканого материала, размером 160 * 140 см - 1 шт. 4.Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 210 * 160 см - 1 шт. 5.Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 22 * 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
Комплект
РК-ИМН-5№014861
3 659,79
267
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения

1.Операцияға арналған ақжайма 160 * 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 3.Халат, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 4Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана 5.Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана. 6.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015640
3 326,06
268
Скринингтік зерттеулерге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
2.Зонд, полимерден дайындалған – 1 дана
3.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана
4.Алжапқыш, ламинцияланған материалдан дайындалған – 1 дана
5.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп
6.Ерінтартқыш, полимерден дайындалған – 1 дана
7.Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана
Скринингтік зерттеулерге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

1.Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт. 2.Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 3.Халат изготовлен из нетканого материала - 1 шт. 4.Лоток изготовлен из полимера - 1 шт. 5.Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт. 6.Перчатки диагностические изготовлены из латекса - 1 пара
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015640
3 326,06
268
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
1.Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт. 2.Зонд изготовлен из полимера - 1 шт. 3.Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 4.Фартук изготовлен из ламинированного материала - 1 шт. 5.Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара 6.Загубник изготовлен из полимера- 1 шт. 7.Лоток изготовлен из полимера- 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для скрининговых исследований, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015699
4 663,45
269
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Операцияға арналған ақжайма 160 х 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп 3.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 4.Бахиллалар, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 жұп 5.Трансвагинальді, ректальді қап, латекстен дайындалған – 1 дана
УДЗ-ға арналған стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015699
4 663,45
269
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для УЗИ, стерильный одноразового применения
1.Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт. 2.Перчатки диагностические изготовлены из латекса - 1 пара 3.Маска трехслойная изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 4.Бахилы изготовлены из нетканого материала - 1 пара 5.Чехол транс вагинальный, ректальный изготовлен из латекса - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для УЗИ, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015636
1 349,40
270
Күшейтілген қорғанысқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Ламинацияланған алжапқыш -1 дана 2.Тоқылмаған материалдан жасалған комбинезон - 1 дана 3.Тоқылмаған материалдан жасалған үшқабатты бетперде – 1 дана 4.Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар - 1 жұп
Күшейтілген қорғанысқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№015636
1 349,40
270
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1.Фартук ламинированный – 1 шт. 2.Комбинезон из нетканого материала – 1 шт. 3.Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт. 4.Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№015700
4 135,74
271
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, имплантацияға арналған жиынтық
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған тесігі бар ақжайма 100x160 см - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіретін сүрткі 80x70 см - 1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, имплантацияға арналған жиынтық
жинақ

РК-ИМН-5№015700
4 135,74
271
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1.Простыня с отверстием, изготовлена из нетканого материала 100 * 160 см - 1 шт. 2.Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 80 * 70 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
комплект

ҚР-ММБ-5№014860
766,35
272
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №1 жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған резеңкесі бар үш қабатты бетперде - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған хирургиялық жабын 80x70 см - 1 дана 3.Тоқылмаған материалдан дайындалған стоматологиялық креслоның бас қойғышы 20x19 см-1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №1 жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014864
859,36

РК-ИМН-5№014860
766,35
272
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №1, стерильный одноразового применения
1.Маска трехслойная на резинках, изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 2.Накидка хирургическая, изготовлена из нетканого материала 80 * 70 см - 1 шт. 3.Подголовник на стоматологическое кресло, изготовлен из нетканого материала 20 * 19 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №1, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014864
859,36

273
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №2 жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған резеңкесі бар үш қабатты бетперде - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған стоматологиялық креслоның бас қойғышы 20x19 см-1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, емделушіні қабылдауға арналған №2 жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№014865
489,09
274
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығыны мынадай құрамы бар: 1. операциялық жайма 160*190/210 немесе 200*180 см - 1 дана.* 2. Операциялық жайма 160*100 / 150*125 см адгезивті, қиығы 7*40 см - 1 дана.* 3. Операциялық жайма 175*160 см адгезивті жиегімен - 1 дана. 4. Сүрткі 80*70/75 см адгезивті жиегімен - 1 дана.* 5. Операциялық адгезивті таспа 10*50 см - 2 дана. 6. Сіңіргіш сүрткі 22*23 / 30*30 см - 1 дана Жиынтық тығыздықтары 40 г/м және Спанлейс тығыздықтары 68 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалады.* Ескертпе *Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және тығыздықтарымен әр түрлі жиынтығы рұқсат етіледі. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым жеке қаптамада стерильді түрде жеткізіледі, пайдалануға дайын.
Оториноларингологиялық (құлақ, тамақ, мұрын), бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
дана
ҚР-ММБ-5№020121
5 507,01
275
Оториноларингологиялық құрал-саймандардың стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы

273
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №2, стерильный одноразового применения
1.Маска трехслойная на резинках, изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 2.Подголовник на стоматологическое кресло, изготовлен из нетканого материала 20 * 19 см - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для приема пациента №2, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014865
489,09
274
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня операционная 160*190/210 или 200*180 см – 1 шт.* 2. Простыня операционная 160*100 / 150*125 см адгезивная, с вырезом 7*40 см – 1 шт.* 3. Простыня операционная 175*160 см с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80*70/75 см с адгезивным краем – 1 шт.* 5. Операционная лента адгезивная 10*50 см – 2 шт. 6. Салфетка впитывающая 22*23 / 30*30 см – 1 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м2 и Спанлейс с плотностью 68 г/м2 * Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический (ухо, горло, нос), одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№020121
5 507,01
275
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения

1.Үш қабатты бетперде, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана 2.Құлаққа арналған шүңгіме, полимерден дайындалған – 2 дана 3.Тілге арналған қалақша, полимерден дайындалған –1 дана 4.Мұрынға арналған айна, полимерден дайындалған – 1 дана 5.Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана 6.Диагностикалық қолғаптар, латекстен дайындалған – 1 жұп 7.Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана
Оториноларингологиялық құрал-саймандардың стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015638
2 784,81
276
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА
1.Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см, ауд.50 г/м кв. - 1 дана
2. Ламинатталған ақжайма 1,4 м х 0,8 м, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
3. Сүрткі 0,8 м х 0,7 м, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
5. Биік бахилалар ауд. 25г/м кв. - 1 жұп
6. Берет қалпақ ауд. 18г/м кв. - 1 дана
7. Қағаз сүрткі 0,2 м х 0,2 м - 3 дана
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА
жинақ

1.Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала - 1 шт. 2.Ушная воронка, изготовлена из полимера - 2 шт 3.Шпатель для языка, изготовлен из полимера -1 шт 4.Зеркало носовое, изготовлено из полимера - 1 шт 5.Пинцет изготовлен из полимера - 1 шт 6.Перчатки диагностические, изготовлены из латекса - 1 пара. 7.Лоток изготовлен из полимера - 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" оториноларингологический инструментальный стерильный, одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015638
2 784,81
276
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см, пл.50 г/м кв. - 1 шт. 2. Простыня ламинированная 1,4м х 0,8м, пл. 25 г/м кв. - 1 шт. 3. Салфетка 0,8м х 0,7м, пл. 25 г/м кв. - 1 шт. 4. Рубашка для роженицы пл. 25 г/м кв. - 1 шт. 5. Бахилы высокие пл. 25г/м кв. - 1 пара 6. Шапочка берет пл. 18г/м кв. - 1 шт. 7. Салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА
комплект

ҚР-ММБ-5№008999
1 249,07
277
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-1
1. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см - 1дана2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 140 см х 80 см - 1дана 3. Тоқыма емес материалдан жасалған майлық 80см х 70см - 2 дана.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-1
жинақ
ҚР-ММБ-5№008999
803,25
278
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-2

РК-ИМН-5№008999
1 249,07
277
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-1
1. Подстилка впитывающая 60см х 60см – 1шт. 2.Простыня из нетканого материала 140см х 80см – 1шт. 3. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см – 2 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-1
комплект
РК-ИМН-5№008999
803,25
278
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-2

1. Сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см - 1 дана 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 140 см х 80 см - 1 дана 3. Босанатын әйелге арналған жейде - 1 дана 4. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі 80 см х 70 см - 2 дана
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы - КА-2
жинақ
ҚР-ММБ-5№008999
1 046,44
279
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ
1. Жиегі жабысқақ жаялық 0,7м х 0,8м, ауд. 42 г/м кв. - 1 дана 2. Жиегі жабысқақ жаялық 2,0м х 1,4м, ауд. 42 г/м кв. - 1 дана 3. Көп қабатты жаялық 0,6м х 0,6м, ауд. 50 г/м кв. - 1 дана 4. Сүрткі 0,8м х 0,7м, ауд. 25 г/м кв. – 1 дана 5. Ақжайма 2,0м х 1,4м ауд. 25 г/м кв. – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002

1. Подстилка впитывающая 60см х 60см – 1шт. 2. Простыня из нетканого материала 140см х 80см – 1шт. 3. Рубашка для роженицы - 1 шт. 4. Салфетка из нетканого материала 80см х 70см – 2 шт.
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный - КА-2
комплект
РК-ИМН-5№008999
1 046,44
279
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП
1. Пеленка с липким краем 0,7м х 0,8м, пл. 42 г/м кв. - 1 шт. 2. Пеленка с липким краем 2,0м х 1,4м, пл.42 г/м кв. - 1шт. 3. Пеленка многослойная 0,6м х 0,6м, пл.50 г/м кв. – 1 шт. 4. Салфетка 0,8м х 0,7м, пл.25 г/м кв. – 1 шт. 5. Простыня 2,0м х 1,4м пл. 25 г/м кв. – 1шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП
комплект
РК-ИМН-5№009002

1 702,92
280
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-1
1. Жиегі жабысқақ ақжайма 200см х 140см - 2 дана 2. Жиегі жабысқақ ақжайма 80см х 140см - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-1
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
2 101,23
281
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-2

1 702,92
280
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-1
1. Простыня 200см х 140см с липким краем – 2 шт. 2. Простыня 80см х 140 см с липким краем – 2шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-1
комплект
РК-ИМН-5№009002
2 101,23
281
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-2

1. Жиегі жабысқақ ақжайма 200см х 140см - 2 дана 2. Жиегі жабысқақ сүрткі 80см х 70см - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық аумақты шектеуге арналған "Нәрия" жиынтығы - ОАШЖ-2
жинақ
ҚР-ММБ-5№009002
1 879,55
282
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
1.Алжапқыш ауд. 35 г/м кв. - 1 дана
2.Жеңқап ауд. 42 г/м кв. - 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009000
513,74
283
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ
1. Медициналық халат ауд. 25 г/м кв. – 1 дана 2. Пилотка-қалпақ ауд. 42 г/м кв. – 1 дана 3. Биік бахилалар ауд. 42 г/м кв. – 1 жұп 4. Үшқабатты медициналық бетперде – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№009001
1 117,88
284
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ-1
1. Хирургиялық халат – 1 дана 2. Пилотка-қалпақ – 1 дана 3. Бахилалар – 1 жұп 4. Алжапқыш – 1 дана 5. Бетперде – 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - ХЖ-1
жинақ
ҚР-ММБ--5№009001
1 376,28
285
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы - ХКЖ
1.Хирургиялық костюм (жейде, шалбар) ауд. 42 г/м кв. - 1 дана
2.Биік бахилалар ауд. 42 г/м кв. - 1 жұп
3.Үшқабатты медициналық бетперде - 1 дана
4.Пилотка-қалпақ ауд. 42г/м кв. - 1 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы - ХКЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№008996
1 242,16
286
Бір реттік стерильді емес қорғаныш (костюм) жиынтығы, орындалу нұсқасы
Бір реттік стерильді емес қорғаныш жиынтығы бахиласы бар комбинезоннан, опаланбаған диагностикалық нитрилді қолғаптардан, сүзгіш тиімділігі класымен бір рет қолданылатын маскалардан, арнайы қорғаныш көзілдіріктерден және бетке арналған медициналық қалқаннан тұрады. Комбинезондар тығыздығы – 50 г/м2, 80 г/м2 және 100 г/м2, өлшемдері – S, M, L, XL, XXL, орындаудың үш нұсқасында ұсынылған және EN 14126 талаптарына сәйкес келеді.
Бір реттік стерильді емес қорғаныш (костюм) жиынтығы.№1 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 50 г/м2, Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік, №2 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 80 г / м2 Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Диагностикалық, нитрилді, опаланбаған, стерильді емес қолғаптар, өлшемдері S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік, №3 орындалу нұсқалары Бір реттік, стерильді емес бахиласы бар, қорғаныш, комбинезон, тығыздығы - 100 г / м2, Бір реттік маска (FFP2, немесе KN95, немесе N95) сүзу тиімділігі класымен, Диагностикалық, нитрилді, опаланбаған, стерильді емес қолғаптар, өлшемдері S, M, L, XL, Бетке арналған медициналық қалқан немесе қорғаныш көзілдірік
жинақ

1. Простыня 200см х 140см с липким краем – 2 шт. 2. Салфетка 80см х 70см с липким краем – 2 шт.
Комплект "Нәрия" для ограничения операционного поля из нетканого материала одноразовый стерильный - КООП-2
комплект
РК-ИМН-5№009002
1 879,55
282
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ
1.Фартук пл.35 г/м кв. – 1 шт. 2.Нарукавник пл.42 г/м кв. – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ
комплект
РК-ИМН-5№009000
513,74
283
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ
1. Халат медицинский пл. 25 г/м кв. – 1 шт. 2. Пилотка-колпак пл. 42 г/м кв. – 1 шт. 3. Бахилы высокие пл. 42 г/м кв. – 1 пара 4. Маска медицинская трехслойная – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ
комплект
РК-ИМН-5№009001
1 117,88
284
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1
1. Халат хирургический – 1 шт. 2. Пилотка-колпак – 1 шт. 3. Бахилы – 1 пара 4. Фартук – 1 шт. 5. Маска – 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-1
комплект
РК-ИМН-5№009001
1 376,28
285
Комплект "Нәрия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный - КХО
1.Костюм хирургический (рубашка, брюки) пл.42 г/м кв. – 1 шт. 2.Бахилы высокие пл.42 г/м кв. – 1 пара 3.Маска медицинская трҰхслойная – 1 шт. 4.Пилотка-колпак пл.42 г/м кв. - 1 шт.
Комплект "Нәрия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный - КХО
комплект
РК-ИМН-5№008996
1 242,16
286
Комплект (костюм) защитный одноразовый нестерильный, варианты исполнения
Комплект защитный, одноразовый, нестерильный, состоит из комбинезона с бахилами, диагностических нитриловых перчаток неопудренных, масок одноразовых с классом фильтрующей эффективности, специальных защитных очков и медицинского щита для лица. Комбинезоны представлены плотностью – 50 г/м2, 80 г/м2 и 100 г/м2, размерами – S, M, L, XL, XXL, в трех вариантах исполнения и соответствует требованиям EN 14126.
Комплект (костюм) защитный одноразовый нестерильный, варианты исполнения Вариант исполнения №1 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 50 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные Вариант исполнения №2 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 80 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные Вариант исполнения №3 Комбинезон с бахилами, защитный, одноразовый, нестерильный, плотность - 100 г/м2 Маска одноразовая с классом фильтрующей эффективности (FFP2, или KN95, или N95) Перчатки диагностические, нитриловые, неопудренные нестерильные, размеры S, M, L, XL Медицинский щит для лица или очки защитные
комплект

ҚР-ММБ-5№021001
7 488,00
287
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+ Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (Вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 30-70 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы, толықтығы 1. Тоқыма емес матадан жасалған парақ 150 х 200 см / 170 х 260 см / 160 х 190 см – 1 дана 2. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ - 1 дана 3. Жабысқақ тесігі 4,5 х 7,2 см болатын 120 х 100 см парақ - 1 дана 4. Жабысқақ жиегі бар 140 х 80 см пациентке арналған парақ-1 дана. 5. Офтальмологияға арналған 160х200см операциялық парақ, екі шаршы кесіндісі 10х10см, инцизді пленкасы бар және фиксаторлары бар екі қабылдағыш қалтасы бар-1 дана. 6. Аспаптық үстелге арналған жайма 160 х190см-1 дана. 7. 140 см х 80 см аспаптық үстелге арналған Мейо қақпағы – 1 дана. 8. Сіңіргіш жөргек 60 см х 60 см – 1 дана. 9. Телпек-берет - 1 дана. 10. Халат – 3 дана; 11. Бахилы -2 жұп; 12. Майлық 20 х 20 см / 22 Х 23 см-4 дана 13. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.
жинақ
Толықтығы: 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150х200 см / 170х260 см / 160х190 см – 1 дана; 2. Қалтасы және адгезивті тесігі бар ақжайма 100х100 см – 1 дана; 3. Адгезивті тесігі бар 4,5х7,2 см ақжайма 120х100 см – 1 дана; 4. Адгезивті жиегі бар 140х80 см пациентке арналған ақжайма – 1 дана; 5. Офтальмологияға арналған 160х200 см операциялық ақжайма, екі шаршы ойығы 10х10 см инцизді үлбірімен және бекіткіштері бар екі қабылдағыш қалтасымен – 1 дана; 6. Құрал үстеліне арналған ақжайма 160х190 см – 1 дана; 7. Құрал үстеліне арналған Мейо қабы 140х80 см – 1 дана; 8. Сіңіргіш жаялық 60х60 см – 1 дана; 9. Қалпақ-берет – 1 дана; 10. Халат – 3 дана; 11. Бахилалар – 2 жұп; 12. Сүрткі 20х20 см / 22х23 см – 4 дана; 13. Ламинатталған сүрткі 70х80 см – 2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024467
12 954,00
288
Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+ Мелтблаун+ Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (Вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. Беттік тығыздығы 30-70 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%. Жиынтық стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.

РК-ИМН-5№021001
7 488,00
287
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ + РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30-70 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный. Комплектность: 1. Простыня из нетканого материала 150 х 200 см / 170 х 260 см / 160 х 190 см – 1 шт. 2. Простыня 100 х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт. 3. Простыня 120 х 100 см с адгезивным отверстием 4,5 х 7,2 см – 1 шт. 4. Простыня на пациента 140 х 80 см с адгезивным краем – 1 шт. 5. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт. 6. Простыня для инструментального стола 160 х190см – 1 шт. 7. Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см – 1 шт. 8. Пеленка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт. 9. Шапочка - берет – 1 шт. 10. Халат – 3 шт.; 11. Бахилы – 2 пары; 12. Салфетка 20 х 20 см / 22 х 23 см – 4 шт. 13. Салфетка 70 х 80 см ламинированная – 2 шт.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024467
12 954,00
288
Комплект "Vita Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ + РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30-70 г/м². Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%. Комплект поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.

Офтальмологтарға арналған бір реттік стерильді операциялық жабындар "Vita Pharma" жиынтығы, толықтығы: 1. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ-1 дана 2. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.
жинақ
Толықтығы:
1. Қалта мен жабысқақ тесігі бар 100 х 100 см парақ-1 дана;
2. 70 х 80 см ламинатталған майлық-2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024467
1 859,00
289
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА, КА-1, КА-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); тоқылмаған материал Айэрлайд (Airlaid), қағаз сүрткілер. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал материал Айэрлайд (Airlaid), ламинацияланған тоқылмаған материал, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см, ламинацияланған тоқылмаған материал, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Ақжайма 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м дейін; Қағаз сүрткі 22см х 23см, 100% целлюлоза, екі қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 50 г/м дейін; Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА-2
дана
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана 2. Ақжайма 80см х 140см - 1 дана 3. Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL - 1 дана 4. Сүрткі 70см х 80см - 2 дана
ҚР-ММБ-0№023301
1 080,88
290
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА, КА-1, КА-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); тоқылмаған материал Айэрлайд (Airlaid), қағаз сүрткілер. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал материал Айэрлайд (Airlaid), ламинацияланған тоқылмаған материал, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см, ламинацияланған тоқылмаған материал, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Ақжайма 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м дейін; Қағаз сүрткі 22см х 23см, 100% целлюлоза, екі қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 50 г/м дейін; Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА-1
дана

Вариант исполнения:Pharma" операционных покрытий для офтальмологов одноразовый стерильный, комплектность: 1. Простыня 100 х 100 см с карманом и адгезивным отверстием – 1 шт. 2. Салфетка 70 х 80 см ламинированная – 2 шт.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024467
1 859,00
289
Комплект "Н?рия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА, КА-1, КА-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Айэрлайд (Airlaid); салфетки бумажные. Простыня впитывающая 60см х 60см, нетканый материал СС, нетканый материал Айэрлайд (Airlaid), ламинированный нетканый материал, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня ламинированная 80см х 140см, ламинированный нетканый материал, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня 80см х 140см, нетканый материал СС, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Салфетка бумажная 22см х 23см, 100% целлюлоза, двухслойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 50 г/м²; Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА-2, 1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт. 2. Простыня 80см х 140см - 1 шт. 3. Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL - 1 шт. 4. Салфетка 70см х 80см - 2 шт.
штука
РК-ИМН-0№023301
1 080,88
290
Комплект "Н?рия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА, КА-1, КА-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Айэрлайд (Airlaid); салфетки бумажные. Простыня впитывающая 60см х 60см, нетканый материал СС, нетканый материал Айэрлайд (Airlaid), ламинированный нетканый материал, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня ламинированная 80см х 140см, ламинированный нетканый материал, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня 80см х 140см, нетканый материал СС, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Салфетка бумажная 22см х 23см, 100% целлюлоза, двухслойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 50 г/м²; Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА-1
штука

ҚР-ММБ-0№023301
830,33
291
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы – ХКЖ
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық костюм (жейде, шалбар), өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық киімдер жиынтығы – ХКЖ
дана
1. Хирургиялық костюм (жейде, шалбар) өлшемі ХL - 1 дана; 2. Биік бахилалар - 1 жұп; 3. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана; 4. Пилотка-қалпақ - 1 дана
ҚР-ММБ-0№023305
1 295,26

РК-ИМН-0№023301
830,33
291
Комплект "Н?рия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный – КХО
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Костюм хирургический (рубашка, брюки) размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трҰхслойная на резинках, нетканый материал СС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²., 1.Костюм хирургический (рубашка, брюки) размером XL - 1 шт. 2.Бахилы высокие - 1 пара. 3.Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт. 4.Пилотка-колпак - 1 шт.
Комплект "Н?рия" хирургической одежды из нетканого материала одноразовый стерильный – КХО
штука
РК-ИМН-0№023305
1 295,26

292
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА, КА-1, КА-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР); тоқылмаған материал Айэрлайд (Airlaid), қағаз сүрткілер. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см, тоқылмаған материал СС, тоқылмаған материал материал Айэрлайд (Airlaid), ламинацияланған тоқылмаған материал, үш қабатты, сіңіргіш, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см, ламинацияланған тоқылмаған материал, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Ақжайма 80см х 140см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, сіңіргіш емес, түсі көк, ауданы 17-ден 200 г/м дейін; Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, бір қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м дейін; Қағаз сүрткі 22см х 23см, 100% целлюлоза, екі қабатты, тікбұрышты пішінді, ауданы 10-нан 50 г/м дейін; Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, ауданы 17-ден 60 г/м дейін.
Босанатын әйелдерге арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді акушерлік "Нәрия" жиынтығы – КА
дана
1. Сіңіргіш ақжайма 60см х 60см - 1 дана 2. Ламинацияланған ақжайма 80см х 140см - 1 дана 3. Сүрткі 70см х 80см - 1 дана 4. Босанатын әйелге арналған жейде, өлшемі ХL - 1 дана 5. Биік бахилалар - 1 жұп 6. Берет-қалпақ - 1 дана 7. Қағаз сүрткі 22см х 23см - 3 дана
ҚР-ММБ-0№023301
1 292,67
293
Неонатологқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Неонатологқа арналған тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - НЖ
дана
1. 4,5 см х 7,2 см саңылауы бар ламинацияланған 80 см х 60 см ақжайма - 1 дана
2. 80 см х 60 см ламинацияланған ақжайма - 1 дана
3. Қағаз сүрткі 20 см х 20 см - 4 дана
4. Медициналық халат (S, M, L, XL) - 1 дана
5. Берет – телпек - 1 дана
ҚР-ММБ-5№017164
1 062,95
294
Жараны өңдеуге арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОР
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Жараны өңдеуге арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОР, Латекс қолғаптар – 1 жұп, Дәке шариктер (тампон) – 5 дана, Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер, өлшемі 7 см х 7 см – 2 дана , Пластик пинцет – 1 дана.
дана
Латекс қолғаптар – 1 жұп, Дәке шариктер (тампон) – 5 дана, Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер, өлшемі 7 см х 7 см – 2 дана , Пластик пинцет – 1 дана.

292
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА, КА-1, КА-2
Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Айэрлайд (Airlaid); салфетки бумажные. Простыня впитывающая 60см х 60см, нетканый материал СС, нетканый материал Айэрлайд (Airlaid), ламинированный нетканый материал, трехслойная, впитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня ламинированная 80см х 140см, ламинированный нетканый материал, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Простыня 80см х 140см, нетканый материал СС, однослойная, невпитывающая, цвет голубой, плотность от 17 до 200 г/м²; Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, однослойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 300 г/м²; Салфетка бумажная 22см х 23см, 100% целлюлоза, двухслойная, прямоугольной формы, плотность от 10 до 50 г/м²; Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный – КА, 1. Простыня впитывающая 60см х 60см - 1 шт. 2. Простыня ламинированная 80см х 140см - 1 шт. 3. Салфетка 70см х 80см - 1 шт. 4. Рубашка (сорочка) для роженицы размером XL - 1 шт. 5. Бахилы высокие - 1 пара 6. Шапочка-берет - 1 шт. 7. Салфетка бумажная 22см х 23см - 3 шт.
штука
РК-ИМН-0№023301
1 292,67
293
Комплект "Нәрия" для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный - КН
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для Неонатолога из нетканого материала одноразовый стерильный - КН, 1 Простыня ламинированная 80 см х 60 см с отверстием 4,5 см х 7,2 см - 1 шт.; 2 Простыня ламинированная 80 см х 60 см - 1 шт.; 3 Салфетка бумажная 20 см х 20 см - 4 шт.; 4 Халат медицинский (S, M, L, XL) - 1 шт.; 5 Шапочка - берет - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№017164
1 062,95
294
Комплект "Нәрия" для обработки ран одноразовый стерильный – КОР
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для обработки ран одноразовый стерильный – КОР, Марлевые шарики (тампоны) – 5 шт. - Перчатки латексные – 1 пара - Пластиковый пинцет – 1 шт. - Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№018130
655,06
295
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операциялық жабындарға арналған офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №3
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операциялық жабындарға арналған офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №3 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 170 см х 260 см – 1 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 170 см х 260 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018123
1 772,77
296
Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған. Орындау нұсқасы: Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ. 1. Латекс қолғаптар – 1 жұп
2. Тігісті алуға арналған пышақ (№12 скальпель) – 1 дана
3. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі, өлшемдері 7 см х 7 см – 2 дана
4. Пластик пинцет – 1 дана
Тігісті алуға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КСШ
дана
Латекс қолғаптар – 1 жұп. Тігісті алуға арналған пышақ (№12 скальпель) – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі, өлшемдері 7 см х 7 см – 2 дана. Пластик пинцет – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018188
947,72
297
Тоқылмаған материалдан жасалған, аборт жасағанда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 7
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%.. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, аборт жасағанда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 7. 1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 190 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 190 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған үш қабатты сіңіргіш төсеме 60 см х 60 см – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018200
1 389,27
298
Тоқылмаған материалдан жасалған, абортқа арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-26
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); целлюлозалық және синтетикалық талшықтардан жасалған Airlaid тоқылмаған матасы; ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+СС).
Тоқылмаған материалдан жасалған, абортқа арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-26. 1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40г/м кв. - 1 дана
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеме-үлбір 60 х 60см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
5. Әйелдерге арналған гигиеналық төсеме - 2 дана
6. Қалпақ клип-телпек, ауд. 18 г/м кв. - 1 дана
7. Биік бахилалар 31,5/41,5 х 50см ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
дана
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40г/м кв. - 1 дана
2. Үш қабатты сіңіргіш төсеме-үлбір 60 х 60см, ауд. 240 г/м кв. - 1 дана
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 4 дана
4. Босанатын әйелге арналған жейде өлшемі L, ауд. 25 г/м кв. - 1 дана
5. Әйелдерге арналған гигиеналық төсеме - 2 дана
6. Қалпақ клип-телпек, ауд. 18 г/м кв. - 1 дана
7. Биік бахилалар 31,5/41,5 х 50см ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
ҚР-ММБ-5№020305
2 201,16
299
Ламинэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 5
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Ламинэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 5 1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см– 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см ақжайма 20 см х 30 см тілігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті сүрткі 80 см х 90 см– 4 дана.
4. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 3 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см– 1 дана. 2. Тоқылмаған материалдан жасалған ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см ақжайма 20 см х 30 см тілігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана. 3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті сүрткі 80 см х 90 см– 4 дана. 4. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 3 дана.
ҚР-ММБ-5№018199
4 034,17
300
Липосакцияға арналған, бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 6
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Липосакцияға арналған, бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 6 1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 150 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 120 см – 1 дана.
4. Сіңіргіш сүрткі 45 см х 45 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп
6. Адгезивтік лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 150 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезивтік жиекті ақжайма 160 см х 120 см – 1 дана.
4. Сіңіргіш сүрткі 45 см х 45 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп
6. Адгезивтік лента 50 см х 10 см – 2 дана.

РК-ИМН-5№018130
655,06
295
Комплект "Нәрия" для операционных покрытий офтальмологический из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПОФ №3
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" для операционных покрытий офтальмологический из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПОФ №3, 1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.2. Простыня из нетканого материала 170 см х 260 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018123
1 772,77
296
Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения. Вариант исполнения:Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ, Перчатки латексные – 1 пара - Нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт. - Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. - Пластиковый пинцет – 1 шт.
Комплект "Нәрия" для снятия швов, одноразовый стерильный – КСШ
штука
РК-ИМН-5№018188
947,72
297
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта одноразовый стерильный – КОБ – 7
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10%.. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта одноразовый стерильный – КОБ – 7, Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт. - Подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. - Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018200
1 389,27
298
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта, одноразовый, стерильный - КОБ-26
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно Airlaid из целлюлозных и синтетических волокон; ламинированное нетканое полотно (РЕ+СС).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для аборта, одноразовый, стерильный - КОБ-26, 1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40г/м кв. - 1 шт. 2. Подстилка-пеленка впитывающая трехслойная 60 х 60см, пл. 240 г/м кв. - 1 шт. 3. Салфетка впитывающая бумажная 22 х 23см - 4 шт. 4. Рубашка для роженицы размером L, пл. 25 г/м кв. - 1 шт. 5. Прокладка женская гигиеническая - 2 шт. 6. Шапочка клип-берет, пл. 18 г/м кв. - 1 шт. 7. Бахилы высокие 31,5/41,5 х 50см пл. 40 г/м кв. - 1 пара
штука
РК-ИМН-5№020305
2 201,16
299
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для ламинэктомии одноразовый стерильный – КОБ – 5
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для ламинэктомии одноразовый стерильный – КОБ – 5, 1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2.Простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт. 4. Салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
РК-ИМН-5№018199
4 034,17
300
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для липосакции, одноразовый стерильный – КОБ - 6
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для липосакции, одноразовый стерильный – КОБ - 6, 1. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт. 3. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт. 4. Салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт. 5. Бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. Адгезивная лента 50 см х 10 см – 2 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№018007
3 030,77
301
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2, КОБ - 2.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Омыртқаға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 2, 1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 110 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 300 см х 160 см, 7 см х 18 см тесігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 160 см х 110 см – 2 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 300 см х 160 см, 7 см х 18 см тесігімен инцизалық үлбірімен – 1 дана.
3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018004
3 166,12
302
Тоқылмаған материалдан жасалған, негізгі хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-23
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, негізгі хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-23 1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 100см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
5. Операциялық лента 10 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 100см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
5. Операциялық лента 10 х 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020309
3 375,97
303
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.1, 1. Операциялық үстелге арналған ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен және адгезиялық жиекті – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған, құрал-жабдық үстеліне арналған ылғал өткізбейтін Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1. Операциялық үстелге арналған ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті ақжайма 90 см х 80 см – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған 160 см х100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен және адгезиялық жиекті – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған, құрал-жабдық үстеліне арналған ылғал өткізбейтін Мейо тысқабы 145 см х 80 см – 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
2 285,06
304
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1. 1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық 160 см х 100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық ақжайма 175 см х 160 см – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 75 см– 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 1 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған операциялық ақжайма 190 см х 160 см – 1 дана.
2. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық 160 см х 100 см ақжайма, 7 см х 40 см тілігімен – 1 дана.
3. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті операциялық ақжайма 175 см х 160 см – 1 дана.
4. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық жиекті сүрткі 80 см х 75 см– 1 дана.
5. Тоқылмаған материалдан жасалған адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см - 2 дана.
6. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 см х 23 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
2 476,10
305
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.4. 1. Адгезиялық жиекті ақжайма 180 см х 140 см - 1 дана.
2. Адгезиялық жиекті ақжайма 70 см х 90 см – 1 дана.
3. Ақжайма 150 см х 125 см с U тәрізді тілігімен 7 см х 40 см және айналдыра адгезиялық қабатымен – 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана.
6. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана.
7. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.
дана
1. Адгезиялық жиекті ақжайма 180 см х 140 см - 1 дана.
2. Адгезиялық жиекті ақжайма 70 см х 90 см – 1 дана.
3. Ақжайма 150 см х 125 см с U тәрізді тілігімен 7 см х 40 см және айналдыра адгезиялық қабатымен – 1 дана.
4. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысқабы 80 см х 145 см – 1 дана.
5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана.
6. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см – 1 дана.
7. Адгезиялық операциялық лента 5 см х 50 см – 1 дана.

РК-ИМН-5№018007
3 030,77
301
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2, КОБ – 2.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для операции на позвоночнике, одноразовый стерильный – КОБ – 2, 1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 110 см – 2 шт. 2. Простыня из нетканого материала 300 см х 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018004
3 166,12
302
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для основной хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-23
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для основной хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-23, 1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт., 2. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт., 3. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. , 4. Простыня с адгезивным краем 80 х 100см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт., 5. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020309
3 375,97
303
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.1, 1. Простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт. 3. Простыня из нетканого материала 160 см х 100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт. 4. Чехол Мейо на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт. 6. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
2 285,06
304
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, 1 Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2.Простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 3. Простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт. 6. Салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
2 476,10
305
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.4, 1. Простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт. 2. Простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт. 3. Простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 4. Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 5. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 6. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 7. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№018135
3 016,85
306
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған оториноларингологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 1.2. 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана.
3. Адгезиялық ақжайма 75 см х 75 см – 1 дана.
4. Адгезиялық ақжайма 200 см х 200 см – 1 дана.
5. Ақжайма 125 см х 150 см адгезиялық тілігі бар 7 см х 40 см – 1 дана.
6. Адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 2 дана.
7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана.
3. Адгезиялық ақжайма 75 см х 75 см – 1 дана.
4. Адгезиялық ақжайма 200 см х 200 см – 1 дана.
5. Ақжайма 125 см х 150 см адгезиялық тілігі бар 7 см х 40 см – 1 дана.
6. Адгезиялық операциялық лента 10 см х 50 см – 2 дана.
7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018135
3 482,08
307
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған урологиялық операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-12 1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
2. Аяққа арналған қорғағыш жабыны бар ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана.
3. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
дана
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аяққа арналған қорғағыш жабыны бар ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 3. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. 4. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана
ҚР-ММБ-5№018133
3 654,53
308
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.3
дана
1. Ақжайма 240 см х 180 см, ауд. 40 г/м кв., U тәрізді қиығымен 20 см х 60 см және айналасында адгезивті қабатымен – 1 дана. 2. Ақжайма 180 см х 140 см адгезивті жиегімен, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 3. Құралдар үстеліне арналған біріктірілген Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 4. Қолға кигізілетін қап 80 см х 20 см, ауд. 25 г/м кв. – 1 дана. 5. Сіңіргіш қағаз сүрткі 25 см х 25 см – 4 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 2,5 см х 30 см – 1 дана. 7. Операциялық үстелге арналған ақжайма 180 см х 140 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана.

РК-ИМН-5№018135
3 016,85
306
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ-1, КОБ - 1.1, КОБ - 1.2, КОБ - 1.3, КОБ - 1.4
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для оториноларингологических операций одноразовый стерильный - КОБ - 1.2, 1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт.; 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт.; 3. Простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт.; 4. Простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт.; 5. Простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт.; 6. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт.; 7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018135
3 482,08
307
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12, КОБ-12.1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала для урологических операций одноразовый, стерильный - КОБ-12, 1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт. 3. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 4. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№018133
3 654,53
308
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.3, 1. Простыня 240 см х 180 см, пл. 40 г/м.кв., с U-образным вырезом 20 см х 60 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 2. Простыня 180 см х 140 см с адгезивным краем, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 3. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв.– 1 шт. 4. Чехол на руку 80 см х 20 см, пл. 25 г/м.кв. – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая бумажная 25 см х 25 см – 4 шт. 6. Адгезивная лента операционная 2,5 см х 30 см – 1 шт. 7. Простыня 180 см х 140 см на операционный стол, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№020177
3 810,40
309
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13, КОБ - 13.1, КОБ - 13.2, КОБ - 13.3
Дайындау материалы - тоқылмаған кенеп СС (спанбонд + спанбонд), ламинатталған тоқылмаған кенеп (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ үлбір), Тесілген спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир). Дайын бұйымдарды негізгі өлшеу орындары бойынша номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10%. Номиналды тығыздық мәндерінен шекті ауытқулар ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық, артроскопияға арналған, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 13.2
дана
Артроскопияға арналған ақжайма 200 см х 300 см, диаметрі 7 см созылғыш ойығымен, ауд. 54 г/м кв. – 1 дана. 2. Құралдар үстеліне арналған Мейо тысы 80 см х 145 см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 3. Бахила 33 см х 55 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 4. Ақжайма 100 см х 80 см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана. 5. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 6. Бауға арналған тыс 15 см х 240 см, ауд. 30 г/м кв., картон ұстағышымен – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020177
7 270,95

РК-ИМН-5№020177
3 810,40
309
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13, КОБ – 13.1, КОБ – 13.2, КОБ – 13.3
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд + спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), Santeys VF 54 (вискоза + ПЭ пленка), Перфорированный спанлейс (вискоза 70% + полиэфир 30%), Спанлейс (50 % вискоза + 50 % полиэфир) Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для артроскопии одноразовый, стерильный – КОБ – 13.2, 1. Простыня для артроскопии 200 см х 300 см с эластичным отверстием диаметром 7 см, пл. 54 г/м.кв. – 1 шт. 2. Чехол Мейо комбинированный на инструментальный стол 80 см х 145 см, пл. 30 г/м.кв. – 1 шт. 3. Бахила 33 см х 55 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 4. Простыня 100 см х 80 см, пл. 40 г/м.кв. – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 6. Чехол для шнура 15 см х 240 см, пл. 30 г/м.кв., с картонным держателем – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020177
7 270,95

310
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған бір реттік, стерильді, операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 19
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған бір реттік, стерильді, операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 19, 1. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 120 см х 140 см – 1 дана.
2. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 1 жұп
3. Ақжайма 180 см х 120 см, ортасына қарай орналасқан шат аумағында 9 см х 15 см тесігімен, аяққа арналған жанама тіліктерімен – 1 дана.
дана
1. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 120 см х 140 см – 1 дана.
2. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 1 жұп
3. Ақжайма 180 см х 120 см, ортасына қарай орналасқан шат аумағында 9 см х 15 см тесігімен, аяққа арналған жанама тіліктерімен – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018131
2 427,46
311
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған, операциялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-21
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд).
Тоқылмаған материалдан жасалған, цистоскопияға арналған, операциялық, бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КОБ-21, 1. Биік бахилалар 70 х 120см, ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған ақжайма 110 х 160см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивті тесігі бар сүрткі 45 х 70см, диаметрі 7см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
1. Биік бахилалар 70 х 120см, ауд. 40 г/м кв. - 1 жұп
2. Операциялық үстелге арналған ақжайма 110 х 160см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
3. Адгезивті тесігі бар сүрткі 45 х 70см, диаметрі 7см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
ҚР-ММБ-5№020311
1 447,55
312
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС, КПБС-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС 1. Жастықтың тысы 80 см х 70 см – 1 дана.
2. Ақжайма 200 см х 160 см – 1 дана.
3. Көрпенің тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
дана
1. Жастықтың тысы 80 см х 70 см – 1 дана.
2. Ақжайма 200 см х 160 см – 1 дана.
3. Көрпенің тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018189
2 209,18
313
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС, КПБС-1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған төсек жаймалары бір реттік, стерильді "Нәрия" жиынтығы - КПБС-1. 1. Жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана.
2. Ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
3. Матрастың қабы 210 см х 90 см – 1 дана.
4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
жинақ
1. Жастықтың тысы 60 см х 60 см – 1 дана.
2. Ақжайма 210 см х 160 см – 1 дана.
3. Матрастың қабы 210 см х 90 см – 1 дана.
4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018189
2 739,50
314
Травматологияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПТ – 1
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Травматологияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" операциялық жабындар жиынтығы – КОПТ – 1
дана
- Адгезивтік жиекті ақжайма 75 см х 90 см - 1 дана. - Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см - 2 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см - 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см - 1 дана. - Ақжайма 175 см х 270 см, 45 см х 65 см тілігімен, шынтаққойғыштарға арналған жабынымен - 1 дана. - Бахила 33 см х 110 см - 1 дана. - Адгезивтік лента 9 см х 50 см - 1 дана. - Ақжайма 225 см х 260 см, 10 см х 100 см тілігімен - 1 дана. - Адгезивтік жиекті ақжайма 150 см х 180 см - 1 дана.

310
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии одноразовый стерильный - КОБ – 19
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии одноразовый стерильный - КОБ – 19, Бахилы высокие 120 см х 70 см – 1 пара - Простыня на инструментальный стол 120 см х 140 см – 1 шт. - Простыня 180 см х 120 см, с отверстием в области промежности 9 см х 15 см с расположенном по центру, с боковыми вырезами для ног – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018131
2 427,46
311
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии, одноразовый, стерильный - КОБ-21
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд).
Комплект "Нәрия" из нетканого материала операционный для цистоскопии, одноразовый, стерильный - КОБ-21, 1. Бахилы высокие 70 х 120см, пл. 40 г/м кв. - 1 пара, 2. Простыня на операционный стол 110 х 160см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 3. Салфетка 45 х 70см с адгезивным отверстием диаметром 7см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020311
1 447,55
312
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС, КПБС-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС, 1. Наволочка 80 см х 70 см – 1 шт. 2. Простыня 200 см х 160 см – 1 шт. 3. Пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018189
2 209,18
313
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС, КПБС-1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" из нетканого материала постельного белья одноразовый стерильный – КПБС-1, 1. Наволочка 60 см х 60 см – 1 шт. 2. Простыня 210 см х 160 см – 1 шт. 3. Наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт. 4. Пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
РК-ИМН-5№018189
2 739,50
314
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПТ – 1
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный – КОПТ – 1, Простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. - Салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. - Простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. - Простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. - Бахила 33 см х 110 см - 1 шт. - Адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. - Простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. - Простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№018128
6 188,48
315
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
Дайындау материалы: ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР). Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Ламинацияланған жеңқаптар, ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР), түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді күшейтілген қорғанысқа арналған хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КҚХЖ
дана
1. Ламинацияланған алжапқыш - 1 дана 2. Ламинацияланған жеңқаптар - 1 жұп
ҚР-ММБ-0№023322
535,00

РК-ИМН-5№018128
6 188,48
315
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ
Материал изготовления: ламинированный нетканый материал (РЕ+РР). Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Нарукавники ламинированные, ламинированный нетканый материал (РЕ+РР), цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический для усиленной защиты из нетканого материала одноразовый стерильный - КХУЗ, 1. Фартук ламинированный - 1 шт. 2. Нарукавники ламинированные - 1 пара
штука
РК-ИМН-0№023322
535,00

316
Тоқылмаған материалдан жасалған проктологиялық операцияда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық жиынтығы - КОБ - 10
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10% . Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған проктологиялық операцияда қолданылатын бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық жиынтығы - КОБ - 10
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана. 4. Екі тілігімен және аяққа арналған қорғағыш жабынымен ақжайма 260 см х 320 см – 1 дана. 5. Адгезиялық лента 2 см х 33 см – 2 дана. 6. Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. 7. Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
ҚР-ММБ-5№018196
4 771,97
317

316
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для проктологической операции одноразовый стерильный – КОБ – 10
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для проктологической операции одноразовый стерильный – КОБ – 10, 1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 4. Простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт. 5. Адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт. 6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
РК-ИМН-5№018196
4 771,97
317

Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-2
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ-2. 1. Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана
2. Берет қалпақ - 1 дана
3. Аласа бахилалар - 1 жұп
4. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана
ҚР-ММБ-0№023303
917,10
318
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ, ХЖ-1, ХЖ-2
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал(РЕ+РР); тоқылмаған материал Мельтблаун (МБ). Хирургиялық халат, өлшемі ХL, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 80 г/м дейін; Пилотка-қалпақ, тоқылмаған материал СМС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м дейін; Ламинацияланған алжапқыш, ламинацияланған тоқылмаған материал, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Берет қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Аласа бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы – ХЖ
дана
Хирургиялық халат, өлшемі ХL - 1 дана 2. Пилотка-қалпақ - 1 дана 3. Биік бахилалар - 1 жұп 4. Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана

Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ-2, 1. Халат хирургический размером XL - 1 шт. 2. Шапочка-берет - 1 шт. 3. Бахилы низкие - 1 пара 4. Маска медицинская трҰхслойная на резинках - 1 шт.
штука
РК-ИМН-0№023303
917,10
318
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, КХ-1, КХ-2
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+ спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР); нетканый материал Мельтблаун (МБ). Халат хирургический размером XL, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 80 г/м²; Пилотка-колпак, нетканый материал СМС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Фартук ламинированный, ламинированный нетканый материал, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Бахилы низкие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м².
Комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный – КХ, 1. Халат хирургический размером XL - 1 шт. 2. Пилотка-колпак - 1 шт. 3. Бахилы высокие - 1 пара 4. Маска медицинская трехслойная на резинках - 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-0№023303
1 165,62
319
Жалпы хирургияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 15
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Жалпы хирургияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 15
дана
Ақжайма 75 см х 90 см адгезивті жиекті – 2 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 150 см х 190 см – 1 дана. Ақжайма 150 см х 250 см адгезивті жиекті – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. Ақжайма 175 см х 180 см адгезивті жиекті – 1 дана. Адгезивті операциялық лента 10 см х 50 см – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018193
3 891,49

РК-ИМН-0№023303
1 165,62
319
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для общей хирургии одноразовый, стерильный – КОБ – 15
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для общей хирургии одноразовый, стерильный – КОБ – 15, Простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. - Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт. - Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. - Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018193
3 891,49

320
Құрал-жабдық үстелін жабуға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 16
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Құрал-жабдық үстелін жабуға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 16 1. Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана.
2. Адгезиялық жиекті қалта 35 см х 40 см – 1 дана.
3. Адгезиялық жиекті қалта 20 см х 40 см – 1 дана.
дана
Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана.
2. Адгезиялық жиекті қалта 35 см х 40 см – 1 дана.
3. Адгезиялық жиекті қалта 20 см х 40 см – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018192
1 433,90
321
Струмэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 17
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Струмэктомияға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған операциялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ - 17
дана
- Ақжайма 225 см х 240 см, 20 см х 20 см тілігімен, айналдыра адгезивтік жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана. - Сіңіргіш сүрткі 30 см х 40 см – 4 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма150 см х 190 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған біріктірілген Мейо қаптамасы 80 см х 145 см – 1 дана. - Ақжайма 150 см х 260 см , 20 см х 60 см тілігімен, айналдыра адгезивтік жиекті және операциялық аумақ маңында қосымша сіңіргіш қабатымен – 1 дана
ҚР-ММБ-5№018191
6 439,91
322
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ
• Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, КБР:
1. Ақжайма140*70/80 см – 1 дана.*
2. Төсемелік сүрткі 70*70/80 см – 2 дана.*
3. Сіңіргіш жаялық 60*40/60/90 см – 1 дана.*
4. Босанатын әйелге арналған жейде – 1 дана.
5. Телпек – қалпақ / клип – берет телпек – 1 дана.*
6. Сіңіргіш сүрткі 20*20 / 24*24 / 22*23 см – 2 дана.*
7. Тоқылмаған материалдан жасалған аласа/биік / полиэтилен бахилалар – 1 жұп.*
8. Үш қабатты / көмір сүзгіші бар медициналық маска – 1 дана.*
9. Сіңіргіш төсеме – 2 дана.
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ
жинақ
ҚР-ММБ-5№019468
2 282,80
323
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 1
• Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, КБР – 1:
1. Босанатын әйелге арналған жейде – 1 дана.
2. Телпек – қалпақ / клип – берет телпек – 1 дана.*
3. Ақжайма140*70/80 см – 1 дана.*
4. Төсемелік сүрткі 70*70/80 см – 2 дана.*
5. Тоқылмаған материалдан жасалған аласа/биік / полиэтилен бахилалар – 1 жұп.*
6. Сіңіргіш төсеме – 2 дана.
7. Сіңіргіш жаялық 60*40/60/90 см – 1 дана.*
8. Сіңіргіш сүрткі 24*24 / 22*23 / 16*14 см – 2 дана.*
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 1
жинақ

320
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для покрытия инструментального стола одноразовый, стерильный – КОБ – 16
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения. Вариант исполнения:Комплект "Нәрия"из нетканого материала для покрытия инструментального стола одноразовый, стерильный – КОБ – 16, Карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала для покрытия инструментального стола одноразовый, стерильный – КОБ – 16, Карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018192
1 433,90
321
Комплект "Нәрия"из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный – КОБ – 17
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект "Нәрия"из нетканого материала операционный для струмэктомии одноразовый, стерильный – КОБ – 17, Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. - Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. - Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. - Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№018191
6 439,91
322
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР: 1. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.* 2. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 2 шт.* 3. ПелҰнка – впитывающая 60*40/60/90 см – 1 шт.* 4. Рубашка для роженицы – 1 шт. 5. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.* 6. Салфетка впитывающая 20*20 / 24*24 / 22*23 см – 2 шт.* 7. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.* 8. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1шт.* 9. Прокладка впитывающая – 2 шт.
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР
комплект
РК-ИМН-5№019468
2 282,80
323
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1
• Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1: 1. Рубашка для роженицы – 1 шт. 2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.* 3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.* 4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.* 5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.* 6. Прокладка впитывающая – 2 шт. 7. ПелҰнка – впитывающая 60*40/60/90 см – 1 шт.* 8. Салфетка впитывающая 24*24 / 22*23 / 16*14 см – 2 шт.*
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 1
комплект

ҚР-ММБ-5№019468
2 091,70
324
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 2
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ-2: 1. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана 2. Телпек-қалпақ / телпек клип - берет - 1 дана* 3. Ақжайма 140*70/80 см - 1 дана* 4. Төсеніш сүрті 70*70/80 см - 1 дана* 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп* 6. Сіңіргіш төсеме - 2 дана 7. Сіңіргіш жаялық 60*40/60/90 см - 1 дана*
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 2
жинақ

РК-ИМН-5№019468
2 091,70
324
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 2
• Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 2: 1. Рубашка для роженицы – 1 шт. 2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.* 3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.* 4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.* 5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.* 6. Прокладка впитывающая – 2 шт. 7. ПелҰнка – впитывающая 60*40/60/90 см – 1 шт.*
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 2
комплект

ҚР-ММБ-5№019468
2 281,50
325
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, , БТЖ - 3
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ-3: 1. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана 2. Телпек-қалпақ / телпек клип - берет - 1 дана* 3. Ақжайма 140*70/80 см - 1 дана* 4. Төсеніш сүрті 70*70/80 см - 1 дана* 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп* 6. Сіңіргіш төсеме - 2 дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, , БТЖ - 3
жинақ

РК-ИМН-5№019468
2 281,50
325
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3: 1. Рубашка для роженицы – 1 шт. 2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.* 3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.* 4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.* 5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара* 6. Прокладка впитывающая – 2 шт.
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 3
комплект

ҚР-ММБ-5№019468
1 781,91
326
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 4
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ-4: 1. Босанатын әйелдерге арналған жейде - 1 дана 2. Телпек-қалпақ / телпек клип - берет - 1 дана* 3. Ақжайма 140*70/80 см - 1 дана* 4. Төсеніш сүрті 70*70/80 см - 1 дана* 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп*
Тоқылмаған материалдан жасалған, босанатын әйелдерге арналған, бір реттік, стерильді, акушерлік "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы, БТЖ - 4
жинақ

РК-ИМН-5№019468
1 781,91
326
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4
• Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4: 1. Рубашка для роженицы – 1 шт. 2. Шапочка – колпак / шапочка клип – берет – 1 шт.* 3. Простыня 140*70/80 см – 1 шт.* 4. Салфетка подкладная 70*70/80 см – 1 шт.* 5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара*
Комплект белья "Dolce-Pharm" акушерский для рожениц из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КБР – 4
комплект

ҚР-ММБ-5№019468
2 282,67
327
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығының құрамы мынадай: 1. Операцияға арналған 160*190/210 немесе 180*200 см ақжайма - 1 дана* 2. Ламинэктомияға арналған 160*300 см, тілігі 20*30 см және инцизиондық үлбірі бар ақжайма - 1 дана 3. Жиегі адгезивті сүрткі 80*90 см - 4 дана 4. Сіңіргіш сүрткі 22*23/30*30 см - 3 дана* Жиынтық СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 40 г/кв.м және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/кв.м тоқылмаған материалдан дайындалады * Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша өлшемдерінің, материалдың түрлері мен тығыздықтарының әр түрлі болуына рұқсат етіледі. Стерилизациялау этилен тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамасында, пайдалануға дайын түрде жеткізіледі
Ламинэктомияға арналған, тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№019468
2 282,67
327
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня операционная 160*190/210 или 180*200 см – 1 шт.* 2. Простыня для ламинэктомии 160*300 см, с вырезом 20*30 см и инцизионной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка с адгезивным краем 80*90 см – 4 шт. 4. Салфетка впитывающая 22*23/30*30 см – 3 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/кв.м и Спанлейс с плотностью 68 г/кв.м * Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различные размеры, виды материала и плотности. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ламинэктомии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№020353
7 296,90
328
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -1: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ -2: 1. Жиектері жабысқақ ақжайма, 160*200/240 см немесе 140*200 см - 2 дана* 2. Ақжайма, 80*70/140 см - 2 дана* 3. Құралдар үстеліне арналған тыс, 145*80 см - 1 дана 4. Сіңіргіш төсеніш-жаялығы, 60*60/90 см - 1 дана* 5. Жиектері жабысқақ сүрткі, 80*70/140 см - 2 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м, 40 г/м. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді, операция алаңын шектеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, ОАШЖ
жинақ

РК-ИМН-5№020353
7 296,90
328
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП
• Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП: 1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.* 2. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.* • Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-1: 1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.* 2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.* • Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП-2: 1. Простыня с адгезивным краем, 160*200/240 см или 140*200 см – 2 шт.* 2. Простыня, 80*70/140 см – 2 шт.* 3. Чехол на инструментальный стол, 145*80 см – 1 шт. 4. Пеленка впитывающая, 60*60/90 см – 1 шт.* 5. Салфетка с адгезивным краем, 80*70/140 см – 2 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м, 40 г/кв.м. * Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" для ограничения операционного поля из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КООП
комплект

ҚР-ММБ-5№019470
3 354,00
331
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек жабын жиынтығы: 1. Операциялық ақжайма 190*160 / 120*70 см - 1 дана* 2. Инцизиялық үлбірі, екі еселенген тілігі 10*10 см және екі бекіткішімен қабылдағыш қалтасы бар, офтальмологияға арналған операциялық ақжайма 160*200 / 120*120 см - 1 дана* 3. Ақжайма 50*50 / 60*60 см - 1 дана* 4. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 5. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1 дана Жиынтық тығыздығы 68 г/м* Спанлейс және тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019969
6 269,40
332
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек жабын жиынтығы: 1. Операциялық ақжайма 190*160 / 120*70 см - 1 дана* 2. Инцизиялық үлбірі, екі еселенген тілігі 10*10 см және екі бекіткішімен қабылдағыш қалтасы бар, офтальмологияға арналған операциялық ақжайма 160*200 / 120*120 см - 1 дана* 3. Ақжайма 50*50 / 60*60 см - 1 дана* 4. Сіңіргіш сүрткі 21*23 / 30*30 см - 2 дана* 5. Құралдар үстеліне арналған тыс 145*80 см - 1 дана Жиынтық тығыздығы 68 г/м* Спанлейс және тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, офтальмологиялық хирургияға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-жабын жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019969
5 066,99
333
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ
" Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* 4. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-1: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* 4. Алжапқыш - 1 дана 5. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар - 1 жұп.* " Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ-2: 1. Хирургиялық халат (ұзындығы 110-нан 140 см дейін) - 1 дана* 2. Телпек-қалпақ / телпек клип-берет - 1 дана* 3. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісі бар - 1 дана* Жиынтық тығыздығы 28 г/м және 40 г/м. * СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Ескерту: * Тапсырыс берушімен келісе отырып, әр түрлі өнімдер жиынтығына, әр түрлі өлшемдерге, материалдар түрлеріне және тығыздыққа рұқсат етіледі. Стерилизация этилен тотығының газ тәсілімен немесе басқа тәсілмен жүзеге асырылады. Өнім стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық жиынтығы, ХЖ
жинақ

РК-ИМН-5№019470
3 354,00
331
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый стерильный: 1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.* 2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.* 3. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый стерильный: 1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.* 2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.* 3. Простыня 50*50 / 60*60 см – 1 шт.* 4. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* 5. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м? *
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№019969
6 269,40
332
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый стерильный: 1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.* 2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.* 3. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии №1 из нетканого материала, одноразовый стерильный: 1. Простыня операционная 190*160 / 120*70 см – 1 шт.* 2. Простыня операционная 160*200 / 120*120 см для офтальмологии, с 2-мя квадратными вырезами 10*10 см и инцизионной пленкой, и с 2-мя карманами-приемниками с фиксаторами – 1 шт.* 3. Простыня 50*50 / 60*60 см – 1 шт.* 4. Салфетка впитывающая 21*23 / 30*30 см – 2 шт.* 5. Чехол на инструментальный стол 145*80 см – 1 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м? *
Комплект белья "Dolce-Pharm" офтальмологический для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№019969
5 066,99
333
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ: 1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.* 2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.* 3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* 4. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.* • Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-1: 1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.* 2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.* 3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* 4. Фартук – 1 шт. 5. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.* • Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ-2: 1. Халат хирургический (длина от 110 до 140 см) – 1 шт.* 2. Шапочка-колпак / шапочка клип-берет – 1 шт.* 3. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* Комплекты изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.* Примечание: * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья "Dolce-Pharm" хирургический из нетканого материала, одноразовый, стерильный, КХ
комплект

ҚР-ММБ-5№019469
2 019,15
336
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы, Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Лапароскопияға арналған саңылауы бар, жабысқақ екі қалталы фиксациясы бар, инцизиондық үлбірі және қосымша кірістірмесі бар, түтіктерге арналған саңылауы бар ақжайма, өлшемі 280*180 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 4. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған. 5. Операциялық жолақ, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Лапароскопияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Лапароскопияға арналған саңылауы бар, жабысқақ екі қалталы фиксациясы бар, инцизиондық үлбірі және қосымша кірістірмесі бар, түтіктерге арналған саңылауы бар ақжайма, өлшемі 280*180 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) түрінен, тығыздығы 40 г/м және Спанлейс түрінен, тығыздығы 68 г/м жасалады. Стерильдеу этилен-оксид газды әдісімен немесе басқа да әдістермен жасалады. Бұйым стерильденген, жеке орауышта, пайдалануға дайын түрінде жеткізіледі.
Лапароскопияға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017384

РК-ИМН-5№019469
2 019,15
336
Комплект белья для лапароскопии "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный, Комплект белья для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Комплект для лапароскопии "Dolce-Pharm", одноразовый стерильный имеет следующий состав: 1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги; 5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество – 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Комплект для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня для лапароскопии, размер 280*180 см с отверстием, двумя карманами на липкой фиксации, инцизионной пленкой и дополнительными вставками из нетканого материала с отверстиями для трубок, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 4 шт., изготовлена из бумаги. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект белья для лапароскопии №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017384

7 345,79
337
Бас пен мойынға операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық бұйымдар жиынтығы - КОБ-24
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+СС).
Бас пен мойынға операция жасауға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық бұйымдар жиынтығы - КОБ-24
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 x 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана, 2. 10 x 70см қиығымен, адгезивтік жиекті ақжайма 180 x 250см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана, 3. Операциялық ақжайма 100 x 160см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана, 4. Адгезивтік жиекті сүрткі 40 x 80см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана, 5. Операциялық лента 10 x 50см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана, 6. Сіңіргіш сүрткі 30 x 40см, ауд. 40 г/м кв. - 4 дана, 7. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 x 200см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана, 8. Басты жабуға арналған ақжайма 80 x 140см, ауд. 40 г/м кв. – 1 дана
ҚР-ММБ-5№020308
4 347,43
338
Сүйектердің сынуын емдеуге арналған компрессиялық-дистракциялық Г.А.Илизаров аппараттарына КДАК-01-МТ-Казань бөлшектер жиынтығы
Тот баспайтын болаттан дайындалған
Тот баспайтын болаттан дайындалған
жинағы
ҚР-ММБ-5№008560
2 623 744,80
339
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Ангиографияға арналған екі саңылаулы бар ақжайма, өлшемі 300*180 см, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 4. Түтікшелерге арналған екі саңылаулы бар бекіткіш, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 2 дана, қағаздан дайындалған. 6. Операциялық жолақ, өлшемі 50*10 см, саны - 1 дана, жабысқақ фиксациясы бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы: 1. Ангиографияға арналған екі саңылаулы бар ақжайма, өлшемі 300*180 см, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Түтіктерге арналған екі саңылаулы бар бекіткіш, саны – 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 2 дана, қағаздан дайындалған. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) түрінен, тығыздығы 40 г/м2 және Спанлейс түрінен, тығыздығы 68 г/м2 жасалады. Стерильдеу этилен-оксид газды әдісімен немесе басқа да әдістермен жасалады. Бұйым стерильденген, жеке орауышта, пайдалануға дайын түрінде жеткізіледі.
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы, Ангиографияға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

7 345,79
337
Комплект белья хирургического "Нәрия" из нетканого материала для операций на голове и шее, одноразовый, стерильный - КОБ-24
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+СС).
Комплект белья хирургического "Нәрия" из нетканого материала для операций на голове и шее, одноразовый, стерильный - КОБ-24
штука
РК-ИМН-5№020308
4 347,43
338
Комплект деталей к компрессионно-дистракционным аппаратам Г.А. Илизарова для лечения перелома костей КДАК-01-МТ-Казань
Изготовлены из нержавеющей стали
Изготовлены из нержавеющей стали
набор
РК-ИМН-5№008560
2 623 744,80
339
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала; 2. Простыня операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги; 6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня для ангиографии, размер 300*180 см с двумя отверстиями, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 2. Фиксатор для трубок с двумя отверстиями, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 3. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество – 2 шт., изготовлена из бумаги. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для ангиографии "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для ангиографии №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№017234
4 708,82
340
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығының құрамы мынадай: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см - 1 дана. 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 190*160 см - 1 дана. 3. Ангиографияға арналған 2 саңылауы бар ақжайма, өлшемі 300*272 см - 1 дана. 4. Түтікшелерге арналған 2 саңылауы бар бекіткіш, диаметрі 1,6 см - 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см - 2 дана. 6. Операциялық жолақ, өлшемі 60*10 см немесе 60*20 см (тапсырыс берушінің қалауы бойынша) - 2 дана. Жиынтық тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) және СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан және тығыздығы 68 г/м2 Спанлейс типті материалдан дайындалған. Стерилизациялау этилен тотығының газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын күйде жеткізіледі.
Ангиографияға арналған бір реттік, стерильді №2 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№018948
7 418,27

РК-ИМН-5№017234
4 708,82
340
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см – 1 шт. 2. Простыня операционная, размер 190*160 см – 1 шт. 3. Простыня для ангиографии, с 2 отверстиями, размер 300*272 см – 1шт. 4. Фиксатор для трубок, с 2 отверстиями, диаметром 1,6 см – 1шт. 5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см – 2 шт. 6. Лента операционная, размер 60*10 см или 60*20 см (по желанию заказчика) – 2 шт. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) и СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для ангиографии №2 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№018948
7 418,27

341
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Операциялық ақжайма, өлшемі 100*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Периниальді жабыны бар ақжайма, өлшемі 230*180 см, және 20*100 см кесігі бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Торакальді ақжайма, өлшемі 330*300/200 см, тесігі және қабылдағыш-қалтасы бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Адгезиялық жиегі және кесігі бар ақжайма, өлшемі 180*250 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 6. Қабылдағыш-қалта, өлшемі 50*75/20 см, саны - 1 дана, полипропиленнен дайындалған; 7. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 1 дана, жабысқақ бекемдегіші бар тоқылмаған материалдан дайындалған; 8. Бахила-шұлық, саны - 1 жұп, тоқылмаған материалдан дайындалған. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі.
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017321
12 145,92
342
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы

341
Комплект для аортокоронарного шунтирования "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для АКШ "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2. Простыня операционная, размер 100*80 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня с периниальным покрытием, размер 230*180 см, и вырезом 20*100 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня торакальная, размер 330*300/200 см, с отверстием и карманом-приемником, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 5. Простыня, размер 180*250 см, с вырезом и адгезивным краем, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 6. Карман-приемник, размер 50*75/20 см, количество - 1 шт., изготовлен из полипропилена; 7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией; 8. Бахилы–носки, количество - 1 пара, изготовлены из нетканого материала. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для аортокоронарного шунтирования "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017321
12 145,92
342
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный

Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 75-80*145-150 см, стандартты/ күшейтілген * - 2 дана; 2. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 205*230 см - 1 дана; 3. Операциялық ақжайма, өлшемі 80*100 см - 2 дана; 4. Периниальді жабыны мен кесігі бар ақжайма, өлшемі 180/195*230 см* - 1 дана; 5. Торакальді, тесігі және қабылдағыш-қалтасы бар ақжайма, өлшемі 330*300/180 см / 330*300/225 см* - 1 дана; 6. Қабылдағыш-қалта, өлшемі 50*75/20 см - 1 дана; 7. Операциялық лента, өлшемі 10*50 см - 4 дана; 8. Тоқылмаған материалдан жасалған биік/қысқа бахилалар * - 1 жұп; 9. Адгезиялық жиегі және кесігі бар ақжайма, өлшемі 180*250 см - 1 дана; 10. Сіңіргіш жаялық өлшемі 60*30/40/60/90 см* - 5 дана; 11. Түтікке арналған бекіткіш (Велькро), өлшемі 2*25 см - 1 дана; 12. Тесігі бар диаметрі 7 см, кесуге арналған бекіткіш (кіші қимылдарға арналған ақжайма), өлшемі 60*90 см - 2 дана; 13. Тесігі бар диаметрі 12 см, кесуге арналған бекіткіш (кіші қимылдарға арналған ақжайма), өлшемі 60*90 см - 1 дана Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бекітілген жиынтыққа сәйкес бұйымның әр түрлі өлшемін, материал түрлері мен мөлшерін әр түрлі жинақтауға жол беріледі. Сондай-ақ жиынтықтауыштарды кез келген жиынтықта жеткізу және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу. Нақты жиынтықталымы және атауы тұтынушылық (жеке) қаптамаға салынады. Жиынтық тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Жиынтықты стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке тұтынушы қаптамасында пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Аортокоронарлық шунттауға арналған бір реттік, стерильді №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№020354
27 896,59
343
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, 6өлшемі М
жинақ
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық - 1 жинақ

Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Чехол на инструментальный стол, размер 75-80*145-150 см, стандартный / усиленный* – 2 шт.; 2. Чехол на инструментальный стол, размер 205*230 см – 1 шт.; 3. Простыня операционная, размер 80*100 см – 2 шт.; 4. Простыня с перинеальным покрытием, с вырезом, размер 180/195*230 см* – 1 шт.; 5. Простыня торакальная с отверстием и карманом-приемником, размер 330*300/180 см / 330*300/225 см* – 1 шт.; 6. Карман-приемник, размер 50*75/20 см – 1 шт.; 7. Операционная лента, размер 10*50 см – 4 шт.; 8. Бахилы из нетканого материала высокие/низкие* – 1 пара; 9. Простыня с вырезом и адгезивным краем, размер 180*250 см – 1 шт.; 10. ПелҰнка – впитывающая размер 60*30/40/60/90 см* – 5 шт.; 11. Фиксатор трубок (Велькро), размер 2*25 см – 1 шт.; 12. Фиксатор для разрезов (простыня для малых манипуляций), размер 60*90 см с отверстием, диаметром 7 см – 2 шт.; 13. Фиксатор для разрезов (простыня для малых манипуляций), размер 60*90 см с отверстием, диаметром 12 см – 1 шт. Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. А также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в комплект. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 40 г/м² и Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация комплекта осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для аортокоронарного шунтирования №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№020354
27 896,59
343
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер M
комплект

786,00
345
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық
Бұйымның сыртқы көрінісі: - Сыртқы пакеттің бір немесе екі жағы мөлдір. Мөлдір жағы полимерлі қабаттан тұрады. Мөлдір емес бөлігі - ламинатталған қағаз немесе БГС. Әрбір 500 дана бұйымға жарықдиодты саптамасы бар Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі қалақшаға арналған жарықдиодты саптама қоса беріледі. Стерилизация әдісі: этилен оксиді. Кепілдік жарамдылық мерзімі: зарарсыздандыру күнінен бастап 5 жыл.
Бір рет қолданылатын стерильді гинекологиялық тексеруге арналған жиынтық, жарықтандырумен, өлшемі S
жинақ
1) полистиролдан жасалған өлшемдері S бір рет қолданылатын Куско бойынша гинекологиялық айна; 2) жарық түсіргіші бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет қолданылатын полимерлі гинекологиялық шпатель; 3) тоқылмаған материалдан (спанбонд) жасалған, өлшемі 40х55±5 см бір рет қолданылатын сіңіргіш төсеуіш (сүрткі); 4) өлшемдері: XS, S, M, L, XL опаланбаған, бір рет қолданылатын тексеріп қарауға арналған қолғаптар; 5) қынапты бастапқы өңдеуге арналған стерильді тампон (мақталы диск); 6) жарық диодты қондырма (жарық түсіргіші бар Эйр бойынша гинекологиялық шпатель үшін)
ҚР-МБ (ММБ)-0№025211
786,00
346
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см, саны - 1дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Операциялық үлкен ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Операциялық шағын ақжайма, өлшемі 120*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Операциялық ақжайма, өлшемі 250*160 см, тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі және инцизиондық үлбірі бар, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған; 6. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 2 дана, жабысқақ бекемдегіші бар тоқылмаған материалдан дайындалған. Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі.
Кесарь тілігіне арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017319
12 084,10

786,00
345
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения
Внешний вид изделий: - внешний пакет имеет одну или обе стороны прозрачные. Прозрачная сторона представляет собой полиэтиленовый слой. Непрозрачная часть - ламинированная бумага или БГС. Шпатель по Эйру, зеркало по Куско изготовлены из АБС пластика. Светодиодная насадка для шпателя гинекологического полимерного по Эйру со светодиодной насадкой прилагается на каждые 500 штук изделия. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 года со дня стерилизации.
Комплект для гинекологического осмотра стерильный одноразового применения с подсветкой, размер S.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№025211
786,00
346
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала; 2. Простыня большая операционная, размер 190*160 см, количество – 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня малая операционная, размер 120*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня операционная, размер 250*160 см, с отверстием, карманом, отводом и инцизионной пленкой, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 5. Салфетка впитывающая, размер 21*23 см, количество - 4 шт., изготовлена из бумаги; 6. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала с липкой фиксацией. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для кесарева сечения "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017319
12 084,10

347
Жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
Жараларды өңдеуге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығының мынадай құрамы бар: 1. Медициналық қолғап - 1 жұп; 2. Дәке/мақта шарлар - 5 дана; 3. Тоқылмаған материалдан/дәкеден жасалған сүрткілер 7*7 см - 2 дана; 4. Пластик пинцет - 1 дана; Ескертпе *Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және тығыздықтарымен әр түрлі жиынтығы рұқсат етіледі Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым жеке қаптамада стерильді түрде жеткізіледі, пайдалануға дайын
Жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
жинақ
ҚР-ММБ-5№020118
941,86
348
Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
1) Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Құралдар үстеліне арналған қаптама, өлшемі 145*80 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 180*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. . Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Кесігі бар ақжайма, өлшемі 250*180 см , саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Адгезиялық жиегі бар ылғал өткізбейтін ақжайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 6. Операциялық үстелге арналған ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 7. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан дайындалған; 8. Бахила-шұлық, өлшемі 120*34 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2) Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамда: 1. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 180*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Адгезиялық жиегі бар ақжайма, өлшемі 240*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Кесігі бар ақжайма, өлшемі 250*180 см , саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Адгезиялық жиегі бар ылғал өткізбейтін ақжайма, өлшемі 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 5. Операциялық лента, өлшемі 50*10 см, саны - 3 дана, полимерлер мен қағаздан дайындалған; Тығыздығы 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) және тығыздығы 68 г/м Спанлейс типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен тотығымен газды тәсілмен немесе басқа тәсілмен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде жеке қаптамасында пайдалануға дайын жеткізіледі
Санға операция жасауға арналған бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы. Санға операция жасауға арналған №1 бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

347
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Перчатки медицинские – 1 пара; 2. Марлевые/ватные шарики – 5 шт; 3. Салфетки из нетканого материала/марли 7*7 см – 2 шт; 4. Пинцет пластиковый – 1 шт; Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для обработки ран "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№020118
941,86
348
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см, количество – 1 шт., изготовлен нетканого материала; 2. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 5. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала; 6. Простыня на операционный стол, размер 190*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 7. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги; 8. Бахила-чулок, размер 120*34 см, количество - 1 шт, изготовлена из нетканого материала. Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Простыня с адгезивным краем, размер 180*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 2. Простыня с адгезивным краем, размер 240*160 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 3. Простыня с вырезом, размер 250*180 см, количество - 1 шт., изготовлена из нетканого материала; 4. Простыня влагонепроницаемая с адгезивным краем, размер 90*80 см, количество - 2 шт., изготовлена из нетканого материала; 5. Лента операционная, размер 50*10 см, количество - 3 шт., изготовлена из полимеров и бумаги; Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для операции на бедре "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный, Комплект для операции на бедре №1 "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№017313
8 993,61
349
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтықтар СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), Спанлэйс, дәке түріндегі тоқылмаған материалдан дайындалады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Құрсақ қуысына операция жасауға арналған жиынтық
жинақ
1. Аспаптық үстелге жабын 150х190 см - 1 дана;
2. Майо үстеліне жабын 80-145 см - 1 дана;
3. Тесігі, жабысқақ жиегі, инциз пленкасы бар 200х315 см ақжайма - 1 дана;
4. Жақсартылған халат ХL - 2 дана;
5. 10х10 см, көп қабатты рентген жіптері бар дәке сүрткілер – 10 дана;
6. Абдоминальный спонж с рентген нитью 45х45 см – 10 шт;
7. Yankauer типті аспирациялық катетер жалғағыш түтігімен 0,5х300 см, екі түтік ұстағышы бар– 1 дана;
8. Сүлгі қысқышы - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024433
27 134,63
350
Тоқылмаған материалдан жасалған пациентке арналған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" емделушіге арналған жинақ, мыналардан тұрады: 1. Жейде - қолайлы, кең, трапеция пішіндегі бірреттік медициналық киім. 2. Бір немесе қос резеңкелі төмен төрт бұрышты пішіндегі бахилалар. 3. Сырнай түрінде өзара тығыз бүктелген қатпарлардан жасалған тік бұрышты пішіндегі телпек. тығыздықтары 28 г/м және 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан дайындалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған пациентке арналған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017278
786,00
351
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma"пациентке арналған жиынтығы
Дайындалған материалы-полипропилен негізіндегі тоқылмаған материал. Спанбонд, Мелтблаун, Спанлэйс, Вуденпалп, СС (Спанбонд+Спанбонд), СМС (Спанбонд +Мелтблаун+Спанбонд), СММС (Спанбонд+Мелтблаун+Мелтблаун+ Спанбонд), ламинатталған тоқылмаған мата (РЕ+РР), тоқылмаған мата Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ үлбір), тоқылмаған Айрлайд матасы, тоқылмаған тесілген Спанлейс (вискоза + полиэфир). Бұйым стерильді. Номиналды өлшемдерден шекті ауытқулар ±10 мм. беттік тығыздығы 30, 42, 60 г/м2. Номиналды тығыздықтан шекті ауытқуы ±10%.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Vita Pharma"пациентке арналған жиынтығы
жинақ
1. Клип-берет телпек; 2. Бір реттік халат ; 3. Көйлек /жейде ; 4. Бір реттік бетперде ; 5. Биік /аласа бахилалар
ҚР-МБ (ММБ)-0№024623
776,00
352
Тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
" Тігістерді алып тастауға арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығының мынадай құрамы бар: 1. Медициналық қолғап - 1 жұп; 2. Тігістерді алып тастауға арналған полимерден және тат баспайтын болаттан жасалған пышақ - 1 дана; 3. Тоқылмаған материалдан/дәкеден жасалған сүрткілер 7*7 см - 2 дана; 4. Пластик пинцет - 1 дана; Ескертпе *Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және тығыздықтарымен әр түрлі жиынтығы рұқсат етіледі. Стерилизациялау этилен тотығының газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым жеке қаптамада стерильді түрде жеткізіледі, пайдалануға дайын.
Тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы, бір реттік, стерильді
жинақ

РК-ИМН-5№017313
8 993,61
349
Комплект для операций на брюшной полости
Комплекты для операции на брюшной полости изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс, марля. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для операций на брюшной полости
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024433
27 134,63
350
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, имеет следующую комплектацию: 1. Рубашка - удобная, просторная одноразовая медицинская одежда трапециевидной формы. 2. Бахилы низкие четырехугольной формы на одинарных или двойных резинках. 3. Шапочка клип-берет – изделие прямоугольной формы из плотно сложенных между собой складок в виде гармошки. Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Комплект для пациента "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№017278
786,00
351
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения
Материал изготовления – нетканый материал на основе полипропилена. Изготавливается из нетканого материала типа Спанбонд, Мелтблаун, Спанлейс, Вуденпалп, СС (Спанбонд + Спанбонд), СМС (Спанбонд + Мелтблаун + Спанбонд), СММС (Спанбонд + Мелтблаун + Мелтблаун + Спанбонд), ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР), нетканое полотно Santeys VF 54 (Вискоза + ПЭ пленка), нетканое полотно Айрлайд, нетканый материал перфорированный спанлейс (Вискоза + Полиэфир). Изделие стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ±10мм. Поверхностная плотность 30, 42, 63 г/м2. Предельные отклонения от номинальных плотностей ±10%.
Комплект для пациента "Vita Pharma" из нетканого материала нестерильный одноразового применения. Комплектность: 1. Шапочка клип-берет – 1 шт.; 2. Халат одноразовый – 1 шт.; 3. Рубашка / сорочка – 1 шт.; 4. Маска одноразовая – 1 шт.; 5. Бахилы высокие / низкие – 1 пара.
комплект
РК МИ (ИМН)-0№024623
776,00
352
Комплект для снятия швов "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Комплект для снятия швов "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав: 1. Перчатки медицинские – 1 пара; 2. Нож для снятия швов из полимера и нержавеющей стали – 1 шт; 3. Салфетки из нетканого материала/марли 7*7 см – 2 шт; 4. Пинцет пластиковый – 1 шт; Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект для снятия швов "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№020119
1 306,11
353
Жаңа туған нәрестеге арналған, тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
Жаңа туған сәбиге арналған, тоқыма емес материалдан жасалған стерильді жиынтықтың құрамы: Сүрткі (20-100)(20-100) см – 2 дана, сіңіргіш төсеніш- жайлық (60-90)(60-90) см – 1 дана, сәйкестендіруге арналған білездік – 1дана, сәйкестендіруге арналған карточка-медальон – 1 дана, кіндік қысқышы – 1 дана, телпек – 1 дана, конверт- 1 дана, үш қабатты бетперде – 1 дана, сүрткі (20-100)(20-100) см – 3 дана, мақта таяқшасы – 1 дана тұрады. Қосымша жинақтауыштары 15 г /м2-ден 120 г / м2 дейінгі тығыздықта ұсынылған. *Тапсырыс берушімен келісім бойынша әртүрлі материалдардан, әртүрлі типтік өлшемдерден және әртүрлі дайын бұйымдарды жинақтауға жол беріледі.
Жаңа туған нәрестеге арналған, тоқылмаған материалдан жасалған стерильді жиынтық
жинақ
1. Сүрткі 80x90 см – 2 дана;
2. Сіңіргіш төсеніш- жаялық 60x60 см – 1 дана;
3. Сәйкестендіруге арналған білезік – 1дана;
4. Сәйкестендіруге арналған карточка-медальон – 1 дана;
5. Кіндікке арналған қысқыш – 1 дана;
6. Телпек – 1 дана;
7. Конверт- 1 дана;
8. Үш қабатты бетперде – 1 дана;
9. Сүрткі 30x40 см – 3 дана;
10. Мақта таяқшасы – 1 дана.
ҚР-ММБ-0№023613
5 151,58
354
Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді ГЖ, ГЖ-1, ГЖ-2, ГЖ-3 "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы
• Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ: 1. Куско айнасы, өлшемдері S, M , L – 1 дана* 2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп. 3. Эйр шпателі – 1 дана 4. Фолькман қасығы – 1 дана 5. Цитощетка – 1 дана 6. Тоқылмаған материалдан жасалған биік немесе қысқа / полиэтилен бахилалар – 1 жұп* 7. Үш қабатты медициналық бетперде / көмір сүзгісімен – 1 дана* 8. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана* • Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-1: 1. Куско айнасы, өлшемдері S, M, L – 1 дана* 2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп 3. Эйр шпателі / Цитощетка / Фолькман қасығы – 1 дана* 4. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана* • Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-2: 1. Куско айнасы 2. Қолғаптар 3. Гинекологиялық шпатель 4. Стерильді қағаз сүрткі 5. Тоқылмаған материалдан жасалған сүрткі • Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы, ГЖ-3: 1. Куско айнасы, өлшемдері S, M, L - 1 дана* 2. Медициналық диагностикалық қолғаптар – 1 жұп 3. Эйр шпателі – 1 дана 4. Төсеніш сүрткі 70*40/80 см – 1 дана* 5. Сіңіретін сүрткі 20*20 / 24*24 см – 1 дана* Жиынтық СМС типті (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) тығыздығы 28 г/м және 40 г/м* тоқылмаған материалдардан жасалады. Ескертпе: * Тапсырыс берушінің келісімі бойынша әртүрлі өлшемдегі және тығыздықтағы бұйымдарды әртүрлі жинақтауға жол беріледі. Стерилизация этилен-тотығының газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі
Гинекологиялық тексеруге арналған, бір реттік, стерильді ГЖ, ГЖ-1, ГЖ-2, ГЖ-3 "Dolce-Pharm" бұйымдарының жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№020119
1 306,11
353
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, состав: Салфетка (20-100)×(20-100) см – 2 шт, подстилка-пеленка впитывающая (60-90)×(60-90) см – 1 шт, браслет для идентификации – 1 шт, карточка – медальон для идентификации – 1 шт, зажим для, пуповины – 1 шт, шапочка – 1 шт, конверт – 1 шт, маска трехслойная – 1 шт, салфетка (20-100)×(20-100) см –3 шт, ватная палочка – 1 шт. Комплектующие представлены плотностью от 15 г/м2 до 120 г/м2. * Допускается по согласованию с заказчиком изготовление изделий, из различных видов материала, плотностей и различных типоразмеров.
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный
комплект
РК-ИМН-0№023613
5 151,58
354
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ, НГ–1, НГ–2, НГ–3
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ: 1. Зеркало Куско, размеры S, M , L – 1 шт.* 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Ложка Фолькмана – 1 шт. 5. Цитощетка – 1 шт. 6. Бахилы из нетканого материала высокие или низкие / полиэтиленовые – 1 пара.* 7. Маска медицинская трехслойная / с угольным фильтром – 1 шт.* 8. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.* Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–1: 1. Зеркало Куско, размеры S, M, L – 1 шт.* 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра / Цитощетка / Ложка Фолькмана – 1 шт.* 4. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.* Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–2: 1. Зеркало Куско 2. Перчатки 3. Шпатель гинекологический 4. Салфетка бумажная стерильная 5. Салфетка нетканая Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ–3: 1. Зеркало Куско, размеры S, M, L - 1 шт.* 2. Перчатки медицинские диагностические – 1 пара. 3. Шпатель Эйра – 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70*40/80 см – 1 шт.* 5. Салфетка впитывающая 20*20 / 24*24 см – 1 шт.* Комплект изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностями 28 г/м2 и 40 г/м2.* Примечание: *Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий различных размеров и плотностей. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект изделий "Dolce-Pharm" для гинекологического осмотра, одноразовый, стерильный, НГ, НГ–1, НГ–2, НГ–3
комплект

ҚР-ММБ-5№019762
890,54
355
Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ
Дайындау материалы: тоқылмаған материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мельблаун (МБ). Полистирол (PS); тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE). Сүрткі 70см х 80см, тоқылмаған материал СС, түсі көк, бір қабатты, тік бұрышты пішінді, ауданы 10-нан 300 г/м дейін; Биік бахилалар, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде, тоқылмаған материал СМС, тоқылмаған материал Мельтблаун, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 60-тан 100 г/м дейін; Берет-қалпақ, тоқылмаған материал СС, түсі көк, ауданы 17-ден 60 г/м дейін; Бір реттік Куско гинекологиялық айнасы, Полистирол (PS); тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE); Латексті қолғаптар, өлшемі М, түсі ақ; Эйр шпателі – Фолькман қасығы, тығыздығы жоғары Полиэтилен (HDPE). Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы – ГЖ латексті 1 жұп қолғап өлшемі М және 1 дана Куско гинекологиялық айнасы мәлімделген өндірушілердің бірінен кіреді. Айнаның өлшемі тапсырыс берушінің талаптарына сәйкес анықталады.
Тексеруге арналған гинекологиялық бір реттік стерильді "Нәрия" бұйымдар жиынтығы - ГЖ
дана
1. Сүрткі 70см х 80см - 1 дана. 2.Биік бахилалар - 1 жұп. 3.Резеңкелі үш қабатты медициналық бетперде - 1 дана. 4.Берет-қалпақ - 1 дана. 5. Бір реттік Куско гинекологиялық айнасы өлшемі Х - 1 дана. 6. Латексті қолғаптар, өлшемі М - 1 жұп. 7.Эйр шпателі - Фолькман қасығы - 1 дана.
ҚР-ММБ-0№023304
717,20

РК-ИМН-5№019762
890,54
355
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ
Материалы изготовления: нетканый материал СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (МБ); Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE). Салфетка 70см х 80см, нетканый материал СС, цвет голубой, однослойная, прямоугольной формы, плотность 10 до 300 г/м²; Бахилы высокие, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Маска медицинская трехслойная на резинках, нетканый материал СМС, нетканый материал Мельтблаун, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 60 до 100 г/м²; Шапочка-берет, нетканый материал СС, цвет голубой, плотность от 17 до 60 г/м²; Зеркало гинекологическое по Куско одноразовое, Полистирол (PS); Полиэтилен высокой плотности (HDPE); Перчатки латексные размером М, латекс, цвет белый; Шпатель Эйра - ложка Фолькмана, Полиэтилен высокой плотности (HDPE). В комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ входит 1 пара перчаток латексных размером М и 1 шт. зеркало гинекологическое по Куско от одного из заявленных производителей. Размер зеркала гинекологического по Куско определяется требованиями заказчика.
Комплект изделий "Нәрия" смотровой гинекологический одноразовый стерильный - КГ
штука
РК-ИМН-0№023304
717,20

356
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығының құрамы мынадай: 1. Сіңіргіш, диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы мен бекемдегіші бар, өлшемі 120*120 см. ақжайма, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 2. Операцияға арналған ақжайма, өлшемі 190*160 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 3. Сіңіргіш ақжайма, өлшемі 140*100 см, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 4. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 21*23 см, саны - 4 дана, қағаздан дайындалған; 5. Хирургиялық халат, өлшемі М, саны - 3 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 6. Клип-берет телпегі, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған; 7. Аласа бахиллалар, саны - 2 жұп, тоқылмаған материалдан дайындалған. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын.
Офтальмологиялық бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№017377
10 334,40
357
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Дайындау материалы – тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4
дана
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд.40 г/м кв. - 1 дана. 2. Операциялық ақжайма 160 х 200см офтальмологияға арналған екі шаршы қиығымен 10 х 10см инциздік үлбірімен және бекіткіші бар екі қабылдағыш-қалтасымен, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 2 дана
ҚР-ММБ-5№020299
3 818,62
358
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Дайындау материалы – тоқылмаған материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, хирургияға арналған, бір реттік, стерильді офтальмологиялық "Нәрия" жиынтығы – КОПОФ №4.1
жинақ
1. Операциялық ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 2. Операциялық ақжайма 160 х 200см, офтальмологияға арналған екі шаршы қиығымен 10 х 10см инциздік үлбірімен және бекіткіші бар екі қабылдағыш-қалтасымен, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 3. Сіңіргіш қағаз сүрткі 22 х 23см - 2 дана. 4. Құрал үстеліне арналған ақжайма 160 х190см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020299
4 460,78
359
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардан тұратын стерильді, бір реттік ЛТЖ жиынтығы (ұзындығы 53+2 мм, диаметрлері: 2-ден 3 мм дейін, 3-тен 7 мм дейін, 7-ден 10 мм дейін, 10-нан 14 мм дейін)
Стерильді ламиНәрия таяқшаларының жиынтығы Laminaria digidata теңіз су балдыры табиғи шикізатынан дайындалады. ЛамиНәрия таяқшасы ұзындығы 5-6 см, қурап қалған сабына жіп байланған Laminaria digidata-дан тұрады. Стерилизациялау әдісі: радиациялық. Кепілді жарамдылық мерзімі: стерилизациялаған күннен бастап 3 жыл. Стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардың жиынтығы 5 данадан тұрады. Әр таяқша полиэтилен үлбірден жасалған қос қаптамада жеке герметикалық қаптамада болады. Әрбір жеке жиынтық бір өлшемдегі таяқшаны қамтиды

356
Комплект офтальмологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Салфетки стерильные, одноразового применения имеют размеры: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Комплект офтальмологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
комплект
РК-ИМН-5№017377
10 334,40
357
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4, 1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт.
штука
РК-ИМН-5№020299
3 818,62
358
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4, КОПОФ №4.1
Материал изготовления - нетканый материал СС (спанбонд+спанбонд), ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Комплект офтальмологический "Нәрия" для хирургии из нетканого материала, одноразовый, стерильный - КОПОФ №4.1, 1. Простыня операционная 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 2. Простыня операционная 160 х 200см для офтальмологии с двумя квадратными вырезами 10 х 10см с инцизной пленкой и с двумя карманами-приемниками с фиксаторами, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 3. Салфетка впитывающая из бумаги 22 х 23см - 2 шт. 4. Простыня для инструментального стола 160 х190см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт.
комплект
РК-ИМН-5№020299
4 460,78
359
Комплект палочек из ламинарии стерильных КПЛ для расширения шейки матки стерильный, одноразовый (длиной 53+2 мм, диаметрами: от 2 до 3 мм, от 3 до 7 мм, от 7 до 10 мм, от 10 до 14 мм)
Изготавливаются из природного сырья морской водоросли Laminaria digidata. Палочка ламинарии представляет собой воздушно-сухую трубочку Laminaria digidata длиной 5-6 см с привязанной нитью. Способ стерилизации: радиационный. Гарантийный срок годности: 3 года со дня стерилизации. Комплект палочек ламинарии стерильных состоит из 5 штук. Каждая палочка находится в отдельной герметичной упаковке в двойном чехле из полиэтиленовой пленки. Каждый индивидуальный комплект включает палочки одного размера

Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді ламиНәриядан жасалған таяқшалардан тұратын стерильді, бір реттік ЛТЖ жиынтығы (ұзындығы 53+2 мм, диаметрлері: 2-ден 3 мм дейін, 3-тен 7 мм дейін, 7-ден 10 мм дейін, 10-нан 14 мм дейін)
жинақ
ҚР-ММБ-5№018350
2 080,00
360
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1, Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1: 1. жастық тысы 80*70см – 1 дана; 2. ақжайма 200*160см – 1 дана; 3. көрпе тысы 200*160см – 1 дана. Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2: 1. ақжайма 200*160см – 1 дана; 2. көрпе тысы 200*160см – 1 дана.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 1, Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" төсек-орындар жиынтығы № 2
жинақ

Комплект палочек из ламинарии стерильных КПЛ для расширения шейки матки стерильный, одноразовый (длиной 53+2 мм, диаметрами: от 2 до 3 мм, от 3 до 7 мм, от 7 до 10 мм, от 10 до 14 мм)
комплект
РК-ИМН-5№018350
2 080,00
360
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1, Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1: 1. наволочка 80*70см – 1 шт. 2. простыня 200*160см – 1 шт. 3. пододеяльник 200*160см – 1 шт. Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2: 1. простыня 200*160см – 1 шт. 2. пододеяльник 200*160см – 1 шт. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м. и 40 г/кв.м.
Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 1, Комплект постельного белья "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный, одноразового применения № 2
комплект

ҚР-ММБ-5№017452
2 943,98
361
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы (жастық тысы 80*70см, ақжайма 200*160см, сейсеп 200*160см). Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын орынжайда минус 50С-ден плюс 40С-ге дейінгі бөлме температурасында стеллаждарда, жылыту аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, тікелей күн сәулелерінен қорғалған жерлерде сақталуы тиіс. Ылғалдылығы 75% артық емес. Жарамдылық мерзімі 3 жыл
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын төсек жабындарының жиынтығы
жинақ

РК-ИМН-5№017452
2 943,98
361
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения (наволочка 80*70см, простыня 200*160см, пододеяльник 200*160см) из нетканого материала. Условия хранения: должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от минус 50С до плюс 40С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от прямых солнечных лучей. Влажность не более 75%. Срок годности 3 года
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
комплект

ҚР-ММБ-5№010627
3 078,40
362
Плазманы жинауға арналған шығын материалдар жиынтығы
Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазманы жинауға арналған (бір камералы) контейнер, стерильді, бір рет қолдануға арналған. - Плазма жинауға арналған магистраль. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019774

РК-ИМН-5№010627
3 078,40
362
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (однокамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения. Ңмкость контейнера для плазмы изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы
комплект
РК-ИМН-5№019774

20 745,45
363
Плазманы жинауға арналған екі қапты шығын материалдар жиынтығы
Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазманы жинауға арналған (екі камералы) контейнер, стерильді, бір рет қолдануға арналған. - Плазма жинауға арналған магистраль. Плазма жинауға арналған контейнер екі ыдыстан тұратын жабық жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған екі қапты шығын материалдар жиынтығы
жинақ

20 745,45
363
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (двухкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы. Контейнер для сбора плазмы представляет замкнутую систему, состоящую из двух Ұмкостей. Ңмкости контейнера для плазмы изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с двумя мешками
комплект

ҚР-ММБ-5№019771
38 272,50
364
Плазманы жинауға арналған үш қапты шығын материалдар жиынтығы
Жиынтық мыналардан тұрады: - Центрифугалық қоңырау 625HS; - Натрий цитратының 4% ерітіндісі, көлемі 250 мл стерильді, бір рет қолдануға арналған; - Физиологиялық ерітіндімен толтыруға бейімделген, плазма жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын (үш камералы) контейнер. - Плазма жинауға арналған магистраль стерильді, бір рет қолдануға арналған. Плазма жинауға арналған контейнер үш ыдыстан тұратын жабық жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін.
Плазманы жинауға арналған үш қапты шығын материалдар жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№019769

РК-ИМН-5№019771
38 272,50
364
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
Комплект состоит из: - Центрифужный колокол 625HS; - Раствор цитрата натрия 4%, объҰмом 250 мл стерильный, однократного применения; - Контейнер (трехкамерный) для сбора плазмы адаптированный к восполнению физиологическим раствором, стерильный, однократного применения. - Магистраль для сбора плазмы стерильная, однократного применения. Контейнер для сбора плазмы представляет замкнутую систему, состоящую из трҰх Ұмкостей. Ңмкости контейнера для плазмы изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей.
Комплект расходных материалов для сбора плазмы с тремя мешками
комплект
РК-ИМН-5№019769

39 910,50
365
Үлкен Әмбебап жиынтық, Бір реттік, стерильді Үлкен Әмбебап №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
Құралдар столына арналған қап, өлшемі 145 *80, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 2. Жиегі адгезивті ақжайма 90*80 см, саны - 2 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 3.Операциялық ақжайма өлшемі 160*190 см - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 4.Жиегі адгезивті ақжайма, өлшемі 160*180, саны - 1 дана. 5. Сіңіргіш сүрткі, өлшемі 12*12, саны - 4 дана, қағаздан жасалған. 6. Жиегі адгезивті ақжайма, өлшемі 240*160, саны - 1 дана, тоқылмаған материалдан дайындалған. 7. Операциялық лента, өлшемі 50*10, саны - 1 дана, полимерден және қағаздан дайындалған, тоқылмаған материалдан жасалған. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын қосарланған дербес қаптамада жеткізіледі. Сақтау шарттары: құрғақ бөлмеде, -50°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада сөрелерде, қыздырғыш аспаптардан кемінде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 80% аспауы керек. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Үлкен Әмбебап жиынтық, Бір реттік, стерильді Үлкен Әмбебап №1 "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

39 910,50
365
Комплект Универсальный Большой, комплект универсальный Большой №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
Чехол на инструментальный стол, размер 145 *80, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала. 2. Простыня с адгезивным краем размер 90*80, количество - 2 шт., изготовлен из нетканого материала. 3.Простыня операционная размер 160*190, количество - 1 шт., изготовлен из нетканого материала. 4.Простыня с адгезивным краем, размер 160*180, количество - 1 шт. 5. Салфетка, впитывающая размер 12*12, количество - 4 шт., изготовлен из бумаги. 6. Простыня с адгезивным краем размер 240*160, количество- 1 шт., изготовлен из нетканого материала. 7. Лента операционная, размер 50*10, количество - 1 шт., изготовлен из полимеров и бумаги Изготовлен из нетканого материала. Изделие поставляется в стерильном виде в двойной индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Условия хранения: должен хранится в сухом, помещении при температуре от -50?С до +40?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 80%. Срок годности 3 года.
Комплект Универсальный Большой, комплект универсальный Большой №1 "Dolce-Pharm", одноразовый, стерильный
комплект

ҚР-ММБ-3№009782
10 496,00
366
Тоқылмаған материалдан жасалған, балалар хирургиясына арналған бір реттік, стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ-28
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); тоқылмаған мата тесілген Спанлейс (Вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, балалар хирургиясына арналған бір реттік, стерильді хирургиялық "Нәрия" жиынтығы - КОБ-28
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 x 145см, ауд. 30 г/м кв. – 1 дана. 2. Адгезивтік жиекті ақжайма 70 x 80см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана. 3. Адгезивтік жиекті ақжайма 175 x 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 4. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 x 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 5. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 x 190см, сіңіргіш аумағы 80 x 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 6. Операциялық лента 10 x 50см - 1 дана. 7. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана
ҚР-ММБ-5№020303
6 066,23

РК-ИМН-3№009782
10 496,00
366
Комплект хирургический "Нәрия" из нетканого материала для детской хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-28
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); нетканое полотно перфорированный Спанлейс (Вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР).
Комплект хирургический "Нәрия" из нетканого материала для детской хирургии, одноразовый, стерильный - КОБ-28, 1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 x 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. 2. Простыня с адгезивным краем 70 x 80см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт. 3. Простыня с адгезивным краем 175 x 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 4. Простыня с адгезивным краем 160 x 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 5. Простыня для операционного стола 160 x 190см, впитывающая зона 80 x 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 6. Операционная лента 10 x 50см - 1 шт. 7. Салфетка бумажная 33 х 33см - 4 шт.
штука
РК-ИМН-5№020303
6 066,23

367
Dolce-Pharm түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
1.Тоқылмаған матадан дайындалған 160х 190 см операциялық ақжайма -1 дана 2.Тоқылмаған матадан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық – 1 дана. 3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі – 4 дана
Dolce-Pharm түсікке арналған бір рет қолданылатын стерильді жиынтығы
жинақ
ҚР-ММБ-5№015697
1 465,82
368
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияға арналған жиынтық

367
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный одноразового применения
1.Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт. 2.Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт. 3.Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№015697
1 465,82
368
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для парадонтологической операции, стерильный одноразового применения

1.Тоқылмаған материалдан дайындалған сопақ 7x10 см тесігі бар сүрткі 80x50 см - 1 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіретін сүрткі 80x50 см - 1 дана
Dolce-Pharm стерильді, бір рет қолданылатын, стоматологиялық тоқылмаған материалдан жасалған, парадонтологиялық операцияға арналған жиынтық
жинақ
ҚР-ММБ-5№014863
1 042,07
369
Травматологияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Травматологияға арналған тоқылмаған материалдан жасалған, операциялық аумаққа жабатын бір реттік стерильді "Нәрия" жиынтығы - ТОЖЖ. 1. Адгезивті жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см - 1 дана
2. Хирургиялық ақжайма 200 см х 140 см U тәрізді ойығымен 20 см х 60 см адгезивті жиегі бар - 1 дана
3. Ақжайма 200 см х 140 см операция үстеліне арналған - 1 дана
4. Қолға/аяққа арналған тыс 30 см х 70 см - 1 дана
5. Адгезивті лента 4 см х 50 см - 1 дана
6. Құрал жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана
дана
1. Адгезивті жиегі бар ақжайма 200 см х 140 см - 1 дана
2. Хирургиялық ақжайма 200 см х 140 см U тәрізді ойығымен 20 см х 60 см адгезивті жиегі бар - 1 дана
3. Ақжайма 200 см х 140 см операция үстеліне арналған - 1 дана
4. Қолға/аяққа арналған тыс 30 см х 70 см - 1 дана
5. Адгезивті лента 4 см х 50 см - 1 дана
6. Құрал жабдық үстеліне арналған Мейо тысы 140 см х 80 см - 1 дана
ҚР-ММБ-5№017167
3 000,31
370
Несепке арналған стерильді контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Зарарсыздандыру әдісі – этилен оксидімен. Жарамдылық мерзімі – 5 жыл. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Несепке арналған стерильді контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№020402
93,10
371
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (110 мл)
дана
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (110 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023890

1.Салфетка с овальным отверстием 7 * 10 см, изготовлена из нетканого материала 80 * 50см - 1 шт. 2.Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала 80 * 50 см - 1 шт.
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала стоматологический для парадонтологической операции, стерильный одноразового применения
комплект
РК-ИМН-5№014863
1 042,07
369
Комплект"Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПТ
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Комплект"Нәрия" операционных покрытий для Травматологии из нетканого материала одноразовый стерильный -КОПТ, 1.Простыня с адгезивным краем 200 см х 140 см - 1 шт. 2.Простыня хирургическая 200 см х 140 см с U образным вырезом 20 см х 60 см с адгезивными краями - 1 шт. 3. Простыня 200 см х 140 см на операционный стол - 1 шт. 4 Чехол на руку/ногу 30 см х 70 см - 1 шт. 5 Адгезивная лента 4 см х 50 см - 1 шт. 6 Чехол Мейо на инструментальный стол 140 см х 80 см - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№017167
3 000,31
370
Контейнер для мочи стерильный
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Гарантийный срок годности: 5 лет. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для мочи стерильный
штука
РК-ИМН-5№020402
93,10
371
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости (110 мл)
штука
РК МИ (in vitro)-0№023890

199,50
372
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер
Контейнер ПЭТ пластигінен жасалған. Стерилизациялау әдісі – этилен тотығымен. Топтық қорапта контейнерлер 5 данадан жеткізіледі.
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (50 мл)
дана
Биологиялық материалды/сұйықтықты жинауға арналған контейнер (50 мл)
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№023890
133,00
373
Биоматериалды жинауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл, 100 мл контейнер, Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл контейнер

199,50
372
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости
Контейнер изготовлен из ПЭТ пластика. Способ стерилизации: оксидом этилена. Контейнеры поставляются в групповой упаковке по 5 штук.
Контейнер для сбора биологического материала/жидкости (50 мл)
штука
РК МИ (in vitro)-0№023890
133,00
373
Контейнер для сбора биоматериала, стерильный, одноразового применения, 60 мл, 100 мл, Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой, стерильный, одноразового применения, 60 мл

Биоматериалдар сынамаларын іріктеуге және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер шашыраудан, ағып кетуден және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін тұмшаланып бұралып жабылатын қақпақпен қамтылған. Полипропиленнен жасалған, жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған қақпағымен. Бұйым сынамаларды жанасусыз іріктеуді қамтамасыз ететін қасықпен бірге немесе онсыз (тапсырыс берушінің талабы бойынша) жасалуы мүмкін. Контейнерлер 60 немесе 100 мл-ге дейін градуирленген, 10 мл градуирлеу қадамымен. Этилен тотығының газды тәсілімен стерилизацияланады. Бұйым пайдалануға дайын стерильді түрде, жеке қаптамада жеткізіледі
Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді, бір рет қолданылатын 60 мл контейнер
дана

Одноразовая тара для отбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изготовливается из полипропилена, с крышкой из полиэтилена высокого давления. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее (по требованию заказчика). Контейнеры градуированы до 60 или 100 мл, с шагом градуировки 10 мл. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой, стерильный, одноразового применения, 60 мл
штука

ҚР-ММБ-5№018174
104,34
374
Биоматериалды жинауға арналған, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл, 100 мл, Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл
Биоматериал сынамаларын алуға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер шашыраудан, ағып кетуден және ингаляциялық жолмен жанасудан сенімді қорғалуын қамтамасыз ететін, тұмшаланып бұралатын қақпақпен жабдықталған. Полипропиленнен дайындалады, жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған қақпағы бар. Бұйым сынамаларды қол тигізбей алуды қамтамасыз ететін қасығымен немесе онсыз дайындалуы мүмкін (тапсырыс берушінің талап етуі бойынша). Контейнерлер 60 немесе 100 мл дейін градуировкаланған, градуировкалау адымы 10 мл. Бұйым жеке қаптамасында пайдалануға дайын, стерильді емес күйінде жеткізіледі.
Биоматериалды жинауға арналған, қасығы бар, стерильді емес, бір рет қолданылатын контейнер, 60 мл
контейнер

РК-ИМН-5№018174
104,34
374
Контейнер для сбора биоматериала,нестерильный,одноразового применения,60 мл,100 мл,Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой,нестерильный, одноразового применения, 60 мл
Одноразовая тара для отбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изготавливается из полипропилена, с крышкой из полиэтилена высокого давления. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее (по требованию заказчика). Контейнеры градуированы до 60 или 100 мл, с шагом градуировки 10 мл. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Контейнер для сбора биоматериала, с ложкой,нестерильный, одноразового применения, 60 мл
контейнер

ҚР-ММБ-5№018104
111,71
375
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
Контейнер бір ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№018104
111,71
375
Контейнер полимерный для компонентов крови
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови
штука

ҚР-ММБ-5№019575
1 846,00
376
Қан компоненттеріне арналған екі камералы Leucolab LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер
Контейнер екі ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында эритроциттердің немесе жаңа алынған қанның бір дозасынан лейкоциттерді, тромбоциттерді және микроагрегаттарды жоюға арналған сүзгіші, сондай-ақ басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған екі камералы Leucolab LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019575
1 846,00
376
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром Leucolab LCG4
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из двух Ұмкостей и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция Контейнера имеет фильтр для удаления лейкоцитов, тромбоцитов и микроагрегатов из одной дозы эритроцитов или цельной крови, а также пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови двухкамерный с фильтром Leucolab LCG4
штука

ҚР-ММБ-5№019583
12 748,80
377
Қан компоненттеріне арналған Leucolab LCG4 сүзгісі бар бір камералы полимерлік контейнер
Лейкоциттерді алып тастауға арналған LeucoLab LCG2/LCG4 сүзгісі бар полимерлік контейнер TF 3222 типті ПВХ үлбірінен жасалған ыдыстан тұратын және MT 3267 LM маркалы ПВХ түтікшелерінен жасалған магистральдармен өзара байланысқан стерильді жабық жүйені білдіреді. Контейнер ыдысы қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейі бұдырлы, ыдыстың жабысуына кедергі келтіреді. Контейнердің құрылымында эритроциттердің немесе жаңа алынған қанның бір дозасынан лейкоциттерді, тромбоциттерді және микроагрегаттарды жоюға арналған сүзгіші, сондай-ақ басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Қан компоненттеріне арналған Leucolab LCG4 сүзгісі бар бір камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019583
12 748,80
377
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром Leucolab LCG4
Контейнер полимерный с фильтром для удаления лейкоцитов LeucoLab LCG2/LCG4 представляет собой стерильную замкнутую систему, состоящую из одной Ұмкости, изготовленной из пленки ПВХ типа TF 3222 и соединенные между собой магистралями, изготовленные из трубок ПВХ марки MT 3267 LM. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет фильтр для удаления лейкоцитов, тромбоцитов и микроагрегатов из одной дозы эритроцитов или цельной крови, а также пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для компонентов крови однокамерный с фильтром Leucolab LCG4
штука

ҚР-ММБ-5№019577
12 185,60
378
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және екі лейкоцитарлық сүзгісі бар бес камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған бес ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Құрылымда қан компоненттерін лейкосүзгілеуге арналған сүзгіштер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және екі лейкоцитарлық сүзгісі бар бес камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019577
12 185,60
378
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов пятикамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и двумя лейкоцитарными фильтрами
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из пяти Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В конструкции предусмотрены фильтры для лейкофильтрации компонентов крови.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов пятикамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и двумя лейкоцитарными фильтрами
штука

ҚР-ММБ-5№019582
18 211,80
379
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған үш ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. T&B орындалуы бар контейнерде CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар T&B орындалу нұсқасындағы үш камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019582
18 211,80
379
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В контейнере с вариантом исполнения T&B Ұмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
штука

ҚР-ММБ-5№019579
4 650,45
380
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған үш ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар үш камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019579
4 650,45
380
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из трҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов трҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука

ҚР-ММБ-5№019571
4 611,75
381
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер (T&B орындалу нұсқасы)
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Бұйымның құрылымында 5 күн бойы тромбоциттерді сақтауға арналған ыдыс қарастырылған, ол Satijn 3224 типті үлбірден жасалған. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі және ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер (T&B орындалу нұсқасы)
дана

РК-ИМН-5№019571
4 611,75
381
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. В конструкции изделия предусмотрена Ңмкость для хранения тромбоцитов в течении 5 дней, изготовленная из пленки типа Satijn 3224. Для подключения к Ңмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали Контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD" и ресуспендирующим раствором "SAGM" с вариантом исполнения T&B
штука

ҚР-ММБ-5№019569
6 088,80
382
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және лейкофильтрленген эритроциттерді алатын лейкоцитарлық сүзгісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. CPD ерітіндісі бар ыдыстың T&B құрылымы бар, ол бұйымды автоматты плазмаэкстракторларда пайдалануға арналған. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Құрылымда эритроциттік жүзіндіні лейкосүзгілеуге арналған сүзгіш қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және лейкофильтрленген эритроциттерді алатын лейкоцитарлық сүзгісі бар T&B орындалу нұсқасындағы төрт камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019569
6 088,80
382
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкость с раствором CPD имеет конструкцию T&B, предназначенная для использования изделия на автоматических плазмаэкстракторах. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. В конструкции предусмотрен фильтр для лейкофильтрации эритроцитарной взвеси.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и лейкоцитарным фильтром для получения лейкофильтрованных эритроцитов с вариантом исполнения T&B
штука

ҚР-ММБ-5№019581
12 833,35
383
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді алып тастайтын сүзгісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған. Жаңа алынған қанды сүзу үшін лейкоциттік сүзгіш қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPD" гемоконсервант ерітіндісі, ресуспензиялайтын "SAGM" ерітіндісі және жаңа алынған қаннан лейкоциттерді алып тастайтын сүзгісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019581
12 833,35
383
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. Для фильтрации цельной крови предусмотрен лейкоцитарный фильтр.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPD", ресуспендирующим раствором "SAGM" и фильтром для удаления лейкоцитов из цельной крови
штука

ҚР-ММБ-5№019580
16 440,15
384
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
Контейнер өзара магистральдармен қосылған төрт ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDА-1" гемоконсервант ерітіндісі бар төрт камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019580
16 440,15
384
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов четырҰхкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука

ҚР-ММБ-5№019573
5 050,35
385
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
Контейнер-бұл магистральдармен өзара байланысқан екі контейнерден тұратын стерильді жабық полимерлі жүйе. Контейнер сыйымдылығы қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлдірінен жасалған. TF seta 3222 үлбірдің түрі. Үлбір мөлдір, серпімді, үлбірдің бетінде кедір-бұдыры бар, бұл контейнердің жабысуына жол бермейді. Полимерлі инелерді контейнерге қосу үшін мембранасы бар фитингтер арналған. Контейнердің магистральдары серпімді мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлеушілердің барлық түрлерінде герметизирленген болу мүмкін. Қан алуға арналған иненің персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік беретін алғашқы ашу қалпақшасы бар үш қырлы лазерлі қайрауы болады. Өнімді утилизациялау кезінде персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарылғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдау үшін қан алу үшін вакуумдық түтіктердің барлық түрлеріне арналған адаптер бар. Контейнер ПВХ түтіктерімен өзара қосылған екі сыйымдылықтан тұрады:- сыйымдылығы кемінде 600 мл cpdа гемоконсервант ерітіндісі бар сыйымдылық-1 63 мл. - 1 дана. -қан компоненттеріне арналған сыйымдылығы кемінде 400 мл. - 1 дана. – донорлық ине 16G - 1 дана. – протектор - 1 дана. - тройник 45 град.-1 дана - вакуумдық түтіктің ұстағышы - 1 дана. - герметизациялау торабы (бітеуішпен бірге) - 2 дана. - стационарлық қысқыш -2 дана. – жарғақшасы бар штуцер - 4 дана. – жабысқақ заттаңба -2 дана. Өлшемдері: 360*195*50 (мм).
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар екі камералы полимерлік контейнер
дана

РК-ИМН-5№019573
5 050,35
385
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из двух Ұмкостей, соединенные между собой магистралями. Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ңмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали Контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок. Контейнер состоит из двух емкостей, соединҰнных между собой трубками ПВХ: - емкость с раствором гемоконсерванта CPDА-1 63 мл вместимостью не менее 600 мл.-1 шт. - Ұмкость для компонентов крови объемом не менее 400 мл.-1 шт. - игла донорская 16G – 1 шт. - протектор – 1 шт. - тройник 45 град.-1 шт. - держатель вакуумной пробирки – 1 шт. - узел герметизации (в сборе с заглушкой) -2 шт. - стационарный зажим -2 шт. - штуцер с мембраной – 4 шт. - этикетка липкая – 2 шт. Размеры: 360*195*50 (мм).
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов двухкамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука

ҚР-ММБ-5№019584
3 692,00
386
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы полимерлік контейнер
Контейнер "CPDA-1" гемоконсерванты мен қан алуға арналған магистралі бар бір ыдыстан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Полимер инелерді ыдыстарға қосу үшін жарғақшасы бар штуцерлер бар. Контейнер магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін. Қан алуға арналған иненің алғашқы ашылу қалпақшасымен үшқырлы лазерлік ұштағышы бар, ол персоналды жарақаттанудан қорғауға мүмкіндік береді. Бұйымды утилизациялау барысында персоналды қосымша қорғау үшін протектор қарастырылған, онда донордан шығарып алғаннан кейін донорлық ине бекітіледі. Талдауға қан алу үшін вакуумдық пробиркалардың барлық типіне арналған адаптер қарастырылған.
Қан және оның компоненттеріне арналған "CPDA-1" гемоконсервант ерітіндісі бар бір камералы полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019570

РК-ИМН-5№019584
3 692,00
386
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости с гемоконсервантом "CPDA-1" и магистралью для забора крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Для подключения к Ұмкости полимерных игл предназначены штуцеры с мембраной. Магистрали контейнера выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей. Игла для забора крови имеет трҰхгранную лазерную заточку с колпачком первого вскрытия, позволяющая защитить персонал от травмирования. Для дополнительной защиты персонала во время утилизации изделия предусмотрен протектор, в котором фиксируется донорская игла после извлечения от донора. Для забора крови на анализ, предусмотрен адаптер для всех типов вакуумных пробирок.
Контейнер полимерный для крови и еҰ компонентов однокамерный с раствором гемоконсерванта "CPDA-1"
штука
РК-ИМН-5№019570

3 269,50
387
Педиатриялық дозаларға арналған полимерлік контейнер
Контейнер төрт ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Педиатриялық дозаларға арналған полимерлік контейнер
дана

3 269,50
387
Контейнер полимерный для педиатрических доз
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей и магистрали для перевода в эти Ұмкости компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция Контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для педиатрических доз
штука

ҚР-ММБ-5№019576
8 742,40
388
Тромбоциттердің бір емдік дозасын жеке-жеке 4-ке бөлуге арналған полимерлік контейнер
Контейнер төрт ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Satijn 3224. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Контейнердің құрылымында басқа ыдыстарға қосуға арналған пластик инесі бар.
Тромбоциттердің бір емдік дозасын жеке-жеке 4-ке бөлуге арналған полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019578
7 904,00

РК-ИМН-5№019576
8 742,40
388
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из четырҰх Ұмкостей и магистрали для перевода в эти Ұмкости компоненты крови. Ңмкость контейнера изготовлена из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Satijn 3224. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Конструкция контейнера имеет пластиковую иглу для подключения к другим Ұмкостям.
Контейнер полимерный для разделения одной терапевтической дозы тромбоцитов на 4 единичные
штука
РК-ИМН-5№019578
7 904,00

389
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
Контейнер бір ыдыстан және осы ыдысқа қан компоненттерін (плазманы) көшіруге арналған магистральдан тұратын стерильді жабық полимер жүйе болып табылады. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар.
Плазмаға арналған сүзгісі бар полимерлік контейнер
дана
ҚР-ММБ-5№019574
12 192,00
390
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында

389
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
Контейнер представляет собой стерильную замкнутую полимерную систему, состоящую из одной Ұмкости и магистрали для перевода в эту Ұмкость компоненты крови (плазмы). Ңмкости контейнера изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости.
Контейнер полимерный с фильтром для плазмы
штука
РК-ИМН-5№019574
12 192,00
390
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения

Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 100 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 100 мл
ҚР-ММБ-5№020827
88,46
391
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 30 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 30 мл
ҚР-ММБ-5№020827
47,18
392
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 30 мл
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді емес биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, қасықпен, көлемі 30 мл

Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильный, объем 100 мл
штука
РК-ИМН-5№020827
88,46
391
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильный, объем 30 мл
штука
РК-ИМН-5№020827
47,18
392
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).ч
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, с ложкой, нестерильный, объемом 30 мл
штука

ҚР-ММБ-5№020827
47,19
393
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған, қасығы бар "Нәрия" контейнерлері, көлемі 125 мл
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған, қасығы бар "Нәрия" контейнерлері, көлемі 125 мл
Стерильді. Контейнер төгілуден, ағып кетуден және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым байланыссыз сынама алуды қамтамасыз ететін қасықпен жасалған. Калақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнер 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP);
дана
ҚР-ММБ-5№020826
100,67

РК-ИМН-5№020827
47,19
393
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, одноразового применения объемом 125 мл
Контейнер для сбора биологического материала с ложкой, стерильный, объемом 125 мл
Стерильно. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 125 мл.
Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP).
штука
РК-МИ (ИМН) - №020826
100,67

394
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген. Дайындау материалы: Контейнерлер полипропилен түйіршіктерінен жасалған (PP); Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнері, көлемі 60 мл.
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, көлемі 60 мл
ҚР-ММБ-5№020826
90,96
395
Бір рет қолданылатын, стерильді, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында

394
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из гранул полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильный, объем 60 мл
штука
РК-ИМН-5№020826
90,96
395
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, стерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения

ҚР-ММБ-5№020826
128,97
400
Гликирленген гемоглобиннің бақылау ерітіндісі
Қолданылуы: қант диабеті бар адамдарда гликозилденген гемоглобинді анықтауға арналған екі деңгейлі бақылау материалы. Бағаланатын параметрлер: гликозилденген гемоглобин фракциялары HbA1, HBA1C. Бақылау үлгісінің матрицасы: лиофилизацияланған адамның жаңа алынған қанына негізделген. Бақылау ауқымы: 2 деңгей. Сақтау шарттары мен тұрақтылығы: жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін 2-8°C температурада, ашық қайта құрылымдалған бақылау үшін 2-8°C температурада 7 күнге дейін тұрақты.
Гликирленген гемоглобиннің бақылау ерітіндісі
құты
ҚР-МТ-5№020730

РК-ИМН-5№020826
128,97
400
Контрольный раствор гликированного гемоглобина
Назначение: контрольный материал, двухуровневый предназначен для контроля определения гликолизированного гемоглобина у лиц с сахарным диабетом. Оцениваемые параметры: фракции гликолизированного гемоглобина HbA1, HBA1C. Матрикс контрольного образца: на основе лиофилизированной человеческой цельной крови. Диапазон контролей: 2 уровня. Условия хранения и стабильность: при температуре 2-8°C до окончания срока годности, для открытого реконституированного контроля стабильность при температуре 2-8°C 7 дней.
Контрольный раствор гликированного гемоглобина
флакон
РК-МТ-5№020730

96 600,00
401
BF-A гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
Мөлдір, түссіз ерітінді, қоспасыз. Ерітінді көлемі 5 литр ақ түсті пластмасса канистрлерге құйылып, қызыл түсті пластмасса қақпақтарымен жабылады. Ерітінді құрамы: натрий хлориді, калий хлориді, кальций хлориді, магний хлориді, сірке қышқылы, тазартылған су. Заттаңбада көрсетілген: - бұйым атауы; - ерітінді құрамы; - қолдану тәсілі; - толтыру көлемі; - негізгі ескертулер; - дайындаушы кәсіпорынның атауы; оның тауарлық белгісі, мекенжайы, телефоны; - сериялық нөмері; - жарамдылық мерзімі; - сақтау шарттары; - штрих коды; Өнім ISO 13485 сәйкес сертификатталған. Қауіпсіздік класы: 2 а. Жарамдылық мерзімі: 2 жыл. Таза құрғақ орынжайда +10°С-ден +25°С-ге дейінгі t сақтау керек.
BF-A гемодиализге арналған концентрацияланған қышқылды ерітінді
канистра

96 600,00
401
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа BF-A
Прозрачный, бесцветный раствор, не содержащий включений. Растворы разливаются в пластмассовые канистры белого цвета, объемом 5 литров, укупориваются пластмассовыми крышками красного цвета. Состав раствора: натрия хлорид, калия хлорид, кальция хлорид, магния хлорид, уксусная кислота, очищенная вода. На этикетке указываются: - наименование изделия; - состав раствора; - способ применения; - объем наполнения; - основные предупреждения; -наименование предприятия-изготовителя, его товарный знак, адрес, телефон; - номер серии; - срок годности; - условия хранения; - штрих код; Продукция сертифицирована в соответствии с ISO 13485. Класс безопасности: 2 а. Срок годности: 2 года; Хранить в сухом чистом помещении при t +10 °С до +25 °C.
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа BF-A
канистра

ҚР-ММБ-5№000373
1 898,26
402
"BF-B" гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
Канистра, толтыру көлемі 6 литр. Сыртқы түрі: беткейі тегіс, түсі - ақ, мөлдір, сызатсыз, кемшіліксіз, ақаусыз. Материалы: тығыздығы жоғары полиэтилен. Қақпағы. Сыртқы түрі: беткейі тегіс, қатты, көк, ақаусыз, сызатсыз, кемшіліксіз. Материалы: тығыздығы жоғары полиэтилен. Өнім ISO 13485 сәйкес сертификатталған Қорғаныс класы: 2 а Жарамдылық мерзімі: 2 жыл; Таза құрғақ орынжайда +10°С-ден +25°С-ге дейінгі t сақтау керек.
"BF-B" гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
канистра
ҚР-ММБ-5№000372

РК-ИМН-5№000373
1 898,26
402
Концентрированный основной раствор для гемодиализа BF-B
Канистра объем наполнения 6 литров. Внешний вид: гладкая поверхность, цвет - белый, прозрачный, без царапин, без изъянов, без дефектов. Материал: полиэтилен высокой плотности. Крышка. Внешний вид: гладкая поверхность, твердый, синий, без дефектов, без царапин, без изъянов. Материал: полиэтилен высокой плотности. Продукция сертифицировано в соответствии с ISO 13485 Класс защиты: 2 а Срок годности: 2 года; Хранить в сухом чистом помещении при t +10°С до +25°С
Концентрированный основной раствор для гемодиализа BF-B
канистра
РК-ИМН-5№000372

1 848,25
403
Sirolimus жабынымен Orsiro Mission коронарлық стент жүйесі.
Стент l-605 кобальт-хром қорытпасынан жасалған, толығымен proBIO аморфты кремний карбидінің жұқа қабатымен қапталған. Стенттің сыртқы беті, аблуминальды және бүйір беттері Сиролимус дәрілік затынан және поли - лактид полимерінен (PLLA) тұратын BlOlute-биорассаланатын дәрілік матрица материалымен жабылған. Стенттегі дәрілік заттың номиналдық құрамы мм2-ге 1,4 мкг Сиролимусты құрайды. Диаметрі 2,25 -3,00 ММ стенттер үшін қаңқаның қалыңдығы - 60 мкм (0,0024") және диаметрі 3,5-4,0 мм - 80мкм (0,0031"). Стент ЧКТА үшін катетерді жеткізу жүйесінің дистальды шетіндегі екі рентгенконтрасты белгілердің арасында орналасады. Катетердің жұмыс ұзындығы-140 см. Жеткізу жүйесінде дистальды түтіктің (Шафт) сыртқы бетінде гидрофильді жабын және проксимальды түтіктің (Шафт) сыртқы бетінде гидрофобты жабын бар. Проксимальды шафт-бұл бұтақ ішінде басталып, өткізгіштің шығатын жеріне дейін созылатын гипотрубка. Гипотрубкада өзекшеде екі белгі бар - жеткізу жүйесінің дистальды ұшынан 92 см (брахиальды қол жетімділік) және 102 см (феморальды қол жетімділік) - жеткізу жүйесінің ұшы өткізгіш катетерден шыққан сәтті бақылау үшін. Жеткізу жүйесінде инфляцияға арналған сыртқы люменнен және өткізгіштің ішкі люменінен тұратын коаксиалды орналасқан люмендер бар. Сыртқы инфляциялық люмен жедегі Люер порты арқылы қосылады. Өткізгіштің ішкі люмені жеткізу жүйесінің ұшынан басталып, жеткізу жүйесінің дистальды ұшынан 29 см қашықтықта орналасқан өткізгіштің шығу портында аяқталады. Стент жүйесі диаметрлік ткізгіштермен үйлесімді 0.014 "(0,36 мм) және ішкі диаметрі "0,056" (1,42 мм) өткізгіш катетерлермен жабдықталады. Номиналды қысым 10 атм. Баллонның есептік үзілу қысымы 16 атм. барлық өлшемдер үшін.
Sirolimus жабынымен Orsiro Mission коронарлық стент жүйесі
дана

1 848,25
403
Коронарная стентовая система Orsiro Mission с покрытием Sirolimus
Стент изготовлен из кобальто-хромового сплава L-605, полностью покрыт тонким слоем из аморфного карбида кремния proBIO. Наружная поверхность, аблюминальная и боковые поверхности стента покрыты материалом BlOlute - биорассасывающейся лекарственной матрицей, состоящей из лекарственного вещества Сиролимус и полимера поли-лактида (PLLA). Номинальное содержание лекарственного вещества в стенте составляет 1,4 мкг Сиролимуса на мм2. Толщина каркаса для стентов диаметром 2,25 -3,00 мм - 60 мкм (0,0024”) и для диаметром 3,5-4,0 мм - 80мкм (0,0031”). Стент располагается между двумя рентгеноконтрастными метками на дистальном конце системы доставки катетера для ЧКТА. Рабочая длина катетера – 140 см. Система доставки имеет гидрофильное покрытие на внешней поверхности дистального тубуса (шафта) и гидрофобное покрытие на внешней поверхности проксимального тубуса (шафта). Проксимальный шафт представляет собой гипотрубку, которая начинается внутри втулки и продолжается до выходного отверстия проводника. На гипотрубке имеются две метки на стержне - 92 см (брахиальный доступ) и 102 см (бедренный доступ) от дистального конца системы доставки - для контроля момента выхода наконечника системы доставки из проводникового катетера. Система доставки имеет коаксиально расположенные просветы, состоящие из внешнего просвета для инфляции и внутреннего просвета для проводника. Наружный инфляционный просвет подключается через порт Люэра на втулке. Внутренний просвет проводника начинается у кончика системы доставки и заканчивается у порта выхода проводника, который находится на расстоянии 29 см от дистального конца системы доставки. Стент-система совместима с проводниками диаметром 0.014" (0,36 мм) и проводниковыми катетерами с внутренним диаметром "0,056" (1,42 мм). Номинальное давление 10 атм. Расчетное давление разрыва баллона 16 атм. для всех размеров.
Коронарная стентовая система Orsiro Mission с покрытием Sirolimus
штука

ҚР-ММБ-5№021830
19 050,18
405
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді. жарамдылық мерзімі 5 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, ұзын жеңді немесе қысқа жеңді
дана

РК-ИМН-5№021830
19 050,18
405
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL. Срок годности 5 лет. Не применять после истечения срока годности
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, нестерильный, одноразового применения, с длинным рукавом или с коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
штука

ҚР-ММБ-5№016246
1 269,55
407
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Хирургияға арналған киімдер жиынтығы туникадан және шалбардан тұрады. Туника түзу нұсқада, алды мен арқасы тұтас пішілген. Жеңі жейделік қондырма жең, ұзындығы білекке дейін, жеңнің төменгі жағына созылғыш манжета сырып тігілген, немесе жеңі жейделік қысқа болады. Мойнында "V" тәрізді ойығы бар. Шалбары классикалық пішінде, бауымен болады. Бүйірінде тігісі жоқ. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м, 40 г/м тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" хирургиялық костюмі, ұзын немесе қысқа жеңді, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
жинақ
ҚР-ММБ-5№017380

РК-ИМН-5№016246
1 269,55
407
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
Комплект одежды для хирурга состоит из туники и брюк. Туника прямого силуэта, перед и спинка цельнокроеные. Рукава втачные рубашечные длиной до запястья, по низу рукава притачана эластичная манжета, либо рукава рубашечные короткие. Горловина имеет "V" образный вырез. Брюки классической формы на завязках. Боковой шов отсутствует. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или радиационным методом стерилизации. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Костюм хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала, стерильный, одноразового применения, с длинным или коротким рукавом, размерами: S, M, L, XL, XXL
комплект
РК-ИМН-5№017380

410
Модель қорғау костюмі
Сыдырма бекіткіш; - Сыдырма бекіткішті жауып тұратын жабысқақ клапаны бар; - Мойын мен иекті жабатын, бет контурына тығыз жабысатын серпімді серпімді сорғыш; - капюшонында, жеңдерінде, комбиненезоннын шалбарында серпімді жолақтары бар; - Биік бахилалар. 2.3 Тоқыма емес материал, тығыздығы 50-100 гр./ ш. м. ламинатталған материалдың жоғарғы қабаты (микропористі полипропилен немесе полиэтилен қабаты). Материал су өткізбейді. 2.4 Жиынтық стерильді қаптамаға даналап оралған. Екінші қаптамаға 100 дана жиынтық сыяды; Вирустық инфекциялардан және химиялық заттардан қорғау мақсатында пайдалану үшін қолданылады.
Модель қорғау костюмі
орау
ҚР-МБ (ММБ)-0№023986
6 526,72
411
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында

410
Костюмы защиты модель
Застежка-молния; -Клапан на липучке, покрывающий застежку-молнию; - Капюшон на эластичной резинке, плотно прилегающий к контуру лица, закрывающий шею и подбородке; - Эластичные резинки на капюшоне, рукавах и штанинах комбинезона; - Высокие бахилы. 2.3 Материал нетканый, плотностью 50-100 гр./кв.м. Верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена). Материал не пропускает воду. 2.4 Комплект упакован поштучно в стерильную упаковку. Вторичная упаковка вмещает 100 штук комплектов; Применяется для использования в целях защиты от вирусных инфекции и химических веществ.
Костюмы защиты модель.
упаковка
РК МИ (ИМН)-0№023986
6 526,72
411
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения

Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
тоқылмаған негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемі 1,25смх5м
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 1,25смх5м;
ҚР-ММБ-5№019704
81,36
412
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
Қағаз негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары,өлшемі 2,0смх5м
дана
Қағаз негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 2,0смх5м
ҚР-ММБ-5№019704
86,96
413
"Нәрия" жабысқақ бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Негізгі материал ретінде мыналар пайдаланылуы мүмкін: микрокеуекті тоқылмаған материал, тоқылмаған материал - жібекті алмастырғыш, целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал, полиэтиленді тесілген үлбір, созылғыш мақта-мата, полиэфирлі талшықтар мен целлюлоза негізіндегі микрокеуекті тоқылмаған материал. Желімді жабын: Тоқылмаған, жібек және қағаз негіздегі жабысқақ бұласырлар үшін термобалқымалы желім пайдаланылады; полиэтилен негізіндегі жабысқақ бұласырлар үшін полиэтилен негізіндегі адгезив қолданылады; мата негізіндегі жабысқақ бұласыр үшін мырыш-тотықты желім қолданылады; гипоаллергенді жабысқақ бұласыр үшін су негізіндегі желім пайдаланылады. "Нәрия" жабысқақ бұласырлар қаптамада 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66 данадан жеткізіледі.
тоқылмаған негізіндегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері:2,0смх5м
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" жабысқақ бұласырлары, өлшемдері: 2,0смх5м

В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на нетканой основе, размером 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№019704
81,36
412
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на бумажной основе, размером: 2,0смх5м
штука
РК-ИМН-5№019704
86,96
413
Лейкопластыри "Нәрия" различных вариантов исполнения
В качестве материала основы могут быть использованы: микропористый нетканый материал, нетканый материал – заменитель шелка, микропористый нетканый материал на основе целлюлозы, полиэтиленовая перфорированная пленка, эластичная хлопчатобумажная ткань, микропористый нетканый материал на основе полиэфирных волокон и целлюлозы. Клеевое покрытие: для лейкопластырей на нетканой, шелковой и бумажной основах используется термоплавкий клей; для лейкопластыря на полиэтиленовой основе используется адгезив для полиэтиленовой основы; для лейкопластыря на тканевой основе используется цинк-оксидный клей; для гипоаллергенного лейкопластыря используется клей на водной основе. Лейкопластыри "Нәрия" поставляются в упаковках по (шт.): 12, 14, 16, 18, 20, 21, 24, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 36, 39, 42, 48, 65, 66.
Лейкопластыри "Нәрия" на нетканой основе. Лейкопластыри "НҚрия" на нетканой основе размерами: 2,0смх5м
штука

ҚР-ММБ-5№019704
584,38
424
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10
дана
ҚР-ММБ-5№008183
122,64
425
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м

РК-ИМН-5№019704
584,38
424
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
штука
РК-ИМН-5№008183
122,64
425
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх5м

Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008183
65,45
426
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
Медициналық терможеліммен қапталған тоқылмаған негізде өндіріледі, өлшемдері 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® тоқылмаған негізді орағыштарда өлшемдері: 5смх5м
дана

Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м, 2,5смх5м, 5смх5м, 1,25смх10м, 2,5смх10м, 5смх10м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размером 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008183
65,45
426
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на нетканой основе, покрытой медицинским термоклеем размерами 5смх5м
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на нетканой основе в катушках размерами: 5смх5м
штука

ҚР-ММБ-5№008183
465,91
430
76х19мм өлшемді, полиэтилен негізіндегі стерильді тесіктері бар медициналық Bioplatax® жабысқақ бұласыры, №100 қаптамада
Бейтарап, суда ериді, тұтқырлығын терінің pH-на және температурасына қарамай-ақ сақтайды. Теріге тегіс және жеңіл жағылып, тітіркендіргіш әсер етпейді. Құрамы: карбомер (940) - 5%, глицерин - 0,5%, триэтаноламин - 1,5 %, натрий додецилсульфаты - 2 %, Tween-80 - 0,5 %, бензоат этил гидроксидi - 0,5 %, дистилляцияланған су - 90 %. жарамдылық мерзімі 2 жыл.
76х19мм өлшемді, полиэтилен негізіндегі стерильді тесіктері бар медициналық Bioplatax® жабысқақ бұласыры, №100 қаптамада
дана
ҚР-ММБ-5№007283
673,88
431
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10м
Дренаждалмайтын нәжісқабылдағыш бір рет пайдалануға арналған, босатуға болмайды.
Медициналық жабысқақ бұласыры Bioplatax® жібек негізді орағыштарда өлшемдері: 1,25смх10м
дана

РК-ИМН-5№008183
465,91
430
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на полиэтиленовой основе перфорированный стерильный размерами: 76х19мм, в упаковке №100
Состоит из основы из полиэтилена, впитывающей подушечки и защитной ленты. Стерилизован этилен оксидом. Срок годности 5 лет.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на полиэтиленовой основе перфорированный стерильный размером 76х19мм, в упаковке №100
штука
РК-ИМН-5№007283
673,88
431
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
Производится на основе шелковой ткани, покрытой медицинским термоклеем размерами 1,25смх5м; 2,5смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м.
Лейкопластырь медицинский Bioplatax® на шелковой основе в катушках размерами: 1,25смх10м
штука

ҚР-ММБ-5№008181
587,32
437
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1,25смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1,25смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008182

РК-ИМН-5№008181
587,32
437
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1,25смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 1,25смх10м
штука
РК-ИМН-5№008182

232,30
438
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері:1,25смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008182

232,30
438
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 1,25смх5м
штука
РК-ИМН-5№008182

432,53
442
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх10м
Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх10м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
1 017,90
443
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх5м

432,53
442
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх10м
Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размером 5смх10м
штука
РК-ИМН-5№008182
1 017,90
443
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх5м

Медициналық терможеліммен қапталған мақта негізінде өндіріледі, өлшемдері 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Бір рет пайдалануға арналған
Медициналық гипоаллергендi жабысқақ бұласыры Bioplatax® орағыштарда, өлшемдері: 5смх5м
дана
ҚР-ММБ-5№008182
397,31
444
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Фолькман қасығы
Фолькман қасығы қарама-қарсы ұшында әр түрлі өлшемдегі қасық түрінде екі жұмыс бөлімі орналасқан тұтқадан тұратын бір рет қолданылатын құрал. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Фолькман қасығы
дана

Производится на хлопковой основе, покрытой медицинским термоклеем, размерами 1смх5м; 1,25смх5м; 2смх5м; 2,5смх5м; 4смх5м; 5смх5м; 1,25смх10м; 2,5смх10м; 5смх10м. Для однократного применения.
Лейкопластырь медицинский гипоаллергенный Bioplatax® в катушках размерами: 5смх5м
штука
РК-ИМН-5№008182
397,31
444
Ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовая, стерильная
Ложка Фолькмана представляет собой одноразовый инструмент, который состоит из рукоятки, на противоположных концах которой размещены две рабочие части в виде ложек разного размера. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовая, стерильная
штука

ҚР-ММБ-5№020777
30,24
445
Екі жақты, пластмассадан жасалған (урогенитальді зонд), стерильді, бір реттік Фолькман қасығы
Полипропиленнен дайындалған. Сақтау шарттары: Құрғақ, жылытылатын бөлмеде, минус 5 С-тен плюс 30 С-ге дейінгі температурада сөрелерде, қыздырғыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта, зиянды орталардан қорғалған жерлерде сақталуы тиіс. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Екі жақты, пластмассадан жасалған (урогенитальді зонд), стерильді, бір реттік Фолькман қасығы
дана

РК-ИМН-5№020777
30,24
445
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый
Изготовлен из попропилена, Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -5?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 3 года.
Ложка Фолькмана двусторонний пластмассовый (урогенитальный зонд), стерильный, одноразовый
штука

ҚР-ММБ-5№009557
90,04
446
Стерильді бір рет қолданылатын Biocaprex® Фолькман қасығы
Жалпы ұзындығы 212,5 мм, ені 12,2 мм. Саптан тұрады, қарама-қарсы ұштарында ені мен ұзындығы әр түрлі біркелкі дөңгеленген пішіндегі қасық түріндегі жұмыс бөліктері орналасқан.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocaprex® Фолькман қасығы
дана
ҚР-ММБ-5№018389
50,65
447
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана

РК-ИМН-5№009557
90,04
446
Ложка Фолькмана стерильная однократного применения Biocaprex®
Изготовлена из АБС-пластика. Общая длина 212,5мм, ширина 12,2мм. Состоит из ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде ложек одинаковой закругленной формы, имеющие различную длину и ширину.
Ложка Фолькмана стерильная однократного применения Biocaprex®
штука
РК-ИМН-5№018389
50,65
447
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук

Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапансыз) қаптамада 50 дана
дана

Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (без клапана) на резинке, в упаковке 50 штук
штука

ҚР-ММБ-5№016028
399,00
448
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP1 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығарған кезде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тартқан кезде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.

РК-ИМН-5№016028
399,00
448
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP1 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

465,50
450
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP2 "Dolce-Pharm" бетпердесі (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.

465,50
450
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP2 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

528,00
452
Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP3 "Dolce-Pharm" маскасы (клапанымен) қаптамада 40 дана
Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0С ден +30С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.

528,00
452
Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP3 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0С до +30С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%

Сұйықтыққа қарсы төрт қабатты резеңкесі бар FFP3 "Dolce-Pharm" маскасы (клапанымен) қаптамада 40 дана
дана
ҚР-ММБ-5№015977
594,00
453
3 қабатты бетперде
Бетперде – үш қабатты спанбонд-мельтблаун-спанбонд тоқылмаған материалдан жасалған және созылғыш резеңкесі бар медициналық бұйым болып табылады.
Бетпердеде тығыз жанасуды және қосымша қорғауды қамтамасыз ететін, сымнан немесе икемді пластиктен жасалған бекіткіш зат бар. Бұйымның ортасындағы үш қабат бетперденің бетке ыңғайлы орналасуы үшін арналған. Тек бір рет пайдалануға арналған. Бетперделер түрлі түсті, суреті бар немесе суреті жоқ болуы мүмкін. Өлшемдері: ені: 7,0 ± 0,5 см. Ұзындығы: 12,0 ± 0,5 см. Тығыздығы: 65г/м2 кем емес.
Суреті жоқ, 3 қабатты балалар бетпердесі, өлшемі 14,0 х 9,5 см
дана

Маска "Dolce-Pharm" противожидкостная четырехслойная FFP3 (с клапаном) на резинке, в упаковке 40 штук
штука
РК-ИМН-5№015977
594,00
453
Маска 3-х слойная
Маска представляет собой медицинское изделие, состоящее из трех слоев нетканого материала Спанбонд-Мельтблаун-Спанбонд с тремя складками и на эластичных резинках. Маска имеет средство фиксации из проволоки или гибкой пластмассы, обеспечивающее плотное прилегание и дополнительную защиту. Три складки в середине изделия, предназначены для удобного расположения маски на лице. Только для одноразового использования. Маски могут быть различной расцветки, с рисунком или без рисунка. Размеры: Ширина: 7,0 ± 0,5 см. Длина: 12,0 ± 0,5 см. Плотность не менее: 65 г/м2.
Маска 3-слойная, детская без рисунков, размером 14,0 х 9,5 см
штука

ҚР-ММБ -5№022210
47,87
454
Хирургиялық төрт қабатты MAG маскасы, модификациясы SEP1
Қорғаныс экраны бар және/немесе онсыз, төрт қабатты, модификациясы SEP1 және SEP1-A хирургиялық маскасы тоқылмаған материалдан жасалған, стерильді емес, тікбұрышты пішінді, қатпарланған, бауы немесе резеңкесі бар, полипропиленнен немесе алюминийден жасалған бұйым болып табылады. Сұйықтыққа қарсы қабаты тоқылмаған материалдан – мельтблаумнан жасалған. SEP-1 модификациясының маскасы №35, № 50 қаптамада шығарылады. SEP1-A модификациясының маскасы №25, № 35 қаптамада шығарылады.
Хирургиялық төрт қабатты MAG маскасы, модификациясы SEP1
дана

РК-ИМН-5№022210
47,87
454
Маска MAG хирургическая четырехслойная, модификации SEP1
Маски хирургические модификации SEP1 и SEP1-А с защитным экраном и/или без, четырехслойные, представляет собой изделия из нетканого материала, нестерильные, прямоугольной формы, плиссированные, на завязках или резинках, с гибким носовым фиксатором из полипропилена или алюминия. Противожидкостный слой изготовлен из нетканого материала полученный из полипропиленовых микроволокон. Маска модификации SEP-1 выпускается в упаковке № 35, № 50. Маска модификации SEP1-А выпускается в упаковке № 25, № 35.
Маска MAG хирургическая четырехслойная, модификации SEP1
штука

ҚР-ММБ-5№019396
799,10
456
Медициналық дәке маскасы
Медициналық дәке маскасы, 4-қабатты.
Медициналық дәке маскасы, 4-қабатты.
дана
ҚР-ММБ-5№020287
116,55
457
Медициналық дәке маскасы
Медициналық дәке маскасы, 8-қабатты.
Медициналық дәке маскасы, 8-қабатты.
дана
ҚР-ММБ-5№020287
226,22
458
Медициналық дәке маскасы
Медициналық дәке маскасы, 16-қабатты.
Медициналық дәке маскасы, 16-қабатты.
дана
ҚР-ММБ-5№020287
293,68
459
Резеңкесі бар 3 қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
Жоғары сапалы 2, 3, 4 қабатты тоқылмаған материалдан дайындалған. Бұйымның ортасында орналасқан үш қабат бетперденің бетке барынша қолайлы орналасуы үшін арналған. Жақсы жабысу және қорғау үшін мұрынға арналған ендірілген бекемдегіші, резеңке бекіткіш. Көлемді емес бір реттік бетперделер арасында ауа өткізгіштігі ең жоғары. Тек бір реттік пайдалануға арналған.
Резеңкесі бар 3 қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана

РК-ИМН-5№019396
799,10
456
Маска марлевая медицинская
Маска марлевая медицинская 4-слойная
Маска марлевая медицинская 4-слойная
штука
РК-ИМН-5№020287
116,55
457
Маска марлевая медицинская
Маска марлевая медицинская 8-слойная
Маска марлевая медицинская 8-слойная
штука
РК-ИМН-5№020287
226,22
458
Маска марлевая медицинская
Маска марлевая медицинская 16-слойная
Маска марлевая медицинская 16-слойная
штука
РК-ИМН-5№020287
293,68
459
Маска медицинская "Нәрия" 3-х слойная на резинках
Изготовлена из высококачественного 2-х, 3-х, 4-х слойного нетканого материала. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты, крепление на резинках. Обладает максимально высокой воздухопроницаемостью среди необъемных одноразовых масок. Для одноразового использования.
Маска медицинская "Нәрия" 3-х слойная на резинках
штука

ҚР-ММБ-5№015751
59,85
460
Балаларға арналған резеңкелі үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
Бұйым тікбұрышты пішінге ие, бұйымның ортасында орналасқан үш көлденең қатпарлар бетпердені бетте ыңғайлы орналастыруға арналған. Мұрынға арналған ендірілген бекіткіш бар. Бекіткіштер резеңкелі құлақ ілмектері түрінде жасалған. Бетперденің өлшемі 14,5см х 9см, баланың бетіне тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Бетперде гипоаллергенді, құрамында латекс, оптикалық талшық, жасанды хош иістендіргіштер жоқ. Бір реттік пайдалануға арналған. Дайындау материалдары: сүзгіш қабаттан - СС (спанбонд+спанбонд) немесе СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд) тоқылмаған материалдардың екі сыртқы қабатының арасында орналасқан тоқылмаған материал Мельтблауннан (МБ) тұрады.
Балаларға арналған резеңкелі үш қабатты "Нәрия" медициналық бетпердесі
дана
-
ҚР-ММБ-5№021814
35,17
461
MAG маска-респираторы сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, модификациясы RUP1 "Үйрек тұмсығы" пішінді

РК-ИМН-5№015751
59,85
460
Маска медицинская "Н?рия" трехслойная на резинках для детей
Изделие имеет прямоугольную форму, три горизонтальных складки, расположенные по середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Имеет встроенный фиксатор для носа. Крепление выполнено в виде ушных петель на резинках.
Размер маски 14,5см х 9см, обеспечивает плотное прилегание маски к лицу ребенка. Маска гипоаллергенна, не содержит латекса, оптического волокна, искусственных ароматизаторов. Для одноразового использования.
Материалы изготовления: состоит из фильтрующего слоя - нетканого материала Мельтблаун (МБ), расположенного между двумя внешними слоями нетканых материалов СС (спанбонд+спанбонд) или СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
Маска медицинская "Н?рия" трехслойная на резинках для детей
штука
РК-ИМН-5№021814
35,17
461
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, модификации RUP1, форма "Утиный клюв"

MAG Маска-респираторы, модификациялары RUP1, RUP2, RUP3-K сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Үйрек тұмсығы" пішіндегі, демді ішке тарту/демді сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат-полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады.
MAG маска-респираторы сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, модификациясы RUP1 "Үйрек тұмсығы" пішінді
дана

Маска-респиратор MAG модификации RUP1, RUP2, RUP3-К, противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Утиный клюв", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана вдоха/выдоха, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой- антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, модификации RUP1, форма "Утиный клюв"
штука

ҚР-ММБ-5№020066
1 922,70
464
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1
MAG маска-респираторы, модификациялары RВP1, RВP2, RВP3-К сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Көбелек" пішіндегі, демді ішке тарту /сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат – полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады.
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1
дана

РК-ИМН-5№020066
1 922,70
464
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP1
Маска-респиратор MAG модификации RВP1, RВP2, RВP3-К противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Бабочка", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой – антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP1
штука

ҚР-ММБ-5№019302
946,87
465
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP1, RBP2, RBP3-К
MAG маска-респираторы, модификациялары RВP1, RВP2, RВP3-К сұйықтыққа қарсы, тоқылмаған материалдан жасалған төрт қабатты, "Көбелек" пішіндегі, демді ішке тарту /сыртқа шығару клапаны бар және клапансыз, бекітетін созылғыш резеңкесі, икемді мұрынға арналған бекіткіші бар. Өзінің құрамында бір қабат – полипропиленнен жасалған бактерияға қарсы сүзгі бар. Маска-респиратор кәсіби қауіп факторларынан тыныс алу мүшелерін қорғауды қамтамасыз ететін жеке қорғағыш құрал болып табылады. Бұйым микробтық, биологиялық және химиялық ластанулардың ингаляциялық әсерінен қорғауды қамтамасыз етуге арналған және әмбебап өлшемдегі көп қабатты сүзгіш маска-респиратор болып табылады
Сұйықтыққа қарсы, төрт қабатты, MAG маска-респиратор, "Көбелек" пішінді, модификациясы RBP2
дана

РК-ИМН-5№019302
946,87
465
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP2
Маска-респиратор MAG модификации RВP1, RВP2, RВP3-К противожидкостная, четырехслойная из нетканого материала, форма "Бабочка", с клапаном вдоха/выдоха и без клапана, с эластичными резинками крепления, с гибким носовым фиксатором. В своем составе имеет один слой – антибактериальный фильтр из полипропилена. Маска-респиратор является средством индивидуальной защиты, обеспечивающая защиту органов дыхания от факторов профессионального риска. Изделие, призвано обеспечить защиту от ингаляционного воздействия микробных, биологических и химических загрязнений и представляет собой многослойную фильтрующую маску-респиратор универсального размера.
Маска-респиратор MAG противожидкостная, четырехслойная, форма "Бабочка", модификации RBP2
штука

ҚР-ММБ-5№019302
1 665,30
467
FFP1 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
"Fish" типіндегі респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді. Бетперденің қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған. Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және FFP1 мельтблаун сүзгісі бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке формаға келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша тығыз тұмшаланып жабылуды қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі аумағында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін қосымша желімі бар лентамен жабдықталуы мүмкін. Берік созылғыш резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді
FFP1 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
дана

РК-ИМН-5№019302
1 665,30
467
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP1
Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора типа "Fish", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун FFP1. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm", может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP1
штука

ҚР-ММБ-5№020392
720,50
471
FFP3 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
"Fish" типіндегі респиратордың жиналмалы, бірегей, үшпанельді құрылымы пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді, кию кезінде қозғалыстарды шектемейді Бетперденің қабаттары күшті ультрадыбыстық төсеммен жалғанған. Жоғарғы және төменгі қабаттар жоғары сапалы тоқылмаған материалдан жасалған, ішінде сұйықтыққа қарсы қабат және FFP3 мельтблаун сүзгісі бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіндегі мұрын бекіткіштің икемділігі жеке формаға келуді, бетке жақсы жанасуды және барынша тығыз тұмшаланып жабылуды қамтамасыз етеді. Мұрын кеңсірігі аумағында ыңғайлы киюді қамтамасыз ету үшін қосымша желімі бар лентамен жабдықталуы мүмкін. Берік созылғыш резеңке бекіту беріктігін қамтамасыз етеді. "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы дем шығару клапанымен немесе онсыз жабдықталуы мүмкін. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығару кезінде клапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ол арқылы зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді
FFP3 "Dolce-Pharm" (Fish Type) сүзгіш бетперде-респираторы
дана

РК-ИМН-5№020392
720,50
471
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP3
Складная, уникальная, трехпанельная конструкция респиратора типа "Fish", обеспечивает комфорт при использовании, не стесняет движений при ношении. Слои маски соединены крепкой ультразвуковой прокладкой. Верхний и нижний слои изготовлены из высококачественного нетканого материала, внутри содержится противожидкостный слой и фильтр мельтблаун FFP3. Гибкость носового фиксатора в верхней части маски обеспечивает подбор индивидуальной формы, лучшее прилегание к лицу и максимальную герметичность. В области носовой переносицы, дополнительно может быть снабжен вспененной лентой для обеспечения комфортного ношения. Прочная эластичная резинка обеспечивает прочность фиксации. Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm", может быть оснащен клапаном выдоха или без него. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы
Маска-респиратор фильтрующая (Fish Type) "Dolce-Pharm" FFP3
штука

ҚР-ММБ-5№020391
851,50
473
ММ3 медициналық бетперделері, үш қабатты, бір реттік
Медициналық маска" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын, мата емес материалдан жасалған Spunbond, Meltblaun, серпімді резеңке жолақтарда және мұрын бекіткішімен, түсі - көк Маска медициналық" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын - бұл ауызды және мұрынды жабатын тікбұрышты пішінді бет киімі. Өнімнің ортасында орналасқан үш бүктеме бет маскасын ыңғайлы орналастыруға арналған. Тығыздығы 15±5 г/м2 көк түспен боялған тоқыма емес материалдың (спандбонд) жоғарғы және төменгі қабатынан және тығыздығы 25±2 г/м2 сүзгі қабатынан (мельтблаун) тұрады. Оның орналасуы мен қорғанысын жақсарту үшін кіріктірілген мұрын бекіткіші бар, серпімді жолақтарға бекітілген. Ауа өткізгішке ие. Өлшемдері: ұзындығы – 17,5 см, биіктігі - 9,5 см.
Медициналық маска" ММ3", үш қабатты, бір рет қолданылатын, мата емес материалдан жасалған Spunbond, Meltblaun, серпімді резеңке жолақтарда және мұрын бекіткішімен, түсі - көк
дана

РК-ИМН-5№020391
851,50
473
Маски медицинские "ММ3", трехслойные, одноразовые
Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая, из нетканого материала Spunbond, Meltblaun, на эластичных резинках и носовым фиксатором, цвет-синий Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая представляет собой повязку на лицо прямоугольной формы, закрывающую рот и нос. Три складки, расположенные в середине изделия, предназначены для более удобного расположения маски на лице. Состоит из верхнего и нижнего слоя из нетканого материала (спандбонд) окрашенного в синий цвет плотностью 15±5 г/м2, и фильтрующего слоя (мельтблаун) плотностью 25±2 г/м2. Имеет встроенный фиксатор для носа для улучшения прилегания и защиты, крепление на резинках. Обладает воздухопроницаемостью. Размеры: длина – 17,5 см, высота 9,5 см.
Маска медицинская "ММ3", трехслойная, одноразовая, из нетканого материала Spunbond, Meltblaun, на эластичных резинках и носовым фиксатором, цвет-синий
штука

ҚР-ММБ-5№020763
59,85
474
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
Медициналық маскалар Dolce-Pharm үш қабатты байламдарда, резеңкемен (ересектер, балалар) №50, №100 қаптамада,бір рет қолданылатын, тікбұрышты пішінді (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) ортасында гармошкамен бүгілген материал түрінде үш тығыздағыш бар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~5 мм қашықтықта материалға 9±2 см, 9±1 сым салынған. Маскалардың бүйірлерінде ұзындығы 15-16 см, ені 1 см және ұзындығы 40-42 см және ұзындығы 12-14 см резеңке дәнекерленген. Маскалар тығыздығы 20 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, полипропилен сүзгісінен және тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан 20 г/м2 тұрады.

РК-ИМН-5№020763
59,85
474
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке №50, №100, одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см, 9±1. По бокам масок пропаяны резинки длиной 15-16 см, на завязках шириной 1см и длиной 40-42см и резинки длиной 12-14 см. Маски состоят из верхнего слоя нетканого материала плотностью 20 г/м2, фильтра из полипропилена и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2.

Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
дана
ҚР-ММБ-5№010008
68,89
475
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100, бір рет қолданылатын, тік бұрышты пішінде (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 см9,5 см±1 см) ортасында қатпарланып бүктелген материал түріндегі үш нығыздалуы бар. Бетперденің жиегі бүктелген және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~5 мм қашықтықта материалға ұзындығы 9±2 см, 9±1 сым салынған. Бетперденің екі бүйірінде ені 1 см және ұзындығы 40-42 см бауда ұзындығы 15-16 см резеңке және ұзындығы 12-14 см резеңке дәнекерленген. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 20 г/м2 тоқылмаған материалдан, сүзгілері полипропиленнен және ішкі қабаты 20 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде, - 25 С-ден + 35 С-ге дейінгі температурада, стеллаждарда, қыздырғыш аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, агрессивті ортадан қорғалған жерде сақтау керек. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Үш қабатты, байланатын, резеңкелі Dolce-Pharm медициналық бетпердесі (ересектерге, балаларға) қаптамада №50, №100
дана

Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
штука
РК-ИМН-5№010008
68,89
475
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке №50, №100, одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см), (14,5 смх9,5 см±1 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см, 9±1. По бокам масок пропаяны резинки длиной 15-16 см, на завязках шириной 1см и длиной 40-42см и резинки длиной 12-14 см. Маски состоят из верхнего слоя нетканого материала плотностью 20 г/м2, фильтра из полипропилена и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2.
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на завязках, на резинках (взрослые, детские) в упаковке № 50, № 100
штука

ҚР-ММБ-5№010008
99,51
476
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100, бір рет қолданылатын, тік бұрышты пішінде (18 см х 10 см ±2 см) ортасында қатпарланып бүктелген материал түріндегі үш нығыздалуы бар. Бетперденің жиегі бүктелген және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~5 мм қашықтықта материалға ұзындығы 9±2 см сым салынған. Бетперденің екі бүйірінде, жоғарғы және төменгі бөлігінен резеңкемен ~5 мм қашықтықта ұзындығы 15-16 см тұйық резеңке дәнекерленген. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 20 г/м2 тоқылмаған материалдан, көмір сүзгілері және ішкі қабаты 20 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде, - 25°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада, стеллаждарда, қыздырғыш аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, агрессивті ортадан қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдығы 75% көп емес. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Көмір сүзгісі бар, резеңкелі, үш қабатты "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі, қаптамада №100
дана

РК-ИМН-5№010008
99,51
476
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на резинках с угольным фильтром в упаковке № 100
Маска угольная одноразового применения, прямоугольной формы (18 см х 10 см ±2 см) посередине имеют три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~5 мм вставлена в материал проволочка длиной 9±2 см. По бокам масок на резинках на расстоянии ~5 мм от верхнего и нижнего края припаяны замкнутые резинки длиной 15-16 см. маска состоит верхнего слоя из нетканого материала плотностью 20 г/м2, угольного фильтра и нижнего слоя из нетканого материала 20 г/м2. Условия хранения: должны хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от - 25°С до +35°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от агрессивных сред. Влажность не более 75%. Срок годности 5 лет.
Маски медицинские Dolce-Pharm трехслойные на резинках с угольным фильтром в упаковке № 100
штука

ҚР-ММБ-5№010007
127,95
477
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бетперделер, екі қабатты, үш қабатты, қаптамада №50, №100
Медициналық бетперделер екі түрде дайындалады: - екі қабатты; - үш қабатты. Бетперделер екі түрде дайындалады: - мұрынға арналған бекіткішсіз резеңкесі бар; - мұрынға арналған бекіткішімен резеңкесі бар; Бетпердеге қойылатын талаптар Бетперде материалдың бүтін бөлігінен дайындалуы тиіс. Резеңкелі бетперделердің геометриялық көлемі: - ұзындығы (175±20) мм; - ені (100±20) мм; - резеңкенің ұзындығы (140±20) мм. Бетперденің жоғарғы жиегі "тізбек" негізгі байламдағы өрумен дәнекерлену керек.
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған материалдан жасалған медициналық бетперделер, екі қабатты, үш қабатты, қаптамада №50, №100
дана

РК-ИМН-5№010007
127,95
477
Маски медицинские из нетканых материалов одноразовые, нестерильные, двухслойные, трехслойные, в упаковке №50, №100
Маски медицинские изготавливаются двух типов; - двухслойные; - трехслойные. Маски изготавливаются двух видов: - на резинках без носового фиксатора; - на резинках с носовым фиксатором. Требования к маскам Маски должны быть изготовлены из цельного куска материала. Геометрические размеры масок на резинках должны быть: - длина (175±20) мм; - ширина (95±20) мм; - длина резинки (140±20) мм. Верхние кромки маски должны быть сварены основовязаным переплетением "цепочки".
Маски медицинские из нетканых материалов одноразовые, нестерильные, двухслойные, трехслойные, в упаковке №50, №100
штука

ҚР-ММБ-5№017227
90,31
478
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
№ 2, №25, трапеция пішінді (23 см х 8 см х12,5 см ±2 см) қаптамадағы резеңкемен төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) хирургиялық маскалар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~6 мм қашықтықта материалға ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см дәнекерленген жабық резеңке бар. Маска тығыздығы 25 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, полипропиленнен 78% қорғаныс дәрежесі бар сүзгіден, Лонцет үлбірінен және тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан 35 г/м2 тұрады.

РК-ИМН-5№017227
90,31
478
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25, трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 78% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2.

Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP1 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
дана
ҚР-ММБ-5№009877
399,00
479
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25, трапециялық формада (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Бетперде жиегі қайырылған және желімделген. Бетперденің жоғарғы бөлігінде ~6 мм арақашықтықта материалына ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см дәнекерленген тұйық резеңкесі бар. Бетперденің сыртқы қабаты тығыздығы 25 г/м2 тоқылмаған материалдан тұрады, сүзгілерінің қорғаныс дәрежесі 92% полипропиленнен жасалған, Лонцет үлбірі және ішкі қабаты 35 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған. Сақтау шарттары: құрғақ, жылытылатын бөлмеде 25°С-ден + 35°С-ге дейінгі t ° стеллаждарда, жылыту аспаптарынан 1 м кем емес қашықтықта, күн сәулесінің тікелей түсуінен қорғалған жерде сақтау қажет. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапансыз) резеңкелі, хирургиялық бетперде, қаптамада №2, №25
дана

Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP1 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, №25
штука
РК-ИМН-5№009877
399,00
479
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, № 25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке №25 , трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют, припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 92% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2. Условия хранения: Должно хранится в сухом, отапливаемом помещении при температуре от -25°С до +30°С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Срок годности 5 лет.
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (без клапана) на резинках в упаковке № 2, № 25
штука

ҚР-ММБ-5№009876
465,50
480
Резеңкесі бар, хирургиялық төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 бетперделері (клапанымен), қаптамада №2, №25
№2, №25 , трапеция пішінді (23 см х 8 см х12,5 см ±2 см) қаптамадағы резеңкемен төрт қабатты сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 (клапанды) хирургиялық маскалар. Маскалардың шеттері оралып, желімделген. Масканың жоғарғы жағында ~6 мм қашықтықта материалға ұзындығы 11,5±1 см сым салынған. Ортасында ұзындығы 21,5±1 см жабық резеңкелері бар. Маска тығыздығы 25 г/м2 тоқыма емес материалдың жоғарғы қабатынан, 92% полипропиленнен қорғаныс дәрежесі бар сүзгіден, Лонцет үлбірден және 35 г/м2 тоқыма емес материалдың төменгі қабатынан тұрады.
Резеңкесі бар, хирургиялық төрт қабатты, сұйықтыққа қарсы Max Protection FFP2 бетперделері (клапанымен), қаптамада №2, №25
дана

РК-ИМН-5№009876
465,50
480
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25 , трапеционой формы (23 см х 8 см х12,5см ±2 см). Края масок завернуты и склеены. В верхней части маски на расстоянии ~6 мм вставлена в материал проволочка длиной 11,5±1 см. Посередине имеют, припаяны замкнутые резинки длиной 21,5±1 см. Маска состоит из верхнего слоя из нетканого материала плотностью 25 г/м2, фильтра со степенью защитой на 92% из полипропилена, пленки Лонцет и нижнего слоя из нетканого материала 35 г/м2.
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP2 (с клапаном) на резинках в упаковке №2, №25
штука

ҚР-ММБ-5№010333
528,00
481
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы резеңкесі бар Max Protection FFP3 хирургиялық бетперделері (клапанымен), қаптамада №25
Max Protection FFP3 (клапанмен) төртқабатты сұйықтыққа қарсы резеңкелі бетпердеci, қаптамада №25 Жоғары сапалы синтетикалық тоқылмаған матадан жасалған. Сыртқы қабаты гидрофобты тоқылмаған матадан жасалған. Бактерияға қарсы сүзгімен жабдықталған 100% полипропиленнен жасалынған. Клапаны бар бетперде дем алғанда тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын арттырады. Дем шығарған кездеклапан бетпердеден ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Тыныс алу кезінде клапан жабылады да ауа қорғаныс қабаты арқылы өтеді, ал зиянды бөлшектер мен газдар өтпейді. Құрғақ, жылытылатын бөлменің сөрелерінде 0°С ден +30°С дейінгі температурада, жылытқыш құралдан ең кем дегенде 1 метр қашықтықта сақтау керек. Ылғалдылығы 85% дан аспау қажет.
Төрт қабатты сұйықтыққа қарсы резеңкесі бар Max Protection FFP3 хирургиялық бетперделері (клапанымен), қаптамада №25
дана

РК-ИМН-5№010333
528,00
481
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25 Изготовлена из высококачественного синтетического нетканого материала. Внешний слой изготовлен из гидрофобного нетканого материала. Снабжена антибактериальным фильтром, который изготовлен из 100% полипропилена. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается и воздух поступает сквозь защитный слой, через него не проходят вредные частицы и газы. Хранить в сухом, отапливаемом помещении при температуре от 0?С до +30?С на стеллажах, на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов. Влажность не более 85%
Маски хирургические четырехслойные противожидкостные Max Protection FFP3 (с клапаном) на резинках, в упаковке №25
штука

ҚР-ММБ-5№016027
594,00
482
Медициналық көзілдірік
Бір реттік немесе дезинфекциялық құралдармен өңделгеннен кейін қайта пайдалануға болатын медициналық қорғаныс көзілдірігі. Түссіз, көзді бүйірден, жоғарыдан және төменнен герметикалық қорғайды. Бекіткіш ретінде бас таспасы немесе құлаққаптары бар. Бас таспасының ұзындығын реттеу немесе өзін-өзі реттеу мүмкіндігі болуы тиіс. Көзілдірік әйнектерінде көруді нашарлататын маңызды ақаулары болмауы тиіс, атап айтқанда: көпіршіктер, сызаттар, бөгде қосындылар, күңгірттеу, нүктелер, тазарту іздері, жарықшақ. Бас таспа ені бүкіл ұзындығы бойынша кемінде 10 мм болуы тиіс, құлаққаптарының ұзындығы 12,0 см ±1. Орташа салмағы 130 г аспауы керек.
Медициналық көзілдірік
дана
-
ҚР-МБ (ММБ)-0№024754
3 875,12

РК-ИМН-5№016027
594,00
482
Медицинские очки
Одноразовые медицинские защитные очки или после обработки дезинфицирующими средствами используемые повторно. Бесцветными, герметично защищать глаза с боку, сверху и снизу. Иметь в качестве крепления наголовную ленту или заушники. Наголовная лента должна иметь возможность регулирования длины или быть саморегулирующимся. Очковые стекла не должны содержать никаких значительных дефектов, ухудшающих видимость, а именно: пузырей, царапин, посторонних включений, затемнений, точек, следов зачистки, выбоин. Наголовная лента, должна иметь ширину не менее 10 мм по всей длине Длина заушников 12,0 см ±1. Средняя масса должна быть не более 130 г.
Медицинские очки
штука
РК МИ (ИМН)-0№024754
3 875,12

483
Қан алуға және сақтауға арналған MITRA қапшығы: көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPDA антикоагулянтымен; көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPD антикоагулянтымен және SAG-M-II консервантымен
Гемоконтейнер көлемі 450/300/300 мл.; 450/450/300 мл. Жаңа алынған қанды жинауға және сақтауға арналған, көлемі 450 мл негізгі контейнер, құрамында 63 мл сәйкесінше CPD және CPDA антикоагулянт ерітіндісі бар. Көлемі 300 мл және 450 мл контейнер құрамында 100 мл SAG-M-II консервант ерітіндісі бар Көлемі 300 мл немесе 450 мл контейнер, плазма алуға және оны сақтауға арналған; Көлемі 300 мл TOTM контейнері, тромбоциттерді 5 күнге дейін сақтауға мүмкіндік береді; Талдауға қанның алғашқы үлесін алуға арналған қапшық, қанның ластану қаупін төмендетеді; Вакуумдық пробиркаға арналған пластик ұстатқыш, 16G инесімен бірге.
Қан алуға және сақтауға арналған MITRA қапшығы: көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPDA антикоагулянтымен; көлемі 450/300/300 (450/450/300) мл ендірілген CPD антикоагулянтымен және SAG-M-II консервантымен
дана

483
Мешок MITRA для забора и хранения крови: строенный объемами 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPDA; строенный объемом 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPD и консервантом SAG-M-II
Гемоконтейнер объемом 450/300/300 мл.; 450/450/300 мл. Основной контейнер для сбора и хранения цельной крови объемом 450 мл, содержит 63 мл раствора антикоагулянта CPD и CPDA соответственно. Контейнер объемом 300 мл и 450 мл содержит 100 мл раствора консерванта SAG-M-II; Контейнер объемом 300 мл или 450мл., для получения и хранения плазмы; Контейнер TOTM объемом 300 мл и 450 мл, позволяющий хранение тромбоцитов до 5 дней; Мешок для забора первой порции крови на анализ, снижающий риск загрязнения крови; Пластиковый держатель для вакуумной пробирки, с иглой 16G.
1. Мешок MITRA для забора и хранения крови:строенный объемом 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPD и консервантом SAG-M-II 2. Мешок MITRA для забора и хранения крови: строенный объемами 450/300/300 (450/450/300) мл с антикоагулянтом CPDA
штука

ҚР-ММБ-5№014854
3 074,77
484
Onyx затын жеткізуге арналған Apollo микрокатетері, ағытылатын ұштығының ұзындығы (см) 1.5, 3.0, 5.0., стерильді, бір рет қолданылатын
Катетерде анатомиялық құрылымдардан жеңіл өту үшін жартылай қатқыл проксимальді стержені және өте иілгіш дистальді стержені бар. Катетердің проксимальді ұшында керек-жарақтарын ыңғайлы жалғау үшін Люэра стандартты адаптері бар. Катетердің сыртқы беткейлерінің сырғуды жақсартуға арналған арнайы жабыны бар. Apollo катетерінің құрылымы катетерді тамырда қысып қалған жағдайда, шығаруды жеңілдетеді. Егер катетерден шығару үшін күш салу катетердің ұштығын бөліп алу үшін күш салудан асатын болса, катетердің дистальді бөлігінде дистальді ұштығын бөліп алуға мүмкіндік беретін бөліп алу аймағы бар. Катетердің жағдайын және бөліп алу аймағын көзбен шолу үшін катетерде 2 рентгенконтрастылы маркерлік жолақ бар: • Бөліп алу аймағына проксимальді; • Катетердің дистальді ұшында.
Onyx затын жеткізуге арналған Apollo микрокатетері, ағытылатын ұштығының ұзындығы (см) 1.5, 3.0, 5.0., стерильді, бір рет қолданылатын
дана
-

РК-ИМН-5№014854
3 074,77
484
Микрокатетер Apollo для доставки вещества Onyx с длиной отсоединяемого наконечника (см) 1.5, 3.0, 5.0, стерильный, однократного применения
В катетере имеется полужесткий проксимальный стержень и очень гибкий дистальный стержень для облегченного прохождения анатомических структур. На проксимальном конце катетера есть стандартный адаптер Люэра для удобного подсоединения принадлежностей. Внешние поверхности катетера имеют специальное покрытие для улучшения скольжения. Конструкция катетера Apollo облегчает извлечение катетера в случае его защемления в сосудах. В дистальной части катетера имеется зона отсоединения, позволяющая отделить дистальный наконечник, если усилие, которое необходимо приложить для извлечения катетера, превышает усилие отделения наконечника катетера. На катетере есть 2 рентгеноконтрастных маркерных полоски для визуализации положения катетера и зоны отсоединения: •Проксимально к зоне отсоединения •На дистальном конце катетера.
Микрокатетер Apollo для доставки вещества Onyx с длиной отсоединяемого наконечника (см) 1.5, 3.0, 5.0, стерильный, однократного применения
штука

ҚР-ММБ-5№014735
335 419,04
485
Стерильді, бір рет қолданылатын Echelon 10, 14 микрокатетері, ұзындығы 155 см (жұмыс ұзындығы 150 см), Cadence шприцімен және шприц адаптерімен жиынтықта
Катетерде катетердің тамыр бойымен жылжуын жеңілдететін иілгіш дистальді стерженге ауысатын жартылай қатқыл проксимальді стержен болады.
Стерильді, бір рет қолданылатын Echelon 10, 14 микрокатетері, ұзындығы 155 см (жұмыс ұзындығы 150 см), Cadence шприцімен және шприц адаптерімен жиынтықта
дана
1. Зонд;
2. Ұшы үшкір мандрені бар Echelon микрокатетері .

РК-ИМН-5№014735
335 419,04
485
Микрокатетеры Echelon 10, 14, длиной 155 см (рабочая длина 150 см), стерильные, однократного применения в комплекте со шприцем Cadence и адаптером для шприца
В катетере Echelon имеется полужесткий проксимальный стержень, переходящий в гибкий дистальный стержень, облегчающий продвижение катетера по сосуду.
Микрокатетеры Echelon 10, 14, длиной 155 см (рабочая длина 150 см), стерильные, однократного применения в комплекте со шприцем Cadence и адаптером для шприца
штука

ҚР-ММБ-5№021099
170 434,13
486
Тізе буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
Медициналық құрылғыда пайдаланылатын материалдар, келесілер: SS 17-4 PH, SS-455 PH, 18-8SS, 302 SS, Алюминий 2024-T6, Pomalux, Prophylux HS, Radel R5500, Кобальт 28 Хром 6 Молибден қорытпасы
Тізе буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
жинағы
ҚР-ММБ-5№016810
783 005,16
487
Ұршық буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар

РК-ИМН-5№021099
170 434,13
486
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования коленного сустава
Материалы, используемые в медицинском устройстве, следующие: SS 17?4 PH, SS?455 PH, 18?8SS, 302 SS, Алюминий 2024?T6, Pomalux, Prophylux HS, Radel R5500, Сплав Кобальт 28 Хром 6 Молибден.
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования коленного сустава
набор
РК-ИМН-5№016810
783 005,16
487
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования тазобедренного сустава

Құрылғы көп рет пайдаланылатын хирургиялық құрал болып табылады. Медициналық құрылғыда пайдаланылатын материалдар, келесілер: SS 17-4 PH, SS-455 PH, SS 420 PH және полиоксиметилен.
Ұршық буынын эндопротездеу жүйесіне арналған көп реттік хирургиялық құралдар
дана
ҚР-ММБ-5№016796
783 005,16
488
Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget несеп қабылдағышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Несеп қабылдағыштарды төсекке, мүгедектер арбасына, бағанға немесе аяққа бекітуге болады. Келесі сипаттамаларға ие: - несеп қабылдағыштың қабы арнайы қайтымсыз қақпақшамен жабдықталған, ол төменнен жоғары қарай жүретін инфекция даму қаупін едәуір төмендете отырып, несептің кері ағымын болдырмайды; - иілуге төзімді дренаждық түтік несеп қабылдағышты ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді; - қапты бекітуге арналған нығыздағыш сақиналар несеп қабылдағышты тік қалыпта бекітеді; - құю қақпақшасын бір қолмен, тіпті қол қимылы шектелген емделушілерге де ашу және жабу оңай; - әмбебап айырып-қосқыш катетерге сенімді қосылуға мүмкіндік береді; - несеп қабылдағыштың алдыңғы қабырғасында бөліктенген сызықтар қойылған, ол бойынша қаптағы несеп көлемін анықтау оңай; - бекітетін созылмалы белдікше (аяққа арналған түрі үшін) пакет шетінің екі жағынан нығыздағыш сақиналар арқылы өткізілген созылмалы лента түрінде және белдікшені аяққа бекітуге арналған әрбір белдікшедегі екі түйме түрінде келеді. Жарамдылық мерзімі 5 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды. Этилен оксиді стерилизацияланған.
Стерильді бір рет қолдануға арналған Biocare® Budget несеп қабылдағышы, түрлі орындалу нұсқаларында
дана

Устройство представляет собой многократно используемый хирургический инструмент. Материалы, используемые в медицинском устройстве, следующие: SS 17?4 PH, SS?455 PH, SS 420 PH и полиоксиметилен.
Многоразовые хирургические инструменты для системы эндопротезирования тазобедренного сустава
штука
РК-ИМН-5№016796
783 005,16
488
Мочеприемник Biocare® Budget стерильный однократного применения, различных вариантов исполнения
Мочеприемники могут фиксироваться на кровати, инвалидном кресле, стойке или на ноге. Обладают следующими характеристиками: - мешок мочеприемника оснащен специальным невозвратным клапаном, который предотвращает обратный ток мочи, значительно снижая риск развития восходящей инфекции; - устойчивая к перегибам дренажная трубка позволяет разместить мочеприемник удобно; - уплотнительные кольца для крепления мешка фиксируют мочеприемник в вертикальном положении; - сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой, даже пациентам с ограниченной подвижностью рук; - универсальный переходник позволяет надежно подключиться к катетеру; - на передней стенке мочеприемника нанесены линии градуировки, по которым легко определить объем мочи в мешке; - эластичный ремешок для крепления (для ножного типа) представляет собой эластичную ленту, продетую через уплотнительные кольца с обеих сторон края пакета, и двух пуговиц на каждом ремешке для фиксации ремешка на ноге. Срок годности 5 лет. Не применять после истечения срока годности. Стерилизация этилен оксидом.
Мочеприемник Biocare®Budget стерильный однократного применения, стандартного типа, объемом 1000мл, с дренажной трубкой 90см, с выдвижным клапаном
штука

ҚР-ММБ-5№014288
348,81
492
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 1000 мл, бекіту модификациялары:баумен
Бекіту модификациясы: белдікшемен, құрамында латекс болмайтын, несеп алуға арналған несеп қабылдағыш/қаптан, көлемдері 1000мл, 2000мл; Т-тәрізді ағызу клапанынан; несеп сынамаларын жинауға арналған порттан; конусты коннекторы және қорғағыш қалпақшасы бар кіріктірілген антирефлюксті клапаннан; сыртқы диаметрі 6,0мм-ден 10,5мм-ге дейін және ұзындығы 100см дренажды түтіктен; бекітуге арналған белдікшеден тұрады. Бекіту модификациясы: баумен, құрамында латекс болмайтын, несеп алуға арналған несеп қабылдағыш/қаптан, көлемдері 1000мл, 2000мл; Т-тәрізді ағызу клапанынан; конусты коннекторы және қорғағыш қалпақшасы бар кіріктірілген антирефлюксті клапаннан; сыртқы диаметрі 6,0мм-ден 10,5мм-ге дейін және ұзындығы 90см дренажды түтіктен; бекітуге арналған қос баудан тұрады. Т- тәрізді ағызу клапанын бір қолмен ашу немесе жабу оңай. Клапанды жапқан кезде оған тән сырт ету естіледі. Бір көзбен қарап клапанның жабылу-жабылмауын байқауға болады. Дренажды түтік бүгуге төзімді. Тіпті қапшық/пакет төменнен жоғарыға төңкерілсе де конустық коннекторы бар кіріктірілген антирефлюксті клапан несептің кері лықсуының алдын алады. Өлшеуіш шкаланың бөліну бағасы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 1000 мл, бекіту модификациялары:баумен
дана

РК-ИМН-5№014288
348,81
492
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 1000 мл, модификации крепления: с завязками
Модификация крепления: с ремешком, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; порта для взятия проб мочи; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 100см; ремешка для крепления. Модификация крепления: с завязками, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 90см; двойных завязок для крепления. Т-образный сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой. При закрытии клапана слышен характерный щелчок. Визуально можно определить, закрыт ли клапан. Дренажная трубка устойчива к перегибам. Встроенный антирефлюксный клапан с коническим коннектором предотвращает обратный заброс мочи, даже если мешок/пакет перевернут снизу вверх. Цена деления измерительной шкалы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемом: 1000 мл, модификации крепления: с завязками
штука

ҚР-ММБ-5№011726
216,09
495
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 2000 мл, бекіту модификациялары: белдікшемен
Этилен тотығымен стерилизацияланған.
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® несеп қабылдағышы, көлемдері: 2000 мл, бекіту модификациялары: белдікшемен
дана
ҚР-ММБ-5№011726
468,88
496
Стерильді, бір рет қолданылатын SURU несепқабылдағыштары, әртүрлі орындалу нұсқаларында. 1 орындалу нұсқасы: SURU педиатриялық несепқабылдағышы, көлемі 100мл. 2 орындалу нұсқасы: аяқпен басқарылатын SURU несепқабылдағышы, көлемі 800мл. 3 орындалу нұсқасы: кереуетке бекітілетін SURU-UBAG® несепқабылдағышы, көлемі 2000мл. 4 орындалу нұсқасы: сағат сайынғы диурезді анықтауға арналған сыйымдылығы 250, 500 мл SURU-URIMETER™ несепқабылдағышы, көлемі 2000мл
Несеп қабылдағыш аралық бөліктерге бөлінген. Төсек жанына қойылатын,Аяқпен басқарылатын және SURU-UBAG® несеп ағызуға арналған шүмекпен және уретралық катетердің кез келген типі үшін әмбебап қондырмасы бар түтікпен жабдықталған. Аяқпен басқарылатын несеп қабылдағыштың пациенттің аяғына бекітуге арналған созылғыш лентасы бар. Педиатриялық арнайы гипоаллергенді жабысқақ бекіткіш құрылғымен жабдықталған. Қапшықтар герметикалық болып табылады. Пайдаланылған материал: ПВХ, полипропилен. Стерилизациялау: Этилен тотығы газымен.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
3 орындалу нұсқасы: кереуетке бекітілетін SURU-UBAG® несепқабылдағышы, көлемі 2000мл.
дана
ҚР-ММБ-5№011457
197,36
497
Несепағар стенттері әр түрлі орындалу нұсқаларында
Диаметрі, (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Бағыттағыш диаметрі, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Ұзындығы, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Tecoflex Материалы. Стенттің қатты конструкциясы орнатуды жеңілдетеді. Стент дене температурасының әсерінен жұмсақ болады, бұл пациенттің жайлылығын арттырады. Майысуға төзімділігі жоғары гидрофильді жабыны бар (Hydro Med) биологиялық қауіпсіз рентгенконтрастылы полиуретанды эластомерден жасалған. Бұл материал жоғары температурада жұмсартуға қабілетті, өзінің пішінін сақтайды және саңылаудың деформациясы мен тарылуынсыз несепағарда болуды қамтамасыз етеді. Ылғалды ортаға тигенде ол өте сырғымалы келеді.
Single loop гидрофильды несепағар стенттері
дана
Single loop гидрофильды несепағар стенттері

РК-ИМН-5№011726
216,09
495
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 2000 мл, модификации крепления: с ремешком
Модификация крепления: с ремешком, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; порта для взятия проб мочи; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 100см; ремешка для крепления. Модификация крепления: с завязками, состоит из пакета/мешка для cбора мочи, не содержащего латекс, объемами 1000мл, 2000мл; Т-образного сливного клапана; встроенного антирефлюксного клапана с коническим коннектором и защитным колпачком; дренажной трубки с внешним диаметром от 6,0мм до 10,5мм и длиной 90см; двойных завязок для крепления. Т-образный сливной клапан легко открыть или закрыть одной рукой. При закрытии клапана слышен характерный щелчок. Визуально можно определить, закрыт ли клапан. Дренажная трубка устойчива к перегибам. Встроенный антирефлюксный клапан с коническим коннектором предотвращает обратный заброс мочи, даже если мешок/пакет перевернут снизу вверх. Цена деления измерительной шкалы: 1000 мл – 50 мл, 2000 мл – 100 мл.
Мочеприемник Biocare® стерильный однократного применения, объемами: 2000 мл, модификации крепления: с ремешком
штука
РК-ИМН-5№011726
468,88
496
Мочеприемники SURU стерильные, однократного применения, различных вариантов исполнения. 1 вариант исполнения: мочеприемник педиатрический SURU объемом 100мл. 2 вариант исполнения: мочеприемник ножной SURU объемом 800мл. 3 вариант исполнения: мочеприемник прикроватный SURU-UBAG® объемом 2000мл. 4 вариант исполнения: мочеприемник SURU-URIMETER™ объемом 2000мл с емкостью в 250, 500 мл для определения почасового диуреза
Мочеприемник имеет нанесенную на него градуировку мл. Прикроватный и оснащен кранами для слива мочи и трубкой с универсальной насадкой для любого типа уретрального катетера. Использованный материал: ПВХ, полипропилен. Стерилизация газом этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
3 вариант исполнения: мочеприемник прикроватный SURU-UBAG® объемом 2000мл.
штука
РК-ИМН-5№011457
197,36
497
Мочеточниковые стенты в различных вариантах исполнения
Диаметр (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8
Диаметр направителя, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038
Длина, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Материал Tecoflex. Жесткая конструкция стента для упрощенной установки. Стент становится более мягким под воздействием температуры тела для увеличения комфорта пациента.
Изготовлен из биологически безопасного рентгеноконтрастного полиуретанового эластомера с гидрофильным покрытием (Hydro Med) с высокой устойчивостью к перегибам. Данный материал способен к размягчению при высокой температуре, сохраняя свою форму и обеспечивая пребывание в мочеточнике без деформации и сужения просвета. При соприкосновении с влажной средой становится ультраскользким.
Гидрофильные мочеточниковые стенты Single loop
штука

ҚР-ММБ-5№022456
12 309,93
498
Несепағар стенттері әр түрлі орындалу нұсқаларында
Диаметрі, (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8 Бағыттағыш диаметрі, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038 Ұзындығы, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 Tecoflex Материалы. Стенттің қатты конструкциясы орнатуды жеңілдетеді. Стент дене температурасының әсерінен жұмсақ болады, бұл пациенттің жайлылығын арттырады. Майысуға төзімділігі жоғары гидрофильді жабыны бар (Hydro Med) биологиялық қауіпсіз рентгенконтрастылы полиуретанды эластомерден жасалған. Бұл материал жоғары температурада жұмсартуға қабілетті, өзінің пішінін сақтайды және саңылаудың деформациясы мен тарылуынсыз несепағарда болуды қамтамасыз етеді. Ылғалды ортаға тигенде ол өте сырғымалы келеді.
Single loop несепағар стенттері
дана
Single loop несепағар стенттері

РК-ИМН-5№022456
12 309,93
498
Мочеточниковые стенты в различных вариантах исполнения
Диаметр (Fr): 3, 4, 4.7, 4.8, 5, 6, 7, 8
Диаметр направителя, дюйм: 0.021, 0.025, 0.035, 0.038
Длина, см: 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30
Материал Tecoflex. Жесткая конструкция стента для упрощенной установки. Стент становится более мягким под воздействием температуры тела для увеличения комфорта пациента. Изготовлен из биологически безопасного рентгеноконтрастного полиуретанового эластомера с гидрофильным покрытием (Hydro Med) с высокой устойчивостью к перегибам. Данный материал способен к размягчению при высокой температуре, сохраняя свою форму и обеспечивая пребывание в мочеточнике без деформации и сужения просвета. При соприкосновении с влажной средой становится ультраскользким.
Мочеточниковые стенты Single loop
штука

ҚР-ММБ-5№022456
8 374,16
499
Түтікті сүйектердің сынығының остеосинтезіне арналған титанды бұрандалар мен пластиналардың және оларды орнатуға арналған құралдар НОПтк-01 жинағының жиынтығы
Түтікшелі сүйектердің ашық және жабық сынықтарын оперативті бекітуге арналған. 40x13 тот баспайтын болаттан жасалған таңбалағыштар мен бұрғылардың қаттылығы термиялық өңдеуден кейін HRC-54-56 болуы керек; бұрағыштардың қаттылығы, иілу пластиналарының кілті және 30х13 болаттан жасалған трокар соққысы, термиялық өңдеуден кейін - HRC 48-50 ; 20х13 тот баспайтын болаттан жасалған басқа құралдардың қаттылығы, термиялық өңдеуден кейін HRC 42-46; имплантанттардың сыртқы беттерінің кедір-бұдырлық параметрлері (бұрандалар, плиталар, стержендер, бұрандаларға арналған түйреуіштер мен жастықшалар), Ra, 0,4 микроннан аспауы керек (бұрандалыдан басқа), қалғандары - 1,25 микроннан аспауы керек; түзу плиталар мен бұрыштық тақталардың диафизі 60 кг-ға тең күштің әсерінен иілуге төзімділік сынақтарына төтеп беруі керек;пластиналардың тағайындалған қызмет ету мерзімі кемінде 20 иілу жүктеу циклі болуы керек, сәйкестік критерийі имплантанттың механикалық бұзылуы болып табылады. Қолдану саласы - травматология.
Түтікті сүйектердің сынығының остеосинтезіне арналған титанды бұрандалар мен пластиналардың және оларды орнатуға арналған құралдар НОПтк-01 жинағының жиынтығы. Остеосинтезге арналған импланттар
жинақ
ҚР-ММБ-5№000603

РК-ИМН-5№022456
8 374,16
499
Набор винтов и пластин титановых для остеосинтеза переломов трубчатых костей и инструментов для их установки НОПтк-01
Предназначен для оперативного скрепления открытых и закрытых переломов трубчатых костей. Твердость метчиков и сверл изготовленных из нержавеющей стали 40х13, после термообработки должна быть HRC-54-56;твердость отверток, ключа для изгибания пластин и бойка троакар из стали 30х13, после термообработки - HRC 48-50; твердость остальных инструментов изготовленных из нержавеющей стали 20х13, после термообработки HRC 42-46; параметры шероховатости наружных поверхностей имплантатов (винтов, пластин, стержней, штифтов и подкладок под винты), Ra, должны быть не более 0,4 мкм (кроме резьбовых),остальных - не более 1,25 мкм; пластины прямые и диафиз угловых пластин должны выдерживать испытания на сопротивление изгибу про воздействий усилия равного 60 кг.; назначенный ресурс винтов должен быть не менее 20 циклов приложения крутящего момента, соответствующего крутящему момент, критерием соответствия является механическое разрушение имплантата; назначенный ресурс пластин должен быть не менее 20 циклов нагружения на изгиб, критерием соответствия является механическое разрушения имплантата. Область применения - травматология.
Набор винтов и пластин титановых для остеосинтеза переломов трубчатых костей и инструментов для их установки НОПтк-01. Импланты для остеосинтеза
набор
РК-ИМН-5№000603

1 464 045,60
500
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі S) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі S) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы

1 464 045,60
500
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер S) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер S - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор

ҚР-ММБ-5№011990
443,94
501
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі М) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі M) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы
ҚР-ММБ-5№011990
443,94

РК-ИМН-5№011990
443,94
501
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер М) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер М - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор
РК-ИМН-5№011990
443,94

502
Стерильді бір рет қолданылатын Biocare® Gynaecological Budget гинекологиялық жинағы, модификациясы: 1, 2, 3, 4
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі L) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
3 модификация: Гинекологиялық айна (өлшемі L) - 1 дана. Табиғи латекстен жасалған тексеруге арналған қолғаптар (өлшемі М) - 1 жұп Төсеуіш сүрткі 50х50см - 1 дана. Қағаз сүрткі 80х40см - 1 дана Цервикальді цитошөткесі - 1 дана.
жинағы
ҚР-ММБ-5№011990
443,94
503
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)

502
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификации: 1, 2, 3, 4
Модификация 3: Зеркало гинекологическое (размер L) - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса (размер М) - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
Набор гинекологический Biocare® Gynaecological Budget стерильный однократного применения, модификация 3: Зеркало гинекологическое размер L - 1 шт. Перчатки смотровые из натурального латекса размер М - 1 пара Салфетка подкладная 50х50см - 1 шт. Салфетка бумажная 80х40см - 1 шт. Цитощетка цервикальная - 1шт.
набор
РК-ИМН-5№011990
443,94
503
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex

PRISMA, PRISMAFLEX Set сұйықтық пен бүйректің орын басушы емін ұзақ басқаруды қамтамасыз ету үшін тиісінше PRISMA және PRISMAFLEX аппаратымен ғана пайдаланылуы тиіс. Құрылғыларды қолдану жедел бүйрек жеткіліксіздігі, сұйықтықпен артық жүктемесі бар пациенттерге немесе екі жағдайды да бірге қосқан кезге арналған. Бұл құрылғылар вено-веналық емдерге пайдалануға арналған: Баяу Ұзақ Ультрафильтрация (SCUF), Ұзақ Вено-Веналық Гемофильтрация (CWH), Ұзақ Вено-Веналық Гемодиализ (CWHD), және Ұзақ Вено-Веналық Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set - бұл бір реттік экстракорпоральді контур. Құрылғылар қуысталшықты гемосүзгілерден/ диализаторлардан және қан өткізетін магистральдардан тұрады. Техникалық сипаттамалары: салмағы 580 - 600г. Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл, қанның ең жоғары қысымы 50мм с.б.. Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин-75 мл/мин. Техникалық сипаттамалар: Салмағы 580 - 600г.; Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл.; Қанның ең жоғары қысымы 50 мм. С.б.; Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин - 75 мл/мин.
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
жинақ
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
ҚР-ММБ-5№006290
170 588,23
504
Бүйректің ұзаққа созылатын орынбасушы еміне арналған Prismaflex жинағы (Гемодиафильтрация құрылғысы)
PRISMA, PRISMAFLEX Set сұйықтық пен бүйректің орын басушы емін ұзақ басқаруды қамтамасыз ету үшін тиісінше PRISMA және PRISMAFLEX аппаратымен ғана пайдаланылуы тиіс. Құрылғыларды қолдану жедел бүйрек жеткіліксіздігі, сұйықтықпен артық жүктемесі бар пациенттерге немесе екі жағдайды да бірге қосқан кезге арналған. Бұл құрылғылар вено-веналық емдерге пайдалануға арналған: Баяу Ұзақ Ультрафильтрация (SCUF), Ұзақ Вено-Веналық Гемофильтрация (CWH), Ұзақ Вено-Веналық Гемодиализ (CWHD), және Ұзақ Вено-Веналық Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set - бұл бір реттік экстракорпоральді контур. Құрылғылар қуысталшықты гемосүзгілерден/ диализаторлардан және қан өткізетін магистральдардан тұрады. Техникалық сипаттамалары: салмағы 580 - 600г. Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл, қанның ең жоғары қысымы 50мм с.б.. Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин-75 мл/мин. Техникалық сипаттамалар: Салмағы 580 - 600г.; Айдалатын қан мөлшері 90 - 107мл.; Қанның ең жоғары қысымы 50 мм. С.б.; Қан ағымының ең жоғары жылдамдығы 50мл/мин - 75 мл/мин.
Prismaflex HF 20 ұзақ мерзімді алмастыратын бүйрек терапиясына арналған жинақ (гемодиафильтрация құрылғысы)
жинақ
Prismaflex HF 20 ұзақ мерзімді алмастыратын бүйрек терапиясына арналған жинақ (гемодиафильтрация құрылғысы)

PRISMA, PRISMAFLEX Set должны быть использованы только с аппаратом PRISMA и PRISMAFLEX соответственно, для обеспечения продолжительного управления жидкостью и почечной заместительной терапии. Применение устройств предназначено для пациентов, которые имеют острую почечную недостаточность, перегрузку жидкостью, или при сочетании обоих случаев. Эти устройства предназначены для использования в следующих видах вено-венозной терапии: Медленной Продолжительной Ультрафильтрации (SCUF), Продолжительная Вено-Венозной Гемофильтрации (CWH), Продолжительного Вено-Венозного Гемодиализа (CWHD), и Продолжительной Вено-Венозной Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set это одноразовый экстракорпоральный контур. Устройства состоят из половолоконных гемофильтров/ диализаторов и кровоповодящих магистралей.Технические характеристики: вес от 580 до 600г.Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл, максимальное давление крови 50мм рт ст. Максимальная скорость потока крови 50мл/мин-75 мл/мин. Технические характеристики: Вес от 580 до 600г.; Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл.; Максимальное давление крови 50 мм.рт.ст.; Максимальное скорость потока крови 50мл/мин - 75 мл/мин.
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex oXiris.
набор
РК-ИМН-5№006290
170 588,23
504
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex
PRISMA, PRISMAFLEX Set должны быть использованы только с аппаратом PRISMA и PRISMAFLEX соответственно, для обеспечения продолжительного управления жидкостью и почечной заместительной терапии. Применение устройств предназначено для пациентов, которые имеют острую почечную недостаточность, перегрузку жидкостью, или при сочетании обоих случаев. Эти устройства предназначены для использования в следующих видах вено-венозной терапии: Медленной Продолжительной Ультрафильтрации (SCUF), Продолжительная Вено-Венозной Гемофильтрации (CWH), Продолжительного Вено-Венозного Гемодиализа (CWHD), и Продолжительной Вено-Венозной Гемодиафильтрация (CWHDF). PRISMA, PRISMAFLEX set это одноразовый экстракорпоральный контур. Устройства состоят из половолоконных гемофильтров/ диализаторов и кровоповодящих магистралей.Технические характеристики: вес от 580 до 600г.Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл, максимальное давление крови 50мм рт ст. Максимальная скорость потока крови 50мл/мин-75 мл/мин. Технические характеристики: Вес от 580 до 600г.; Количество прогоняемой крови от 90 до 107мл.; Максимальное давление крови 50 мм.рт.ст.; Максимальное скорость потока крови 50мл/мин - 75 мл/мин.
Набор для продолжительной замещающей почечной терапии (Устройство гемодиафильтрации) Prismaflex HF20
набор

182 281,17
511
Clever индефлятор жинағы
Жинақ меншікті аспабынан, шүмектен және, интервенциялық емшаралар кезінде қажет болуы мүмкін басқа компоненттерден (төменде көрсетілген) - ендіруге арнаған құрал, катетер өткізгішін айналдыруға арналған құрыллы, Y тәрізді адаптерден тұрады.
Clever индефлятор жинағы
дана
Clever индефлятор жинағы
ҚР-ММБ-5№018717
48 614,58
512
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
ЖИНАҒЫ MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЯЛЫҚ 4
ЖИНАҒЫ MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЯЛЫҚ 4
жинағы

182 281,17
511
Набор индефлятора Clever
Набор состоит из собственно прибора, крана и других компонентов (указанных ниже), которые могут понадобиться при интервенционных процедурах – инструмент для вставки, устройство для вращения проводника катетера, Y-образный адаптер.
Набор индефлятора Clever
штука
РК-ИМН-5№018717
48 614,58
512
Набор инструментов для микрохирургии
НАБОР MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЧЕСКИЙ 4
НАБОР MC INTOSH ЛАРИНГОСКОПИЧЕСКИЙ 4
набор

ҚР-ММБ-5№009292
590 685,30
513
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Гинекологиялық хирургиялық құралдардың жинағы, абдоминальды қол жетімділік
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
647 780,92
514
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Сүт безі пластикасына арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
1 553 683,01
515
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Васкулярлық хирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Васкулярлық хирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы

РК-ИМН-5№009292
590 685,30
513
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов гинекологический, абдоминальный доступ
Набор хирургических инструментов гинекологический, абдоминальный доступ
набор
РК-ИМН-5№009292
647 780,92
514
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
Набор хирургических инструментов для пластики молочной железы
набор
РК-ИМН-5№009292
1 553 683,01
515
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для васкулярной хирургии
Набор хирургических инструментов для васкулярной хирургии
набор

ҚР-ММБ-5№009292
2 546 004,10
516
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Үлкен гинекологиялық операцияларға арналған құралдар жиынтығы
Үлкен гинекологиялық операцияларға арналған құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
2 567 426,04
517
Жалпы хирургияға арналған құралдар жинағы
Жалпы микрохирургиялық құралдар жиынтығы
Жалпы микрохирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
2 629 963,32
518
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
ЛОР үшін хирургиялық құралдар жинағы
ЛОР үшін хирургиялық құралдар жинағы
жинағы

РК-ИМН-5№009292
2 546 004,10
516
Набор инструментов для микрохирургии
Набор инструментов для гинекологических операций большой
Набор инструментов для гинекологических операций большой
набор
РК-ИМН-5№009292
2 567 426,04
517
Набор инструментов для микрохирургии
Микрохирургический набор инструментов общий
Микрохирургический набор инструментов общий
набор
РК-ИМН-5№009292
2 629 963,32
518
Набор инструментов для микрохирургии
Хирургический набор инструментов для ЛОР
Хирургический набор инструментов для ЛОР
набор

ҚР-ММБ-5№009292
2 934 340,27
519
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Бүйрекке операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Бүйрекке операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
3 315 209,96
520
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
Торакотомияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы (өкпе)
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
3 891 791,29
521
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Үлкен хирургиялық құралдар жиынтығы
Үлкен хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы

РК-ИМН-5№009292
2 934 340,27
519
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для операций на почке
Набор хирургических инструментов для операций на почке
набор
РК-ИМН-5№009292
3 315 209,96
520
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
Набор хирургических инструментов для торакотомии (легкие)
набор
РК-ИМН-5№009292
3 891 791,29
521
Набор инструментов для микрохирургии
Большой хирургический набор инструментов
Большой хирургический набор инструментов
набор

ҚР-ММБ-5№009292
4 113 808,50
522
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Қуыққа операция жасауға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
4 933 980,35
523
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Нейрохирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
Нейрохирургияға арналған хирургиялық құралдар жиынтығы
жинағы
ҚР-ММБ-5№009292
5 016 538,52
524
Микрохирургияға арналған құралдар жинағы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
Травматологияға арналған құралдар жиынтығы
жинағы

РК-ИМН-5№009292
4 113 808,50
522
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
Набор хирургических инструментов для операций на мочевом пузыре
набор
РК-ИМН-5№009292
4 933 980,35
523
Набор инструментов для микрохирургии
Набор хирургических инструментов для нейрохирургии
Набор хирургических инструментов для нейрохирургии
набор
РК-ИМН-5№009292
5 016 538,52
524
Набор инструментов для микрохирургии
Набор инструментов для травматологии
Набор инструментов для травматологии
набор

ҚР-ММБ-5№009291
12 710 995,24
540
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016049
108 101,25
541
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"
жинағы

РК-ИМН-5№009291
12 710 995,24
540
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"
набор
РК-ИМН-5№016049
108 101,25
541
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" операционный большой НИОб-"МТ" (набор инструментов для аутопсии)
набор

ҚР-ММБ-5№016049
605 030,85
542
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ"; нейрохирургиялық НИН-"МТ"
Құралдар тот баспайтын коррозиялық-төзімді болаттан дайындалған
"МТ" хирургиялық құралдар жинағы мына орындалымдарда: операциялық үлкен НИОб-"МТ" (РПРД-"Қаз-МТ" операция үстеліне бекітілген іш қуысы операциялары кезінде қабырға доғаларын кеңейткіш-көтергіш)
жинағы
ҚР-ММБ-5№016049

РК-ИМН-5№016049
605 030,85
542
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: операционный большой НИОб-"МТ"; нейрохирургический НИН-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" операционный большой НИОб-"МТ" (Расширитель-подъемник ребенрых дуг при операциях на борюшной попости, прикрепляемый к опреационному столу РПРД-"Каз-МТ")
набор
РК-ИМН-5№016049

1 113 670,90
543
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"; емханалық НИП-"МТ"; таңғыш шағын НИПм-"МТ"; таңғыш үлкен НИПб-"МТ"
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"
жинағы
ҚР-ММБ-5№016050
244 996,72
544
МТ хирургиялық құралдар жинағы келесі орындалымда: оториноларингологиялық НИЛОР- "МТ"; емханалық НИП-"МТ"; таңғыш шағын НИПм-"МТ"; таңғыш үлкен НИПб-"МТ
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
Құрал-саймандар коррозияға төзімді тот баспайтын болаттан дайындалған
жинағы
ҚР-ММБ-5№016050

1 113 670,90
543
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"; поликлинический НИП-"МТ"; перевязочный малый НИПм-"МТ"; перевязочный большой НИПб-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"
набор
РК-ИМН-5№016050
244 996,72
544
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: оториноларингологический НИЛОР- "МТ"; поликлинический НИП-"МТ"; перевязочный малый НИПм-"МТ"; перевязочный большой НИПб-"МТ"
Инструменты изготовлены из нержавеющей коррозионно-стойкой стали
Набор инструментов хирургических "МТ" в следующих исполнениях: перевязочный большой НИПб-"МТ"
набор
РК-ИМН-5№016050

Стерильді, бір рет қолданылатын Introducer Sheath интубаторлар жинағы, өлшемдері Fr: 4; 5; 6; 7; 8; 9
жинағы
ҚР-ММБ-5№114956
8 114,50
547
Қантамырлар ішіндегі қысымды мониторингтеу жинағы қолдану нұсқаларымен
Полипропилендік түтікшенің ұзындығы-48дюйм,12дюйм В/і құюға арналған түтіктің ұзындығы -60дюйм және 3дюйм Магниттік-электрлік катетер (0,11) Сыртқы диаметрі-2,80±0,07мм Ішкі диаметрі - 1,27±0,12мм В/і катетер (0,16) O.D.- Сыртқы диаметрі - 4,10±0,05мм Ішкі диаметрі -3,0±0,05мм Қорап/ Салу қаптамасы Өлшемі – 12” x 8” x 5” (бір жинақ үшін)
Қантамырлар ішіндегі қысымды мониторингтеу жинағы қолдану нұсқаларымен
дана

Набор интубатора Introducer Sheath размерами Fr: 4; 5; 6; 7; 8; 9, стерильный, однократного применения
набор
РК-ИМН-5№114956
8 114,50
547
Набор мониторинга внутрисосудистого давления с вариантами исполнения
Длина полипропиленовой трубки - 48дюйм,12дюйм Длина трубки для в\в вливания – 60дюйм и 3дюйм. Магнитоэлектрический катетер (0,11) Внешний диаметр - 2,80±0,07мм Внутренний диаметр - 1,27±0,12мм В/в катетер (0,16) O.D.- Внешний диаметр - 4,10±0,05мм Внутренний диаметр - 3,0±0,05мм Коробка/Упаковка для выкладки Размер – 12” x 8” x 5” (для одного набора)
Набор мониторинга внутрисосудистого давления с вариантами исполнения
набор

ҚР-ММБ-5№017629
23 641,94
548
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон S – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон S – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
44,90
549
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 1 дана)
жинақ

РК-ИМН-5№017629
23 641,94
548
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца S - 1 шт)
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца S - 1 шт)
набор
РК-ИМН-5№017963
44,90
549
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 1 шт
набор

ҚР-ММБ-5№017963
50,90
550
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
72,94
551
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963

РК-ИМН-5№017963
50,90
550
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца М - 1 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца М - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
72,94
551
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963

96,93
552
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L -1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L -1 дана)
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
103,53
553
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон L – 1 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон L – 1 дана)
жинақ

96,93
552
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца L - 1 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца L - 1 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
103,53
553
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 1 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 1 шт
набор

ҚР-ММБ-5№017963
146,19
554
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S - 5 дана
жинақ
ҚР-ММБ-5№017963
239,25

РК-ИМН-5№017963
146,19
554
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 5 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
239,25

555
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M - 5 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M - 5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
465,87
556
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон – 5 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон – 5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
704,95
557
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Рентгенконтрастылы жіппен, пластинамен, ілмегімен 45×45 см * дәкелі абдоминальді спонж – 1 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіппен, пластинамен, ілмегімен 45×45 см * дәкелі абдоминальді спонж – 1 дана
ҚР-ММБ-5№017963
208,90
558
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 10 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон M – 10 дана
ҚР-ММБ-5№017963
925,58
559
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон M -5 дана)
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы (Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон M -5 дана)
жинақ
Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон M -5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
349,43
560
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 10 дана
жинақ
Рентгенконтрастылы жіпсіз, резеңке сақинасыз дәкелі тампон S – 10 дана
ҚР-ММБ-5№017963
475,82
561
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Резеңке сақинасыз тоқыма емес Тампон, S-5 дана
жинақ
Резеңке сақинасыз тоқыма емес Тампон, S-5 дана
ҚР-ММБ-5№017963
209,26
562
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 10 дана
жинақ
Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон М – 10 дана
ҚР-ММБ-5№017963
689,26
563
Бір реттік стерильді операциялық-таңу бұйымының жинағы
Полиэтилен пакеттерге немесе ПВХ қаптамаға немесе біріктірілген қаптама (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған жинақ, оның ішінде тоқылмаған матадан, медициналық дәкеден жасалған бір реттік стерильді бұйымдар немесе жеткілікті бір қалыпты құрылымы бар медициналық мақта, биологиялық сұйықтықтармен және дәрілік препараттар ерітіндісімен жақсы суланады, жара бөлінділерін тиімді сорады және ұстап тұрады.
Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L – 10 дана
жинақ
Резеңке сақинасыз тоқылмаған тампон L – 10 дана

555
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку или комбинированную упаковку (бумага/ пленка) набор, в состав которого входят изделия одноразовые стерильные, изготовленные из марли медицинской, нетканого полотна или ваты медицинской, имеющие достаточно равномерную структуру, хорошо смачиваются биологическими жидкостями и растворами лекарственных препаратов, эффективно поглощают и удерживают раневое отделяемое
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити M - 5 шт
набор
РК-ИМН-5№017963
465,87
556
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт
набор
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити L - 5 шт
РК-ИМН-5№017963
704,95
557
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см - 1 шт)
Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см- 1 шт
набор
Спонж абдоминальный марлевый с рентгеноконтрастной пластиной, с петлей, 45×45 см - 1 шт
РК-ИМН-5№017963
208,9
558
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 10 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити М - 10 шт
набор
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити M - 10 шт
РК-ИМН-5№017963
925,58
559
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца М - 5 шт)
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный Тампон нетканый без резинового кольца, M - 5 шт
набор
Тампон нетканый без резинового кольца, M - 5 шт
РК-ИМН-5№017963
349,43
560
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 10 шт)
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 10 шт
набор
Тампон марлевый без резинового кольца, без рентгеноконтрастной нити S - 10 шт
РК-ИМН-5№017963
475,82
561
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца S - 5 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца, S - 5 шт
набор
Тампон нетканый без резинового кольца, S - 5 шт
РК-ИМН-5№017963
209,26
562
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового кольца М - 10 шт)
Тампон нетканый без резинового кольца, M - 10 шт
набор
Тампон нетканый без резинового кольца, M - 10 шт
РК-ИМН-5№017963
689,26
563
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный (Тампон нетканый без резинового ко1242,16льца L - 10 шт)
Набор операционно-перевязочных изделий одноразовый стерильный Тампон нетканый без резинового кольца, L - 10 шт
набор
Тампон нетканый без резинового кольца, L - 10 шт

ҚР-ММБ-5№017963
1 400,04
567
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатитінің вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы С гепатиті вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен – бұл С гепатиті вирусына қарсы антиденелерді анықтауға арналған бір кезеңдік экспресс-тест. Тестілеуде арнайы таңдалған төрт рекомбинантты С гепатиті вирусының протеиндері (ядро, NS3, NS4, NS5) пайдаланылады. Бұл тестке жоғары деңгейдегі дәлдікпен адам қанының үлгілерінде С гепатиті вирусына қарсы антиденені анықтауға мүмкіндік береді. Сезімталдығы 100%. Спецификалығы 99,4%. 4-30 С температурада сақтау керек. Сақтау мерзімі 24 ай. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды
Сарысудағы, плазмадағы және адамның жаңа алынған қанындағы C гепатитінің вирусына (HCV) антиденелерді иммунохроматографиялық анықтауға арналған реагенттер жинағы керек-жарақтарымен
жинақ
-
ҚР-ММБ-5№020708
111 612,50
568
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағының келесі құрамы* бар: 1. Пластмасса сабымен стоматологиялық айнасы – 1 дана. 2. Пластмасса сабымен бір жақты/ екі жақты стоматологиялық зонд* – 1 дана. 3. Иілген металл ұштығы бар/ полимерлі пинцет* – 1 дана. 4. Сілекей сорғышқа арналған полимерлі ұштық – 1 дана. 5. Қағаздан/ тоқылмаған материалдан жасалған сүрткілер* – 1 дана. 6. Кеуде жапқыш - сүрткі 33-50*40-50 см* – 1 дана. 7. Медициналық маска – 1 дана. 8. Мақталы білік – 4 дана. 9. Медициналық диагностикалық қолғаптар * – 1 жұп 10. Құралдарға арналған полимерлі астауша* – 1 дана. 11. Клип-телпек қалпағы – 1 дана. Этилен тотығымен газды әдіспен немесе басқа әдіспен стерилизациялау жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын, жеке қаптамада жеткізіледі. Ескертпе * Тапсырыс берушімен келісім бойынша бұйымдардың әр түрлі өлшемдердегі, материалдар түрлерімен және бекітілген жиынтыққа сәйкес мөлшерлерде рұқсат етіледі. Сондай-ақ кез келген жиынтықталымдағы жиынтықтаушыларды жеткізу және жиынтыққа кіретін бұйымдарды жеке жеткізу. Нақты жиынтықталым және атауы тұтыну (жеке) қаптамасына енгізілетін болады.
Бір реттік, стерильді "Dolce-Pharm" стоматологиялық жинағы
жинағы
ҚР-ММБ-5№020352
1 181,97
569
Angio Kit жинағы
Angio Kit жинағы ангиографиялық емшараларға арналған, келесі жиынтықтаушылардан тұрады: 1.Y – гемостаз: • Стандарт • Үлкен тесігі бар ілмек типі • Ұзартқыш желісі бар 25 cм ілмек типі Гемостаз диаметрі 0,014 –0,038 сымды өткізгіштің шағын бағыттағыш катетерлермен үйлесімді. 2. Өткізгішті енгізуге арналған ине – енгізу құралы / ұшы доғал ине Өлшемі – G20 (10см) 3. Өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы (torque) 4. Манифольд, түрлі орындалу нұсқаларында: 2 -ден, 5 ядроға дейін • Ангиографиялық емшаралар барысында контрастылы ортаны ең жоғары 600 PSI (41.3 бар) дейінгі қысыммен инъекциялауды бақылауға арналған HP манифольд • ең көп пайдалану ұзақтығы 24 сағат. 5. Бақылау шприці, көлемдері – 10, 12, 20мл 6. Индефлятор (үрлеу аспабы), көлемдері 30мл дейін, ұзындығы 30 ±1см кеңейткіш түтігімен. 30 атм/бар және 35 атм/бар дейінгі қысымды ұстап тұруға арнап жобаланған 7. Жоғары қысымды ұзарту желісі, өлшемдері: 25, 50, 120 см 8. Жоғары қысымды шүмек Жоғары қысымды шүмек– ең жоғары қысымы 1200 PSI дейін. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі – 3 жыл.
1 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы; 2 орындалу нұсқасы Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см; 3 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыруға арналған құрылғы; Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см ; 4 орындалу нұсқасы Y - гемостаз: Стандарт, үлкен тесігі бар ілмек типі, ұзартқыш желісімен 25 cм ілмек типі; өткізгішті енгізуге арналған ине - енгізу құралы/ ұшы доғал ине, Өлшемі - G20 (10см); өткізгішті айналдыру құрылғысы; Индефлятор (үрлеу аспабы); Жоғары қысымды шүмек; жоғары қысымды ұзартқыш түтік 25/50/120 см; Манифольд – 2, 3, 4, 5 ядро; Бақылау шприці – 10/12/20 мл
жинағы

РК-ИМН-5№017963
1 400,04
567
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека- это одноэтапный экспресс-тест в тестировании используются четыре специально подобран-ные рекомбинантные протеины вируса гепатита С (ядро, NS3, NS4,NS5). Это позволяет тесту HCV определить антитело против вируса гепатита С в образцах крови человека с высоким уровнем точности. Чувствительность 100% Специфичность 99,4%. Хранить при температуре 4-30 °С. Срок хранения 24 месяца. Не применять после истечения срока годности.
Набор реагентов для иммунохроматографического определения антител к вирусу гепатита C (HCV) в сыворотке, плазме и цельной крови человека с принадлежностями
набор
РК-ИМН-5№020708
111 612,50
568
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный имеет следующий состав*: 1. Зеркало стоматологическое с пластмассовой ручкой – 1 шт. 2. Зонд стоматологический с пластмассовой ручкой односторонний / двухсторонний* – 1 шт. 3. Пинцет с металлическим изогнутым наконечником / полимерный* – 1 шт. 4. Наконечник к слюноотсосу полимерный - 1 шт. 5. Салфетка бумажная / из нетканого материала* – 1 шт. 6. Нагрудник-салфетка 33-50*40-50 см* - 1 шт. 7. Маска медицинская – 1 шт. 8. Ватный валик – 4 шт. 9. Перчатки медицинские диагностические* - 1 пара 10. Лоток полимерный для инструментов* – 1 шт. 11. Шапочка клип-берет - 1 шт. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Примечание * Допускается по согласованию с заказчиком различная комплектация изделий, различных размеров, видов материала и количеств в соответствии с утверждҰнной комплектностью. А также поставка комплектующих в любой комплектации и отдельная поставка изделий входящих в комплект. Фактическая комплектация и наименование будут нанесены на потребительскую (индивидуальную) упаковку.
Набор стоматологический "Dolce-Pharm" одноразовый, стерильный
набор
РК-ИМН-5№020352
1 181,97
569
Наборы Angio Kit
Наборы Angio Kit используются для ангиографических процедур, состоят из следующих комплектующих: 1.Y – гемостаз: • Стандарт • Тип щелчка с большим отверстием • Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм Гемостаз совместим с небольшими направляющими катетерами диаметром 0,014 –0,038 проволочного проводника. 2. Игла для введения проводника – инструмент введения/тупоконечная игла Размер – G20 (10см) 3. Устройство для вращения проводника (torque) 4. Манифольд, различных вариантов исполнения: от 2 до 5 ядер • HP Манифольды для контроля инъекции контрастной среды во время процедур ангиографии c максимальным давлением до 600 PSI (41.3 бар) • Максимальная продолжительность использования 24 часа. 5. Контрольный шприц, объемами – 10, 12, 20мл 6. Индефлятор (прибор надува), с объемами до 30мл., с расширительной трубкой длиной 30 ±1см. Спроектированы для поддержания давления до 30 атм/бар и 35 атм/бар 7. Удлинительная линия высокого давления, размерами: 25, 50, 120 см 8. Краник высокого давления Краник высокого давления – с максимальным давлением до 1200 PSI. Стерилизация - этилен оксидом. Срок годности – 3 года.
вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника -2 вариант исполнения Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см -3 вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника; Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см -4 вариант исполнения Y - гемостаз: Стандарт, Тип щелчка c большим отверстием, Тип щелчка с удлинительной линией 25 cм; Игла для введения проводника - инструмент введения/тупоконечная игла Размер - G20 (10см); устройство для вращения проводника; Индефлятор (Прибор надува); Краник высокого давления; Удлинительная трубка высокого давления 25/50/120 см; Манифольд – 2, 3, 4, 5 ядер; Контрольный шприц – 10/12/20 мл
набор

ҚР-ММБ-5№114957
22 112,08
570
Guidewire бағыттағыш сымы, стерильді, бір рет қолданылады, өлшемдері: диаметрі (см): 0,018; 0,021; 0,025; 0,032; 0,035; 0,038; ұзындығы (см): 45; 60; 70; 75; 150; 170; 175; 180; 260: түзу, J-тәрізді және иілгіш ұштықтарымен
Бағыттаушы сымдардың өлшемдері 0.018-ден 0.063-ке дейін. Өткізгіштерде политетрафторэтиленнің жұқа бүрку қабаты бар, бұл бағыттаушы сымның катетер арқылы кедергісіз өтуіне мүмкіндік береді. Сым өткізгіштің өлшемдері: (дюйм) 0.18 ± 0.0010 ; 0.021 ± 0.0010; 0.025 ± 0.0020; 0.028 ± 0.0020; 0.32 ± 0.0020; 0.035 ± 0.0020; 0.038 ± 0.0020; ұзындығы - 40; 60; 70; 150; 170; 175; 180 260 см - ге дейін; ±2 см.Стерилизация-этилен оксиді. Жарамдылық мерзімі-5 жыл.
Стерильді, бір рет қолданылатын гидрофильді жабыны бар және онсыз бағыттағыш сым
дана

РК-ИМН-5№114957
22 112,08
570
Направляющая проволока Guidewire,стерильная,однократного применения, размерами: диаметром (см): 0,018; 0,021; 0,025; 0,032; 0,035; 0,038;длиной (см): 45; 60; 70; 75; 150; 260: с прямым, J-образным и гибким наконечником
Диапазон размеров направляющих проволок составляет от 0.018" до 0.063". Проводники имеют тонкий слой напыления из политетрафторэтилена , что позволяет направляющей проволоке беспрепятственно продвигаться через катетер. Размеры проволочного проводника: (дюйм) 0.18 ± 0.0010 ; 0.021 ± 0.0010; 0.025 ± 0.0020; 0.028 ± 0.0020; 0.32 ± 0.0020; 0.035 ± 0.0020; 0.038 ± 0.0020; длина - 40; 60; 70; 150; 170; 175; 180 до 260 см; ±2 см. Стерилизация - этилен оксидом. Срок годности - 5 лет.
Направляющая проволока с гидрофильным покрытием и без, стерильный однократного применения
штука

ҚР-ММБ-5№114932
7 332,25
571
Нитрилді диагностикалық қолғаптар, өлшемдері: S, M, L, XL
Нитрилді диагностикалық қолғаптар нитрилден жасалады; қолғаптар вулканизация, сіңдіру, кептіру кезеңдерінен өтеді, содан кейін оларға қолдың пішіні беріледі. МБ бір реттік, опаланбаған, стерильді емес.
Нитрилді диагностикалық қолғаптар, өлшемдері: S, M, L, XL
дана
-
ҚР-ММБ-0№023788
13,82
572
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
Жүйенің құрамына мына элементтер кіреді: 1. Вакуумдық пробирка адаптері бар 50 мл донор желісі сынамаларын жинауға арналған контейнер 2. Инъекцияларға арналған порты мен "Luer" типті коннекторы бар донор желісі 3. Жеке сорғы (антикоагулянт) адаптері 4. "Spike" типті коннекторы бар антикоагулянт желісі 5. Қан сүзгіш камерасы -170мкм 6. Донор қысымының мониторы (DPM сүзгіш) 0,2мкм -1 дана, сырғымалы қысқышымен 7. Қосарлы сорғы адаптері 8. "Latham" типті қоңырау, 225мл 9. Плазма жинауға арналған контейнер (қапшық), 1000мл 10. Жүйе қысымының мониторы (SPM сүзгіш) 0,2мкм -1 дана, сырғымалы қысқышымен 11. Тромбоциттерге арналған бастапқы (резервтік) контейнер, 600мл 12. "Luer" типті коннекторымен және екі біріктірілген бактериялық сүзгіштерімен, ресуспензиялайтын ерітінді беру желісі 0,2мкм 13. Лейкоциттерді жоюға арналған сүзгіш, LRFXL 14. Сырғымалы қысқышымен, ауаны шығаруға арналған контейнер (қапшық), 90мл 15. Тромбоциттерді 7 күнге дейін сақтауға арналған контейнерлер (қапшықтар) (СРР), 1000мл-2 дана. 16. Ауа жинауға арналған контейнер (қапшық)/ОТП, 1000мл 17. "Syslock" типті сақтандырғышы бар 16G донор инесі 18. Қырылдауық қысқышы - 2 дана 19. Антикоагулянт тамшылатқышы 20. Бактериялық сүзгіш, 0,2 мкм 21. Сырғымалы қысқышымен, тромбоциттер сынамасын алуға арналған ампулалар – 2 дана. Контейнердің ыдыстары қалыңдығы 0,35 мм ПВХ үлбірден жасалған. Үлбір типі - TF Seta 3222. Үлбір мөлдір, созылғыш, үлбірдің беткейінде ыдыстың жабысқақтығына кедергі келтіретін бұдырлар бар. Тромбоциттерге арналған контейнер ыдыстары TF Satijn 3224 үлбірінен жасалған. Жүйе магистральдары созылғыш мөлдір ПВХ-дан жасалған және және дәнекерлегіштердің барлық түрлерінде герметикалануы мүмкін
Концентрацияланған немесе стандартты тромбоциттерді жинауға арналған бір реттік жүйе, стерильді
дана
ҚР-ММБ-5№019767
131 433,80
573
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
Қорғау дәрежесі: Қауіптілігі төмен деңгейдегі қатты және су негізіндегі аэрозольдерден қорғайтын респиратор маскасы Материалдар: Белдіктер: латекске тән тоқылған таңғыштар Мұрын қысқышы: мырышпен өңделген болат Сүзгі қабаты: полипропилен Клапан: полипропилен Клапан мембранасы: TPI Парафинді сүзгі пенетрациясы: 0,40% - шегі < 6% Тыныс алу кедергісі: 0,885 миллибар - шегі < 2,4 миллибар Дем шығару кедергісі: 1,145 миллибар - шегі < 3 миллибар Жұмыс орнындағы әсердің максималды шегі.
Қатты бөлшектерге арналған бір реттік респираторлар
дана
-

РК-ИМН-5№114932
7 332,25
571
Нитриловые диагностические перчатки, размерами: S, M, L, XL
Нитриловые диагностические перчатки изготавливаются из нитрила; перчатки проходят этапы вулканизации, пропитки, сушки, затем им придают форму руки. МИ одноразовое, неопудренное, нестерильное.
Нитриловые диагностические перчатки, размерами: S, M, L, XL
штука
РК-ИМН-0№023788
13,82
572
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
В состав системы входят следующие элементы: 1. Контейнер для сбора проб линии донора 50мл с адаптером под вакуумную пробирку 2. Линия донора с портом для инъекций и коннектором типа "Luer" 3. Адаптер одиночного насоса (антикоагулянта) 4. Линия антикоагулянта с коннектором типа "Spike" 5. Камера фильтра крови -170мкм 6. Монитор давления донора (фильтр DPM) 0,2мкм -1 шт. со скользящим зажимом 7. Адаптер двойного насоса 8. Колокол типа "Latham", 225мл 9. Контейнер (мешок) для сбора плазмы, 1000мл 10. Монитор давления системы (фильтр SPM) 0,2мкм -1 шт. со скользящим зажимом 11. Контейнер для тромбоцитов первичный (резервный), 600мл 12. Линия подачи ресуспендирующего раствора с коннектором типа "Luer" и двумя интегрированными бактериальными фильтрами, 0,2мкм 13. Фильтр для удаления лейкоцитов, LRFXL 14. Контейнер (мешок) для удаления воздуха со скользящим зажимом, 90мл 15. Контейнеры (мешки) для хранения тромбоцитов до 7 дней (СРР), 1000мл-2шт. 16. Контейнер (мешок) для сбора воздуха/ОТП, 1000мл 17. Игла донора 16G с предохранителем типа "Syslock" 18. Зажим храповой - 2 шт. 19. Капельница антикоагулянта 20. Фильтр бактериальный , 0,2 мкм 21. Ампулы для отбора проб тромбоцитов со скользящим зажимом – 2шт. Ңмкости контейнеров изготовлены из пленки ПВХ толщиной 0,35 мм. Тип пленки TF Seta 3222. ПлҰнка прозрачная, эластичная, на поверхности пленки имеется шероховатость, препятствующая слипаемости Ұмкости. Ңмкость контейнера для тромбоцитов изготовлена из пленки TF Satijn 3224. Магистрали системы выполнены из эластичного прозрачного ПВХ и могут быть загерметизированы на всех видах запаивателей
Одноразовая система для сбора концентрированных или стандартных тромбоцитов, стерильная
штука
РК-ИМН-5№019767
131 433,80
573
Одноразовые респираторы для твердых частиц
Степень защиты: Респираторная маска для защиты от твердых и аэрозолей на водной основе низкого уровня опасности Материалы: Ремешки: характерные латексные вязаные повязки Носовой зажим: сталь, обработанная цинком Фильтрующий слой: полипропиленовый Клапан: полипропилен Мембрана клапана: TPI Пенетрация парафинового фильтра: 0,40% - Предел <6% Сопротивление вдоху: 0,885 миллибар - Предел <2,4 миллибар Сопротивление выдоху: 1,145 миллибар - Предел <3 миллибар Максимальный предел воздействия на рабочем месте.
Одноразовые респираторы для твердых частиц
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№025564
1 055,86
574
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл ақ қақпағы бар қоспаларсыз AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл ақ қақпағы бар қоспаларсыз AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана

РК МИ (ИМН)-0№025564
1 055,86
574
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 2мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
58,89
575
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 4 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 4 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана

РК-ИМН-5№016032
58,89
575
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 4мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
58,89
576
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К3 ЭДТА-мен (ЭДТА үш калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, күлгін қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, К3 ЭДТА-мен (ЭДТА үш калий тұзы) гематологиялық зерттеулерге арналған, күлгін қақпақты
дана

РК-ИМН-5№016032
58,89
576
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 4 мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
67,40
577
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), Ашық-күлгін қақпағы 1 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), Ашық-күлгін қақпағы 1 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
68,39

РК-ИМН-5№016032
67,40
577
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 1мл
штука
РК-ИМН-5№016032
68,39

578
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), ашық күлгін қақпағы 2 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К2 ЭДТА (ЭДТА Қос калий тұзы), ашық күлгін қақпағы 2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
68,48
579

578
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 2 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
68,48
579

Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 6 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға, қоспаларсыз, көлемі 6 мл ақ қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
69,49
580
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, қоспаларсыз, ақ қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, қоспаларсыз, ақ қақпақты
дана
ҚР-ММБ-5№016032
73,52
581
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған.
Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар.
Пробирканың типі: 13х75мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 2 мл К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
75,56
582
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған.
Пробиркалардың құрамында қоспа жоқ.
Пробирканың типі:16х100мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
75,78
583
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 3 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған.
Пробирканың құрамында этилендиаминтетра-сірке қышқылының екі калийлі тұзы 1 мл қанға 1,2-2 мг бар
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 1 мл К3 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
81,14
584
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер (күлгін қақпақпен, көлемі 6 мл) үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған.
Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар.
Пробирканың типі: 13х100мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үшкалийлік тұзы) қақпағы бар гематологиялық зерттеулер (күлгін қақпақпен, көлемі 6 мл) үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана

Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 6мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 6мл
штука
РК-ИМН-5№016032
69,49
580
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 5мл
штука
РК-ИМН-5№016032
73,52
581
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 2мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 2мл
штука
РК-ИМН-5№016032
75,56
582
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 9мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, без добавок, с белой крышкой, 9мл
штука
РК-ИМН-5№016032
75,78
583
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 1мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 1мл
штука
РК-ИМН-5№016032
81,14
584
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 6 мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
85,59
585
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, көгілдір қақпақты
дана
ҚР-ММБ-5№016032
86,16

РК-ИМН-5№016032
85,59
585
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 3,5 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:9) для исследования системы гемостаза, с голубой крышкой, 3,5 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
86,16

586
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 9 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған.
Пробирканың құрамында 1 мл қанға 1,2-2 мг этилендиаминтетрасіркесу қышқылының екі калийлік тұз бар.
Пробирканың типі: 13х75мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 4
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған, көлемі 4 мл К2 ЭДТА (ЭДТА екікалийлік тұзы) ашық-күлгін қақпағы бар гематологиялық зерттеулер үшін AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
86,50
587
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,8% (1:4) натрий цитратымен Панченков әдісі бойынша ЭШЖ-ны анықтауға арналған, қара қақпақты, 2,4 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
88,62
588
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысу бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты өлшемі 3,5 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар, Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған.
Пробирканың түбінде жоғары сапалы инертті олефин гелі бар. Пробирканың ішкі қабырғалары құрғақ ұю активаторымен жабылған (SiO2 - кремний диоксиді),
Пробирканың типі: 13х75мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 3 ,5
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған, ұю активаторы мен сарысу бөлуге арналған гелі бар, сары қақпақты өлшемі 3,5 мл бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалар,
дана
ҚР-ММБ-5№016032
89,79
589
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы),
Пробирканың типі: 13х75мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 4
.Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, көлемі 4 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
90,00
590
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық түтіктері, ұю активаторы бар, қызыл қақпағы 6 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық түтіктері, ұю активаторы бар, қызыл қақпағы 6 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
90,80
591
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үш калий тұзы), күлгін қақпағы 3 мл
Веноздық қанды, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық түтіктері, гематологиялық зерттеулерге арналған К3 ЭДТА (үш калий тұзы), күлгін қақпағы 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
91,58
592
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 5 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, сары қақпақты, 5 мл
дана

586
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К2 ЭДТА (двукалиевая соль ЭДТА) для гематологических исследований, со светло-фиолетовой крышкой 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
86,50
587
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, 2,4мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,8% (1:4) для определения СОЭ по методу Панченкова, с черной крышкой, 2,4мл
штука
РК-ИМН-5№016032
88,62
588
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 3.5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 3.5мл
штука
РК-ИМН-5№016032
89,79
589
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
90,00
590
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
90,80
591
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 3мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с К3 ЭДТА (трехкалиевая соль) для гематологических исследований, с фиолетовой крышкой 3мл
штука
РК-ИМН-5№016032
91,58
592
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 5мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 5мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
91,70
593
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,2% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, ашық көгілдір қақпақты, 2 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, 3,2% (1:9) натрий цитратымен гемостаз жүйесін зерттеуге арналған, ашық көгілдір қақпақты, 2 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
92,17

РК-ИМН-5№016032
91,70
593
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия цитратом 3,2% (1:9) для исследования системы гемостаза, со светло-голубой крышкой, 2 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
92,17

ҚР-ММБ-5№016032
121,79
605
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, көлемі 8 мл сары қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың түбінің құрамында жоғары сапалы инертті олефиндік гель бар. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы),
Пробирканың типі: 16х100мм
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған қан ұюын белсендіргішпен және сарысуды бөлуге арналған гельмен, көлемі 8 мл сары қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
123,10
606
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, иммуногематология мен плазманың жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесімен, ашық сары қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, иммуногематология мен плазманың жасушаларын ұзақ сақтауға арналған ACD/CPDA жүйесімен, ашық сары қақпақты, 6 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
133,89
607
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. . Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған.
Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар
Пробирканың типі: 13х100мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 6
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 6 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
136,95
608
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың құрамында литий гепариннің реагенті бар
Пробирканың типі: 16х100мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 9
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана
ҚР-ММБ-5№016032
139,64
609
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, плазмадағы глюкозаны өлшеуге арналған натрий фториді және калий, 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
140,93
610
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробиркалардың ішкі қабырғасы ұюдың құрғақ белсендіргішімен қапталған (SiO2 – кремнийдің қостотығы),
Пробирканың типі: 13х75мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 2 мл қызыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар.
дана

РК-ИМН-5№016032
121,79
605
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 8 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания и гелем для разделения сыворотки, с желтой крышкой 8 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
123,10
606
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы, со светло-желтой крышкой, 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с системой ACD/CPDA для иммуногематологии и длительного хранения клеток плазмы, со светло-желтой крышкой, 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
133,89
607
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 6мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 6мл
штука
РК-ИМН-5№016032
136,95
608
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 9мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином для получения плазмы, с зеленой крышкой, 9мл
штука
РК-ИМН-5№016032
139,64
609
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
140,93
610
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 2 мл
штука

ҚР-ММБ-5№016032
143,19
611
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, ұю активаторымен, қызыл қақпақты, 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
146,65

РК-ИМН-5№016032
143,19
611
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 3 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с активатором свертывания, с красной крышкой 3 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
146,65

ҚР-ММБ-5№016032
169,16
616
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты, 3 мл
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты, 3 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
201,11

РК-ИМН-5№016032
169,16
616
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло-зеленой крышкой, объемом 3мл.
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, объемом 3мл.
штука
РК-ИМН-5№016032
201,11

ҚР-ММБ-5№016032
247,18
622
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 9 мл жасыл қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар. Пробиркалар жеңіл, мөлдір, полиэтилентерефталат пластиктен жасалған. Қақпақтары полипропиленнен (16 типі), полиэтиленнен (13 типі) жасалған. . Резеңке тығын бутилкаучуктен жасалған, геможұқтырмайтын репеллентпен силикондалған. Пробирканың құрамында 2-ден 4 мг-ге дейін натрий фториді бар, 1 мл қанға 1-ден 3 мг-ге дейін калий моногидраты оксалаты бар.
Пробирканың типі: 13х75мм
Үлгінің стандартты көлемі (мл): 2
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын жинауға және сақтауға арналған, плазма алуға арналған гепаринмен литийден, көлемі 2 мл сұр қақпағы бар AVATUBE бір реттік стерильді вакуумдық пробиркалар
дана
ҚР-ММБ-5№016032
278,29
623
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, натрий гепаринімен плазманы алуға арналған, айқын жасыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, натрий гепаринімен плазманы алуға арналған, айқын жасыл қақпақты, көлемі 1 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
280,60
624
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, көлемі 1 мл-ден 9 мл-ге дейін
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты
Вена қанын, қан плазмасын, қан сарысуын алуға және сақтауға арналған бір реттік стерильді AVATUBE вакуумдық пробиркалары, литий гепарині және гельмен плазманы алуға арналған, ашық жасыл қақпақты, 6 мл
дана
ҚР-ММБ-5№016032
334,57
625

РК-ИМН-5№016032
247,18
622
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 2 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия фторидом и калия оксалатом для измерения глюкозы в плазме, с серой крышкой 2 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
278,29
623
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для пополнения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 4 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с натрия гепарином для пополнения плазмы, с ярко-зеленой крышкой 4 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
280,60
624
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, объемом от 1 мл до 9 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 6 мл
Одноразовые стерильные вакуумные пробирки AVATUBE для забора и хранения венозной крови, плазмы крови, сыворотки крови, с лития гепарином и гелем для получения плазмы, со светло- зеленой крышкой, 6 мл
штука
РК-ИМН-5№016032
334,57
625

HyperGlide (Hyperform) окклюзиялық баллонды жүйе, баллонның диаметрі: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; ұзындығы 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
Окклюзиялық баллонды жүйе — нәтижесінде баллонды толтыру мүмкін болатын орталықтық қуысты жабуға арналған диаметрі 0,010” өткізгішті енгізуді талап ететін бір қуысты баллонды катетер. Өткізгіштің өлшемі 10 см дистальді платинадан жасалған спираль тәрізді ұштығы катетердің ұштығына немесе одан тысқары жылжығанда, толтыруға арналған тесік жабылады, ол баллонға катетердің бүйірлік тесіктері арқылы толуына мүмкіндік береді. Окклюзиялық баллонды жүйе мына өлшемде қолжетімді - ұзындығы 7 мм -ден 30 мм дейін, диаметрі 3 мм, 4 мм, 5 мм және 7 мм.
HyperGlide (Hyperform) окклюзиялық баллонды жүйе, баллонның диаметрі: 3 мм, 4 мм, 5 мм, 7 мм; ұзындығы 7 мм, 10 мм, 15 мм, 20 мм, 30 мм
дана
1. Окклюзиялық баллонды катетер HyperGlide (Hyperform) баллон диаметрі: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; ұзындығы 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм;
2. Гидрофильді өткізгіш X-pedion™ диаметрі 0,010” (0,25мм); ұзындығы: 200 см
ҚР-ММБ-5№014729
330 704,47
626
Омк 1 стерильді көз тамшылары, 10 мл
Омк 1, стерильді көз тамшылары, 10 мл. Тамшылардың құрамы: гиалурон қышқылы 0,2%, цитиколин мононатрий тұзы 2%, натрий фосфаты моногидраты, натрий дигидрофосфаты додекагидраты, натрий хлориді, бензалконий хлориді, инъекцияға арналған су. Гиалуран қышқылы шырышты қабықты майланған, ылғалданған және қорғалған күйінде сақтай отырып, жас қабықшасының тұрақтылығын жақсарту үшін пайдалы ерітінділердің мукомиметикалық, мукоадгезивті және тұтқыр эластикалық қасиеттерін арттырады. Сонымен қатар, құрамында гиалурон қышқылы бар ерітінділер көздің қабығы мен эпителий конъюнктивасы зақымданған жағдайда көз бетін қалпына келтіруге қолайлы микро орта жасай алады. Omk 1-де цитиколиннің болуы глаукома сияқты дегенеративті көз патологиялары салдарынан зақымдалған жасуша мембраналарының тұтастығын қалпына келтіруде қолайлы құрылымдық қолдау көрсетеді.
Омк 1 стерильді көз тамшылары, 10 мл
құты
ҚР-ММБ-5№114961
4 117,47
627
ҰМК 2, стерильді көз тамшылары, 10мл
Омк 2, стерильді көз тамшылары, 10 мл. Тамшылардың құрамы: гиалурон қышқылы 0.2%, цитиколин мононатрий тұзы 2%, цианокобаламин (В12 витамині), натрий фосфаты моногидраты, натрий дигидрофосфаты додекагидраты, натрий хлориді, бензалконий хлориді, инъекцияға арналған су. Гиалурон қышқылы шырышты қабықты майланған, ылғалданған және қорғалған күйінде сақтай отырып, жас үлдірінің тұрақтылығын жақсарту үшін пайдалы ерітінділердің мукомиметикалық, мукоадгезивті және тұтқыр эластикалық қасиеттерін арттырады. OMK 2-де цитиколиннің болуы бастапқы диабеттік ретинопатия сияқты көздің дегенеративті аурулары салдарынан зақымдалған жасуша мембраналарының тұтастығын қалпына келтіруде қолайлы құрылымдық қолдау көрсетеді. Цианокобаламин (В12 дәрумені) қабақтың эпителий жасушаларының өсуіне ықпал етеді, сонымен қатар жасушаларды бос радикалдардың әсерінен қорғайды.

Окклюзионная баллонная система HyperGlide (Hyperform) с диаметром баллона: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; длиной 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
Окклюзионная баллонная система - это однопросветный баллонный катетер, требующий введения проводника диаметром 0,010" для перекрытия центрального просвета, в результате чего станет возможным наполнение баллона. Когда дистальный платиновый спиралевидный наконечник проводника размером 10 см продвинется к наконечнику катетера или за его пределы, произойдет перекрытие отверстий для наполнения, что позволит баллону наполниться через боковые отверстия катетера. Окклюзионная баллонная система доступна в размерах - длиной от 7 мм до 30 мм, диаметром 3 мм, 4 мм, 5 мм и 7 мм.
Окклюзионная баллонная система HyperGlide (Hyperform) с диаметром баллона: 3 мм, 4мм, 5 мм, 7мм; длиной 7мм, 10мм, 15мм, 20мм, 30мм
штука
РК-ИМН-5№014729
330 704,47
626
Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл
Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл. Состав капель: гиалуроновая кислота 0,2%, цитиколина мононатриевая соль 2%, натрия фосфата моногидрат, натрия дигидрофосфата додекагидрат, натрия хлорид, бензалкония хлорид, вода для инъекций. Гиалоурановая кислота повышает мукомиметические, мукоадгезивные и вязкоэластичные свойства растворов, полезные для улучшения стабильности слезной пленки, сохраняя слизистую оболочку смазанной, увлажненной и защищенной. Кроме того, растворы, содержащие гиалуроновую кислоту способны создавать благоприятную микросреду для восстановления глазной поверхности в случаях повреждения роговицы и конъюнктивы эпителия. Наличие цитиколина в Омк 1 оказывает благоприятную структурную поддержку в восстановлении целостности клеточных мембран, поврежденных вследствие дегенеративных глазных патологий, таких как глаукома.
Омк 1, капли глазные стерильные, 10 мл
флакон
РК-ИМН-5№114961
4 117,47
627
Омк 2, капли глазные стерильные, 10мл
Омк 2, капли глазные стерильные, 10 мл. Состав капель: кислота гиалуроновая 0.2%, цитиколина мононатриевая соль 2%, цианокобаламин (витамин В12), натрия фосфата моногидрат, натрия дигидрофосфата додекагидрат, натрия хлорид, бензалкония хлорид, вода для инъекций. Гиалуроновая кислота повышает мукомиметические, мукоадгезивные и вязкоэластичные свойства растворов, полезные для улучшения стабильности слезной пленки, сохраняя слизистую оболочку смазанной, увлажненной и защищенной. Наличие цитиколина в ОМК 2 оказывает благоприятную структурную поддержку в восстановлении целостности клеточных мембран, поврежденных вследствие дегенеративных заболеваний глаз, таких как начальная диабетическая ретинопатия. Цианокобаламин (витамин В12) способствует росту эпителиальных клеток роговицы, а также защищает клетки от воздействия свободных радикалов.

ҰМК 2, стерильді көз тамшылары, 10мл
құты
ҚР-ММБ-5№114962
4 704,55
628
Тоқылмаған материалдан жасалған, абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" негізгі жиынтығы - КОБ-29
Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді "Нәрия" негізгі жиынтығы - КОБ-29 1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана.
2. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 90см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана.
3. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
4. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана.
5. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
6. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
7. Операциялық лента 10 x 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана.
дана
1. Құрал үстеліне арналған біріктірілген қаптама 80 х 145см, ауд. 30 г/м кв. - 1 дана. 2. Адгезивтік жиекті ақжайма 80 х 90см, ауд. 40 г/м кв. - 2 дана. 3. Операциялық үстелге арналған ақжайма 160 х 190см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 4. Қағаз сүрткі 33 х 33см - 4 дана. 5. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 180см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 6. Адгезивтік жиекті ақжайма 160 х 240см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана. 7. Операциялық лента 10 x 50см, ауд. 40 г/м кв. - 1 дана
ҚР-ММБ-5№020302
3 722,38
629
ОЦМ BSS Сұйықтық цитологияға арналған бекіткіш ерітінді
Этил, изопропил спирттеріне және ацетонға тән аралас әлсіз иісті, түссіз, мөлдір сұйықтық, құрамында бөгде бөлшектер жоқ. Бұйымның құрамы: этил спирті, изопропил спирті, бидистильденген су, ацетон. 2-30 С температура аралығында сақтау. Мұздатып қатыруға және 30 С-тан жоғары температура әсеріне ұшыратуға болмайды.
ОЦМ BSS Сұйықтық цитологияға арналған бекіткіш ерітінді
жинақ

Омк 2, капли глазные стерильные, 10мл
флакон
РК-ИМН-5№114962
4 704,55
628
Основной комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-29
Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); ламинированное нетканое полотно (РЕ+РР).
Основной комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций, одноразовый, стерильный - КОБ-29, 1.Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 х 145см, пл. 30 г/м кв. - 1 шт. 2. Простыня с адгезивным краем 80 х 90см, пл. 40 г/м кв. - 2 шт. 3. Простыня на операционный стол 160 х 190см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 4. Салфетки бумажные 33 х 33см - 4 шт. 5. Простыня с адгезивным краем 160 х 180см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 6. Простыня с адгезивным краем 160 х 240см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт. 7. Лента операционная 10 х 50см, пл. 40 г/м кв. - 1 шт.
штука
РК-ИМН-5№020302
3 722,38
629
ОЦМ BSS Фиксирующий раствор для жидкостной цитологии
Бесцветная, прозрачная жидкость без посторонних частиц, имеет слабовыраженный смешанный запах, характерных для этилового, изопропилового спиртов и ацетона. Состав изделия: этиловый спирт, изопропиловый спирт, ацетон, вода бидистилированная. Хранить в пределах температуры 2-30 С. Замораживание и воздействие температуры свыше 30 С не желателен.
ОЦМ BSS Фиксирующий раствор для жидкостной цитологии
набор

ҚР-ММБ-5№019673
17 462,50
630
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған ОЦМ FOB жедел-тесті
ОЦМ FOB жедел-тесті - нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған тест. Дәрігерлер бөлмесінде және зертханаларда жүргізілетін, пробиркадағы талдауға негізделген, нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған иммунохроматография және карта түріндегі жедел-талдау. Бұл тестті күнделікті медициналық тексерулерде, алғашқы тексерулерде, диспансерлік тексеруде қан кетуді анықтауда және тоқ ішек пен тік ішектің рентгеноскопиясында немесе кез келген ағзаның гастроинтестинальді қан кетулерінде пайдаланылу ұсынылады. ОЦМ FOB жедел-тестінің құрамында моноклональді анти-гемоглобинмен антиген-антидене кешені гемоглобиннің түрі бар адамның нәжісінде гемоглобинді анықтауға арналған иммунохроматографиялық тестті ұлғайтатын коллоидты алтын бар. Иммунноглобин G коллоидты алтын байланысқан төсемеде қосылады. Қоспа сынақ аумағына нитроцеллюлозалық жарғақшаға жылжуы тиіс, мұнда басқа иммобилизацияланған моноклональді анти-гемоглобин Иммунноглобин G бар, содан соң сэндвич типті байланыспен боялған түрін қалыптастырады (антигемоглобин G коллоидты алтын гемоглобин антигемоглобин Иммунноглобин G).Тест нәтижелері қандай да бір арнайы құралдың көмегінсіз көзбен шолу арқылы анықталған. Ендірілген сапаны бақылау - Гваяков сынамасымен салыстырғанда гемоглобинді анықтау бойынша дәлдігі жоғары - эндоскопиямен түзету* "Сезімталдығы - 100% "Спецификалығы - 99% - Нәтижесі 5-10 мин - Нәжістегі гемоглобинді анықтау үшін бір қадамдық талдауға арналған жинақ - Үлгіні алатын түтікті пайдалану: көп реттік үлгі алу қабілеті Әр құрылғы: алтынды қосуды қамтиды: моноклональді анти-гемоглобин (тышқанның) - коллоидты алтынды қосу. 0.25+\-0.05 мг. Тест желісі: моноклональді анти-гемоглобин (тышқанның) 0.4+\-0.08 мг. Бақылау желісі: поликлональді тышқанға қарсы IgG (ешкінің) 0.6+\-0.12 мг. Нитроцеллюлозалық жарғақша (25+\-0.5) мм*(4+\0.8)мм. Қосылыстарға арналған төсеме (7+\-1.4)мм*(4+\-0.8)мм. Үлгілерге арналған төсеме (28+\-3.6) мм*(4+\-0.8)мм. Әр түтік мыналарды қамтиды: Тритон Х-100, 0.8%. Трис-НС1 (100мМ), 2 мл. натрий азиді 0.1%. Сақтау температурасы 2°С~28°С. Бөлме температурасында (2-28°С). Құрғақ жерде сақтау керек. Қаптамасының құрамында: -Тестілік құрылғы, -Қолдану жөніндегі нұсқаулық - сынамаға арналған түтік, соның ішінде талдауды сұйылтқыш (2мл)
Нәжістегі жасырын қанды сапалы анықтауға арналған ОЦМ FOB жедел-тесті
жинақ

РК-ИМН-5№019673
17 462,50
630
ОЦМ FOB экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
ОЦМ FOB экспресс - тест для качественного определения скрытой крови в кале. Экспресс-анализ кала на скрытую кровь карточного типа и иммунохоматография, основанная на анализе в пробирке для качественного обнаружения скрытой крови в кале, проводимым в лабораториях и кабинетах врачей. Данный тест рекомендуется использовать при повседневных медицинских осмотрах, при первичных осмотрах, диспансером обследования на обнаружение кровотечений и рентгеноскопии при раке ободочной и прямой кишки или гастроинтестинальных кровотечениях любого органа. ОЦМ FOB экспресс - тест содержит коллоидное золото увеличивающий, иммунохроматографический тест для определения гемоглобина в человеческом фекалии, содержащий формы гемоглобина комплекс антиген - антитело с моноклональными анти-гемоглобином Иммунноглобин G коллоидное золото сливается в связанной прокладке. Смесь должна перемещаться в нитроцеллюлозную мембрану в область испытания, где есть другой иммобилизованный моноклональный анти-гемоглобином Иммунноглобин G и затем формирует окрашенную форму со связью типа сэндвич (антигемоглобин G коллоидное золото гемоглобин антигемоглобин Иммунноглобин G). Результаты теста визуально определены без использования какого либо специального инструмента. Встроенный контроль качества - Высокая точность по определению гемоглобина по сравнению с Гваяковой пробы - Корреляция с эндоскопией* "Чувствительность - 100% "Специфичность - 99% - Результат за 5-10 мин - Набор для одношагового анализа для определения гемоглобина в кале - Использование трубки забора образца: многократная способность взятая образца Каждое устройство включает: cоединение золота: моноклональный анти-гемоглобин (от мыши) - соедение коллоидного золота. 0.25+\-0.05 мг. Линия теста: моноклональный анти-гемоглобин (от мыши) 0.4+\-0.08 мг. Линия контроля: поликлональный анти-мышиный IgG (из козы) 0.6+\-0.12 мг. Нитроцеллюлозные мембраны (25+\-0.5) мм*(4+\0.8)мм. Прокладка для соединений (7+\-1.4)мм*(4+\-0.8)мм Прокладка для образцов (28+\-3.6) мм*(4+\-0.8)мм Каждая трубка включает: Тритон Х-100, 0.8%. Трис-НС1 (100мМ), 2 мл. Азид натрия 0.1%. Температура хранения 2°С~28°С. При комнатной температуре (2-28°С). Хранить в сухом месте. Упаковка содержит: -Тестовое устройство, -Инструкция к применению -трубка для пробы, в том числе разбавитель анализа (2мл)
ОЦМ FOB экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
комплект

ҚР-ММБ-5№011731
1 495,00
631
Derma-Tex диагностикалық, тексеретін, латексті, текстураланған, опаланбаған, стерильді қолғаптар, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) қаптамада № 1
Қолғаптар - бес саусақты, тігіссіз, жиектері ширатылып оралған, опаланбаған, сыртқы беткейі текстураланған, стерильді. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Derma-Tex диагностикалық, тексеретін, латексті, текстураланған, опаланбаған, стерильді қолғаптар, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) қаптамада № 1
жұп

РК-ИМН-5№011731
1 495,00
631
Перчатки "Derma-Tex" диагностические, смотровые, латексные, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) в упаковке № 1
Перчатки – пятипалые, бесшовные с краями, закатанными в венчик, без пудры, из натурального латекса, c текстурированной наружной поверхностью, стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Derma-Tex" диагностические, смотровые, латексные, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL) в упаковке № 1
пара

ҚР-ММБ-5№019680
159,60
632
Exam-Smooth диагностикалық, стерильді, тегіс, опаланған, латексті, тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
Диагностикалық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді, бес саусақты тігіссіз, жиектері ширатылып оралған тексеру қолғаптары. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Exam-Smooth диагностикалық, стерильді, тегіс, опаланған, латексті, тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
жұп

РК-ИМН-5№019680
159,60
632
Перчатки "Exam-Smooth" диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
Перчатки диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, пятипалые бесшовные с краями, закатанными в венчик. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Exam-Smooth" диагностические, смотровые, латексные, гладкие, опудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
пара

ҚР-ММБ-5№019636
133,00
633
Nitrile-Tex диагностикалық, нитрилді, текстураланған, опаланбаған, стерильді тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
Қолғаптар бес саусақты, тігіссіз, жиектері ширатылып оралған, опаланбаған, сыртқы беткейі текстураланған нитрилден жасалған, стерильді. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Nitrile-Tex диагностикалық, нитрилді, текстураланған, опаланбаған, стерильді тексеру қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), қаптамада № 1
жұп

РК-ИМН-5№019636
133,00
633
Перчатки "Nitrile-Tex" диагностические, смотровые, нитриловые, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
Перчатки пятипалые бесшовные с краями, закатанными в венчик, неопудренные, сделаны из нитрила с текстурированной поверхностью, стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Nitrile-Tex" диагностические, смотровые, нитриловые, текстурированные, неопудренные, стерильные, размерами: 5-6 (XS), 6,5 (S), 7-7,5 (M), 8-8,5 (L), 9-10 (XL), в упаковке № 1
пара

ҚР-ММБ-5№019669
259,35
634
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды .

РК-ИМН-5№019669
259,35
634
Перчатки "Surgical-Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical- Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.

Қосарлы, латексті, текстурирленген, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Double" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
жұп
ҚР-ММБ-5№015976
1 397,47
635
Гинекологиялық, латексті, тегіс, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, "Surgical- Gin" қолғаптары (ұзын манжетасымен) қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Гинекологиялық, латексті, тегіс, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, "Surgical- Gin" қолғаптары (ұзын манжетасымен) қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды
Гинекологиялық, латексті, тегіс, опаланбаған, стерильді, өлшемдері 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, "Surgical- Gin" қолғаптары (ұзын манжетасымен) қаптамада 1 жұп, 50 жұп
жұп

Перчатки "Surgical-Double" двойные латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, 50 пар
пара
РК-ИМН-5№015976
1 397,47
635
Перчатки "Surgical-Gin" гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
Перчатки "Surgical- Gin" гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.
Перчатки "Surgical-Gin" гинекологические (с высокими манжетами) латексные гладкие неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0 в упаковке 1 пара, в коробке 50 пар
пара

ҚР-ММБ-5№015974
848,23
636
Микрохирургиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical-Microtex" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Микрохирургиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical-Microtex" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек.

РК-ИМН-5№015974
848,23
636
Перчатки "Surgical-Microtex" микрохирургические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical-Microtex" микрохирургические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей.

Микрохирургиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical-Microtex" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
жұп
ҚР-ММБ-5№015975
402,86
637
Ортопедиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Ort" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
Ортопедиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Ort" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп. Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 85% аспайтын, 0°С-ден +25 °С-ге дейінгі температурада сақтау керек. Тікелей түсетін күн сәулесінен сақтау керек. Жарамдылық мерзімі: 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды.
Ортопедиялық, латексті, стерильді, текстурирленген, опаланбаған, өлшемдері 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, "Surgical- Ort" қолғаптары, қаптамада 1 жұп, 50 жұп
жұп

Перчатки "Surgical-Microtex" микрохирургические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами 6.0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0, в упаковке 1 пара, 50 пар
пара
РК-ИМН-5№015975
402,86
637
Перчатки "Surgical-Ort" ортопедические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, в упаковке 1 пара, 50 пар
Перчатки "Surgical- Ort" ортопедические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, в упаковке 1 пара, 50 пар. Хранить при температуре от 0°С до +25 °С, при относительной влажности воздуха не выше 85%. Беречь от прямых солнечных лучей. Срок годности: 3года. Не применять после истечения срока годности.
Перчатки "Surgical-Ort" ортопедические латексные текстурированные неопудренные стерильные, размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, в упаковке 1 пара, 50 пар
пара

ҚР-ММБ-5№015972
418,91
638
Surgical-Smooth хирургиялық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді қолғаптар, өлшемдері:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 қаптамада №1,№50
Хирургиялық, стерильді, опаланған қолғаптар, анатомиялық пішіні және ұзын манжетасы бар. Стерилизация газ әдісімен этиленоксидті қолдану арқылы жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Surgical-Smooth хирургиялық, латексті, тегіс, опаланған, стерильді қолғаптар, өлшемдері:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 қаптамада №1,№50
жұп

РК-ИМН-5№015972
418,91
638
Перчатки "Surgical-Smooth" хирургические, латексные,гладкие,опудренные,стерильные,размерами:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 в упаковке №1,№50
Перчатки хирургические, стерильные, опудренные, имеют анатомическую форму и длинную манжету. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Surgical-Smooth" хирургические, латексные,гладкие,опудренные,стерильные,размерами:6; 6,5; 7; 7,5; 8; 8,5; 9 в упаковке №1,№50
пара

ҚР-ММБ-5№019635
266,00
639
Хирургиялық, латексті, стерильді, текстураланған, опаланбаған "Surgical-Tex" қолғаптары, өлшемдері 6.0; 6,5; 7.0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0; қаптамада №1
Хирургиялық латексті бес саусақты тігіссіз жиегімен, ширатылып бұратылған, текстураланған анатомиялық пішінді опаланбаған стерильді қолғаптар. Стерилизация этилен тотығының газды әдісімен жүргізіледі. Бұйым стерильді қалпында, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі
Хирургиялық, латексті, стерильді, текстураланған, опаланбаған "Surgical-Tex" қолғаптары, өлшемдері 6.0; 6,5; 7.0; 7,5; 8,0; 8,5; 9,0; қаптамада №1
жұп

РК-ИМН-5№019635
266,00
639
Перчатки "Surgical-Tex" хирургические, латексные, стерильные, текстурированные, неопудренные, размерами 6,0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5;9,0; в упаковке № 1
Перчатки хирургические латексные пятипалые с бесшовными краями, закатанными в венчик, текстурированные анатомической формы неопудренные стерильные. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Перчатки "Surgical-Tex" хирургические, латексные, стерильные, текстурированные, неопудренные, размерами 6,0; 6,5; 7,0; 7,5; 8,0; 8,5;9,0; в упаковке № 1
пара

ҚР-ММБ-5№018591
245,49
640
Опаланған стерильді емес тегіс латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген.
Опаланған стерильді емес тегіс латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№018591
245,49
640
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные гладкие имеют гладкую поверхность.
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные нестерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№015706
106,40
641
Опаланған стерильді латексті тегіс PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген
Опаланған стерильді латексті тегіс PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№015706
106,40
641
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность
Перчатки диагностические латексные гладкие опудренные стерильные PANAGLOVES размерами:5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№015709
122,36
642
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Табиғи латекс, беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп
ҚР-ММБ-5№015704
127,68
643
Опаланбаған стерильді текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Табиғи латекс, беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді текстурирленген латексті PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№015709
122,36
642
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Натуральный латекс, текстурированная поверхность
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара
РК-ИМН-5№015704
127,68
643
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Натуральный латекс, текстурированная поверхность
Перчатки диагностические латексные текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№015664
147,63
644
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген.
Опаланбаған стерильді емес текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
жұп

РК-ИМН-5№015664
147,63
644
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность.
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные нестерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№015705
207,48
645
Опаланбаған стерильді текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: (XS) 5-6, (S) 6-7, (M) 7-8, (L) 8-9, (XL) 9-10
Жиектері ширатылған, латексті бес саусақты тігіссіз қолғаптар. Диагностикалық опаланған лакексті текстурирленген қолғаптардың беткейі текстурирленген
Опаланбаған стерильді текстурирленген нитрилді PANAGLOVES диагностикалық қолғаптары, өлшемдері: (XS) 5-6, (S) 6-7, (M) 7-8, (L) 8-9, (XL) 9-10
жұп

РК-ИМН-5№015705
207,48
645
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
Перчатки латексные пятипалые бесшовные с краями закатанными в венчик. Перчатки диагностические опудренные латексные текстурированные имеют текстурированную поверхность
Перчатки диагностические нитриловые текстурированные неопудренные стерильные PANAGLOVES размерами: 5-6 (XS), 6-7 (S), 7-8 (M), 8-9 (L), 9-10 (XL)
пара

ҚР-ММБ-5№015708
239,40
646
Стерильді емес тексеруге арналған табиғи латекстен жасалған опаланған Biohandix® медициналық қолғаптары №100
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Биоүйлесімді жүгері крахмалы USP-мен опаланған; - Микоорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғануды қамтамасыз етеді; - Білікті манжета киюді жеңілдетеді, сырғып кетуіне кедергі жасайды жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға жоғары қонымдылығы мен жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - - Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді емес тексеруге арналған табиғи латекстен жасалған опаланған Biohandix® медициналық қолғаптары №100, Өлшемі S
дана

РК-ИМН-5№015708
239,40
646
Перчатки медицинские из натурального латекса Biohandix® смотровые, опудренные, нестерильные №100
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Опудрены биосовместимым кукурузным крахмалом USP; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Высокая эластичность обеспечивает полную естественную посадку по руке и хорошую тактильную чувствительность; - Размеры XS, S, M, L, XL; - Срок годности: 5 лет-
Перчатки медицинские из натурального латекса Biohandix® смотровые, опудренные, нестерильные №100 размер S
штука

ҚР-ММБ-5№017237
68,47
649
Медициналық тексеруге арналған нитрилден жасалған стерильді емес текстураланған қолғаптар, модификациялары: опаланбаған Biohandix® PF, өлшемі: L қаптамада №100
Жоғары сапалы синтетикалық нитрилден жасалған; - Химиялық және биологиялық сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киюді жеңілдетеді, шиыршықталуға кедергі келтіреді және жақсы бекуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толық қалыпты орналасуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Текстураланған беткей (қолғаптар алақанда немесе саусақтарда текстураланған) жоғары ылғалдылық жағдайындағы жұмыс барысында құралдарды сенімді ұстауды және ұстап тұруды қамтамасыз етеді; - Опаның болмауы – жүгері крахмалы (опаланбаған қолғаптарда) және арнайы өңдеу (хлорлау) аллергиялық реакциялар туындау мүмкіндігін елеулі төмендетеді; - Құрамында латекс жоқ, аллергиялық реакция туындатпайды; - Өлшемі XS, S, M, L, XL
Медициналық тексеруге арналған нитрилден жасалған стерильді емес текстураланған қолғаптар, модификациялары: опаланбаған Biohandix® PF, өлшемі: L қаптамада №100
дана

РК-ИМН-5№017237
68,47
649
Перчатки медицинские нитриловые смотровые нестерильные текстурированные, модификации: неопудренные Biohandix® PF, размерами: L в упаковке №100
Изготовлены из высококачественного синтетического нитрила; - Обеспечивают надежную химическую и биологическую защиту; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Высокая эластичность обеспечивает полную естественную посадку по руке и хорошую тактильную чувствительность; - Текстурированная поверхность (перчатки текстурированы на ладони или на пальцах) обеспечивает надежный захват и удержание инструментов при работе в условиях повышенной влажности; - Отсутствие пудры – кукурузного крахмала (у неопудренных перчаток) и специальная обработка (хлорирование) существенно уменьшают возможность возникновения аллергических реакций; - Не содержат латекс, не вызывают аллергическую реакцию; - Размеры XS, S, M, L, XL.
Перчатки медицинские нитриловые смотровые нестерильные текстурированные, модификации: неопудренные Biohandix® PF, размерами: L в упаковке №100
штука

ҚР-ММБ-5№017041
135,22
655
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері L
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері L
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
656
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері M
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері M
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
657
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері S
Сапасы жоғары табиғи латекстен жасалған; - Микроорганизмдерден, жағымсыз және қауіпті заттардан сенімді бөгеттік қорғанысты қамтамасыз етеді; - Білігі бар манжета киілуін жеңілдетеді, сырғып кетуін бөгейді және жақсы бекемделуін қамтамасыз етеді; - Жоғары созылғыштығы қолға толықтай табиғи қонымды болуын және жақсы тактильді сезімталдықты қамтамасыз етеді; - Алақаны мен саусақтарындағы текстураланған (бүдірлеу) беткейі жоғары ылғалдылық жағдайында жұмыс істегенде құралдарды сенімді қысуды және ұстауды қамтамасыз етеді; - Опаның (жүгері крахмалының) болмауы мен арнайы өңделуі (хлорлануы) аллергиялық реакцияның өту ықтималдығын елеулі төмендетеді. - Өлшемдері XS, S, M, L, XL. - Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Табиғи латекстен жасалған, тексеруге арналған, опаланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, текстураланған Biohandix® PF медициналық қолғаптары, өлшемдері S
дана
ҚР-ММБ-5№017236
82,02
658
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
дана
ҚР-ММБ-5№015803
130,02
659
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
дана
ҚР-ММБ-5№015803
130,02
660
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,5
дана
ҚР-ММБ-5№015803
130,02
661
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,0
- Химиялық және биологиялық сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді;
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,0
дана
ҚР-ММБ-5№015803
130,02
662
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix PF опаланбаған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 8,5
дана

РК-ИМН-5№017041
135,22
655
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами L
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами L
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
656
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами M
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами M
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
657
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами S
Изготовлены из натурального латекса высокого качества; - Обеспечивают надежную барьерную защиту от микроорганизмов, нежелательных и опасных веществ; - Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию; - Вы
Перчатки медицинские смотровые из натурального латекса Biohandix® PF, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, текстурированные, размерами S
штука
РК-ИМН-5№017236
82,02
658
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 6,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 6,5
штука
РК-ИМН-5№015803
130,02
659
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,0
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,0
штука
РК-ИМН-5№015803
130,02
660
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 7,5
штука
РК-ИМН-5№015803
130,02
661
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 8,0
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 8,0
штука
РК-ИМН-5№015803
130,02
662
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 8,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix PF неопудренные стерильные, размером: 8,5
штука

147,64
664
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6,5
дана
ҚР-ММБ-5№015803
147,64
665
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
Табиғи латекстен дайындалған, анатомиялық формасы бар, жоғары тактильді сезімталдықты және құралдардың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді.
Табиғи латекстен жасалған Biohandix опаланған стерильді, медициналық хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 7,0
дана
ҚР-ММБ-5№015803

147,64
664
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 6,5
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 6,5
штука
РК-ИМН-5№015803
147,64
665
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 7,0
Изготовлены из натурального латекса, имеют анатомическую форму, обеспечивают высокую тактильную чувствительность и надежный захват инструментов.
Перчатки медицинские хирургические из натурального латекса Biohandix опудренные неопудренные стерильные, размером: 7,0
штука
РК-ИМН-5№015803

ҚР-ММБ-5№015803
147,64
668
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
Қолғаптарды табиғи каучук немесе нитрильді латекс негізіндегі немесе бутадиен-стирольді каучук сополимері негізіндегі қоспадан, бутадиен-стирол сополимері негізіндегі каучукті эмульсиядан немесе термоэластопласт ерітіндісінен дайындайды
Стерильді емес латексті хирургиялық қолғаптар, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
жұп
ҚР-ММБ-5№015707
212,80

РК-ИМН-5№015803
147,64
668
Перчатки хирургические латексные нестерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6. 5,7. 0,7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
Перчатки изготавливают из смеси на основе натурального каучука или нитрильного латекса, или на основе сополимера бутадиен-стирольного каучука, каучуковой эмульсии на основе сополимера бутадиен-стирола или раствора термоэластопласта.
Перчатки хирургические латексные нестерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6. 5,7. 0,7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
РК-ИМН-5№015707
212,80

669
Стерильді латексті PANAGLOVES хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
Анатомиялық формадағы және манжетінің ұзындығы 280 мм латексті хирургиялық қолғаптар. Сапасы және сыртқы түрі бойынша МЕМСТ 52238-2004 сай келеді
Стерильді латексті PANAGLOVES хирургиялық қолғаптары, өлшемдері: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0, анатомиялық формадағы ұзын манжетасымен
жұп
ҚР-ММБ-5№015703
246,05
670
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" пилотка-қалпағы
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" пилотка-қалпағы
дана
дана
ҚР-ММБ-5№016177
77,50
671
Нәрия медициналық бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Нәрия медициналық бұласырлары жабысқақ желім қабаты бар әр түрлі материалдардан жасалған негіз-төсеніштер; тоқылмаған матадан жасалған сіңіргіш жастықшалар; сіңіретін қабатқа арналған қорғаныш жабын-жастықшалар; жабысқақ қабатты қорғауға арналған тегіс қағаз жабындар түріндегі бекіткіш бөлігін қамтитын тік бұрышты пішінді біріктірілген бұйым болып табылады. Негізгі материал ретінде келесі материалдар қолданылуы мүмкін: адгезивті тоқылмаған материал, адгезивті тоқылмаған материал-жібекті алмастырғыш, адгезивті полиэтиленді тесілген үлбір, адгезивті созылғыш мақта -мата, адгезивті полимер үлбір. Желімді жабын: термобалқымалы желім. Жастықша: тоқылмаған мата - спанлейс (вискоза + полиэфир). Сіңіргіш қабатқа-жастықшаға арналған қорғаныс жабыны: полиэфирлі текстураланған жіптер (DTY). Негіз материалына жағылған желім қабатына арналған қорғағыш қағаз жабын.
Тоқыма емес негіздегі Нәрия медициналық бұласырлары, өлшемі 19мм х 72мм
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" медициналық бұласырлары, өлшемдері: 19мм х 72мм
ҚР-ММБ-5№019703
7,93
672
Нәрия медициналық бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Нәрия медициналық бұласырлары жабысқақ желім қабаты бар әр түрлі материалдардан жасалған негіз-төсеніштер; тоқылмаған матадан жасалған сіңіргіш жастықшалар; сіңіретін қабатқа арналған қорғаныш жабын-жастықшалар; жабысқақ қабатты қорғауға арналған тегіс қағаз жабындар түріндегі бекіткіш бөлігін қамтитын тік бұрышты пішінді біріктірілген бұйым болып табылады. Негізгі материал ретінде келесі материалдар қолданылуы мүмкін: адгезивті тоқылмаған материал, адгезивті тоқылмаған материал-жібекті алмастырғыш, адгезивті полиэтиленді тесілген үлбір, адгезивті созылғыш мақта -мата, адгезивті полимер үлбір. Желімді жабын: термобалқымалы желім. Жастықша: тоқылмаған мата - спанлейс (вискоза + полиэфир). Сіңіргіш қабатқа-жастықшаға арналған қорғаныс жабыны: полиэфирлі текстураланған жіптер (DTY). Негіз материалына жағылған желім қабатына арналған қорғағыш қағаз жабын.
Тоқыма емес негіздегі Нәрия медициналық бұласырлары, өлшемі 25мм х 72мм
дана
Тоқылмаған негіздегі "Нәрия" медициналық бұласырлары, өлшемдері: 25мм х 72мм

669
Перчатки хирургические латексные стерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
Перчатки хирургические латексные имеют анатомическую форму и длину манжеты 280 мм. По качеству и внешнему виду соответствуют ГОСТ Р 52238-2004
Перчатки хирургические латексные стерильные PANAGLOVES размерами: 6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0, 8.5, 9.0 с длинной манжетой анатомической формы
пара
РК-ИМН-5№015703
246,05
670
Пилотка-колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Пилотка-колпак "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016177
77,50
671
Пластыри медицинские "Нәрия" различных вариантов исполнения
Пластыри медицинские "Нәрия" на различных основах представляют собой комбинированное изделие прямоугольной формы, включающее фиксирующую часть в виде основы-подложки из различных материалов с липким клеевым слоем; впитывающей подушечки из нетканого полотна; защитного покрытия для впитывающего слоя-подушечки; гладкого бумажного покрытия для защиты липкого слоя. В качестве материала основы могут быть использованы следующие материалы: адгезивный нетканый материал, адгезивный нетканый материал–заменитель шелка, адгезивная полиэтиленовая перфорированная пленка, адгезивная эластичная хлопчатобумажная ткань, адгезивная полимерная пленка. Клеевое покрытие: термоплавкий клей; Подушечка: нетканое полотно – спанлейс (вискоза + полиэфир). Защитное покрытие для впитывающего слоя-подушечки: полиэфирные текстурированные нити (DTY). Защитное бумажное покрытие для клеевого слоя, нанесенного на материал основы.
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе, размером 19мм х 72мм
штука
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе размерами: 19мм х 72мм
РК-ИМН-5№019703
7,93
672
Пластыри медицинские "Нәрия" различных вариантов исполнения
Пластыри медицинские "Нәрия" на различных основах представляют собой комбинированное изделие прямоугольной формы, включающее фиксирующую часть в виде основы-подложки из различных материалов с липким клеевым слоем; впитывающей подушечки из нетканого полотна; защитного покрытия для впитывающего слоя-подушечки; гладкого бумажного покрытия для защиты липкого слоя. В качестве материала основы могут быть использованы следующие материалы: адгезивный нетканый материал, адгезивный нетканый материал–заменитель шелка, адгезивная полиэтиленовая перфорированная пленка, адгезивная эластичная хлопчатобумажная ткань, адгезивная полимерная пленка. Клеевое покрытие: термоплавкий клей; Подушечка: нетканое полотно – спанлейс (вискоза + полиэфир). Защитное покрытие для впитывающего слоя-подушечки: полиэфирные текстурированные нити (DTY). Защитное бумажное покрытие для клеевого слоя, нанесенного на материал основы.
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе, размером 25мм х 72мм
штука
Пластыри медицинские "Нәрия" на нетканой основе размерами: 25мм х 72мм

674
Нәрия медициналық бұласырлары түрлі орындалу нұсқаларында
Нәрия медициналық бұласырлары жабысқақ желім қабаты бар әр түрлі материалдардан жасалған негіз-төсеніштер; тоқылмаған матадан жасалған сіңіргіш жастықшалар; сіңіретін қабатқа арналған қорғаныш жабын-жастықшалар; жабысқақ қабатты қорғауға арналған тегіс қағаз жабындар түріндегі бекіткіш бөлігін қамтитын тік бұрышты пішінді біріктірілген бұйым болып табылады. Негізгі материал ретінде келесі материалдар қолданылуы мүмкін: адгезивті тоқылмаған материал, адгезивті тоқылмаған материал-жібекті алмастырғыш, адгезивті полиэтиленді тесілген үлбір, адгезивті созылғыш мақта -мата, адгезивті полимер үлбір. Желімді жабын: термобалқымалы желім. Жастықша: тоқылмаған мата - спанлейс (вискоза + полиэфир). Сіңіргіш қабатқа-жастықшаға арналған қорғаныс жабыны: полиэфирлі текстураланған жіптер (DTY). Негіз материалына жағылған желім қабатына арналған қорғағыш қағаз жабын.
Полимер негізіндегі Нәрия медициналық бұласырлары, өлшемі 25мм х 72мм
дана
Полиэтилен негіздегі "Нәрия" медициналық бұласырлары, өлшемдері: 25мм х 72мм
ҚР-ММБ-5№019703
17,02
675
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы,өлшемі 6 х 7см
дана
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы,өлшемі 6 х 7см
ҚР-ММБ-5№019862
448,42
676
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6,5 х 8,5см
дана
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6,5 х 8,5см
ҚР-ММБ-5№019862
464,80
677
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 7 х 8,5см, (тікбұрышты пішіні)
дана
катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 7 х 8,5см, (тікбұрышты пішіні)

674
Пластыри медицинские "Нәрия" различных вариантов исполнения
Пластыри медицинские "Нәрия" на различных основах представляют собой комбинированное изделие прямоугольной формы, включающее фиксирующую часть в виде основы-подложки из различных материалов с липким клеевым слоем; впитывающей подушечки из нетканого полотна; защитного покрытия для впитывающего слоя-подушечки; гладкого бумажного покрытия для защиты липкого слоя. В качестве материала основы могут быть использованы следующие материалы: адгезивный нетканый материал, адгезивный нетканый материал–заменитель шелка, адгезивная полиэтиленовая перфорированная пленка, адгезивная эластичная хлопчатобумажная ткань, адгезивная полимерная пленка. Клеевое покрытие: термоплавкий клей; Подушечка: нетканое полотно – спанлейс (вискоза + полиэфир). Защитное покрытие для впитывающего слоя-подушечки: полиэфирные текстурированные нити (DTY). Защитное бумажное покрытие для клеевого слоя, нанесенного на материал основы.
Пластыри медицинские "Нәрия" на полимерной основе, размером 25мм х 72мм
штука
Пластыри медицинские "Нәрия" на полимерной основе размерами: 25мм х 72мм
РК-ИМН-5№019703
17,02
675
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, размером 6 х 7см
штука
РК-ИМН-5№019862
448,42
676
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, размером 6,5 х 8,5см
штука
РК-ИМН-5№019862
464,80
677
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая, размером 7 х 8,5см, (прямоугольной формы)
штука

ҚР-ММБ-5№019862
619,33
678
Катетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым мынадай материалдардан тұруы мүмкін: полиуретанды үлбір, адгезияға қарсы қағаз, тоқылмаған материал, спанлейс (вискоза+полиэфир), желімді жабын.
Атетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 8,5 х 10,5см, (сопақ пішіні)
дана
Атетерлерді бекітуге және орнатуға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, бекіткіш жолақтары бар "Нәрия" таңғышы, өлшемі 8,5 х 10,5см, (сопақ пішіні)
ҚР-ММБ-5№019862
877,92

РК-ИМН-5№019862
619,33
678
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: полиуретановая пленка, антиадгезионная бумага, нетканый материал, нетканый материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), клеевое покрытие.
Повязка "Нәрия" для фиксации и установки катетеров с укрепляющими полосками, стерильная, одноразовая, размером 8,5 х 10,5см (овальной формы)
штука
РК-ИМН-5№019862
877,92

679
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын полимер негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемдері: 6см х 10см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын полимер негіздегі "Нәрия" таңғышы, өлшемдері: 6см х 10см
ҚР-ММБ-5№019861
272,89
680
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 5см х 7,2см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 5см х 7,2см
ҚР-ММБ-5№019861
357,96
681
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6см х 10см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 6см х 10см
ҚР-ММБ-5№019861
365,50
682
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, түрлі орындалу нұсқаларында
Модельге байланысты бұйым материалдардың келесі түрлерінен тұруы мүмкін: мөлдір адгезиялық полиуретанды үлбір, қорғағыш адгезияға қарсы қағаз, адгезияға қарсы полиэтилен үлбір, спанлейс типті (вискоза+полиэфир) тоқылмаған адгезиялық материал, сіңіргіш жастықшаға арналған қорғағыш жабын - полиэфир жіптер DTY.
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 15см
дана
Сіңіргіш жастықшасы бар, операциядан кейінгі адгезиялық тоқылмаған негізінде, стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" таңғышы, өлшемі 10см х 15см

679
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на полимерной основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 6см х 10см
штука
РК-ИМН-5№019861
272,89
680
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, размером 5см х 7,2см
штука
РК-ИМН-5№019861
357,96
681
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "НҚрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размерами: 6см х 10см
штука
РК-ИМН-5№019861
365,50
682
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая, различных вариантов исполнения
В зависимости от модели, изделие может состоять из следующих видов материалов: прозрачная адгезивная полиуретановая пленка, защитная антиадгезионная бумага, антиадгезионная полиэтиленовая пленка, нетканый адгезивный материал типа спанлейс (вискоза+полиэфир), защитное покрытие для впитывающей подушечки - полиэфирные нити DTY.
Повязка "Нәрия" послеоперационная адгезивная на нетканой основе с абсорбирующей подушечкой, стерильная, одноразовая размерами: 10см х 15см
штука

ҚР-ММБ-5№019861
674,75
688
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см қаптамада № 5, 10
Сіңіргіш төсеніш-жаялық бес қабаттан тұрады: полиэтилен қабаты, қағаз қабаты, ұсақталған целлюлозадан жасалған қабаты, қағаз қабаты, спанбонд тоқылмаған матадан жасалған қабаты. Пайдалануға дайын жеке қаптамадағы стерильденбеген бұйым. Қаптамаға 5 немесе 10 данадан буып-түйіледі.

РК-ИМН-5№019861
674,75
688
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, нестерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см в упаковке № 5, № 10
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из пяти слоев: полиэтиленовый слой, бумажный слой, слой из измельченной целлюлозы, бумажный слой, слой из нетканого полотна спанбонд. Изделие нестерильное в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 5 или 10 шт.

Бір рет қолданылатын, стерильді емес, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см қаптамада № 5, 10
дана
ҚР-ММБ-5№019658
559,05
689
Бір рет қолданылатын, стерильді, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
Сіңіргіш төсеніш-жаялық бес қабаттан тұрады: полиэтилен қабаты, қағаз қабаты, ұсақталған целлюлозадан жасалған қабаты, қағаз қабаты, спанбонд тоқылмаған матадан жасалған қабаты. Стерилизация этилен оксидтің газ әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі. Қаптамаға 1 данадан буып-түйіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, "Dolce-Pharm" сіңіргіш төсеніш-жаялық, өлшемдері 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
дана

Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, нестерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см в упаковке № 5, № 10
штука
РК-ИМН-5№019658
559,05
689
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
Подстилка-пеленка впитывающая состоит из пяти слоев: полиэтиленовый слой, бумажный слой, слой из измельченной целлюлозы, бумажный слой, слой из нетканого полотна спанбонд. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации. Упаковываются в упаковку по 1 шт.
Подстилка-пеленка впитывающая "Dolce-Pharm", одноразовая, стерильная, размерами 60*40 см, 60*60 см, 60*90 см
штука

ҚР-ММБ-5№019750
634,52
690
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1, №3, №12
Презерватив табиғи латекстен жасалған. Мүмкіндіктер: хош иістендірілген (алма, шие, құлпынай, банан) және хош иістендірілмеген, текстураланған және тегіс беті бар өлшемдері: ені-52±2 мм, ұзындығы-175 мм±5 мм, қалыңдығы - 0,065±0.015 мм жарамдылық мерзімі 5 жыл
Текстураланған/тегістелген табиғи латекстен жасалған "Ванька-Встанька®" мүшеқабы, хош иістендірілген (банан, шие, құлпынай, алма, грейпфрут, шабдалы, жалбыз)/хош иістендірілмеген майлағышымен, қаптамада №1
дана

РК-ИМН-5№019750
634,52
690
Презерватив из натурального латекса с ароматизированной (банан, вишня, клубника, яблоко, грейпфрут, персик, мята)/не ароматизированной смазкой текстурированный/гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1, №3, №12
Презерватив производится из натурального латекса. Особенности: с ароматизированной (яблоко, вишня, клубника, банан) и не ароматизированной смазкой, текстурированной и гладкой поверхностью размерами: ширина - 52±2мм, длина - 175мм±5мм, толщина - 0,065±0.015мм Срок годности 5 лет
Презерватив из натурального латекса c не ароматизированной смазкой гладкий "Ванька-Встанька"® в упаковке №1 (на упаковке надпись "бесплатно")
штука

ҚР-ММБ-5№114939
27,40
692
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см, біріншілік қаптамасында 5 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады
Бір рет қолданылатын, стерильді емес ақжаймалардың өлшемдері: 200*180 см;
дана

РК-ИМН-5№114939
27,40
692
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см; 200*160 см; 200*80 см; 200*70 см; 160*80 см; 140*80 см по 5 штук в первичной упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Простыни нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 200*180 см
штука

ҚР-ММБ-5№017379
1 223,46
698
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан дайындалады. 2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см. 3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см. 4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см. 5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см. 6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см. 7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см. 8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана 9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см. 10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см. 11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма. 12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см. 13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма. 14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см. 15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см. 16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м2 материалдан дайындалады. Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі

РК-ИМН-5№017379
1 223,46
698
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?. 2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см. 3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см. 4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см. 5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см. 6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см. 7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см. 8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт. 9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см. 10.Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см. 11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой. 12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см. 13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см . 14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см. 15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см. 16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации

Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
дана
ҚР-ММБ-5№017378
1 549,93
714
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х140см, тығыздығы 40 г/м кв
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған жабысқақ жиегі бар бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемі 80х140см, тығыздығы 40 г/м кв
ҚР-ММБ-5№019326
384,54
715
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 200 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері (см): 80х160, тығыздығы 40г/ш.м.
РК-ИМН-5№019326
372,84
716
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған. Өлшемі 80см х 140см
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, Өлшемі 80см х 140см
дана
ҚР-ММБ-5№016176
262,79
717
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), типті, тығыздығы 40 г/м² тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 28 г/м² материалдан дайындалады.
Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары, өлшемі 200х160 см
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары, өлшемі 200х160 см
ҚР-ММБ-5№017378
355,47
718
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары, әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде
Дайындалған материалы: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинатталған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинатталған); тоқылмаған мата Santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлэйс (вискоза+полиэфир); спанлэйс (вискоза+полиэфир); ламинатталған тоқылмаған мата спанлэйс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинатталған). Беттік тығыздығы: (10-60) г/м ±10 г/м. Әр түрлі орындалу нұсқалары мен өлшемдерде (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медициналық бұйым құрылымдық түрде әр түрлі операциялар кезінде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін қолданылатын әртүрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады.

Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см
штука
РК-ИМН-5№017378
1549,93
714
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" с адгезивным краем из нетканого материала одноразовая стерильная, размером 80х140см, пл. 40 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№019326
384,54
715
Простыни "Н?рия" из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 200 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная
штука
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная размерами (см): 80х160, пл.40 г/кв.м
РК-ИМН-5№019326
372,84
716
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения. Размером 80см х 140см
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 140см
штука
РК-ИМН-5№016176
262,79
717
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?. 2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см. 3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см. 4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см. 5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см. 6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см. 7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см. 8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт. 9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см. 10.Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см. 11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой. 12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см. 13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см . 14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см. 15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см. 16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размер 200х160 см
штука
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размер 200х160 см
РК-ИМН-5№017378
355,47
718
Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала, различного варианта исполнения и размеров
Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно Santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом). Поверхностная плотность: (10-60) г/м² ±10 г/м². Разных вариантов исполнения и размеров (70х80; 70х100; 70х140; 80х90; 80х100; 80х140; 80х160; 80х200; 100х100; 100х120; 110х140; 120х120; 120х140; 120х160; 140х200; 140х240; 160х180; 160х190; 160х200; 160х210; 160х240; 160х250; 180х200; 200х240; 200х300; 230х180; 240х350; 250х300; 250х350; 300х180) ±10%. Медицинское изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций.

Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді емес "Vita Pharma" сіңіргіш ақжаймалары, өлшемдері: 70х80, 80х90
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған сіңіргіш стерильді емес "Vita Pharma" ақжаймалары
ҚР-МБ (ММБ)-0№024155
175,56
719
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80см х 140 см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80см х 140 см, тығыздығы 28г/ш. м.
ҚР-ММБ-5№016176
197,31
720
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 80х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№016176
281,87
721
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 160х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемі 160х200см, тығыздығы 28 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№016176
567,22
722
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 %. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 140см х 200см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес, "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 140см х 200см, тығыздығы 40 г/ш.м
ҚР-ММБ-5№016176

Простыни "Vita Pharma" нестерильные из нетканого материала впитывающая, размеры: 70х80, 80х90
штука
РК МИ (ИМН)-0№024155
175,56
719
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 140 см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176
197,31
720
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 80см х 200см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176
281,87
721
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размером 160см х 200см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176
567,22
722
Простыни "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные различных вариантов исполнения
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 %. Только для одноразового применения.
Простыня "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная, размерами 140см х 200см, плотностью 40 г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016176

729
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80х100см, ауд.40г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді операциялық "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 80х100см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
309,52
730
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймасы түрлі орындалу нұсқаларында

729
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" операционная из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 80х100см, пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
309,52
730
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения

ҚР-ММБ-5№020312
5 551,71
754
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, лапаротомияға арналған, 32х28 см тесігімен, инциздік үлбірімен, қалталарымен және "жабысқақ-ілмектер" түріндегі екі ұстатқышымен "Нәрия" ақжаймалары, өлшемдері 280х180см, ауд.54г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
7 200,93

РК-ИМН-5№020312
5 551,71
754
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для лапаротомии с отверстием размером 32х28 см, инцизной пленкой, с карманами, и двумя держателями в виде "застежки-липучки", из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 280х180см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
7 200,93

755
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, ангиографияға арналған екі тесігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 300х180см, ауд. 54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, ангиографияға арналған екі тесігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 300х180см, ауд. 54г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
7 831,62
756
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" ақжаймалары түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым құрылымдық жағынан түрлі өлшемдегі ақжайма болып табылады, ол түрлі операциялар жасаған кезде операциялық үстел мен пациентті жабу үшін пайдаланылады. Дайындау материалы - тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ полиэтиленмен ламинациялау); тоқылмаған мата santeys (Вискоза+ПЭ үлбір); тесілген спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата спанлейс (вискоза+полиэфир+ полиэтиленмен ламинациялау).
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, перинеальді жабынымен, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 230х180 см, ауд.54г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді, перинеальді жабынымен, тілігімен "Нәрия" ақжаймасы, өлшемдері 230х180 см, ауд.40г/кв.м
ҚР-ММБ-5№020312
4 381,63
757
Перфорациясы бар орамдағы ақжаймалар мен сүрткілер
Стерильді емес, перфорациясы бар, бір реттік қолдануға арналған ақжаймалар мен сүрткілер перфорациясы бар орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткіні/ақжайманы қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Ақжаймалар СС (Спанбонд Спанбонд), СМС (Спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мельтблаун Мельтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалады, тығыздығы 15-тен 70 г/м2-ге дейін. Көрсетілген шектермен шектелген өлшемдер бар (50-300)х(50-400) см. Сүрткілер 30-дан 100 г/м2-ге дейінгі тығыздығы бар қағаз полотно және Спанлейс типті сіңіргіш материалдан жасалады. Көрсетілген шектермен шектелген өлшемдер бар ма (5-100)х(5-100) см.

755
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" для ангиографии с двумя отверстиями, из нетканого материала одноразовая стерильная размерами 300х180см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
7 831,62
756
Простыни "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Изделие конструктивно представляет собой простыню различных размеров, которая используется для покрытия операционного стола и пациента при проведении различных операций. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); нетканое полотно santeys (Вискоза+ПЭ пленка); перфорированный спанлейс (вискоза+полиэфир); спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно спанлейс (вискоза+полиэфир+ламинация полиэтиленом).
Простыня "Нәрия" с перинеальным покрытием, с вырезом, из нетканого материала одноразовая стерильная размером 230х180 см, пл.54г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№020312
4 381,63
757
Простыни и салфетки в рулоне с перфорацией
Простыни и салфетки нестерильные с перфорацией, одноразового применения, выпускаются в рулонах с перфорацией, которая позволяет без усилий оторвать салфетку/простынь с ровными краями. Простыни изготавливаются из нетканого материала типа СС (Спанбонд Спанбонд), СМС (Спанбонд Мельтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мельтблаун Мельтблаун Спанбонд), с плотностями от 15 до 70 г/м2. Имеют размеры, ограниченные указанными пределами (50-300)×(50-400) см. Салфетки изготавливаются из нетканого впитывающего материала типа Спанлейс или бумажного полотна с плотностями от 30 до 100 г/м2. Имеют размеры, ограниченные указанными пределами (5-100)×(5-100) см.

Перфорациясы бар орамдағы ақжаймалар мен сүрткілер, перфорациясы бар орамдағы майлықтар 30×40 см №100
орам
№100 Перфорациясы бар орамдағы сүрткілер, 30х40 см. Стерильді емес, перфорациясы бар, бір реттік қолдануға арналған сүрткілер, орамдарда шығарылады, ол тегіс жиекті сүрткілерді қиындықсыз алуға мүмкіндік береді. Сүрткілер 60 г/м2-ге дейінгі тығыздығы бар қағаз полотно және Спанлейс типті сіңіргіш материалдан жасалады.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024030
5 755,79
758
Блефаропластика операциясын жасауға арналған стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" ақжайма, өлшемі 160/180*200/250 см
Блефаропластикалық операцияларға арналған 160*200/250 см / 180*200/250 см тікбұрышты ойығы 8*18 см адгезиялық жиегі * бар ақжайма - 1 дана. Ақжайма СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тығыздығы 28 г/ м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан , СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті тығыздығы 40 г/м2 және тығыздығы 68г/м2 Спанлейс типті тоқылмаған материалдан дайындалады. Стерилизация этилен тотығының газ әдісімен немесе басқа да тәсілмен жасалады. Бұйым жеке тұтынушы қаптамасында, стерильді түрде, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі. Ескертпе*: Тапсырыс берушінің келісімімен әр түрлі өлшемдерге, материалдың түрлері мен тығыздықтарға жол беріледі.
Блефаропластика операциясын жасауға арналған стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" ақжайма, өлшемі 160/180*200/250 см
дана
ҚР-ММБ-5№020418
3 111,00
759
Ангиографияға арналған, 2 саңылауы бар, стерильді, бір реттік, №2 "Dolce-Pharm" ақжаймасы, өлшемі 300*272 см
Ақжайма тығыздығы 40 г/м2 СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) және СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан және тығыздығы 68 г/м2 Спанлейс типіндені материалдан жасалады. Газ әдісімен этилен-тотығымен немесе басқа әдіспен стерилизацияланады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Ангиографияға арналған, 2 саңылауы бар, стерильді, бір реттік, №2 "Dolce-Pharm" ақжаймасы, өлшемі 300*272 см
дана
ҚР-ММБ-5№019027

Простыни и салфетки в рулоне с перфорацией, салфетки в рулоне с перфорацией 30×40 см №100
рулон
РК МИ (ИМН)-0№024030
5 755,79
758
Простыня "Dolce – Pharm" для блефаропластической операции, размер 160/180*200/250 см, одноразовая, стерильная
Простыня для блефаропласти-ческой операции 160*200/250 см / 180*200/250 см с прямоуголь-ным отверстием 8*18 см адгезивными краями*– 1 шт. Простыня изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м2 и 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации. Примечание*: Допускается по согласованию с заказчиком различные размеры, виды материала и плотности.
Простыня "Dolce – Pharm" для блефаропластической операции, размер 160/180*200/250 см, одноразовая, стерильная
штука
РК-ИМН-5№020418
3 111,00
759
Простыня "Dolce-Pharm" для ангиографии №2, с 2 отверстиями, размер 300*272 см, одноразовая, стерильная
Простыня изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) и СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня "Dolce-Pharm" для ангиографии №2,с 2 отверстиями,размер 300*272 см ,одноразовая,стерильная
штука
РК-ИМН-5№019027

4 703,00
760
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 х 250 см стерильді ойығы бар, 70 х80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, СМС типті материал, тығыздығы 40 г /м2.
дана
180х250 см стерильді тілігі бар, 70х80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, тығыздығы 40 г/м2 кем емес СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі
ҚР-ММБ-5№022471
3 885,57
761
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма
180 250 см стерильді ойығы бар, 70 80 см жабысқақ жиегі бар ақжайма, қалыңдығы (40-120) г/м2 кем емес СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс типті тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен тотығының газ әдісі немесе радиациялық әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, қолдануға дайын болып жеткізіледі.
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, Спанлейс типті материал, тығыздығы 68 г /м2.
дана
Жабысқақ жиекті, 70×80 см тілігі бар, 180×250 см стерильді ақжайма, Спанлейс типті материал, тығыздығы 68 г /м2.

4 703,00
760
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем, материал типа СМС, плотностью 40 г/м2.
штука
РК-ИМН-5№022471
3 885,57
761
Простыня стерильная 180 x 250 см с вырезом, 70 x 80 см с адгезивным краем
Простыня стерильная 180×250 см с вырезом, 70×80 см с адгезивным краем, изготавливаются из нетканого материала типа СМС/СММС/Спанлейс, Сантэйс с плотностью не менее (40-120) г/м2. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен - оксида или радиационным методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем, материал типа Спанлейс, плотностью 68 г/м2.
штука
Простыня стерильная 180х250 см с вырезом, 70х80 см с адгезивным краем из нетканого матьериала типа Спанлейс плотностью 68 г/м2

ҚР-ММБ-5№022471
6 608,27
762
"ТиАра" жүректің қолқалық биологиялық клапанының протезі
ТиАра қолқалық клапаны - ксеноперикардтан жасалған айқармалары бар каркасты клапан, қолқалық позицияға супрааннулярлы имплантациялауға арналған. Клапанның конструкциясында шошқа перикардымен тігілген, суперсозылғыш нитинолды сымнан тұратын иілгіш каркас пайдаланылған. Клапан каркасының биологиялық тінмен тігілуі бүкіл беткейге арнайы өңдеу жүргізуге мүмкіндік береді. Клапанның айқармалары мүйізді ірі қара малының перикардынан дайындалады. Перикардтың коллагенді талшықтарының консервациялауы, стерилизациялауы мен химиялық тігілуі диглицидилді этиленгликоль эфирін пайдаланумен жүргізіледі. ТиАра клапаны стерильді жеткізіледі. Клапан беткейіндегі биологиялық тін кальцийге қарсы өңдеумен өндіріледі.
"ТиАра" жүректің қолқалық биологиялық клапанының протезі
дана

РК-ИМН-5№022471
6 608,27
762
Протез аортального клапана сердца биологический "ТиАра"
Аортальный клапан ТиАра - каркасный клапан со створками из ксеноперикарда используется для супрааннулярной имплантации в аортальную позицию. В конструкции клапана использован гибкий каркас, состоящий из суперэластичной нитиноловой проволоки, обшитой телячьим перикардом. Обшивка каркаса клапана биологической тканью позволяет проводить специальную обработку всей поверхности. Створки клапана изготавливаются из перикарда крупного рогатого скота. Консервация, стерилизация и химическая сшивка коллагеновых волокон перикарда производится с использованием диглицидилового эфира этиленгликоля. Клапан ТиАра поставляется стерильным. Клапан производится с антикальциевой обработкой поверхности биологической ткани.
Протез аортального клапана сердца биологический "ТиАра"
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№025551
309 295,80
763
"ЮниЛайн" (қолқалық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
Тасымалдау ыдысына қапталған ЮниЛайн клапаны барлық көлік түрлерінде, жабық көлік құралдарында +5°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада тасымалданады. Қаптамада тасымалдау мен сақтау режимі бұзылғанда іске қосылатын термоиндикатор бар. Сақтау мерзімі 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін пайдалануға болмайды. Қолқалы клапан үшін қондыру диаметрі - 21, 23, 25 мм
"ЮниЛайн" (қолқалық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
дана
-

РК МИ (ИМН)-0№025551
309 295,80
763
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (аортальный)
Клапан ЮниЛайн, упакованный в транспортную тару, перевозится всеми видами транспорта, в крытых транспортных средствах при температуре от +5°С до +40°С. В упаковке находится термоиндикатор, который срабатывает при нарушении температурного режима транспортировки и хранения. Срок годности 3 года. Не применять после истечения срока годности.Посадочный диаметр для аортального - 21, 23, 25 мм.
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (аортальный)
штука

ҚР-ММБ-5№016044
309 295,80
764
"ЮниЛайн" (атриовентрикулярлық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
Тасымалдау ыдысына қапталған ЮниЛайн клапаны барлық көлік түрлерінде, жабық көлік құралдарында +5°С-ден +40°С-ге дейінгі температурада тасымалданады. Қаптамада тасымалдау мен сақтау режимі бұзылғанда іске қосылатын термоиндикатор бар. Сақтау мерзімі 3 жыл. Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін пайдалануға болмайды. Атривентрикулярлық клапан үшін қондыру диаметрі - 26, 28, 30, 32 мм
"ЮниЛайн" (атриовентрикулярлық) иілгіш тірек каркасында бекітіліп, консервіленген ксеноперикардиальді биологиялық жүрек клапанының протезі
дана
ҚР-ММБ-5№016045
309 295,80

РК-ИМН-5№016044
309 295,80
764
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (атриовентрикулярный)
Клапан ЮниЛайн, упакованный в транспортную тару, перевозится всеми видами транспорта, в крытых транспортных средствах при температуре от +5°С до +40°С. В упаковке находится термоиндикатор, который срабатывает при нарушении температурного режима транспортировки и хранения. Срок годности 3 года. Не применять после истечения срока годности. Посадочный диаметр для атриовентрикулярного клапана 26, 28, 30, 32 мм.
Протез клапана сердца ксеноперикардиальный биологический консервированный монтированный на гибком опорном каркасе "ЮниЛайн" (атриовентрикулярный)
штука
РК-ИМН-5№016045
309 295,80

765
UNIC иық буыны протездері орындалу нұсқаларында
Иық тостағаны: ТС +ГА ISO 5832-3ТС, шығыңқы конус. Диаметрі 32 және 37мм, көлбеулігі 8 градус. Иық ендірмесі: ПЭ 2 нұсқа: стандартты және шығып кетуге қарсы (сақталатын) және 3 биіктік нұсқасы әр диаметрі үшін 14, 16.5 және 31мм және 36мм диаметрілері үшін 19мм және 40мм диаметріі үшін 17.5, 20, 22.5мм. Тостағанда ілмектеледі. Иық реттегіші: ISO 5832-3 ТС, биіктігі 10мм. Конусы және ТС қондыру ұяшығы бар. 10 мм. Жиынтықта диаметрі 6 мм және ұзындығы 15 мм бекіткіш бұранда бар. Реттегіш модуль: ТС, бейтарап/ ауытқуы 60. Ұзындығы 16мм, орталық бөлігіндегі ені 10мм. Тармағы мен буын компоненті үшін Морзе қосарлы конусы. Иық бастиектері: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша, Диаметрі- 42-54мм, биіктігі 17-25 мм. Тармаққа /аугментке арналған шығыңқы конус. I38-50; тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша диаметрі: 40-52мм, биіктігі 13-23мм. Типтері: стандартты және эксцентрлік. Тік бұрышты қондыратын ұяшығы бар. Анатомиялық буын ойығы: ПЭ. ені 22,24,26мм, биіктігі 30,33,36мм. Екі бекітетін тармақтар. Бұрандалық буындық ГА негіз: ТС. Жауырынның буын беткейіне қараған жағында ГА жабын. Диаметрі 26,30мм. Спиральді сына 17.5,22мм. Бұрандаларға арналған 4 тесік. Гленосфера: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша; НС. Диаметрі 34,38мм. Бекіткіш бұранда үшін тесіктің биік ұшында. Ревизиялық бұрандалық буын негізі: ТС Жауырынның буын беткейіне қараған жағында ГА жабын. Спиральді сына ұзындығы 20,25 немесе 30мм. Бұрандаларға арналған 4 тесік, төменгі тұрақтандырғыш фланец, 4 тесігі бар тұмсық тәрізді өсіріндіде бекітуге арналған пластина. Бұрандалар: ТС, диаметрі 4 және 5мм, 15-45мм қадамы 5мм.; Коттер бұранда (Шплинттелген бұрандалы шеге, негізінде ішінара ойығы бар бөгегіш бұранда). ТС. Ұзындығы: 20,25,30,35мм.; ТС. Бекіткіш бұранда диаметріі 4 мм және ұзындығы 16 мм. Тегіс бөлігінің диаметріі 4.5мм, ойықты - 6мм.; ТС. Бекіткіш бұранда диаметріі 5 мм және ұзындығы 13.5 мм. Иық құрсауы: ТС, диаметріі 25-34мм, биіктігі 9-12мм. Иық басына арналған тісшелері бар; ТС, ұзындығы 9.1мм, диаметрі 6мм . Just Unic Иық тармағы: ТС, ұзындығы 70 және 83мм, диаметрі 8 және 9.5мм, құрсауының биіктігі (мобильді реттегіш төлкелер) 48, 38 және 53мм. Иық басы: тот баспайтын болат M30NW ISO 5832-9 (НС) бойынша
TI+GA жабыны бар иық бағанасы
дана
ҚР-ММБ-5№019831
295 535,24
766
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" маскасы (клапансыз)
дана

765
Протезы плечевого сустава UNIC в вариантах исполнения
Плечевая чашка: ТС +ГА ISO 5832-3ТС, выступающий конус. Диаметр 32 и 37мм, наклон 8 градусов. Плечевой вкладыш: ПЭ 2 варианта: стандартный и противовывиховый (сохраняющий) и 3 варианта высоты для каждого диаметра 14, 16.5 и 19мм для диаметров 31мм и 36мм и 17.5, 20, 22.5мм для диаметра 40мм. Защелкивается на чашке. Плечевой регулятор: ISO 5832-3 ТС, высота 10мм. Имеет конус и посадочное гнездоТС. 10 мм. В комплекте имеет фиксирующий винт диаметром 6 мм и длиной 15 мм. Регулирующий модуль: ТС, нейтральный/с отклонением 60. Длина 16мм, ширина в центральной части 10мм. Двойной конус Морзе для ножки и суставного компонента. Головки плечевые: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС), Диаметр- 42-54мм, высота 17-25 мм. Выступающий конус для ножки/аугмента. I38-50; нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС)диаметр: 40-52мм, высота 13-23мм. Типы: стандартная и эксцентрическая. Имеет посадочное гнездо прямоугольной. Анатомическая суставная впадина: ПЭ. Ширина 22,24,26мм, высота 30,33,36мм. Две фиксационных ножки. Винтовое суставное ГА основание: ТС. ГА покрытие на обращенной к суставной поверхности лопатки стороне. Диаметр 26,30мм. Спиральный клинок 17.5,22мм. 4 отверстия для винтов. Гленосфера: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС); НС. Диаметр 34,38мм. На вершине отверстие для фиксационного винта. Ревизионное винтовое суставное основание: ТС с ГА покрытие на обращенной к суставной поверхности лопатки стороне. Спиральный клинок длиной 20,25 или30мм. 4 отверстия для винтов, нижний стабилизирующий фланец, пластину для фиксации на клювовидном отростке с 4 отверстиями. Винты: ТС, диаметр 4 и 5мм, 15-45мм с шагом в 5мм.; Коттер винт (Шплинтованный шуруп, блокирующий винт с частичной резьбой в основании). ТС. Длина: 20,25,30,35мм.; ТС. Фиксирующий винт диаметром 4 мм и длиной 16 мм. Диаметр гладкой части 4.5мм, резьбовой – 6мм.; ТС. Фиксирующий винт диаметром 5 мм и длиной 13.5 мм. Плечевая скобка: ТС, диаметр 25-34мм, высота 9-12мм Имеет зубья для головки плеча; ТС, длина 9.1мм, диаметр 6мм . Just Unic Плечевая ножка: ТС, длина 70 и 83мм, диаметр 8 и 9.5мм, высота скобки (мобильной регулировочной втулки) 48, 38 и 53мм. Головка плечевая: нержавеющая сталь M30NW по ISO 5832-9 (НС).
Плечевая ножка с покрытием TI+ГА
штука
РК-ИМН-5№019831
295 535,24
766
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); пленка полиэтиленовая; нетканое полотно PET (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый.
Противожидкостная маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука

772
Обаға қарсы жиынтық
1. Пижама (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
2. Обаға қарсы халат (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
3. Орамал
4. Капюшон
5. Қорғану көзілдірігі
6. Шұлық
7. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде өлшем 42, көрсетілмеген жағдайда)
8. Мақта-дәкелік таңғыш (бетперде)
9. Жеңқап
10. Ұзын алжапқыш
11. Резеңке қолғаптар-2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде өлшем М(7) көрсетілмеген жағдайда)
12. Сүлгі
13. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық
14. Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке
Обаға қарсы жиынтық
жинақ
1. Пижама (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
2. Обаға қарсы халат (өлшемдері: 42(XS)-64 (ХХХХXL), бой ұзындығы 152-188, оның ішінде 56(XXXL) өлшемі және (182) бой ұзындығы, көрсетілмеген жағдайда)
3. Орамал
4. Капюшон
5. Қорғану көзілдірігі
6. Шұлық
7. Резеңке немесе ПВХ етіктер (өлшемдері: 36-47, оның ішінде өлшем 42, көрсетілмеген жағдайда)
8. Мақта-дәкелік таңғыш (бетперде)
9. Жеңқап
10. Ұзын алжапқыш
11. Резеңке қолғаптар-2 жұп (латексті және нитрилді және/немесе винилді, өлшемдері: S(6,5)-XL (9,5), оның ішінде өлшем М(7) көрсетілмеген жағдайда)
12. Сүлгі
13. Медициналық бұйымды медицинада қолдану жөніндегі нұсқаулық
14. Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке
ҚР-ММБ-5№021262
26 050,99
773
Обаға қарсы жиынтық
1.Мақта-мата матасынан дайындалған пижама. Жеңі ұзын, тік. Ұзын шалбар. Белінде бір қатар етіп тізілген иілімді лентасы (резеңкесі) бар шалбар. 2.Мақта-мата матасынан дайындалған хирургиялық үлгідегі обаға қарсы халат, ұзын, бұл ретте етегі бір-біріне терең кіріп тұрады, белдігі мен жағасындағы бауы әрқайсысы жеке етекке тігілген екі бөліктен тұрады, жеңді байлау үшін бір ұзын лента қарастырылған. Өлшемдері: 100, 112, 120. 3. Мақта-мата матасынан дайындалған орамал, үшбұрышты, өлшемі кемінде 90 х 90х125 см 4.Мақта-мата матасынан дайындалған, бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон 5.Шеттері тығыз жабысып тұратын, конструкциясы тұмшаланып бекітілуін қамтамасыз ететін "ұшқыштар" көзілдірігі. Бет бөлігі оқшауланған, химиялық және биологиялық факторлардан көзді жеке қорғау құралдарын (қорғану көзілдірігін) пайдалануға рұқсат етіледі. 6. Мақта-матадан немесе түрлі-түсті біріктірілген жартылай синтетикалық матадан дайындалған шұлықтар. 7. Резеңкеден немесе ПВХ-дан жасалған етіктер, өлшемдері 42, 43, 44. 8.Ұзындығы 125 см және ені 50 см, дәке қиығынан дайындалған, ұзындығы 25 см, ені 17 см мақта қабаты бар мақта-дәкелік бетперде қолданылады. Мақта қиығының шеттері үсті-үстіне айқастырылып оралады. Бет бөлігі оқшауланған, тыныс алу мүшелерін жеке қорғайтын сүзгілеуші (оның ішінде аэрозольға қарсы) құралдарды қолдануға рұқсат етіледі. 9. Жеңқаптар өлшемі 48х25 см полиэтиленнен дайындалған. 10. Ұзын алжапқыш полиэтилен үлбірден дайындалған. 11. Диагностикалық, латексті, текстураланған немесе тегіс, опаланған немесе опланбаған, стерильді емесі, өлшемдері кемінде L, XL, ХХL қолғаптар. Қолды қорғауға және инфекцияның таралуын болдырмауға арналған. 12. Нитрильді, опаланған немесе опланбаған, гипоаллергенді, стерильді емес, бір реттік, өлшемдері кемінде L, XL,ХХL, түрлі-түсті қолғаптар. Шет жағы күлте тәрізді ширатылған жіпсіз қолғаптар. Білікшелі манжета киюді оңайлатады, сырғуына кедергі жасайды және жақсы бекітілуін қамтамасыз етеді. Винильді – опаланбаған, стерильді емес, бір реттік, шеті ішіне айналдырылған, текстураланған немесе беті тегіс, өлшемі кемінде L, XL, ХХL қолғаптар. Нитрильді және винильді қолғаптар қолды қорғауға және инфекцияның таралуын болдырмауға арналған. 13. Мақта-маталық "вафельді" матадан дайындалған сүлгі, өлшемі – 70х70 см. 14.Пакет немесе жадағай матадан жасалған тұтқасы бар сөмке, өлшемі 42 см х 45 см.
Обаға қарсы жиынтық
жинақ

772
Противочумный комплект
1.Пижама (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию) 2.Противочумный халат (размерами 42(XS)-64 (ХХХХXL), ростами 152-188, из них размер 56 (XXXL) и рост (182) по умолчанию) 3. Косынка 4. Капюшон 5. Очки защитные 6. Носки 7. Сапоги резиновые или из ПВХ (размерами: 36-47, из них размер 42 по умолчанию) 8. Ватно-марлевая повязка (маска) 9. Нарукавники 10. Фартук длинный 11. Перчатки резиновые-2 пары (латексные и нитриловые и/или виниловые, размерами: S(6,5)-XL (9,5), из них размер М(7) по умолчанию) 12. Полотенце 13. Инструкция по медицинскому применению медицинского изделия 14. Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани
Противочумный комплект
комплект
РК-ИМН-5№021262
26 050,99
773
Противочумный комплект
1. Пижама из х/б ткани. Рукав длинный, прямой. Брюки длинные. Брюки на поясе с одним рядом эластичной тесьмы (резинки). 2. Противочумный халат хирургического типа х/б ткани, длинный, при этом полы глубоко заходят одна на другую, пояс и завязки у ворота состоят из двух частей, пришитых каждая к отдельному полю, для завязывания рукавов предусматривается одна длинная тесемка. Размеры: 100, 112, 120. 3. Косынка из х/б ткани треугольная размером не менее 90 х 90х125 см 4. Капюшон из х/б ткани, закрывающий волосяную часть головы. 5. Очки "летные" с плотно прилегающим краем, конструкции, обеспечивающей их герметичность. Допускается использование средств индивидуальной защиты глаз (очки защитные) от химических и биологических факторов с изолирующей лицевой частью. 6. Носки хлопчатобумажные или из комбинированных полусинтетических тканей различных цветов. 7. Сапоги резиновые или из ПВХ, размеры 42, 43, 44. 8. Применяется ватно-марлевая маска из куска марли длиной 125 см и шириной 50 см с ровным пластом ваты длиной 25 см, шириной 17 см. Края куска марли заворачивают внахлест. Допускается применение фильтрующих средств индивидуальной защиты органов дыхания (в том числе противоаэрозольные), с изолирующей лицевой частью. 9. Нарукавники изготовлены из полиэтилена размером 48х25 см. 10. Фартук длинный изготовлен из пленки полиэтиленовой. 11. Перчатки диагностические, латексные, текстурированные или гладкие, опудренные или неопудренные, нестерильные, не менее L, XL, ХХL. Перчатки бесшовные с краями, закатанными в венчик. Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию. Предназначены для защиты рук и предупреждения распространения инфекции. 12. Перчатки нитриловые, неопудренные, гипоаллергенные, нестерильные, одноразовые, размером не менее L, XL, ХХL различных цветов. Перчатки бесшовные с краями, закатанными в венчик. Манжета с валиком облегчает надевание, препятствует скатыванию и обеспечивает лучшую фиксацию. Перчатки виниловые - неопудренные, нестерильные, одноразовые, с завальцованным краем, с текстурой или гладкой поверхностью, размером не менее L, XL, ХХL. Перчатки нитриловые и виниловые предназначены для защиты рук и предупреждения распространения инфекции. 13. Полотенце из ткани хлопчатобумажной "вафельной" размером – 70х70 см. 14. Пакет или сумка с ручкой из плащевой ткани, размер 42 см х 45 см.
Противочумный комплект
комплект

ҚР-ММБ-5№017053
33 940,53
774
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
1.Халат ұзын, алдыңғы жағы жабық. Тоқыма емес материалдан жасалған. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс. 2. Жиынтықтағы костюм-жейде, шалбар матадан жасалмаған материалдан жасалған. Жейденің жеңі ұзын. Шалбар ұзын, бел сызығы бойымен белбеу таспамен (серпімді жолақпен) тартылады. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс. 3. Жеңқаптар тоқыма емес ламинатталған материалдан немесе қалыңдығы кемінде 10 мкм полиэтиленді үлбірден жасалуы мүмкін. Тоқыма емес ламинатталған материалдың тығыздығы кемінде 40 г/м2 болуы тиіс. 4. Қорғаныш көзілдірігі жабық. 5. Респиратор-сүзгілеуші маскасы, дем шығару клапаны бар немесе жоқ. 6. Бастың шаш бөлігін жауып тұратын капюшон. Комбинезон жасалған материалдан жасалған. 7. Комбинезон ламинатталған тоқыма емес материалдан немесе ауа өткізетін тоқыма емес матадан жасалуы мүмкін. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г /м2 болуы тиіс. 8. Комбинезон жасалған материалдан жасалған бахилалар. Тоқыма емес материалдың беттік тығыздығы кемінде 40 г /м2 болуы тиіс.
Стерильді емес, бір реттік, тоқылмаған SMS материал мен ламинатталған целлюлозадан жасалған обаға қарсы киім жиынтығы
жинақ
-

РК-ИМН-5№017053
33 940,53
774
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
1.Халат длинный, закрытый спереди. Изготовлен из нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2. 2. Костюм в комплекте - рубашка, брюки изготовлены из нетканого материала. Рубашка- рукав длинный. Брюки длинные, по линии талии пояс стянут лентой (резинкой). Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г/м2. 3. Нарукавники могут быть изготовлены из нетканого ламинированного материала или из полиэтилена толщиной пленки не менее 10 микрон. Плотность нетканого ламинированного материала должно быть не менее 40 г/м2. 4. Очки защитные закрытые. 5. Респиратор - фильтрующая маска, с или без клапана выдоха. 6. Капюшон, закрывающий волосяную часть головы. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. 7. Комбинезон может быть изготовлен из нетканого ламинированного материала или из воздухопроницаемого нетканого материала. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40г/м2. 8. Изготовлен из материала, из которого изготовлен комбинезон. Поверхностная плотность нетканого материала должно быть не менее 40 г /м2.
Противочумный комплект одежды из нетканого SMS материала и ламинированной целлюлозы, одноразовый, нестерильный
комплект

ҚР-ММБ-5№021824
16 575,96
775
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Фолей катетері: температуралық көрсеткішімен және онсыз Fr;
жинақ
Фолей катетері: температуралық көрсеткішімен және онсыз Fr;
ҚР-ММБ-5№018732
31 115,00
776
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек (1, 2, 3, 4 жүрісті) өткізгішті айналдыратын құрылғы
жинақ
Clever индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек (1, 2, 3, 4 жүрісті) өткізгішті айналдыратын құрылғы
ҚР-ММБ-5№018732
48 614,58
777
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Сlever манифолд жинағы: 2,3,4,5 порттарымен
жинақ
ҚР-ММБ-5№018732
18 562,32
778
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever диагностикалық өткізгіші
жинақ
Clever диагностикалық өткізгіші
ҚР-ММБ-5№018732
83 756,25
779
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever инфузиялық желісі: жоғары қысымды 2; ұзартқыш , ересектер мен балалар үшін қысымды мониторингілеуге арналған желілер, инфузияға арналған жалғағыш желілер, сүзгісі бар желілер 0,2 мик, 1,2 мик, инфузияға арналған көп өзекті желілер, инфузиялық жүйе *
жинақ
Clever инфузиялық желісі: жоғары қысымды 2; ұзартқыш , ересектер мен балалар үшін қысымды мониторингілеуге арналған желілер, инфузияға арналған жалғағыш желілер, сүзгісі бар желілер 0,2 мик, 1,2 мик, инфузияға арналған көп өзекті желілер, инфузиялық жүйе *
ҚР-ММБ-5№018732
11 744,00
780
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever несеп қабылдағыш жиынтығы
жинақ
Clever несеп қабылдағыш жиынтығы

РК-ИМН-5№021824
16 575,96
775
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер Фолея: с температурным датчиком и без Fr
штука
РК-ИМН-5№018732
31 115,00
776
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор индефлятора Clever: индефлятор, Y-коннектор, тупая игла, краник (1, 2-х, 3-х, 4-х ходовые) устройство вращения проводника*
штука
РК-ИМН-5№018732
48 614,58
777
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор манифолда Clever: с 2,3,4,5 портами
штука
РК-ИМН-5№018732
18 562,32
778
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Проводник диагностический Clever*
штука
РК-ИМН-5№018732
83 756,25
779
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Инфузионная линия Clever: высокого давления; удлинительные, линии для мониторинга давления для взрослых и детей, соединительные линии для инфузии, линии с фильтрами 0,2 мик, 1,2 мик, многоканальные линии для инфузии, инфузионная система*
штука
РК-ИМН-5№018732
11 744,00
780
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Комплект мочеприемника Clever
штука

782
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever қысымды өлшеу көрсеткіші*
жинақ
Clever қысымды өлшеу көрсеткіші*
ҚР-ММБ-5№018732
44 982,00
783
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Пункция орнын компрессиялауға арналған құрылғы
жинақ
Пункция орнын компрессиялауға арналған құрылғы
ҚР-ММБ-5№018732
48 341,84
784
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever емшаралық жиынтығы, қолқа тістегіш (панч)
дана
қолқа тістегіш (панч)
ҚР-ММБ-5№018732
40 987,80
785
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever емшаралық жиынтығы, Clever коагулятор жинағы
дана
коагулятор жинағы
ҚР-ММБ-5№018732
11 089,92
786
Clever емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Clever емшаралық жиынтығы, Clever дренаждық банкасы
дана
Clever дренаждық банкасы
ҚР-ММБ-5№018732
68 750,00
787
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы
жинақ
СРТ емшаралық жиынтығы
ҚР-ММБ-5№020705
423 120,00
788
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Қорғаныш жабын 15-250x30-250 см
дана
Қорғаныш жабын 15-250x30-250 см
ҚР-ММБ-5№020705
11 456,50
789
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Жараларды жабуға, катетерді бекітуге арналған мөлдір пленка
дана
Жараларды жабуға, катетерді бекітуге арналған мөлдір пленка

782
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Датчик измерения давления Clever*
штука
РК-ИМН-5№018732
44 982,00
783
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Устройство для компрессии места пункции
штука
РК-ИМН-5№018732
48 341,84
784
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект Clever, Аортальный выкусыватель (панч)
штука
РК-ИМН-5№018732
40 987,80
785
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект Clever, набор коагулятора Clever
набор
РК-ИМН-5№018732
11 089,92
786
Процедурный комплект Clever
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из изделий медицинского назначения, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект Clever, дренажная банка Clever
штука
РК-ИМН-5№018732
68 750,00
787
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ
комплект
РК-ИМН-5№020705
423 120,00
788
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Защитное покрытие 15-250x30-250 см
штука
РК-ИМН-5№020705
11 456,50
789
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Прозрачная пленочная повязка для закрытия ран, фиксации катетеров
штука

ҚР-ММБ-5№020705
107 812,50
797
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Қорғаныш жабын: үстелге 50-150х150-325, жапқыш, ЭОП қап, аяққа, басқа, бетке арналған, маска, бөксе астына, камераға, диаметрі 30-110 см аппаратқа, 80-140х80-140 см аппаратқа арналған, басқару пультіне, түсірілімдерге арналған R30-85см; 10-110х10-110 см, операциялық шамдарға, пейсмейкерге, пациентке арналған
дана
Қорғаныш жабын: үстелге 50-150х150-325, жапқыш, ЭОП қап, аяққа, басқа, бетке арналған, маска, бөксе астына, камераға, диаметрі 30-110 см аппаратқа, 80-140х80-140 см аппаратқа арналған, басқару пультіне, түсірілімдерге арналған R30-85см; 10-110х10-110 см, операциялық шамдарға, пейсмейкерге, пациентке арналған
ҚР-ММБ-5№020705
5 785,65
798
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Температуралық көрсеткішімен және көрсеткішісіз Фолей катетері 8-20 Fr
дана
Температуралық көрсеткішімен және көрсеткішісіз Фолей катетері 8-20 Fr
ҚР-ММБ-5№020705
31 115,00
799
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ дренаждық катетер: 8-36Fr, 50-200 мл, дренаждық жүйе.
дана
CРТ дренаждық катетер: 8-36Fr, 50-200 мл, дренаждық жүйе.
ҚР-ММБ-5№020705
81 610,00
800
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ дренаждық катетер: түзу және бұрыштық 16-36 Fr
дана
CРТ дренаждық катетер: түзу және бұрыштық
ҚР-ММБ-5№020705
13 432,79
801
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ манифолд жинағы: 2,3,4,5 порттарымен
дана
CРТ манифолд жинағы: 2,3,4,5 порттарымен
ҚР-ММБ-5№020705
16 022,32
802
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ инфузиялық желісі: жоғары қысымды, ұзартқыш, ересектер мен балаларға арналған қысымды бақылау үшін, инфузияға арналған жалғағыш желілер, 0.2 мик, 1.2 мик сүзгілі желілері, көп арналы инфузиялық желілер, инфузия жүйесі, аралас бітеуіш, венаішілік инфузияға арналған жүйе, венаішілік құюларға арналған жүйе
дана
CРТ инфузиялық желісі: жоғары қысымды, ұзартқыш, ересектер мен балаларға арналған қысымды бақылау үшін, инфузияға арналған жалғағыш желілер, 0.2 мик, 1.2 мик сүзгілі желілері, көп арналы инфузиялық желілер, инфузия жүйесі, аралас бітеуіш, венаішілік инфузияға арналған жүйе, венаішілік құюларға арналған жүйе

РК-ИМН-5№020705
107 812,50
797
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Защитное покрытие: на стол 50-150х150-325 см, покрывало, чехол на ЭОП, для ног, для головы, для лица, маска, подъягодичное, для камеры, для аппарата диаметром 30-110 см, для аппарата 80-140 х 80-140 см, для пульта управления, для снимков R30-85см;10-110х10-110 см, для операционных ламп, для пейсмейкера, для пациента
штука
РК-ИМН-5№020705
5 785,65
798
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер Фолея с температурным датчиком и без 8-20 Fr
штука
РК-ИМН-5№020705
31 115,00
799
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер дренажный CPT: 8-36Fr, 50-200 мл, дренажная система
штука
РК-ИМН-5№020705
81 610,00
800
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Катетер дренажный CPT: угловой и прямой 16-36 Fr
штука
РК-ИМН-5№020705
13 432,79
801
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор манифолда CPT: с 2,3,4,5 портами
штука
РК-ИМН-5№020705
16 022,32
802
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Инфузионная линия СРТ: высокого давления, удлинительные, линии для мониторинга давления для взрослых и детей, соединительные линии для инфузии, линии с фильтрами 0.2 мик, 1.2 мик, многоканальные линии для инфузии, инфузионная система, заглушка комбинированная, система для внутривенных инфузий, система для внутривенных вливаний
штука

ҚР-ММБ-5№020705
6 624,00
803
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
Аорталық тістеуік (панч)
дана
Аорталық тістеуік (панч)
ҚР-ММБ-5№020705
47 237,40
804
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті, блок, өткізгішті айналдыратын құрылғы, стопкок, дилататор, торк-девайс
дана
CРТ индефлятор жинағы: индефлятор, Y-коннектор, басы доғал ине, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті, блок, өткізгішті айналдыратын құрылғы, стопкок, дилататор, торк-девайс
ҚР-ММБ-5№020705
48 614,58
805
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
CРТ қысымды, деңгейді инвазивті өлшеу көрсеткіші, көрсеткіш үшін кабель, ұстаушы, қысым көрсеткішінің желісі
дана
CРТ қысымды, деңгейді инвазивті өлшеу көрсеткіші, көрсеткіш үшін кабель, ұстаушы, қысым көрсеткішінің желісі
ҚР-ММБ-5№020705
24 536,40
806
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ емшаралық жиынтығы, Коронарлық өткізгіші СРТ 40-280х0.014-0.018 см
жинақ
Коронарлық өткізгіші СРТ 40-280х0.014-0.018 см
ҚР-ММБ-5№020705
126 480,00
807
СРТ емшаралық жиынтығы
Полиэтилен пакеттерде немесе ПВХ қаптамада немесе біріктірілген қаптамаға (қағаз/үлбір) тұмшаланып қапталған, медициналық мақсаттағы бұйымдардан тұратын, өлшемі жиынтықталымына сәйкес көрсетілген мөлшермен шектелген жинақ.
СРТ процедуралық жиынтығы, қорғаныс жабыны 11.5-250x17-250 см
жинақ
қорғаныс жабыны 11.5-250x17-250 см
ҚР-ММБ-5№020705

РК-ИМН-5№020705
6 624,00
803
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Аортальный выкусыватель (панч)
штука
РК-ИМН-5№020705
47 237,40
804
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Набор индефлятора CPT: индефлятор, Y-коннектор, тупая игла, краник (1, 2-х, 3-х, 4-х ходовые) блок, устройство вращения проводника, стопкок, диллятатор, торк-девайс
штука
РК-ИМН-5№020705
48 614,58
805
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Датчик инвазивного измерения давления, уровня CPT, кабель для датчика, держатель, линия датчика давления
штука
РК-ИМН-5№020705
24 536,40
806
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ, Проводник коронарный CPT 40-280 х 0,014-0,018 см
набор
РК-ИМН-5№020705
126 480,00
807
Процедурный комплект СРТ
Герметично упакованный в полиэтиленовые пакеты или ПВХ упаковку, или комбинированную упаковку (бумага/пленка) комплект, состоящий из медицинских изделий, размерность которых ограничена указанными пределами в соответствии с комплектностью.
Процедурный комплект СРТ, Защитное покрытие 11.5-250x17-250 см
штука
РК-ИМН-5№020705

СРТ емшаралық жиынтығы, шүмек 1, 2, 3, 4 жүрісті
жинақ
ҚР-ММБ-5№020705
4 773,00
812
Офтальмологиялық Артелак® Бүрку ылғалдандыратын ерітіндісі
1 мл препараттың құрамында: натрий гиалуронаты 2,40 мг; калий хлориді 2,50 мг; натрий хлориді 6,70 мг; динатрий фосфат додекагидраты 0,60 мг; натрий дигидрофосфат дигидраты 0,05 мг; инъекцияға арналған су 993,45 мг.
Офтальмологиялық Артелак® Бүрку ылғалдандыратын ерітіндісі
құты
ҚР-ММБ-5№017018
2 720,90
813
Донор плазмасында патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады:
- плазманы сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.;
- Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана.;
- адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.;
- плазманы сақтауға арналған сыйымдылық-3 дана.;
- сынама алушы-1 дана.;
- үштік-1 дана.
Донор плазмасында патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана
ҚР-МТ-5№007479
114 476,75
814
Үлкен көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады:
- сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.;
- Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана.;
- адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.;
- тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.;
- қысқыш-5 дана.;
- үштік-1 дана.;
- сынама алғыш-3 дана.;
- сүзгі-1 дана.
Үлкен көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана
ҚР-МТ-5№007479
119 697,75
815
Шағын көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады:
- сәулелендіруге арналған сыйымдылық-1 дана.;
- Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 15 мл-1 дана.;
- адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.;
- тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-1 дана.;
- қысқыш-1 дана.;
- сынама алушы - 2 дана.
Шағын көлемде донор тромбоцитіндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана
ҚР-МТ-5№007479
118 317,75
816
Сақтауға арналған екі қапшығы бар донор тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
Жүйе мыналардан тұрады:
- Amotosalen НCL ерітіндісі бар сыйымдылық, 17,5 мл - 1 дана.;
- адсорбциялайтын құрылғысы бар сыйымдылық (CAD) -1 дана.;
- тромбоциттерді сақтауға арналған сыйымдылық-2 дана.;
- сынама алғыш-3 дана.;
- қысқыш-5 дана.;
- үштік-1 дана.;
- сүзгі-1 дана.
Сақтауға арналған екі қапшығы бар донор тромбоциттеріндегі патогендер мен лейкоциттердің белсенділігін жоюға арналған шығын жүйесі
дана

Процедурный комплект СРТ, краник 1, 2-х, 3-х, 4-х ходовой
штука
РК-ИМН-5№020705
4 773,00
812
Раствор увлажняющий офтальмологический Артелак® Всплеск
1 мл препарата содержит: натрия гиалуронат 2,40 мг; калия хлорид 2,50 мг; натрия хлорид 6,70 мг; динатрия фосфат додекагидрат 0,60 мг; натрия дигидрофосфат дигидрат 0,05 мг; вода для инъекций 993,45 мг.
Раствор увлажняющий офтальмологический Артелак® Всплеск
флакон
РК-ИМН-5№017018
2 720,90
813
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
Система состоит из: - емкость для облучения плазмы - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения плазмы – 3 шт.; - пробоотборник – 1 шт.; - тройник -1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в плазме донора
штука
РК-МТ-5№007479
114 476,75
814
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
Система состоит из: - емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - фильтр – 1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора большого объема
штука
РК-МТ-5№007479
119 697,75
815
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
Система состоит из: - емкость для облучения - 1 шт.; -емкость с раствором Amotosalen НCL, 15 мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 1 шт.; - зажим - 1 шт.; - пробоотборник - 2 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора малого объема
штука
РК-МТ-5№007479
118 317,75
816
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками для хранения
Система состоит из: -емкость с раствором Amotosalen НCL, 17,5мл - 1 шт.; - емкость с адсорбирующим устройством (CAD) -1 шт.; - емкость для хранения тромбоцитов – 2 шт.; - пробоотборник – 3 шт.; - зажим - 5 шт.; - тройник -1 шт.; - фильтр – 1 шт.
Расходная система для инактивации патогенов и лейкоцитов в тромбоцитах донора с двумя мешками для хранения
штука

ҚР-ММБ-5№018991
4 123,45
820
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" босанатын әйелдерге арналған жейде
Босанатын әйелдерге арналған жейде - тығыздығы 28 г/м және 40 г/м СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған трапеция түріндегі пішінде, ыңғайлы, кең, бір реттік медициналық киім. Жейденің алдыңғы бөлігі мен арқасы тұтас пішілген, мойыны сопақша пішінді ойығы өңделмеген. Иық және бүйір тігістері дәнекерленген. Бұйымның ұзындығы 107см; ені 76 см.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" босанатын әйелдерге арналған жейде
дана
ҚР-ММБ-5№017152
644,03

РК-ИМН-5№018991
4 123,45
820
Рубашка для рожениц "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Рубашка для рожениц - удобная, просторная одноразовая медицинская одежда трапециевидной формы из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м. Передняя часть и спинка рубашки цельнокроеные, горловина овальной формы, пройма не обработана. Плечевые и боковые швы запаяны. Длина изделия 107см; ширина 76 см.
Рубашка для рожениц "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017152
644,03

821
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" сүрткілері
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер, өлшемдері: 40*30 см, 80*70 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м және 40 г/кв.м болады
Бір рет қолданылатын стерильді емес сүрткілер, өлшемдері: 40*30 см, 80*70 см. Тоқылмаған материалдан СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) түрінен жасалады және тығыздығы 28 г/кв.м және 40 г/кв.м болады
дана
ҚР-ММБ-5№017285
179,62
822
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" сүрткілері, өлшемдері: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см

821
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные, одноразового применения
Салфетки нестерильные, одноразового применения имеют размеры: 40*30 см, 80*70 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/кв.м и 40 г/кв.м.
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильные,одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017285
179,62
822
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размерами: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см

Бір рет қолданылатын, стерильді сүрткілердің өлшемдері: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м, 40 г/м тоқылмаған материалдан дайындалған. Стерилизация газ әдісімен этилен тотығымен немесе стерилизациялаудың радиациялық әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада, пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған стерильді бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" сүрткілері, өлшемдері: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см
дана
ҚР-ММБ-5№017322
276,64
823

Салфетки стерильные, одноразового применения имеют размеры: 70*80 см; 70*40 см; 70*70 см; 80*40 см. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 28 г/м?, 40 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.
Салфетки "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения, размерами: 70*80 см, 70*40 см, 70*70 см, 80*40 см
штука
РК-ИМН-5№017322
276,64
823

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, тығыздығы
ҚР-ММБ-5№016157
45,38
824
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 70см х 80см, тығыздығы 40 г/ш.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 70см х 80см, тығ. 40г/ш. м.
ҚР-ММБ-5№016157
199,06
825
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см
ҚР-ММБ-5№016157
40,84
826
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемі 70см х 80см, тығыздығы 28г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" сүрткілері өлшемдері 70см х 80см, тығыздығы 28г/ш. м.
ҚР-ММБ-5№016157

Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
Изделие нестерильно и готово к использованию.
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм.
Только для одноразового применения.
Салфетки "Нурия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30 см х 40 см,плотность 40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016157
45,38
824
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд).
Изделие нестерильно и готово к использованию.
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм.
Только для одноразового применения.
Салфетки "Н?рия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 70см х 80см, Пл.40г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016157
199,06
825
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30 см х 40 см
штука
РК-ИМН-5№016157
40,84
826
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 30см х 40см, 40см х 60см, 40см х 80см, 60см х 60см, 60см х 80см, 70см х 80см, 80см х 100см
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Салфетки "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные размерами 70 см х 80 см, плотность 28г/кв.м
штука
РК-ИМН-5№016157

ҚР-ММБ-5№016157
181,49
828
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Дайындау материалы – тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған мата РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+полиэтиленмен ламинациялау); Тесілген спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинацияланған тоқылмаған мата Спанлейс (вискоза+полиэфир+полиэтиленмен ламинациялау); Қағаз негіз (целлюза негізінде). Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 10-ден 300 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткіс 40х70 см, тығыздығы 28 г/кв.м.
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" сүрткісі, өлшемдері (см): 40х70, тығыздығы 28 г/ш.м.
ҚР-ММБ-5№019325
117,29

РК-ИМН-5№016157
181,49
828
Салфетки "Нәрия"из нетканого материала одноразовые стерильные различных вариантов исполнения
Стерильно. Материал изготовления - нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд), СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд); ламинированное нетканое полотно РЕ+РР (спанбонд+спанбонд+ламинация полиэтиленом); Перфорированный спанлейс (Вискоза+Полиэфир); Спанлейс (вискоза+полиэфир); ламинированное нетканое полотно Спанлейс (вискоза+ полиэфир+ламинация полиэтиленом); Бумага основа (на основе целлюзы). Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 10 до 300 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Салфетка "Нәрия" из нетканого материала одноразовая стерильная, размерами (см): 40х70, пл. 28 г/кв.м
Штука
РК-ИМН-5№019325
117,29

178,63
834
Медициналық стерильді дәкелі сүрткілер
Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер, егер таңу материалы оның көзі болып табылса, жұқтыру ошағын тез және инвазивті емес анықтау мүмкіндігін қамтамасыз етуге арналған мақта-матадан, ағартылған, рентгенконтрасты жіппен медициналық дәке жасалған. Сүрткілер өндірісінде дәке өңделген жаралар, жұмыс өрісі және басқа беттерге жіптер мен талшықтардың енуіне жол бермеу үшін өңделген жиектерді (кесінділерді) ішке қарай бүктейді. Олар жоғары сіңіргіш қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Сүрткілер стерильді түрде жасалады, қабаттарға бүктеледі және тікбұрышты пішінді болады. ҚР Денсаулық сақтау органдары бекіткен стерилизациялау қағидаларына сәйкес этилен тотығымен қапталған түрде стерилизацияланады. Рентгенконтрастылы жіппен бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке сүрткілер: - өлшемі 5 см х 5 см ұзындығы 5 см ± 0,5 см және ені 5 см ± 0,5 см; - өлшемі 7,5 см х 7,5 см ұзындығы 7,5 см ± 0,5 см және ені 7,5 см ± 0,5 см; - өлшемі 10 см х 10 см ұзындығы 10 см ± 0,5 см және ені 10 см ± 0,5 см. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптамасы: 5 есе мөлшердегі майлықтар пленкалы қабыққа немесе орауыш қағазға немесе аралас қаптамаға оралған. Картон қораптарға 300 дана, 500 дана, 800 дана және 1000 дана көліктік қаптама.
Рентгендік контрастты жіппен 5 см х 5 см мөлшерінде бір рет қолданылатын стерильді медициналық дәке майлықтар
дана
Медициналық стерильді бір рет қолданылатын дәкелі сүрткілер рентгеноконтрастты жіппен, өлшемі 5 см х 5 см

178,63
834
Салфетки марлевые медицинские стерильные
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли с рентгеноконтрастной нитью, предназначенной для обеспечения возможности быстрого и неинвазивного обнаружения очага заражения, если перевязочный материал является его источником. При производстве салфеток марля складывается обработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Салфетки изготавливаются в стерильном виде, складываются слоями и имеют прямоугольную форму. Стерилизуются в упакованном виде этиленоксидом в соответствии с правилами по стерилизации, утвержденными органами здравоохранения РК.
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения:
- размером 5 см х 5 см имеют длину 5 см ± 0,5 см и ширину 5 см ± 0,5 см;
- размером 7,5 см х 7,5 см имеют длину 7,5 см ±
0,5 см и ширину 7,5 см ± 0,5 см;
- размером 10 см х 10 см имеют длину 10 см ± 0,5 см и ширину 10 см ± 0,5 см;
Капиллярность не менее 10 см/ч
Степень белизны не менее 70 %
Срок хранения 2 года.
Упаковка: Салфетки в количестве кратном 5, упаковывают в пленочную оболочку или оберточную бумагу, или комбинированную упаковку.
Транспортная упаковка по 300 шт., 500 шт., 800 шт. и 1000 шт. в коробки из картона.
Салфетки марлевые медицинские с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения размером 5 см х 5 см
штука

ҚР-ММБ-0№023163
86,45
835
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемі 65х30мм
дана
ҚР-ММБ-5№019705
14,67
836
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм

РК-ИМН-0№023163
86,45
835
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм
Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 65х30мм
штука
РК-ИМН-5№019705
14,67
836
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 40х40мм, 80х80мм, 65х30мм, 65х56мм, 60х100мм

"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
Нәрия спирттік сүрткілері, өлшемдері: 65х56мм
дана
ҚР-ММБ-5№019705
18,67
837
Бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" стоматологиялық сүрткілері
Өлшемі 40*50 см болатын сүрткі екі қабатты бұдырлы қағаздан және бір қабатты берік полиэтиленді үлбірден тұрады. Жақсы сіңіргіштік және ылғалдан қорғау қасиеттерге ие.
Бір рет қолданылатын, стерильді емес "Dolce-Pharm" стоматологиялық сүрткілері
дана
ҚР-ММБ-5№017841
165,85
838
Балаларға арналған несеп жинағыш. Номиналды сыйымдылығы 100 мл
Балаларға арналған зәр жинағы-гипоаллергенді жабысқақ қабаты бар Полимерлі материалдан жасалған сөмке. Ылғалға төзімді гипоаллергенді жабысқақ қабат қатты адгезияны қамтамасыз етеді, бұл зәр жинағын мұқият және тез түзетуге мүмкіндік береді. Зәр жинағында көбік төсемі бар.
Балаларға арналған несеп жинағыш. Номиналды сыйымдылығы 100 мл
дана
ҚР-ММБ-5№010011
368,41
839
Стерильді, бір рет қолданылатын ENLITE глюкоза сенсоры, ММТ-7008 (A,B) моделі, құрал-жабдықтарымен
Жинақтағы шағын, сенімді, технологиялық және таратқыштан көрсеткішті қосу және ажырату қарапайымдылығын және пациенттің қолмен немесе автоматты құралдың көмегімен енгізу оңайлығын қамтамасыз етеді . Ол стерилизацияланған. Сенсордың таратқышпен түйісетін қасиеті бар және оны таратқышқа дұрыс орнатпаудан сақтайды. Сенсордың өзі икемді және орнату және пайдалану кезінде ауыру мен жайсыздықты басу үшін шағын көлденең кесіндісі бар. қатты өткізгіш инелер енгізген кезде көмектеседі, егер сенсор орнатылған болса, оларды шешіп алады және лақтырып тастайды. Өткізгіш иненің инемен кездейсоқ тесуді болдырмайтын және енгізгеннен кейін негізден оңай алуды қамтамасыз ететін қауіпсіздік қасиеті бар. Сенсордың электрлік жанасуы денеге сыртқа шығады және таратқышпен су өткізбейтін қосылысы бар. Жинақтағы сенсор мен таратқыштың тегіс дискінің физикалық пішіні бар және тері беткейіне бекітіледі. Қандағы глюкоза концентрациясын пациенттің тері астында күнделікті қайта калибрлеумен 168 сағатқа дейін бақылау. Сенсор мен таратқыш арасындағы қосылыс - таратқышқа 20 рет енгізгеннен кейін және одан шығарғаннан кейін 10 Ом аз, сенсор 90° бұрышпен салынады, енгізу күші 1,125 фунттан азды (5 Н) құрайды. Қандағы глюкоза деңгейін өлшеу диапазоны 40-тан 400 мг/дл дейін. 30 минут бойы деректерді ұсыну. Әсер ету уақыты: қадамдық өзгерістен кейін 100 ± 10% - 200 ± 10% мг/дл глюкоза концентрациясында буферлік физиологиялық тестілік ерітіндіде 37° ± 1°C температурада, көрсеткіштің сигналдық тогы тестілеген кезде (Isig) қадамдық өзгеріс жүргізгеннен кейін он бес минуттан соң көрсеткіштің орташа белгіленген шамасынан 95% жетуі тиіс. Өлшемі 25 ине өте шағын өлшем болып табылады. Кемінде алты ай ішінде сақтау мерзімі 2°C-ден 30°C ( 35,6 - 86°F) температурада.
Стерильді, бір рет қолданылатын ENLITE глюкоза сенсоры, ММТ-7008 (A,B) моделі, құрал-жабдықтарымен
дана

Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 65х56мм
штука
РК-ИМН-5№019705
18,67
837
Салфетки стоматологические "Dolce-Pharm" нестерильные одноразового применения
Салфетка размером 40*50 см состоит из двух слоев рифленой бумаги и прочного одного слоя полиэтиленовой пленки. Обладает хорошей впитываемостью и влагозащитными свойствами.
Салфетки стоматологические "Dolce-Pharm" нестерильные одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№017841
165,85
838
Сборник мочи для детей. Номинальная вместимость 100мл
Детский сборник для мочи представляет собой пакетик из полимерного материала с гипоаллергенным клеевым слоем. Влагостойкий гипоаллергенный клеевой слой обеспечивает сильную адгезию, что позволяет аккуратно и быстро закрепить сборник мочи. Сборник мочи имеет поролоновую прокладку.
Сборник мочи для детей. Номинальная вместимость 100мл
штука
РК-ИМН-5№010011
368,41
839
Сенсор глюкозы ENLITE модель ММТ-7008 (A,B), стерильный, однократного применения, с принадлежностями
Сенсор в сборе маленький, надежный, технологичный, и обеспечивает простоту подключения и отключения датчика от передатчика, и легкость ввода пациентом, вручную или при помощи автоматического прибора ввода. Он стерилизован. Сенсор имеет свойства, которые стыкуются с передатчиком, и предохраняют его от неправильной установки в передатчик. Сам сенсор гибкий и имеет небольшой поперечный разрез, чтобы минимизировать боль и дискомфорт во время его установки и использования. Жесткие проводниковые иглы помогают при вводе, их снимают и выкидывают, если сенсор установлен. Проводниковая игла имеет свойства безопасности, предотвращающие случайные прокалывания иглами, и обеспечивающие легкое извлечение из основы после ввода. Электрические контакты сенсора выходят наружу к телу, и имеют водонепроницаемое соединение с передатчиком. Сенсор в сборе и передатчик имеют физическую форму плоского диска, и крепятся к поверхности кожи. Контроль концентрации глюкозы в крови под кожей пациента до 168 часов с ежедневной повторной калибровкой.Соединение между сенсером и передатчиком - менее 10 Ом после 20 раз ввода в передатчик и извлечение из него, сенсор вставляется под углом 90°, сила ввода составляет менее 1,125 фунтов (5 Н). Диапазон измерения уровня глюкозы в крови от 40 до 400 мг/дл. Предоставление данных в течении 30 мин. Время реагирования: после пошагового изменения с 100 ± 10% на 200 ± 10% мг/дл в концентрации глюкозы в буферном физиологическом тестовом растворе при температуре 37° ± 1°C, сигнальный ток датчика при тестировании (Isig) должен достичь 95% от средней установившейся величины датчика через пятнадцать минут после проведения пошагового изменения. Игла 25 размера, как самый маленький размер. Условия хранения в течение шести месяцев минимум, при температуре от 2°C до 30°C (от 35,6 до 86°F).
Сенсор глюкозы ENLITE модель ММТ-7008 (A,B), стерильный, однократного применения, с принадлежностями
штука

ҚР-ММБ-5№011495
17 815,08
840
Vacuette несепті вакуумды жинау жүйесі керек-жарақтарымен
Өлшемдері 10 см ұстаушы
Өлшемдері 10 см ұстаушы
дана
ҚР-ММБ-5№012383
62,56
841
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен
Құрамы: қалпағы, ыдысқа (ауа өткізгішпен) ине, ауа өткізгіштің бітеуіші, тамшы, сүзгі торабы, түтік (түтіктің ұзындығы 150 см), роликті қысқыш, инъекциялық торап, коннектор, инъекциялық ине.
Дайындау материалы: инъекциялық ине, ABS-пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, ауа өткізгіш сүзгіші, пластмассадан жасалған сүзгіш элемент (қанға арналған сүзгіш), латексті резеңке.
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, инесімен
дана
Стерильді, бір рет қолданылатын "Нәрия" қан құю жүйесі, өлшемі 18Gх1 1/2" (1.2х38мм) инесімен

РК-ИМН-5№011495
17 815,08
840
Система вакуумного забора мочи Vacuette с принадлежностями
Держатели размерами 10 см
Держатели размерами 10 см
штука
РК-ИМН-5№012383
62,56
841
Система для переливания крови "Н?рия" с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения
Состав: колпачок, игла к емкости (с воздуховодом), заглушка воздуховода, капельница, фильтрующий узел, трубка (длина трубки 150 см), роликовый зажим, инъекционный узел, коннектор, инъекционная игла. Материал изготовления: Инъекционная игла, ABS – пластик сополимер акрилонитрил-бутадиен-стирол, поливинилхлорид – PVC, HDPE, фильтр воздуховода, фильтрующий элемент из пластмасс (фильтр для крови), резинка латексная.
Система для переливания крови "Нәрия" с иглой, стерильная, однократного применения
штука
Система для переливания крови "Нәрия" с иглой размером 18Gх1 1/2" (1.2х38мм), стерильная, однократного применения

ҚР-ММБ-5№021267
161 678,02
845
Глюкозаны тұрақты мониторингілеу жүйесі iPro2, моделі MMT-7745WW
Атмосфералық қысым диапазоны: iPro2: 57,6-106 кПа (биіктігі 4,880-ден -400 м-ге дейін (16,000-ден -1,300 футқа дейін)) қондыру станциясы: 62-106 кПа (биіктігі 3,965-тен -400 м-ге дейін (13,000-ден -1,300 футқа дейін)). Өлшемдері мен массасы iPro2: ені: 3,5 см (1,4 дюйм) ұзындығы: 2,8 см (1,1 дюйм) биіктігі: 0,9 см (0,4 дюйм) салмағы: 5,7 гр. (0,2 Унция). Қондырманың өлшемдері мен салмағы: ені: 5,1 см (2 дюйм) ұзындығы: 6,4 см (2,5 дюйм) биіктігі: 2,8 см (1,1 дюйм) салмағы: 22,7 гр. (0,8 Унция). Ipro2 жазу құрылғысы өзінің қуат көзіне ие. Жұмыс режимі-үздіксіз. IPro2 жазу құрылғысы отқа қауіпті анестетиктердің ауамен, оттегімен немесе азот қышқылымен қоспасы болған кезде қолдануға жарамсыз. IPro2 жүйесінің барлық компоненттері медициналық мекемелерде қолдануға жарамды. Ipro2 жазу құрылғысы пациенттің өмір сүру жағдайында глюкоза сенсорымен қолдануға жарамды.я с сенсором глюкозы в условиях жизни пациента.

РК-ИМН-5№021267
161 678,02
845
Система постоянного мониторинга глюкозы iPro2, модель MMT-7745WW
Диапазон атмосферного давления: iPro2: 57,6-106 кПа (высота от 4 880 до -400 м (от 16 000 до -1 300 футов)) Док-станция: 62-106 кПа (высота от 3 965 до -400 м (от 13 000 до -1 300 футов)). Габариты и масса iPro2: Ширина: 3,5 см (1,4 дюйма) Длина: 2,8 см (1,1 дюйма) Высота: 0,9 см (0,4 дюйма) Масса: 5,7 гр. (0,2 унции). Габариты и масса док-станции: Ширина: 5,1 см (2 дюйма) Длина: 6,4 см (2,5 дюйма) Высота: 2,8 см (1,1 дюйма) Масса: 22,7 гр. (0,8 унции). Записывающее устройство iPro2 имеет собственный источник питания. Режим работы - непрерывный. Записывающее устройство iPro2 не пригодно для применения в присутствии смеси огнеопасных анестетиков с воздухом, кислородом или с закисью азота. Все компоненты системы iPro2 пригодны для применения в медицинских учреждениях. Записывающее устройство iPro2 подходит для применения с сенсором глюкозы в условиях жизни пациента.

Глюкозаны тұрақты мониторингілеу жүйесі iPro2, моделі MMT-7745WW
дана
ҚР-ММБ-5№115002
523 303,50
846
Тізебуынын және ұршық буынын қалпына келтіру және қайта құрылымдау хирургиясына, ортопедияға арналған MAZAAK эндопротездеу жүйесі (цементті және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жинағы) жиынтықта
Тізе буыны протезінің құрамдас элементтері: - Жамбас айдаршығы - Үлкенжіліншік науасы - Үлкенжіліншік астары - Пателлярлық компонент Ұршықбуынның биполярлық протезінің құрамдас элементтері: - Ортанжілік стержені - Ортан жіліктің басы жамбас сүйегінің басы - Биполярлы бастиек - Полиэтилен ацетабулярлы тостаған - Ортаға келтіргіш - Шектегіш - Ұршықбуынның толық протезінің құрамдас элементтері: - Ортан жілік стержені - Ортан жілік сүйегінің басы - Биполярлы басы - Цементсіз ацетабулярлы металл тостаған - Цементсіз ацетабулярлы полиэтилен салғыш - Ацетабулярлы тостаған бұрандасы - Сүйек цементі
Қалпына келтіру және реконструктивті хирургияға, mazaak ортопедиясына (Цемент және цементсіз бекіту компоненттері, оларды орнатуға арналған құралдар жиынтығы) арналған тізе және жамбас буындарын эндопротездеу жүйесі жиынтықта: жамбас аяғы-биполярлы, жалпы жамбас эндопротезіне арналған. Нысаны: әмбебап, модульдік, ревизиялық. Феморальды Бас үшін әртүрлі модификациялар мен қону конустары. Қосымша қамтумен және онсыз. Материал: Co-Cr-Mo, тот баспайтын болат, Ti6A14V, құрамында азот бар тот баспайтын болат; бекіту түрі: Цемент және цементсіз. Стандартты өлшем: кем дегенде 18 стандартты өлшем (әр түрге) мойын бұрышы: 120-дан 135* ұзындық: 80-ден 317 мм-ге дейін диаметрі: 6-дан 28 мм-ге дейін. Әр түрлі формада, модификацияда, қосымша қамтумен және онсыз. Материал: Ti6A14V бекіту: цементсіз. - ішкі диаметрі 22-ден 58 мм-сыртқы диаметрі 36-дан 80 мм-ге дейін. Материал: UHMWPE бекіту түрі-цементсіз. - ішкі диаметрі 22-ден 44 мм-сыртқы диаметрі 34-тен 80 мм-ге дейін. Биполярлы феморальды бас-Материал: Тот баспайтын болат, Co-Cr-Mo, құрамында азот бар тот баспайтын болат. Бекіту түрі-цемент, цементсіз, феморальды аяқтың жоғарғы конусына бекітілген. Әр түрлі модификациялар мен қону конустары. - диаметрі: 22,0 мм-ден 72,0 мм-ге дейін. - өлшемі: -5 мм-ден +12 мм-ге дейін. жіліншік төсемі-жалпы, әмбебап, қайта қарау, артқы крест тәрізді байламдарды сақтай отырып немесе ауыстыра отырып, әртүрлі модификациялар. Материал: UHMWPE-жоғары молекулалы полиэтилен. Өлшем: кем дегенде 8 Өлшем (әр түрге) қалыңдығы: 8-ден 31 мм-ге дейін. Жіліншік науасы-Жалпы, қайта қарау, модульдік, артқы крест тәрізді байламды сақтаумен немесе ауыстырумен. Офсеті бар және онсыз ұзартқыш сымдарды, аугменттерді қамтитын әртүрлі модификациялар. Материал: Co-Cr-Mo UHMWPE, UHMWPE. Бекіту түрі – цемент, цементсіз. Пішін: сол, оң, әмбебап. Өлшем: кем дегенде 11 Өлшем (әр түрге) өлшемдері: - алдыңғы жазықтықта 59 мм-ден 88 мм - ге дейін,-сагиттальды жазықтықта 40 мм-ден 68 мм-ге дейін. ацетабулярлы шыныаяқ бұрандасы-Материал: Ti6A14V.әртүрлі модификациялар. Ұзындығы: 15-тен 95 мм-ге дейін жамбас сүйегінің басы әмбебап, модульдік. Әр түрлі модификациялар және қону конустары. Материал: Co-Cr-Mo, тот баспайтын болат. Бекіту түрі-цемент, цементсіз феморальды аяқтың жоғарғы конусына бекітіледі. - диаметрі: 22 мм-ден 72 мм-ге дейін-өлшемі: -5 мм-ден +12 мм-ге дейін.феморальды Кондиля-толық, ревизиялық, модульдік, артқы крест тәрізді байламдарды сақтай отырып немесе ауыстыра отырып, әртүрлі модификациялар, соның ішінде офсеті бар және онсыз ұзартқыштар, ұлғайтқыштар. Материал: Co-Cr-Mo. Бекіту түрі – цемент, цементсіз. Пішін: сол, оң, әмбебап. Өлшемдері: - алдыңғы жазықтықта 53 мм - ден 88 мм-ге дейін, сагиттальды жазықтықта 40 мм-ден 81 мм-ге дейін . Әр түрлі модификациялардың пателлярлық компоненті Материал: UHMWPE. Бекіту түрі-цемент, цементсіз. Биіктігі: 8-ден 11 мм-ге дейін. диаметрі: 15-тен 40 мм-ге дейін.
дана

Система постоянного мониторинга глюкозы iPro2, модель MMT-7745WW
штука
РК-ИМН-5№115002
523 303,50
846
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте
Составные элементы протеза коленного сустава: - Мыщелок бедра - Большеберцовый лоток - Большеберцовый вкладыш - Пателлярный компонент Составные элементы биполярного протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Полиэтиленовая ацетабулярная чашка - Централизатор - Ограничитель Составные элементы тотального протеза тазобедренного сустава: - Бедренный стержень - Головка бедренной кости - Биполярная головка - Бесцементная металлическая ацетабулярная чашка - Бесцементный ацетабулярный полиэтиленовый вкладыш - Винт ацетабулярной чашки - Костный цемент
Система эндопротезирования коленного и тазобедренного суставов для восстановительной и реконструктивной хирургии, ортопедии MAZAAK (компоненты цементной и бесцементной фиксации, набор инструментов для их установки) в комплекте: Бедренная ножка-Для биполярного, тотального эндопротеза тазобедренного сустава. Форма: Универсальная, модульная, ревизионная. Различных модификаций и посадочных конусов для бедренной головки. С дополнительным покрытием и без него. Материал: Co-Cr-Mo, Нержавеющая сталь, Ti6A14V, Азотсодержащая нержавеющая сталь; Тип фиксации: цементная и бесцементная. Типоразмер: не менее 18 типоразмеров (на каждый вид) Угол шейки: от 120 до 135* Длинна: от 80 до 317 мм Диаметр: от 6 до 28 мм. Бесцементная металлическая чашка-Универсальная. Различных форм, модификаций, с дополнительным покрытием и без него. Материал: Ti6A14V Фиксация: бесцементная. - диаметр внутренний от 22 до 58 мм -диаметр наружный от 36 до 80 мм. Бесцементная полиэтиленовая чашка-Различных модификаций. Материал: UHMWPE Тип фиксации - бесцементный. -диаметр внутренний от 22 до 44 мм - диаметр наружный от 34 до 80 мм. Биполярная головка бедренной кости-Материал: нержавеющая сталь, Co-Cr-Mo, Азотсодержащая нержавеющая сталь. Тип фиксации - цементный, бесцементный, насаживается на верхний конус бедренной ножки. Различных модификаций и посадочных конусов. - диаметр: от 22,0 мм. до 72,0 мм. -размер: от -5 мм. до +12 мм. Большеберцовый вкладыш-Тотальный, универсальный, ревизионный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки, различных модификаций. Материал: UHMWPE -высокомолекулярный полиэтилен. Типоразмер: не менее 8 типоразмеров (на каждый вид) Толщина: от 8 до 31 мм. Большеберцовый лоток -Тотальный, ревизионный, модульный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки. Различных модификаций включающие в себя удлинители с офсетом и без него, аугменты. Материал: Co-Cr-Mo UHMWPE, UHMWPE. Тип фиксации – цементный, бесцементный. Форма: левый, правый, универсальный. Типоразмер: не менее 11 типоразмеров (на каждый вид) Размеры: - во фронтальной плоскости от 59 мм до 88 мм, - в сагиттальной плоскости от 40 мм до 68 мм. Винт ацетабулярной чашки-Материал: Ti6A14V. Различных модификаций. Длина: от 15 до 95 мм Головка бедренной кости-Универсальная, модульная. Различных модификаций, и посадочных конусов. Материал: Co-Cr-Mo, нержавеющая сталь. Тип фиксации - цементный, бесцементный насаживается на верхний конус бедренной ножки. -диаметр: от 22 мм. до 72 мм. -размер: от -5 мм. до +12 мм. Мыщелок бедренной кости-Тотальный, ревизионный, модульный, с сохранением или с замещением задней крестообразной связки, Различных модификаций включающие в себя удлинители с офсетом и без него, аугменты. Материал: Co-Cr-Mo. Тип фиксации – цементный, бесцементный. Форма: левый, правый, универсальный. Размеры: - во фронтальной плоскости от 53 мм. до 88 мм., в сагиттальной плоскости от 40 мм. до81 мм. Типоразмер: не менее 9 типоразмеров (на каждый вид) . Пателлярный компонент Различных модификаций Материал: UHMWPE. Тип фиксации – цементный, бесцментный. Высота: от 8 до 11 мм. Диаметр: от 15 до 40 мм.
набор

ҚР-ММБ-5№019597
8 088 007,87
847
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Augment Screw аугментке арналған бұрандалар, өлшемдері: 7,12,17 мм.
Augment Screw аугментке арналған бұрандалар, өлшемдері: 7,12,17 мм.
дана
ҚР-ММБ-5№020412
49 466,84
848
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Tibial Augment тибиальді аугмент, өлшемдері; 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Tibial Augment тибиальді аугмент, өлшемдері; 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75

РК-ИМН-5№019597
8 088 007,87
847
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Винты для аугмента Augment Screw, размерами: 7,12,17 мм.
Винты для аугмента Augment Screw, размерами: 7,12,17 мм
штука
РК-ИМН-5№020412
49 466,84
848
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент тибиальный Tibial Augment, размерами; 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Аугмент тибиальный Tibial Augment, размерами; 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75

849
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Posterior Femoral Augment феморальді артқы аугмент, өлшемдері:A, B, C, D, E, F, G, H
Posterior Femoral Augment феморальді артқы аугмент, өлшемдері: A, B, C, D, E, F, G, H
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
850
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Distal Femoral Augment феморальді дистальді аугмент, өлшемдері: A, B, C, D, E, F, G, H
Distal Femoral Augment феморальді дистальді аугмент, өлшемдері: A, B, C, D, E, F, G, H
дана
ҚР-ММБ-5№020412
122 685,75
851
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
РСК Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK үлкен жіліншік ревизиялық астары, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; қалыңдығы: 11, 14, 17, 20, 23, 27, 31
РСК Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK үлкен жіліншік ревизиялық астары, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; қалыңдығы: 11, 14, 17, 20, 23, 27, 31
дана
ҚР-ММБ-5№020412
196 234,71
852
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
1.​ PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; қалыңдығы: 9, 11, 14, 17, 20 мм.
2. CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; қалыңдығы: 9, 11, 14, 17, 20 мм.
1.​PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; қалыңдығы: 9, 11, 14, 17, 20 мм.
2. CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR тұтас полиэтиленді үлкен жіліншік компоненті , өлшемдері: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; қалыңдығы: 9, 11, 14, 17, 20 мм.
дана
ҚР-ММБ-5№020412
256 219,22
853
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Offset Junction оффсет қосылыс, өлшемдері: 4, 6 мм.
Offset Junction оффсет қосылыс, өлшемдері: 4, 6 мм.
дана
ҚР-ММБ-5№020412
267 749,10
854
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stem extension тармақтарын ұзартқыш, өлшемдері: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
Stem extension тармақтарын ұзартқыш, өлшемдері: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
дана

849
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент феморальный задний Posterior Femoral Augment, размером: A, B, C, D, E, F, G, H
Аугмент феморальный задний Posterior Femoral Augment, размером: A, B, C, D, E, F, G, H
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
850
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Аугмент феморальный дистальный Distal Femoral Augment, размерами: A, B, C, D, E, F, G, H
Аугмент феморальный дистальный Distal Femoral Augment, размерами: A, B, C, D, E, F, G, H
штука
РК-ИМН-5№020412
122 685,75
851
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Вкладыш большеберцовый ревизионный PCK Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; толщиной: 11, 14, 17, 20, 23, 27, 31
Вкладыш большеберцовый ревизионный PCK Tibial liner (Tibial Articular Surface)PCK, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2,D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; толщиной: 11, 14, 17, 20, 23, 27, 31
штука
РК-ИМН-5№020412
196 234,71
852
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
1. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS, размерами: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; толщиной: 9, 11, 14, 17, 20 мм. 2. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR, размерами: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; толщиной: 9, 11, 14, 17, 20 мм.
1. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент PS All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) PS, размерами: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; толщиной: 9, 11, 14, 17, 20 мм. 2. Цельнополиэтиленовый большеберцовый компонент CR All poly tibial liner(All Poly Tibial Component) CR, размерами: A1, B2, C2, C3, D2, D3, D4, E4, E5, F5, G7, H7; толщиной: 9, 11, 14, 17, 20 мм.
штука
РК-ИМН-5№020412
256 219,22
853
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Оффсет соединение Offset Junction, размерами: 4, 6 мм
Оффсет соединение Offset Junction, размерами: 4, 6 мм
штука
РК-ИМН-5№020412
267 749,10
854
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Удлинитель ножки Stem extension, размерами: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
Удлинитель ножки Stem extension, размерами: 7,5x75; 7,5х100; 7,5х150; 9х40; 9х75; 9х75; 9х100; 9х150; 10,5х75; 10,5х100; 10,5х150; 12х40; 12х75; 12х100; 12х150; 13,5х75; 13,5х100; 13,5х150; 15х40; 15х75; 15х100; 15х150; 16,5х75; 16,5х100; 16,5х150
штука

ҚР-ММБ-5№020412
267 749,10
855
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stemmed Tibial base Plate ревизиялық үлкен жіліншік компоненті, өлшемдері: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stemmed Tibial base Plate ревизиялық үлкен жіліншік компоненті, өлшемдері: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
дана
ҚР-ММБ-5№020412
470 182,86
856
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
1. Femoral 1. Femoral Component PS Left/Right артқы жағынан тұрақтандырылған ортан жілік компоненті PS оң жақ/сол жақ, өлшемдері: A, B, C, D, E, F, G, H
2. Tibial liner (Tibial Articular Surface) PS артқы тұрақтандырылған үлкен жіліншік астары PS, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8,H7-8; қалыңдығы: 9, 11, 14, 17 мм.
3. Tibial base plate CR/PS үлкен жіліншік компоненті CR/PS, өлшемдері: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
1. Femoral 1. Femoral Component PS Left/Right артқы жағынан тұрақтандырылған ортан жілік компоненті PS оң жақ/сол жақ, өлшемдері: A, B, C, D, E, F, G, H
2. Tibial liner (Tibial Articular Surface) PS артқы тұрақтандырылған үлкен жіліншік астары PS, өлшемдері: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4, E5-6, F5-6, F7-8, G5-6, G7-8, H7-8; қалыңдығы: 9, 11, 14, 17 мм.
3. Tibial base plate CR/PS үлкен жіліншік компоненті CR/PS, өлшемдері: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
дана
ҚР-ММБ-5№020412
546 957,58
857
FREEDOM® Total Knee System тізе буынын эндопротездеу жүйесі жиынтықта
Stemmed Femoral Component PCK Left/Right ревизиялық ортан жілік компоненті PCK сол жақ/оң жақ,өлшемдері: A, B, C, D, E, F, G, H
Stemmed Femoral Component PCK Left/Right ревизиялық ортан жілік компоненті PCK сол жақ/оң жақ,өлшемдері: A, B, C, D, E, F, G, H
дана
ҚР-ММБ-5№020412
790 291,70
858
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі
Бір рет қолданылатын скальпель пластик тұтқаға бекітілген алмалы-салмалы жүзі бар кескіш құрал болып табылады. Скальпель тұтқасы АБС-пластиктен жасалады, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалуы мүмкін. Қалпақшасы жүзді қорғайды. Әрбір скальпель жеке қапталған. Жүздерінің өлшемі: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі. Жүздерінің өлшемі: №10; №11; №12; №15
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №10;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №11;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №12;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №15;

РК-ИМН-5№020412
267 749,10
855
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Ревизионный большеберцовый компонент Stemmed Tibial base Plate, размерами: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Ревизионный большеберцовый компонент Stemmed Tibial base Plate, размерами: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
штука
РК-ИМН-5№020412
470 182,86
856
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
1. Бедренный компонент PS правый/левый с задней стабилизацией Femoral Component PS Left/Right, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H 2. Вкладыш большеберцовый PS с задней стабилизацией Tibial liner(Tibial Articular Surface) PS, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; толщиной: 9,11,14,17 мм. 3. Большеберцовый компонент CR/PS Tibial base plate CR/PS, размерами:1,2,3,4,5,6,7,8
1. Бедренный компонент PS правый/левый с задней стабилизацией Femoral Component PS Left/Right, размерами: A,B,C,D,E,F,G,H 2. Вкладыш большеберцовый PS с задней стабилизацией Tibial liner(Tibial Articular Surface) PS, размерами: A1-2, B1-2, C1-2, C3-4, D1-2, D3-4, E3-4,E5-6,F5-6,F7-8,G5-6,G7-8,H7-8; толщиной: 9,11,14,17 мм. 3. Большеберцовый компонент CR/PS Tibial base plate CR/PS, размерами:1,2,3,4,5,6,7,8
штука
РК-ИМН-5№020412
546 957,58
857
Система эндопротезирования коленного сустава FREEDOM® Total Knee System в комплекте
Бедренный компонент ревизионный PCK левый/правый Stemmed Femoral Component PCK Left/Right, размерами:A,B,C,D,E,F,G,H
Бедренный компонент ревизионный PCK левый/правый Stemmed Femoral Component PCK Left/Right, размерами:A,B,C,D,E,F,G,H
штука
РК-ИМН-5№020412
790 291,70
858
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный
Скальпель одноразовый представляет собой режущий инструмент, состоящий из прикрепленного к пластиковой ручке съемного лезвия. Ручка скальпеля изготавливается из АБС-пластика, лезвие может быть из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Колпачок предохраняет лезвие. Каждый скальпель упакован индивидуально. Размеры лезвий: №9; №10; №11; №12; №13; №14; №15; №16; №18; №19; №20; №21; №22; №23; №24; №25; №26; №27; №34; №36.
Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный. Размеры лезвий: №10; №11; №12; №15
штука

Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі тот баспайтын болаттан жасалған жүзімен. Жүздерінің өлшемі: №20; №21; №22; №23; №24; №25
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №20;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №21;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №22;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №23;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №24;
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" скальпелі, жүзінің өлшемі: №25
ҚР-ММБ-5№020812
86,29
860
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 11 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
78,39
861
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Пластик тұтқадан, қорғағышы немесе қалпақшасы бар алынып салынатын жүзден тұрады. Тұтқа АБС-пластиктен, жүзі тот баспайтын болаттан немесе тот баспайтын жабыны бар көміртекті болаттан дайындалған. Скальпель жеке қаптамада болады. Гамма-сәулемен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған № 12, 1алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

Скальпель "Нәрия" одноразовый, стерильный с лезвием из нержавеющей стали. Размеры лезвий: №20; №21; №22; №23; №24; №25
штука
РК-ИМН-5№020812
86,29
860
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №11 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
штука
РК-ИМН-5№013482
78,39
861
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Состоит из пластиковой ручки, съемного лезвия, с защитой или с колпачком. Ручка изготовлена из АБС-пластика, лезвие из нержавеющей стали или из углеродистой стали с нержавеющим покрытием. Скальпель находится в индивидуальной упаковке. Стерилизован гамма-излучением. Срок годности: 5лет.
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №12 из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
штука

Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10A, алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№013482
80,01
875
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10А из углеродистой стали, в коробке №10
штука
РК-ИМН-5№013482
80,01
875
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями №36, из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями №36, из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
876
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12В алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12В алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
876
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12В из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12В из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
877
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12D алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 12D алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
877
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12D из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 12D из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
879
Жүзінде қорғағышы/қорғағыш қалпақшасы, тот баспайтын/көміртекті болаттан жасалған №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36 алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 15А алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
Қорғағыш қалпақшасы, көміртекті болаттан жасалған № 15А алынып салынатын жүзі бар стерильді, бір рет қолданылатын Biolancet® Budget скальпелі, №10 қорапта
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
879
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями №10, 10А, 11, 12, 12В, 12D, 13, 14, 15, 15А, 15С, 15D, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 36, из нержавеющей/углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15А из углеродистой стали, в коробке №10
Скальпель Biolancet® Budget стерильный, однократного применения, с защитой на лезвии/с защитным колпачком, со съемными лезвиями № 15А из углеродистой стали, в коробке №10
штука

ҚР-ММБ-5№013482
80,01
884
Стерильді, бір рет қолданылатын скальпель, жүзінің өлшемдері кіші/мини/қысқа/ ұзын № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A қаптамада №10. Орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын КІШІ СКАЛЬПЕЛЬ
Түрлі өлшемдегі үлкен немесе шағын қосылыстары бар жүздері бар скальпельдер
Стерильді, бір рет қолданылатын скальпель, жүзінің өлшемдері кіші/мини/қысқа/ ұзын № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A қаптамада №10. Орындалу нұсқасы: Стерильді, бір рет қолданылатын
дана

РК-ИМН-5№013482
80,01
884
Скальпель стерильный, однократного применения, с размерами лезвий малые/мини/короткие/длинные № 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A в упаковке №10 Варианты исполнения МАЛЫЙ СКАЛЬПЕЛЬ стерильный однократного применения
Скальпели с лезвиями с большим или малым соединением различных размеров
Скальпель стерильный, однократного применения, с размерами лезвий малые/мини/короткие/длинные 1G, 2G, 3G, 4G, 5G, 8G, 9, 10, 10A, 10B, 10G, 10S, 11, 11K, 11P, 12, 12B, 12D, 12G, 13, 14, 15, 15A, 15B, 15C, 15G, 15T, 16, 17, 18,, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 25, 25A в упаковке №10
набор

ҚР-ММБ-5№017588
192,76
885
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 28G қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№016957
40,01
886
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 26G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 26G қорапта №100
дана

РК-ИМН-5№017588
192,76
885
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 28G в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№016957
40,01
886
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 26G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 26G в коробке №100
штука

ҚР-ММБ-5№016957
40,01
887
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,8 мм) қорапта №100
Бір рет қолданылатын қауіпсіз автоматты стерильді Biobladex® Safe скарификаторы, өлшемдері: 21G (пункция тереңдігі 2,8 мм) қорапта №100
дана

РК-ИМН-5№016957
40,01
887
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 18G, 21G, 23G, 26G, 28G в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,8мм) в коробке №100
Скарификатор Biobladex® Safe стерильный безопасный автоматический однократного применения с иглой размерами: 21G (глубина прокола 2,8мм) в коробке №100
штука

ҚР-ММБ-5№016957
40,01
891
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Flake, өлшемдері L №200 қорапта
Flake орындалу нұсқасы жеке қаптамадағы тот баспайтын болаттан жасалған бір реттік стерильді скарификатор болып табылады.
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Flake, өлшемдері L №200 қорапта
дана
ҚР-ММБ-5№015388
7,95
892
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Twist инесімен, өлшемдері: 23G №100 қорапта
Twist орындалу нұсқалары ұшы тот баспайтын болаттан және негізі тығыздығы төмен полиэтиленнен жасалған бір реттік стерильді скарификатор түрінде келеді. Аспаптың жиынтығына кіретін, қандағы қант деңгейін өлшейтін, ауыртпай тесетін құрылғымен пайдалануға болады.
Бір рет қолданылатын стерильді Biolancet® скарификаторы, орындалу нұсқалары: Twist инесімен, өлшемдері: 23G №100 қорапта
дана

РК-ИМН-5№016957
40,01
891
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариантов исполнения: Flake размерами L в коробке №200
Вариант исполнения Flake представляет собой одноразовый стерильный скарификатор из нержавеющей стали в индивидуальной упаковке.
Скарификатор Biolancet® стерильный, однократного применения вариантов исполнения: Flake размерами L в коробке №200
штука
РК-ИМН-5№015388
7,95
892
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариантов исполнения: Twist c иглой размерами: 23G в коробке №100
Вариант исполнения Twist представляет собой одноразовый стерильный скарификатор с острием из нержавеющей стали и основой из полиэтилена низкой плотности. Может использоваться с устройством для безболезненного прокалывания, входящего в комплект прибора, измеряющего уровень сахара крови.
Скарификатор Biolancet® стерильный,однократного применения вариантов исполнения: Twist c иглой размерами: 23G в коробке №100
штука

ҚР-ММБ-5№015388
11,33
894
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, стерильді қапсырма
Қапсырманың негізгі мөлшелері сызбаға сәйкес болуы керек. Оның салмағы 5 граммнан аспауы тиіс. Қапсырманың үсті жарықсыз, ойықсыз, сынықсыз, өзге қосымшаларсыз болуы керек. Ауданы 0,25 кв. мм аспайтын, функциялық қасиетіне әсер етпейтін, 3-уден артық өзге қосылыстарсыз болуы тиіс. Қапсырма стерильді болуы қажет. Қапсырма уытты болмауы тиіс.
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, стерильді қапсырма
дана
ҚР-ММБ-5№001273
389,69

РК-ИМН-5№015388
11,33
894
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
Основные размеры скобки должны соответствовать чертежам. Масса скобки должна быть не более 5 г. Поверхность скобки должна быть без раковин, трещин, сбоя, посторонних включений, заусенцев. Допускается не более 3-х посторонних включений, не влияющих на функциональные свойства, площадью не более 0,25 кв. мм каждое. Скобки должна быть стерильными. Скобки должны быть нетоксичными.
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
штука
РК-ИМН-5№001273
389,69

895
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х30 мм, 65х60 мм, қорапта №100, №200
Спирттік сүрткі изопропил спирті сіңірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазбен қапталған тоқылмаған мата болып табылады. 70% изопропил спирті. Тек сыртқа қолдануға арналған. Тек бір рет қолданылады. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х30 мм, қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№011191
4,96
896

895
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размерами 65х30 мм, 65х60 мм, в коробке №100, №200
Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Изопропиловый спирт 70%. Только для наружного применения. Только для однократного применения.Срок годности 5 лет.
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размером 65х30 мм, в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№011191
4,96
896

Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х60 мм, қорапта №100
Спирттік сүрткі изопропил спирті сіңірілген және алюминий фольгадан жасалған қағазбен қапталған тоқылмаған мата болып табылады. 70% изопропил спирті. Тек сыртқа қолдануға арналған. Тек бір рет қолданылады. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Бір рет қолданылатын Biopad® Budget спиртті сүрткісі өлшемдері 65х60 мм, қорапта №100
дана
ҚР-ММБ-5№011191
6,60
897
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (стандартты 20G*1 1/2; 0,9*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (20G*1 1/2; 0,9*38мм)
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,42
898
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған.
Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0,9х38 мм;
Шартты белгі - , 20 Gx1 ½;
Типі - стандартты;
Түс кодтамасы- сары.
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2
дана

Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размерами 65х60 мм, в коробке №100
Спиртовая салфетка представляет собой нетканое полотно, пропитанное изопропиловым спиртом и упакованное в бумагу из алюминиевой фольги. Изопропиловый спирт 70%. Только для наружного применения. Только для однократного применения.Срок годности 5 лет.
Спиртовая салфетка Biopad® Budget однократного применения размером 65х60 мм, в коробке №100
штука
РК-ИМН-5№011191
6,60
897
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстороння желтая для забора большого объема крови из крупных вен (стандартная 20G*1 1/2; 0,9*38мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,42
898
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая, 0,9х38 мм, 20Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,9х38мм; Условное обозначение - 20 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - желтая.
Игла двухсторонняя желтая стандартная, 0,9х38 мм, 20 Gx1 1/2
штука

ҚР-ММБ-5№016033
45,42
899
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі)
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм)
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,57
900
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, қара, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған.
Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0, 7х38мм;
Шартты белгі-22 Gx1 ½ ;
Типі - стандартты;
Түс кодтамасы- қара.
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, қара, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2.
дана

РК-ИМН-5№016033
45,42
899
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,8х38мм; Условное обозначение - 21 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - зеленый.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х38 мм, 21Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,57
900
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,7х38мм; Условное обозначение - 22 Gx1 ½; Тип - стандартный; Цветовая кодировка - черный
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х38 мм, 22Gx1 1/2
штука

ҚР-ММБ-5№016033
46,96
901
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған (стандартты 22G*1 1/2; 0,7*38 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

РК-ИМН-5№016033
46,96
901
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстронняя черная для взрослых и детей тонкими венами (стандартная 22G*1 1/2; 0,7*38 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған (стандартты 22G*1 1/2; 0,7*38 мм)
дана
ҚР-ММБ-5№016033
46,96
902
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Қан алуға арналған стерильді екіжақты, қара түсті медициналық ине, 0,7х25 мм, 22Gx1. Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Қан алуға арналған стерильді екіжақты, қара түсті медициналық ине, 0,7х25 мм, 22Gx1
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,59
903
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер

Игла двухсторонняя черная стандартная, 0,7х38 мм, 22 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
46,96
902
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, черная, 0,7х25 мм, 22Gx1. Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла медицинская стерильная двухстронняя для забора крови,черная 22G*1; 0,7*25 мм.
штука
РК-ИМН-5№016033
72,59
903
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения

Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған(қысқа 22G*1; 0,7*25 мм ) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине қара түсті балаларға және тамыры жіңішке пациенттерге арналған(қысқа 22G*1; 0,7*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,59
904
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстронняя черная для взрослых и детей тонкими венами (короткая 22G*1; 0,7*25 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла двухстронняя черная короткая 22G*1, 0,7*25 мм.
штука
РК-ИМН-5№016033
72,59
904
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х25 мм, 21Gx1. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,8х25мм; Условное обозначение - 21 Gx1; Тип - короткий; Цветовая кодировка - зеленый.

Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,78
905
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (қысқа 21G*1; 0,8*25 мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,78
906
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х25 мм, 20Gx1. Иненің түтігі тұтас, екі ұштарынан лазерлік қайрағы бар тот баспайтын болаттан жасалған. Иненің түтігі силикон майларымен жабылған, бұл тесу кезінде тіндердің жарақаттануын төмендетеді. Кірістіру полипропиленнен жасалған. Иненің түтікшесімен кірістіру жоғары сапалы ақ медициналық желімнің көмегімен бекітіледі, ол қосылыстың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді. Резеңке мембрананың каучуктан жасалған икемді клапаны бар. Қалпақшалар полипропиленнен жасалған.
Иненің өлшемдері ( диаметрі / ұзындығы) - 0,9х25 мм;
Шартты белгі - , 20Gx1;
Типі - қысқа;
Түс кодтамасы- сары.
Қан алуға арналған екі жақты стерильді медициналық ине, сары, 0,9х25 мм, 20Gx1
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,83
907
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі) Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (қысқа 20G*1; 0,9*25мм). Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.

Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, зеленая, 0,8х25 мм, 21Gx1.
штука
РК-ИМН-5№016033
72,78
905
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухсторонняя зеленая для пациентов с нормальными венами (короткая 21G*1; 0,8*25 мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла двухсторонняя зеленая (короткая 21G*1; 0,8*25 мм)
штука
РК-ИМН-5№016033
72,78
906
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая 0,9х25 мм, 20Gx1. Трубка иглы цельная, изготовлена из нержавеющей стали с лазерной заточкой с обоих концов. Трубка иглы покрыта силиконовой смазкой, что снижает травмирования тканей при прокалывании. Вставка изготовлена из полипропилена. Вставка с трубкой иглы крепится при помощи высококачественного медицинского клея белого цвета, который обеспечивает высокую прочность соединения. Резиновая мембрана имеет гибкий клапан из каучука, с высокой эластичностью. Колпачки изготовлены из полипропилена. Размеры иглы (диаметр/длина) - 0,9х25мм; Условное обозначение - 20Gх1; Тип - короткий; Цветовая кодировка - желтая.
Игла медицинская стерильная двусторонняя для забора крови, желтая 0,9х25 мм, 20Gx1
штука
РК-ИМН-5№016033
72,83
907
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухстороння желтая для забора большого объема крови из крупных вен (короткая 20G*1; 0,9*25мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.

Екіжақтылы ине сары түсті көп мөлшердегі қан алуға және жуан тамырдан қан алуға қолданылады (қысқа 20G*1; 0,9*25мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
72,83
908
Бір рет қолданылатын стерильді медициналық екіжақты инелер
Ине қанның сыртқы ортамен жанасусыз пробиркаға түсетін жүйенің жабықтығын қамтамасыз ететін көп реттік ине ұстағышпен қолдануға арналған, екі жағы ұшталған стерильді арнайы түтік болып келеді. Иненің бір жағы пациенттің тамырына енгізуге, екінші жағы резенкелі клапаны бар пробирканың қақпағындағы резеңкелі тығынды тесуге арналған. Резеңкелі клапан есебінен инені бир рет енгізіп бірнеше пробиркаға қан алуға ыңғайлы болатындай пробирканы ауыстырғанда жүйенің герметикалығы сақталады. Пациент тамырының жағдайына байланысты өлшеміне, иненің диаметрі белгіленген түске қатысты иненің әртүрлі типі қолданылады (иненің сауыты қалпағының түсі). Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм) Ине мен түтікшелер коррозияға төзімді металдан жасалған. Қаптамадағы инелер қолданылатын стерильді әдістерге төзімді. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Таңбаланған фирмалық картон қорапқатұтыну қаптамасындағы 100данадан ине салынады (топтық қаптама). Инелері бар топтық фирмалық картон корапты 30 данадан гофрланған картон қорапқа салады.(тасымалдау қаптамасы). Инелер құрғақ жабық қоймалық орын-жайларда 25°С-ден аспайтын температурада тасымалдау қаптамасында сақталады.
Екіжақтылы ине жасыл түсті тамыры орташа пациенттерге арналған (стандартты 21G*1 1/2; 0,8*38мм
дана
ҚР-ММБ-5№016033
45,57
909
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар

Игла двухстороння желтая короткая 20G*1, 0,9*25мм
штука
РК-ИМН-5№016033
72,83
908
Стерильные медицинские двухсторонние иглы однократного применения.
Игла представляет собой специальную стерильную трубку заточенную с обеих концов, для использования с многоразовым иглодержателем, обеспечивающим закрытость системы, при которой кровь попадает в пробирку без контакта с внешней средой. Одна часть иглы предназначена для введения в вену пациента, другая - закрытая резиновым клапаном , для того, чтобы проколоть резиновую часть пробки пробирки. За счет резинового клапана сохраняется герметичность системы во время смены пробирок, что дает возможность отбора нескольких проб при однократной венепункции. В зависимости от состояния вен у пациента используются различные типы игл отличающиеся размером и цветовым обозначением диаметра иглы (цвета колпачка футляра иглы). Игла двухсторонняя зеленая для пациентов с нормальными венами (стандартная 21G*1 1/2, 0,8*38мм) Трубка и иглы изготовлены из коррозионно-стойкого металла. Иглы в упаковке устойчивы к применяемым методам стерилизации. Стерилизован этилен оксидом. В промаркированную фирменную картонную коробку, укладывают иглы в потребительской упаковке по 100 шт. (групповая упаковка). Групповую фирменную картонную коробку с иглами помещают по 30 штук в коробку из гофрированного картона (транспортная упаковка). Иглы хранят в транспортной таре в сухих закрытых складских помещениях при температуре не выше 25°С.
Игла двухсторонняя зеленая стандартная, 0,8х38 мм, 21 Gx1 1/2
штука
РК-ИМН-5№016033
45,57
909
Тампоны марлевые медицинские нестерильные

Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көлемі 10 см х 10 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
164,92
910
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.

Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 10 см х 10 см
штука
РК-ИМН-0№022419
164,92
910
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет

Көлемі 20 см х 20 см бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
864,60
911
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көлемі 30 см х 30 см бір рет қолданылатын стерильді емес дәке тампондары
дана
Бір рет қолданылатын стерильді емес мақта дәкеден жасалған тампондар
ҚР-ММБ-0№022419
1 625,00
912
Медициналық стерильді емес дәкелі тампондар
Медициналық стерильді емес тампондар ағартылған мақта дәкеден жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Стерильді емес тампондар түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/мден кем емес. Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бастапқы орау. Тампондарды 5 немесе 10 данадан пленкалы қабыққа немесе аралас орауыш материалдан - полимерлі немесе полиэтилен үлдірден және қағаздан тұратын пакетке орайды. Екінші қаптама. № 10 ( 2 бастапқы орам №5); № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.Сақтау мерзімі 5 жыл.
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см
дана
Көп қабатты дәке стерильді емес тампон өлшемі 10 см х 5 см

Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 20 см х 20 см
штука
РК-ИМН-0№022419
864,60
911
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
Марлевые тампоны нестерильные одноразового применения размером 30 см х 30 см
штука
РК-ИМН-0№022419
1 625,00
912
Тампоны марлевые медицинские нестерильные
Тампоны марлевые медицинские нестерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны или другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Тампоны изготавливаются в нестерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м². Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Потребительская (первичная) упаковка индивидуальная: тампоны по 5 или 10 штук в пленочной оболочке или комбинированной упаковке из пленки и бумаги, с краями, сваренными термическим способом. Вторичная упаковка: № 10 (2 первичных упаковки № 5); № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом. Срок хранения 5 лет.
Тампон многослойный марлевый нестерильный размером 10 см х 5 см
штука

Медициналық стерильді дәке тампондары мақтадан, ағартылған, медициналық дәкеден рентгеноконт-растты жіптерсіз немесе рентгеноконт-растты жіппен жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға, жұмыс алаңына және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Тампондар немесе стерильді түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м2 кем емес Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бір рет қолданыс үшін. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптама: дербес, бітеу, жарамадылық мерзімі ішінде тампондар сапасын сақтап тұруын және сыртқы ортаның әсерінен, сыртқы механикалық зақымдардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.
10 см х 10 см стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон.
дана
10 см х 10 см стерильді бір рет қолданылатын дәке сіңіргіш тампон.
ҚР-ММБ-0№022418
200,83
916
Медициналық стерильді дәкелі тампондар
Медициналық стерильді дәке тампондары мақтадан, ағартылған, медициналық дәкеден рентгеноконт-растты жіптерсіз немесе рентгеноконт-растты жіппен жасалған. Тампондар өндірісінде дәке өңделмеген жиектермен (кесектермен) өңделеді, бұл жіптер мен талшықтардың өңделген жараларға, жұмыс алаңына және басқа беттерге енуіне жол бермейді. Олар жоғары сорбциялық қабілетке ие, жанама әсерлері жоқ және терімен байланысқан кезде тітіркену немесе аллергия тудырмайды. Тампондар немесе стерильді түрінде жасалады, тікбұрышты немесе сопақша пішінді. Беттік тығыздығы 22 г/м2 кем емес Капиллярлық кемінде 10 см/сағ Ақтық дәрежесі 70%-нен кем емес. Бір рет қолданыс үшін. Сақтау мерзімі 2 жыл. Қаптама: дербес, бітеу, жарамадылық мерзімі ішінде тампондар сапасын сақтап тұруын және сыртқы ортаның әсерінен, сыртқы механикалық зақымдардан қорғауды қамтамасыз етеді. Екінші қаптама. № 20 (4 бастапқы орам №5 немесе 2 бастапқы қаптама № 10); № 50 (10 бастапқы № 5 немесе 5 бастапқы № 10); № 100 (№ 5 бастапқы № 20 немесе 10 бастапқы № 10); № 200 (40 бастапқы №5 немесе 20 бастапқы № 10) термиялық жабық полимерлі пакетте.
Диаметрі 40 см бір рет қолданылатын стерильді рентгендік контрастты жіппен дәке тампондары
дана
Диаметрі 40 см бір рет қолданылатын стерильді рентгендік контрастты жіппен дәке тампондары

Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли без рентгеноконтрастной нити или с рентгеноконтрастной нитью. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Изготавливаются в стерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2 Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года Для одноразового использования Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества тампонов в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений.Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом.
Стерильный одноразовый марлевый абсорбирующий тампон размером 10 см х 10 см
штука
РК-ИМН-0№022418
200,83
916
Тампоны марлевые медицинские стерильные
Тампоны марлевые медицинские стерильные изготовлены из хлопчатобумажной, отбеленной, медицинской марли без рентгеноконтрастной нити или с рентгеноконтрастной нитью. При производстве тампонов марля складывается необработанными краями (срезами) внутрь, чтобы предотвратить попадание нитей и волокон в обрабатываемые раны, операционное поле, другие поверхности. Обладают высокой сорбционной способностью, не имеют никаких побочных эффектов и при контакте с кожей не вызывают раздражения или аллергии. Изготавливаются в стерильном виде, свернуты в прямоугольную или овальную форму. Поверхностная плотность не менее 22 г/м2 Капиллярность не менее 10 см/ч Степень белизны не менее 70 % Срок хранения 2 года Для одноразового использования Упаковка: индивидуальная, герметичная, обеспечивает сохранность качества тампонов в течение срока годности и защиту от воздействия окружающей среды и внешний механических повреждений.Вторичная упаковка: № 20 (4 первичных упаковки № 5 или 2 первичных упаковки № 10); № 50 (10 первичных упаковок № 5 или 5 первичных упаковок № 10); № 100 (20 первичных упаковок № 5 или 10 первичных упаковок № 10); № 200 (40 первичных упаковок № 5 или 20 первичных упаковок № 10) в полимерном пакете, запаянном термическим способом.
Марлевые тампоны с рентгеноконтрастной нитью стерильные одноразового применения диаметром 40 см
штука

ҚР-ММБ-0№022418
1 048,00
933
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1, № 10, № 25
Shyrai A1C гликирленген гемоглобин Анализаторындағы гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған HbA1c shyrai A1C сынағы-адамның бүкіл қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Тек медицина мамандары ғана қолдана алады.
Өлшеу диапазоны
4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль / моль)
Сипаттама: бір тест (картридж) бір тест өткізуге қажетті барлық нәрсемен қамтылған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, оны үлгі материалдарымен толтыру керек, ал реакция контейнерінде оптикалық тығыздықты өлшеу үшін оптикалық оқу орны бар.
Құрамы
Компонент Саны / тест (картридж)
Протеаза ≥ 320 бірлік
Пероксидаза (желкек) ≥ 2 бірлік
Фруктозиламин қышқылды оксидаза ≥ 0,8 бірлік
Хромоген ≥ 0,002 мг
Буферлік ерітінді, беттік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар ≥ 39,2 мг
Жиынтық қаптама
1, 10 немесе 25 сынақ (картридждер) Shyrai A1c HbA1c
1 х Парақ-лайнер. Науқас үшін ақпарат.
Сақтау және пайдалану шарттары
1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. сынақты (картриджды) қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін, тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтауға болады.
2. Сынақтың (картридждің) қолданар алдындағы жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C.
Жарамдылық мерзімі-өндірілген күннен бастап 12 ай (ораманы және штрих-кодты қараңыз)
Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1, № 10, № 25
дана

РК-ИМН-0№022418
1 048,00
933
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина №1, №10, №25
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина Shyrai A1c -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест (картридж) содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав
Компонент
Протеаза
Пероксидаза (хрен)
Фруктозиламинокислотная оксидаза
Хромоген
Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты
Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов (картриджей) Shyrai A1c HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест (картридж) стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста (картриджа) перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.
Тест Shyrai A1c HbA1c для определения гликированного гемоглобина №1, №10, №25
штука

ҚР-МТ-5№020730
2 300,00
934
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясы анықтауға арналған, кодталған ABK Care Multi № 50 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең төменгі көлемі: 1 мкл Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 100-600 мг / дл (0,6-33,3 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдігі: гексокиназаны плазмамен қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10 % құрайды; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқуға арналған орташа уақыт: 5 сек Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 50 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясы анықтауға арналған, кодталған ABK Care Multi № 50 тест-жолақтары
қаптама

РК-МТ-5№020730
2 300,00
934
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем: 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания: 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 50 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
упаковка

ҚР-МТ-7№014382
3 565,00
935
AT Care № 50 капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Глюкоза концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады, at Care капиллярлық қанында пайдаланылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл гематокрит диапазонында: 35-50% өлшеу диапазоны: 20-600 мг / дл (1,1-33,3 ммоль/л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг/дл дәлдігі: плазмамен гексокиназаны пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10% құрайды; қайталануы: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8%. Жаңғыртылуы: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% Оқу үшін орташа уақыт: 5 секунд Температуралық диапазон тест-жолақтарды пайдалану үшін: 10-40 °C Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 дней Жарамдылық мерзімі: 24 ай бір қаптамада 50 дана тест-жолақтар.
AT Care № 50 капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
қаптама

РК-МТ-7№014382
3 565,00
935
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care № 50
Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови AT Care Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль / л ) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3 , 5 % Среднее время для считывания: 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски: 1 0 - 4 0 ° C Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца. В одной упаковке 50 штук тест-полосок.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care № 50
упаковка

РК-МТ-7№014417
2 070,00
936
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясы анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит диапазонында: 35-50% Өлшеу ауқымы: 130-400 мг / дл (3,3-10,3 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг / дл Дәлдік: Chap-PAP референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек жуық Тест-жолақтарды пайдалану үшін температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 25 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясы анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
қаптама

РК-МТ-7№014417
2 070,00
936
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi №25
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания: Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 25 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi №25
упаковка

ҚР-МТ-7№014382
8 006,30
937
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлы қандағы триглицерид концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлы қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Қолданылатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Гематокрит 35-50 диапазонында% Өлшеу ауқымы: 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль / л) Сезімталдық: Ең аз өлшенетін көлем: 50 мг / дл Дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қатесі < 10%; Қайталануы: орташа қателік < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңғыртылу: орташа қателігі < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% Оқу үшін орташа уақыт: 30 сек жуық Тест-жолақтарды қолдануға арналған температуралық диапазон: 10-400 С Бірінші ашқаннан кейін сақтау мерзімі: 90 күн Жарамдылық мерзімі: 24 ай Бір қаптамада 25 дана тест-жолақтар
Капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған ABK Care Multi №25 тест-жолақтары
қаптама

РК-МТ-7№014382
8 006,30
937
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi №25
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения: 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания: Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски: 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия: 90 дней Срок годности: 24 месяца В одной упаковке 25 штук тест-полосок
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi №25
упаковка

ҚР-МТ-7№014382
8 245,50
938
CodeFree Farmaktiv тест-жүйесіне арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған тест-жолақтар
CodeFree Farmaktiv, CodeFree Farmaktiv экспресс-анализаторымен жұмыс істеуге арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған Алтын электродымен Тест-жолақтар (тубада 50 тест-жолақтар))
CodeFree Farmaktiv тест-жүйесіне арналған қандағы глюкоза деңгейін тексеруге арналған тест-жолақтар
дана/туба

РК-МТ-7№014382
8 245,50
938
Тест-полоски для проверки уровня глюкозы в крови для тест-системы CodeFree Farmaktiv
CodeFree Farmaktiv, Тест-полоски с золотым электродом для проверки уровня глюкозы в крови, предназначенные для работы с экспресс-анализатором CodeFree Farmaktiv, (в тубе 50 тест-полос)
Тест-полоски Codefree для определения уровня глюкозы в крови для тест-системы CodeFree Farmaktiv в коробке
штука/туба

ҚР-МТ-5№016844
4 025,00
939
Туберкулез тест-жүйесі адамның сарысуындағы, плазмасындағы немесе ажыратылмаған қанындағы туберкулездің микобактерияларының антиденелерін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест керек-жарағымен
Туберкулез антигендері жарғақшаның тестті аумағына иммобилизацияланған. Тестілеу барысында үлгі боялған бөлшектермен коньюгацияланған туберкулез антигендерімен реакцияға түсіп тест үлгісінің жастықшасына алдын ала қондырылады. Одан кейін қоспа капиллярлар әсерімен жарғақша арқылы көшіп, жарғақшадағы реагенттермен әсерлеседі. Егер үлгіде туберкулезге қарсы антиденелер мөлшері жеткілікті болған жағдайда, жарғақшаның тесттік аумағында түсті сызық пайда болады. Сондай түсті сызықтың болуы оң нәтижені білдіріп, болмауы теріс нәтижені білдіреді. Бақылау бөлігіндегі түсті сызықтың пайда болуы үлгінін дұрыс мөлшері қосылғандығын және жарғақшаға сіңу жүзеге асырылғандығын білдіретін процедуралық бақылау болып табылады. Сезімталдығы 83,6%. Спецификалығы 99,2%.
Туберкулез тест-жүйесі адамның сарысуындағы, плазмасындағы немесе ажыратылмаған қанындағы туберкулездің микобактерияларының антиденелерін анықтауға арналған иммунохроматографиялық экспресс-тест керек-жарағымен
жинақ
-
ҚР-ММБ-5№020099
107 875,00
940
Липой қышқылы, гипромеллоза және амин қышқылдары бар, 8 мл Тиоретин А көз тамшылары
Ақ түсті полиэтилен құтысы, ақ түсті полиэтилен қақпағымен тығындалған. Стерильді. Бұйымның құрамы мен сипаттамасы: Гипромеллоза - 0,300 г; Липой қышқылы - 0,100 Г; N-гидроксиметилглицинат - 0,002 г; Трометанин - 0,150 г; натрий эдетаты - 0,100 г; L-пролин - 0,0752 г L-глицин - 0,100 г; L-Лизин хлоргидрат - 0,014 г; L-лейцин - 0,0108 г; Изотоникалық буферлік ерітінді (рн 7,2) q.s. 100 мл дейін. Тиоретин А-гипромеллоза және липой қышқылы бар стерильді изотоникалық офтальм-логикалық ерітінді. Ол көздің бетін қорғайды және ылғалдандырады, антиоксидантты функцияларды орындайды, лакримальды үлбірді тұрақтандырады және қалпына келтіреді.
Липой қышқылы, гипромеллоза және амин қышқылдары бар, 8 мл Тиоретин А көз тамшылары
дана
ҚР-ММБ-5№015047
3 555,94
941
Жарақатқа арналған жүйелер: Сүйек сынықтарын бекемдеуге арналған ARMAR™ металл пластинкалары, CLAVO™ штифттері және остеосинтезге арналған MBOSS™ бұрандалары
Сүйек пластиналары сынған сүйекті қалпына келтіру үшін пайдаланылатын жұқа металл пластиналар болып табылады. Интрамедулярлы штифт металл стержень, сүйек кемігі қуысына батырылады. Остеосинтезге арналған винт металлл имплантат, сүйекке орналастырылады. Жазылу процессінде сынған сүйек бөліктерін иммобилизациялау үшін қолданылады. Барлығы стерилденбеген күйде жеткізіледі, сондықтан жарамдылық мерзімі нақты белгіленбеген. Өнім қолданушымен қолдану алдында стерилизацияланады. Оралған құрылғылардың жарамдылық мерзімін Meril Health Care компаниясы белгілеген стерильді қаптамаға қарай, денсаулық сақтау орталығы белгілейді.
Жарақатқа арналған жүйелер: Сүйек сынықтарын бекемдеуге арналған ARMAR™ металл пластинкалары, CLAVO™ штифттері және остеосинтезге арналған MBOSS™ бұрандалары
дана

РК-МТ-5№016844
4 025,00
939
Тест-система туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
Антигены туберкулеза иммобилизованы на тестовой области мембраны. Во время тестирования образец реагирует с антигеном туберкулеза, конъюгированным с окрашенными частицами, и предварительно наносится на подушку для образца теста. Затем смесь мигрирует через мембрану под действием капилляров и взаимодействует с реагентами на мембране. Если в образце достаточно антител к туберкулезу, в тестовой области мембраны образуется цветная полоса. Наличие этой цветной полосы указывает на положительный результат, а ее отсутствие указывает на отрицательный результат. Появление цветной полосы в контрольной области служит процедурным контролем, указывая на то, что был добавлен правильный объем образца и произошло впитывание мембраны. Чувствительность 83,6%. Специфичность 99,2%.
Тест-система туберкулез иммунохроматографический экспресс-тест для выявления антител к микобактериям туберкулеза в сыворотке, плазме или цельной крови человека с принадлежностями
комплект
РК-ИМН-5№020099
107 875,00
940
Тиоретин А, капли глазные с липоевой кислотой, гипромеллозой и аминокислотами 8 мл
Состав и описание изделия: Гипромеллоза - 0,300 г; Липоевая кислота - 0,100 г; N-гидроксиметилглицинат - 0,002 г; Трометанин - 0,150 г; Натрия эдетат - 0,100 г; L-пролин - 0,0752 г L-глицин - 0,100 г; L-лизин хлоргидрат - 0,014 г; L-лейцин - 0,0108 г;Изотонический буферный раствор (рН 7,2) q.s. до 100 мл. Тиоретин А представляет собой стерильный изотонический офтальмо-логический раствор с гипромеллозой и липоевой кислотой. Он защищает и увлажняет поверхность глаз, выполняет антиоксидантные функции, стабилизирует и восстанавливает слезную пленку. Гипромеллоза - это полимер с мукомиметическими характеристиками, обладающими свойствами восстановления и стабилизации слезной пленки на поверхности глаза, создавая защитный, прозрачный и упругий щит. Аминокислоты L-пролин, L-глицин, L-лизин хлоргидрат, L-лейцин, содержащиеся в препарате, увеличивают смазку поверхности глаз, и способствуют улучшению защиты эпителия, который претерпевает различные виды стресса. Гидроксиметилглицинат - это производное аминокислоты, который благодаря его антимикробному действию, является эффективным консервантом без негативного эффекта на поверхность глаз. Область применения6 Стабилизирует и реинтегрирует слезную пленку при гистологических измененях роговицы/конъюнктивы, вызванных нарушениями окислительно-восстановительного равновесия и клеточного накопления свободных радикалов на поверхности глаз. Условия хранения - Не хранить при температуре выше 25°C Срок годности - 2 года .Не использовать содержимое через 90 дней после открытия флакона
Тиоретин А, капли глазные с липоевой кислотой, гипромеллозой и аминокислотами 8 мл
набор
РК-ИМН-5№015047
3 555,94
941
Травматические системы: металлические пластинки для скрепления отломков кости ARMAR™, штифты CLAVO™ и винты для остеосинтеза MBOSS™
Костные пластины представляют собой тонкие металлические пластины, используемые для восстановления костной ткани, которая была сломана. Интрамедулярный штифт (ИМ штифт) представляет собой металлический стержень, который вдавливается в костномозговую полость кости. Винт для остеосинтеза - это металлический имплантат, вставляемый в кость. Винты для остеосинтеза используются для иммобилизации сломанных сегментов костей, чтобы помочь в процессе заживления. Они поставляются в нестерильной форме, следовательно, к ним не применяется критерий срока годности. Продукт стерилизуется только перед использованием пользователем. Учреждение здравоохранения установит срок годности завернутых устройств, основываясь на типе стерильной упаковки, используемой и рекомендованной компанией Meril Health Care.
Травматические системы: металлические пластинки для скрепления отломков кости ARMAR™, штифты CLAVO™ и винты для остеосинтеза MBOSS™
штука

ҚР-ММБ-5№016988
423 407,70
942
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы/ манжетасыз/ армирленген манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.6
дана
ҚР-ММБ-5№019809
456,86

РК-ИМН-5№016988
423 407,70
942
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой/без манжеты/с манжетой армированная стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK без манжеты стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK без манжеты стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5
штука
РК-ИМН-5№019809
456,86

943
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы/ манжетасыз/ армирленген манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.1
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Стерильді, бір рет қолданылатын, манжеталы SURUNTREK эндотрахеальді түтігі, өлшемдері (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
дана
ҚР-ММБ-5№019809
582,20
944
Инфузиялық стерильді ұзартқыш, бір рет пайдалануға арналған

943
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой/без манжеты/с манжетой армированная стерильная, однократного применения размерами (I.D): 2.0; 2.5; 3.0; 3.5; 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой стерильная, однократного применения размерами (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
Трубка эндотрахеальная SURUNTREK с манжетой стерильная, однократного применения размерами (I.D): 4.0; 4.5; 5.0; 5.5; 6.0; 6.5; 7.0; 7.5; 8.0; 8.5; 9.0; 9.5; 10.0
штука
РК-ИМН-5№019809
582,20
944
Удлинитель инфузионный стерильный, однократного применения

Инфузиялық ұзартқыш емдеу-профилактикалық мекемелері жағдайында шприцті дозатордың көмегімен дәрілік заттарды вена ішіне құюға арналған, әр түрлі көздерден инфузиялық ем жүргізуді, сондай-ақ оларды бақылау үдерісін жеңілдетеді. Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы, мм - 1500, 2500, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
Инфузиялық стерильді ұзартқыш, бір рет пайдалануға арналған
дана
1 бірлікке Медициналық мақсаттағы ПВХ жасалған мөлдір түтіктен тұрады, номиналды ұзындығы, мм - 1500, 2500, есептік қысымы, мПА - төмен қысымды 0,4 (У1), жоғары қысымды 6,5 (У2) артық емес. FLL коннекторы және MLL коннекторы. Сақтау мерзімі - 5 жыл, стерильді, бір рет пайдалануға арналған.
ҚР-ММБ-5№019797
837,09
945
U9000 Plus ультрасүзгісі
Максималды QUF (л/мин): 1,2, бетінің ауданы (м2): 2,4. Сақтау шарттары: + 30 ° C (+ 86 ° F) төмен.
U9000 Plus ультрасүзгісі
дана
U9000 Plus ультрасүзгісі
ҚР-МБ (ММБ)-0№024832
19 734,17
946
Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық әмбебап жиынтығы - КОБ - 9
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10%. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған

Предназначены для проведения внутривенного вливания лекарственных средств с помощью шприцевого дозатора в условиях лечебно-профилактических учреждений, облегчает проведение инфузионной терапии из различных источников, а также процесс контроля за ними. Состоит из прозрачной трубки, изготовленной из ПВХ медицинского назначения, номинальная длина, мм – 1500, 2500, расчетное давление, мПА – не более низкого давления 0,4 (У1), высокого давления 6,5 (У2). Коннектор FLL и коннектор MLL. Срок хранения – 5 лет, стерильный, однократного применения.
Удлинитель инфузионный стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№019797
837,09
945
Ультрафильтр U9000 Plus
Максималды QUF (л/мин): 1,2, бетінің ауданы (м2): 2,4. Сақтау шарттары: + 30 ° C (+ 86 ° F) төмен.
Ультрафильтр U9000 Plus
штука
РК МИ (ИМН)-0№024832
19 734,17
946
Универсальный комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 9
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.

Абдоминальді операцияларға арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық әмбебап жиынтығы - КОБ - 9, Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана., - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 75 см х 90 см – 2 дана., - Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 170 см х 175 см – 1 дана., - Адгезиялық жиекті ақжайма 150 см х 240 см – 1 дана., - Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана., - Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана.
жинақ
- Тоқылмаған материалдан жасалған ақжайма 150 см х 200 см – 1 дана. - Құрал-жабдық үстеліне арналған ақжайма 80 см х 145 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 75 см х 90 см – 2 дана. - Ақжайма 75 см х 90 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 170 см х 175 см – 1 дана. - Адгезиялық жиекті ақжайма 150 см х 240 см – 1 дана. - Адгезиялық лента 10 см х 50 см – 1 дана. - Қағаз сүрткі 33 см х 33 см – 4 дана
ҚР-ММБ-5№018197
3 704,36
947
Medtronic MiniMed Quick-Serter құрылғысы, моделі ММТ-305QS, №1
Quick-Serter – көп рет пайдалануға арналған қолдан жасалған стерильді емес бұйым. Бұл бұйым ішінде, тот баспайтын болаттан жасалған серіппе және тұтқалар бар пластик цилиндрден тұрады. Құрылғыны пайдаланушы инфузиялық жиынтықты QuickMaster MiniMed құрылғысына салып, нық бекітіп орнатады. Енгізу құрылғысы енгізіліп, шырт етіп өз орнына бекітілгенге дейін тұтқасынан тарту (серіппені қысу) жолымен бекітіледі. Енгізу құрылғысы орнату орнымен (теріге қарсы) түйісіп тұрады және инфузияға арналған жиынтықты шығару үшін белсендіріледі. Оны орындау үшін іске қосу түймелерін (бүйірлік) бір уақытта басу қажет, сонда инфузия жиынтығын қозғалысқа келтіретін серіппені босатылып, ине мен канюляны пайдаланушының теріастылық тініне тығады. Содан соң құрылғының жоғарғы жағындағы түймені босатып, инфузия жиынтығын енгізу құрылғысынан шығарып алыңыз.
Medtronic MiniMed Quick-Serter құрылғысы, моделі ММТ-305QS, №1
дана

Универсальный комплект "Нәрия" хирургический из нетканого материала для абдоминальных операций одноразовый стерильный – КОБ – 9, Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 см – 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. - Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. - Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. - Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. - Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. - Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. - Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
РК-ИМН-5№018197
3 704,36
947
Устройство Medtronic MiniMed Quick-Serter, модель ММТ-305QS, №1
Quick-Serter нестерильное, многократного использования, ручное изделие. Изделие состоит из пластикового цилиндра, в котором находится пружина из нержавеющей стали и ручки. Пользователь устройства помещает и надежно помещает инфузионный набор в QuickMaster MiniMed. Устройство для ввода загружается и блокируется, путем вытягивания за ручку (сжимая пружину) до момента пока она не щелкнет/защелкнется на месте. Устройство для ввода находится в контакте с местом вставки (против кожи) и активизируется для выпуска набора для инфузий. Это делается путем одновременного нажатия кнопок запуска (боковых), чтобы освободить пружину, которая приводит в движение инфузионный набор, и вставляет иглу и канюлю в подкожную ткань пользователя. Затем, отпустите кнопку на верхней части устройства, чтобы освободить набор для инфузий из устройства для ввода.
Устройство Medtronic MiniMed Quick-Serter, модель ММТ-305QS, №1
штука

ҚР-ММБ-5№018794
7 658,41
948
Эмболизацияға арналған Pipeline Flex құрылғысы, диаметрі (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; ұзындығы (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
Pipeline Flex эмболизация құрылғысы, тұрақты имплантаттан және сым өткізгіш қолданылатын оны орнату жүйесінен тұрады. Pipeline Flex эмболизация құрылғысы құрамындағы имплантат платинаның вольфраммен қорытпасы және кобальттың хром мен никельмен қорытпасы секілді екі түрлі сымнан өрілген бірнеше қорытпадан тұратын торлы цилиндр болып табылады. Ұштығының спиралі платина-вольфрам қорытпасынан тұрады, проксимальді тірек –платина-иридий қорытпасынан ,ал дистальді және проксимальді ұштығы күмістің қалайымен қорытпасының қоспасы. Қорғағыш жеңі Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетер арқылы жылжытқанда өрімнің дистальді бөлігін қорғауға арналған. Проксимальді тірек пен қайтаруға арналған қалып Pipeline Flex эмболизация құрылғысын орнату жүйесі керекті шегіне жеткенде микрокатетерден шығарып тастауға мүмкіндік береді. Қайтарып алуға арналған қалып та қолданушыға Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетерге қайтадан қайтаруға мүмкіндік береді. Қайтарып алу маркері қолданушыға Pipeline Flex эмболизация құрылғысын микрокатетерге қайтарып алатын мезетті көрсетіп рентгеноскопиялық жүйелерде құрылғыны қарап тексеруге мүмкіндік береді.
Эмболизацияға арналған Pipeline Flex құрылғысы, диаметрі (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; ұзындығы (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
дана
-

РК-ИМН-5№018794
7 658,41
948
Устройство для эмболизации Pipeline Flex, диаметром (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; длиной (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
Устройство эмболизации Pipeline™ Flex состоит из постоянного имплантата и системы его установки, в которой используется проволочный проводник. Имплантат в составе устройства эмболизации Pipeline™ Flex представляет собой сетчатый цилиндр из нескольких сплавов, сплетенный из проволоки двух типов: сплав платины с вольфрамом и сплав кобальта с хромом и никелем. Спираль наконечника сделана из платиново-вольфрамового сплава, проксимальный упор - из платиново-иридиевого сплава, а наконечник, дистальное и проксимальное паяные соединения - из сплава серебра с оловом. Защитные рукава предназначены для защиты дистальной части оплетки при продвижении устройства эмболизации Pipeline Flex через микрокатетер. Проксимальный упор и колодка для возвращения позволяют пользователю вытолкнуть устройство эмболизации Pipeline Flex из микрокатетера, когда система установки окажется в нужной точке. Колодка для возвращения также позволяет пользователю снова вернуть устройство эмболизации Pipeline Flex в микрокатетер. Маркер возвращения обеспечивает пользователю визуализацию устройства в рентгеноскопических системах, указывая пределы для возвращения устройства эмболизации Pipeline Flex в микрокатетер.
Устройство для эмболизации Pipeline Flex, диаметром (мм): 2.50; 2.75; 3.0; 3.25; 3.50; 3.75; 4.0; 4.25; 4.50; 4.75; 5.0; длиной (мм): 10; 12; 14; 16; 18; 20; 25; 30; 35
штука

ҚР-ММБ-5№014759
757 028,36
949
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы түрлі орындалу нұсқаларында
Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 60 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы, тығыздығы 28 г/кв.м
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" алжапқышы, тығыздығы 28 г/кв.м
ҚР-ММБ-5№019347
360,68

РК-ИМН-5№014759
757 028,36
949
Фартук "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный различных вариантов исполнения
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 60 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный, плотностью 28 г/кв.м.
штука
РК-ИМН-5№019347
360,68

Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы Сақтау шарттары Құрғақ бөлмеде - 5°С-ден + 35°С-ге дейінгі температурада сөрелерде немесе жылытқыш аспаптардан 1 метрден кем емес қашықтықта тұғырларда, тікелей күн сәулесінен қорғалған жерде сақтау керек. Ылғалдылығы 80 % аспайды. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" ламинатталған алжапқышы
дана
ҚР-ММБ-5№015642
480,43
952
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф, тығыздығы 28 г/м кв.
дана
Ламинацияланған алжапқыш, тығыздығы 28 г/м кв. – 5 дана
ҚР-ММБ-5№018008

Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный одноразового применения из нетканого материала Условия хранения: Хранить в сухом помещении при температуре от минус 5 °С до плюс 35 °С, на стеллажах и поддонах на расстоянии не менее 1 метра от нагревательных приборов, в местах защищенных от солнечных лучей. Влажность не более 80 %. Срок годности 3 года
Фартук ламинированный "Dolce-Pharm" стерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№015642
480,43
952
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф, плотность - 28 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№018008

321,70
953
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф
Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді емес, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" ламинацияланған алжапқышы-Ф, тығыздығы 40 г/м кв.
дана
Ламинацияланған алжапқыш, тығыздығы 40 г/м кв. – 5 дана
ҚР-ММБ-5№018008
366,27
954
MITRA лейкоцитарлы сүзгісі: PL лейкоциттерді тромбоцитарлы массадан алып тастауға арналған; RC эритроцитарлы массаны және плазманы алу кезінде лейкоциттерді жаңа алынған қаннан алып тастауға арналған

321,70
953
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф
Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Фартук ламинированный "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный – Ф, плотность - 40 г/м кв
штука
РК-ИМН-5№018008
366,27
954
Фильтр лейкоцитарный MITRA: PL для удаления лейкоцитов из тромбоцитарной массы; RC для удаления лейкоцитов из цельной крови, при получении эритроцитарной массы и плазмы

Инемен, бактериялық вентильмен, камерамен, қанға арналған гемоконтейнермен жиынтықта лейкоциттерді эритроциттік массадан шығаруға арналған икемді, стерильді, апирогенді, уытты емес лейкоциттік сүзгі 500 мл төсекке арналған қосқышпен - 99,99% ақ қан клеткаларын жояды. - Фибрин жіптері мен микроагрегаттарды 100% дейін жояды. - Биологиялық белсенді заттардың өндірісін белсендірмейді. - Сүзгіні жуу ерітіндісімен алдын-ала дайындауды қажет етпейді. - Жоғары жылдамдықпен сүзеді. - Эритроциттерге арналған сүзгі қаптамасында қосымша ауа клапаны бар. - Мөлдір сүзгі корпусы бар
MITRA лейкоцитарлы сүзгісі: PL лейкоциттерді тромбоцитарлы массадан алып тастауға арналған; RC эритроцитарлы массаны және плазманы алу кезінде лейкоциттерді жаңа алынған қаннан алып тастауға арналған
дана
ҚР-ММБ-5№115041
8 989,66
955
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Бір рет қолданылатын, стерильді емес хирургиялық халат, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL, тоқылмаған материалдан жасалған, жеңі ұзын, жеңінің ұшында манжетасы бар, белінде және мойын тұсының артқы жағында бауы бар. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 28 г/м және 40 г/м, СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд) тығыздығы 40 г/м
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
дана
ҚР-ММБ-5№017230
1 269,02
956
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL. Пішіні түзу, алдыңғы жағы тұтас пішілген, арқасы ілгексіз екі бөліктен тұрады. Жеңі жейденікіндей, ұзындығы білекке дейін орталық сыртқы тігісімен. Жеңінің төменгі жағында созылғыш манжета сырып тігілген. (трикотаж мата). Жағасы тігінен қосып тігілген, артына қарай бауға ауысады. Белінде белдігі бар. Белдік бел деңгейінде ортада қысқа тігіспен бекітілген. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 28 г/м және 40 г/м, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м және Спанлейс тығыздығы 68 г/м типіндегі тоқылмаған материалдан жасалған. Стерилизация этилен-тотығымен газ әдісімен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді "Dolce-Pharm" хирургиялық халаты, өлшемдері: S, M, L, XL, XXL
дана

Гибкий, стерильный, апирогенный, нетоксичный лейкоцитарный фильтр для удаления лейкоцитов из эритроцитарной массы в комплекте с иглой, бактериальным вентилем, камерой, гемоконтейнером для крови 500млсоединителем для кровати -Удаляет лейкоциты 99,99 %. -Удаляет нити фибрина и микроагрегаты до 100%. -Не активирует выработку биологически активных веществ. -Не требует предварительной подготовки фильтра промывающим раствором. -Фильтрует с высокой скоростью. -Имеет дополнительный воздушный клапан на кожухе фильтра для эритроцитов. -Имеет полупрозрачный кожух фильтра
Фильтр лейкоцитарный MITRA: PL для удаления лейкоцитов из тромбоцитарной массы; RC для удаления лейкоцитов из цельной крови, при получении эритроцитарной массы и плазмы
штука
РК-ИМН-5№115041
8 989,66
955
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размерами: S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический нестерильный одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL из нетканого материала с длинными рукавами, низ рукава на манжетах, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м? , СММС (Спанбонд-Мелтблаун-Мелтблаун-Спанбонд) с плотностью 40 г/м?.
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильный одноразового применения, размерами: S, M, L, XL, XXL
штука
РК-ИМН-5№017230
1 269,02
956
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL. Силуэт прямой, полочка цельнокроенная, спинка состоит из двух частей без застежки. Рукава рубашечные, втачные длиной до запястья с центральным верхним швом. По низу рукава притачивается эластичная манжета (трикотажное полотно). Горловина с притачной стойкой, переходящей сзади в завязки. По линии талии пояс. Пояс закреплен на уровне талии по центру полочки коротким швом. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) плотностью 28 г/м? и 40 г/м?, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) плотностью 40 г/м? и Спанлейс с плотностью 68 г/м?. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Халат хирургический "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильный, одноразового применения размерами: S, M, L, XL, XXL
штука

ҚР-ММБ-5№017521
1 807,83
957
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС- 2. өлшемі S
дана
1. Стандартты және ұзақ жүргізілетін емшараларға арналған тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат СМС 40 гр/м кв. өлшемі (S) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
1 202,20
958
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Орындау нұсқасы: Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС- 2
дана
1. Стандартты және ұзақ жүргізілетін емшараларға арналған тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат СМС 40 гр/м кв. өлшемі (L) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
1 245,85
959
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС- 2. өлшемі XL
дана
1. Стандартты және ұзақ жүргізілетін емшараларға арналған тоқылмаған материалдан жасалған хирургиялық халат СМС 40 гр/м кв. өлшемі (XL) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
1 289,43
960
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, өлшемдері S,M
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (S,М) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
3 876,15
961
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, өлшемі L
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (L) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
3 989,42
962
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1, ХС- 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 2 см. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған
Бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" хирургиялық халаты - ХС -1
дана
Жоғары жайлылықты хирургиялық халат (жайлы, ауа өткізетін тоқылмаған материал вуденпалпптан жасалған, жеңінде манжетасы, 4 бауы бар) өлшемі (XL) – 1 дана.
ҚР-ММБ-5№018190
4 132,48
963
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі S
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі S
ҚР-ММБ-5№020203
1 281,28
964
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі L
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі L
ҚР-ММБ-5№020203
1 304,43
965
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, М, L, XL, XXL
Бұйым құрылымдық жағынан тоқылмаған материалдан жасалған, жартылай ламинацияланған, ұзын жеңді, жеңінің ұшында манжетасы да, резеңкесі де бар хирургиялық халат болып табылады; белінде бауы бар; мойын тұсында бауы немесе жабысқақ-ілмегі болуы мүмкін. Дайындау материалдары: тоқылмаған материал СС (спанбонд-спанбонд); тоқылмаған материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинацияланған тоқылмаған материал (РЕ+РР).
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі XXL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған, стандартты операциялар үшін бір баумен жартылай ламинацияланған, бір реттік, стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемі XXL

РК-ИМН-5№017521
1 807,83
957
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС– 2., размером S
штука
РК-ИМН-5№018190
1 202,20
958
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС– 2., размером L
штука
РК-ИМН-5№018190
1 245,85
959
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС– 2., размером XL
штука
РК-ИМН-5№018190
1 289,43
960
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размерами S,M.
штука
РК-ИМН-5№018190
3 876,15
961
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размером L
штука
РК-ИМН-5№018190
3 989,42
962
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, ХС– 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 2 см. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия" из нетканого материала одноразовый стерильный ХС –1, размером XL
штука
РК-ИМН-5№018190
4 132,48
963
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размером S
штука
РК-ИМН-5№020203
1 281,28
964
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размером L
штука
РК-ИМН-5№020203
1 304,43
965
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами S, М, L, XL, XXL
Изделие конструктивно представляет собой халат хирургический нетканый частично ламинированный с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке; с завязкой на поясе; на горловине может быть с завязками или на застежке-липучке. Материалы изготовления: нетканый материал СС (спанбонд-спанбонд); нетканый материал СМС (спанбонд-мельтблаун-спанбонд); ламинированный нетканый материал (РЕ+РР).
Халат хирургический "Нәрия" нетканый частично ламинированный на одной завязке для стандартных операций, одноразовый стерильный размерами XXL
штука

ҚР-ММБ-5№020203
1 317,37
966
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері S, M, L, XL, XXL
Хирургиялық халат, ұзын жеңді, жеңнің төменгі жағы, манжетасы мен резеңкесі бар, белінде және мойнында артқы жағында бауы бар, сонымен қатар жабысқақ жиегі болуы мүмкін. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс тоқылмаған мата материалдан дайындалу мүмкін. Стерильді. Шекті ауытқулар номиналды мөлшерлерін белгілеудің негізгі орындарына өлшеу дайын бұйымдарды ±10%. Тығыздығы 17-ден 80 г/кв.м. Шекті ауытқулар номиналды мәнінен тығыздығы ±10%. Уытты емес. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L, XL, XXL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді "Нәрия" хирургиялық халаты, өлшемдері L, XL, XXL
ҚР-ММБ-5№019345
745,17

РК-ИМН-5№020203
1 317,37
966
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером S, M, L, XL, XXL
Халат хирургический с длинными рукавами, низ рукава, как на манжетах, так и на резинке, с завязками на поясе и на горловине, расположенными сзади, так же может быть на липучках. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд), Спанлейс. Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров по основным местам измерения готовых изделий ±10%. Плотность от 17 до 80 г/кв.м. Предельные отклонения от номинальных значений плотности ±10%. Не токсично. Только для одноразового применения.
Халат хирургический "Нәрия"из нетканого материала одноразовый стерильный размером L, XL, XXL
штука
РК-ИМН-5№019345
745,17

967
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі S, M, L, XL
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі S, M, L, XL
дана
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік стерильді емес "Нәрия" медициналық халаты өлшемі M
ҚР-ММБ-5№016175
657,66
968
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан.
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапансыз)
дана
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапансыз)
ҚР-ММБ-5№020316

967
Халат-медицинский "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, M, L, XL
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд +мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Халат-медицинский "Нәрия" из нетканого материала одноразовый нестерильный размером S, M, L, XL
штука
РК-ИМН-5№016175
657,66
968
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (без клапана)
штука
РК-ИМН-5№020316

668,99
969
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы, түрлі орындалу нұсқаларында
Бұйым сопақша пішінді қорғағыш респиратор болып табылады. Масканың шеттері желімделген. Масканың жоғарғы бөлігінде сым бекіткіш орнатылған. Маскада жылжымалы резеңке бар. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дем шығару клапанының болуы тыныс алуды жеңілдетеді және пайдалану уақытын ұзартады. Дем шығару кезінде клапан маскадан ылғал мен көмірқышқыл газын шығарады. Демді ішке тарту кезінде клапан жабылады және ауа қорғаныс қабаты арқылы түседі. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); тоқылмаған материал Мелтблаун (FFP1 стандартына сәйкес келеді); тоқылмаған тығыз материал (РР); көк түсті қосарлы сым; резеңке; пластмасса клапан. Орындау нұсқасы: Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапанмен)
Бір реттік, төрт қабатты FFP1 NR "Нәрия" хирургиялық маскасы (клапанмен)
дана

668,99
969
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR в различных вариантах исполнения
Изделие конструктивно представляет собой защитный респиратор овальной формы. Края маски склеены. В верхней части маски установлен проволочный фиксатор. У маски имеются подвижные резинки. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Наличие клапана выдоха облегчает дыхание и увеличивает время использования. При выдохе клапан выводит из-под маски влагу и углекислый газ. При вдохе клапан закрывается, и воздух поступает сквозь защитный слой. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту FFP1); нетканый плотный материал (РР); проволока двойная синего цвета; резинка; клапан пластмассовый
Хирургическая маска "Нәрия" одноразовая, четырехслойная FFP1 NR (с клапаном)
штука

1 836,64
971
Бір реттік, төрт қабатты N95 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" хирургиялық маскасы
Бұйым құрылымдық жағынан "үйрек тұмсық" пішініндегі төрт қабатты респиратор болып табылады. Масканың жоғарғы бөлігінде материалға сым орнатылған, резеңкелер масканың жиектеріне желімделген. Құрамында латекс жоқ. Құрамында шыны талшықтан бос сүзгіш элемент бар. Дайындау материалдары: тоқылмаған мата СС (спанбонд+спанбонд); алюминий сым; полиэтилен үлбір; тоқылмаған мата PET (Полиэтилентерефталат); тоқылмаған материал Мелтблаун (N95 стандартына сәйкес келеді); созылғыш лента (резеңке).
Бір реттік, төрт қабатты N95 NR сұйықтыққа қарсы "Нәрия" хирургиялық маскасы
дана

1 836,64
971
Хирургическая маска "Нәрия" противожидкостная, четырехслойная N95 NR, одноразовая
Изделие конструктивно представляет собой четырехслойный респиратор в форме "утиного клюва". В верхней части маски в материал вставлена проволока, резинки вклеены в края маски. Не содержит латекса. Содержит фильтрующий элемент свободный от стекловолокна. Материалы изготовления: нетканое полотно СС (спанбонд+спанбонд); проволока алюминиевая; пленка полиэтиленовая; нетканое полотно РЕТ (Полиэтилентерефталат); нетканый материал Мелтблаун (соответствует стандарту N95); эластичная лента (резинка).
Хирургическая маска "Нәрия" противожидкостная, четырехслойная N95 NR, одноразовая
штука

ҚР-ММБ-5№020315
620,37
972
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocaprex® цитошөткесі
Полипропиленнен дайындалған. Ұзындығы 174 мм, ені 4,5 мм. Цитошөткенің жұмыс бөлігінде қылдарының болуы әр түрлі зерттеулер үшін жеткілікті көлемдегі материал жинауға мүмкіндік береді. Қажет болғанда жұмыс бөлігі тұтқаға қатысты кез келген бұрышқа иілуі мүмкін
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocaprex® цитошөткесі
дана
ҚР-ММБ-5№018387

РК-ИМН-5№020315
620,37
972
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocaprex®
Изготовлена из полипропилена. Длина 174 мм, ширина 4,5 мм. Наличие щетинок на рабочей части цитощетки позволяет собрать достаточное количество материала для различных видов исследований. При необходимости рабочая часть может быть согнута под любым углом по отношению к рукоятке.
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocaprex®
штука
РК-ИМН-5№018387

48,61
973
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocare® цитошөткесі
Жарамдылық мерзімі - 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын цервикальді Biocare® цитошөткесі
дана
ҚР-ММБ-5№011725
44,77
974
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1, ЧР - 2
Стерильді. Номиналдық өлшемдерінен шектік ауытқулар ± 10 %. Уытты емес. Тек бір реттік қолдануға арналған.
Эндоскопиялық құрал-жабдыққа арналған бір реттік, стерильді, тоқылмаған материалдан жасалған "Нәрия" жеңқап-қаптамасы - ЧР - 1, 1. Жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған эндоскоп тұтқасының қаптамасы 25 см х 80 см бекіткіш ленталарымен – 1 дана.
дана
1. Жұмсақ үш қабатты материалдан жасалған эндоскоп тұтқасының қаптамасы 25 см х 80 см бекіткіш ленталарымен – 1 дана.

48,61
973
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocare®
Изготовлена из полипропилена. Длина 174 мм, ширина 4,5 мм. Наличие щетинок на рабочей части цитощетки позволяет собрать достаточное количество материала для различных видов исследований. При необходимости рабочая часть может быть согнута под любым углом по отношению к рукоятке.
Цитощетка цервикальная стерильная однократного применения Biocare®
штука
РК-ИМН-5№011725
44,77
974
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, ЧР – 2
Стерильно. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10%. Не токсичен. Только для одноразового применения.
Чехол – рукав "Нәрия" на эндоскопический инструментарий из нетканого материла одноразовый стерильный – ЧР – 1, 1. Чехол для ручки эндоскопа из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами – 1 шт.
штука

ҚР-ММБ-5№018003
230,44
975
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см
Құралдар үстеліне арналған тыс екі жағынан тігілген, пішіні қап түрінде болады. Өлшемдері ұзындығы 145 см, ені 80 см. Тыс тоқылмаған материалдан жасалған СМС типінде (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м2, СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) тығыздығы 40 г/м2, Спанлейс типіндегі материалдан жасалған тығыздығы 68 г/м2 және ламинациланған материалдан жасалған тығыздығы 45 г/м2. Тыс стерильді қалпында жеткізіледі.

РК-ИМН-5№018003
230,44
975
Чехол "Dolce-Pharm" на инструментальный стол, размер 145*80 см из нетканого материала, стерильный, одноразового применения
Чехол на инструментальный стол прошит по бокам, имеет форму в виде мешка. Размеры длина 145 см, ширина 80 см. Чехол изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2 , СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м2, из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м2 и из ламинированного материала с плотностью 45 г/м2 Чехол поставляется стерильным.

Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" құралдар үстеліне арналған тыс, өлшемі 145*80 см
дана
ҚР-ММБ-5№019323
2 145,36
976
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" клип-берет телпегі
Клип-берет телпегі - гармошка түрінде өзара тығыз бүктелген матадан жасалған, түзу бұрышты формадағы бұйым. Шеткі бүктемелері телпектің ені 3±1 және диаметрі 19±1 см резеңкелерін түзеді. Бүйірлері бойымен материал тығыз желімделген, бұл беретті жазып ашқан кезде материалға бастың формасына келуіне мүмкіндік береді. Тығыздықтары 10 г/м және 20 г/м тоқылмаған материалдан дайындалады.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" клип-берет телпегі
дана

Чехол "Dolce-Pharm" на инструментальный стол, размер 145*80 см из нетканого материала, стерильный, одноразового применения
штука
РК-ИМН-5№019323
2 145,36
976
Шапочка клип-берет "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Шапочка клип-берет – изделие прямоугольной формы из плотно сложенных между собой складок в виде гармошки. Крайние складки образуют резинку шапочки шириной 3±1 см и диаметром 19±1 см. По бокам материал плотно склеен, что дает возможность при раскрытии шапочки приобретать материалу форму головы. Изготавливается из нетканого материала с плотностями 10 г/кв.м и 20 г/кв.м.
Шапочка клип-берет "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№017251
39,90
977
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" берет қалпағы
Дайындалатын материалы - тоқылмаған мата СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Бұйым стерильді емес және пайдалануға дайын. Номиналдық өлшемдерден шектік ауытқуы ± 10 мм. Тек бір рет қолдануға арналған.
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір реттік стерильді емес "Нәрия" берет қалпағы
дана
ҚР-ММБ-5№016180
42,49
978
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" телпек-қалпағы
Телпек-қалпақ - желке жағында байлағышы бар доға тәрізді формадағы бұйым. Тығыздығы 40 г/м тоқылмаған материалдан дайындалады.
Телпек-қалпақ - желке жағында байлағышы бар доға тәрізді формадағы бұйым. Тығыздығы 40 г/м тоқылмаған материалдан дайындалады.
дана

РК-ИМН-5№017251
39,90
977
Шапочка-берет "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
Материал изготовления - нетканое полотно СМС (спанбонд+мельтблаун+спанбонд). Изделие нестерильно и готово к использованию. Предельные отклонения от номинальных размеров ± 10 мм. Только для одноразового применения.
Шапочка-берет "Нәрия" из нетканого материала одноразовая нестерильная
штука
РК-ИМН-5№016180
42,49
978
Шапочка-колпак "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Шапочка – колпак - изделие дугообразной формы с завязками на затылке. Изготавливается из нетканого материала с плотностью 40 г/кв.м.
Шапочка-колпак "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№017252
175,56
979
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" шлем телпегі
Шлем - телпегі - маңдайында орталық тігісі бар, тұтас пішілген бауымен және тамшы түріндегі ойық-саңылауы бар шлем түріндегі бұйым. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типіндегі тығыздығы 28 г/м2 және 40 г/м2 тоқылмаған материалдан жасалған
Тоқылмаған материалдан жасалған бір рет қолданылатын стерильді емес "Dolce-Pharm" шлем телпегі
дана

РК-ИМН-5№017252
175,56
979
Шапочка-шлем "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
Шапочка – шлем - изделие в виде шлема с центральным швом на лбу, цельнокроеными завязками и вырезом-отверстием в виде капли. Изготавливается из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м? и 40 г/м?.
Шапочка-шлем "Dolce-Pharm" из нетканого материала нестерильная одноразового применения
штука

ҚР-ММБ-5№017320
349,62
980
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 140х14х1.6мм (балаларға арналған) Biolop® медициналық шпателі
Стерильді бір рет қолданылатын Biolop® медициналық шпателі, өлшемдері 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (балаларға арналған) экологиялық таза ағаштан дайындалған. Зиянды әсерін тигізбейді, тітіркену тудырмайды. Атравматикалық, беткейі мен жиектері жылтыратылған.Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 140х14х1.6мм (балаларға арналған) Biolop® медициналық шпателі
дана

РК-ИМН-5№017320
349,62
980
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размерами 140х14х1.6мм (детский)
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения, стерильный, размером 140х14х1.6мм (детский) изготовлен из экологически чистой древесины. Не оказывает вредного воздействия, не вызывает раздражения. Атравматичен, имеет шлифованную поверхность и края. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размером 140х14х1.6мм (детский)
штука

ҚР-ММБ-5№018624
15,96
981
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 150х18х1.6мм Biolop® медициналық шпателі
Стерильді бір рет қолданылатын Biolop® медициналық шпателі, өлшемдері 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (балаларға арналған) экологиялық таза ағаштан дайындалған. Зиянды әсерін тигізбейді, тітіркену тудырмайды. Атравматикалық, беткейі мен жиектері жылтыратылған.Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Бір рет қолданылатын, стерильді, өлшемдері 150х18х1.6мм Biolop® медициналық шпателі
дана

РК-ИМН-5№018624
15,96
981
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размерами 150х18х1.6мм
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения, стерильный, размерами 150х18х1.6мм, 140х14х1.6мм (детский) изготовлен из экологически чистой древесины. Не оказывает вредного воздействия, не вызывает раздражения. Атравматичен, имеет шлифованную поверхность и края. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шпатель медицинский Biolop® однократного применения стерильный, размером 150х18х1.6мм
штука

ҚР-ММБ-5№018624
16,36
982
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Эйр шпателі - Фолькман қасығы
Эйр шпателі - Фолькман қасығы бір ұшында қасық түріндегі жұмыс бөлігі, екінші ұшында қалақша орналасқан тұтқа болып табылады. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді "Нәрия" Эйр шпателі - Фолькман қасығы
дана
-
ҚР-ММБ-5№020789
23,91
983
Бір реттік, стерильді, цервикальді "Dolce-Pharm" Эйр шпателі
Эйр шпателі - бактериологиялық, цитологиялық және басқа зерттеулерде шырышты қаттар мен тері беткейінен материал алуға арналған бір реттік стерильді құрал. Цервикальді Эйр шпателі пластиктен жасалған. Тұтас цилиндр тәрізді тұтқадан тұрады, қарама қарсы ұшында өлшеміне қарай ажыратылатын, У-тәрізді пішіндегі қалақ тәрізді жұмыс бөлігі орналасқан. Ұшы едәуір ұзын және жіңішкесі цервикальді өзектің жұтқыншақ беткейінен материал алу үшін пайдаланылады, басқасы - едәуір төмен және жалпақ - жатыр мойны беткейінен материал алуға арналған. Ламинацияланған полиэтиленді үлбірден және газ өткізетін қағаздан жасалған пакетке қапталған. Стерилизацияны этилен тотығының газды әдісімен немесе басқа әдіспен іске асырылады. Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын қалпында жеткізіледі.
Бір реттік, стерильді, цервикальді "Dolce-Pharm" Эйр шпателі
дана

РК-ИМН-5№018624
16,36
982
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовый, стерильный
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана представляет собой рукоятку, на одном конце которой размещена рабочая часть в виде ложки, а на другом конце размещена лопаточка. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Шпатель Эйра - ложка Фолькмана "Нәрия" одноразовый, стерильный
штука
РК-ИМН-5№020789
23,91
983
Шпатель Эйра "Dolce-Pharm" цервикальный, одноразовый, стерильный
Шпатель Эйра – одноразовый стерильный инструмент для забора материала с поверхности слизистых оболочек и кожи для бактериологических, цитологических и других исследований. Шпатель Эйра цервикальный изготовлен из пластика. Состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде лопаток У-образной формы, отличающихся по размерам. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой – более низкий и широкий – для получения материала с поверхности шейки матки. Упакован в пакет из ламинированной полиэтиленовой пленки и газопроницаемой бумаги. Стерилизация осуществляется газовым методом этиленоксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Шпатель Эйра "Dolce-Pharm" цервикальный, одноразовый, стерильный
штука

ҚР-ММБ-5№018249
67,03
984
Biocaprex® Стерильді цервикальді бір рет қолданылатын Эйр шпателі
АБС-пластиктен дайындалған. Тұтас цилиндрлік сабынан тұрады, қарама-қарсы ұштарында өлшемдерімен ерекшеленетін У-тәрізді пішіндегі күрек түріндегі жұмыс бөліктері орналасқан. Едәуір ұзын және тар ұшы цервикальді өзек аңқасы беткейінен материал алу үшін, келесі едәуір төмен әрі кең ұшы жатыр мойнының беткейінен материал алу үшін пайдаланылады.
Biocaprex® Стерильді цервикальді бір рет қолданылатын Эйр шпателі
дана
ҚР-ММБ-5№018388
52,18

РК-ИМН-5№018249
67,03
984
Шпатель Эйра цервикальный стерильный однократного применения Biocaprex®
Изготовлен из АБС-пластика. Состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены рабочие части в виде лопаток У-образной формы, отличающихся по размерам. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой – более низкий и широкий – для получения материала с поверхности шейки матки.
Шпатель Эйра цервикальный стерильный однократного применения Biocaprex®
штука
РК-ИМН-5№018388
52,18

985
Бір рет қолданылатын, стерильді цервикальді "Нәрия" Эйр шпателі
Цервикальді Эйр шпателі тұтас цилиндрлік тұтқадан тұрады, оның қарама-қарсы ұшында әр түрлі пішіндегі екі қалақша орналасқан. Ұзын және жіңішке ұшы цервикальді өзекшенің аңқа беткейінен материал алу үшін пайдаланылады, екіншісі - төмен және жалпақ - жатыр мойны беткейінен материал алуға арналған. Дайындау материалы - тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктер (HDPE).
Бір рет қолданылатын, стерильді цервикальді "Нәрия" Эйр шпателі
дана
ҚР-ММБ-5№020788
28,95
986
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана
23Gx1 1/4” (0.6х32мм) өлшемді инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 2мл инъекциялық "Нәрия" шприці
ҚР-МБ (ММБ)-0№026048
20,55
987
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана
22Gx1 1/2” (0.7х38мм) өлшемді инесі бар үш компонентті бір реттік стерильді 5мл инъекциялық "Нәрия" шприці
РК МИ (ИМН)-0№026048
23,89
988
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
Инъекциялық ине, ине қалпақшасы, цилиндр, өзек, поршень (тығыздағыш). Бұйым жоғары сапалы полимерлі пластмассадан жасалған. Шприц бір ұшында инесі бар және екінші ұшында ол арқылы поршень салынған өзек енгізілетін ашық тесігі бар бөліктерге бөлінген қуыс цилиндр болып табылады. Инелер тот баспайтын медициналық болаттан жасалған, ине түтігі серпімді, берік және түзу, иненің ұшы үшкір, көзесіз. Ине канюлясы шприцтің ұшына жақсы бекітілген. Ине инені зақымданудан қорғауды қамтамасыз ететін сақтандыру қалпақшасымен жабдықталған.
Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці
дана

985
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, однократного применения "Нәрия"
Шпатель Эйра цервикальный состоит из цельной цилиндрической ручки, на противоположных концах которой размещены две лопаточки различной формы. Более длинный и узкий конец используется для получения материала с поверхности зева цервикального канала, другой - более низкий и широкий - для получения материала с поверхности шейки матки. Материал изготовления - гранулы полиэтилена высокой плотности (HDPE).
Шпатель Эйра цервикальный, стерильный, однократного применения "Нәрия"
штука
РК-ИМН-5№020788
28,95
986
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука
Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 2мл с иглой размером 23Gx1 1/4” (0.6х32мм)
РК МИ (ИМН)-0№026048
20,55
987
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука
Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 5мл с иглой размером 22Gx1 1/2” (0.7х38мм)
РК МИ (ИМН)-0№026048
23,89
988
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
Инъекционная игла, колпачок иглы, цилиндр, шток, поршень (уплотнитель). Изделие изготовлено из высококачественной полимерной пластмассы. Шприц представляет собой полый градуированный цилиндр с иглой на одном конце и с открытым отверстием на другом конце, через который вводится шток с поршнем. Иглы изготовлены из нержавеющей медицинской стали, трубка иглы упругая, прочная и прямолинейная, конец иглы острый, без заусенцев. Канюля иглы хорошо фиксируется на кончике шприца. Игла снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений.
Шприц "Н?рия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный
штука

ҚР-МБ (ММБ)-0№026048
20,85
990
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Стерилизациялау этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU) модификациясы алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
дана

РК МИ (ИМН)-0№026048
20,85
990
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизована этилен оксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения объемом 1мл (100 IU) модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№016956
32,72
991
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3 мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016956
32,72
991
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1 мл, 2 мл, 2,5 мл, 3 мл, 5 мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2",23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами : 3мл с иглами 23Gx11/2
штука

ҚР-ММБ-5№016319
18,66
992
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4",23Gx1", 23Gx11/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.

РК-ИМН-5№016319
18,66
992
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10мл, 20мл, 50мл; с иглами 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4, 23Gx1", 23Gx11/2",25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона

Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 5мл, 22Gx11/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№016504
17,50
993
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл; 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4",23Gx1", 23Gx11/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2мл, , 23Gx1" инелерімен
дана

Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 5мл с иглой 22Gx11/2"
штука
РК-ИМН-5№016504
17,50
993
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10мл, 20мл, 50мл; с иглами 16Gx11/2", 18Gx11/2", 20Gx11/2", 21Gx11/2", 22Gx11/2", 22Gx11/4, 23Gx1", 23Gx11/2",25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами 2мл; с иглами 23Gx1"
штука

ҚР-ММБ-5№016504
17,49
994
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған.
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016504
17,49
994
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 2,5мл с иглами 23Gx1"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 2,5мл, 23Gx1"
штука

ҚР-ММБ-5№016319
16,04
995
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 2.5 мл; 23Gx1" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016319
16,04
995
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 2.5мл; с иглами 23Gx1"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 2,5 мл с иглой 23Gx1
штука

ҚР-ММБ-5№016504
15,71
996
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3мл; 23Gx1" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, бөліктерге бөлінген цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті Bioject® Budget шприці, көлемі: 3мл; 23Gx1" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№016504
15,71
996
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемами: 3мл; с иглами 23Gx1"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения объемом 3мл с иглой 23Gx1"
штука

ҚР-ММБ-5№016504
19,01
997
Инъекциялық үш компонентті туберкулинді стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget еккіші, көлемі 1 мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2'' инесімен
Еккіш жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Номиналдық көлемі 1мл. Шкала аралығы: 0,01 мл. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Инъекциялық үш компонентті туберкулинді стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget еккіші, көлемі 1 мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№016504
19,01
997
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения объемом 1 мл с иглой 27Gx1/2'', 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Номинальный объем 1 мл. Цена деления шкалы: 0,01 мл. Срок годности: 5 лет.
Шприц Bioject® Budget инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения объемом 1 мл с иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№017074
22,17
998
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 5.0 мл, ине өлшемі: 22G x 1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№021417
17,00
999
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4
Стерильді, бір рет қолдануға арналған "BRANDO" инъекциялық шприці көлемі: 20.0 мл, ине өлшемі: 21G x 1 1/2
дана
ҚР-ММБ-5№021417
30,00
1 000
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алынып-салынбайтын инесімен 30Gx1/2"
дана
ҚР-ММБ-5№017496
28,29
1 001
Стерильді бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулиндік Bioject® Budget шприці, көлемі 1мл (100IU)модификациясы: алмалы-салмалы инесімен 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", алынып-салынбайтын инесімен 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған
Bioject® budget көлемі 1мл (100IU) бір рет қолданылатын инъекциялық үш компонентті инсулин стерильді шприц, модификациялары: алынбалы инемен 30Gx1/2"
дана
ҚР-ММБ-5№017496
16,97
1 002
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алынып-салынбайтын 30Gx1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алынып-салынбайтын 30Gx1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№017074
22,17
998
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, с размером иглы 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4 стерильный, однократного применения
Шприц инъекционный, представляет собой поршневой насос, имеющий в составе: цилиндр с упорами для пальцев и с наконечником имеющий центральное отверстие, шток с упором, поршень. На цилиндре, между упорами для пальцев нанесена шкала градуировки, расположенная в плоскости, проходящая перпендикулярно к оси цилиндра. Шприцы объемом 2 мл укомплектованы иглой размером 23G x 1 1/4; шприцы объемом 5 мл и 10 мл укомплектованы иглой размером 22G x 1 1/2, шприцы объемом 20 мл укомплектованы иглой размером 21G x 1 1/2.
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 5.0 мл с размером иглы 22G x 1 1/2 стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№021417
17,00
999
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 2.0 мл, 5.0 мл, 10.0 мл, 20.0 мл, с размером иглы 21G x 1 1/2, 22G x 1 1/2, 23G x 1 1/4 стерильный, однократного применения
Шприц инъекционный, представляет собой поршневой насос, имеющий в составе: цилиндр с упорами для пальцев и с наконечником имеющий центральное отверстие, шток с упором, поршень. На цилиндре, между упорами для пальцев нанесена шкала градуировки, расположенная в плоскости, проходящая перпендикулярно к оси цилиндра. Шприцы объемом 2 мл укомплектованы иглой размером 23G x 1 1/4; шприцы объемом 5 мл и 10 мл укомплектованы иглой размером 22G x 1 1/2, шприцы объемом 20 мл укомплектованы иглой размером 21G x 1 1/2.
Шприц инъекционный "BRANDO" объемом 20.0 мл с размером иглы 21G x 1 1/2 стерильный, однократного применения
штука
РК-ИМН-5№021417
30,00
1000
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: с несъемной иглой 30Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: с несъемной иглой 30Gx1/2"
штука
РК-ИМН-5№017496
28,29
1001
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификации: со съемной иглой 26Gx1/2", 27Gx1/2", 30Gx5/16", 30Gx1/2", с несъемной иглой 30Gx5/16", 30Gx1/2", 31Gx1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: со съемной иглой 30Gx1/2"
штука
РК-ИМН-5№017496
16,97
1002
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: с несъемной иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№012113
34,17
1 003
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алмалы-салмалы 30Gx1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget инсулиндік шприці, көлемі 1мл (100IU), модификациясы: алмалы-салмалы 30Gx1/2'' инесімен
дана

РК-ИМН-5№012113
34,17
1003
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU), модификация: со съемной иглой 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный инсулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл (100IU) со съемной иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№012113
16,60
1 004
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл, 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және градуирленген цилиндрден, поршеньнен, тығыздағыш резеңке сақинадан, инеден, қорғағыш қалпақшадан, металл қысқыштан (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5мл; 1 мл) немесе қайталап пайдалануды болдырмайтын блоктауға арналған пластмасса құрылғыдан (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл) тұрады. Үшқырлы ұшталған ине жұқа қабат силиконмен жабылған. Шприцтің құрылымы шприцті қажетті мөлшердегі препаратпен қатесіз толтыруға мүмкіндік беретіндей етіп орындалған. Стерилизациялау - этилен тотығымен. Жарамдылық мерзімі 5 жыл.

РК-ИМН-5№012113
16,60
1004
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемами: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл с иглами: 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из цилиндра с градуировкой, поршня, резинового уплотнительного кольца, иглы, защитного колпачка, металлического зажима (0,05 мл; 0,1 мл; 0,5 мл; 1 мл) или пластмассового устройства блокировки (2 мл; 2,5 мл; 3 мл; 5 мл; 10 мл), препятствующего повторное использование. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Конструкция шприца выполнена таким образом, что позволяет безошибочно заполнить шприц необходимым количеством препарата. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.

Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,05 мл; 27G*3/8 инемен
дана
ҚР-ММБ-5№014097
30,02
1 007
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді өздігінен бұзылатын Bioject® AD шприці, көлемі: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл, 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2" инелерімен

Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемом 0,05мл с иглой 27G*3/8
штука
РК-ИМН-5№014097
30,02
1007
Шприц инъекционный трехкомпонентный саморазрушающийся Bioject® AD стерильный однократного применения объемами: 0,05мл; 0,1мл; 0,5мл; 1мл; 2мл; 2,5мл; 3мл; 5мл; 10мл с иглами: 27G*3/8", 26G*3/8", 23G*1", 25G*1"; 22G*1 1/4", 21G*1 1/2"; 18G*1 1/2"

ҚР-ММБ-5№014097
30,88
1 008
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 27Gx1/2" инелерімен
Қапшыққа жағымсыз иістерді кетіретін көмір сүзгісі орнатылған және қапшық қабырғасының жабысуын болдырмастан газдардың қайтуын қамтамасыз етеді.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 27Gx1/2" инелерімен
дана
ҚР-ММБ-5№015146

РК-ИМН-5№014097
30,88
1008
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглами 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом: 1мл с иглой 27Gx 1/2"
штука
РК-ИМН-5№015146

17,09
1 009
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл.
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012114

17,09
1009
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами : 3мл с иглой 23Gx11/2''
штука
РК-ИМН-5№012114

Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен
дана
ҚР-ММБ-5№012114
26,00
1 011
Үш компонентті инъекциялық бір рет қолданылатын стерильді Bioject® Budget шприці, көлемдері: 1мл 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2'' инесімен; 2мл 23Gx1'' инесімен; 3мл 23Gx1 1/2'' инесімен; 5мл 22Gx1 1/2'' инесімен; 10мл 21Gx1 1/2'' инесімен; 20мл 20Gx1 1/2'' инесімен; 50мл 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2'' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған Этилен тотығымен стерильденген.Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Көлемі: 50мл 18Gx1 1/2"инемен Bioject® Budget бір рет қолданылатын үш компонентті стерильді инъекциялық шприц
дана

Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами : 10 мл с иглой 21Gx1 1/2''
штука
РК-ИМН-5№012114
26
1011
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл с иглой 25Gx1'', 26Gx1/2'', 27Gx1/2''; 2 мл с иглой 23Gx1''; 3мл с иглой 23Gx11/2''; 5мл с иглой 22Gx1 1/2''; 10мл с иглой 21Gx1 1/2''; 20мл с иглой 20Gx1 1/2''; 50мл с иглой 18Gx1 1/2'', 21Gx1 1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом: 50мл с иглой 18Gx1 1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№012114
89,46
1 012
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған.Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 2.5 мл, 23Gx1"
дана

РК-ИМН-5№012114
89,46
1012
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx 1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1 1/2", 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона и снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Изделие стерильно, апирогенно, нетоксично. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами : 2.5мл Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 2.5мл с иглой 23Gx1"
штука

ҚР-ММБ-5№015146
19,35
1 013
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 1мл, 2мл, 2.5 мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1/2", 27Gx1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 50 мл 18Gx1 1/2" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№015146
19,35
1013
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 1мл, 2мл, 2.5мл, 3мл, 5мл, 10 мл, 20 мл, 50 мл с иглами 16Gx1 1/2", 18Gx1 1/2", 20Gx 1 1/2", 21Gx1 1/2", 22Gx1 1/2", 23Gx1", 23Gx1 1/2", 25Gx1", 26Gx1 1/2", 27Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца и цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона и снабжена предохранительным колпачком, обеспечивающим защиту иглы от повреждений. Изделие стерильно, апирогенно, нетоксично. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 50 мл с иглами 18Gx1 1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№015146
121,64
1 014
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 3мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған және иненің зақымданулардан қорғалуын қамтамасыз ететін сақтандырғыш қалпақшамен жасақталған. Бұйым стерильді, апирогенді, уытты емес болып табылады. Этилен тотығымен стерилизацияланған. Жарамдылық мерзімі 3 жыл.
Стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget үш компонентті инъекциялық шприці көлемі: 3мл, 23Gx1 1/2" инелерімен
дана

РК-ИМН-5№015146
121,64
1014
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемами: 3мл, с иглами 23Gx1 1/2"
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 3 года.
Шприц инъекционный трехкомпонентный стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 3мл, 23Gx1 1/2"
штука

ҚР-ММБ-5№015146
19,19
1 015
Үш компонентті инъекциялық стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget туберкулиндік шприці, көлемі 1мл 27Gx1/2'', 30Gx1/2''' инесімен
Шприц жоғары сапалы пластиктен дайындалған және поршеннен, тығыздағыш резеңке сақинадан, градуировкасы бар цилиндрден тұрады. Үшқырлы қайралған ине жұқа қабатты силиконмен жабылған. Этилен тотығымен стерильденген. Жарамдылық мерзімі: 5 жыл
Үш компонентті инъекциялық стерильді бір рет қолданылатын Bioject® Budget туберкулиндік шприці, көлемі 1мл 30Gx1/2''' инесімен
дана

РК-ИМН-5№015146
19,19
1015
Шприц инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл с иглой 27Gx1/2'', 30Gx1/2''
Шприц изготовлен из высококачественного пластика и состоит из поршня, уплотнительного резинового кольца, цилиндра с градуировкой. Игла с трехгранной заточкой покрыта тонким слоем силикона. Стерилизован этиленоксидом. Срок годности: 5 лет.
Шприц инъекционный трехкомпонентный туберкулиновый стерильный однократного применения Bioject® Budget объемом 1мл с иглой 30Gx1/2''
штука

ҚР-ММБ-5№012115
23,63
1 016
Стерильді өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц Farminject, көлемі 0.05, 0.1, 0.5, 1.0 мл бекітілген инесі, алмалы-салмалы инесі бар, өлшемдері 27Gx3/8", 26Gx3/8", 23Gx1", 22Gx1
Өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц екі типке бөлінеді, бір типі бекітілген инемен, екінші типі алмалы-салмалы инемен. Бекітілген инесі бар шприцтер шприц баррелінен, поршеннен және өздігінен бұзылатын компоненттен тұрады. Алмалы-салмалы инесі бар шприцтер шприц баррелінен, поршеннен және өздігінен бұзылатын компоненттен тұрады. Алмалы-салмалы инесі бар шприцтер стерильді гиподермиялық инемен бірге пайдаланылуы тиіс. Пайдаланғаннан кейін жойылуы тиіс. Өнім пирогенсіз этан эпоксидімен стерилизацияланған.
Стерильді өздігінен бұзылатын, бір рет қолданылатын шприц, бір түрі бекітілген инесімен, елінші түрі алмалы-салмалы инесі бар
дана
-

РК-ИМН-5№012115
23,63
1016
Шприц стерильный саморазрушающийся Farminject, однократного применения объемом 0.05, 0.1, 0.5, 1.0 мл с фиксированной иглой, съемной иглой,размеры 27Gx3/8", 26Gx3/8", 23Gx1", 22Gx1
Саморазрушающийся шприц одноразового использования делится на два типа, один тип с фиксированной иглой, второй тип со съемной иглой. Шприцы с фиксированной иглой состоят из барреля шприца, поршня, и компонента саморазрушения. Шприцы со съемной иглой состоят из барреля шприца, поршня, и компоненты саморазрушения. Шприцы со съемной иглой должны быть использованы вместе со стерильной гиподермической иглой. Должны быть уничтожены после использования. Продукция стерилизована эпоксидом этана, без пирогенов.
Саморазрушающийся шприц одноразового использования, один тип с фиксированной иглой, второй тип со съемной иглой.
штука

ҚР-ММБ-5№011384
30,44
1 017
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.

РК-ИМН-5№011384
30,44
1017
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.

Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 5 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен, 3 компонентті 5 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
24,79
1 036
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
Инъекциялық шприц 3 компоненттен тұрады: цилиндр, шток-поршень және тығыздағыш. 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен полимерлі материалдан жасалады. Шприцтер тиісті өлшемдегі инелермен жабдықталған: 16G x 1” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1” (0,33 мм х 12 мм). Инелер тот баспайтын болаттан жасалған, қорғаныс немесе өздігінен жабылатын қақпақпен жабдықталған. Этилен тотығын қолданып, бұйымның стерилизациялауы газ әдісімен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді түрде, пайдалануға дайын жеке қаптамада жеткізіледі.
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен немесе инелерсіз, 3 компонентті 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері, көлемі 2,5 мл, инелермен
дана
Бір рет қолданылатын, стерильді, инелермен, 3 компонентті 2,5 (мл) көлемдерімен, қауіпсіз, инъекциялық "Dolce-Pharm" шприцтері
ҚР-МБ (ММБ)-0№024995
21,39
1037
Эденорм 5 %, стерильді, 8 мл көз тамшылары
Натрий хлориді (5.0%), ЭДТА динатриі, натрий N-гидроксиметил глицинаты, поливинилпирролидон К12, 2-гидроксиэтилцеллюлоза, полиэтиленгликоль, полиоксиэтилен-полиоксипропилен кополимер, натрий гидрофосфаты, тазартылған су/ Қолданылу саласы
Мөлдір қабық ісінуін емдеу
Сақтау шарттары
25°C-ден жоғары температурада сақтауға болмайды. 2 жыл
Құтыны ашқаннан кейін 30 күн өткенде ішіндегісін пайдалануға болмайды
Жарамдылық мерзімі өткеннен кейін қолдануға болмайды
Эденорм 5 %, стерильді, 8 мл көз тамшылары
дана

Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 5 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
24,79
1036
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения
Шприц инъекционный состоит из 3-х компонентов: цилиндр, шток-поршень и уплотнитель. Изготавливаются из полимерного материала объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл). Шприцы укомплектованы иглами соответствующих размеров: 16G x 1½” (1,6 мм х 40 мм); 18G x 1½” (1,25 мм х 40 мм); 18G x 2” (1,25 мм х 50 мм); 19G x 1” (1,1 мм х 25 мм); 19G x 1½” (1,1 мм х 40 мм); 19G x 2” (1,1 мм х 50 мм); 20G x 1” (0,9 мм х 25 мм); 20G x 1½” (0,9 мм х 40 мм); 21G x 1” (0,8 мм х 25 мм); 21G x 1½” (0,8 мм х 40 мм); 21G x 2” (0,8 мм х 50 мм); 22G x 1” (0,7 мм х 25 мм); 22G x 1¼” (0,7 мм х 30 мм); 22G x 1½” (0,7 мм х 40 мм); 22G x 2” (0,7 мм х 50 мм); 23G x 1” (0,6 мм х 25 мм); 23G x 1¼” (0,6 мм х 30 мм); 24G x 1” (0,55 мм х 25 мм); 25G x 1” (0,5 мм х 25 мм); 26G x 1½” (0,45 мм х 13 мм); 26G x 1⅜” (0,45 мм х 10 мм); 27G x 1½” (0,4 мм х 13 мм); 28G x 1⅜” (0,36 мм х 10 мм); 29G x 1½” (0,33 мм х 12 мм). Иглы изготовлены из нержавеющей стали, снабжены предохранительным или самогерметизирующимся колпачком. Стерилизация изделия осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к использованию.
Шприцы "Dolce-Pharm" инъекционные, безопасные, 3-х компонентные объемами 1, 2, 2.5, 3, 5, 10, 20, 30, 50, 60 (мл), с иглами или без игл, стерильные, одноразового применения, объем 2.5 мл, с иглами
штука
РК МИ (ИМН)-0№024995
21,39
1037
Эденорм 5 % капли глазные стерильные 8 мл
Состав и описание изделия: Натрия хлорид (5.0%), динатрия ЭДТА, натрия N-гидроксиметил глицинат, поливинилпирролидон К12, 2-гидроксиэтилцеллюлоза, полиэтиленгликоль, полиоксиэтилен-полиоксипропилен кополимер, натрия гидрофосфат, вода очищенная. Область применения - Лечение отека роговицы. Условия хранения - Не хранить при температуре выше 25°C. Срок годности - 2 года . Не использовать содержимое через 30 дней после открытия флакона. Не применять после истечения срока годности
Эденорм 5 % капли глазные стерильные 8 мл
набор

ҚР-ММБ-5№015046
2 372,16
1 038
Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo)
Адамның Тропонині I (TnI), креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобинді (Myo) бүкіл қан, сарысу және плазма үлгілерінде анықтау үшін қолданылатын сапалы иммунохроматографиялық тест. Миокард инфарктісін немесе басқа жүрек ауруларын диагностикалауда қолданылады

РК-ИМН-5№015046
2 372,16
1038
Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo)
Качественный иммунохроматографический тест, применяемый для определения человеческого Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) в образцах цельной крови, сыворотки и плазмы. Используется при диагностике инфаркта миокарда или иных сердечных расстройств.

Кардиомаркерлерді анықтауға арналған 3-еуі 1-уінде экспресс-тесті: Тропонин I (cTnI), Креатинфосфокиназа-MB (CK-MB) және Миоглобин (Myo) №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір реттік пластикалық пипетка - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024255
1 848,29
1 039
Хеликобактер пилориге (H.​pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті
"Хеликобактер пилориге (H. pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті" (жаңа алынған қан/сарысу/плазма) бұл жаңа алынған қан, сарысу немесе плазма үлгілерінде Хеликобактер пилори-ге антиденелерді анықтау үшін жарғақшалық жолақтар негізіндегі сапалы иммунохроматографиялық талдау.
Хеликобактер пилориге (H.​pylori) антиденелерді анықтауға арналған экспресс-тесті №1
1 жиынтық (1 тест)
1. Ылғал сіңіргіші (силикагель) бар фольгаға жеке қапталған тест кассета - 1 дана;
2. Қолдану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана;
3. Бір рет қолданылатын пластикалық пипеткасы - 1 дана;
4. Буферлік ерітінді - 1 дана
ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№024250
1 137,39
1040
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы түрлі тоқылмаған материалдан жасалған бұйымдар. Бұйым келесі түржинақтан тұрады: 1.Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 140-180 см х 75-80 см - 1 дана; 2.Жабысқақ жиегі бар операциялық кіші ақжайма, 160-180 см х 160-180 см - 2 дана 3.Жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-240 см х 160-180 см - 1 дана
4.Тесігі бар өлшемі 100*20 см және жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма 180-250 см х 160-180 см (стандартты немесе күшейтілген) - 1 дана 5.Операциялық кіші ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 дана. 6.Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-180 см - 1 дана. 7.Бахила/хирургиялық шұлық 30-120 см х 30-50 см - 1 дана. 8.Операциялық лента, өлшемі 20-50 см х 5-20 см - 1-3 дана 9.Хирургиялық сүрткі 30-70 см х 30-70 см - 1-4 дана.
Травматология және ортопедияға арналған (санға операция жасау үшін) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1.Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 140-180 см х 75-80 см - 1 дана; 2. Жабысқақ жиегі бар операциялық кіші ақжайма, 160-180 см х 160-180 см - 1 дана; 3.Жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-240 см х 160-180 см - 1 дана; 4.Тесігі бар өлшемі 100*20 см және жабысқақ жиегі бар операциялық үлкен ақжайма 180-250 см х 160-180 см (стандартты немесе күшейтілген) - 1 дана; 5.Операциялық кіші ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 дана; 6.Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-180 см - 1 дана; 7.Бахила/хирургиялық шұлық 30-120 см х 30-50 см - 1 дана; 8.Операциялық лента, 20-50 см х 5-20 см - 1-3 дана; 9.Хирургиялық сүрткі 30-70 см х 30-70 см - 1-4 дана.

Экспресс-тест 3 в 1 для определения кардиомаркеров: Тропонина I (cTnI), Креатинфосфокиназы-MB (CK-MB) и Миоглобина (Myo) №1
1 набор (1 тест)
РК МИ (in vitro)-0№024255
1 848,29
1039
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori)
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (цельная кровь / сыворотка / плазма) представляет собой качественный иммунохроматографический анализ на основе мембранных полосок для обнаружения антител к Хеликобактер пилори в цельной крови, сыворотке или плазме.
Экспресс-тест для определения антител к Хеликобактер пилори (H.​pylori) №1
1 набор (1 тест)
РК МИ (in vitro)-0№024250
1 137,39
1040
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
Комплект "Dоlсе-рhаrm" для травматологии и ортопедии (лля операции на бедре), стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140-180 см х 75-80 см - 1 шт. 2. Простыня малая операционная с липким краем 160-180 см х 160-180 см - 1 шт. 3. Простыня большая операционная с липким краем (стандартная или усиленная) 160-240 см х 160-180 см - 1 шт. 4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем (стандартная или усиленная) 180-250 см х 160-180 см - 1 шт. 5. Простыня малая операционная (стандартная или усиленная) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 шт. 6. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-180 см - 1 шт. 7. Бахилы/чулок хирургические 30-120 см х 30-50 см - 1 шт. 8. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см 1-3 шт. 9. Салфетка хирургическая 30-70 см х 30-70 см - 1-4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для операции на бедре), стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 140-180 см х 75-80 см - 1 шт. 2. Простыня малая операционная с липким краем 160-180 см х 160-180 см - 1 шт. 3. Простыня большая операционная с липким краем (стандартная или усиленная) 160-240 см х 160-180 см - 1 шт. 4. Простыня большая операционная с вырезом 100*20 см и липким краем (стандартная или усиленная) 180-250 см х 160-180 см - 1 шт. 5. Простыня малая операционная (стандартная или усиленная) 60-100 см х 60-100 см - 1-2 шт. 6. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-180 см - 1 шт. 7. Бахилы/чулок хирургические 30-120 см х 30-50 см - 1 шт. 8. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см - 1-3 шт. 9. Салфетка хирургическая 30-70 см х 30-70 см - 1-4 шт.

ҚР-МБ (ММБ)-0№025839
6672,5632
1041
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы, әр түрлі материалдан жасалған бірқатар бұйымды білдіреді. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Үш қабатты резеңкелі бетперде - 1 дана 2. Хирургиялық жамылғы жабысқақ ілмектерде/бауда - 1 дана
3. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша - 1 дана
Пациентті қабылдауға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" стоматологиялық жиынтығы
жинақ
1. Үш қабатты резеңкелі бетперде - 1 дана; 2. Хирургиялық жамылғы жабысқақ ілмектерде/бауда - 1 дана; 3. Стомалогиялық креслоға арналған жастықша - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026052
2470,94
1042
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған ақжайма, екі қабатты, серпімді саңылауы бар, диаметрі 7 см, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасында сіңіргіш аймағы бар. Өлшемі: 160-250 x 300-360 см. Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м - 120 г/м. Саны: 1 дана. 2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған екі қабатталған ақжайма, ортасында серпімді саңылауы бар, диаметрі 4 см. Өлшемі: 100 -160 x 160-200 см Материалы: Тоқылмаған материал. Тығыздығы: 25 г/м - 120 г/м. Саны: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың таңбасында жазылады.
Аяқ-қол, табанға операция кезінде қолданылатын, стерильді, бір реттік, "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Аяқ-қолға операция жасауға арналған ақжайма, өлшемі 160-250 х 300-360 см, екі қабатты, серпімді саңылауы бар, диаметрі 7 см, ортасында түтікшенің кіріктірілген бекіткіші, айналасына сіңіргіш аймағы бар - 1 дана; 2. Аяқ-қолға операция жасауға арналған екі қабатталған ақжайма, өлшемі 100 -160 х 160-200 см ортасында серпімді саңылауы бар, диаметрі 4 см - 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026407
2761,20
1043
Бір рет қолданылатын, стерильді, тізеге жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, тізеге жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1.Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м80 г/м Мөлшері: 1-2 дана. 2. Ұзын шұлық/бахила/гипсті созылғыш бекітуге арналған бандаж Ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см Бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см Бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см Материалы: тоқылмаған/созылғыш материал Тығыздығы: 10 г/м90 г/м Мөлшері: 1 дана/жұп
3.Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см x 5-30 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м80 г/м Мөлшері: 1 дана. 4.Аспирация мендиатермияға арналған қап Өлшемі: 20-70 см х 25-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 5.Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ) Өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 Тұтқаның ұзындығы: 13-18 см Материалы: жүзі - тот баспайтын болаттан, тұтқасы - полимерден Мөлшері: 1-3 дана. 6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер Өлшемі: 12 см x 9,2 см Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. 7.Коагулятор ұшын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті материалдың беті Мөлшері: 1 дана. 8.Электрхирургиялық қарындаш Қарындаштың ұзындығы: 19,5-21,5 см Баудың ұзындығы: 250-300 см Электрод материалы: тот баспайтын болат Мөлшері: 1 дана. 9.Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар Өлшемі: S/M/L/XL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м130 г/м Мөлшері: 1-3 дана. 10. Аяқ-қолға арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 160-250 см х 160-300 см Материалы: тоқылмаған, полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 11.Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-80 см х 5-80 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м50 г/м Мөлшері: 1-10 дана. 12.Науа Көлемі: 800 мл-5000 мл Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, тізеге жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

РК МИ (ИМН)-0№025839
6672,5632
1041
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт. 2. Накидка хирургическая на липучках/на завязках - 1 шт. 3. Подголовник на стоматологическое кресло - 1 шт.
Комплект стоматологический "Dolce-Pharm" для приема пациента, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Маска трехслойная на резинках - 1 шт. 2. Накидка хирургическая на липучках/на завязках - 1 шт. 3. Подголовник на стоматологическое кресло - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026052
2470,934
1042
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Простыня для операции на конечности, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг Размер: 160-250 х 300-360 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 120 г/м². Количество: 1 шт. 2. Простыня для операции на конечности, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру Размер: 100 -160 х 160-200 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 120 г/м². Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" операционный на конечность - кисть, стопа, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для операции на конечности, размером 160-250 х 300-360 см, двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 7 см, расположенным по центру со встроенными фиксаторами трубок, впитывающей зоной вокруг - 1 шт. 2. Простыня для операции на конечности, размером 100 -160 х 160-200 см двухслойная с эластичным отверстием, диаметром 4 см, расположенным по центру - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026407
2761,20
1043
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1.Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. 2.Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер чулка: 5-40 см х 50-150 см Размер бахил: 30-50 см х 50-100 см Размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см Материал: Нетканый/эластичный материал Плотность: 10 г/м² - 90 г/м² Количество: 1 шт. / пара 3.Операционная лента Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 4.Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 25-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт. 5.Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и)) Размер: №11/№13/№15/№22/№23 Длина рукоятки: 13-18 см Материал: лезвие – из нержавеющей стали, рукоятка – из полимера Количество: 1-3 шт. 6.Контейнер для хранения и учета игл Размер: 12 см х 9,2 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 7.Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: поверхность из абразивного материала Количество: 1 шт. 8.Карандаш электрохирургический Длина карандаша: 19,5-21,5 см Длина шнура: 250-300 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 9.Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-3 шт. 10. Простыня для конечности (стандартная/ усиленная) Размер: 160-250 см х 160- 300 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт. 11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-80 см х 5-80 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт. 12.Лоток Объем: 800 мл – 5000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на колене, стерильный, одноразового применения
комплект

1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 150-250 см x 150-250 см - 1-2 дана. 2. Ұзын шұлық/бахила/гипсті созылғыш бекітуге арналған бандаж, ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см/бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см/ бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см - 1 дана/жұп 3.Операциялық таспа 20-70 см x 5-30 см - 1 дана.. 4. Аспирация мен диатермияға арналған қап 20-70 см х 25-90 см - 1 дана. 5. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ), өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 дана. 6. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана. 7. Коагулятор ұшын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана. 8. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт. 9.Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар, өлшемі: S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана. 10. Аяқ-қолға арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 160-250 см х 160-300 см - 1 дана. 11.Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар 5-80 см х 5-80 см - 1-10 дана 12. Науа, көлемі: 800 мл-5000 мл- 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)- 0№026364
39566,53

1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 150-250 см х 150-250 см - 1-2 шт. 2. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 5-40 см х 50-150 см/размер бахил: 30-50 см х 50-100 см/размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см - 1 шт. / пара 3. Операционная лента 20-70 см х 5-30 см - 1 шт. 4. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 25-90 см - 1 шт. 5. Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и)), размер: №11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 шт. 6. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт. 7. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт. 8. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт. 9. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S/M/L/ХL/XXL - 1-3 шт. 10. Простыня для конечности (стандартная/ усиленная) 160-250 см х 160- 300 см - 1 шт. 11. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-80 см х 5-80 см - 1-10 шт. 12. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026364
39566,53

1044
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.
Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1.Хирургиялық сүрткі Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см
Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-50 г/м2
Саны: 1-5 дана. 2.Пластик пинцет Ұзындығы: 12-13 см
Материалы: полимер Саны: 1 дана. 3.Хирургиялық тампондар
Өлшемі: үшбұрышты формалы – 5-7 см х 5-7 см/ шаршы формалы - 5-45 см х 5-45 см/ дөңгелек, диаметрі 2-5 см Материалы: медициналық дәке/тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2
Саны: 1-5 дана. Жиынтық жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың таңбасында жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жараларды өңдеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1.Хирургиялық сүрткі 5-45 см х 5-45 см - 1-5 дана; 2. Пластик пинцет - 1 дана; 3. Хирургиялық тампондар, өлшемі: үшбұрышты формалы – 5-7 см х 5-7 см/ шаршы формалы - 5-45 см х 5-45 см/ дөңгелек, диаметрі 2-5 см - 1-5 дана.
ҚР-МБ (ММБ)- 0№026363
3421,55
1045
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
Медициналық бетперде, көзге арналған қорғау экраны бар, үш қабатты, тікбұрышты пішіні екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан, тығыздығы 15-25 г/м болатын сүзгі қабатынан (метблаун/көміртекті сүзгі) тұрады, тоқылмаған материалдан жасалған спанбонд тығыздығы 15-25 г/м. Бетперде ортасында бүктелген материал түріндегі үш тығыздық бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Бетперде созылғыш құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлаулар арқасында бетке бекітіледі. Бетперде өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см.
Қосымша бетперденің жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғаныс экраны бекітілген.
Бактерияларды сүзу тиімділігі: 98% кем емес. II типті бетперделерге қатысты.
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
дана
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026290
1528,02
1046
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
Медициналық бетперде, көзге арналған қорғау экраны бар, үш қабатты, тікбұрышты пішіні екі сыртқы қабаттың арасында орналасқан, тығыздығы 15-25 г/м болатын сүзгі қабатынан (метблаун/көміртекті сүзгі) тұрады, тоқылмаған материалдан жасалған спанбонд тығыздығы 15-25 г/м. Бетперде ортасында бүктелген материал түріндегі үш тығыздық бар. Бетперденің жоғарғы бөлігіне жартылай қатты бекіткіш (металл сым) салынған. Бетперде созылғыш құлақ ілмектері (резеңкелер) немесе байлаулар арқасында бетке бекітіледі. Бетперде өлшемі: ұзындығы 17,5 см, ені 9,5 см.
Қосымша бетперденің жоғарғы жағындағы бүйірлеріне мөлдір полимерден жасалған қорғаныс экраны бекітілген.
Бактерияларды сүзу тиімділігі: 98% кем емес. II типті бетперделерге қатысты.
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, резеңкеде немесе бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі
дана
Бір реттік қолдануға арналған, стерильді емес, бауда, көзге арналған қорғау экраны бар, бетке арналған "Dolce-Pharm" медициналық бетпердесі.

1044
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Салфетка хирургическая Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-5 шт. 2. 2. Пинцет пластиковый Длина: 12-13 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 3. 3. Тампоны хирургические Размер: треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см/ квадратной формы – 5-45 см х 5-45 см/ круглые, диаметром 2-5 см Материал: медицинская марля/нетканый материал Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-5 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для обработки ран, стерильный, одноразового применения
Набор
1. Салфетка хирургическая 5-45 см х 5-45 см - 1-5 шт. 2. Пинцет пластиковый - 1 шт. 3. Тампоны хирургические, размер: треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см/ квадратной формы – 5-45 см х 5-45 см/ круглые, диаметром 2-5 см - 1-5 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026363
3421,55
1045
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр) с плотностью 15-25 г/м², расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд с плотностью 15-25 г/м². Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см. Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера. Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
штука
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках, нестерильная, одноразового применения
РК МИ (ИМН)-0№026290
1528,02
1046
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
Маска медицинская для лица, с защитным экраном для глаз, трехслойная, прямоугольной формы состоит из фильтрующего слоя мельтблаун/угольный фильтр) с плотностью 15-25 г/м², расположенный между двумя внешними слоями, изготовленные из нетканого материала спанбонд с плотностью 15-25 г/м². Маска посередине имеет три уплотнения в виде загнутого гармошкой материала. В верхней части маски встроен полужесткий фиксатор (металическая проволока). Маска фиксируется на лице за счет эластичных ушных петель (резинки) или завязок. Размер маски: длина 17,5 см, ширина 9,5 см. Дополнительно по бокам в верхней части маски прикреплен защитный экран, изготовленный из прозрачного полимера. Эффективность бактериальной фильтрации: не менее 98%. Относится к маскам типа II.
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на резинках или на завязках, нестерильная, одноразового применения
штука
Маска медицинская "Dolce-Pharm" для лица, с защитным экраном для глаз, на завязках, нестерильная, одноразового применения

ҚР-МБ (ММБ)-0№026290
1513,29
1047
Құрал-жабдыққа (стоматология, хирургия) арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" қаптамасы
Қаптама қосалқы жолақтары бар полиэтиленнен жасалады және өлшемі 5-20 х 150-350 см, тығыздығы 10-нан 70 мкн-ға дейін. Қаптама стоматологиялық және хирургиялық құрал-жабдықтарды қорғауға және жабуға арналған. Бұйым 1-ден 10 данаға дейін мөлшерде пайдалануға дайын жеке тұтыну қаптамасымен жеткізіледі.
Құрал-жабдыққа (стоматология, хирургия) арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" қаптамасы
дана
Құрал-жабдыққа (стоматология, хирургия) арналған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" қаптамасы
ҚР-МБ (ММБ)-0№025942
324,35

РК МИ (ИМН)-0№026290
1513,29
1047
Чехол "Dolce-Pharm" для оборудования (стоматология, хирургия), стерильный, одноразового применения
Чехол изготавливается из полиэтилена с вспомогательными полосками и имеет размеры 5-20 х 150-350 см с плотностью от 10 до 70 мкн. Чехол предназначен для защиты, и укрытия стоматологического и хирургического оборудования. Изделие поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовое к эксплуатации, в количестве от 1 до 10 штук.
Чехол "Dolce-Pharm" для оборудования (стоматология, хирургия), стерильный, одноразового применения
штука
Чехол "Dolce-Pharm" для оборудования (стоматология, хирургия), стерильный, одноразового применения
РК МИ (ИМН)-0№025942
324,35

1048
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
Қынаптық канал мен жатыр мойнын визуалды тексеру үшін қолданылатын үйрек тұмсығы тәрізді екі жармалы қынаптық айна. Ол қынапқа жабық түрде енгізіледі, содан кейін айна жармасы бір-бірінен алшақтатылып, автоматты ысырмамен бекітіледі. Аңқа өлшемін өзгерту үшін автоматты түрде ысырмамен бекітілетін арнайы сырғытпа көмегімен өзгертіледі. Бұйымның жоғарғы және төменгі жармасы полистиролдан, ал бекіткіш (ысырма) полиэтиленнен жасалған. Бұйым өлшемі: S, M, L. Тұтқасы бар бұйым толық тексеру үшін 3 сілтілі батареямен жұмыс істейтін қосу/өшіру батырмасы бар, бекітілген, кіріктірілген жарықдиодты жарық көзімен жабдықталған.
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
дана
Бір реттік қолдануға арналған жарығы бар, стерильді, қынаптық "Dolce- Pharm" Куско айнасы
ҚР-МБ (ММБ)-0№026033
219,76
1049
Травматология және ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Травматология және ортопедияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы, материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1.Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс
Өлшемі: 145-180 см х 75-80 см.Материал: Тоқылмаған материал /полиэтилен үлбір.Тоқылмаған материал тығыздығы: 10 г/м2 - 70 г/м2
Полиэтилен үлбір тығыздығы: 20 мкм - 80 мкм. Саны: 1 дана.
2. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген)
Өлшемі: 160-200 см х 160-180 см. Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2. Саны: 1 дана.
3. Диаметрі 3,5 см серпімді саңылауы бар үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген).Өлшемі: 160-250 см х 160-250 см
Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2
Саны: 1 дана.
4. Бахила/хирургиялық шұлық.Өлшемі: 30-100 см х 30-50 см
Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 70 г/м2
Саны: 1 дана/жұп. 5.Операциялық лента.Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см
Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 80 г/м2
Саны: 1-2 дана. 6. Хирургиялық сүрткі.Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см
Материал: Тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м2 - 80 г/м2
Саны: 1 дана. 7.Жабысқақ жиегі бар кіші операциялық ақжайма
Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см .Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м2 - 130 г/м2. Саны: 1 дана. Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптаманың макетінде жазылады.
Травматология және ортопедияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

1048
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
Двустворчатое влагалищное зеркало в форме утиного клюва, применяемое для визуального осмотра влагалищного канала и шейки матки. Вводится во влагалище в сомкнутом виде, а затем створки зеркала раздвигают, и фиксируют автоматической защелкой. Изменение размеров зева зеркала производится с помощью специального ползуна, который также автоматически фиксируется защелкой. Верхние и нижние створки изделия изготовлены из полистирола, а фиксатор (защелка) из полиэтилена. Изделие имеют размеры: S, М, L. Изделие на рукоятке оснащено фиксированным, встроенным светодиодным источником света с кнопкой включения/выключения, которое питается от 3 щелочных батарей, для детального осмотра.
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
штука
Зеркало Куско "Dolce-Pharm" влагалищное, с подсветкой, стерильное, одноразового применения
РК МИ (ИМН)-0№026033
219,76
1049
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Чехол хирургический на инструментальный столик Размер: 145-180 см х 75-80 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м2 - 70 г/м2 Плотность полиэтиленовой пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1 шт. 2. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) Размер: 160-200 см х 160-180 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт. 3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (стандартная или усиленная) Размер: 160-250 см х 160-250 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт. 4. Бахилы/чулок хирургические Размер: 30-100 см х 30-50 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. / пара 5. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. 6. Салфетка хирургическая Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал:Нетканый материал Плотность: 10 г/м2 - 80 г/м2 Количество: 1 шт. 7. Простыня малая операционная с адгезивным краем Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал:Нетканый материал Плотность: 20 г/м2 - 130 г/м2 Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии, стерильный, одноразового применения
комплект

1. Хирургиялық құралдар үстеліне арналған тыс 145-180 см х 75-80 см - 1 дана; 2. Операциялық үлкен ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-200 см х 160-180 см - 1 дана; 3. Диаметрі 3,5 см серпімді саңылауы бар үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-250 см х 160-250 см - 1 дана; 4.Бахила/хирургиялық шұлық 30-100 см х 30-50 см - 1 дана/жұп; 5. Операциялық лента 20-50 см х 5-20 см - 1-2 дана; 6. Хирургиялық сүрткі 60-80 см х 60-80 см - 1 дана.; 7. Жабысқақ жиегі бар кіші операциялық ақжайма 60-80 см х 60-80 см - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026629
4681,05

1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145-180 см х 75-80 см - 1 шт. 2. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-200 см х 160-180 см – 1 шт. 3. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 3,5 см (стандартная или усиленная) 160-250 см х 160-250 см – 1 шт. 4. Бахилы/чулок хирургические 30-100 см х 30-50 см - 1 шт. / пара 5. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см – 1-2 шт. 6. Салфетка хирургическая 60-80 см х 60-80 см – 1 шт. 7. Простыня малая операционная с адгезивным краем 60-80 см х 60-80 см – 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026629
4681,05

1050
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м80 г/м Мөлшері: 1-2 дана. 2. U тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма Өлшемі: 150-250 см x 150-250 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 3. Қаптарымен жамбасқа арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 160-200/200-300 см х 250-400 см Материалы: тоқылмаған материал, полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 4. Ұзын шұлық/бахила/созылғыш бекіткішімен гипс салуға арналған бандаж Ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см Бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см Бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см Материалы: тоқылмаған/созылғыш материал Тығыздығы: 10 г/м90 г/м Мөлшері: 1 дана/жұп 5. Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см x 5-30 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м80 г/м Мөлшері: 1 дана. 6. Аспирация мен диатермияға арналған қап Өлшемі: 20-70 см х 25-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Қалыңдығы: 10 мкм - 120 мкм Мөлшері: 1 дана. 7. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ) Өлшемі: №11/№13/№15/№22/№23 Тұтқаның ұзындығы: 13-18 см Материалы: жүзі - тот баспайтын болаттан, тұтқасы - полимерден Мөлшері: 1-3 дана. 8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер Өлшемі: 12 см x 9,2 см Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. 9. Коагулятор ұшын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті материалдың беті Мөлшері: 1 дана. 10. Электрхирургиялық қарындаш Қарындаштың ұзындығы: 19,5-21,5 см Баудың ұзындығы: 250-300 см Электрод материалы: тот баспайтын болат Мөлшері: 1 дана. 11.Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар Өлшемі: S/M/L/XL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м130 г/м Мөлшері: 1-3 дана. 12.Рентгенконтрастылы жіппен (жіптермен)/онсыз хирургиялық, лапаротомияға арналған тампондар Өлшемі: 5-80 см х 5-80 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м50 г/м Мөлшері: 1-10 дана. 13.Науа Көлемі: 800 мл-5000 мл Материалы: полимер Мөлшері: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, жамбасқа жалпы операция жасауға арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

1050
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. 2.Простыня операционная с U – образным вырезом Размер: 150-250 см х 150-250 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт. 3.Простыня для бедра (стандартная/ усиленная), с чехлами Размер: 160-200/200-300 см х 250-400 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт. 4.Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер чулка: 5-40 см х 50-150 см Размер бахил: 30-50 см х 50-100 см Размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см Материал: Нетканый/эластичный материал Плотность: 10 г/м² - 90 г/м² Количество: 1 шт. / пара 5.Операционная лента Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 6.Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 25-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Толщина: 10 мкм - 120 мкм Количество: 1 шт. 7.Лезвия металлические (с/без рукоятки) Размер: №11/№13/№15/№22/№23 Длина рукоятки: 13-18 см Материал: лезвие – из нержавеющей стали, рукоятка – из полимера Количество: 1-3 шт. 8.Контейнер для хранения и учета игл Размер: 12 см х 9,2 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 9.Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: поверхность из абразивного материала Количество: 1 шт. 10.Карандаш электрохирургический Длина карандаша: 19,5-21,5 см Длина шнура: 250-300 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 11.Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-3 шт. 12.Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-80 см х 5-80 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт. 13.Лоток Объем: 800 мл – 5000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для общей операции на бедре, стерильный, одноразового применения
комплект

1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 150-250 см x 150-250 см - 1-2 дана; 2. U тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма 150-250 см x 150-250 см - 1 дана.; 3. Қаптарымен жамбасқа арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) 160-200/200-300 см х 250-400 см - 1 дана; 4. Ұзын шұлық/бахила/созылғыш бекіткішімен гипс салуға арналған бандаж, ұзын шұлық өлшемі: 5-40 см x 50-150 см/ бахиланың өлшемі: 30-50 см x 50-100 см/ бандаж өлшемі: 10-20 см x 150-400 см - 1 дана/жұп; 5. Операциялық таспа 20-70 см x 5-30 см - 1 дана.; 6. Аспирация мендиатермияға арналған қап 20-70 см х 25-90 см - 1 дана.; 7. Металл жүздері (тұтқасы бар/жоқ), өлшемі: № 11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 дана.; 8. Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана.; 9. Коагулятор ұшын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.; 10. Электрохирургиялық қарындаш 19,5-21,5 см - 1 дана.; 11. Хирургиялық стандартты халат/күшейтілген қорғағышы бар өлшемі: S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана.; 12.Лапаротомияға арналған рентгеноконтрастылы жібі бар/жоқ хирургиялық тампондар 5-80 см х 5-80 см - 1-10 дана.; 13.Науа, көлемі: 800 мл - 5000 мл - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026613
141 354,94

1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 150-250 см х 150-250 см - 1-2 шт. 2. Простыня операционная с U – образным вырезом 150-250 см х 150-250 см - 1 шт. 3. Простыня для бедра (стандартная/ усиленная), с чехлами 160-200/200-300 см х 250-400 см - 1 шт. 4. Чулок/бахилы/бандаж для наложения гипса с эластичной фиксацией, размер чулка: 5-40 см х 50-150 см/ размер бахил: 30-50 см х 50-100 см/ размер бандажа: 10-20 см х 150-400 см - 1 шт. / пара 5. Операционная лента 20-70 см х 5-30 см - 1 шт. 6. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 25-90 см - 1 шт. 7. Лезвия металлические (с/без рукояткой (-и), размер: № 11/№13/№15/№22/№23 - 1-3 шт. 8. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт. 9. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт. 10. Карандаш электрохирургический 19,5-21,5 см - 1 шт. 11. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S/M/L/ХL/XXL - 1-3 шт. 12. Тампоны для лапаротомии, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-80 см х 5-80 см - 1-10 шт. 13. Лоток, объем: 800 мл – 5000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026613
141 354,94

1051
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.
Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1.Құрал-жабдықтар үстеліне арналған хирургиялық қап.Өлшемі: 145-180 см x 75-80 см
Материалы: тоқылмаған материал/полиэтилен үлбірі
Тоқылмаған материалдың тығыздығы: 10 г/м70 г/м
Полиэтилен үлбірінің тығыздығы: 20 мкм - 80 мкм
Саны: 1 дана. 2. Хирургиялық бахилалар.Өлшемі: 40-80 см х 20-40 см
Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м70 г/м
Саны: 1 дана/жұп. 3.Үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген).Өлшемі: 160-200 см x 160-180 см. Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м130 г/м. Саны: 1 дана. 4. Шағын операциялық ақжайма. Өлшемі: 160-180 см x 150-160 см.Материалы: тоқылмаған материал.Тығыздығы: 20 г/м130 г/м. Саны: 1 дана.5. Үлкен операциялық ақжайма, созылғыш тесігі бар, диаметрі 6 см, қалтасы мен бұрмасы бар
Өлшемі: 160-320 см x 160-180 см.Материалы: тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м130 г/м.Саны: 1 дана.6. Операциялық таспа
Өлшемі: 30-60 см x 5-20 см.Материалы: тоқылмаған материал
Тығыздығы: 10 г/м80 г/м .Саны: 1-2 дана.7.Хирургиялық сүрткілер
Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см.Материалы: медициналық дәке/тоқылмаған материал.Тығыздығы: 10 г/м 50 г/м Саны: 1-4 дана. Жинақ жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді, травматология мен ортопедияға (артроскопияға) арналған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1.Құрал-жабдықтар үстеліне арналған хирургиялық қап 145-180 см x 75-80 см - 1 дана; 2. Хирургиялық бахилалар 40-80 см х 20-40 см 1 дана/жұп; 3. Үлкен операциялық ақжайма (стандартты немесе күшейтілген) 160-200 см x 160-180 см - 1 дана; 4. Шағын операциялық ақжайма 160-180 см x 150-160 см - 1 дана.; 5. Үлкен операциялық ақжайма, созылғыш тесігі бар, диаметрі 6 см, қалтасы мен бұрмасы бар 160-320 см x 160-180 см - 1 дана.; 6. Операциялық таспа 30-60 см x 5-20 см - 1-2 дана.; 7. Хирургиялық сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-4 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026608
7598,71
1052
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы әр түрлі материал түрлерінен жасалған бұйымдардың бірқатары болып табылады.
Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады:
1. Үстел ақжаймасы (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 100-160 см x 100-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м80 г/м
Саны: 1 дана. 2. U-тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 160-250 см x 160-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м Саны: 1 дана.
3. Серпімді бекіткішімен гипс салуға арналған ұзын шұлық/бахила
Өлшемі: 30-50 см x 50-70 см Материалы: тоқылмаған материал
Тығыздығы: 10 г/м - 70 г/м Саны: 1 дана. 4. Аспирация және диатермия қабы Өлшемі: 20-70 см х 30-90 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен
Тығыздығы: 10 мкм-80 мкм Саны: 1 дана. 5. Дренажды банкі және/немесе қосуға арналған дренажды түтік Материалы: Полимер Көлемі: 1000 мл-2500 мл және/немесе түтік ұзындығы: 100 см-400 см Саны: 1 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Ұршықбуынды тотальді эндопротездеуге арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

1051
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (артроскопии) стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для артроскопии), стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Чехол хирургический на инструментальный столик Размер: 145-180 см х 75-80 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м² - 70 г/м² Плотность полиэтиленовой пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1 шт. 2. Бахилы хирургические Размер: 40-80 см х 20-40 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. / пара 3. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) Размер: 160-200 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 4. Простыня малая операционная Размер: 160-180 см х 150-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом Размер: 160-320 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 6. Операционная лента Размер: 30-60 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. 7. Салфетки хирургические Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля / нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-4 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для травматологии и ортопедии (для артроскопии), стерильный, одноразового применения
комплект
1. Чехол хирургический на инструментальный столик 145-180 см х 75-80 см - 1 шт. 2. Бахилы хирургические 40-80 см х 20-40 см - 1 шт. / пара 3. Простыня большая операционная (стандартная или усиленная) 160-200 см х 160-180 см - 1 шт. 4. Простыня малая операционная 160-180 см х 150-160 см - 1 шт. 5. Простыня большая операционная с эластичным отверстием, диаметром 6 см, карманом и отводом, 160-320 см х 160-180 см - 1 шт. 6. Операционная лента 30-60 см х 5-20 см - 1-2 шт. 7. Салфетки хирургические 5-45 см х 5-45 см - 1-4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026608
7598,71
1052
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Простыня для стола (усиленная или стандартная) Размер: 100-160 см х 100-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10-80 г/м² Количество: 1 шт. 2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная или стандартная) Размер: 160-250 см х 160-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 3. Чулок/бахилы для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер: 30-50 см х 50-70 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. 4. Чехол для аспирации и диатермии Размер: 20-70 см х 30-90 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Плотность:10 мкм – 80 мкм Количество: 1 шт. 5. Банка дренажная и/ или трубка дренажная для соединения Материал: Полимер Объем: 1000 мл – 2500 мл и / или длина трубки: 100 см – 400 см Количество: 1 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для тотального эндопротезирования тазобедренного сустава, стерильный, одноразового применения
комплект

1. Үстел ақжаймасы (күшейтілген немесе стандартты) 100-160 см x 100-160 см - 1 дана.; 2. U-тәрізді ойығы бар операциялық ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) 160-250 см x 160-250 см -1 дана.; 3. Серпімді бекіткішімен гипс салуға арналған ұзын шұлық/бахила 30-50 см x 50-70 см - 1 дана.; 4. Аспирация және диатермия қабы 20-70 см х 30-90 см - 1 дана.; 5. Дренажды банкі және/немесе қосуға арналған дренажды түтік, көлемі: 1000 мл-2500 мл және/немесе түтік ұзындығы: 100 см – 400 см - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026864
8535,33

1. Простыня для стола (усиленная или стандартная) 100-160 см х 100-160 см - 1 шт. 2. Простыня операционная с U – образным вырезом (усиленная или стандартная) 160-250 см х 160-250 см - 1 шт. 3. Чулок/бахилы для наложения гипса с эластичной фиксацией 30-50 см х 50-70 см - 1 шт. 4. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 30-90 см - 1 шт. 5. Банка дренажная и/ или трубка дренажная для соединения, объем: 1000 мл – 2500 мл и / или длина трубки: 100 см – 400 см - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026864
8535,33

1053
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 50-160 см x 50-160 см Материал: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м - 80 г/м Саны: 1 дана. 2. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 60-160 см x 60-160 см Материал: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м - 80 г/м Саны: 1 дана. 3. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз хирургиялық дәке сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м - 50 г/м Саны: 1-2 дана. 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар Диаметрі: 3-7 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10-40 г/м 2 Саны: 1-4 дана. 5. Пластикалық пинцет Ұзындығы: 12-16 см Материал: полимер Саны: 1-2 дана. 6. Бөліктерге бөлінген, пластикалық кювета Көлемі: 500-1000 мл Материал: полимер Саны: 1 дана.
Стерильді, бір рет қолданылатын, қуықты катетеризациялауға арналған, "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) 50-160 см x 50-160 см - 1 дана.; 2. Үстел жабыны (күшейтілген немесе стандартты) 60-160 см x 60-160 см - 1 дана.; 3. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз хирургиялық дәке сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-2 дана.; 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дөңгелек, дәке тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-4 дана. 5. Пластикалық пинцет, ұзындығы: 12-16 см - 1-2 дана. 6. Бөліктерге бөлінген, пластикалық кювета, көлемі: 500-1000 мл - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№026936
6548,12
1054
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы

1053
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) Размер: 50-160 см х 50-160 см Материал: нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 2. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) Размер: 60-160 см х 60-160 см Материал: нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 3. Салфетки марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-2 шт. 4. Тампоны круглые, марлевые, с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Диаметр: 3-7 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10-40 г/м2 Количество: 1-4 шт. 5. Пинцет пластиковый Длина: 12-16 см Материал: полимер Количество: 1-2 шт. 6. Кювета градуированная, пластиковая Объем: 500-1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации мочевого пузыря стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) 50-160 см х 50-160 см - 1 шт. 2. Покрытие для стола (усиленное или стандартное) 60-160 см х 60-160 см- 1 шт. 3. Салфетки марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) 5-45 см х 5-45 см - 1-2 шт. 4. Тампоны круглые, марлевые, с/без рентгеноконтрастной нитью (-и), диаметр: 3-7 см - 1-4 шт. 5. Пинцет пластиковый, длина: 12-16 см - 1-2 шт. 6. Кювета градуированная, пластиковая, объем: 500-1000 мл - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026936
6548,12
1054
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразовый

Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Дәке тупферлер Өлшемі: дөңгелек диаметрі-2-5 см; үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-6 дана. 2. Тігістерді алуға арналған пышақ Өлшемі: 5-20 см Жүзінің материалы: тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 3. Анатомиялық пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материал: полимер Саны: 1 дана. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп
Стерильді, бір рет қолданылатын, тігістерді алып тастауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см/ үшбұрышты пішінді 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 дана 2.Тігістерді алуға арналған пышақ 5-20 см - 1 дана. 3. Анатомиялық пинцет, ұзындығы: 12-13 см - 1 дана. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
ҚР-МБ (ММБ)-0№026938
9331,00
1055
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Көгілдір / жасыл / ақ түсті анатомиялық пинцет Ұзындығы: 12-13 см Материал: Полимер Саны: 1-2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер Өлшемі: 5-30 см x 5-30 см Материал: Тоқылмаған материал / медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м - 40 г/м Саны: 1-2 дана. 3. Дәке тупферлер Өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см; үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. Материал: Медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-6 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, таңуға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жинақ
1. Көгілдір / жасыл / ақ түсті анатомиялық пинцет, ұзындығы: 12-13 см - 1-2 дана.; 2. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған таңғыш сүрткілер 5-30 см x 5-30 см - 1-2 дана.; 3. Дәке тупферлер, өлшемі: дөңгелек диаметрі 2-5 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см. - 1-6 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№026937
1135,17
1056
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы, әр түрлі материалдан жасалған бірнеше бұйым жинағы.
Бұйым мынандай ассортименте шығарылады:
1.Үстелге арналған ақжайма (стандартты/ күшейтілген)
Өлшемі: 100-160 см х 100-160 см.Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м.Саны: 1-2 дана.
2.Стандартты/ күшейтілген қорғанысы бар хирургиялық халат
Өлшемі: S/M/L/ХL/XXL.Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м.Саны: 1-3 дана.
3.Жақсартылған бөлігі бар/жоқ хирургиялық леггинсы
Өлшемі: 30-60 см х 80-120 см.Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м - 70 г/м. Саны: 1-2 дана.
4.Жабысқақ таспасы бар/жоқ ақжайма
Өлшемі: 50-160 см х 50-160 см.Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м. Саны: 1 дана.
5.Стақан. Көлемі: 60 мл - 120 мл
Материал: полимер. Саны: 1 дана.6. Бір реттік ақжайма
Өлшемі: 50-100 см х 50-100 см. Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м. Саны: 1-2 дана.
7.Бүйрек тәрізді науа. Көлемі: 500 мл-700 мл
Материал: полимер . Саны: 1 дана.8. Жамбасқа салатын ақжайма
Өлшемі: 60-80 см х 60-80 см. Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м. Саны: 1 дана.9. Рентгенконтрасты жібі бар/жоқ хирургиялық дәке тампоны. Өлшемі: 5-45 см х 5-45 см
Материал: медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м - 50 г/м
Саны: 1-20 дана. 10. Кіндік қысқышы.Өлшемі: 5-7 x 6-8 см
Материал: полимер.Саны: 1 дана.11. Хирургиялық сүлгі
Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см. Материал: Тоқылмаған материал
Тығыздығы: 20 г/м2- 130 г/м2. Саны: 1-2 дана.
12. Балаларға арналған жаялық. Өлшемі: 40-90 см х 40-90 см
Материал: Тоқылмаған материал, полиэтилен. Тығыздығы: 10 г/м - 130 г/м
Саны: 1 дана. 13. Сіңіргіш төсем. Өлшемі: 28-35 см
Материал: Тоқылмаған материал, полимерлі үлбір
Тығыздығы: 10 г/м2- 130 г/м2. Саны: 1-4 дана.
Жиынтық пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптама макетінде жазылады.
Босандыруға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1.Тупферы марлевые Размер: круглые диаметром – 2-5 см; треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см. Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-6 шт. 2. Нож для снятия швов Размер: 5-20 см Материал лезвия: нержавеющая сталь Количество: 1шт. 3.Пинцет анатомический Длина: 12-13 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 4.Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный “Dolce-Pharm” для снятия швов стерильный, одноразовый
набор
1. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 2-5 см/ треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 шт. 2. Нож для снятия швов 5-20 см - 1шт. 3. Пинцет анатомический, длина: 12-13 см - 1 шт. 4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№026938
9331,00
1055
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Пинцет анатомический голубого / зеленого / белого цвета Длина: 12-13 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт. 2. Салфетки перевязочные из нетканого материала или медицинской марли Размер: 5-30 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 40 г/м² Количество: 1-2 шт. 3. Тупферы марлевые Размер: круглые диаметром 2-5 см; треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-6 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для перевязки стерильный, одноразового применения
набор
1. Пинцет анатомический голубого / зеленого / белого цвета, длина: 12-13 см - 1-2 шт. 2. Салфетки перевязочные из нетканого материала или медицинской марли 5-30 см х 5-30 см - 1-2 шт. 3. Тупферы марлевые, размер: круглые диаметром 2-5 см/ треугольной формы 5-7 см х 5-7 см. - 1-6 шт.
РК МИ (ИМН)-0№026937
1135,17
1056
Комплект "Dolce-Pharm" для родов стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для родов, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 100-160 см х 100-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-2 шт. 2. Халат хирургический стандартный /с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-3 шт. 3. Леггинсы хирургические с/без усиленной части Размер: 30-60 см х 80-120 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 70 г/м² Количество: 1-2 шт. 4. Простыня с/без клейкой ленты Размер: 50-160 см х 50-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 5. Стакан Объем: 60 мл - 120 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 6. Простыня одноразовая Размер: 50-100 см х 50-100 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1-2 шт. 7. Лоток почкообразный Объем: 500 мл - 700 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 8. Простыня под ягодицы Размер: 60-80 см х 60-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 9. Тампоны марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нити Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-20 шт. 10. Зажим для пуповины Размер: 5-7 х 6-8 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 11. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м2- 130 г/м2 Количество: 1-2 шт. 12. Пеленка для ребенка Размер: 40-90 см х 40-90 см Материал: Нетканый материал, полиэтилен Плотность: 10 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 13. Прокладка впитывающая Размер: 28-35 см Материал: Нетканый материал, полимерная пленка Плотность: 10 г/м2- 130 г/м2 Количество: 1-4 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будут нанесена на макете упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для родов стерильный, одноразового применения
комплект

1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/ күшейтілген) 100-160 см х 100-160 см - 1-2 дана; 2. Стандартты/ күшейтілген қорғанысы бар хирургиялық халат, өлшемі S/M/L/XL/XXL - 1-3 дана; 3. Жақсартылған бөлігі бар/жоқ хирургиялық леггинсы 30-60 см х 80-120 см - 1-2 дана; 4. Жабысқақ таспасы бар/жоқ ақжайма 50-160 см х 50-160 см - 1 дана; 5. Стақан, көлемі 60 мл-120 мл - 1 дана; 6. Бір реттік ақжайма 50-100 см х 50-100 см - 1-2 дана; 7. Бүйрек тәрізді науа, көлемі 500 мл-700 мл - 1 дана; 8. Жамбасқа салатын ақжайма 60-80 см х 60-80 см - 1 дана; 9. Рентгенконтрасты жібі бар/жоқ хирургиялық дәке тампоны 5-45 см х 5-45 см - 1-20 дана; 10. Кіндік қысқышы 5-7 х 6-8 см - 1 дана; 11. Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1-2 дана; 12. Балаларға арналған жаялық 40-90 см х 40-90 см - 1 дана; 13.Сіңіргіш төсем 28-35 см - 1-4 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№027054
25 667,27

1. Простыня для стола (стандартная/усиленная) 100-160 см х 100-160 см - 1-2 шт. 2. Халат хирургический стандартный/с усиленной защитой, размер S/M/L/XL/XXL - 1-3 шт. 3. Леггинсы хирургические с/без усиленной части 30-60 см х 80-120 см - 1-2 шт. 4. Простыня с/без клейкой ленты 50-160 см х 50-160 см - 1 шт. 5. Стакан, объем 60 мл-120 мл - 1 шт. 6. Простыня одноразовая 50-100 см х 50-100 см - 1-2 шт. 7. Лоток почкообразный, объем 500 мл-700 мл - 1 шт. 8. Простыня под ягодицы 60-80 см х 60-80 см - 1 шт. 9. Тампоны марлевые, хирургические с/без рентгеноконтрастной нити 5-45 см х 5-45 см - 1-20 шт. 10. Зажим для пуповины 5-7 х 6-8 см - 1 шт. 11. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1-2 шт. 12. Пеленка для ребенка 40-90 см х 40-90 см - 1 шт. 13. Прокладка впитывающая 28-35 см - 1-4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027054
25 667,27

1057
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1.Құрал-жабдықтар үстеліне арналған жабын (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 70-100 см х 70-100 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-80 г/м2 Саны: 1 дана. 2.Жабысқақ жолағы бар жабын Өлшемі: 50-80 см x 50-80 см Материалы: тоқылмаған материал
Тығыздығы: 10 г/м2-80 г/м2 Саны: 1 дана. 3.Сіңіретін сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-50 г/м2
Саны: 1 дана. 4.Тоқылмаған матадан немесе медициналық дәкеден жасалған сүрткілер Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: тоқылмаған материал немесе медициналық дәке Тығыздығы: 10-50 г/м 2 Саны: 1-4 дана.
5.Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған тампондар Диаметрі: 3-7 см Материалы: тоқылмаған материал/ медициналық дәке Тығыздығы: 10-50 г/м 2 Саны: 1-5 дана. 6.Жарақаттамайтын ине Өлшемі: 22G Материалы: тот баспайтын болат
Саны: 1 дана. 7.Пластик шприц Көлемі: 5 мл Материалы: полимер
Саны: 1 дана. 8.Пластик қысқыш Өлшемі: 6-8 см Материалы: полимер Саны: 1 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушы қаптамасында жеткізіледі. Нақты жиынтық құрамы қаптама макетінде жазылады.
Бір рет қолданылатын, стерильді жергілікті анестезияға арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы
жинақ
1. Құрал-жабдықтар үстеліне арналған жабын (стандартты немесе күшейтілген) 70-100 см x 70-100 см - 1 дана.; 2. Жабысқақ жолағы бар жабын 50-80 см x 50-80 см - 1 дана.; 3. Сіңіретін сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1 дана.; 4. Тоқылмаған матадан немесе медициналық дәкеден жасалған сүрткілер 5-45 см x 5-45 см - 1-4 дана.; 5. Тоқылмаған материалдан немесе медициналық дәкеден жасалған тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-5 дана.; 6. Жарақаттамайтын ине, өлшемі: 22G - 1 дана.; 7. Пластик шприц көлемі: 5 мл - 1 дана.; 8. Пластик қысқыш 6-8 см - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027148
6384,34
1058
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек немесе педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы келесі құрамға ие: 1. Кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 160-300 см х 280-320 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м Саны: 1 дана. 2. Хирургиялық стандартты / күшейтілген қорғанысымен халат Өлшемі: S/M/L/ХL/XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м Саны: 1 дана. 3. Үстелге арналған ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) Өлшемі: 120-160 см x 160-180 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м Саны: 1 дана. 4. Үстелге арналған ақжайма Өлшемі: 150-180 см x 180-250 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м Саны: 1 дана. 5. Янкувер канюлясы Өлшемі: 12-30 CH/Fr Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 6. Мейо үстеліне арналған ақжайма Өлшемі: 75-90 см x 145-180 см Материалы: Тоқылмаған материал / полиэтилен үлбірі Тоқылмаған материалдың тығыздығы: 10 г/м - 70 г/м Үлбірдің қалыңдығы: 20 мкм - 80 мкм Саны: 1-2 дана. 7. Ақжайма Өлшемі: 90-160 см x 120-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м - 80 г/м Саны: 1-10 дана. 8. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 500 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 9. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл. Материалы: Полимер Саны: 1-6 дана. 10. Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі Банка көлемі: 1000-3000 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 11. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана. 12. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 13. Электрохирургиялық қарындаш Ұзындығы: 20-22 см Электрод материалы: Тот баспайтын болат Саны: 1 дана. 14. Лапаротомияға арналған рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м - 50 г/м Саны: 1-20 дана. 15. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м - 50 г/м Саны: 1-30 дана. 16. Бүйрек тәрізді науа Көлемі: 700 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 17. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 700-800 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 18. Ирригацияға арналған шприц Көлемі: 50-60 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 19. Luer Lock шприці Көлемі: 2-10 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 20. Luer шприцтері Көлемі: 10, 20 мл Материалы: полимер Саны: 1-4 дана. 21. Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана. 22. Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз Өлшемі: 10-40 СН/Fr Материалы: полимер Саны: 1 дана. 23. Хирургиялық сүлгі Өлшемі: 20-50 см х 20-50 см Материалы: мақта/ дәке Саны: 1-10 дана. 24. Операция қалдықтарына арналған қапшық Өлшемі: 50-110 см x 60-110 см Материалы: полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана. 25. Операциялық таспа Өлшемі: 20-50 см х 5-20 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м - 80 г/м Саны: 1-2 дана. 26. Науа Көлемі: 1000-5000 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (педиатриялық) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы мынадай құрамға ие: 1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма Өлшемі: 180-270 см х 220-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м - 130 г/м Саны: 1 дана. 2. Тостаған Көлемі: 1000 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 3. Ерітінділерге арналған тостаған Көлемі: 250 мл Материалы: полимер Саны: 1-2 дана. 4. Тостаған/стакан Көлемі: 60 мл - 100 мл Материалы: полимер Саны: 1 дана. 5. Коагулятор ұштығын тазартқыш Өлшемі: 5 см х 5 см Материалы: абразивті беткейі бар көбік жастықшасы Саны: 1 дана. 6. Қосылуға арналған дренажды түтік Түтік ұзындығы: 100-400 см Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 7. Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар Өлшемі: 5-45 см x 5-45 см Материалы: медицин
Кардиологиялық операцияларға арналған процедуралық кардиологиялық (ересек) стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1.Кардиохирургияға арналған ақжайма 160-300 см х 280-320 см - 1 дана; 2.Хирургиялық стандартты / күшейтілген қорғанысымен халат, S/M/L/ХL/XXL - 1 дана; 3.Үстелге арналған ақжайма (күшейтілген немесе стандартты) 120-160 см x 160-180 см - 1 дана; 4.Үстелге арналған ақжайма 150-180 см x 180-250 см - 1 дана; 5. Янкувер канюлясы 12-30 CH/Fr - 1 дана; 6.Мейо үстеліне арналған ақжайма 75-90 см x 145-180 см - 1-2 дана; 7.Ақжайма 90-160 см x 120-160 см - 1-10 дана; 8.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 500 мл. - 1-2 дана; 9.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл. - 1-6 дана; 10.Өткізу қабілеті жоғары кеуде қуысына арналған дренаж жүйесі, банка көлемі: 1000-3000 мл - 1 дана; 11.Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана; 12.Қосылуға арналған дренажды түтік, түтік ұзындығы 100-400 см - 1 дана; 13.Электрохирургиялық қарындаш, ұзындығы 20-22 см - 1 дана; 14.Лапаротомияға арналған рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар 5-45 см x 5-45 см - 1-20 дана; 15.Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары 5-45 см x 5-45 см - 1-30 дана; 16. Бүйрек тәрізді науа, көлемі 700 мл -1-2 дана; 17.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 700-800 мл - 1-2 дана; 18.Ирригацияға арналған шприц, көлемі 50-60 мл - 1 дана; 19.​Luer Lock шприці, көлемі 2-10 мл - 1 дана; 20..Luer шприцтері, көлемі 10, 20 мл - 1-4 дана; 21.Катетер түзу, троакарымен/троакарсыз, өлшемі: 10-40 СН/Fr - 1 дана; 22.Бұрыштық катетер, троакарымен/троакарсыз, өлшемі: 10-40 СН/Fr - 1 дана; 23.Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1-10 дана; 24. Операция қалдықтарына арналған қапшық 50-110 см x 60-110 см - 1 дана; 25. Операциялық таспа 20-50 см х 5-20 см - 1-2 дана; 26. Науа, көлемі 1000-5000 мл - 1-2 дана

1057
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1.Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) Размер: 70-100 см х 70-100 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 2.Покрытие с клейкой полосой Размер: 50-80 см х 50-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 3.Салфетки впитывающие Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт. 4.Салфетки из нетканого материала или медицинской марли Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-50 г/м2 Количество: 1-4 шт. 5.Тампоны круглые из нетканого материала или медицинской марли Диаметр: 3-7 см Материал: нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-50 г/м2 Количество: 1-5 шт. 6.Игла атравматичная Размер: 22G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 7.Шприц пластиковый Объем: 5 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 8.Зажим пластиковый Размер: 6-8 см Материал: полимер Количество: 1 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для местной анестезии стерильный, одноразового применения
набор
1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) 70-100 см х 70-100 см - 1 шт. 2. Покрытие с клейкой полосой 50-80 см х 50-80 см - 1 шт. 3. Салфетки впитывающие 5-45 см х 5-45 см - 1 шт. 4. Салфетки из нетканого материала или медицинской марли 5-45 см х 5-45 см - 1-4 шт. 5. Тампоны круглые из нетканого материала или медицинской марли, диаметр: 3-7 см - 1-5 шт. 6. Игла атравматичная, размер: 22G - 1 шт. 7. Шприц пластиковый, объем: 5 мл - 1 шт. 8. Зажим пластиковый 6-8 см - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027148
6384,34
1058
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый или педиатрический) стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав: 1. Простыня для кардиохирургии Размер: 160-300 см х 280-320 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 2. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S/M/L/ХL/XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 3. Простыня для стола (усиленная или стандартная) Размер: 120-160 см х 160-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 4. Простыня для стола Размер: 150-180 см х 180-250 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 5. Канюля Янкувера Размер: 12-30 CH/Fr Материал: Полимер Количество: 1 шт. 6. Простыня для стола Мейо Размер: 75-90 см х 145-180 см Материал: Нетканый материал / полиэтиленовая пленка Плотность нетканого материала: 10 г/м² - 70 г/м² Толщина пленки: 20 мкм - 80 мкм Количество: 1-2 шт. 7. Простыня Размер: 90-160 см х 120-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-10 шт. 8. Чаша для растворов Объем: 500 мл. Материал: Полимер Количество: 1-2 шт. 9. Чаша для растворов Объем: 250 мл. Материал: Полимер Количество: 1-6 шт. 10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью Объем банки: 1000-3000 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт. 11. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт. 12. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1 шт. 13. Карандаш электрохирургический Длина: 20-22 см Материал электрода: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-20 шт. 15. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-30 шт. 16. Лоток почкообразный Объем: 700 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. 17. Чаша для растворов Объем: 700 - 800 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. 18. Шприц для ирригации Объем: 50-60 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 19. Шприц Luer Lock Объем: 2-10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 20. Шприцы Luer Объем: 10, 20 мл Материал: полимер Количество: 1-4 шт. 21. Катетер прямой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт. 22. Катетер угловой, с/без троакара Размер: 10-40 СН/Fr Материал: полимер Количество: 1 шт. 23. Полотенце хирургическое Размер: 20-50 см х 20-50 см Материал: хлопок/ марля Количество: 1-10 шт. 24. Мешок для отходов операции Размер: 50-110 см х 60-110 см Материал: полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт. 25. Операционная лента Размер: 20-50 см х 5-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. 26. Лоток Объем: 1000 - 5000 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (педиатрический) стерильный, одноразового применения имеет следующий состав: 1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая Размер: 180-270 см х 220-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: 20 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 2. Чаша Объем: 1000 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 3. Чаша для растворов Объем: 250 мл Материал: полимер Количество: 1-2 шт. 4. Чаша/стакан Объем: 60 мл - 100 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 5. Очиститель наконечника коагулятора Размер: 5 см х 5 см Материал: пенная подушечка с абразивной поверхностью Количество: 1 шт. 6. Трубка дренажная для соединения Длина трубки: 100-400 см Материал: Полимер Количество: 1-2 шт. 7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: медицинск
Комплект "Dolce-Pharm" процедурный кардиологический для кардиологических операций (взрослый) стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня для кардиохирургии 160-300 см х 280-320 см -1 шт. 2. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой - S/M/L/ХL/XXL - 1 шт 3. Простыня для стола (усиленная или стандартная) 120-160 см х 160-180 см - 1 шт. 4. Простыня для стола 150-180 см х 180-250 см - 1 шт. 5. Канюля Янкувера 12-30 CH/Fr - 1 шт. 6. Простыня для стола Мейо 75-90 см х 145-180 см - 1-2 шт. 7. Простыня 90-160 см х 120-160 см - 1-10 шт. 8. Чаша для растворов, объем 500 мл. - 1-2 шт. 9. Чаша для растворов, объем 250 мл. - 1-6 шт. 10. Дренажная система для грудной клетки с высокой пропускной способностью, объем банки: 1000-3000 мл- 1 шт. 11. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт. 12. Трубка дренажная для соединения, длина трубки 100-400 см - 1 шт. 13. Карандаш электрохирургический, длина 20-22 см - 1 шт. 14. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-20 шт. 15. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью, 5-45 см х 5-45 см - 1-30 шт. 16. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1-2 шт. 17. Чаша для растворов, объем 700 - 800 мл - 1-2 шт. 18. Шприц для ирригации, объем 50-60 мл - 1 шт. 19. Шприц Luer Lock, объем 2-10 мл - 1 шт. 20. Шприцы Luer, объем 10, 20 мл - 1-4 шт. 21. Катетер прямой, с/без троакара, размер: 10-40 СН/Fr - 1 шт. 22. Катетер угловой, с/без троакара, размер 10-40 СН/Fr - 1 шт. 23. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1-10 шт. 24. Мешок для отходов операции 50-110 см х 60-110 см - 1 шт. 25. Операционная лента 20-50 см х 5-20 см - 1-2 шт. 26. Лоток, объем 1000 - 5000 мл - 1-2 шт.

1. Педиатриялық кардиохирургияға арналған ақжайма 180-270 см х 220-330 см - 1 дана.; 2.Тостаған, көлемі 1000 мл - 1 дана.; 3.Ерітінділерге арналған тостаған, көлемі 250 мл - 1-2 дана.; 4.Тостаған/стакан, көлемі 60 мл - 100 мл - 1 дана.; 5.Коагулятор ұштығын тазартқыш 5 см х 5 см - 1 дана.; 6.Қосылуға арналған дренажды түтік 100-400 см - 1-2 дана.; 7.Лапаротомияға арналған, рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық тампондар 5-45 см x 5-45 см - 1-10 дана.; 8. Рентгенконтрастылы жіпсіз/жіппен хирургиялық дәке тампондары 5-45 см x 5-45 см - 1-25 дана.; 9.Бүйрек тәрізді науа, көлемі 700 мл - 1 дана.; 10.Науа, көлемі 1000-5000 мл - 1 дана.; 11.Инелерді сақтауға және есепке алуға арналған контейнер 12 см x 9,2 см - 1 дана.; 12.Ирригацияға арналған шприцтер, көлемі 50-60 мл - 1-2 дана.; 13..Luer шприцтері, көлемі 10, 20 мл - 1-2 дана.; 14.​Luer шприці, көлемі 5-10 мл - 1 дана.; 15.Түзу, троакарымен/ троакарсыз катетер 10-40 СН/Fr - 1 дана.; 16.Хирургиялық сүлгі 20-50 см х 20-50 см - 1 дана.; 17.Қалдықтарға арналған қапшық 50-110 см x 60-110 см - 1 дана.; 18.Скальпель (сабы жоқ/сабымен), көлемі: №15 - №25 - 1 дана.; 19.Скальпель (сабы жоқ/сабымен), көлемі: №11 - №15 - 1-2 дана.; 20.Құралдарға арналған органайзер өлшемі: 15-30 ойықша - 1 дана.; 21.Ауа өткізгіші бар инфузиялық жүйе 100 см-200 см - 1 дана.; 22.Ілмектер,өлшемі 8-12 Fr - 1-7 дана; 23.Ілмектер, өлшемі 12-15 Fr - 1-2 дана.; 24.Аспирация мен диатермияға арналған қап 20-70 см х 30-90 см - 1-2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027179
115 543,75

1. Простыня для кардиохирургии, педиатрическая 180-270 см х 220-330 см - 1 шт. 2. Чаша, объем 1000 мл - 1 шт. 3. Чаша для растворов, объем 250 мл - 1-2 шт. 4. Чаша/стакан, объем 60 мл - 100 мл - 1 шт. 5. Очиститель наконечника коагулятора 5 см х 5 см - 1 шт. 6. Трубка дренажная для соединения 100-400 см - 1-2 шт. 7. Тампоны для лапаротомии, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-10 шт. 8. Тампоны марлевые, хирургические без/с рентгеноконтрастной нитью 5-45 см х 5-45 см - 1-25 шт. 9. Лоток почкообразный, объем 700 мл - 1 шт. 10. Лоток, объем 1000 - 5000 мл - 1 шт. 11. Контейнер для хранения и учета игл 12 см х 9,2 см - 1 шт. 12. Шприцы для ирригации, объем 50-60 мл - 1-2 шт. 13. Шприцы Luer, объем 10, 20 мл - 1-2 шт. 14. Шприц Luer, объем 5-10 мл - 1 шт. 15. Катетер прямой, с/без троакара 10-40 СН/Fr - 1 шт. 16. Полотенце хирургическое 20-50 см х 20-50 см - 1 шт. 17. Мешок для отходов 50-110 см х 60-110 см - 1 шт. 18. Скальпель (без/с рукояткой), размер: №15 - №25 - 1 шт. 19. Скальпель (без/с рукояткой), размер: №11 - №15 - 1-2 шт. 20. Органайзер для инструментов, размер: 15 - 30 лунок - 1 шт. 21. Инфузионная система с воздуховодом 100 см - 200 см - 1 шт. 22. Петли, размер 8-12 Fr - 1-7 шт. 23. Петли , размер 12-15 Fr -1-2 шт. 24. Чехол для аспирации и диатермии 20-70 см х 30-90 см - 1-2 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027179
115 543,75

1060
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы материалдың әр түрлерінен дайындалған бұйымдардың бірқатары болып табылады: 1. Аспаптық үстелге арналған қорғағыш стандартты/күшейтілген жабын Өлшемі: 120-150 см x 140-160 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 2. Бір реттік ақжайма Өлшемі: 160-180 см х 250-330 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 3. Операциялық таспа Өлшемі: 10-50 см x 5-10 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м2-ден 60 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 4. Аспаптық үстелге арналған хирургиялық қап Өлшемі: 70-80 см x 145-180 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1 дана. 5. Бір реттік, сіңіргіш сүлгі Өлшемі: 30-45 см х 30-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1-4 дана. 6. Тікбұрышты тостаған Көлемі: 3000-5000 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 7. Дөңгелек тостаған Көлемі: 300-500 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 8. Дөңгелек тостаған Көлемі: 200-300 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 9. Дөңгелек тостаған Көлемі: 100-150 мл Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 10. Бір реттік ине Өлшемі: 18 G, ине түтігінің ұзындығы - 7 см Материалы: Полимер, металл Саны: 1 дана. 11. Бір реттік, инъекциялық ине Өлшемі: 20 G / 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G Материалы: Полимер, металл Саны: 1-6 дана. 12. Луер Лок шприці Көлемі: 5 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 13. Луер Лок шприці Көлемі: 10 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 14. Луер Лок шприці Көлемі: 20 мл Материалы: Полимер Саны: 1-2 дана. 15. Жоғары қысымды инфузиялық желі/ инфузиялық жүйе Ұзындығы: 150-200 см Материалы: Полимер Саны: 1-3 дана. 16. 3 жүрісті шүмек Ағын жылдамдығы: 500 мл/мин Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 17. Хирургиялық қайшы Ұзындығы: 12-15 см Материалы: Металл Саны: 1 дана. 18. Скальпель Көлемі: №10 / №11 / №12 Материалы: Металл Саны: 1-2 дана. 19. Қорғағыш жабын Өлшемі: 120-150 см x 140-160 см Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 120 г/м2-ге дейін Саны: 1-2 дана. 20.Рентгенконтрастылы емес дәке сүрткілер Өлшемі: 5-20 см х 5-20 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 40 г/м2-ге дейін Саны: 1-40 дана. 21. Рентгенконтрастылы дәке сүрткілер Өлшемі: 30-45 см x 30-45 см Материалы: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2-ден 40 г/м2-ге дейін Саны: 1-10 дана. 22. Хирургиялық қолғаптар Өлшемі: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 Материалы: Латекс Саны: 1-5 жұп. 23. Хирургиялық стандартты халат Өлшемі: S / M / L / XL / XXL Материалы: тоқылмаған материал Тығыздығы: 20 г/м2-ден 60 г/м2-ге дейін Саны: 1-3 дана. Жиынтық жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі, пайдалануға дайын. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Операциялық, стерильді, бір реттік "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

1060
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразовый
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала: 1. Покрытие защитное стандартное/усиленное на инструментальный стол Размер: 120-150 см х 140-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт. 2. Простыня одноразовая Размер: 160-180 см х 250-330 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт. 3. Лента операционная Размер: 10-50 см х 5-10 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 10 г/м² до 60 г/м² Количество: 1 шт. 4. Чехол хирургический на инструментальный стол Размер: 70-80 см х 145-180 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 шт. 5. Полотенце одноразовое, впитывающее Размер: 30 - 45 см х 30 - 45 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 120 г/м² Количество: 1 - 4 шт. 6. Чаша прямоугольная Объем: 3000 - 5000 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт. 7. Чаша круглая Объем: 300 - 500 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт. 8. Чаша круглая Объем: 200-300 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт. 9. Чаша круглая Объем: 100 -150 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт. 10. Игла одноразовая Размер: 18 G, длина игольной трубки -7 см Материал: Полимер, металл Количество: 1 шт. 11. Игла инъекционная, одноразовая Размер: 20 G/ 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G Материал: Полимер, металл Количество: 1- 6 шт. 12. Шприц Луер Лок Объем: 5 мл Материал: Полимер Количество: 1-2 шт. 13. Шприц Луер Лок Объем: 10 мл Материал: Полимер Количество: 1-2 шт. 14. Шприц Луер Лок Объем: 20 мл Материал: Полимер Количество:1- 2 шт. 15. Инфузионная линия высокого давления/ инфузионная система Длина: 150-200 см Материал: Полимер Количество: 1-3 шт. 16. Краник 3-х ходовой Скорость потока: 500 мл/мин Материал: Полимер Количество: 1 шт. 17. Ножницы хирургические Длина: 12-15 см Материал: Металл Количество: 1 шт. 18. Скальпель Размер: №10/ №11/ №12 Материал: Металл Количество: 1-2 шт. 19. Защитное покрытие Размер: 120-150 см х 140-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 120 г/м² Количество: 1- 2 шт. 20.Салфетки марлевые нерентгеноконтрастные Размер: 5-20 см х 5-20 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 40 г/м² Количество: 1-40 шт. 21. Салфетки марлевые рентгеноконтрастные Размер: 30-45 см х 30-45 см Материал: медицинская марля Плотность: от 10 г/м² до 40 г/м² Количество: 1-10 шт. 22. Перчатки хирургические Размер: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 Материал: Латекс Количество: 1- 5 пар. 23. Халат хирургический стандартный Размер:S/ M/ L/ XL/ ХХL Материал: Нетканый материал Плотность: от 20 г/м² до 60 г/м² Количество: 1-3 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" операционный, стерильный, одноразовый
комплект

1. Аспаптық үстелге арналған қорғағыш стандартты/күшейтілген жабын 120-150 см x 140-160 см - 1 дана.
2. Бір реттік ақжайма 160-180 см х 250-330 см - 1 дана.
3. Операциялық таспа 10-50 см x 5-10 см - 1 дана.
4. Аспаптық үстелге арналған хирургиялық қап 70-80 см x 145-180 см - 1 дана.
5. Бір реттік, сіңіргіш сүлгі 30-45 см х 30-45 см - 1-4 дана.
6. Тікбұрышты тостаған, көлемі: 3000-5000 мл - 1 дана.
7. Дөңгелек тостаған, көлемі: 300-500 мл - 1 дана.
8. Дөңгелек тостаған, көлемі: 200-300 мл - 1 дана.
9. Дөңгелек тостаған, көлемі: 100-150 мл - 1 дана.
10. Бір реттік ине, өлшемі: 18 G, ине түтігінің ұзындығы - 7 см - 1 дана.
11. Бір реттік, инъекциялық ине, өлшемі: 20 G / 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G - 1-6 дана.
12. Луер Лок шприці, көлемі: 5 мл - 1-2 дана.
13. Луер Лок шприці, көлемі: 10 мл - 1-2 дана.
14. Луер Лок шприці, көлемі: 20 мл - 1-2 дана.
15. Жоғары қысымды инфузиялық желі/ инфузиялық жүйе, ұзындығы: 150-200 см - 1-3 дана.
16. 3 жүрісті шүмек, ағын жылдамдығы: 500 мл/мин - 1 дана.
17. Хирургиялық қайшы, ұзындығы: 12-15 см - 1 дана.
18. Скальпель, көлемі: №10 / №11 / №12 - 1-2 дана.
19. Қорғағыш жабын 120-150 см x 140-160 см - 1-2 дана.
20.Рентгенконтрастылы емес дәке сүрткілер 5-20 см х 5-20 см - 1-40 дана.
21. Рентгенконтрастылы дәке сүрткілер 30-45 см x 30-45 см - 1-10 дана.
22. Хирургиялық қолғаптар, өлшемі: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 - 1-5 жұп.
23. Хирургиялық стандартты халат, өлшемі: S / M / L / XL / XXL - 1-3 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027240
116 173,75
1061
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
Артроскопияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы әр түрлі материалдан жасалған бірқатар бұйымды білдіреді. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты/күшейтілген) Өлшемі: 100-160 см х 130-160 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м - 70 г/м Саны: 1 дана 2. Артроскопияға арналған ақжайма Өлшемі: 160-230 см х 200-300 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м - 130 г/м Саны: 1 дана 3. Камераға арналған жабын Өлшемі: 10-15 см х 150-250 см Материалы: Полиэтилен/полипропилен Саны: 1 дана 4. Дренаждау түтігі F/F – 1 Түтік ұзындығы: 200-300 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана 5. Стандартты/күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат Өлшемі: S, M, L, ХL, XXL Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 25 г/м - 130 г/м Саны: 1 - 2 дана 6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық ирригация жүйесі Өлшемі: 200 см - 250 см Материалы: Полимер Саны: 1 дана 7. Созылғыш бекіткішімен гипсті қолдануға арналған шұлық Өлшемі: 5-50 см х 50-150 см Материалы: созылғыш материал Саны: 1 дана/жұп 8. Операциялық таспа Өлшемі: 20-70 см х 5-30 см Материалы: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м - 80 г/м Саны: 1-2 дана Жиынтық пайдалануға дайын, жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Артроскопияға арналған стерильді, бір рет қолданылатын "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ

1. Покрытие защитное стандартное/усиленное на инструментальный стол 120-150 см х 140-160 см - 1 шт. 2. Простыня одноразовая 160-180 см х 250-330 см - 1 шт. 3. Лента операционная 10-50 см х 5-10 см - 1 шт. 4. Чехол хирургический на инструментальный стол 70-80 см х 145-180 см - 1 шт. 5. Полотенце одноразовое, впитывающее 30 - 45 см х 30 - 45 см - 1 - 4 шт. 6. Чаша прямоугольная, объем: 3000 - 5000 мл - 1 шт. 7. Чаша круглая, объем: 300 - 500 мл - 1 шт. 8. Чаша круглая, объем: 200-300 мл - 1 шт. 9. Чаша круглая, объем: 100 -150 мл - 1 шт. 10. Игла одноразовая, размер: 18 G, длина игольной трубки -7 см - 1 шт. 11. Игла инъекционная, одноразовая, размер: 20 G/ 21 G/ 22 G/23 G/ 24 G/ 25 G - 1- 6 шт. 12. Шприц Луер Лок, объем: 5 мл - 1-2 шт. 13. Шприц Луер Лок, объем: 10 мл - 1-2 шт. 14. Шприц Луер Лок, объем: 20 мл - 1- 2 шт. 15. Инфузионная линия высокого давления/ инфузионная система, длина: 150-200 см - 1-3 шт. 16. Краник 3-х ходовой, скорость потока: 500 мл/мин - 1 шт. 17. Ножницы хирургические, длина: 12-15 см - 1 шт. 18. Скальпель, размер: №10/ №11/ №12 - 1-2 шт. 19. Защитное покрытие 120-150 см х 140-160 см - 1- 2 шт. 20. Салфетки марлевые нерентгеноконтрастные 5-20 см х 5-20 см - 1-40 шт. 21. Салфетки марлевые рентгеноконтрастные 30-45 см х 30-45 см - 1-10 шт. 22. Перчатки хирургические, размер: 6/ 6,5/ 7/ 7,5/ 8/ 8,5 - 1- 5 пар. 23. Халат хирургический стандартный, размер: S/ M/ L/ XL/ ХХL - 1-3 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027240
116 173,75
1061
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материалов. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) Размер: 100-160 см х 130-160 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 70 г/м² Количество: 1 шт. 2. Простыня для артроскопии Размер: 160-230 см х 200-300 см Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 шт. 3. Покрытие для камеры Размер: 10-15 см х 150-250 см Материал: Полиэтилен/полипропилен Количество: 1 шт. 4. Трубка дренажная F/F - 1 Длина трубки: 200-300 см Материал: Полимер Количество: 1 шт. 5. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой Размер: S, M, L, ХL, XXL Материал: Нетканый материал Плотность: 25 г/м² - 130 г/м² Количество: 1 – 2 шт. 6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии Размер: 200 см - 250 см Материал: Полимер Количество: 1 шт. 7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией Размер: 5-50 см х 50-150 см Материал: эластичный материал Количество: 1 шт / пара 8. Лента операционная Размер: 20-70 см х 5-30 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1-2 шт. Комплект поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Комплект "Dolce-Pharm" для артроскопии, стерильный, одноразового применения
комплект

1. Үстелге арналған ақжайма (стандартты / күшейтілген) 100-160 см x 130-160 см - 1 дана; 2. Артроскопияға арналған ақжайма 160-230 см x 200-300 см - 1 дана; 3. Камераға арналған жабын 10-15 см х 150-250 см - 1 дана; 4. Дренаждау түтігі F/F - 1, түтік ұзындығы: 200-300 см - 1 дана; 5. Стандартты/күшейтілген қорғанышы бар хирургиялық халат, өлшемі: S, M, L, ХL, XXL - 1 – 2 дана; 6. Артроскопияға арналған үлкен диаметрлі аппараттық ирригация жүйесі 200 см - 250 см - 1 дана; 7. Созылғыш бекіткішімен гипсті қолдануға арналған шұлық 5-50 см х 50-150 см - 1 дана/жұп; 8. Операциялық таспа 20-70 см х 5-30 см - 1-2 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027238
56 836,08

1. Простыня для стола (стандартная/ усиленная) 100-160 см х 130-160 см - 1 шт. 2. Простыня для артроскопии 160-230 см х 200-300 см - 1 шт. 3. Покрытие для камеры 10-15 см х 150-250 см - 1 шт. 4. Трубка дренажная F/F – 1, длина трубки: 200-300 см - 1 шт. 5. Халат хирургический стандартный / с усиленной защитой, размер: S, M, L, ХL, XXL - 1 – 2 шт. 6. Аппаратная для ирригации большого диаметра для артроскопии 200 см - 250 см - 1 шт. 7. Чулок для наложения гипса с эластичной фиксацией 5-50 см х 50-150 см - 1 шт / пара 8. Лента операционная 20-70 см х 5-30 см - 1-2 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027238
56836,08

1062
Стерильді, бір рет қолданылатын, катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Екі қабатты сүрткі Өлшемі: 50-80 см x 50-80 см Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м50 г/м Саны: 1 дана. 2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі Өлшемі: 50-80 см x 50-80 см Материал: Тоқылмаған материал Тығыздығы: 10 г/м50 г/м Саны: 1 дана. 3. Ілмектік түймелері бар тістеуіктер Ұзындығы: 18-25 см Материал: полимер Саны: 1 дана. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жинақ
1. Екі қабатты сүрткі 50-80 см x 50-80 см - 1 дана. 2. 5 см тесігі бар екі қабатты сүрткі, 50-80 см x 50-80 см - 1 дана. 3. Ілмектік түймелері бар тістеуіктер, ұзындығы: 18-25 см - 1 дана.. 4. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
ҚР-МБ (ММБ)-0№027294
28 321,75
1063
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын әртүрлі материал түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады.
1. Аспаптық үстелге арналған жабынды (стандартты немесе күшейтілген) Өлшемі: 70-90 см х 70-90 см Материалы: Тоқылмаған мата
Тығыздығы: 10 г/м - 80 г/м Саны: 1 дана. 2. Сіңіретін сүрткі
Өлшемі: 5-45 см х 5-45 см Материалы: Медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м - 50 г/м Саны: 1 дана. 3. Пластикалық қысқыш/ қысқыш (түймелері бар қысқыштар) пластик. Ұзындығы: 6-8 см/18-25 см. Материалы: полимер
Саны: 1 дана. 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз, мақтамен/мақтасыз дөңгелек тампондар Диаметрі: 3-7 см Материалы: Тоқылмаған мата / медициналық дәке. Тығыздығы: 10-40 г/м2. Саны: 1-5 дана.
5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (стандартты немесе күшейтілген) төсеніш.Өлшемі: 70-90 см х 70-90 см. Материалы: Тоқылмаған мата. Тығыздығы: 10 г/м - 80 г/м. Саны: 1 дана.6. Жергілікті анестезияға арналған ине . Өлшемі: 21G/ 22 G/25G/26G
Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана. 7.Инъекциялық ине
Өлшемі: 18G-26G. Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана.
8. Инъекциялық шприц. Көлемі: 10 мл. Материалы: полимер
Саны: 1 дана. 9. Инъекциялық шприц. Көлемі: 20 мл
Материалы: полимер. Саны: 1 дана. 10. Тұтқамен/ тұтқасыз скальпель Өлшемі:№10-№24. Материалы: тот баспайтын болат, тұтқасы – полимерден. Саны: 1 дана. 11.Градуирленген астауша, пластикалық
Көлемі: 60-500 мл. Материалы: Полимер Саны: 1 дана. 12. Темір ине ұстағыш. Ұзындығы: 12-18 см. Материалы: тот баспайтын болат
Саны: 1 дана. 13. Хирургиялық қайшы. Ұзындығы: 14-20 см
Материалы: тот баспайтын болат. Саны: 1 дана.14. Металл қысқыш (артерияға арналған). Ұзындығы: 16-25 см. Материалы: тот баспайтын болат
Саны: 1 дана. 15. Сүрткі Өлшемі: 5 см х 5 см. Материалы: Тоқылмаған мата/медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м - 50 г/м . Саны: 1-10 дана.
16. Сүрткі Өлшемі: 7,5 см х 7,5 см. Материалы: Тоқылмаған мата/медициналық дәке. Тығыздығы: 10 г/м - 50 г/м Саны: 1-10 дана.
17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін.Өлшемі: 2-20 см х 2-20 см
Материалы: Тоқылмаған мата. тығыздығы: 10 г/м2 – 40 г/м2
Саны: 1 дана. Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталымы қаптаманың макетіне жазылады.
Орталық веналарды катетерлеуге арналған "Dolce-Pharm" емшаралық жинағы, стерильді, бір рет қолданылатын
жинақ

1062
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Салфетка двухслойная Размер: 50-80 см х 50-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт. 2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см Размер: 50-80 см х 50-80 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт. 3. Клещи с кнопками-защелками Длина: 18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризаци, стерильный, одноразового применения
набор
1. Салфетка двухслойная 50-80 см х 50-80 см - 1 шт. 2. Салфетка двухслойная с отверстием 5 см, 50-80 см х 50-80 см - 1 шт. 3. Клещи с кнопками-защелками, длина: 18-25 см - 1 шт. 4. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№027294
28321,75
1063
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) Размер: 70-90 см х 70-90 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 2. Салфетка впитывающая Размер: 5-45 см х 5-45 см Материал: Медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1 шт. 3. Зажим пластиковый/зажим (клещи с кнопками-защелками) пластиковый Длина: 6-8 см/18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 4. Тампоны круглые c/без рентгеноконтрастной нитью (-и), с/без ватой (-ы) Диаметр: 3-7 см Материал: Нетканый материал / медицинская марля Плотность: 10-40 г/м2 Количество: 1-5 шт. 5. Простыня (стандартная или усиленная) с отверстием 10 см, с/без адгезивным (-ого) краем (-я) Размер: 70-90 см х 70-90 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м² - 80 г/м² Количество: 1 шт. 6. Игла для локальной анестезии Размер: 21G/ 22 G/25G/26G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 7. Игла инъекционная Размер: 18G-26G Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 8. Шприц инъекционный Объем: 10 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 9. Шприц инъекционный Объем: 20 мл Материал: полимер Количество: 1 шт. 10. Скальпель с/без рукояткой (-и) Размер: №10-№24 Материал: нержавеющая сталь, рукоятка – из полимера Количество: 1 шт. 11. Лоток градуированный, пластиковый Объем: 60-500 мл Материал: Полимер Количество: 1 шт. 12. Иглодержатель стальной Длина: 12-18 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 13. Ножницы хирургические Длина: 14-20 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 14. Зажим металлический (для артерии) Длина: 16-25 см Материал: нержавеющая сталь Количество: 1 шт. 15. Салфетка Размер: 5 см х 5 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт. 16. Салфетка Размер: 7,5 см х 7,5 см Материал: Нетканый материал/медицинская марля Плотность: 10 г/м² - 50 г/м² Количество: 1-10 шт. 17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая Размер: 2-20 см х 2-20 см Материал: Нетканый материал Плотность: 10 г/м2 – 40 г/м2 Количество: 1 шт. Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для катетеризации центральных вен, стерильный, одноразового применения
набор

1. Аспаптық үстелге арналған жабынды (стандартты немесе күшейтілген) 70-90 см х 70-90 см - 1 дана 2.Сіңіретін сүрткі 5-45 см х 5-45 см - 1 дана 3. Пластикалық қысқыш/ қысқыш (түймелері бар қысқыштар) пластик, ұзындығы: 6-8 см/18-25 см - 1 дана 4. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз, мақтамен/мақтасыз дөңгелек тампондар, диаметрі: 3-7 см - 1-5 дана 5. 10 см тесігі бар, адгезивті жиегімен/жиексіз (стандартты немесе күшейтілген) төсеніш, 70-90 см х 70-90 см - 1 дана. 6. Жергілікті анестезияға арналған ине, өлшемі: 21G/ 22 G/25G/26G - 1 дана. 7. Инъекциялық ине, өлшемі: 18G-26G - 1 дана. 8. Инъекциялық шприц, көлемі: 10 мл - 1 дана. 9. Инъекциялық шприц, көлемі: 20 мл - 1 дана. 10. Тұтқамен/тұтқасыз скальпель, өлшемі: №10-№24 - 1 дана. 11. Градуирленген астауша, пластикалық, көлемі: 60-500 мл - 1 дана. 12. Темір ине ұстағыш, ұзындығы: 12-18 см- 1 дана. 13.Хирургиялық қайшы, ұзындығы: 14-20 см - 1 дана. 14. Металл қысқыш (артерияға арналған), ұзындығы: 16-25 см - 1 дана. 15.Сүрткі 5 см х 5 см - 1-10 дана. 16. Сүрткі 7,5 см х 7,5 см 1-10 дана. 17. Таңғыш үлбір адгезивті, мөлдір, бекітетін 2-20 см х 2-20 см - 1 дана.
ҚР-МБ (ММБ)-0№027296
66 217,34

1. Покрытие для инструментального стола (стандартное или усиленное) 70-90 см х 70-90 см - 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 5-45 см х 5-45 см - 1 шт. 3. Зажим пластиковый/зажим (клещи с кнопками-защелками) пластиковый, длина: 6-8 см/18-25 см - 1 шт. 4. Тампоны круглые c/без рентгеноконтрастной нитью (-и), с/без ватой (-ы), диаметр: 3-7 см - 1-5 шт. 5. Простыня (стандартная или усиленная) с отверстием 10 см, с/без адгезивным (-ого) краем (-я), 70-90 см х 70-90 см - 1 шт. 6. Игла для локальной анестезии, размер: 21G/ 22 G/25G/26G - 1 шт. 7. Игла инъекционная, размер: 18G-26G - 1 шт. 8. Шприц инъекционный, объем: 10 мл - 1 шт. 9. Шприц инъекционный, объем: 20 мл - 1 шт. 10. Скальпель с/без рукояткой (-и), размер: №10-№24 - 1 шт. 11. Лоток градуированный, пластиковый, объем: 60-500 мл - 1 шт. 12. Иглодержатель стальной, длина: 12-18 см - 1 шт. 13. Ножницы хирургические, длина: 14-20 см - 1 шт. 14. Зажим металлический (для артерии), длина: 16-25 см - 1 шт. 15. Салфетка 5 см х 5 см - 1-10 шт. 16. Салфетка 7,5 см х 7,5 см - 1-10 шт. 17. Повязка-пленка адгезивная, прозрачная, фиксирующая 2-20 см х 2-20 см - 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№027296
66217,34

1064
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы әртүрлі материалдар түрлерінен жасалған бірқатар бұйымдар болып табылады. Бұйымдар келесі ассортиментте шығарылады: 1. Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дәке тупферлері Өлшемі: дөңгелек диаметрі-3-7 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см Материал: медициналық дәке Тығыздығы: 10 г/м2 - 50 г/м2 Саны: 1-5 дана. 2. Қысқыш Ұзындығы: 18-25 см Материал: полимер Саны: 1 дана. 3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар Өлшемі: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Саны: 1 жұп Жинақ пайдалануға дайын жеке тұтынушылық қаптамада жеткізіледі. Нақты жиынтықталым қаптаманың макетіне жазылады.
Стерильді, бір рет қолданылатын, операциялық аумақты дезинфекциялауға арналған "Dolce-Pharm" процедуралық жинағы
жиынтық
1.Рентгенконтрастылы жіппен/жіпсіз дәке тупферлері, өлшемі: дөңгелек диаметрі-3-7 см/ үшбұрышты пішінді-5-7 см х 5-7 см - 1-5 дана. 2. Қысқыш, ұзындығы: 18-25 см - 1 дана. 3. Диагностикалық, тексеру, латекс, опаланбаған қолғаптар, өлшемі: XS/S/M/L/XL - 1 жұп
ҚР-МБ (ММБ)-0№027441
4784,06
1065

1064
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения представляет собой ряд изделий, изготовленных из различных видов материала. Изделия выпускают в следующем ассортименте: 1. Тупферы марлевые с/без рентгеноконтрастной нитью (-и) Размер: круглые диаметром – 3-7 см/ треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см Материал: медицинская марля Плотность: 10 г/м2 - 50 г/м2 Количество: 1-5 шт. 2. Зажим Длина: 18-25 см Материал: полимер Количество: 1 шт. 3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные Размер: XS/S/M/L/XL Материал: латекс Количество: 1 пара Набор поставляется в индивидуальной потребительской упаковке, готовый к эксплуатации. Фактическая комплектация будет нанесена на макет упаковки.
Набор процедурный "Dolce-Pharm" для дезинфекции операционного поля, стерильный, одноразового применения
набор
1. Тупферы марлевые с/без рентгеноконтрастной нитью (-и), размер: круглые диаметром – 3-7 см/ треугольной формы – 5-7 см х 5-7 см - 1-5 шт. 2. Зажим, длина: 18-25 см - 1 шт. 3. Перчатки диагностические, смотровые, латексные, неопудренные, размер: XS/S/M/L/XL - 1 пара
РК МИ (ИМН)-0№027441
4784,06
1065

"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы. Медициналық, гигроскопиялық мақтасы бөтен қоспалардан бос мақта талшығынан өндірілген, хлор және оның компонентерін қоспай ағартылған, гипоаллергенді, тең массада шығарылады. Мақта мінсіз ақ түстес және бөтен иістері жоқ, кез келген қалыңдықпен қатар қабаттарға жеңіл бөлінеді, жоғары сіңіргіш қабілеті бар. Бұйым пайдалануға дайын 25 г, 50 г және 100 г жеке қаптамада жеткізіледі.
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
дана
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г жеке қаптамадағы мақтасы
ҚР-МБ (ММБ)-0№024968
543,05
1066
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы. Медициналық, гигроскопиялық мақтасы бөтен қоспалардан бос мақта талшығынан өндірілген, хлор және оның компонентерін қоспай ағартылған, гипоаллергенді, тең массада шығарылады. Мақта мінсіз ақ түстес және бөтен иістері жоқ, кез келген қалыңдықпен қатар қабаттарға жеңіл бөлінеді, жоғары сіңіргіш қабілеті бар. Бұйым пайдалануға дайын 25 г, 50 г және 100 г жеке қаптамада жеткізіледі.
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
дана
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған 50 г жеке қаптамадағы мақтасы
ҚР-МБ (ММБ)-0№024968
697,14
1067
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы. Медициналық, гигроскопиялық мақтасы бөтен қоспалардан бос мақта талшығынан өндірілген, хлор және оның компонентерін қоспай ағартылған, гипоаллергенді, тең массада шығарылады. Мақта мінсіз ақ түстес және бөтен иістері жоқ, кез келген қалыңдықпен қатар қабаттарға жеңіл бөлінеді, жоғары сіңіргіш қабілеті бар. Бұйым пайдалануға дайын 25 г, 50 г және 100 г жеке қаптамада жеткізіледі.

Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г. Вата медицинская гигроскопическая, выработана из хлопкового волокна свободного от посторонних примесей, отбеленная без использования хлора и его компонентов, выпускается ровными массами. Вата не содержит посторонние запахи, легко расслаивается на параллельные слои произвольной толщины, обладает высокой сорбционной способностью. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке по 25 г, 50 г и 100 г готовое к эксплуатации.
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
штука
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г
РК МИ (ИМН)-0№024968
543,05
1066
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г. Вата медицинская гигроскопическая, выработана из хлопкового волокна свободного от посторонних примесей, отбеленная без использования хлора и его компонентов, выпускается ровными массами. Вата не содержит посторонние запахи, легко расслаивается на параллельные слои произвольной толщины, обладает высокой сорбционной способностью. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке по 25 г, 50 г и 100 г готовое к эксплуатации.
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
штука
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 50 г
РК МИ (ИМН)-0№024968
697,14
1067
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г. Вата медицинская гигроскопическая, выработана из хлопкового волокна свободного от посторонних примесей, отбеленная без использования хлора и его компонентов, выпускается ровными массами. Вата не содержит посторонние запахи, легко расслаивается на параллельные слои произвольной толщины, обладает высокой сорбционной способностью. Изделие поставляется в индивидуальной упаковке по 25 г, 50 г и 100 г готовое к эксплуатации.

"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған, 25 г, 50 г, 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
дана
"Dolce-Pharm" медициналық, гигроскопиялық, хирургиялық, стерильді емес, бір рет қолдануға арналған 100 г жеке қаптамадағы мақтасы
ҚР-МБ (ММБ)-0№024968
1013,59
1068
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см
ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
350,72
1069
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 2м х 90см
дана
Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 2м х 90см;
ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
507,42
1070
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 3м х 90см
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 3м х 90см
ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
689,85
1071

Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 25 г, 50 г, 100 г
штука
Вата медицинская "Dolce-Pharm" гигроскопическая, хирургическая, нестерильная, одноразового применения в индивидуальной упаковке 100 г
РК МИ (ИМН)-0№024968
1013,59
1068
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см
РК МИ (ИМН)-0№025149
350,72
1069
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 2м х 90см;
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 2м х 90см
РК МИ (ИМН)-0№025149
507,42
1070
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 3м х 90см;
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 3м х 90см
РК МИ (ИМН)-0№025149
689,85
1071

"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 5м х 90см;
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 5м х 90см
ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
1082,86
1072
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 10м х 90см
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 10м х 90см
ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
1961,22
1073
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Дәке табиғи 100% мақта талшығынан жасалған. Беттік тығыздығы – 28 г/м2 -ден 36 г/м2 - ге дейін. Дымқылданғыштығы – 10 секундтан аспайды. Капиллярлығы – кем дегенде 10 см/сағ.Стерильді емес кесінді дәке бүктелген және заттаңбасы бар жеке қаптамаға (пакетке) салынған.
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 25м х 90см
дана
"Dolce-Pharm" стерильді емес медициналық дәке, бөліктерде, өлшемдері: 25м х 90см
ҚР-МБ (ММБ)-0№025149
4694,28
1074
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
Стерильді "Dolce-Pharm" зонд-тампоны екі негізгі элементтен – тампонның өсінен және тампонның өзінен тұрады. Тампонның өсі полимер массасынан (полиэтилен / полипропилен / полистирол) орындалған, тампон нейлон талшығынан немесе вискозадан даярланған. Зонд-тампон полимер пробиркаға заттаңбамен қапталады, заттаңбада партия нөмірі, жарамдылық мерзімі, бұйымның атауы көрсетіледі, сондай-ақ пациент және сынама туралы мәліметтерді енгізуге орын қарастырылған. Заттаңбаның шеті тампон бар пробирканы жабатын тығынмен бекітіледі – заттаңба алғашқы ашылудың бақылауы ретінде қызмет атқарады. Зонд-тампонды стерилдеу этилен тотығын пайдаланумен газ тәсілі арқылы жүргізіледі.
Бұйым стерильді түрде, жеке қаптамада пайдалануға дайын түрде жеткізіледі.
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны
дана
Бір рет қолдануға арналған стерильді, пробиркадағы "Dolce-Pharm" зонд-тампоны

Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 5м х 90см
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 5м х 90см
РК МИ (ИМН)-0№025149
1082,86
1072
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 10м х 90см
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 10м х 90см
РК МИ (ИМН)-0№025149
1961,22
1073
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 1м х 90см; 2м х 90см; 3м х 90см; 5м х 90см; 10м х 90см; 25м х 90см. Марля изготовлена из натурального 100% хлопковолокна. Поверхностная плотность - от 28 г/м2 до 36 г/м2. Смачиваемость – не более 10 секунд. Капиллярность – не менее 10 см/ч. Нестерильные отрезы сложены и запакованы в индивидуальную упаковку (пакет), на которой имеется этикетка.
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 25м х 90см
штука
Марля медицинская "Dolce-Pharm" нестерильная, в кусках, размеры: 25м х 90см
РК МИ (ИМН)-0№025149
4694,28
1074
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" стерильный, состоит из двух основных элементов – оси тампона и самого тампона. Ось тампона выполнена из полимерной массы (полиэтилен / полипропилен / полистирол), тампон изготовлен из нейлонового волокна или вискозы. Зонд-тампон упакован в полимерную пробирку с этикеткой, на которой указаны: номер партии, срок годности, наименование изделия, а также предусмотрено место для нанесения сведений о пациенте и пробе. Край этикетки скреплен с пробкой, закрывающей пробирку с тампоном – этикетка служит контролем первого вскрытия. Стерилизация зонд-тампона осуществляется газовым методом с использованием этиленоксида. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке готовое к эксплуатации.
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения
штука
Зонд-тампон "Dolce-Pharm" в пробирке стерильный, одноразового применения

ҚР-МБ (МБ in vitro)-0№025527
289,35
1075
Липосакцияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма 90 80 см - 2 дана. 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м, өлшемі 160 150 см – 1 дана. 3.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м, өлшемі 160 120 см – 1 дана. 4.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш сүрткі, тығыздығы 10-80 г/м, өлшемі 45 45 см – 1 дана. 5.Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар, тығыздығы 10-80 г/м, өлшемі 120 75 см – 1 жұп.
Липосакцияға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма 90 80 см - 2 дана. 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м, өлшемі 160 150 см – 1 дана. 3.Тоқылмаған материалдан дайындалған адгезиялы жиегі бар ақжайма, тығыздығы 20-130 г/м, өлшемі 160 120 см – 1 дана. 4.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш сүрткі, тығыздығы 10-80 г/м, өлшемі 45 45 см – 1 дана. 5.Тоқылмаған материалдан дайындалған бахилалар, тығыздығы 10-80 г/м, өлшемі 120 75 см – 1 жұп.
ҚР-МБ (ММБ)-0№024969
1978,34

РК МИ (in vitro)-0№025527
289,35
1075
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 80 см – 2 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 ×150 см – 1 шт. 3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х 120 см – 1 шт. 4. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 45 × 45 см – 1 шт. 5. Бахилы, изготовлены из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 120 × 75 см – 1 пара.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для липосакции, стерильный одноразового применения
комплект
1. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала 90 х 80 см – 2 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х150 см – 1 шт. 3. Простыня с адгезивным краем, изготовлена из нетканого материала плотностью 20-130 г/м², размером 160 х 120 см – 1 шт. 4. Салфетка впитывающая, изготовлена из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 45 х 45 см – 1 шт. 5. Бахилы, изготовлены из нетканого материала плотностью 10-80 г/м², размером 120 х 75 см – 1 пара.
РК МИ (ИМН)-0№024969
1978,34

1076
Түсікке арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған 160 х 190 см операциялық ақжайма - 1 дана (ҚР-ММБ-5№017378). 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық - 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750). 3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі - 4 дана
Түсікке арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған 160 х 190 см операциялық ақжайма - 1 дана ; 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған үш қабатты сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш-жаялық - 1 дана ; 3. Сіңіргіш 22 х 23 см қағаз сүрткі - 4 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024538
1010,31
1077
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан жасалған "Dolce-Pharm" жиынтығы

1076
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1.Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт. 2.Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт. 3.Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня операционная, изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см - 1 шт. 2. Подстилка - пеленка впитывающая трехслойная, изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см - 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 х 23 см - 4 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024538
1010,31
1077
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения

1. Операцияға арналған ақжайма 160 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017378) 2. Үш қабатты бетперде, көк/көмір сүзгісі бар тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ -5№010008)/ (ҚР-ММБ -5№010007) 3. Халат тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017521) 4. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана.5. Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана.
6. Диагностикалық қолғаптар табиғи резеңке латекстен жасалған
Биопсия жүргізуге арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Операцияға арналған ақжайма 160 190 см, тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017378); 2. Үш қабатты бетперде, көк/көмір сүзгісі бар тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ -5№010008)/ (ҚР-ММБ -5№010007); 3. Халат тоқылмаған материалдан дайындалған – 1 дана. (ҚР-ММБ-5№017521); 4. Астауша, полимерден дайындалған – 1 дана; 5. Пинцет, полимерден дайындалған – 1 дана.; 6. Диагностикалық қолғаптар табиғи резеңке латекстен жасалған опаланған/опаланбаған – 1 жұп
ҚР-МБ (ММБ)-0№024824
3075,20
1078
Жаңа туған балаға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы
1.Тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 25-40 г/м, өлшемі 80 х 90 см сүрткі – 2 дана 2.Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750)
3.Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана
4.Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
Жаңа туған балаға арналған, стерильді, бір рет қолданылатын, тоқылмаған материалдан дайындалған "Dolce-Pharm" жиынтығы.
жинақ
1. Тоқылмаған материалдан дайындалған, тығыздығы 25-40 г/м, өлшемі 80 х 90 см сүрткі – 2 дана 2. Тоқылмаған материалдан дайындалған сіңіргіш 60 х 60 см төсеуіш жаялық – 1 дана (ҚР-ММБ-5№019750); 3. Полимерден дайындалған идентификациялауға арналған білезік – 1 дана; 4. Полимерден дайындалған кіндікке арналған қысқыш – 1 дана
ҚР-МБ (ММБ)-0№024822
948,28
1079
Тоқылмаған материалдан жасалған, бір рет қолданылатын, стерильді "Dolce-Pharm" ақжаймалары
1. Стерильді ақжаймалар, өлшемдері 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см қаптамада 1 данадан. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздықтары 28 г/м және 40 г/м тоқылмаған материалдан дайындалады.
2. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 240*160см.
3. Үлкен операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 190*160см.
4. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 160*180см.
5. Шағын операцияға арналған стерильді ақжайма, өлшемі 120*160см.
6. Сіңіргіш стерильді ақжайма, өлшемі 140*110см.
7. Операцияға арналған, стерильді ақжайма, өлшемі 100*80см.
8. Адгезиялық жиегі бар стерильді ақжайма, өлшемі 90*80см, саны - 2 дана
9. Периниальді жабыны, ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 230*180см.
10. Торакальді тесігі және жинақтағыш қалтасы бар стерильді ақжайма, өлшемі 330*300/200см.
11. Операцияға арналған 28*32 см тесігі, қалтасы, шығарғыш тесігі, инцизиондық үлбірі бар стерильді 250*160см ақжайма.
12. Ойығы бар стерильді ақжайма, өлшемі 250*180см.
13. Лапароскопияға арналған тесігі бар стерильді, өлшемі 32*28см, инцизиондық үлбірі, жапсырмасы (қалталары) бар, өлшемі 280*180см ақжайма.
14. Ангиографияға арналған 2 тесікті стерильді ақжайма, өлшемі 300*180см.
15. Сіңіргіш диаметрі 7,5см тесігі, адгезиялық қабаты, қалтасы және бекемдегіші бар стерильді ақжайма, өлшемі 120*120см.
16. Адгезиялық жиегі, 70*80см ойығы бар стерильді 180*250см ақжайма. СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) типті, тығыздығы 40 г/м2 тоқылмаған материалдан және Спанлейс типті, тығыздығы 68 г/м материалдан дайындалады.
Стерилизациялау этилен-тотығы газы әдісімен немесе басқа әдіспен жүзеге асырылады. Бұйым стерильді күйінде, жеке қаптамада пайдалануға дайын күйінде жеткізіледі.

1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 × 190 см – 1 шт. 2. Маска трехслойная, изготовлена из нетканого материала – 1 шт. 3. Халат изготовлен из нетканого материала – 1 шт. 4. Лоток изготовлен из полимера – 1 шт. 5. Пинцет изготовлен из полимера – 1 шт. 6. Перчатки диагностические изготовлены из латекса – 1 пара
Комплект"Dolce-Pharm" из нетканого материала для проведения биопсии стерильный, одноразового применения
комплект
1. Простыня операционная изготовлена из нетканого материала 160 х 190 см – 1 шт. 2. Маска трехслойная, голубая/с угольным фильтром изготовлена из нетканого материала – 1 шт. 3. Халат изготовлен из нетканого материала – 1 шт. 4. Лоток изготовлен из полимера – 1 шт. 5. Пинцет изготовлен из полимера – 1 шт. 6. Перчатки диагностические изготовлены из латекса натурального каучука опудренные/неопудренные – 1 пара.
РК МИ (ИМН)-0№024824
3075,20
1078
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала плотностью 25-40 г/м², размером 80 х 90 см – 2 шт. 2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см – 1 шт. (РК-ИМН-5№019750) 3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера – 1 шт. 4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера – 1 шт.
Комплект "Dolce-Pharm" из нетканого материала для новорожденного, стерильный, одноразового применения
комплект
1. Салфетка изготовлена из нетканого материала плотностью 25-40 г/м², размером 80 х 90 см – 2 шт. 2. Подстилка пеленка впитывающая изготовлена из нетканого материала 60 х 60 см – 1 шт. (РК-ИМН-5№019750) 3. Браслет для идентификации изготовлен из полимера – 1 шт. 4. Зажим для пуповины изготовлен из полимера – 1 шт.
РК МИ (ИМН)-0№024822
948,28
1079
Простыни "Dolce-Pharm" из нетканого материала стерильные, одноразового применения
1. Простыни стерильные, размеры 210*160см; 200*180см; 200*160см; 200*140см; 200*80см; 200*70см; 160*80см; 140*110см; 140*80см; 140*70см по 1-ой штуке в упаковке. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд) с плотностями 28 г/м² и 40 г/м². 2. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 240*160см. 3. Простыня стерильная большая операционная, размер 190*160см. 4. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 160*180см. 5. Простыня стерильная малая операционная, размер 120*160см. 6. Простыня стерильная впитывающая, размер 140*110см. 7. Простыня стерильная операционная, размер 100*80см. 8. Простыня стерильная с адгезивным краем, размер 90*80см, количество - 2 шт. 9. Простыня стерильная с периниальным покрытием, с вырезом, размер 230*180см. 10.Простыня стерильная, торакальная, с отверстием и с карманом-приемником, размер 330*300/200см. 11. Простыня стерильная операционная 250*160см с отверстием 28*32 см с карманом, отводом и инцизионной пленкой. 12. Простыня стерильная с вырезом, размер 250*180см. 13. Простыня стерильная для лапароскопии с отверстием, размер 32*28см, инцизионная пленка, липучка (карманы), размер 280*180см . 14. Простыня стерильная для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180см. 15. Простыня стерильная впитывающая, с отверстием диаметром 7,5см с адгезивным слоем карман и фиксатор, размер 120*120см. 16. Простыня стерильная 180*250см с вырезом, 70*80см с адгезивным краем. Изготавливаются из нетканого материала типа СМС (Спанбонд Мелтблаун Спанбонд), СММС (Спанбонд Мелтблаун Мелтблаун Спанбонд) с плотностью 40 г/м² и из материала типа Спанлейс с плотностью 68 г/м². Стерилизация осуществляется газовым методом этилен-оксида или другим методом. Изделие поставляется в стерильном виде, в индивидуальной упаковке, готовое к эксплуатации.

ҚР-ММБ-5№017378
1303,70
1088
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, түрлі орындалу нұсқаларында
Биоматериал сынамасын жинауға және тасымалдауға арналған бір реттік ыдыс. Контейнер желімдеуден, ағудан және ингаляциялық жанасудан сенімді қорғауды қамтамасыз ететін герметикалық бұралатын қақпақпен жабдықталған. Бұйым сынаманы жанаспай алуды қамтамасыз ететін қасықпен немесе онсыз жасалуы мүмкін. Қалақша түріндегі қасық контейнердің қақпағының ішкі беткейіне бекітілген. Контейнерлер 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл және 125 мл дейін аралық бөліктерге бөлінген.
Дайындау материалы:
Контейнерлер полипропиленнен жасалған (PP);
Қасықтар мен қақпақтар тығыздығы жоғары полиэтилен түйіршіктерінен (HDPE) жасалады.
Бір рет қолданылатын, стерильді емес, биологиялық материал жинауға арналған "Нәрия" контейнерлері, көлемі 125 мл
дана
-

РК-ИМН-5№017378
1303,70
1088
Контейнеры "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильные, одноразового применения, различных вариантов исполнения
Одноразовая емкость для сбора и транспортировки проб биоматериала. Контейнер снабжен герметично завинчивающейся крышкой, обеспечивающей надежную защиту от расплескивания, протекания и ингаляционного контакта. Изделие может быть изготовлено с ложкой, обеспечивающей бесконтактный отбор проб или без нее. Ложка в виде лопатки прикреплена к внутренней поверхности крышки контейнера. Контейнеры градуированы до 30 мл, 60 мл, 100 мл, 120 мл и 125 мл. Материал изготовления: Контейнеры изготавливаются из полипропилена (PP); Ложки и крышки изготавливаются из гранул полиэтилена высокой плотности (HDPE)
Контейнер "Нәрия" для сбора биологического материала, нестерильный, объем 125 мл
штука
-

"Нәрия" спирттік сүрткілері 70 - 99,8% изопропил спирті сіңірілген. Спанлейс (вискоза + полиэфир) типті тоқылмаған матадан жасалған. Қаптамада 200 және 400 данадан жеткізіледі.
"Нәрия" спирттік сүрткілері, өлшемдері: 80х80мм
дана
РК-ИМН-5№019705
16,41
1092
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары
Қорғаныс бахилалары, ауд. 70 г/м кв – 1 жұп.
Cерпімді резіңкемен жабдықталған. Биіктігі 50 см.
Дайындау материалы: тоқылмаған материал. Сыртқы қабаты ламинацияланған, антистатикалық, химиялық және биологиялық сұйықтықтарға тұрақты. Ішкі қабаты ауа өткізгіш, гипоаллергенді, ылғал сіңіргіш. Созылу мен жыртылуға төзімді. Су және жарық өткізбейтін қасиеті бар. Құрамында латекс жоқ.
Тоқылмаған материалдан жасалған бір реттік, стерильді емес "Нәрия" қорғаныс бахилалары
жұп
РК-ИМН-5№021789

Салфетки спиртовые "Нәрия" пропитаны изопропиловым спиртом от 70 до 99,8%. Изготовлены из нетканого полотна типа Спанлейс (вискоза + полиэфир). Поставляются в упаковках по 200 и 400 шт.
Салфетки спиртовые "Нәрия" размерами: 80х80мм
штука
-
РК-ИМН-5№019705
16,41
1092
Бахилы защитные "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
Бахилы защитные, пл. 70 г/м кв – 1 пара. Оснащены эластичными резинками. Высота 50 см. Материал изготовления: материал нетканый. Верхний слой ламинированный, антистатический, устойчивый к химическим и биологическим жидкостям и загрязнениям. Внутренний слой дышащий, гипоаллергенный, влаговпитывающий. Устойчивый на растяжение и разрыв. Водонепроницаемый; светонепроницаемый. Не содержит латекс.
Бахилы защитные "Нәрия" из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
-
РК-ИМН-5№021789

Бір реттік стерильді үш компонентті "Нәрия" инъекциялық шприці 20мл, инесімен, өлшемі 21Gx1 1/2”(0.8х38мм)
РК МИ (ИМН)-0№026048
39,26
1094
ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест -жолақтары, кодталған
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтер концентрациясының Экспресс-анализаторымен бірге қолданылады Пайдаланатын үлгі: Жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл Гематокрит диапазоны 35-50% Өлшеу диапазоны 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Сезімталдык: Ең аз өлшенетін көлемі – 130 мг/дл Дәлдігі: Плазма гексокиназасын қолдану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10% құрайды; Репродуктивтілік қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8% Репродуктивтілік: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% орташа оқу уақыты 5 сек. Сынақ жолағын пайдалану үшін температура диапазоны +10С-тен +40С-дейін .Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн жарамдылық мерзімі 24 ай.
АВК Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған тест - жолақтары №50, кодталған
орау

Шприц "Нәрия" инъекционный трехкомпонентный одноразовый стерильный 20мл с иглой размером 21Gx1 1/2”(0.8х38мм)
РК МИ (ИМН)-0№026048
39,26
1094
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi, с кодированием
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 100-600 мг/дл (0,6-33,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови ABK Care Multi № 50, с кодированием
упаковка

ҚР-ММБ-0№023379
6 437,10
1095
ABK Care Multi капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы жалпы холестериннің концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтердің концентрациясын Экспресс-анализатормен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа капиллярлық қан. 35-50% диапазонындағы Гематокрит өлшеу диапазоны 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Сезімталдық: минималды өлшенетін көлем: 130 мг/дл дәлдік: референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі CHOP-PAP < 10%; Жаңартылу Қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 2,14% Жаңартылу орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,95% орташа оқу уақыты шамамен 30 секТест-жолағын пайдалану үшін температура диапазоны 10-40С. Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн Жарамдылық мерзімі 24 ай .
ABK Care Multi капиллярлық қандағы жалпы холестерин концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары №25
орау

РК-ИМН-0№023379
6437,10
1095
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации общего холестерина в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 130-400 мг/дл (3,3-10,3 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом CHOP-PAP составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 2,14% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,95% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
Тест-полоски для определения концентрации общего холестерина в капиллярной крови ABK Care Multi № 25
упаковка

ҚР-ММБ-0№023378
14 986,00
1096
ABK Care Multi капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы триглицеридтердің концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. ABK Care Multi капиллярлық қандағы глюкоза, холестерин және триглицеридтердің концентрациясын Экспресс-анализатормен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа капиллярлық қан. 35-50% диапазонындағы Гематокрит өлшеу диапазоны 50-500 мг / дл (0,56-5,6 ммоль/л) сезімталдық: минималды өлшенетін көлем: 50 мг/дл дәлдік: GPO референттік әдісімен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10%; Жаңартылуы қайталану: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,66% Жаңартылуы: орташа қате < 5%; орташа вариация коэффициенті = 4,62% орташа оқу уақыты шамамен 30 сек 10-40 сынақ жолағын пайдалану үшін температура диапазоны. Сақтау мерзімі бірінші ашқаннан кейін 90 күн жарамдылық мерзімі 24 ай.
ABK Care Multi капиллярлық қандағы триглицеридтер концентрациясын анықтауға арналған тест-жолақтары №25
орау

РК-ИМН-0№023378
14 986,00
1096
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi
Тест-полоски предназначены для измерения концентрации триглицеридов в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используются совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, холестерина и триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Гематокрит в диапазоне 35-50% Диапазон измерения 50-500 мг/дл (0,56-5,6 ммоль/л) Чувствительность: Минимальный измеряемый объем: 50 мг/дл Точность: Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом GPO составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,66% Воспроизводимость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 4,62% Среднее время для считывания Около 30 сек Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40⁰С Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца.
Тест-полоски для определения концентрации триглицеридов в капиллярной крови ABK Care Multi № 25
упаковка

ҚР-ММБ-0№023380
15 430,50
1097
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған AT Care тест-жолақтары
Тест-жолақтар клиникалық-диагностикалық зертханаларда капиллярлық қандағы глюкозаның концентрациясын өлшеуге, өзін-өзі бақылауға арналған. Ол глюкоза концентрациясының экспресс-анализаторымен, АТ Care капиллярлық қанымен бірге қолданылады. Пайдаланылған үлгі: жаңа алынған капиллярлық қан. Ең аз көлемі 1 мкл Гематокрит мына диапазонда: 35-50% Өлшеу диапазоны: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Сезімталдық Ең аз өлшенетін көлем: 130 мг/дл Дәлдік Плазмамен гексокиназаа пайдалану негізінде референттік әдіспен салыстырғанда жүйенің орташа қателігі < 10%; Жаңартылуы Қайталану: орташа ауытқу < 5%; орташа вариация коэффициенті = 3,8%. Жаңартылуы: орташа ауытқуы <5%; орташа вариация коэффициенті = 3,5% орташа оқу уақыты 5 секунд Тест жолағын пайдалану үшін температура диапазоны 10-40 °С. Сақтау мерзімі: бірінші ашылғаннан кейін 90 күн. Жарамдылық мерзімі 24 ай.
Капиллярлық қандағы глюкоза концентрациясын анықтауға арналған AT Care тест-жолақтары № 50
орау

РК-ИМН-0№023380
15 430,50
1097
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы в капиллярной крови AT Care
Тест-полоски предназначен для измерения концентрации глюкозы в капиллярной крови в клинико-диагностических лабораториях, самоконтроль. Используется совместно с Экспресс-анализатором концентрации глюкозы, в капиллярной крови AT Care. Используемый образец: Свежая капиллярная цельная кровь. Минимальный объем 1 мкл Гематокрит в диапазоне: 35-50% Диапазон измерения: 20-600 мг/дл (1,1-33,3 ммоль/л) Чувствительность Минимальный измеряемый объем: 130 мг/дл Точность Средняя ошибка системы по сравнению с референтным методом на основе использования гексокиназы с плазмой составляет < 10%; Воспроизводимость Повторяемость: средняя погрешность < 5%; средний коэффициент вариации = 3,8%. Воспроизводимость: средняя погрешность <5%; средний коэффициент вариации = 3,5% Среднее время для считывания 5 секунд Температурный диапазон для использования тест-полоски 10-40 °C Срок хранения после первого вскрытия 90 дней Срок годности 24 месяца
Тест-полоски для определения концентрации глюкозы капиллярной крови AT Care № 50
упаковка

ҚР-ММБ-0№023318
5 192,25
1098
Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті
Shyrai A1C гликирленген гемоглобин Анализаторындағы Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті сынағы-адамның бүкіл қанындағы гликирленген гемоглобинді (HbA1c) сандық анықтауға арналған. Тек медицина мамандары ғана қолдана алады. Өлшеу диапазоны: 4.0 ~ 15.0% (20 ~ 140 ммоль / моль) Сипаттама: бір тест өткізуге қажетті барлық нәрсемен қамтылған. Біріктірілген сынама алу құрылғысында капиллярлық түтік бар, оны үлгі материалдарымен толтыру керек, ал реакция контейнерінде оптикалық тығыздықты өлшеу үшін оптикалық оқу орны бар. Құрамы Компонент Саны / тест Протеаза 320 бірлік Пероксидаза (желкек) 2 бірлік Фруктозиламин қышқылды оксидаза 0,8 бірлік Хромоген 0,002 мг Буферлік ерітінді, беттік-белсенді заттар, толтырғыштар мен консерванттар 39,2 мг Жиынтық қаптама 1, 10 немесе 25 сынақ HbA1c 1 х Парақ-лайнер. Науқас үшін ақпарат. Сақтау және пайдалану шарттары 1. Сақтау температурасы +2 °C ~ +8 °C. сынақты қаптамада көрсетілген жарамдылық мерзімі аяқталғанға дейін, тоңазытқышта +2 °C ~ +8 °C температурада сақтауға болады. 2. Сынақтың қолданар алдындағы жұмыс температурасы +18 °C ~ +32 °C. Жарамдылық мерзімі-өндірілген күннен бастап 12 ай (ораманы және штрих-кодты қараңыз) Жиынтық қаптаманы ашқаннан кейінгі сақтау мерзімі (№1, №10 және №25) – 2 ай.

РК-ИМН-0№023318
5 192,25
1098
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина
Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина на анализаторе гликированного гемоглобина Shyrai A1c -предназначен для количественного определения гликированного гемоглобина (HbA1c) в цельной крови человека. Использование исключительно медицинскими работниками. Диапазон измерения 4,0 ~ 15,0 % (20 ~ 140 ммоль/моль) Описание Один тест содержит все необходимое для проведения одного теста. Интегрированное пробоотборное устройство имеет капиллярную трубку, которая должна быть заполнена материалами образца, а реакционный контейнер имеет место оптического считывания для измерения оптической плотности. Состав Компонент Количество / тест Протеаза ≥ 320 единиц Пероксидаза (хрен) ≥ 2 единиц Фруктозиламинокислотная оксидаза ≥ 0,8 единиц Хромоген ≥ 0,002 мг Буферный раствор, поверхностно-активные вещества, наполнители и консерванты ≥ 39,2 мг Комплектная упаковка 1, 10 или 25 тестов HbA1c 1 х Листок-вкладыш. Информация для пациента. Условия хранения и использования 1. Температура хранения +2 °С ~ +8 °С. Тест стабилен до истечения срока годности, указанного на упаковке, при хранении в холодильнике при указанной температуре +2 °С ~ +8 °С. 2. Рабочая температура теста перед использованием +18 °C ~ +32 °C. Срок годности Срок годности - 12 месяцев с даты производства (см. на упаковке и в штрих-коде) Срок хранения после вскрытия комплектной упаковки (№1, №10 и №25) – 2 месяца.

Гликирленген гемоглобинді анықтауға арналған Shyrai A1c HbA1c тесті, қаптамада № 1
дана
ҚР-ММБ-0№023280
4 153,80
1099
"Нәрия" спирттік сүрткілері
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спирттік сүрткі, өлшемдері: 60х100 мм
Құрамында спирті бар инъекцияға дейін және одан кейін теріні өңдеуге арналған спирттік сүрткі, өлшемдері: 60х100 мм
дана
ҚР-ММБ-5№019705
10,88

Тест HbA1c Shyrai A1c для определения гликированного гемоглобина, в упаковке № 1
штука
РК-ИМН-0№023280
4 153,80
1099
Салфетки спиртовые "Нәрия
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства для обработки кожи до и после инъекций размерами: 60х100мм
Салфетка спиртовая, спиртосодержащие средства для обработки кожи до и после инъекций размерами: 60х100мм
штука
РК-МИ (ИМН) - №019705
10,88