2024 жылғы бірінші тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 47 қбпү қаулысы
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на первый квартал 2024 года
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2024 года № 47 дсп
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.