2024 жылғы екінші тоқсанға арналған әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 89 қбпү қаулысы
"Қызмет бабында пайдалану үшін" деген белгісі бар нормативтік құқықтық актілер Эталондық банкте деректемелер түрінде орналасады.

Об утверждении пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары на второй квартал 2024 года
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2024 года № 89 дсп
Нормативные правовые акты с пометкой "для служебного пользования" размещаются в Эталонном банке в виде реквизитов.