2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 8-22-8 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 7-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Айыртау ауданы Имантау ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212 576,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 20 388,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 192 188,0 мың теңге;
2) шығындар – 212 576,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 52-1-бабына сәйкес құрылатындығы белгіленсін.
3. 2025 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 31 560,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 120,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

Об утверждении бюджета Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 8-22-8
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 7 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Айыртауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Имантауского сельского округа Айыртауского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 212 576,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 388,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 192 188,0тысяч тенге;
2) затраты – 212 576,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2025 год формируются в соответствии со статьей 52-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан.
3. Учесть на 2025 год объемы бюджетных субвенций передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 31 560,0 тысяч тенге.
4. Учесть целевые трансферты, передаваемые из республиканского бюджета на 2025 год в сумме 120,0 тысяч тенге.

Көрсетілген республикалық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2025-2027 жылдарға арналған Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.
5. 2025 жылға арналған облыстық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 115 880,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2025-2027 жылдарға арналған Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.

Распределение указанных целевых трансфертов из республиканского бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Имантауского сельского округа на 2025-2027 годы.
5. Учесть целевые трансферты, передаваемые из областного бюджета на 2025 год в сумме 115 880,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Имантауского сельского округа на 2025-2027 годы.

6. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы трансферттер 44 628,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
Көрсетілген аудандық бюджеттен нысаналы трансферттердің бөлуі 2025-2027 жылдарға арналған Имантау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы Айыртау аудандық мәслихаттың шешімін іске асыру туралы ауылдық округ әкімінің шешімімен айқындалады.
7. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық
мәслихатының төрағасы
Г. Әбілқайырова
Айыртау аудандық мәслихатының

6. Учесть целевые трансферты передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2025 год в сумме 44 628,0 тысяч тенге.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима сельского округа о реализации решения Айыртауского районного маслихата об утверждении бюджета Имантауского сельского округа на 2025-2027 годы.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Айыртауского районного маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Абулкаирова
Приложение 1
к решению Айыртауского
районного маслихата