Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-12 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кенащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 сәуірдегі № 18-5 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-12 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кенащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданының Кенащы ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 533 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 546 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 370 мың теңге;
2) шығындар – 58 357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -824 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 824 мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 824 мың теңге.";
мына мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен ауылдық округ бюджетінің шығыстары көзделсін.
Қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтарының сомаларын бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кенащы ауылдық округі әкімінің "Ақжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданының Кенащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 4-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №13-12 "Об утверждении бюджета Кенащинского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 апреля 2024 года № 18-5
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 13-12 "Об утверждении бюджета Кенащинского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенащинского сельского округа Акжарского района 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 533 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 546 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 370 тысяч тенге;
2) затраты – 58 357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -824 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 824 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 824 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 2 к настоящему решению.
Распределение сумм свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года определяется решением акима Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кенащинского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.