Шектелген мақсатты пайдалану құқығын беру туралы "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданы әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жер учаскесіне 49 жыл мерзімге (жария сервитут)
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 17 сәуірдегі № 12 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жер учаскелерін алып қоймай, жалпы ауданы 22,5372 гектар жер учаскесіне 49 жыл мерзімге жария сервитут берілсін, Мекен-жайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит атындағы аудан Мүсірепова, Ломоносовка ауылдық округі, Ставрополка ауылы, Ставрополка ауылындағы тарату желілері үшін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның
Ломоносов ауылдық округі әкімі
В. Барсуков

О предоставлении права ограниченного целевого пользования (публичный сервитут) сроком на 49 лет на земельный участок коммунальному государственному учреждению "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 17 апреля 2024 года № 12
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Предоставить коммунальному государственному учреждению "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" публичный сервитут на земельный участок сроком на 49 лет общей площадью 22,5372 гектаров без изъятия земельных участков, расположенный по адресу: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, Ломоносовский сельский округ, село Ставрополка, для разводящих сетей в селе Ставрополка.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ломоносовского сельского округа района имени
Габита МусреповаСеверо-Казахстанской области
В. Барсуков