"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11/179 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 қарашадағы № 22/337 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11/179 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 29 171 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5 105,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 922 мың теңге;
трансферттер түсімі - 23 143,5 мың теңге;
2) шығындар - 29 399,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 228,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 228,3 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 228,3 мың теңге.";
5-тармақ алынып тасталсын;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
еңбекақы төлеу қорына және ағымдағы шығыстарға;
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің Двинск ауылындағы ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге техникалық құжаттамаға ведомстволық сараптама жүргізу;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің Двинск ауылындағы ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге;
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің Двинск ауылындағы ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге техникалық қадағалау жөніндегі қызметтер;
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округінің Торанғұл ауылының ауылішілік жолдарын орташа жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеу және дайындау.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 11/179 "Об утверждении бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2024 года № 22/337
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 11/179 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 29 171 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5 105,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 922 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 23 143,5 тысяч тенге;
2) затраты - 29 399,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 228,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 228,3 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 228,3 тысяч тенге.";
пункт 5 исключить;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Предусмотреть на 2024 год объемы целевых текущих трансфертов, выделенных из районного бюджета бюджету Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области, в том числе:
на фонд оплаты труда и текущие расходы;
проведение ведомственной экспертизы на техническую документацию на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Двинск Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области;
на освещение улиц в населенных пунктах;
на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Двинск Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области;
услуги по техническому надзору на средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Двинск Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области;
разработка и изготовление технической документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Тарангул Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области.

Аталған нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу "Есіл ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Торанғұл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы
мәслихатының төрағасы
Е. Тұтқышев
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының

Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
Е. Туткушев
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области