Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 23/2 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 6 декабря 2024 года № 23/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

1) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
3) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

1) коммунальное государственное учреждение "Аппарат маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области";
3) коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области";
4) коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области";

5) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
6) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

5) коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области";
6) коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области";
7) коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области";
8) коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области";