Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 8/19 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Новоникольск ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 ақпандағы № 9/20 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Новоникольск ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 8/19 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауданының Новоникольск ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 468 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 516 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 952 мың теңге;
2) шығындар – 46 810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -342 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 342 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 342 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 8/19 "Об утверждении бюджета Новоникольского сельского округа Кызылжарского района на 2024-2026 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 февраля 2024 года № 9/20
Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Новоникольского сельского округа Кызылжарского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 8/19 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новоникольского сельского округа Кызылжарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 468 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 516 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 952 тысяч тенге;
2) затраты – 46 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -342 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 342 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 342 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.