Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзету және жинақталу нормаларын, халық үшін қатты тұрмыстық қатты қалдықтарды жинақтау, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 152/13 шешiмi
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) және 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 қаңтардағы № 29 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың қалыптасуы және жинақталу нормаларын есептеудің қағидаларын бекіту туралы" қаулысымен және Қазақстан Республикасы Экологи, геология және табиғи ресурстар министрінің 2021 жылғы 14 қыркүйектегі № 377 "Халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифі есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24382 болып тіркелген), бұйрығына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан Тайынша ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзету және жинақтау нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области
Решение Тайыншинского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2024 года № 152/13
В соответствии с подпунктами 2 и 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", постановлением акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 31 января 2024 года № 29 "Об утверждении правил норм образования и накопления коммунальных отходов по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области", приказом Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 14 сентября 2021 года № 377 "Об утверждении Методики расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24382), маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области, согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Солтүстік Қазастан Тайынша ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының төрағасы С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша аудандық мәслихатының

2. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области, согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области