Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 118/9 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2024– 2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 199/15 шешiмi
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Красноплян ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 118/9 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48110 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39410 мың теңге;
2) шығындар – 48110,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржыа ктивтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мыңтеңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,4 мың теңге.";
5-тармақ "2024 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен бюджетіне 17600 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін" алып тасталсын;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен бюджетіне 2038 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2024 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 118/9 "Об утверждении бюджета Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы"
Решение Тайыншинского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 августа 2024 года № 199/15
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 118/9 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 48110 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39410 тысяч тенге;
2) затраты – 48110,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,4 тысяч тенге.";
пункт 5 "Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета в сумме 17600 тысяч тенге" исключить;
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета в сумме 2038 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2024 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4, согласно приложению 2 к настоящему решению.