"2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 14 маусымдағы № 17/3 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 083 799,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 765 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 486 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 235 442,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 132 081,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 062 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 59 072 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 010 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 84 344 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 10/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2024-2026 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 14 июня 2024 года № 17/3
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 10/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 083 799,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 765 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 486 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 235 442,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5 132 081,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 062 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 59 072 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 010 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 84 344 тысячи тенге;

62 583
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17 198,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
838 310
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 973
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
803 337,1
02
Қорғаныс
10 587
1
Әскери мұқтаждар
4 274
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 274
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 274
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6 313
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 313
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 732
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 581
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
288
09
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
288
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
288
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
288
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
198 919,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
23 139
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 139
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23 044
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
95
2
Әлеуметтiк көмек
129 539,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 539,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 106
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
149
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19 285,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
599
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
68 846
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

62 583
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17 198,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
838 310
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства,
жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
34 973
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
803 337,1
02
Оборона
10 587
1
Военные нужды
4 274
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 274
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 274
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6 313
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 313
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 732
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 581
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
288
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
288
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
288
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
288
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
198 919,6
1
Социальное обеспечение
23 139
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 139
005
Государственная адресная социальная помощь
23 044
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
95
2
Социальная помощь
129 539,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 539,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 106
006
Оказание жилищной помощи
149
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 285,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
599
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
68 846
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью