Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қарашадағы № 233 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 17-бабының 5-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағының 10) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 15 жыл мерзімге КТТМ-334 Тимирязев-Целинный автомобиль жолына қызмет көрсету үшін жалпы ауданы 21,7985 га жер учаскесіне жария сервитут белгіленсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Жаров

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2024 года № 233
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, подпунктом 10) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Тимирязевского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут коммунальному государственному учреждению "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" на земельный участок, общей площадью 21,7985 га для обслуживания автомобильной дороги КТТМ-334 Тимирязево-Целинное сроком на 15 лет.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района Е. Жаров