Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 4-12 с "2024-2026 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 қарашадағы № 2-23 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 4-12 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 792 101,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 783 709,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 240,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 549,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 948 601,4 мың теңге;
2) шығындар –5 854 981 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 46 504 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 79 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 874 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109 383,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109 383,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 79 378 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 32 874 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 879,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Сәниев

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 4-12 с "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 ноября 2024 года № 2-23 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 4-12 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Уалихановского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы — 5 792 101,1 тысяч тенге:
налоговые поступления — 783 709,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления — 45 240,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 549,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов — 4 948 601,4 тысяч тенге;
2) затраты — 5 854 981 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование — 46 504 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 79 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 874 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами — 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета — -109 383,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109 383,9 тысяч тенге:
поступление займов – 79 378 тысяч тенге;
погашение займов – 32 874 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62 879,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев