Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 3-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 3-20 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №3-13 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 246 213,3 мың теңге:
салықтық түсімдер –3 461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 132 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 236 теңге;
трансферттер түсімі – 242 384,3 мың теңге;
2) шығындар – 246 488,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -275,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 275,1 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) Ақтүйесай ауылындағы демалыс орталығын күрделі жөндеуге сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 3-13 с "Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 3-20 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28декабря 2023 года № 3-13с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 246 213,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 461 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 132 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 242 384,3 тысяч тенге;
2) затраты – 246 488,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -275,1 тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 275,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 275,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2024 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на разработку проектно-сметной документации с проведением экспертизы на капитальный ремонт центр досуга в селе Актуесай;

2) Кондыбай ауылында мал қорымын (биотермиялық шұңқырды) жайластыруға;
3) Кондыбай ауылындағы асфальт төселген кентішілік жолдарды орташа жөндеуге сараптама жүргізе отырып, техникалық құжаттама әзірлеуге.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданы Ақтүйесай селолық округі әкімінің 2024-2026 жылдарға арналған шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2) на обустройство скотомогильника (биотермической ямы)в селе Кондыбай;
3) на разработку технической документации с проведением экспертизы на средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием улиц в селе Кондыбай.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Актуесайского селського округа Уалихановского района на 2024-2026 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.