Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 4-24 с шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета Уалихановского района Северо-Казахстанской области
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 4-24 с
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Респулики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат Уалихановского района РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес Уәлиханов ауданның жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Сәниев
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2024 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 4-24 с шешіміне 1-қосымша

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом Уалихановского района Северо-Казахстанской области согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года № 4-24 с

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын келесі ұйымдардың D, С-2, С-3 блогына (қосалқы персонал) жататын жұмыскерлердің және жұмысшылардың (біліктілік разряды) лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақылар:
1) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
2) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников, финансируемых из местного бюджета относящихся к блоку D, С-2, С-3 (вспомогательный персонал) и рабочих (квалификационный разряд) в следующих организациях:
1) коммунальное государственное учреждение "Аппарат Уалихановского районного маслихата";
2) коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области";

3) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
4) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі; 5) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

3) коммунальное государственное учреждение "Отдел экономики и финансов акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
4) коммунальное государственное учреждение "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
5) коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";

6) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудан әкімдігінің ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
7) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
8) "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік, ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі;

6) коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
7) коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";
8) коммунальное государственное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области";