Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 6-20 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-13 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 580 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 32 746 мың теңге;
2) шығындар – 37 446,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -866,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 866,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 9-13с "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 6-20 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 9-13с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 580 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 32 746 тысяч тенге;
2) затраты – 37 446,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -866,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 866,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;