Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 8-17 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 8-13 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 795,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 405,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 433 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 957 мың теңге;
2) шығындар – 53 703,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 907,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
2 907,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 2 907,9 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 8-1- тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 8-13 с "Об утверждении бюджета Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2024 года № 8-17 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 8-13 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –50 795,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 405,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления –433 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 957 тысяч тенге;
2) затраты – 53 703,6тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 907,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 907,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 907,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:

"8-1. 4-қосымшаға сәйкес ауылдық округ бюджетінде қаржылық жылдың басында 2 907,9 мың теңге соммасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығындар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Сәниев
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2024 жылғым 29 наурыздағы
№8-17 с шешіміне 1-қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 8-13 с шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Уәлиханов ауданы Кайрат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

"8-1. Предусмотреть в бюджете сельского округа расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 2 907,9 тысяч тенге, согласно приложению 4";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 29 марта 2024 года № 8-17 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 28 декабря 2023 года № 8-13 с
Бюджет Кайратского сельского округа Уалихановского района на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3