Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/19 "2024-2026 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 4 наурыздағы № 15/11 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/19 "2024-2026 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шал акын ауданы Сухорабов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 319 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 49 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 131 120 мың теңге;
2) шығындар – 135 452,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 133,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 133,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 133,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 13/19 "Об утверждении бюджета Сухорабовского сельского округа района Шал акына на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 марта 2024 года № 15/11
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 13/19 "Об утверждении бюджета Сухорабовского сельского округа района Шал акына на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сухорабовского сельского округа района Шал акына на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 319 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 49 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 131 120 тысяч тенге;
2) затраты – 135 452,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 133,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 133,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 133,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.