Аудандық маңызы бар Құлсары қаласының көшелеріне атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 93 қаулысы және Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 16-2 бірлескен шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 12 бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, қала тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 1 ақпандағы қорытындысы негізінде, Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық маңызы бар Құлсары қаласындағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) №120 көшеге – Қадырбек Есенғалиев көшесі;
2) №35 көшеге – Кәки Ұлханов көшесі;
3) №36 көшеге – Бақтыбай Қалымбетов көшесі;
4) №17 көшеге – Биахмет Сәрсенұлы көшесі;
5) №18 көшеге – Ыбырайым Жайнақұлы көшесі;
6) №19 көшеге – Райымжан Мәрсекұлы көшесі;
7) №20көшеге – Асылбек Сейітұлы көшесі;
8) №21 көшеге – Сәлімгерей Жантөреұлы көшесі;
9) №22 көшеге – Қошмұхамед Кемеңгерұлы көшесі;
10) Құлсары қаласындағы бұрыннан қалыптасқан атау, Атырау шағын ауданы – Атырау шағын ауданы;
11) Құлсары қаласындағы өндірістік аймақты – Қарашүңгіл өндірістік аймағы.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жылыой ауданы әкімі Ж. Қаражанов
Жылыой аудандық
мәслихат төрағасы
Қ. Мыңбаев

О присвоении наименований улицам города Кульсары районного значения
Совместное постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 28 марта 2024 года № 93 и решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 29 марта 2024 года № 16-2
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города и на основании заключения областной ономастической комиссии от 1 февраля 2024 года акимат Жылыойского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в городе Кульсары районного значения следующие наименования:
1) улице №120 - улицу Қадырбек Есенғалиев;
2) улице №35 - улицу Кәки Ұлханов;
3) улице №36 - улицу Бақтыбай Қалымбетов;
4) улице №17 - улицу Биахмет Сәрсенұлы;
5) улице №18 - улицу Ыбырайым Жайнақұлы;
6) улице №19 - улицу Райымжан Мәрсекұлы;
7) улице №20 - улицу Асылбек Сейітұлы;
8) улице №21 - улицу Сәлімгерей Жантөреұлы;
9) улице №22 – улицу Қошмұхамед Кемеңгерұлы;
10) давно зарекомендовавшее наименование в городе Кульсары микрорайон Атырау – микрорайон Атырау;
11) промышленной зоне в городе Кульсары - промышленная зона Қарашүңгіл.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жылыойского района Ж. Каражанов
Председатель Жылыойского
районного маслихата
К. Мынбаев