"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 мамырдағы № 18-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 921 442 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 164 907 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 128 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері- 2 819 559 мың теңге;
2) шығындар – 172 365 626 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 9 373 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 14 768 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 5 395 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 453 557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 453 557 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 768 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 395 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 444 184 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года № 10-3
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 15 мая 2024 года № 18-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года № 10-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 921 442 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 164 907 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 128 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 819 559 тысяч тенге;
2) затраты – 172 365 626 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 373 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 768 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 395 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 453 557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 453 557 тысяч тенге:
поступление займов – 14 768 тысяч тенге;
погашение займов – 5 395 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 444 184 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

6 442 080
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 342 347
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 876
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
55 761
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5 819 928
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41 199
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
48 262
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
356 881
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 733
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 088
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 100
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
31 225
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 773 481
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 247 329
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
580 291
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
390 971
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1 155 000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
2 463 540
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 093 993
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
121 228
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 017 092
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
120 000

6 442 080
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 342 347
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики
10 876
005
Государственная адресная социальная помощь
55 761
006
Оказание жилищной помощи
800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5 819 928
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 199
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
48 262
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
356 881
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 733
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
67 088
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 100
021
Капитальные расходы государственного органа
320
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
31 225
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 773 481
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 247 329
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
580 291
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
390 971
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1 155 000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
2 463 540
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 093 993
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
121 228
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 017 092
015
Освещение улиц в населенных пунктах
120 000