"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 23-4 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемдердерде бекітілсін:
1) кірістер – 174 415 732,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 171 164 108 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 205 143 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 136 789 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 908 340,3 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1 352 мың теңге;
2) шығындар – 178 859 916,3 мың теңге;
3)таза бюджеттік несиелендіру – 9 373 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 14 768 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 5 395 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 453 557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 453 557 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 768 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 395 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 444 184 мың теңге."
2. Көрсетілген шешіміне 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редақцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года № 10-3
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 20 сентября 2024 года № 23-4
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года № 10-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 415 732,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 171 164 108 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 205 143 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 136 789 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 908 340,3 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1 352 тысяч тенге;
2) затраты – 178 859 916,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 373 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 768 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 395 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 453 557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 453 557 тысяч тенге:
поступление займов – 14 768 тысяч тенге;
погашение займов – 5 395 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 444 184 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1 708 301
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 640
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41 199
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
54 713
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
356 881
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
7 441
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138 340
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 290
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 100
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
320
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
31 225
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
405
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
19 328 179
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 382 073
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
9 986
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 986 080
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
386 007
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 960 885
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
223 771
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
255 921
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
2 855 600
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
55 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 360 239
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 708 301
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 640
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41 199
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
54 713
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации и реабилитации лица с инвалидностью
356 881
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
7 441
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138 340
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
105 290
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 100
021
Капитальные расходы государственного органа
320
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
31 225
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
405
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
19 328 179
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2 382 073
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
9 986
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 986 080
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
386 007
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 960 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
223 771
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
255 921
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 855 600
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
55 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 360 239
113
Трансферты другим уровням государственного управления на проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты