"Махамбет ауданының мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Махамбет ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 95 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 140 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Махамбет ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Махамбет ауданының мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Махамбет ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 95 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Махамбет ауданы әкімінің осы салаға жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Махамбет ауданының әкімі К. Нурлыбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Махамбетского района от 27 апреля 2023 года № 95 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства для лиц с инвалидностью Махамбетского района"
Постановление акимата Махамбетского района Атырауской области от 16 апреля 2024 года № 140
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Махамбетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Махамбетского района от 27 апреля 2023 года № 95 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства для лиц с инвалидностью Махамбетского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Махамбетского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Махамбетского района К. Нурлыбаев