Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-3 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 26-2 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-3 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 191853 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 288 363 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 384 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 653 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 247 321 мың теңге;
2) шығындар – 417 830 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 129 467 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 129 467 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 129 467 теңге."
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 107 961 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 104 155 мың теңге;
2) шығындар – 113 491 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 530 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 530 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2024-2026 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 декабря 2024 года № 26-2
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2024-2026 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191853) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 363 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 384 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 653 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 247 321 тысяч тенге;
2) затраты – 417 830 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 129 467 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 129 467 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 129 467 тенге."
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 961 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 772 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 155 тысяч тенге;
2) затраты – 113 491 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 530 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 530 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;