2024-2025 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 11 қарашадағы № 235 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 2-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Түркістан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2024-2025 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес орналастырылсын.
2. "Түркістан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Түркістан облысы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 11 қарашадағы
№ 235 қаулысына қосымша
2024-2025 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған конкурстық шарттары бойынша мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларының тізбесі
р/с
ТжКОББ* ұйымы атауы
Мамандық коды, атауы
Біліктілік коды, атауы
Негізгі орта білімнен кейін
Жалпы орта білімнен кейін
ТжКОББ*
Барлығы
(9 сынып)
(11 сынып)
қазақ тілі
орыс тілі
қазақ тілі
орыс тілі
қазақ тілі
орыс тілі
1
Түркістан облысы білім басқармасы-ның "№1 колледж" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорыны
07110100 Химиялық технология және өндіріс (түрлері бойынша)

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024-2025 учебный год
Постановление акимата Туркестанской области от 11 ноября 2024 года № 235
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государством управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024-2025 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Туркестанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 11 ноября 2024 года № 235
Перечень организаций образования, реализующих образовательные программы технического и профессионального, послесреднего образования, в которых по условиям конкурса размещается государственный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2024-2025 учебный год
п/н
Наимено- вание ТиППО*
Код специальности, наименование
Код квалификации, наименование
после основного среднего образования
после общего среднего образования
ТиППО*
Всего
(9 класс)
(11 класс)
казахский язык
русс-кий язык
казахский язык
русс-кий язык
казахский язык
русс-кий язык
Всего
8012
350
6813
250
100
0
15525
1
Государст-венное коммуналь-ное казенное предприятие "Колледж №1" управление образования Туркестанс-кой области
07110100 Химическая технология и производство (по видам)