"2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 7/85-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 17 шілдедегі № 11/147-VIII шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы №7/85-VІII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысының 2024-2026 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 314 240 265 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 72 505 083 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 34 465 650 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 323 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 1 207 264 209 мың теңге;
2) шығындар – 1 298 575 826 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 36 968 280 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 68 946 338 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31 978 058 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 000 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6 000 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 27 303 841 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 27 303 841 мың теңге.";
2-тармақта:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша:
Жетісай ауданы бойынша:
"49,4" деген цифрлар "52,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"50,6" деген цифрлар "47,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мақтаарал ауданы бойынша:
"44,1" деген цифрлар "47,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"55,9" деген цифрлар "52,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ордабасы ауданы бойынша:
"45,2" деген цифрлар "49,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"54,8" деген цифрлар "50,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
әлеуметтік салығы бойынша:
Арыс қаласы бойынша:
"51,6" деген цифрлар "58,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"48,4" деген цифрлар "41,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Туркестанского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 7/85-VІII "Об областном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 17 июля 2024 года № 11/147-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 13 декабря 2023 года №7/85-VІII "Об областном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Туркестанской области на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 314 240 265 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 72 505 083 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 34 465 650 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 323 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 207 264 209 тысяч тенге;
2) затраты – 1 298 575 826 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 968 280 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 946 338 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31 978 058 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 6 000 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 27 303 841 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 27 303 841 тысяча тенге.";
в пункте 2:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
по Жетысайскому району:
цифры "49,4" заменить цифрами "52,2";
цифры "50,6" заменить цифрами "47,8";
по Мактааральскому району:
цифры "44,1" заменить цифрами "47,9";
цифры "55,9" заменить цифрами "52,1";
по Ордабасынскому району:
цифры "45,2" заменить цифрами "49,5";
цифры "54,8" заменить цифрами "50,5";
по социальному налогу:
по городу Арыс:
цифры "51,6" заменить цифрами "58,2";
цифры "48,4" заменить цифрами "41,8";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

851 025
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедектігі бар балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
457 766
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектігі бар адамдар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 511 626
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектігі бар адамдарға, оның ішінде мүгедектігі бар балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 730 879
064
Еңбек мобильділігі орталықтары мен мансап орталықтарының жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі азаматтарды әлеуметтік қолдау бойынша қызметін қамтамасыз ету
2 899 323
069
Мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау
44 310
261
Облыстың білім басқармасы
1 298 177
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 198 221
092
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
99 956
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 328 137
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 328 137
2
Әлеуметтiк көмек
37 103 761
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
37 103 761
068
Жұмыспен қамту бағдарламасы
37 103 761
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 762 387
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
22 742 292
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
261 780
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
373 644
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
189 000
066
Сенім білдірілген агентке жастардың кәсіпкерлік бастамасына жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру жөніндегі қызметтеріне ақы төлеу
114 543
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
459 293
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
21 344 032
752
Облыстың қоғамдық даму басқармасы
20 095
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

851 025
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей с инвалидностью в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
457 766
013
Предоставление специальных социальных услуг для лиц с инвалидностью с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 511 626
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, лиц с инвалидностью, в том числе детей с инвалидностью, в реабилитационных центрах
1 730 879
064
Обеспечение деятельности центров трудовой мобильности и карьерных центров по социальной поддержке граждан по вопросам занятости
2 899 323
069
Субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
44 310
261
Управление образования области
1 298 177
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 198 221
092
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
99 956
271
Управление строительства области
1 328 137
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 328 137
2
Социальная помощь
37 103 761
256
Управление координации занятости и социальных программ области
37 103 761
068
Программа занятости
37 103 761
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 762 387
256
Управление координации занятости и социальных программ области
22 742 292
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
261 780
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
373 644
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
189 000
066
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению бюджетных кредитов для содействия предпринимательской инициативе молодежи
114 543
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
459 293
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
21 344 032
752
Управление общественного развития области
20 095
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

59 921 177
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
45 260 159
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
382 261
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
600 000
006
Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау
4 432 075
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
500 000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
150 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 420
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
90 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
25 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
7 000 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
10 387 762
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 271 325
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
14 919 316
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 500 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 254 531
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
6 254 531
719
Облыстың ветеринария басқармасы
8 406 487
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
160 519
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
4 467
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
145
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
88 380
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
33 076
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
508 648
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
30 414
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6 024 688
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер

59 921 177
255
Управление сельского хозяйства области
45 260 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
382 261
002
Субсидирование развития семеноводства
600 000
006
Субсидирование развития производства приоритетных культур
4 432 075
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
500 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
150 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 420
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
90 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
25 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
7 000 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
10 387 762
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 271 325
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
14 919 316
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 500 000
271
Управление строительства области
6 254 531
020
Развитие объектов сельского хозяйства
6 254 531
719
Управление ветеринарии области
8 406 487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
160 519
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
4 467
009
Организация санитарного убоя больных животных
145
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
88 380
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
33 076
012
Проведение ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
508 648
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
30 414
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6 024 688
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения

21 651
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
730 803
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
228 586
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
575 110
2
Су шаруашылығы
10 998 852
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
421 584
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
421 584
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
10 577 268
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10 577 268
3
Орман шаруашылығы
5 268 917
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 268 917
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
5 031 417
104
Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
237 500
4
Балық шаруашылығы
500 000
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
500 000
034
Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
500 000
5
Қоршаған ортаны қорғау
1 466 113
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 466 113
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
178 408
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
4 774
010
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
1 282 931
6
Жер қатынастары
2 586 776
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
2 586 776
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 686
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 464 090
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
105 799
719
Облыстың ветеринария басқармасы
105 799
032
Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау

21 651
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
730 803
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
228 586
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
575 110
2
Водное хозяйство
10 998 852
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
421 584
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
421 584
255
Управление сельского хозяйства области
10 577 268
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
10 577 268
3
Лесное хозяйство
5 268 917
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
5 268 917
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
5 031 417
104
Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
237 500
4
Рыбное хозяйство
500 000
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
500 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
500 000
5
Охрана окружающей среды
1 466 113
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 466 113
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
178 408
008
Мероприятия по охране окружающей среды
4 774
010
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
1 282 931
6
Земельные отношения
2 586 776
251
Управление земельных отношений области
2 586 776
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
122 686
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 464 090
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
105 799
719
Управление ветеринарии области
105 799
032
Временное содержание безнадзорных и бродячих животных

5 114 589
024
Кәсіпкерлік субъектілерін мемлекеттік қолдау шаралары шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
5 114 589
9
Басқалар
28 124 376
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
150 721
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
150 721
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 336 908
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 336 908
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
200 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
200 000
261
Облыстың білім басқармасы
5 007 494
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
2 666 285
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 341 209
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
467 344
007
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
467 344
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 594 891
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
7 594 891
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 474 018
078
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
8 394 099
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
79 919
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
533 650
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
533 650
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 370 735
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 370 735
751
Облыстың қаржы және мемлекеттік активтер басқармасы
1 500 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 500 000
755
Облыстың цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы
1 188 936
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 188 936
761
Облыстың бақылау жөніндегі басқармасы
299 679
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5 114 589
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках мер государственной поддержки субъектов предпринимательства
5 114 589
9
Прочие
28 124 376
253
Управление здравоохранения области
150 721
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
150 721
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 336 908
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 336 908
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
200 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
200 000
261
Управление образования области
5 007 494
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2 666 285
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 341 209
265
Управление предпринимательства и промышленности области
467 344
007
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
467 344
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 594 891
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
7 594 891
271
Управление строительства области
8 474 018
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
8 394 099
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
79 919
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
533 650
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
533 650
285
Управление физической культуры и спорта области
1 370 735
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 370 735
751
Управление финансов и государственных активов области
1 500 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 500 000
755
Управление цифровизации, государственных услуг и архивов области
1 188 936
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 188 936
761
Управление по контролю области
299 679
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственного архитектурно-строительного контроля и регулирования трудовых отношений на местном уровне