Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № 108 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 78 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Байылдыр ауылынын 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 590 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 838 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 49 752 мың теңге;
2) шығындар – 52 823 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -233 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 233 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 78 "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 июня 2024 года № 108. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 78 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 590 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 838 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 752 тысяч тенге;
2) затраты – 52 823 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -233 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 233 тысяч тенге.".