Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 80 "Кентау қаласының Қарнақ ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № 110 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Кентау қаласының Қарнақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарнақ ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 152 644 мың теңге,
салықтық түсiмдер – 36 088 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмi – 116 556 мың теңге;
2) шығындар – 153 979 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге,
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1335 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1335 мың теңге,
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1335 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 80 "О бюджете села Карнак города Кентау на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12 июня 2024 года № 110. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 80 "О бюджете села Карнак города Кентау на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Карнак на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 644 тысяч тенге,
налоговым поступлениям – 36 088 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 116 556 тысяч тенге;
2) затраты – 153 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге,
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1335 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1335 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1335 тысяч тенге.".