Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 121 шешiмi
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабының 3-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Кентау
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 июня 2024 года № 121
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Кентау РЕШИЛ:

1. Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ.Елеусизов
Кентау қалалық
мәслихатының 2024 жылғы
27 маусымдағы № 121
шешіміне қосымша
Кентау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық есептік нормалары, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кентау согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение к решению
Кентауского городского
маслихата
от 27 июня 2024 года № 121
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Кентау
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель