Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 қыркүйектегі № 133 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №190639) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 18 734 619 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 029 574 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 104 963 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 177 377 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 15 422 705 мың теңге;
2) шығындар – 18 859 125 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 808 804 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 2 353 013 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 544 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 25 650 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 25 650 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 958 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 958 960 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 2 353 013 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 544 209 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 156 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 70 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2024 года № 133. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 70 (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 190639) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 734 619 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 029 574 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 963 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 177 377 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 422 705 тысяч тенге;
2) затраты – 18 859 125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 808 804 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2 353 013 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 544 209 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 650 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 25 650 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 958 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 958960 тысяч тенге:
поступления займов – 2 353 013 тысяч тенге;
погашение займов – 544 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 156 тысяч тенге.".

9 225
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 025
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
378 264
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 867
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
412 205
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
20 940
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
534 154
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115 217
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 217
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 416
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 102
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
275
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
38 424
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 382 549
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 249 242
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 044 724
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
112 962
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
266 132
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
665 630
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
204 518
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
198 518
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 000
2
Коммуналдық шаруашылық
1 165 107
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 165 107
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
925 243
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газдандыру желілерін пайдалануды ұйымдастыру

9 225
006
Оказание жилищной помощи
1 025
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
378 264
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 867
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 205
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
20 940
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
534 154
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115 217
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 217
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 416
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 102
021
Капитальные расходы государственного органа
275
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
38 424
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 382 549
1
Жилищное хозяйство
1 249 242
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 044 724
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
112 962
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
266 132
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
665 630
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
204 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
198 518
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 000
2
Коммунальное хозяйство
1 165 107
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 165 107
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
925 243
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)