Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 145 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 70 (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тізіміндегі актінің тіркеу нөмірі №190639) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2024-2026 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 17 774 477 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 031 690 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 136 735 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 220 481 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 14 385 571 мың теңге;
2) шығындар – 17 898 983 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 808 804 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 2 353 013 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 544 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 25 650 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 25 650 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 958 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 958 960 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 2 353 013 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 544 209 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 150 156 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2023 года № 70 "О городском бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 8 ноября 2024 года № 145. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О городском бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 70 (Регистрационный номер акта в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан №190639) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 774 477 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 031 690 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 136 735 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 220 481 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 385 571 тысяч тенге;
2) затраты – 17 898 983 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 808 804 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2 353 013 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 544 209 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25 650 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 25 650 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 958 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 958 960 тысяч тенге:
поступления займов – 2 353 013 тысяч тенге;
погашение займов – 544 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 150 156 тысяч тенге.".

732 057
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
732 057
2
Әлеуметтiк көмек
1 591 592
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 591 592
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 225
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 025
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
443 640
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 241
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
413 015
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдар әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
20 940
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
700 506
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
113 593
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
113 593
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 028
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 956
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
209
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
38 400
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 428 725
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 262 609
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 044 724
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
112 962
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
266 132
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
665 630
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
217 885
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

732 057
005
Государственная адресная социальная помощь
732 057
2
Социальная помощь
1 591 592
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 591 592
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 225
006
Оказание жилищной помощи
1 025
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
443 640
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 241
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
413 015
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
20 940
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
700 506
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
113 593
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
113 593
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72 028
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 956
021
Капитальные расходы государственного органа
209
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
38 400
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 428 725
1
Жилищное хозяйство
1 262 609
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 044 724
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
112 962
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
266 132
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
665 630
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
217 885
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда