Кентау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 "Кентау қаласының Ащысай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 147 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Ащысай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 77 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ащысай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 208 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 670 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 200 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 67 338 мың теңге;
2) шығындар – 73 946 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -738 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 738 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 738 мың теңге".

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 27 декабря 2023 года № 77 "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2024-2026 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 19 ноября 2024 года № 147. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 77 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ащысай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 208 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 67 338 тысяч тенге;
2) затраты – 73 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 738 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 738 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 738 тысяч тенге.".