Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/49 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 маусымдағы № 18/83 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 9 160 814 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 886 321 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21 503 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 244 398 мың теңге;
2) шығындар – 9 581 816 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 602 329 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 747 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 145 301 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 1 023 331 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 023 331 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 972 938 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 22 декабря 2023 года № 11/49 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 19 июня 2024 года № 18/83
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 годов следующих объемах:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы – 9 160 814 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 886 321 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 503 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 244 398 тысяч тенге;
2) затраты – 9 581 816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 602 329 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 747 630;
погашение бюджетных кредитов – 145 301 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 023 331 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 023 331 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 972 938 тысяч тенге;