Бәйдібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11/49 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25/145 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 10 757 095 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 887 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 898 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 592 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 850 627 мың теңге;
2) шығындар – 10 952 789 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 613 595 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 758 896 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 145 301 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 809 289 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 809 289 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 758 896 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 155 651 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 206 044 мың тенге.

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 22 декабря 2023 года № 11/49 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2024 года № 25/145. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 годов следующих объемах:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы 10 757 095 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 887 978 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 898 тысяч тенге;
Поступления от продажи основного капитала – 8 592 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 850 627 тысяч тенге;
2) затраты – 10 952 789 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 613 595 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 758 896;
погашение бюджетных кредитов – 145 301 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 809 289 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 809 289 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 758 896 тысяч тенге;
погашение займов – 155 651 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 206 044 тысяч тенге.