Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9/52-VIIІ "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 16/109-VIII шешiмi
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9/52-VIIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 874 579 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 543 615 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 41 640 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 974 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5 221 350 мың теңге;
2) шығындар – 9 624 542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 445 373 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 564 876 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 503 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 195 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195 336 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 564 876 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 119 503 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 389 470 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 9/52-VIIІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 26 июля 2024 года № 16/109-VIII
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года № 9/52-VIІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 874 579 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 543 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 640 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67 974 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 221 350 тысяч тенге;
2) затраты – 9 624 542 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 445 373 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 564 876 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 503 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 195 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195 336 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 564 876 тысяч тенге;
погашение займов – 119 503 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 389 470 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3 111
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
138 363
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
31 213
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
689 322
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
190 929
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190 929
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 315
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 835
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41 779
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 452 570
1
Тұрғын үй шаруашылығы
991 480
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
233 112
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
233 112
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
758 368
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
196 768
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
561 600
2
Коммуналдық шаруашылық
1 051 214
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 051 214
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
427 377
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
623 837
3
Елді-мекендерді абаттандыру
409 876
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
409 876
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
137 000
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
755
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
272 121
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1 035 660
1
Мәдениет саласындағы қызмет
445 059
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі

3 111
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
138 363
015
Территориальный центр социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
31 213
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
689 322
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
190 929
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190 929
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
147 315
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 835
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
41 779
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 452 570
1
Жилищное хозяйство
991 480
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
233 112
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
233 112
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
758 368
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
196 768
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
561 600
2
Коммунальное хозяйство
1 051 214
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 051 214
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
427 377
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
623 837
3
Благоустройство населенных пунктов
409 876
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
409 876
015
Освещение улиц в населенных пунктах
137 000
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
755
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
272 121
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1 035 660
1
Деятельность в области культуры
445 059
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)