2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/143-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 322888 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 301 125 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 21 550 мың теңге;
2) шығындар – 322888мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. 2025 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 21 550 мың теңге болып белгіленсін.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 87311 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 73616 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 13 695 мың теңге;
2) шығындар – 87 311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
4. 2025 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 13 695мың теңге болып белгіленсін.
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 23/143-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2025-2027годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 322 888 тысяч тенге:
налоговые поступления – 301 125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 21 550 тысяч тенге;
2) затраты – 322 888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Предусмотреть на 2025 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 21 550 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 311 тысяч тенге:
налоговые поступления – 73 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 13 695 тысяч тенге;
2) затраты – 87 311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
4. Предусмотреть на 2025 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13 695 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

26. 2025 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 15 685 мың теңге болып белгіленсін.
27. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"27" желтоқсандағы
№23/143-VIII шешіміне
1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

26. Предусмотреть на 2025 год размер субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15 685 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т. Калымбетов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №23/143-VIII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2025 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы