Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы Маяқұм ауыл округі әкімінің 2024 жылғы 18 қазандағы № 19 шешiмi
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19, 69 баптарына сәйкес, Маяқұм ауыл округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына Маяқұм ауылы жерінен талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін жалпы көлемі 0.0426 гектар жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, 10 (он) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Маякумского сельского округа Отырарского района Туркестанской области от 18 октября 2024 года № 19
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, аким сельского округа Маякум РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на 10 (десять) лет, без изъятия у земепользователей земельных участков общей площадью 0.0426 гектар для ведения волоконно-оптических линии в связи из земель селе Маяқұм согласно приложению к настоящему решению.