Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 13-99-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 25-187-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №13-99-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 980 852 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 759 351 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 219,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 121 282 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 100 000 мың теңге;
2) шығындар – 982 168 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 316 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 316 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 316 мың теңге.
2. Көктерек ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 123 489 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 77 499 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 18 690 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 27 300 мың теңге;
2) шығындар – 131 783 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 294 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 294 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61 419 мың теңге:

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 13-99-VIІI "О бюджетах города и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 22 ноября 2024 года № 25-187-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №13-99-VIІI "О бюджетах города и сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 980 852 тысяч тенге:
налоговые поступления – 759 351 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 219 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121 282 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 000 тысяч тенге;
2) затраты – 982 168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 316 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 316 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 316 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 489 тысяч тенге:
налоговые поступления – 77 499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 18 690 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 300 тысяч тенге;
2) затраты – 131 783 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 294 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 294 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 294 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 419 тысяч тенге: