Сарыағаш аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-86-VIІI "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 26-202-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №12-86-VIІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыағаш ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1)кірістер – 21 911 613 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 681 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192 930 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 077 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 011 946 мың теңге;
2)шығындар – 21 944 447 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 609 969 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 688 409 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 78 440 мың теңге;
4)қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -642 803 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 642 803 мың теңге:
қарыздар түсімі – 688 409 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 78 440 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 834 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Р. Асылбекұлы
Сарыағаш аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№26-202-VІІІ шешіміне
қосымша
Сарыағаш аудандық
мәслихатының
2023 жыл 20 желтоқсандағы
№12-86-VІІІ шешіміне
1- қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 12-86-VIІI "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2024 года № 26-202-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №12-86-VIІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыагашского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 21 911 613 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 681 660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 192 930 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 077 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 011 946 тысяч тенге;
2)затраты – 21 944 447 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 609 969 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 688 409 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 78 440 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -642 803 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 642 803 тысяч тенге:
поступление займов – 688 409 тысяч тенге;
погашение займов – 78 440 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 834 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Р.Асылбекулы
Приложения к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 23 декабря
2024 года №26-202-VIII
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 20 декабря
2023 года №12-86-VIII
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование