2025-2027 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 27-204-VIII шешiмі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 85-бабының 2-тармағына, 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы №26-190-VІІІ "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Шешімнің кіріспесіне өзгеріс енгізілді - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 31-228-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
1. Сарыағаш қаласының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 003 337 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 956 846 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 46 491 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 0;
2) шығындар – 1 015 984 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 647 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 647 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 31-228-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Көктерек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 138 524 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 85 568 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 148 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 47 808 мың теңге;
2) шығындар – 144 548 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 024 мың теңге;

О бюджетах города и сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 27-204-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 85, пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 23 декабря 2024 года №26-190-VІІІ "О районном бюджете на 2025-2027 годы", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула решения с изменением, внесенным решением Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 12.05.2025 № 31-228-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 003 337 тысяч тенге:
налоговые поступления – 956 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 46 491 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0;
2) затраты – 1 015 984 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 647 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 647 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 647 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 12.05.2025 № 31-228-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 524 тысяч тенге:
налоговые поступления – 85 568 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 148 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 808 тысяч тенге;
2) затраты – 144 548 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 024 тысяч тенге;

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 31-228-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
15. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Р. Асылбекұлы
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы №27-204-VIII
шешіміне 1-қосымша
Сарыағаш қаласының 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 31-228-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Сноска. Пункт 14 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 12.05.2025 № 31-228-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Р.Асылбекулы
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 27 декабря
2024 года №27-204-VIII
Бюджет города Сарыагаш на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 12.05.2025 № 31-228-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование