Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 9/51-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/111-VIII шешiмi
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №9/51-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ленгір қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1)кiрiстер – 408 992 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 325 426 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 83 566 мың теңге;
2) шығындар – 434 481 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 25 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 25 489 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 489 мың теңге.
2. Аққұм ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 452 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 731 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 44 721 мың теңге;
2) шығындар – 59 916 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 464 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 464 мың теңге.
3. Бірінші Мамыр ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 97 277 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 62 282 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 34 995 мың теңге;
2) шығындар – 101 623 мың теңге;

О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 9/51-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 21/111-VIII
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №9/51-VIII "О бюджетах города, сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ленгера на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 408 992 тысяч тенге:
налоговые поступления – 325 426 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 566 тысяч тенге;
2) затраты – 434 481 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 25 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 25 489 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 489 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 452 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 731 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 721 тысяч тенге;
2) затраты – 59 916 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 464 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 464 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Первомаевского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложении 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 97 277 тысяч тенге:
налоговые поступления – 62 282 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 34 995 тысяч тенге;
2) затраты – 101 623 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 886 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 16, 19, 22, 25 және 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
9. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№21/111-VIII шешіміне 1 қосымша
Төлеби аудандық маслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№9/51-VIII шешіміне 1 қосымша
Ленгір қаласының 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы

используемые остатки бюджетных средств – 1 886 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года №21/111-VIII
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года №9/51-VIII
Бюджет города Ленгер на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс