"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/2-08 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 28/1-08 шешімі
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №11/2-08 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 829 243 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 191 873 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 607 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 43 192 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5 543 571 мың теңге;
2) шығындар – 9 942 892 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –1 193 206 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 226 574 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –33 368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 306 855 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 306 855 мың теңге:
қарыздар түсімдері –1 226 574 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 963 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 11/2-08 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2024 года № 28/1-08
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №11/2-08 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 829 243 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 191 873 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 607 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 192 тысяч тенге;
поступления трансфертов –5 543 571 тысяч тенге;
2) затраты – 9 942 892 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 193 206 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 226 574 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 1 306 855 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 306 855 тысяч тенге:
поступления займов – 1 226 574 тысяч тенге;
погашение займов – 37 963 тысяч тенге;

319 717
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
319 717
2
Әлеуметтiк көмек
1 625 093
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 625 093
006
Тұрғын үйге көмегін көрсету
24
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
256 515
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
11 424
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
344 724
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
1 012 406
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
212 622
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
212 622
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 680
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
544
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
756
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
41 642
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 501 418
1
Тұрғын үй шаруашылығы
972 831
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
972 831
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
200
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
506 991
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
465 640
2
Коммуналдық шаруашылық
2 189 690
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 189 690
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
272 457
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 917 233
3
Елді-мекендерді абаттандыру
338 897
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
338 897
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру

319 717
005
Государственная адресная социальная помощь
382 424
2
Социальная помощь
1 625 093
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 625 093
006
Оказание жилищной помощи
24
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
256 515
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
11 424
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
344 724
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
1 012 406
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
212 622
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
212 622
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
169 680
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
544
021
Капитальные расходы государственного органа
756
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
41 642
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 501 418
1
Жилищное хозяйство
972 831
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
972 831
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилищно-коммунального фонда
200
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
506 991
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
465 640
2
Коммунальное хозяйство
2 189 690
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 189 690
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
272 457
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 917 233
3
Благоустройство населенных пунктов
338 897
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
338 897
015
Освещение улиц населенных пунктов