Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 4-тармағына, ""Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 71 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Машат ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қоса беріліп отырған әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін (7 қосымша).
2. "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 – бабының, 8 – тармағына сәйкес, Машат ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 мамырдағы "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы" № 9 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Машат ауылдық округ әкімі: Д.Раймбеков
Машат ауылдық округ әкімінің
2024 жылғы "___" __
№ ___ шешіміне
1 қосымша
Машат ауылдық округ әкімінің орынбасары лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-1 санаты, 1 бірлік №02-0
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немес жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Машат ауылдық округ әкімінің
2024 жылғы "___" __
№ ___ шешіміне
2 қосымша
Машат ауылдық округ әкімінің кеңесшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-2 санаты, 1 бірлік №03-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немес жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Машат ауылдық округ әкімінің
2024 жылғы "___" __
№ ___ шешіміне
3қосымша

Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей
Решение акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 января 2024 года № 1
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан" и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года за №71 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б"" ПРИНИМАЮ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Машатского сельского округа акимата Тюлькубасского района " (7 приложений).
2. Согласно пункту 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", признать утратившим силу решение акима Машатского сельского округа № 9 от 30 мая 2023 года "Об утверждении квалификационных требований к государственным административным должностям".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Машатского сельского округа: Д.Раймбеков
Приложение № 1
к решению акима
Машатского сельского округа
от №____" ___ "__ 2023 года.
Квалификационные требования к должности заместитель акима Машатского сельского округа категорий Е – G - 1, 1 единиц № 02 – 1
Критерии
Требование
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
О необходимых компетенциях
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 2
к решению акима
Машатского сельского округа
от №____" ___ "__ 2023 года.
Квалификационные требования к должности советник акима Машатского сельского округа категорий Е – G - 2, 1 единиц № 03 – 1
Критерии
Требование
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
О необходимых компетенциях
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должны соответствовать типовым квалификационным требованиям административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение № 3
к решению акима
Машатского сельского округа
от №____" ___ "__ 2023 года.