Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкiбас ауданы Арыс ауылдық округi әкiмiнiң 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 шешiмi
"Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17 бабы 4 тармағына, "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі № 71 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптары бекітілсін. ( 6 қосымша).
2. Арыс ауылдық округ әкімінің 30 мамырдағы "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы" №19 шешімнің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Арыс ауылдық округ әкімі О.Сатыбалдиев
Арыс ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "03 " қаңтар
№ 1 шешіміне
1 қосымша
Арыс ауылдық округ әкімінің кеңесшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-2 санаты, 1 бірлік № 02-1 (әкімнің кеңесшісі)
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Арыс ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "03 " қаңтар
№ 1 шешіміне
2-қосымша
Арыс ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік № 03-1 (заңгер)
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
2. Бизнес, басқару және құқық. (Құқық, құқықтану және халықаралық құқық)
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Арыс ауылдық округ әкімінің
2023 жылғы "03 " қаңтар
№ 1 шешіміне
3 қосымша
Арыс ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік № 03-2 (Бухгалтер)
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша

Об утверждении квалификационных требовании к государственным административным должностям
Решение акима Арысского сельского округа Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 января 2024 года № 1
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О госудаственной службе Республики Казахстан", а так же Приказом Председателя Агентства по делам государственной службы Республики Казахстан от 5 апреля 2023 года за № 71 "Об утверждения типовых квалификационных требований к государственным административным должностям корпуса "Б", РЕШАЮ:
1. Утвердить квалификационные требования к государственным администратвным должностям. ( 6 приложении).
2. Отменить решение акима Арысского сельского округа от 30 мая №19 "Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей".
3. Контроль выполнения этого решения возлагаю на себя.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Арысского сельского округа О.Сатыбалдиев
Приложение № 1
Решение акима
Арысского сельского округа
от "3" января 2024 года №1
Квалификационные требования к должности советника акима Арысского сельского округа категория Е-G-2, 1 еденица № 02-1
Индикатор
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование.
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям государственным административным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям государственным административным должностям корпуса "Б"
Приложение № 2
Решение акима
Арысского сельского округа
от "3" января 2024 года №1
Квалификационные требования к должности главного специалиста (юрист) Арысского сельского округа категория Е-G-3, 1 еденица № 03-1
Индикатор
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование.
2. Бизнес, управление и право. (Право, юриспруденция и международное право)
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям государственным административным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать типовым квалификационным требованиям государственным административным должностям корпуса "Б"
Приложение № 3
Решение акима
Арысского сельского округа
от "3" января 2024 года №1
Квалификационные требования к должности главного специалиста (бухгалтер) Арысского сельского округа категория Е-G-3, 1 еденица № 03-2
Индикатор
Требования
По образованию