Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 01 шешімі
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабы 4-тармағына, ""Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі №71 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік қоса беріліп отырған әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары бекітілсін (6 қосымша).
2. Кемербастау ауылдық округ әкімінің "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы" 20.04.2023 жылғы №23 шешімінің күші жойылсын деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Кулманбетов
Кемербастау ауылдық
округ әкімінің 2023 жылғы
" 04" 01 № 1 шешіміне 1 қосымша
Кемербастау ауылдық округ әкімінің кеңесшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е – G -2 санаты, 1 бірлік №02– 0
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Кемербастау ауылдық
округ әкімінің 2023 жылғы " 04" 01
№ 1 шешіміне 2 қосымша
Кемербастау ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е – G -3 санаты, 1 бірлік №03 – 01
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Кемербастау ауылдық
округ әкімінің 2023 жылғы " 04" 01
№ 1 шешіміне 3 қосымша
Кемербастау ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е – G -3 санаты, 1 бірлік №03 – 02
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1.Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
2.Бизнес, басқару және құқық (Экономика, Менеджмент, Есеп және аудит, қаржы, Әлемдік экономика, Мемлекеттік аудит, Жобаны басқару, Мемлекеттік және жергілікті басқару, Өңірлік даму)
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Кемербастау ауылдық
округ әкімінің 2023 жылғы " 04" 01
№ 1 шешіміне 4 қосымша

Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей
Решение акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 4 января 2024 года № 01
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года за №71 "Об утверждении Типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района " (6 приложений).
2. Признать утратившим силу решение акима Кемербастауского сельского округа от 20.04.2023 года №23 "Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Кулманбетов
Приложение №1
к решению акима сельского
округа Кемербастау
за № 1 от "04" 01 2024 г
Квалификационные требования к должности советник акима сельского округа Кемербастау категорий Е – G - 2, 1 единиц № 02 – 0
Критерии
Требование
Образование
1.Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
Компетенция
Должен соответствовать стандартным квалификационным требованиям для государственных административных должностей корпуса "Б".
Опытработы
Должен соответствовать стандартным квалификационным требованиям для государственных административных должностей корпуса "Б".
Приложение №2
к решению акима сельского
округа Кемербастау
за № 1 от "04" 01 2024 г
Квалификационные требования к должности главного специалиста акима сельского округа Кемербастау категорий Е – G - 3, 1 единиц № 03 – 01
Критерии
Требование
Образование
1.Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
Компетенция
Должен соответствовать стандартным квалификационным требованиям для государственных административных должностей корпуса "Б".
Опытработы
Должен соответствовать стандартным квалификационным требованиям для государственных административных должностей корпуса "Б".
Приложение №3
к решению акима сельского
округа Кемербастау
за № 1 от "04" 01 2024 г
Квалификационные требования к должности главного специалиста акима сельского округа Кемербастау категорий Е – G - 3, 1 единиц № 03 – 02
Критерии
Требование
Образование
1.Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование;
2. Бизнем, управление и право (Экономика,Менеджмент, Учет и аудит, Финансы, Мировая экономика, Государственный аудит, Управление проектами, Государственное иместное управление, Государственное управление, Региональное развития)
Компетенция
Должен соответствовать стандартным квалификационным требованиям для государственных административных должностей корпуса "Б".
Опытработы
Должен соответствовать стандартным квалификационным требованиям для государственных административных должностей корпуса "Б".
Приложение №4
к решению акима сельского
округа Кемербастау
за № 1 от "04" 01 2024 г