Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Жабағылы ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 3 қаңтардағы № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 17-бабы 4-тармағына, "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына Үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2023 жылғы 5 сәуірдегі №71 бұйрығына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Түлкібас ауданы әкімдігінің Жабағылы ауылдық округ әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына біліктілік талаптары бекітілсін (1- 6 қосымша).
2. Жабағылы ауылдық округ әкімінің "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы" 2023 жылғы 26 мамырдағы №20 шешімнің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Менлибеков Е.
Жабағылы ауылдық округ әкімінің
2024 жылғы "3" қаңтардағы
№1 шешіміне 1 - қосымша
Жабағылы ауылдық округ әкімінің кеңесшісі лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-2 санаты, 1 бірлік №02-0
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жабағылы ауылдық округ әкімінің
2024 жылғы "3" қаңтардағы
№1 шешіміне 2 - қосымша
Жабағылы ауылдық округ әкімі аппаратының бас маманы лауазымына қойылатын біліктілік талаптары Е-G-3 санаты, 1 бірлік №03-1
Көрсеткіш
Қойылатын талаптар
Білімі бойынша
1. Жоғары оқу орнынан кейінгі немесе жоғары не орта білімнен кейінгі немесе техникалық және кәсіптік білім;
2.Бизнес, басқару және құқық (Құқық, құқықтану және халықаралық құқық)
Қажетті құзыреттер бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жұмыс тәжірибесі бойынша
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарының үлгілік біліктілік талаптарына сәйкес болуы тиіс.
Жабағылы ауылдық округ әкімінің
2024 жылғы "3" қаңтардағы
№1 шешіміне 3 - қосымша

Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей
Решение акима Жабаглинского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 3 января 2024 года № 1
В соответствий с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", и Приказ Председателя Агенства Республики Казахстан по делам государственной службы от 5 апреля 2023 года за №71 "Об утверждении типовых квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к административным государственным должностям коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жабаглинского сельского округа акимата Тюлькубасского района" (1-6 приложений).
2. Решение акима Жабаглинского сельского округа от 26 мая 2023 года №20 "Об утверждений квалификационных требований к государственным административным должностям" признать утратившем силу.
3. Контроль за исполнением этого решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Менлибеков Е.А.
Приложение -1
к решению акима Жабаглинского
сельского округа
от "3" января 2024 года №1
Квалификационные требования к должности советника акима Жабаглинского сельского округа категория Е-G-2, 1 единица № 02-0
Индикатор
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование.
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение -2
к решению акима Жабаглинского
сельского округа
от "3" января 2024 года №1
Квалификационные требования к должности главного специалиста Жабаглинского сельского округа категория Е-G-3, 1 единица № 03-1
Индикатор
Требования
По образованию
1. Послевузовское или высшее либо послесреднее или техническое и профессиональное образование.
2. Бизнес, управление и право ( Право, юриспруденция и международное право)
О необходимых компетенциях
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
По опыту работы
Должен соответствовать Типовым квалификационным требованиям к административным государственным должностям корпуса "Б"
Приложение -3
к решению акима Жабаглинского
сельского округа
от "3" января 2024 года №1