Састөбе кенті әкімінің 2024 жылғы 21 қазандағы "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы" № 97 шешімнің күшін жою туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Састөбе кенті әкімінің 2024 жылғы 22 қазандағы № 99 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Састөбе кенті әкімінің 2024 жылғы 21 қазандағы "Мемлекеттік әкімшілік лауазымдарға арналған біліктілік талаптарын бекіту туралы" №97 шешімнің күші жойылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өз құзырыма қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі А. Айдарбеков

О признании утратившим силу решения акима поселка Састобе "Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей" № 97 от 21 октября 2024 года
Решение акима поселка Састюбе акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 22 октября 2024 года № 99
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима поселка Састобе "Об утверждении квалификационных требований для административных государственных должностей" №97 от 21 октября 2024 года.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка А. Айдарбеков