1 456 090
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
344 215
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
344 215
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 015 701
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
23
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61 109
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 584
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
185 515
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
134 127
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
632 343
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 174
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 173
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 001
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 000
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
22 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
835 951
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
210 857
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
210 857
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56 663
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5 000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
21 777
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 070
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
28 816
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
568 431
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
238 431
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
330 000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

1 456 090
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
344 215
005
Государственная адресная социальная помощь
344 215
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 015 701
006
Оказание жилищной помощи
23
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61 109
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 584
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
185 515
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
134 127
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
632 343
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70 173
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 001
021
Капитальные расходы государственного органа
3 000
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
22 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
835 951
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
210 857
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210 857
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56 663
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5 000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
21 777
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 070
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
28 816
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
568 431
015
Освещение улиц в населенных пунктах
238 431
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
330 000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
61 380
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
61 380
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
105 576
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
105 576
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 576
12
Көлiк және коммуникация
285 868
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
236 648
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 000
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
216 648
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
49 220
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49 220
13
Басқалар
764 974
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
62 657
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 107
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
200 000
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
200 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
428 845
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
390 000
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
38 845
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
73 472
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
73 472
14
Борышқа қызмет көрсету
21
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
21
15
Трансферттер
429 374
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
429 374
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
61 380
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61 380
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
105 576
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
105 576
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
105 576
12
Транспорт и коммуникации
285 868
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
236 648
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 000
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
216 648
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
49 220
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49 220
13
Прочие
764 974
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
62 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
62 107
004
Капитальные расходы государственного органа
550
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
200 000
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл -Ел бесігі "
200 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
428 845
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл -Ел бесігі "
390 000
064
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта " Ауыл -Ел бесігі "
38 845
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
73 472
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
73 472
14
Обслуживание долга
21
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
21
15
Трансферты
429 374
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
429 374
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства