Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 15-67-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 22-108-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №15-67-VІІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
"1) кiрiстер – 8 179 198 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 772 116 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 14 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 487 023 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 3 905 814 мың теңге;
2) шығындар – 9 860 438 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 8 003 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 29 536 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 533 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 689 243 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 689 243 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 1 636 735 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 533 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 74 041 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев
Шардара аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 22-108-VIII шешіміне 1
қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№15-67-VІІІ шешіміне 1
қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
1. Кірістер
8 179 198
1
Салықтық түсімдер
3 772 116
01
Табыс салығы
784 153
1
Корпоративтік табыс салығы

мәслихатының
2024 жылғы 24 сәуірдегі
№ 22-108-VIII шешіміне 2
қосымша
Шардара аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№15-67-VІІІ шешіміне 4
қосымша
2024 жылға жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің қала, ауылдық округтер бюджеттерінің арасында бөліну тізбесі
Атауы
Сомасы
1
Жаушықұм ауылдық округі
83 740
2
Ақшеңгелді ауылдық округі
39 923
3
Алатау батыр ауылдық округі
23 156
4
Достық ауылдық округі
65 333
5
Көксу ауылдық округі
37 638
6
Қоссейт ауылдық округі
67 943
7
Қызылқұм ауылдық округі
41 638
8
Шардара қаласы
308 340
9
Қ.Тұрысбеков ауылдық округі
44 270
10
Ұзын ата ауылдық округі
53 041
11
Сүткент ауылдық округі
87 428
Барлығы
852 450
О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 15-67-VІІІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 24 апреля 2024 года № 22-108-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №15-67-VІІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 179 198 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 772 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 487 023 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 905 814 тысяч тенге;
2) затраты – 9 860 438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 003 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 29 536 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 533 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 689 243 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 689 243 тысяч тенге:
поступление займов –1 636 735 тысяч тенге;
погашение займов – 21 533 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 74 041 тысяч тенге".
Приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 24 апреля 2024 года
№ 22-108-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского
района от 22 декабря 2023 года
№15-67-VІІІ
Районный бюджет на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1. Доходы
8 179 198
1
Налоговые поступления
3 772 116
01
Подоходный налог
784 153
1
Корпоративный подоходный налог