Шардара аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-82-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-154-VIII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы №16-82-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 612 844 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 450 192 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 454 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 267 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 161 931 мың теңге;
2) шығындар – 622 735 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 891 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 891 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 891 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 105 696 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 925 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 76 771 мың теңге;
2) шығындар – 106 799 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 103 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 113 399 мың теңге:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 16-82-VIII "О бюджете города, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2024 года № 30-154-VIII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года №16-82-VІІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 612 844 тысяч тенге:
налоговые поступления – 450 192 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 454 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 267 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 161 931 тысяч тенге;
2) затраты – 622 735 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 891 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 891 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9 891 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекова на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 696 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 771 тысяч тенге;
2) затраты – 106 799 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 103 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 103 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 103 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 113 399 тысяч тенге:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 730 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 730 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Муталиев
Шардара аудандық мәслихатының
2024 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 30-154-VIII шешіміне 1 қосымша
Шардара аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 желтоқсандағы
№16-82-VIII шешіміне 1 қосымша
Шардара қаласының 2024 жылға арналған бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
I. КІРІСТЕР

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 730 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 730 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Б.Муталиев
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
района от "23" декабря
2024 года № 30-154-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата Шардаринского района
района от 25 декабря
2023 года № 16-82-VIII
Бюджет города Шардара на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ